Reklama

středa 28. srpna 2019

Hrozí nukleární válka v Evropě: Chceme jinou armádu a jinou bezpečnostní politiku

Tomio Okamura
Zvyšuje se riziko jaderné války v Evropě. USA provedly test střely s plochou dráhou letu odpálenou ze země. Jde o test zbraně, která porušuje dohodu o likvidaci zbraní středního doletu, kterou USA vypověděly a jejíž platnost tedy nedávno skončila.Test také ukázal, že tyto střely je možné odpálit z odpalovacích zařízení, která již byla vybudována v Rumunsku a Polsku v rámci programu protiraketové obrany. Technicky tak došlo k rozmístění střel pro bleskový jaderný úder proti Rusku na teritoriu východní Evropy. 

Je jasné, že reakce Ruska bude symetrická, dojde k nárůstu napětí a zvýší se riziko konfrontace v Evropě. Znovu se vrací koncept jaderné války na teritoriu Evropy s tím, že tentokrát bude pod odvetný úder vystaven především prostor východní Evropy. Vzhledem ke koncepci naší armády jako malého a drahého expedičního sboru dnes nemá naše země funkční obranu proti střelám s plochou dráhou letu a především neexistuje funkční civilní obrana. 

Hnutí SPD požaduje po vládě zásadní revizi dokumentů Bezpečnostní strategie ČR, Obranná strategie a Koncepce výstavby Armády ČR do roku 2025 (KVAČR). Tyto dokumenty neodrážejí stávající změny bezpečnostní situace ve světě a ve státech Evropy a ani nedefinují nové úkoly pro armádu v rámci obrany území našeho státu. Jsme tak plně v rukou globalistů EU a USA".


97 komentářů :

 1. Poslechněte si rétoriku některých našich politiků nebo "takypolitiků" třeba Koláře, Štětiny, Pavla... Rusku musíme ukázat tvrdou pěst! Poslat vojáky na jeho hranice. Namířit na něj rakety, a radary a poslat lodě do jeho vod. Rusko je slabé a zaostalé.... Tedy tažení bude takový trochu tvrdší vandr. A pak si zkuste odpovědět na něklolik otázek:1)kde je nejbližší protiletecký kryt? 2) Kde dostanu ochranné prostředky proti ZHN pro sebe a pro rodinu? Kde je nejbližší zdroj pitné vody? Na co mám nárok, když narukuji? Na co má nárok moje rodina, když narukuji? Na co mám nárok, pokud budu zmrzačen? Na co má nárok rodina pokud budu zmrzačen? Na co má nárok rodina, jestliže padnu? NA co má nárok rodina, jestliže budu nezvěstný?.... Další co vás napadne. Na kolik otázek znáte odpověď? Já tedy na žádnou a to jsem byl na vojně. Ovšem podle tech pánů (a dam, abychom byli vyvážení) to Rusku s přehledem nanadáme! Ovšem pod slůvkem "my" nemyslí sebe. Ale vždy někoho jiného. Třeba NATO, nebo jen USA nebo občany této země bez elit o které bude postaráno. Jinak: naši chlapečci si vew školce hrají v holčičích šatečkách s panenkami, aby poznali, že být holčičkou je stejné jako chlapečkem a ve školách všech stupňů se proszuje tvrdá genderová korektnost s důrazem na LGBT. Slovo "vlast" je vulgarismem a "valstenec" nadávka. Kdežto Rusové mají vlasteneckou a vojenskou výchovu. Proto my pořádáme Prague Pride parade a Rusové vojenské přehlídky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak si myslím, že nebudeme potřebovat nic z toho, co se zde píše. Proč ?? Je nasnadě, že odvetný útok bude vedený prioritně na zničení základen a různých lokací odpovídajících vojenskému účelu. Samozřejmě, že o nich Rusové vědí. než mrkneme okem, nebude již Česká republika, ale neobyčejné spáleniště nevhodné pro jakýkoli život ! A přijde na větu (nevzpomenu si kdo ji pronesl): "V tom čase budou živí závidět mrtvým" ! Poděkujme gen.Pavlovi, Štětinovi a dalším protiruským štváčům. Nejlépe by bylo načůrat na jejich fialky !

   Smazat
  2. ado, danny píše o něčem jiném! Vždy si připomenu při tom slova mého táty, teď v podání Koláře, Štětiny, Pavla..."Čeeši pfudou bfojovat" a po zabrání republiky první s nimi obchodovali.Historie se nedá naučit, ta se musí prožít!

   Smazat
  3. PS.aby nedošlo k nedorozumění, táta ovládal češtinu , parafrázoval.

   Smazat
  4. Rád bych odpověděl na první dvě otázky:

   1)kde je nejbližší protiletecký kryt?
   Odpověď: V současné době je v ČR zaevidováno a snad i v provozuschopném stavu přibližně 5.400 stálých úkrytů. Přičemž se tento počet neustále snižuje díky vyřazování úkrytů z důvodů jejich technického zastarání nebo neochoty vynakládat finanční prostředky na jejich údržbu a modernizaci.
   Podle oficiálních údajů představuje tzv. úkrytový fond stálých tlakově odolných úkrytů v ČR možnost úkrytu pouze pro přibližně 3% všech občanů České republiky!!! Tedy zbývajících 97 % obyvatel této země se musí o svoje ukrytí postarat samo, nebo má prostě smůlu. Zkusme si na tento fakt vzpomenout, až bude zase platit státu nemalé daně.

   2) Kde dostanu ochranné prostředky proti ZHN pro sebe a pro rodinu?
   Možná si pamatujete, že za dob strašné totality, řádící v naší zemi před rokem 1989, měl každý občan tehdejšího Československa možnost ukrytí se ve vybudovaných „protiatomových krytech“ a měl ve skladech CO připravenou „plynovou masku“. A jak jsme na tom nyní, v dobách skvělé a úžasné liberální demokracie?
   Při stavu ohrožení státu a válečném stavu budou fungovat zařízení civilní ochrany pro zabezpečení výdeje prostředků individuální ochrany (PIO), Tato zařízení budou zřizována ve všech školských, zdravotnických a sociálních zařízeních a u obecních úřadů. Jejich úkolem bude rozdávat prostředky individuální ochrany, ovšem pouze pro vybrané kategorie osob. Jedná se o:
   • dětské ochranné vaky pro děti do 1,5 roku,
   • dětské ochranné kazajky pro děti od 1,5 do 6 let,
   • dětské ochranné masky pro děti od 1,5 do 18 let,
   • ochranné masky pro osoby umístěné ve zdravotnických a sociálních zařízeních,
   • ochranné masky pro doprovod výše uvedených osob.
   Pokud nespadáme do výše uvedených kategorií osob, a sami jsme si za vlastní peníze nezakoupili masky, pláštěnky a další vybavení PIO, máme smůlu. Jednoduše řečeno – co si neuděláme (nepořídíme) sami, to nemáme, to nám stát nedá. Problém je, že naprostá většina obyvatel o nutnosti pořídit si samostatně masky a další vybavení vůbec neví. I když při stávajícím stavu uvědomění našeho národa o možném vzniku mimořádných situací by stejně většina lidí dala přednost nákupu nového modelu televize nebo chytrého telefonu před pořízením prostředků na svoji ochranu. Ale dostali by alespoň šanci a nemohli by se v případě vzniku problému odvolávat na to, že o nutnosti pořízení PIO nevěděli.

   Čerpáno z knihy: Přežít nebo zemřít, autor: Aleš Přichystal, kapitola „Má Česko ještě Civilní obranu?“ https://www.kosmas.cz/knihy/261596/prezit-nebo-zemrit/

   Smazat
  5. Pro 15:43 Děkuji za odpověď. Tedy občan má následující v případě nebezpečí úkol: 1) zjistit, kde je nejbližší z těch krytů, které ještě fungují a kdo bude rozhodovat o tom, koho tam pustí a toho si nějak zavázat. Zároveň sledovat aktuální situaci, zda je kryt ještě k dispozici. 2) zjistit, kde si mohu koupit ty prostředky prti ZHN 3) co znamená v praxi pojem PIO. Co se ostatního týče, tak děj se vůle Boží! Jo a pro mamánky: v případě válečného stavu rukují VŠICHNI (kromě dětiček elit)!!! žádná demokratická práva na odepření vojenské služby neexistují. Platí válečné zákony. Odpírač jde prostě ke zdi. A to obého (nebo jakéhokoliv jiného) pohlaví.

   Smazat
  6. Od 15:43 pro 18:43:
   Raději bych se na nikoho nespoléhal (ze všeho nejméně na stát) a sám si zajistil možnost úkrytu pro případ průšvihu.
   Zkratka PUIO znamená Prostředky Individuální Ochrany - tedy jak se co nejlépe ochránit v případě chemického nebo jaderného útoku. Vše opět dobře popsáno v uvedené knize. Plus v knize uvedeno, kde a co předem koupit.
   Ovšem nemohu souhlasit, že v případě válečného stavu rukují všichni "na frontu". Na jakou, na Rusko? nejsem jediný, kdo si myslí, že v tom případě půjdou "ke zdi" ti, kdo vydají rozkaz jít na Rusko. A je jedno, zda to budou zahraniční nebo místní politici, velitelé, policisté, novináři, atd.

   Smazat
  7. V současné době - protože Rusko je skutečně "slabé", protože nezbrojí na útočnou válku - avšak je DOSTATEČNĚ vyzbrojeno pro odrazovací válku, lze počítat s tím, že možná samo zasadí první úder. Jako signál, že je ochotno jít dál. Myslím, že by to nejspíš byl malý, jen taktický úder, nejspíš na nějaké menší město, a nejspíš v ČR. To by mělo stačit, aby se aliance rozpadla. Nikdo přece nebude ochotný obětovat Los Angeles nebo Antverpy kvůli Svitavám.

   Smazat
 2. Aktuální problém je v tom, že Amerika musí něco velkého spískat, aby se zbavila nesplatitelných dluhů a donutila ostatní, aby ji i nadále dávali na dluh. Dluhy se nejlépe smáznou zničením věřitelů. Dokud svět USA zcela dobrovolně půjčoval "na futro", bylo všechno v pořádku. Svět dodával zboží výměnou za US Treasuries. To se ale nějak zaseklo, protože USA si dnes nepokryjí ani vlastní narůstající provozní výdaje, natožpak splátky dluhů. Čína pochopila, že za ty (bez)cenné papíry už žádné americké zboží nikdy neuvidí a couvá ze směny "čínské zboží za americký papír". Největším věřitelem USA je dnes Japonsko, které poskytlo svému okupantovi všechny důchodové fondy, ale už nemá, co u sebe doma z lidí vyluxovat (proto najednou takové úsilí získat Kurily, na které lze vytisknout spoustu japonských treasuries). Stejným sponzorem se nyní stane i Norsko (čest norští důchodci!) - viz článek: https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4207194/norsky-bilionovy-fond-by-mohl-zmenit-smer-z-evropy-miri-za-ocean.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo tak proto, ty blbe, Čína v současné době uměle a mohutně oslabuje svou měnu vůči dolaru. Protože už nechce do USA vyvážet.
   Jo a proto je Japonsko největší dlužník na světě. Proto má dluh vůči velikost své ekonomiky 2x větší než USA.

   Tady od těch místních blbů se ale člověk dočká zajímavých věcí, hmmm....

   Smazat
  2. Pan Chytrý a Uvědomělý 12:34 se bez nadávek a ponižování spolubesedníků neobejde. Inu znak vysokého IQ.
   Mimochodem vy o koze a váš předřečník o voze. Ale to vám s tím vysokým IQ určitě nevadí, že?!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 12:16 To není pravda, že USA nemají co vyvážet do Číny a tím splácet dluhy. USA vyvážejí do Číny kvalitní americký odpad ke druhotnému zpracování. USA na to nemají zpracovatelské kapacity, zato produkují 40% celosvětových odpadů. Přece nechcete, aby ten odpad vyklápěly USA do Atlantiku a Tichého oceánu :-)

   Smazat
  5. 13:03 nechte to hnědé a zapáchající svinstvo ležet, to je přece místní retardovaný agent Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 13.28 Fuj, to jsem se lekl, v první chvíli jsem myslel, že píšete o dovozu z jihu a z jihovýchodu...

   Smazat
  8. 13:34 je to hnědé jako standardní fašounek a z huby mu jdou jenom zapáchající nadávky, proto hnědé a zapáchající :-)

   Smazat
  9. 12:18 Stejnou fintu jako Japonsko s Kurilskými ostrovy, chce přece dnes udělat i Trump s Grónskem! Dovedu si představit, že díky obrovskému nerostnému bohatství na tomto ostrově by mohla Amerika natisknout další americké cenné papíry (treasuries) klidně za desítky biliónů dolarů a podstrčit je zájemcům ze světa opět výměnou za reálné dodávky. Až se rozprodá Grónsko, tak bude třeba nakonec k dispozici i Rusko, které by si rádi rozparcelovali také. Nějak se ta životní úroveň ve výkladní skříni světa musí udržet, sakra. I kdyby zbytek světa měl pochcípat.

   Smazat
  10. 13:51 si stejný blb jako zde většina. Když má někdo jiný názor tak je fašoun a podobně. Hnuj na hnoji. Amen.

   Smazat
  11. 21:24!!
   Jestli je někdo blb či není, to není podstatou debaty, protože i největší blb na světě je člověk a má právo na vlastní názor (byť blbý) a nezadatelné právo své názory sdělovat ve veřejném prostoru. Ne každý, kdo má jiný názor je hnědý, odporný fašoun, ale ten kdo má a prezentuje fašistické názory rozhodně fašoun je. Vyguglit co to jsou fašistické názory dokáže dnesks ksždá 9-ti letá holka (ikdyž nepochopí). A těch, co nechápou co to je fašismus a chtějí sochu Koněva vyměnit za sousoší vlasovců je sice mezi mládeží dost, ale všeho do času. Svět se ideově mění (páníšek dělá nemožné psí kusy) a současní havlisti-fašisti zůstanou v tom novém světě jako kůl v plotě. Inu, čechášci z práglu byli vždy vyčuraní idioti, schopní poslat fotra do koncentráku, pokud to pomůže kolaborantským kšeftům.

   Smazat
 3. To, co by snad mohlo Hnutí SPD po vládě požadovat (také), je mírová politika založená na vojensko-politické neangažovanosti. Tedy požadovat naše vystoupení z aliance NATO, neboť je to tato, prostřednictvím které nás USA tlačí do otevřené konfrontace s Ruskem (i dalšími).
  Proti odvetnému úderu (hyperzvukovými A-navštívenkami) nás nemůže ochránit žádná přepracovaná strategie ani systém PRO. Naší obranou raději budiž promyšlená diplomacie, která vnímá všechny země (vč. těch sousedních či blízkých ve všech azimutech) jako naše partnery, s nimiž - jako rovný s rovným - sdílíme stejné bytostné zájmy. Včetně zájmu z nejcennějších, totiž možnosti vzájemně výhodné mírové spolupráce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak přesně tomuhle tvému blábolení se před válkou říkalo "politika appeasementu".
   Legrační je, že přesně takoví blbové jako jsi ty kvůli této politice nemohou vystát Británii a Francii, které ji před válkou provozovali.

   Smazat
  2. 12:30 Hele co mu nadáváš nejlepší by bylo být neutrální jako Švýcarsko. A žádné us jaderné šroty tu opravdu nechci a pan Okamura má pravdu.

   Smazat
  3. Samozřejmě že jde o vystoupení z NATO a neúčast v blocích. To je jediná bezpečná varianta naší bezpečnostní politiky.

   Ale trouba 12:30 nerozumí, nechápe, podsunuje, uráží.
   Že ho vůbec redakce trpí?

   Smazat
  4. 13:06
   Ani ve snu.

   Smazat
  5. 13.06 Sice není bezpečná, ale není ani nebezpečnější než zůstat DRAZE PLATÍCÍM BURŠEM ODVĚKÝCH NEPŘÁTEL. Ti obři když se poperou, stejně nás ušlapou a rozdupou a vypálí to u nás k nepoznání. A nás se na nic ptát nebudou. Jenom 13.03 se jejich inteligentní munice vyhne, protože ví, žeje s nima.... a emigrantům v zastřrčených koutech světa, jako v Tichomoří, nebo na Floridě... Zdravím pana Honolulu kdesi v Everglades...

   Smazat
 4. Všichni bojechtiví a proti Rusky naladění by si měli nejprve přečíst projevy a proslovy pana prezidenta Putina a pana Lavrova. Jednoznačně z nich vyplývá, že se Rusko do žádné války nehrne ani nechystá a bude se jí vyhýbat seč se dá. Nakonec to pan Putin již několikrát učinil k nelibosti USA, když nezdvihl pozvánky do války s Tureckem, Izraelem nebo Ukrajinou a raději strpěl pošklebky a ponižování. Dále z nich jednoznačně vyplývá, že prioritním místem úderu všemi prostředky se nestane pouze útočící země z NATO, ale hlava NATO tj. území USA. To drží USA na uzdě a vědí moc dobře proč. Takže válkychtiví přátelé, mokrý hadr na hlavu a klid na lůžku. Ono na zničení té které země v EU nejsou potřeba zrovna jaderné zbraně ani tisíce tanků a děl. Jak se bude třeba Polákům, Norům, Němcům a jiným líbit Iskanderem vyhozený terminál na zkapalněný plyn? To bude taková řacha, že zmizí v případě Polska celý Gdaňsk i s okolým. U nás například stačí trefit Dukovany nebo Temelín a bude vymalováno na pár stovek let. Proč plýtvat jadernou municí na chcípácké státy a jejich pidiarmádičky? Že.Cílů je nepřeberné množství.
  A že by se třeba opět naše "elity" zachránili útěkem? No tak to už aby si hledali místo někde v hodně odlehlé oblasti na jižní polokouli. Jenže kdo je tam potom bude chtít živit? Takže pánové "politici" klídek, sedněte si do křesílka. Dejte kávičku a nebo studeného lahváče a raději věnujte svou energii rozumnějším aktivitám než přípravě války. Tu totiž 100% nepřežijete. Jó a to jak je Rusko ubohý mužíkystán si mysleli už dávno před Vámi Mongolové, Švédi, Osmani, Francouzi, Němci, Angličani, Japonci,Finové, Poláci, Číňani a spousta dalších co už to v minulosti zkusili včetně našich slavných legií a pak to ten ubohý zbytek co se jich vrátil neslavně domů nemohl rozdýchat a některé státy z toho mají do dneška trauma jako zrovna ti udatní bratři Poláci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Na zničení Česka postačí přiškrtit ventil ropovodu Družba. Čeští potentáti z toho byli nedávno zcela "auf". Místo aby dopravili ropu přes ten bájný, strategický ropovod přes Ingolstadt, tak museli sáhnout do státních hmotných rezerv zase na ruskou ropu. Proč?

   Smazat
  3. 13:47 na vás se hodí citát "ještě větší blbec než jsme čekali" :-)

   Smazat
  4. Po Česku se stejně žádné tanky pohybovat ani nemohou, mohly by uvíznout v Ťokově průsmyku (Soukup na TV Barrandov o "D1") :-D

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 14,07
   PornoJanda tě čeká na amiambasádě,tak švihej......a nezapomeň,heslo pro vstup je POTĚŠ PRDEL!.-D

   Smazat
  7. 14:07 ano, na vás se opravdu hodí citát "ještě větší blbec než jsme čekali" :-)

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 5. 13,47
  A ty máš z amiambasády nějaký PRAVDIVÝ INFO,že nám Rus v dohledne době bude snažit vyhazovat Dukovany a Temelín?!MÁŠ LEDA HOVNO,TAK ZAPADNI DO AMIANÁLU,CHCÍPÁKU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:55 nereagujte, to je místní (na NR nasazený) retardovaný agent provokatér Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
 6. Měli bychom nakoupit S400 ...třeba od Turků.☺

  OdpovědětSmazat
 7. Proč nejsou nastavena pravidla tak, že pokud někdo napíše nadávku, urážku, sprostotu je okamžitě smazán. Co je to za lidi, kteří jen sprostě nadávají, většinou v komentářích nejde o polemiku, jiný názor, ale o to,urazit toho druhého. Takové komentáře nemá cenu vůbec číst a proto již komentáře nečtu. Občas se podívám a je to opět to samé. Ztráta času.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Svým žákům jsem vždy vysvětloval, že i nadávky jsou slova přesného obsahu a neměly by být diskriminovány. V každém jazyku mají nezastupitelné místo, ale problém jejich používání tkví ve schopnosti formulovat větu tak, aby sprostá slova neurážela konkrétního člověka (oponenta), nýbrž upřesňovala emoce.

   Smazat
 8. Proboha, nereagujte na Pepka Vyskoče, to je ten starý, nešťastný, nenávistný, žlučovitý přemřela, který prská na všechny strany nadávky a jeho přiblblé úvahy, jako kdyby všichni mohli za jeho posraný život. Předtím lezl komoušům do pr.ele, teď je nemůže, stejně jako rusáky, ani cítit. To je taková stejná muňka jako Štětina, Kolář apod. Vždycky tak na 14 dní zaleze, hádám, že je na léčení kde do něj nacpou prášky, pak ho zase pustěj, on to tady pak rozjíždí, aby pak opětně zalezl do ticha. Nereagujte a nenechte rozbít diskuzi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme za politické školení družstva, milý politruku. Co bychom si jen bez tvých cenných rad a doporučení co máme dělat, počnuli?

   Smazat
  2. 14:52- kolik vás je, že mluvíte v množném čísle! Jak veliká je vaše Obec?

   Smazat
  3. Dámy a pánové je zbytečné zde cokoli komentovat.V šedesátých letech si populace ještě pamatovala co je to válka,proto ty mírové pochody v celé západní Evropě a v USA protesty proti válce ve Vietnamu.Dnes si bohužel nikdo nepřipouští,že se taková zvěrstva mohou opakovat a díky mašinerii militantní propagandy skvělé "US Army a NATO" si opravdu mladá generace myslí,že Rusko je agresor,je zaostalé a NATO má právo jej vymazat z mapy a rozdělit si jeho nerostné bohatství.Takže dokud se zbytek světa nevzpamatuje a nenaplní se opět ulice protiválečnými demonstracemi, aby nahradili zkorumpované proválečné politiky hrozí světu další,tentokrát jaderná "světová válka".Ale populace je tak zdegenerovaná a zblblá,že asi skutečně tu válku politikům dovolí!

   Smazat
  4. Jako vždy, neb se jich nezeptají.

   Smazat
  5. 16:16 Kolik myslíte, že dnes mladých inklinuje k Rusku. Nula naprostá nula, třeba jenom to co si koupí na sebe, myslíte něco z Ruska??? NIC.A že je Rusko zaostalé si nemyslí jenom mladí, ale naprostá většina naších lidí. Mladé to táhne pouze na Západ, veškerá slušná kultura je Západní,jo znám jednu Ruskou, ty poskakující trapáky v placatých čepicích, ale část pošahaných duchodcu na ty zoufalce chodí.

   Smazat
  6. Duševní svět primitiva 17:51 je velmi jednoduchý: "Nejlepší je ten, od koho si něco koupím."
   Fakt, to je logika hodná vola.

   Smazat
  7. 17:51
   Jdi si otevřít havloflasku k tomu si dej amiokupantý dodáný GMO,jako dezert Pšonský Otraviny.....A budem se """"těšit""""na tvoje další mOUDra ala Hovnolulan!!!!!☺

   Smazat
  8. 17:58 Hlupáka jste ze sebe a to totálního udělal vy sám.Vy vubec neznáte názory, postoje dnešních mladých, ti když kupují tak se ptají od kud to je.kdo to vyrobil.Moc dobře to vím, syn prodává značkové oblečení a kolikrát přijde s tím, že se někdo zeptá a není to náhodou z ruska? Jen že jste něco vyblil.

   Smazat
  9. 17:51-zajímavá otázka, nesnadná odpověď. Něco podobného jsme řešili my mladí v Česku. Chtěli jsme džíny a svobodu západního stylu. Teď ji máme a opět jsem nespokojen.V čem je problém dle Vás? A nelžete! V systému uživatelů režimu!

   Smazat
  10. 18.36 Asi budete vždy a se vším nespokojen.Vaše představa žití se nedá naplnit. Třeba zkuste na chvíli život v KLDR, tam najdete "spokojenost " i ty džíny.Já jsem po 89 roce naprosto spokojen a nehledám a hlavně nešťourám do ničeho.Proč si dělat problémy?

   Smazat
  11. 15:18- Co Vám mám na to říci? Jste uživatel současného režimu, jako vaši rodiče toho minulého. Myslím, že Vaše děti by to zvládli i v KLDR také být uživateli. Je to náturou, já jsem závislý na své zemi!

   Smazat
  12. Ps. představy všech lidí se nedají naplnit ale jen korekcí mocí shora se ohlazují hrany možné revoluce zdola. Proč si dělat problémy myšlením, že?

   Smazat
 9. A, že se Pitomio nezmíní taky a ruských raketách vystřelených před pár dny z ponorky, nebo rakety které se ruským fušerum rozletí pod rukama a zaser...RADIOIZOTOPY kus Evropy. Dále proč nepíše o desítkách raket které dnes testuje KLDR a v budoucnu mohou ohrozit celý svět, ne, to se musí pomluvit a blábolit o USA. Základní věc je, že rusko nedodrží nikdy žádnou smlouvu. Jen doufám, že bude základna USA u nás, plus obranné rakety. Proti proradnému rusku musíme být společně s NATO připraveni.. A ten šikmej mutant, muže požadovat co chce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy žádnou smlouvu nedodržují USA.

   Rusové se dohod úskostlivě drží, postupují podle mezinárodního práva (Krym, Sýrie atd.)

   Amíci notoricky rozvalují mezinárodní právo (Jugoslávie, Irák, Libye, Sýrie, Venezuela, Nikaragua, atd.),lžou kudy chodí, i v OSN (např. gen. Powel se vzorky "BCHL" z Iráku).

   Jen pro vysvětlenou blábolícímu individuu 16:04:

   Korea i Rusko, Čína i Írán zbrojí proto, aby aby je loupežníci z USA nepřepadli. Toď jediné a prosté vysvětlení. Ostatně Erdogan kupuje ruské zbraně pro Turecko ze stejného důvodu. A to je/byl spojenec z nejvěrnějších.

   Smazat
  2. 18:04 Ano, Rus dodržuje smlouvy, nešťastníku. Třeba jako tu o celistvosti Ukrajiny. Podepsanou v Maďarsku. Ukrajina vrátila atom. zbraně a rusák na to konto ukradl Krym. Že Turek kupuje rus. zbraně se Putinovi jednou zle nevyplatí. Rusák ve své neskonalé chudobě by dnes prodal zbraně i MARŤANUM, pokud by chtěli.

   Smazat
  3. 18:17
   Amišrot musíme v roli poddaných kupovat my i ostatní lokajové Americko Nacistický Trotlo Organizace!
   Krym nebyl NIKDY BANDEROSTÁNU,takže zmlkni!
   A že by AMIOKUPANT dodržoval smlouvy je opravdu Sci-fi úlet!

   Smazat
  4. Smlouvu o Ukrajinské samostatnosti a vzdání se atomových zbraní porušila Ukrajina!!! Bylo jasně podepsáno, že Ukrajina nevstoupí do žádných paktů. Pučisté - banderovci v Kyjevě deklarovali vstup do NATO a EU. Porušili smlouvu.

   Autonomní republika Krym se odtrhla od Ukrajiny podle platných ukrajinských zákonů a podle mezinárodního práva. Proběhlo referendum , volby a hlasování v parlamentu. To samé při vstupu do Ruské federace.

   Pohled anonymního nenávistníka (možná předsudečného) je zmotán propagandou zemí NATO, poslušných vazalů imperiálních SSA. Navíc rasista (viz "Ruskák ve své neskonalé chudobě...")

   Smazat
  5. 5:09 LŽETE. Do žádného spolku Ukrajina nevstoupila, dodnes. Jste ubohý prokremelský papoušek a lhář. Obhajujete neobhajitelnou a bezprecedentní krádež a porušení smlouvy ze strany rusáka..Co je rasistického na komentu - rusák ve své neskonalé chudobě - myslíte rusák, neznám jiný přilehavější název těch polomongolu.

   Smazat
  6. 10.23
   Bacha blboni,ať ti ten Rus z podpostele nenakope za ty havlolži hubu!!!!!

   Smazat
  7. 16:04, pán patrně nečetl knihu největšího politického stratéga USA Zboží.Brzezinskeho " Velká Šachovnice"?Po jejím přečtení by musel hooooodně přehodnotit svoje výroky zde. Dověděl by se tam totiž, že naším " Spojencům" leží celá Evropa a zbytek světa naprosto v konečníku a udělají cokoliv, aby ovládli svět za cenu jakýchkoliv obětí. Karlheinz Deschner definuje fakta v knize "Moloch" i "Utajené dějiny USA", po přečtení vám bude na blití a pochopíte lépe anglosaskou mentalitu!😥

   Smazat
 10. Hnutí SPD jde jako vždy o bezpečnost a suverenitu země. Snad to pochopí dost občanů a SPD dostane ve volbách více hlasů, než protinárodní Piráti. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:16 Mám mnoho známejch a když se setkáme a dáme řeč o politice, případně SPD, tak věřte, že nikdo nemluví o tom zdivočelém populistovi dobře. Ten člověk nemyslí nic upřímě,postivě, jen se chce tímto zviditelnit a získat majetek.Jste naivní, pokud si myslíte, že dostanou více hlasu jak Piráti. Ale kdo ví co bude za pár roku.

   Smazat
  2. Anonymní28. srpna 2019 16:30
   Možná bychom si rozuměli. My nejsme takoví zdivočelí, neupřímní a nepoctiví hamouni. Ale životaschopnou stranu, hájící naše národní zájmy bychom asi nerozjeli. Proto si vážím T.O., že něco takového dokázal a léta udržuje. Že jsou k tomu potřeba peníze, asi nikoho nepřekvapuje.
   Svět se dostal do bezvýchodné situace, kdy většina občanů očekává, že vývoj půjde k horšímu. Do tohoto stavu nás dostal liberalismus a politické strany, které ho propagují. SPD je naše jediná neliberální parlamentní strana, jedině ona může přivodit nějakou změnu k lepšímu. P.K.

   Smazat
  3. 16:30 Děkujeme, že jste nám to vysvětlil. My bychom pošetile volili zdivočelého populistu a zle by se nám to nevyplatilo. Získal by náš majetek. Tak a teď nám ještě poraďte, koho máme volit? TOP 09? Výborně, to jsou jistě rozumní lidé, mnohokrát to dosvědčili a Piráty jistojistě a Starosty také a hlavně soc. dem. Ti jsou také velmi rozumní. Ještě jednou děkujeme. Nebýt vás, tak naletíme těm Rusákům, kteří by tu naši bohatou a prosperující zemi, mlékem a strdím oplývající schramstnuli, aby získali naše úžasné nerostné bohatství a mozky naší perfektně vzdělané mládeže! To by se Rusákovi hodilo! Jenže my už nejsme dnešní! My už nejsme Česká republika, my jsme EU! Rusáku jeden, abys věděl. Ještě jednou vám pane děkujeme, že jste nám to tak dobře vysvětlil a všem nám spadly šupiny z očí. Znova sem už chodit nemusíte, teď běžte přesvědčit další jiné pomýlené občany. Děkujeme, odejděte! :-)

   Ale vy neodejdete, viďte? Vy tu budete prudit dál! Vám se tu totiž líbí, že?

   Panebože ZA CO?

   Smazat
  4. 1:04 Tak jste se vyhonil, nic neříkající žvást, na 15 řádku, ale jedno jsem pochopil,Že jste stejnej hlupák jako ten japonskovietnamskočínský uplakánek.Ješte k tomu vašemu lidumilému rusku, pokud by nebyl rok 89 tak nás okupuje a vysává ještě dnes. Tohle je asi nad vaše chápání co.

   Smazat
  5. 10,12
   To ti pošeptal pornoJanda do mikrofonu nebo seš takhle tupej od přirození???:-D

   Smazat
 11. 16:04
  Vyndej rypák z amianálu TYDÝTE!
  Fukuśima nás radioaktivitou nepřestává zásobovat už léta,tak sem neplet Rusa!
  KLDR testovat rakety NEMŮŽE,ale AMIOKUPANT joooo????!!!!A žádná základna AMIOKUPANTŮ,natož rakety NEBUDOU,NAPIŠ SI TO NA NEJCHYTŘEJŠÍ ČÁST těla.....až ho najdeš!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 12. Anonymní28. srpna 2019 16:04
  USA je největší parazit na Zemi, proto je třeba se před ním chránit a v žádném případě ho neposilovat. Rusko je snad už poslední ochrana před jeho zbraněmi. Rusko je na naší straně. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:24 Tady je názorný příklad bl.. z SPD. Jak dokáže Pitomio zbbnout člověka, není Balda náhodou váš příbuznej?? Rusko není ochrana, ale letitý agresor. Máte tam velkou chybu, Rusko nemuže být na naší straně, pokud jsme a věřím, že budeme v NATU.Ten pitomio vám dává zabrat.

   Smazat
  2. 16:36
   Otevři si lavičku UDAVAČE Havla ty věřící AMIOKUPANTŮM a neztrapňuj se opakováním havlostupidit!!!!

   Smazat
  3. Anonymní28. srpna 2019 16:36
   Zájmem středoevropských států, je mocenská rovnováha, ne diktát jediné mocnosti celému světu. Současná praxe, kdo neodebírá dolary a neukládá je k ledu, tedy do svých nedotknutelných finančních rezerv, je adept na bombardováním podloženou výměnu vlády. Tyto tyranské praktiky, může napravit pouze silné Rusko a multipolární svět. Samozřejmě přinese zase jiné problémy, ale jejich řešení již bude blíže národním vládám, předpokládám, demokraticky zvoleným. P.K.

   Smazat
  4. 17:09 "Obdivuji" vás za ty bezduché bláboly. Jen Rusko má podle vás pravdu a ve světě udělá pořádek, pokud jako ten na Krymu, tak děkuji nechci znovu ruského okupanta.Jinak, žádný diktát pokud myslíte od Amiku, nevidím. Výměnu vlády pokud vím dělají volby. Jo, to od 48 do89 roku, tam byl diktát i s ARMÁDOU. Melete srač..pane 17:09...

   Smazat
  5. 18;11
   A pořádek ala Vietnam by zřejmě by podle vašeho projevu fajn?!
   AMIOKUPANT si myslí,že může rozkazovat VŠEM,ale ten OKUPANT poslouchat NIKOHO nemusí????!!!!!
   Tak to NE,AMIOKUPANTI stačí v Rajchu,Japonsku a Jižní Koreji,v Čechách kurvy ani OMYLEM!!!

   Smazat
  6. Anonymní28. srpna 2019 18:11
   Za ten pořádek na Krymu, jsou jeho obyvatelé vděční. Vaše papouškování západní propagandy, jim je u zádele. Vděční jsou také obyvatelé a vláda Sýrii. Tam se ami pokoušeli o násilnou výměnu vlády, ale díky Rusům, tam řádně zvolený Bašár Asad je prezidentem stále.
   Takové štěstí, že by je Rusové podrželi, už neměli v Libyi, v Iráku. Tam to ami rozmlátili, rozkradli a zvolené představitele zlynčovali. To jsou ty moje bezduché bláboly v 17:09. Podobně to zkoušejí ve Venezuele, ale zdá se, že Rus již posílil, tak jim strach nedovolí, toho Guaidóa dosadit silou. Tolik k tomu Vašemu zasvěcenému poučování, že výměnu vlády dělají volby. P.K.

   Smazat
  7. PéKá,
   my sami máme s Rusem a jeho "zachraňováním", respektive s jeho násilným vměšováním, poměrně nedávné VLASTNÍ, stále bolestné zkušenosti. Za pomoci kolaborantů a vlastizrádců, kterým jste byl pravděpodobně i vy osobně.

   Američané nám nikdy nic zlého neudělali. Naopak. Výrazně přispěli ke vzniku Československa, výrazně pomohli osvobodit Evropu od nacismu, pomohli k pádu lidem nenáviděné rudé diktatury ve východní Evropě. A zřejmě proto je také tak fanaticky nenávidíte.

   Smazat
  8. 22:25
   A proto si inscenoval přepadení Pearl Harboru až v roce 1941,do tý doby seděli na PRDELI a radovali se..třeba takovej Preston Bush určitě!!!!!
   S osvobozováním Německa,Japonska a Jižní Koreje NESKONČILI ANI 75let po KONCI VÁLKY,TAK DRŽ PEC TY VDĚČNÝ KOLABORANTE!!!!!

   Smazat
  9. 22:40
   To si pleteš s Pšonským hnojem!!!!
   Preston Bush HITLERA veřejné podporoval a on Rus rozhodně NIKDY NEBYL!!!!!
   Takže halt die klape schweine amischwanz!!!!

   Smazat
  10. Anonymní28. srpna 2019 22:25
   Mohl jste šetřit svou intelektuální kapacitu. Ty Vaše spekulace jsou mimo téma a zcela ignorují mé příspěvky 17:09 a 22:06. Nebudu je znovu tapetovat, abyste si je ráčil přečíst. P.K.

   Smazat
  11. 22:06 Ano, zvláště lidé c Sýrii májí velkou " radost " že rusák společně s Asádem pozabíjel více jak 500 000 civilistu a miliony emigrovali ze Sýrie.Vydíte kde je rusák všude rozlezlej, Krym, Sýrie, Venezuela. Vy jste tak zaslepen ruskou fašounskou ideologií, že nevíte ani co plácáte.

   Smazat
  12. 10,04
   Nejčersvější Hovinky z amižumpy opět na tapetě zdejšího havlotupana?!
   Kolikrát ty amilži budeš ty NEčeská hajtro trolit!?

   Smazat
  13. 22:33 Že jseš totální blázen tady ví každý, ale áž tak?? Napsat, že Amík sám napadl Pearl Har. tak to už začíná debilita s idiocií. Něco tak pitomého se nevidí.

   Smazat
  14. Anonymní29. srpna 2019 10:04
   Rusko se do války v Sýrii zapojilo až po několika letech řádění Ami a jejich teroristických skupin. Ti jsou původci rozmlácení země a statisíců mrtvých. Jako v Iráku a v Libyi. Rusko začalo tyto skupiny, napojené na Ami, likvidovat a zemi osvobozovat. P.K.

   Smazat
  15. 10,28
   Že ho ZINSCENOVAL vohone,nauč se číst!
   Stejně tak,jako si ZINSCENOVAL 11.září a jejich nálet na dvojčata,Blbsteine!

   Smazat
  16. 10:44 Žádný Amík neřádil v Sýrii, natož aby zabíjel domorodce a co se týče těch vašich teroristu, jak jste přišel na to, že je USA podporuje. Právě USA začaly s bojem proti těmto terorirtum a rusák poze slíznul smetanu. Vaše tupost a zaslepenost rusákem je nekonečná.

   Smazat
  17. 15:06
   Proto amiokupant taky 19let NEÚSPĚŠNĚ demokratizuje Afghánistán a bude už podepsanou kapitulaci předávat PRÁVĚ DO RUKOU TALIBANU???!!!!Ty seš skutečně OMYLEM PŘÍRODY!!!

   Smazat
  18. Anonymní29. srpna 2019 15:06
   Když Amík shazoval zásoby a zbraně syrským vládním jednotkám, tak drtivou většinou, Vy budete věřit tomu, že náhodou, padaly k táborům teroristů. Kdežto když Amík bombardoval teroristy, tak to většinou padalo na syrská vládní vojska. Jistě také věříte tomu, že omylem. Vaše stádní chování, je politováníhodné, běžte na ČT, pokoukat, co je nového. P.K.

   Smazat
 13. 13:47 Jediný honimír si tady očividně ty, moskhovno. Fanatický rusofob by se ani neobešel bez urážek diskutujících s jinými názory. S ním má cenu diskutovat jen ve stejně urážlivém stylu a v případě osobního setkání ho profackovat, ale na to setkat se tváří v tvář on nemá koule.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Zdá se mi, že diskuse se zdejšími troly je něco jako Verichovo aforisma: Nejnebezpečnější je srážka s blbcem. Zdá se mi to podle toho, že své názory i přes pádné argumenty zdejší inteligentní obce komentátorů nemění. Stále hlásají stejné bludy podle pomyslné černobílé předlohy - dobří kapitalisté, špatní komunisté, dobrý západ, špatné Rusko atd. Ještě nejlepe se dá s ními diskutovat používaje sprostého vyraziva. Sprostota je totiž od slova prostý, to jest nejkratší cestou, beze ztráty času miřící k žadoucímu cíli. Stejně postupují dělníci, když jim agentura přidělí práci nenavyklého mamánka.

  OdpovědětSmazat
 16. 6:46 No, já zase tady znám milovníky Ruska, kteří budou obhajovat zločinecké Rusko do roztrhání těla.Dnes za veškeré neduhy světa muže Rusko. SERVUS.

  OdpovědětSmazat
 17. 9,55
  Za tvojí dementalitu může INCEST,ČEST!

  OdpovědětSmazat
 18. Gorbačovem a Jelcinem ztratil SSSR Spojené státy v roce 1991 ve studené válce. Od roku 1993 žije již roztříštěná země, nebo spíše její největší část - nyní Rusko, v ústavě napsané americkou agenturou „UASID“. Je to dokonce napsáno na jejich oficiálních webových stránkách. Tato agentura je přímo financována z rozpočtu USA a v roce 2012 byla v Rusku zakázána. Víte, kdo nám napsal hlavní zákon? V této ústavě přirozeně američtí poradci předepisovali články, které jsou prospěšné pro Spojené státy americké a jejichž prostřednictvím je možné ovlivňovat ruské orgány. Konkrétně prostřednictvím čl. 15 čtvrtého pododstavce. Existuje další článek, podle kterého Rusko nemůže předložit cíle a nápady, tj. vyvíjet se. Ústava, konkrétně kapitoly 1, 2 a 9, je prakticky nemožná změnit bez vůle lidu. Zajímavé je, že díky těmto kapitolám je Západ také parazitem v Rusku. Článek o prezidentském období je v kapitole 4 - to je odpověď těm, kteří píšou, že ústava byla údajně změněna. Nyní odpovězte na otázku: může být země považována za NEZÁVISLOU, svrchovanou, pokud je prostřednictvím různých struktur řízena JINOU zemí? Když si uvědomíme tyto věci, dospějeme k závěru, že Rusko v současné době není svrchované. A Ústava Ruské federace, napsaná západními poradci, oficiálně potvrzuje koloniální status Ruska. Přirozeně se na této pozici objevilo hnutí za osvobození národů, které bylo protikladem koloniálního režimu. Účelem je návrat suverenity změnou ústavy, kde budou články upravovány, což „poškozuje“ ruský stát. Vůdcem národního hnutí za osvobození je Vladimir Vladimirovič Putin.

  OdpovědětSmazat
 19. A je po diskuzi kavárenští povaleči a rusobijci!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Jako jeden z mála chápe Okamura americkou postupnou agresi proti Rusku správně.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.