Reklama

úterý 27. srpna 2019

Ukrajina je ve stavu diplomatické poloizolace


Rostislav Iščenko
27. 8. 2019   inforos
Nyní se hodně mluví o nadcházejícím setkání Zelenského s Trumpem. Toto setkání se však nemusí uskutečnit ještě dlouho. Nebo nemusí proběhnout vůbec. Návštěva izraelského předsedy vlády Benjamina Netanjahua byla prakticky jedinou mezinárodní návštěvou Ukrajiny za prezidentování Zelenského. A nebyla podmíněna zvláštním přátelstvím ke Kyjevu, ale spíše kvůli zájmům Izraele v otázce budování vlastní pozice na Blízkém východě.

 Můžeme říci, že Ukrajina směřuje k úplné izolaci od vnějšího světa. Zatím se všechny světové problémy řeší bez účasti Ukrajiny. Včetně těch, které se týkají samotné Ukrajiny.

Tento názor vyjádřil ve video rozhovoru s IA Inforos prezident Centra pro analýzu a prognózování Rostislav Iščenko.

Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová22 komentářů :

 1. Pokud tam budou u vesla fašisti tak ať jsou v izolaci co také s nimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je ten Zelenský taky fašista?

   Smazat
  2. Vyrajtovat se na Ukrajine je opet potrebou dne..
   Ale me by pomohlo vysvetleni ,co to vlastne je to, ta
   POLOIZOLACE ? Jo?
   Diplomat jako PoloIzolant ?
   To tady jeste nebylo...
   Beze sporu plany a pykle ke zruseni Ukrajiny ,se tam vymysli.. Populace ,vlastni, jak je videt uz delsi dobu tam velmi prekazi a tak se rusi.
   Kdo by je vsecky zivil...
   Proto taky jich rychle stehujou velky statisice pryc z Ukrajiny a EU se samozrejme postara.. I cesi..

   Smazat
  3. Fašistu ty vidíš ráno v zrcadle, když se ti nechce čistit zuby...

   Smazat
 2. No, zato Rusko je v centru dění, všichni Rusy všude zvou a je o ně všude obrovský zájem :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajina má už tolik dluhů, že to nemůže zaplatit ani vývozem černozemě, kubík za euro. Pravda, lidé jsou spokojení a dobře se jim žije, když nejsou na Ukrajině. Nemáte tušení, komu dluží Ukrajina miliardy dolarů?
   No to jenom tak ze srandy. Představte si, že Ukrajině půjčíte prachy, kámoš si něco sebere a zbytek vám zase vrátí, ale Ukrajině narostou dluhy, takhle se kupuje Ukrajina a jak by řekl Béda Trávníček, mám to zadarmo:))) Vše je podmíněno dostatkem "letenských" blbů, kterých má ČR i Ukrajina na rozdávání:))

   Smazat
  2. no ano, zvou je třeba zpátky do G7 jenže oni jim (Rusové) na to už zvysoka... nebo je vzali zpět do rady Evropy (děněk jim nádo) a pan Putin je nejuznávanšjší politik na světě. Tak to je...

   Smazat
  3. Ad 23:38
   Tím asi myslíte západ nebo jinak severoatlantik, vč. kolonií.
   Jenže Rusko po pěti letech sankcí už potřebuje západ méně, než západ Rusko.
   Globální ekonomika to už dávno není jen západ. A dnes už vůbec ne. A v přímém přenosu můžeme pozorovat další rychlý přesun těžiště do Pacifiku.

   Smazat
 3. Zelenský je židofašista, tedy Žid sympatizující s fašismem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A podle čeho tak soudíš?

   Smazat
  2. Anonymní 2?42
   Zelenský je žid a fašisti si ho dosadili na prezidentský post,na někoho se zlodějina musí svést.

   Smazat
  3. Bibi Zelenskému od plic vynadal, a zopakoval mu noty!

   Smazat
 4. No nevím, jestli si R.Iscenko všiml, ale president Ukrajiny, který byl inaugurovan teprve před třemi měsíci, se už setkal v Bruselu s vrcholnými představiteli EU, se šéfkou MMF, v Berlíně s německou kancléřkou, s premiérem Kanady, s francouzským prezidentem v Paříži, s min.zahranici Číny a s představiteli všech okolních států (kromě Ruska), s představiteli většiny států bývalého SSSR (opět krome Ruska); nepočítaje množství telefonátů. A to ještě stihnul setkání se všemi velvyslanci (kromě ruského), sestavení vlády, střetávky s voliči na okružní cestě Ukrajinou a dovolenou. To mně přijde za tři měsíce celkem dost, zvlášť na úplného nováčka ve výkonné funkci. Protože president Ukrajiny je funkce na výkonu, ne jen reprezentace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten slavný Iščenko je jen ruský propagandista na klíček.

   Smazat
  2. Komik Zelenský všechny státníky pobavil a rozešli se.Bez Ruska je Ukrajina v pr.eli Budou muset přilézt za Putinem na kolenou a odprosit .Západ na ně prdí ,používá je jako beranidlo proti Rusku.Chudáci Ukrajinci,to se jim ten Majdan vyplatil.Banderovci musí být zničeni

   Smazat
  3. 7:46
   Tak jste mě pobavil . Tak Zelenský se setkal s šéfkou MMF. No bodejť by ne, když nemají na splátky. Teď to s nima opět nevypadá dobře ohledně dluhu Rusku a co více s každým dnem se přibližuje vypnutí trasy s plynem přes Ukradinostát. Tak jezdí, šílí, ale západ už na ně sere a o tom je právě ta glosa od Iščenka.

   Smazat
  4. 10:33, OK, jen se nesmí tvrdit, že je izolovaný.

   I když je pravda, že Ukrajina skutečně už tak nejede a její hvězda pomalu hasne. Otázka dokdy, jelikož tam je už několik tisíc amerických specialistů, kteří cvičí ukrajinskou armádu pro boj s Ruskem. To je výsledkem prvního jednání Zelenského s americkými zástupci, kteří už zcela nepokrytě Ukrajinu řídí. Skutečným presidentem je na Ukrajině Kurt Volker, ne Zelenskij.

   Teď chce Holoboroďko prodávat černozem. Tím prý splatí dluhy (úroky dluhu) a koupí americké zbraně. Jimi vyzbrojí ty cvičené vojáky. Nechápu, proč to dělají, Ukrajina vyrábí i své vlastní zbraně a nejsou špatné. Prodává je např. Turecku, které jimi zásobuje tu svou milovanou al-Kaídu alias H.Tahrír aš-Šám.

   Ale v podstatě my taky musíme nakupovat US zbraně. Východní Evropa v posledních dvou letech nakoupila ohromné množství toho jejich starého šrotu z roku nula.

   Smazat
 5. 8,13
  A ty seš amianální kolík pod vedením pornoJandy…..Cardo Retardo!

  OdpovědětSmazat
 6. Aj vy by ste boli ve stavu poloizolace, keby vás napadli Rusi.
  Treba zastaviť ruskú propagandu, aby nenapadli ďalší štát. https://kutt.it/8BT9Ce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kdeže, izolováni jsou naopak ti, kdo s Ruskem spolupracují víc, než by si kdosi přál. Ještě jste neslyšel nic o sankcích?

   S Ruskem se vůbec nikdo nebavil, rušila se setkání, Rusko se vyhodilo ze vsech možných organizací. A Ukrajina na počátku "úděsné genocidní války s Ruskem" byla naopak všude zvána a oslavována.

   Ani se nesnažte.

   Smazat
  2. Čo to táráš. Přečetl jsem si odkaz. Vše co ruská propaganda píše je pravda. Ukradina je v řiti a keci nemaj žádnou cenu

   Smazat
 7. 12,45
  Joooo,Banderovci jsou všude vítaný stejně,jako skelná vata pod nehtem!!!!!!Jako třeba Porochčenko,když se těši na přijetí u Trumpa a ten ho nechat čekat na chodbě a pak sním někde za rohem mluvil slabý půl hodiny a NAZDAR!!!!!!!!Je vidět,jak si oné návštevy CENIL!!!!!!.-D

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.