Reklama

středa 7. srpna 2019

Ukrajinská armáda přesouvá své síly k Mariupolu

-rp-
7. 8. 2019 dan-news a PrvníZprávy
Ukrajinská armáda začala přímé přípravy na aktivní nepřátelství proti Doněcké lidové republice, oznámil Úřad Lidové policie republiky.„Naše zpravodajství získalo údaje o tom, jak dochází k nejvyšší úrovni bojové pohotovosti a postupu na vedoucí pozice jednotek a podjednotek rezervy VFU ve směru na Mariupol," uvádí se v prohlášení UNM.

Takže jednotky 406. dělostřelecké brigády námořnictva v oblastech osad Ternove, Kirovo a Andreevka zaujmuly palebné pozice. Rezervní jednotky 36. a 35. námořní brigády postoupily k demarkační linii a proměnily se v bitevní formace.

Kyjevské řešení: Každého, kdo vzal v Donbasu do ruky zbraň – zabít!
„V Mariupolu byl poplašně zvednut azovský pluk a jednotky 56. motorizované pěší brigády. Přesunuli se do oblasti koncentrace na severu města, připraveni vyrazit kupředu, “ píše se v hlášení.

Na linii kontaktu se zvýšila aktivita bezpilotních vzdušných letounů Ukrajiny provádějících letecký průzkum. V současné době naši obránci zničili dvě UAV," řekl UNM.

„Tyto kroky ukrajinské strany považujeme za přímou přípravu na aktivní nepřátelství," zdůrazňuje se v prohlášení.

Bývalý velitel kombinovaných sil ukrajinských bezpečnostních sil působících v Donbasu Sergej Naev řekl, že ukrajinské ozbrojené síly během jednoho dne obsadí území LLR a DLR. Naev to řekl v rozhovoru s TSN, uvedl ruský portál „Fakta a argumenty“.

Na otázku, jak dlouho může trvat aktivní fáze operace, odpověděl generál: „Přímé vojenské akci bude věnováno velmi málo času - méně než jeden den. Hlavní věcí v tomto případě je velmi rychlá akce, jejímž cílem je dosáhnout ukrajinských hranic a upevnit se tam.“

80 komentářů :

 1. Doufejme, že banderovci budou zničeni. Chorvatsko na Ukrajině nebude fungovat. Nabízí se řešení, že kriminálníci, kteří zaútočí na DLR a LLR budou konečně vyhlazeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč by měl být DEBIL, debile.
   Vždyť má pravdu. Kdo schvaluje útisk vlastních lidí vlastní armádou, je hovado a patří za mříže. Zatímco Zelenskyj, ten kašpar, co utáhl voliče na vařené nudli a oplácal jim hubu medem, když jim sliboval, že ukončí konflikt na Donbase, teď hloupě knučí u Putina, aby zastavil zabíjení jejich vojáků, zatímco oni se chystají zabíjet vlastní lidi plánovanou bleskovou akcí. Přitom zapomněl, že Putin je prezident RF. Co mu odpověděl, raději ani nesdělují... Zřejmě by se totálně ztrapnili.
   Stáhněte vojska, sedněte společně za jednací stůl, a nechovejte se jako náckovská nadřazená rasa. Začněte už konečně jednat jako partneři!
   Jenže tohle neumí, tak co s nimi? Co?

   Smazat
  2. Uzavřít ty fašouny do kotle, jak to udělala RA u Stalingradu, a zlikvidovat je. Jiné cesty není.

   Smazat
  3. Pokud vim tak prvni vzali zbraně dovolenkaři na Donbase za aktivni Ruské propagandy o fašistickem Kyjevu.

   Dejte si ručnik na hlavu trpite halucinacemi.

   Smazat
  4. Prvni vzali zbrane do rukou fašisti na Majdanu.

   Smazat
  5. 19:15, první vzali zbraně neonacisté v Kyjevě. Vyvěsili plakát s Hitlerem na městský magistrát, upalovali policajty, vnikli do vládní budovy a parlamentu, zbili a vyházeli politiky a poslance, kteří byli zvoleni v řádných volbách.

   Následně vycestovali na východ Ukrajiny, kde se začali dopouštět násilí. Obsadili budovy městských samospráv, státní správy, soudů a prokuratury, televize...

   Internet je plný záběrů, protože oni sami se při tom natáčeli a dali na YouTube. Jedním z nejlepších videjek je vniknutí do bytu šéfa policie města Doněck, kterého spolu s manželkou vytáhli z postele v ložnici a tam je podřezali. Gustiozní video s dobrým rozlišením.

   Následně se sami sebe jmenovali do silových funkcí a dali příkaz armádě k nástupu na východ Ukrajiny, především na Donbas. Taktéž spousta videjí. V té době ještě nikdo z Donbasanů zbraně v rukách neměl.

   Jenže obyčejní vojáci nechtěli střílet po svých spoluobčanech, kteří je posílali domů. Na pomoc tedy přišel Pravý Sektor, který se netajil tím, že svoloč na východě bude zničena a zotročena. Sami sebe s těmito proslovy natočili a vložili na internet. Podotýkám, že tehdy se událo několik střeleckých incidentů s několika desítkami zraněných i mrtvých, kdy si Pravý Sektor probíjel cestu přez bezbranné obyvatele (videa). Těchto událostí jsou jen na internetu stovky.

   Tehdy už bylo všem na východě Ukrajiny jasné, že končí demokracie a začíná teror. Všichni dobře pamatovali na OUN-UPA.

   V této chvíli začal první odpor ve městech Doněck, Luhansk, Slavjansk, Kramatorsk a v dalších městech na východě Ukrajiny.

   Ale ani tehdy se nejednalo o nějak speciálně ozbrojený akt, jen se podařilo vyhnat Banderovce z městských samospráv. To už bylo jaro. (Kyjev hořel od 30.11.2013).

   Návrat některých administrativ na východě Ukrajiny pod správu zvolených zástupců vyvolala u junty v Kyjevě a jejich rádců z USA reakci. Nastoupila těžká bojová technika, letectvo, bomby... Jenže to už byli na Donbase připraveni.

   Na internetu najdeš taktéž mnoho videjí, jakým způsobem se z obyčejných policajtů, hasičů a horníků stávali vojáci. Spousta těchto videjí byla permanentně mazána, protože lidé se mohli přesvědčit, že se nejedná o kriminálníky nebo žoldáky, ale obyčejné lidi, co si brání vlastní domovy.

   Tak začala válka. To jsou ti vaši teroristé.

   Smazat
  6. 20:28 Lež! V tom Kyjevě se objevila nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války. Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.
   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu právě v tom v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 2. Uvidíme-posúdime.Ale domnievam sa,že z odstupom času príde zase k likvidácii jednej veľkej Ukrajinskej vojenskej formácie a definitívnemu vyriešeniu "Minského Manuálu". Mariopol-Odessa a Charkov sa ocitnú na "druhej strane" hranice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. minimálně tak

   Smazat
  2. Cely ten članek je scifi asoi tak jako váš komentář.

   Smazat
  3. Ak ich napadnú Kyjev si zaslúži aby prišiel o Mariopol a Odessu i Charkov

   Smazat
 3. Denně létají vojenské nákladní speciály "Západu"přes Českou republiku do Sýrie, na Ukrajinu, do Afghanistánu. Lze je poznat podle hlubokého bručivého zvuku a je těžké je na obloze nalézt, protože létají nad výškou pro civilní letadla. V době kdy zvuk jejich motorů dosáhne k zemi jsou již hodně vpředu.
  Snad i RF zásobí LLR a DLR dostatečně účinnými zbraněmi, aby mohly bránit svou samostatnost.
  Jak by to asi dopadlo u nás, kdyby se chtěla odtrhnout Morava?????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:11, no až se v Práglu uskuteční nacistický Majdan završený státním převratem a vykope celá vláda a parlament, až začnou zakazovat moravské dialekty a moravskou identitu, až začnou hulvátská individua pronásledovat moravské činitele, až se vtrhne do bank, soudů, úřadů i privátů a začne bezuzdně rabovat ve jménu jakéhosi "pravého češství", možné je všechno.

   Smazat
  2. Prosimvas kde na Ukrajině se rabuje krom DLR a LLR.
   Kde momentalně vladnou jen ozbrojene gangy pod vedenim Ruskych aparatčiku 😂

   Smazat
  3. 19:28, v těch republikách se rabuje? Milý blbečku, zkus si najít obrázky třeba z toho Doněcka a přestaň kvákat kraviny. Mimochodem, v době ostré války, kdy probíhalo masivní bombardování fosforem v obytných čtvrtích, hořely celé činžáky a výrobní závody, byla rabovačka velmi přísně trestaná.

   Dnes už po něčem podobném není ani stopy, naopak, ve městech je velmi dobře zvládnutá pohotovostní služba, protože každou chvíli doletí mina nebo raketa a něco zničí. To se promptně opravuje. Ve vzdálenějších oblastech je úplný klid.

   V samotném Doněcku je překvapivá čistota a dostatek zboží. Děti a studenti chodí do škol, fungují i university, úřady, podařilo se zachovat zaměstnanost. Mají relativně slušně zdravotnictví. Není třeba zapomínat, že Donbas se potýká s častými těžkými traumaty z frontové linie, což naše nemocnice neznají, a občas nějaká nemocnice z okrajových oblastí dostane zásah.

   Mají kompletní státní správu se všemi orgány, svoji banku, pluralitní politický systém, probíhají standardní volby. Žádní aparátčíci z Ruska tam nejsou, 2.5 milionů lidí dokáže vygenerovat vlastní vůdce. A co je s podivem, v této krizové situaci také funguje i nějaký ten sociální systém s žalostně nízkými důchody. Důchody jsou problémem i ve standardních podmínkách, a tady mají spousty válečných invalidů v produktivním věku. Nic nemění na tom, že jsou podporováni Ruskem, je to funkční stát. Obdivuju ty lidi.

   Smazat
  4. Já říkám , že se Morava odtrhne a to hezky brzo .

   Smazat
  5. A to říkáš do světlíku nebo do latriny?

   Smazat
  6. Tobě do ucha !

   Smazat
 4. No copak Morava..., ale až se bude chtít odtrhnout Praha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak během týdne v Praze začne hladomor a všem okolo se uleví

   Smazat
  2. Ano, prágl odtrhnout hned a izolovat. A máme klid.

   Smazat
  3. Praha, to tajemné město, v němž se někde hluboko skrývá zdravý rozum a čeká na své objevení. Praha, město, kde se na slunci s hrdostí lesknou holé půlky gayů a leseb.

   Smazat
  4. Odtrhnout Praha? To jsou svině, tolik radosti nám neudělají :)

   Smazat
  5. Copak Praha, ale jmelí! Všimli jste si kolik se letos urodilo jmelí?

   Smazat
 5. Ukazuje se, kdo fakticky na Ukrajině vládne. Zloděje nahradil šašek. A to je asi tak všechno. Ostatní zůstávají na svých místech. Zloděj si pojistil beztrestnost a vrátil se na místo činu a šašek bezcílně lítá po Evropě a okolí a nikdo neví o čem a s kým se vlastně baví. V samotné Ukrajině zůstává vše při starém. Změnu by mohla naznačit (snad, bez záruky) výměna Volkera. Ale ropzhodně ne polírů "prezidentů".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je naivní si myslet, že změna na vedoucím postu způsobí razantní změny. Společnost je celek, rozdělený na zájmové skupiny s různou a proměnnou sílou vlivu. I kdyby měl v úmyslu změny udělat, bude to trvat léta .. ne-li generaci, zejména na Ukrajině, rozdělené mezi oligarchy. Nemusíme chodit na Ukrajinu, zamyslete se nad změnou u nás? Kolik jednotlivců by muselo být hnáno k odpovědnosti a nebo minimálně vyhozeno ze stávajícího postu mimo systém řízení, aby se zpřetrhali nezdravé vazby (kriminální vazby)?
   ABC

   Smazat
 6. Letos se to na Ukrajině vyřeší a nacisti skončí.

  OdpovědětSmazat
 7. Bylo zásadní chybou, že po Dělbacevu nepokračovaly obě republiky (Doněcká a Luganská) ve svém tažení dále. Měly především obsadit celé pobřeží Černého moře na Ukrajině a dále se dostat až na břeh Dněpru, alespoň v té jižnější části Ukrajiny. Mnohé starosti by jim nyní odpadly a Rusku též. Občané Ukrajiny svojí volbou sice odstranili Porošenka, svojí účastí ve volbách si ale nijak nepomohli. Volili jen "menší zlo". Tak, jako obvykle, nedostali ani na Ukrajině možnost volit mezi dobrem a zlem. Byla jediná možnost nejít volit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Najít volit je naprostá pitomost. To nevyřeší zaručeně nic, dokonce ti škodící poskoci na volitelných místech zjistí, že už se obyvatelé nedokáží zbavit ani jich, takže už si můžou dělat, co chtějí. Jediná možnost je jít volit realisticky s tím, že to může a nemusí věci změnit. Zejména jak v čem.

   Rudý škorpión

   Smazat
  2. Přesně tak , věčná škoda toho kotle v Děbalcevu kdy agresor už ležel na lopatkách .Jakmile mu umožníte aby zase vstal tak se nemůžete divit tomu , že se na vás znovu vrhne . Tehdy to byla práce Západu , který nasadil všechny prostředky aby svoje žoldnéře z toho kotle dostal a svět neměl možnost se dozvědět jaká sebranka z demokratického Západu se tam nacházela .

   Smazat
  3. Nejít volit, v případě Ukrajiny, nebyla ani náhodou pitomost. Pjakin jim sice na videu Otázka-odpověď radil, ovšem radit pitomcům je vidět naprosto zbytečné. Tím, že šli volit, zlegalizovali Kijevskou vládnoucí bandu a budou jako mourovatí platit všechny dluhy. V tom případě, že by nešli k volbám, aby to bylo fiasko, vyhnuli by se placení těch obrovských dluhů. Teď si je věřitelé, kterým spadl kámen ze srdce, protože jsou Ukrouši pitomí, náležitě vychunají. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. dobrý den obyčejně s vámi mlčky souhlasím ale nechápu co mají volby společného s placením ukrajinského dluhu.podle vás ti co k volbám nešli platit nebudou?

   Smazat
  5. 11:11
   Rudý dědečku, tady jsi naprosto na omylu. Nejít volit je nesmysl, protože to nic neřeší a navíc to nahrává gaunerům. Protože gauneři a jejich rodiny. kámoši a poskoci volit vždy půjdou, hodí jim to a bude vláda přesně taková, jakou ty svině chtějí. Nejít volit samozřejmě žádné dluhy nemaže. Čili je to nesmysl na Ukrajině jako kdekoliv jinde.

   Rudý škorpión

   Smazat
  6. Ohledně toho kotle v Děbalcevu....

   Líbí se mi gaučoví generálové, geostratégové a taktici, kteří přesně vědí, jaká tam tehdy byla situace a jak ji bylo potřeba řešit. Děbalcevem se scelilo území do tvaru, který se lépe brání. Tečka. Jiný scénář by vedl k válce mezi Ruskem a Ukrajinou a to nikdo nechce ani nepotřebuje. A to proto, vážení maršálové, že přesně tento scénář nachystali američtí poradcové. Už to chápete dostatečně anebo budete fantazírovat dál?

   Nehledě na to, že ty vaše fantasie by způsobily nesmírnou zkázu a smrt statisíců lidí nám tak blízkých. Na jedné i druhé straně.

   Smazat
 8. Rusko dluží obětem holokaustu vybití ukrajinských nacistů od konce druhé světové války. Nyní nastal čas tento dluh vyrovnat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,16
   Myslíte,že by jim to DEMOKRATÉ a podporovatelé banderosviní z Emeriky a Blitánie dovolili?!
   Jen oni můžou vraždit ve jménu DEMOKRACIE,to si pamatujte.....

   Smazat
  2. Víte, o čem to mluvíte? Nechápu, proč by měli Rusové kohokoliv vybíjet.

   Smazat
  3. 10.16 Rusko obětem holokaustu nedluží nic! Obětem holokaustu to dluží ti JEJICH, kteří STVOŘILI Führera Hitlera a podporovali ho v jeho zločinných taženích, a do konce války z ní brali svůj zisk...

   Smazat
  4. Vysvětleto Ukrajincum kterych Stalin vyhladil přes 7 000 000 hladomorem 😉

   Smazat
  5. 19:25, jen 7 milionů??? Nebuďte troškař! Stalin vyhubil 42 milionů pravých Ukrajinců!!! Osobně jich postřílel 1341759!!! Takže každý den dopoledne místo rozcvičky zastřelil 216 Ukrajinců zmučených hladomorem!!!

   A představte si, Účka tomu věří. A jelikož následkem rozvratu během revoluce a totálního embarga v předvečer nové války se hlady umíralo i v tehdejším Novorusku, v jižním Rusku okolo Stavropole, na Kubáni, všude to byli Ukrajinci. Dokonce i v Kyrgýzii. Jen o tom chudáci nevěděli. Zemřeli a nikdy se nedozvěděli, že jsou Ukrajinci a Stalin jejich vrahem.

   Smazat
  6. 19,25
   Ty kokote tepláreskohavloprdelní,banderovce převážně vyvražďovali Pšonci,Stalin to dost flákat!!!!!Kdyby ne,tak tady ten smradlavej a vožralej vodpad není!!!!!!

   Smazat
  7. 7:33 Ale u tý kurvy co tě porodila udělali botu! To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu kde vynášela popeleníky vošukat a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   Smazat
 9. Opět ten banderistán zvyšuje napětí, opět tam budou hřmět výbuchy, a opět budou vojáky, které tam nahnali, vracet rodinám. Ve futrálech ...
  K radosti těch, kdo tu válku zrežírovali a kdo ji přiživují, aby dosáhli svých mocensko-politických cílů. Totiž, vyvolat otevřený konflikt mezi banderistánem a Ruskem. Do něhož pak zatáhnou zbytek Evropy, vč. všehoschopných satelitů US politiky (které zhoufovali do NATO).

  OdpovědětSmazat
 10. Teď tam separatisti zabili 4 ukrajinské vojáky, kteří prováděli ženijní práce. Zelenskij vyzval Putina, aby zastavil zabíjení. Zřejmě se chtějí dostat přes minová pole beze ztrát, komici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, byly to miny, které tam nechala předcházející ukrajinská rotace. Ti vojáci byli z mořské pěchoty. Teď tam byly povodně. Ani si nepřejte vědět, v jakých podmínkách tam ti vojáci slouží.

   Smazat
 11. A jaké zločiny páchali banderovci za II. světové války se dá snadno dohledat: https://cs.wikipedia.org/wiki/Voly%C5%88sk%C3%BD_masakr
  Zdroj: https://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=715045
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2688647-porosenko-podepsal-kontroverzni-zakon-z-banderovcu-dela-valecne-veterany
  Kalousek,Petříček a Trautunberk se Štětinou to mají pod kontrolou.Lidská práva jsou v nedohlednu.

  OdpovědětSmazat
 12. To je šílený, co tady se dočteš! , fakt lidem totálně hrabe v té palici... Vůbec nemaji ponětí co tady čmaraji, akorát šíří nenávist a zlo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem si to po Vás přečetl a nezbývá mi nic jiného, než bezvýhradně souhlasit.

   Smazat
  2. Aha, buďme k banderovcům milí a obejmějeme je. Tak's to myslel?

   Smazat
 13. Amerika osvobodí ukupovanú Ukrajinu od Rusú a pomúže vihnát Rusi z EuroAfrické liberálni únie pod vedením naších vúdcu Macrona a muftí Angelah Merkalah a Rusáki rozdrtí armáda Spolkovích Nemeckích Emiráty,ať žije progresívni Európa ať zavládne pravda a láska nad lží a nenávistí.Havel věčne živí,sluničkáři všech krajín spojte sa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americkej pucflek běhá v převleku po Hradě a všichni se musí chechtat jeho stupiditě: https://www.facebook.com/pavel.hasenkopf.5/posts/2583544791697496

   Smazat
 14. 4 Banderovci zahynuli vlastní neopatrnosti, když u nich vybuchla jejich vlastní mina...??

  OdpovědětSmazat
 15. Vedení NATO a zástupci v satelitních státech v NATO rozhodli, že největším agresorem je Rusko proto, že má své státní hranice velmi blízko základnám NATO nejen v Evropě ale i Asii.
  Proto zbrojí, aby zachraňovali mír.
  Ještě info: USA byly založeny v roce 1776 sloučením 13 kolonií V. Británie (Kanada se nepřidala, patří pořád pod V.B., hlavou je tam jmenovaný guvernér)a v článku je uvedeno (2017), že za dobu existence byla USA ve válkách 241 let, bez válek pouze 27 let.
  ---V rezervaci se ptali náčelníka indiánů, co si myslí o migrantech v EU? "Také jsme migranty vítali a jak jsme dopadli vidíte".-----

  OdpovědětSmazat
 16. Tak to ukrajinské fašistické svině půjdou definitivně do prdele...

  OdpovědětSmazat
 17. Ukrajina v geopolitics poslala Rusko do píči!!! Vyhodila proruskeho Janukovice (vlastně utekl ze statnim rozpočtem do Ruska!!) Tak kdo začál valku- moskevske kgbacy!!! Ruský fašismus a jeho války - 1 a 2 Čečenska válka, Abchazie, Jižní Osetie, Prydnistrovie, Karabach (Azerbaijan), Gruzie a teď Ukrajina!!!!! Kdo další - Litva, Lotyšsko a Estonsko??? Pak dal na Západ!!! Nechápu DEMENTY KTERÉ PODPORUJI fašistické lnr a dnr. BANDEROVCY (OUN A ÚPA) BYLY PRIZNANY NORIMBERSKYM PROCESEM JAK VÁLEČNÁ STRANA A NE JAK ZLOČINCY!!!(ani v jednom ze 42 knih rozsudku není jejech název!))) NEJVĚTŠÍ FAŠISMUS JE RUDY A SÍDLÍ V MOSKVE! KOLIK JEJICH VOJÁKŮ JE ZATČENO NA DONBASU???
  https://youtu.be/qI7Lugg7zVs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,54

   Ty mas teda ale poriadne nasrate v tej svojej hlavicke.
   Nezabudaj, ak by židia netuzili po nerastnych surovinach, ktore sa nachadzaju na uzemi Ruska, ziadne konflikty by neboli.
   Kvoli surovinam vyvolavaju židia konflikty s Ruskom, dufajuc, ze Potin padne, pride niekto ako bol Jelcin, a vsetko im rozpreda.
   Ale Rusko nedobyju, to neni Ukrajina.

   Smazat
  2. Rusko se zlikviduje samo.Ktom Ropy a prodeje zbrani nemaj co nabidnout se svym HDP na urovni Španělska.

   Smazat
  3. 19:28, ropa, plyn a zbraně je celkem výnosný artikl. Ale Rusko produkuje spoustu dalších výrobků a služeb, z velké míry vlastních. Většina jde na vnitřní trh. Ohledně HDP: divím se, že po sankcích a útocích na rubl nepadli ještě níž.

   Smazat
  4. 19:28
   Rusko je například jeden z největších exportérů obilí, takže tyhle tradiční rusofobní bláboly pro retardované si předváděj v té vaší zasmrádlé ohrádce.

   Rudý škorpión

   Smazat
  5. 14:54 vaše nenávist je přímo chorobná,dělejte s tím něco,nebo vás to zničí a to si nedělám legraci,zkuste třeba jógu,nebo meditace uvidite,jak se vám uleví.

   Smazat
 18. Nový prvek vojenské taktiky, který bude zapsán do dějin válek a válečného umění. Hrdinná ukrajinská armáda už léta bojuje s ozbrojenými občany vlastní země způsobem: ,,Útokem vzad! " Těším se na další výprask. :-)

  OdpovědětSmazat
 19. 14:54 Proč Ukrajinci utíkají do Ruska a celé Evropy ???
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201904269736588-ukrajina-pomaha-obyvatelum-donbasu-v-ziskani-ruskeho-obcanstvi-nazor/
  „Jsme Rusové v duši“. Na Ukrajině tvoří velké fronty lidí, kteří se snaží získat ruské občanství (VIDEO
  https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ať jdou do Ruska.... je snad malo velké aby se museli roztahovat na Ukrajině a dělat tam bordel !

   Smazat
  2. 19,30
   V banderostánu se ty pyzdo potracená rotahuje akorát ten emerickej untermensch,KRYM JE,BYL U BUDE POŘÁD SOUČÁSTÍ RUSKA!!!!!!!

   Smazat
  3. 7:35 Hovno Ruska, Tavridy! - http://joyreactor.cc/post/3632300

   Smazat
 20. "Ukrajinski povstalců" říkáte???!

  https://youtu.be/UPoxY-q_AAs
  https://youtu.be/oUPhHzEf7G4
  https://youtu.be/3ama8vTfvHc

  OdpovědětSmazat
 21. No jo nic se nezměnilo volbami banderovci pojedou neustále po us linii.

  OdpovědětSmazat
 22. Je zajímavé jaká prorocká slova pronesl více než před 100 lety říšský vůdce Bismarck : " Rusko bude poraženo teprve tenkrát , až bude od něho odtržena Ukrajina .Pak je třeba tuto zemi rozeštvat postavit tam bratra proti bratrovi , otce proti synovi . Všechno ostatní je už jen otázkou času ." Asi už tenkrát věděl co říká a proč to říká . Západní jestřábi jeho odkaz plní svědomitě , protože moc dobře vědí že bez ruského přírodního bohatství nepřežijí . To svoje už dávno vyrabovali a není už kde krást .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bismarck byl proruský a nic takovýho nikde neříkal. Ani nemohl, za něj Ukrajina neexistovala! Jakási "ukrajinizace" probíhala, to ano - ale nikoliv v Rusku, ale v Rakousko-Uhersku! Šlo jim o eliminaci rusínského obyvatelstva Haliče, aby odstranili jakýkoliv pocti sounáležitosti tamních obyvatel s Velkorusy a Ruskem.

   Smazat
  2. Bismarck před 100 lety již nežil.
   Prohlásil, že Rusa může porazit jen Rus.
   Žil v Prusku, což je zkrácený název pro Pomořanské Rusko, asi tak se mají skutečnosti.

   Smazat
 23. Obávám se, že tentokrát je ukrajinská armáda opravdu silná a připravená a Doněcko nejspíš moc šancí bez pomoci Ruska nemá. Samozřejmě jim proti takové přesile a nenávistné ideologii fandím, ale to jim nijak nepomůže. Ani si nemyslím, že to pomůže novému prezidentovi. Jen tím získá nový přívlastek fašistický zabiják neschopný vyjednávat.

  OdpovědětSmazat
 24. Občané Mariopolu jsou Rusové, měli by vpadnout benderovcum do zad a bude další město osvobozeno od fašistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další ženerál. Někdo z famílie během Protektorátu vpadl okupantům do zad s pozitivním výsledkem, že jste si tak jistý správností svého výroku?

   Smazat
  2. My jsme neměli žádnou oporu, opolčenci ji chvála bohu maji.

   Smazat
 25. To, co se tu zastává proruských banditů a ruských okupantů na okupovaném území Ukrajiny jsou jen shluky molekul vzniklých spářením bolševika s náckem. O nic jiní nejsou ani autoři většiny příspěvků, o majiteli serveru ani nemluvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, přesně tak. Prosím, volejte +420 284 016 250, rádi s vámi budeme konzultovat i další problematiku.

   Smazat
 26. Bijte benderovce a fašisty na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím panem Banderou to je složitější! Asi bych na jeho místě taky neměl s rudochy moc slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě nic moc, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.