Reklama

sobota 10. srpna 2019

V Rusku represe už překonávají komunisty. Na „svobodném“ Západě už je dávno překonaly.

Michal Brand
10. 8. 2019
Tomáš Flaška publikoval svůj článek „V Rusku represe už překonávají komunisty“. https://pravyprostor.cz/v-rusku-represe-uz-prekonavaji-komunisty/ Jeho článek je reakcí na informaci, že na nepovolené demonstraci v Moskvě byli rodiče s malým dítětem. A někdo z moskevské prokuratury UVAŽUJE o tom, zda by jim to dítě nemělo být odebráno z péče. A tak, abych ten řetěz prodloužil, jsem se rozhodl napsat článek, jako reakci na článek pana Flašky, který je (ten článek, ne pan Flaška) reakcí na články o událostech v Moskvě.


Musím říci, že mi to přijde (zatím) ze strany příslušných pracovníků moskevské prokuratury také odporné. Ale abych tento jeden případ bral jako důkaz totality v dnešním Rusku, toho jsem dalek. Proč? Ne, pane Flaško, není to proto, že by mě platil Putin jako proruského trolla. Ale prostě proto, že podobné a setsakramentsky často mnohem, MNOHEM horší věci se dějí na „demokratickém“, „svobodném“ Západě.

Mám, pane Flaško, takový malý návrh na test (jestli máte děti).

Zaleťte si třeba do Norska, vezměte tam sebou svoje děti na nepovolenou demonstraci třeba proti homosexuálům, nebo proti eko-fanatikům a jejich "globálnímu oteplení", nebo proti islamizaci nebo proti nelegální migraci.

Nebo na takovou nepovolenou demonstraci s podobným tématem zajděte s malým dítětem v Německu, ve Francii, v Británii...

Nebo zkuste v Madridu zaskočit na nepovolenou demonstraci proti zrušení katalánského referenda.

V Británii bych ještě doporučil nepovolenou demonstraci proti muslimským znásilňovacím gangům nebo třeba na podporu Tommy Robinsona.

Nebo doporučte někomu ze svých známých, ať v jakékoli této západní "demokratické'" "svobodné" zemi třeba zajde do školy, kam chodí jeho děti, a ať tam pěkně nahlas řekne, že globální oteplení vlivem člověka je nesmysl, že existují jen dvě pohlaví, že manželství je svazek muže a ženy, že nelegální migranti nemají žádné právo ani na pobyt v Evropě natožpak na sociální dávky nebo jakoukoli jinou pomoc.

V Norsku vám děti odeberou i za mnohem, MNOHEM menší provinění, než je nějaká nepovolená demonstrace proti něčemu, co současný režim v západních zemích razí jako „státní ideologii“ (a naneštěstí i praxi).

V Británii vás možná „jen“ zavřou do vězení, speciálně vybraného, aby tam byli právě jen náhodičkou především ti vězni, kteří vás budou nenávidět a budou se snažit vás za každou cenu zavraždit. (Jako se děje v případě Tommyho Robinsona). A pak vám ty děti vezme sociálka, protože jsou sirotci. (Což se v případě TR zatím nestalo). A dají je na výchovu do nějaké fajnové muslimské rodiny, která nenávidí křesťany, západní kulturu a západní civilizaci a mluví jen arabsky. (Jako se už několikrát stalo.)

Nebo možná „jen“ najdou nějakou blbku, případně předem nastrčenou agentku tajné policie, která se s vámi zcela dobrovolně opakovaně vyspí, pak vás obviní ze znásilnění, pak se sice ukáže, že o žádné znásilnění nešlo, že příslušnou blbku-agentu tajné policie vlastně „jen naštvalo, že jste si nevzal gumu“, ale což. Stejně vás zavřou, budou vás měsíce týrat a šikanovat. (Jako se stalo a děje J. Assangovi). A časem vás možná vydají do nějakého fajnového koncentráčku, třeba na Guantanámo.

Pan Flaška píše: Člověk pořád slyší a nestačí se divit jak Rusové hromadně obdivují masového vraha Stalina. Je šílené, jak se ruská vládnoucí oligarchie drží u moci a lidé, byť mají údajně svobodu a svobodné volby (to měly ale ústavou zaručené i za komunistů) vidí tu bezmoc jak s tím nemohou nic udělat. A pak sklouzávají k ještě větší zrůdnosti a vzpomínají se slzičkou v oku na Stalina.

Tak milý pane Flaško. Stalinovy represe měly o několik řádů menší rozměr, než tvrdí hysterická anti-ruská a jako vždy neinformovaná propaganda. Ano, Solženicin psal o 60 milionech obětí Gulagů. Pak si ale uvědomil, jak moc byl zneužit protiruskou propagandou a také si uvědomil, jak moc přestřelil daleko za realitu. Ale o tom se už zase tak moc nepíše. Na „svobodném“ zglajchšaltovaném Západě. Pojďme se podívat na skutečnost – dokonce i Anne Applebaum, protiruská fanatička par excelence uvádí 1 až 1,5 milionu obětí stalinských trestních táborů a k tomuto číslu se kloní většina seriozních výzkumů. To je o dost méně než těch oblíbených a hojně citovaných „60 milionů mrtvých“ nebo „jen“ „desítky milionů mrtvých“. Je to mimochodem tolik mrtvých, kolik přineslo americké „osvobození Iráku“. Nebo je to cca 5 – 7 x Hiroshima plus Nagasaki. Nebo je to cca polovina nebo třetina americké války proti Vietnamu. Ano, i tak je to strašné. I kdyby to bylo jen deset nevinných obětí. Ale jestli chcete, pane Flaško, nenávidět Stalina za oběti gulagu, tak musíte ze stejných morálních imperativů nenávidět stejně ba ještě intenzivněji USA za jejich politiku s desítkami milionů nevinných mrtvých. Půl milionu mrtvých iráckých dětí v důsledku sankcí vynucených USA, miliony mrtvých z Irácko-iránské války, kde USA dodávaly zbraně oběma stranám a poštvávaly je proti sobě, 1,5 milionu mrtvých Iráčanů po americkém „osvobození“, 3 až 3,5 milionu mrtvých v Laosu a Vietnamu (a stále narůstající díky Agent Orange, vyráběného mimochodem firmou Monsanto, která dnes dělá „zcela nezávadné“ geneticky modifikované potraviny) během americké války ve Vietnamu, desetitisíce mrtvých v Sýrii, bombardované USA a terorizované islámskými teroristy z Amerikou podporované, financované a vyzbrojené „demokratické opozice“, totéž Libye, San Salvador, statisíce mrtvých díky USA financovaným, vyzbrojeným a vycvičeným eskadrám smrti...proboha, ten soupis by byl delší než si zřejmě vůbec dokážete představit.

Za další, uvedený průzkum oblíbenosti Stalina přináší „nezávislá“ agentura Levada, která je proslulá svými průzkumy veřejného mínění, podle kterých získá Putin v příštích volbách 0.3% hlasů a prezidentkou Ruska bude ve volbách zvolena některá Pussy z Pussy Riot a předsedou vlády pak v souladu s přáním většiny Rusů dotyčná ku..., ehm umělkyně a disidentka, jmenuje zmrzlé kuře, které před pár lety ojela v samoobsluze před malými dětmi. (Ehm, chtěl jsem říci, že to kuře multikulturně, demokraticky a prozápadně performovala.) Takže ten průzkum od této agentury beru s velice velkou rezervou. Obzvláště, když hlavní zprávou, kterou má tento průzkum dodat, je to, že prý Rusové nemají rádi dnešní vládu Putina. (Viz. Za Sovětského svazu se nám žilo lépe, míní Rusové. Stalinova obliba roste https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-sovetsky-svaz-sssr-pruzkum-spokojenost-prezident-vladimir-putin-kritika-rezim.A190806_091631_zahranicni_dtt )

Agentura Levada dlouhodobě získává značný objem svých tržeb ze zahraničních zdrojů, ať již přímo nebo prostřednictvím ruských poboček různých, především amerických firem a organizací. Viz https://www.interfax.ru/russia/526971

„Nezávislost“ si Levada výtečně potvrdila před ruskými volbami v roce 2016, kdy zveřejnila svůj „průzkum“ veřejného mínění, podle kterého prý prudce padala popularita strany Jednotné Rusko. Všechny ostatní průzkumy veřejného mínění nic takového neukázaly. Snaha Levady „nezávisle“ (za tržby ze zahraničí) ovlivnit výsledek ruských voleb a manipulovat voliči? A volby také dopadly zcela jinak, než „nezávislý“ průzkum firmy Levada placené ze zahraničí (a v Rusku tak již oprávněně označené „zahraniční agent“ v souladu s „antidemokratickým“ zákonem, který v Rusku platí asi dva roky, v USA velice podobný jen mnohem tvrdší zákon platí asi 70 let a naše země by takový zákon potřebovala více než jakýkoli jiný zákon).

Ale začněme hezky s fakty případu „zločinná ruská diktatura chce rodičům odebrat dítě za účast na protiputinovské, prodemokratické demonstraci“. Nebuďme jako hystericky protiruský řev režimní propagandy, od iDnes až po Flašku. Začněme s BBC, která jistě není nakloněna příznivě Rusku.

https://www.bbc.com/news/world-europe-49254850

V článku se dozvíme:

In a statement (in Russian) published on its website, the Moscow city prosecutor's office said it had asked a court to remove the couple's rights as parents.

"During the rally the parents handed their young child, who was in a helpless state due to his age, to a third person thus endangering the boy's health and life," the statement said.

"And so by exploiting the child, the parents abused their parental rights to the detriment of their son's interests."

Tedy, otec předal svoje dítě v batolecím věku jiné osobě.

iDnes píše „Prokuratura chce odebrat dítě rodičům za účast na demonstracích v Moskvě“ (https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-moskva-demonstrace-rezim-prezident-vladimir-putin-protest-odebrani-dite-prokuratura.A190806_150009_zahranicni_dtt )

jde o jistého Dmitrije Prokazova a jeho manželku. Rodiče dítěte novinářům řekli, že se protestů neúčastnili, vraceli se z procházky domů. Dítě Prokazov předal švagrovi, aby ho bezpečně přenesl podél policejního kordonu. Později se trojice s dítětem objevila v televizním zpravodajství o demonstracích.

Tak nevím. Pokud iDnes bere jako bernou minci prohlášení protestujících, tak ti se vlastně protestů neúčastnili. Takže titulek by měl znít „Prokuratura chce odebrat dítě rodičům za procházku po Moskvě“, ne? Když se tam Prokazov jen tak procházel, protestů se neúčastnil ani on ani jeho žena. A pak ho napadlo, jen tak, požádat svého švagra, jen malou shodou okolností jednoho z hlavních organizátorů nedovolené demonstrace, která se vlastně vůbec nekonala, protože jak říká Prokazov, žádnou demonstraci neviděli, ani žádné policejní kordony, a tak ho napadlo, že požádá svého švagra, jednoho z hlavních organizátorů protestů, kterých se Prokazov nezůčastnil, i když se s Frominem na nich vyfotil (https://gdb.rferl.org/4B153681-FA7F-4245-9E79-368B772F8C8C_w250_r0_s.jpg ) , a těch protestů, které podle jiného Prokazovova prohlášení vlastně vůbec neprobíhaly, tak proto v obavě o bezpečnost svého dítěte toto dítě předal svému švagrovi, aby ho ten bezpečně pronesl okolo policejních kordonů, které podle Prokazova vůbec žádné nebyly.

https://www.rferl.org/a/moscow-prosecutor-s-office-wants-to-remove-parental-rights-from-protesting-couple/30095224.html

Svobodná Evropa uvádí:

Prokazov also said that he, his wife, their son, and his wife's cousin Sergei Fomin were on their way home on July 27, when he asked Fomin to carry his son.

"There were no cordons, no police, we simply were going home," he said.

Tedy – Prokazov uvádí, že se jen tak procházel. Prostě šel domů. Nikde žádná demonstrace, nikde žádné policejní kordony.

A pak ho asi prý napadlo předat svoje dítě Frominovi, který organizoval nepovolenou demonstraci, která se vlastně vůbec nekonala podle Prokazova. A svoje dítě Frominovi předal, aby ten dítě bezpečně pronesl domů okolo policejních kordonů, které tam vůbec žádné podle Prokazova nebyly. Protože to pro změnu uvádí verze iDnes - Dítě Prokazov předal švagrovi, aby ho bezpečně přenesl podél policejního kordonu.

Ale vážně. „Aktivista“ barevný revolucionář Fromin pak cizí jedenapůlroční dítě zneužil, aby mohl odejít z nepovolené demonstrace, kterou vedl a spoluorganizoval. (https://www.dailymail.co.uk/news/article-7328117/Russian-couple-risk-having-one-year-old-son-taken-them.html ) According to the Investigative Committee, activist Sergei Fomin who has a warrant out for his arrest, had fled law enforcement on July 27 by holding a baby and walking through a cordon.

Prokazov ale popírá svoji vlastní verzi, když uvádí, že dítě nikdy nebylo v nebezpečí, protože nikdy nebyly nikde u policejního kordonu: https://www.msn.com/en-us/news/world/russian-couple-faces-loss-of-child-custody-after-protest/ar-AAFsWes

Dmitri Prokazov denied that, saying they weren't anywhere near police cordons and the child never was in jeopardy.

Takže podle Prokazova žádné nebezpečí nehrozilo a proto, aby svoje dítě ochránil před nebezpečím, které neexistovalo, toto dítě dal Frominovi, aby ten dítě odnesl do bezpečí z toho nebezpečného místa, na kterém nehrozilo žádné nebezpečí. Ufff.

Odkaz na video, Fromin jako hlavní rozeřvávač, fotky Prokazova s Frominem z nepovolených demonstrací, a moment, kde dotyčný „vzorný otec“ dává svoje dítě v batolecím věku Frominovi, aby ten s jednapůlročním dítětem jako živým štítem unikl zatčení,, dalšímu účastníku nedovolené demonstrace: https://youtu.be/fHJaAECx6Aw?t=102

Nevím, co jste viděli vy. Já viděl následující:

Fromin, švagr Prokazova, je jeden z hlavních organizátorů a rozeřvávačů (po vzoru „roztleskávač/ka“ je na barevně-revolučních demonstracích rozeřvávač/ka). Na nepovolené demonstraci, které se účastnili jak Prokazov tak Fromin, se Fromin chce dostat mimo policejní kordony, aby nečelil zatčení. Prokazov mu dává svoje malé dítě jako lidský štít.

Case closed.

Otec svoje dítě v batolecím věku dal jiné osobě do nosítka na břiše jako ŽIVÝ ŠTÍT. A protože šlo o nedovolenou demonstraci a „otec“ dal vědomě svoje dítě v batolecím věku cizí osobě jako živý štít, proto moskevská prokuratura požádala o posouzení, zda dotyční rodiče mohou mít nadále svoje dítě v péči. Zneužít jedenapůlroční dítě k „pomoci“ při krytí osoby, která se dopustila protiprávního jednání....

Odkaz na příslušné video i další informace uvádí článek v Moscow Times: https://www.themoscowtimes.com/2019/08/06/russian-parents-investigated-for-bringing-toddler-to-moscow-protest-a66729

Dotyčným lidem, tzv. „rodičům“, politickým fanatikům, kteří neváhají svoje dítě, batole, dát jako živý štít cizímu člověku na nepovolené demonstraci, by měli nejen odebrat děti. Ale měli by je postavit před soud a odsoudit po právu. Chtěli batole obětovat jako rituální oběť? Nebo jsou jen naprosto zfanatizovaní a na žebříčku hodnot je pro ně nejdůležitější nenávist vůči dnešnímu Rusku, jejich vlasti, a život a zdraví vlastního dítěte je pro ně až druhořadé? Na tohle ani není paragraf...

Hlavní ponaučení, pro pana Flašku a hlavně pro Tebe, laskavá čtenářko a laskavý čtenáři:

Každou, ale opravdu úplně každou „zprávu“ v dnešních „svobodných“ prolhaných médiích aby člověk desetkrát prověřil ze všech možných stran. Protože cokoli naše „svobodná“ „demokratická“ média sdělí, je

                            lež,

                                               lež,

                                                                     jen zkurvená prolhaná lež.

A propos – Kde je Skripal? Proč ho britské tajné služby nenechají vůbec s nikým ani promluvit?

138 komentářů :

 1. Kde je tady článek o ruském prušvihu,kdy jim zase něco bouchlo a zamořili uzemí radioaktivitou. Ale vy se raději ponížíte přepsat tenhle proruský cans, který chce ponížit statečné demonstranty v MOskvě. Opravdu hnus co se taty píčččete !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové se k tomu přiznali nehody se stávají všude. A ty si ten samý prozápadní vlastizrádce jako ta verbež co demonstruje v Rusku.

   Smazat
  2. A co říkáte tomu, že Amíci před léty ztratili ve Španělsku dvě jaderné bomby při neúspěšném tankování bombardéru a zamořili kus území dodnes kvůli tomu nepřístupného. A jak to tutlali i to dost neúspěšné diletantské odmořování.???

   Smazat
  3. ad 10. srpna 2019 10:19
   A co říkáte tomu, že Amíci před léty ztratili ve Španělsku dvě jaderné bomby při neúspěšném tankování bombardéru a zamořili kus území dodnes kvůli tomu nepřístupného. A jak to tutlali i to dost neúspěšné diletantské odmořování.???

   ////

   A pokud se nepletu, tak ty bomby ani nenašli, takže tam někde leží plně funkční US atomové bomby na dně moře

   Smazat
  4. A taky třeba jak tutlali Amíci ztrátu jaderné ponorky Tresher v Karibiku.

   Smazat
  5. A jen btw, "cans" a "Opravdu hnus co se taty píčččete !!!" je na úrovni "setapouch! setapouch!"

   Smazat
  6. 10:19 Máte pravdu, že ztratili, ale o žádném zamořeném uzemí nikdo nic neví, tak nelžete. 10:22 že něco Amík tutlal, naopak tu havárii v 60 letech přiznali, Amik ztratili dvě ponorky, ale Rus jich ztratil 7 , trochu nepoměr. Ale tady nejde co, kdo, kdy, ale jde o to, že tenhle plátek nic negativního o Rusku nenapíše. Řízením Z Ruské ambasády a finanční podpora z Ruska je jasná.!!!!§

   Smazat
  7. Ať má malá americká dušička pokoj:

   https://cz.sputniknews.com/svet/2019081010507968-v-ruskem-rosatomu-oznamili-smrt-peti-pracovniku-pri-vybuchu-u-archangelsku-/

   Smazat
  8. 10:5
   Tak nakonec za to může "malá americká dušička" :-D Toť myšlení fanatického rusomila.

   Smazat
  9. Ti co tady zlehčují ruský bordel, tihle Milovníci Ruska, by jim byli schopni odpustit i nový Černobyl s miliony mrtvých, ale hlavně by čmárali, že za to mohou USA.

   Smazat
  10. Jako by nám díky vlezdoprdelismu UDAVAČE HAVLA nestačil náš vlastní bordel!!!!
   Havel s SS za análem byl jako KRYSAŘ,KTERÝ ČESKÝ LID PŘIVEDL NĚKAM,KDE BÝT NECHTĚL!!!!!!!!!

   Smazat
  11. 11:18 To jsi vedle jak ta jedle nejsem pro Rusko ani usa jen pro Česko.

   Smazat
  12. 11:30, ale vždyť tahle demonstrace to jsou jen obyčejní Rusáci, ne? Proč tolik vášní kvůli nějakému spratkovi? Nechápu, co má demonstrace v Moskvě 3.8.2019 společného s výbuchem jaderného pohonu někde na severu, tím spíš s Černobylem koncem dubna 1986. Vždyť to jsou jen Rusáci a toho spratka ať klidně utopí, to nemusí nikoho trápit. Ani veleducha vašeho typu.

   Smazat
  13. Jeden příklad diletlismu za všechny: Z dodnes neznámých příčin se na jaře roku 1968 potopila americká jaderná ponorka Scorpion. Stalo se to jen 600 kilometrů od Azorských ostrovů. Při katastrofě zemřelo všech 99 členů posádky, takže neexistuje žádné svědectví. Ponorka nesla dvě atomové zbraně, o nichž americká armáda nechce dodneška mluvit. S nejvyšší pravděpodobností šlo o torpéda, každé s asi 250kilotunovou hlavicí…

   Smazat
  14. 11:34 Podle množství buzen co si dali ruce v bok a vydaly se na pochod to s tím "nechtěním" tak moc slavně nevypadá! - https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prague-pride-pochod-lgbt-2019.A190810_071408_domaci_brzy

   Místo cancání sraček na slídu bys mě bejt tam! A metat lejna přímo po nich! To by bylo užitěčnjší. :D:D:D

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. JSOU LIDI OPRAVDU JEN OVCE?

   https://pravyprostor.cz/jsou-lidi-opravdu-jen-ovce/

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. 15:49 A cos čekal? Vlky snad? Je dávno známým fakt, že historií hýbe především vůle silných Mužů a jakákoliv demokracie je vždy spojencem slabochů, kteří místo toho, aby Vůdcům s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, se jim pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi, neboť levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti, po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy!"

   Smazat
  19. Nacistické hovado 10:27 řádilo i tady.

   Smazat
  20. oprava času: 11:34 - sorry ...

   Smazat
 2. Čirou náhodou jsem se tady ocitl celkem brzo a nespletl jsem se. První komentář je opět služební Českého ústavu trollovského (ČUTR). Navíc nám podezření, že tento koment byl psán jako přesčasový s příplatkem nejen za práci v sobotu, ale i za ten přesčas. A já to píši zdarma na svůj účet.
  Osobně se mi nelíbí slovo troll (či trol) a navrhoval bych jiný název vycházející z psychické poruchy mentality trollů a to MENT.
  Umožňuje to i v češtině různé asociace a odhalující pojmenování, jako třeba deMent. Ale to je jen moje zbožné pohanské slovanské přání k Perunovi ...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodatek k 9:47
   Omlouvám se autorovi článku, ale mám na ně PIFKU už dlouho. Jinak stať je velmi zajímavá.

   Smazat
  2. Já jsem pro jadrnou mluvu našich předků a nazýval bych tyto kreatury prostým "zmrdi".

   Smazat
  3. Tak to můžeme spojit a vznikne šílené české slovo zmrdement, ale je to lepší než prstobřinkotruha, čili klavír. Hej hou

   Smazat
 3. Skvělý článek hlavně co by se stalo na tom „hodném demokratickém" západu. Proti Ruský štváči si vždy nějaký důvod najdou.

  OdpovědětSmazat
 4. Troll 9:28 spí, i probouzí se s Ruskem na rtech, a jeho povinnost mu velí okamžitě do útoku. O daleko větší brutalitě proti Žlutým vestám ve Francii, nebo ve Španělsku při referendu mainstream, ani zdejší trollové psát nebudou, protože to nemají dovoleno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:52 Hlupáku, pokud jsi vyděl demonstrace žlutých vest ve FR. a porovnáš s ruskem, tak si všimni při své eeenteligenci co se dělo ve Francii, zapálené rest., banky, obchody , auta házení zápalnách lahví po policajtech. Něco podobného se dělo v Moskvě ????,hodně velkej trouba jseš co.

   Smazat
  2. 11:38 Viděl jsem (negramotný špinavče, který neumí česky), jak pátá kolona, z které pocházíš, dělá bordel, aby Žluté vesty diskreditovala tak, jak to dělá po celém světě.

   Smazat
  3. 11:38, tak zaprvé. Ve Francii ty demonstrace trvaly celé měsíce a na počátku byly taktéž pokojné, navíc na místech k tomu určených. Jen se to nerozešlo hned první den, protože si jich nikdo nevšímal, totální ignor. Takže vytrvaly nejen do večera, ale i druhý, třetí atd. Tehdy policie začala s vytěsňováním, obušky, vodními děly, slzným plynem, ohlušujícími granáty... Bez odezvy. Pak nasadili další techniku a také střelce.

   První vystřelené oči a zlámané ruce přišly už druhý nebo třetí den, kdy "jaune gilettes" dělali to samé, co demonstranti v Moskvě, jen o dva dny déle.

   Dokonce, narozdíl od nich, neházeli skleněné flašky, dlažbu, neměli u sebe žádné zbraně, nevyhrožovali policajtům a městským zastupitelům Moskvy, že jim přijdou rozbít hlavy, a hlavně - nikdo ze žlutých vest nezveřejnil databázu dětí pracovníků Národní gardy, a nevyzval k jejich únosu za účelem natáčení "snuff videjí"...

   Tev velký bordel v Paříži nastal mnohem mnohem později a jsou jisté indicie, že se jednalo o provokatéry. Jedinou odchylkou byla délka trvání.

   V Moskvě tu poslední demonstraci zrušili fakticky na samotném počátku, během několika hodin. Jednalo se už o třetí nebo čtvrtou podobnou demonstraci, a tentokrát policie zasáhla.

   Už jsem to tady psal: shromáždění se konalo na místech, kde to je zakázáno. Zastavili dopravu, čímž způsobili totální kolaps, což v Moskvě je katastrofa. Celou dobu koordinátoři vyzývali demonstrující, aby se zdrželi násilí. Přesto bylo poškozeno několik aut, rozkopané nádoby s odpadem, slzným plynem od demonstrujících byli zasaženi nejen policajti, ale i ostatní obyvatelé, kteří s demonstrací nic neměli (jednalo se o rušné centrum města). Nejen policajti byli zasaženi dlažbou a kousky asfaltu....

   Ale to není podstatné. Policii nezajímali paka, která si tímto zpestřují prázdniny, ale lidé opakovaně vzývající lid k povstání proti řádně zvolené vládě a převzetí moci jako na Ukrajině. Tyto demonstrace se konaly údajně v souvislosti s volbami do městského zastupitelstva. Co s tím má Kreml?

   Nejhorším ovšem byla ta databáze policajtů a jejich dětí s výzvou na výrobu internetových snuff videjí. Tohle je nebezpečný stav, kde řádění Frantíků je v podstatě slabým odvarem. Vesty neusilovali o státní převrat, nechtěli vraždit policajty a jejich rodiny, nechtěli zabíjet městské nebo statni představitele.. a hlavně věděli, že jejich počínání nebude mít žádný pozitivní ohlas v zahraničí.

   Demonstrace v Moskvě byly a jsou naopak mohutně podporovány celým Západem, političtí vůdci, v jejichž jméně se momentálně demonstrovalo, jsou ve spojení s ambasádami.

   Tohle byly ty podstatné rozdíly.

   Smazat
  4. 13:38 Souhlas.

   Smazat
  5. 13:38 Taktéž souhlas

   Smazat
 5. 9.28 - navečer "čouda" a nějaké pivo a má druhý den spoustu nápadů. Bolí ho hlava a snaží se přijít na to, kdo za to může: Putin či Zeman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý sen se budí s holou prdelí, nýmand, který nikdy nic nedokázal, nic neumí, je líný jak veš, nikdo ho nechce. Místo aby se na příčinu svých problémů podíval do zrcadla, tak ve špinavém pokoji, na proprděném gauči, mastnými prsty hledá na koho by za svůj svrab svalil vinu.
   A už to má. Havel, Gorbačov, "hadrák", USA, Západ, kapitalismus, korporace,.... Je to tak jednoduché a osvobozující.

   Smazat
  2. 10;30
   Hezky ses popsal,jen ty poslední jména máš popletený,ale to dělají ty ZMRZLINOVÝ POHÁRY A flašky ulitý i v nádobě na vodu ve WC!☺

   Smazat
  3. 10:30 To je ale docela bežnej futerkanon, Pepku, užiteční idioti a ti jsou na obou stranách barikády! Putleroffci maj vječně zlitýho zřízence z teplický pitevny, a chazaroidi z London city zas maj tebe, no :-))))

   Smazat
  4. 10:30, docela jsem se zasmál, tohle by mě nenapadlo. Máš to evidentně promakaný a velice dobře víš, o co jde. Hlavně ten proprděnej gauč... :D
   Nezvi mě na návštěvu, nepřijdu.

   Smazat
  5. 10:30 Vašnosti, voni bejt mozkovna. Co se týče politiky, nemáte mezi idioty konkurenci.

   Smazat
 6. Hele, ty ruský blbe Brante, v tvém milovaném Rusácku se prostě zakazují VŠECHNY protiputinovské a protivládní demonstrace. Jejich účastníci potom režim mlátí a zatýká.
  Téměř všem opozičním kandidátům je pod vylhanými záminkami zakázáno kandidovat. Opravdu demokracie jak noha. Nejsi, ty rudý blbe také člen "Svobody a přímé demokracie"? Vůbec bych se nedivil.
  A tvé relativizování obětí teroru Stalina o tobě také mnohé svědčí. Bezmozkovi jako ty uniká, že Stalin posílal do Gulagů, do vyhnanství a vraždil miliony svých VLASTNÍCH spoluobčanů. A to jen proto, že s mu znelíbili, měl podezření, cítil z nich jakékoli nebezpečí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Miliony? To tvrdí jen hlupáci, kteří nic nevědí a jen vztekle řvou.

   Jako třeba ty 8-)

   Smazat
  2. 10:33
   Jo, miliony. Zopakuj si základku, nevzdělaný, stalinistický magore.

   Smazat
  3. 10;45
   A proč ne miliardy ty vemeno z kachny?!

   Smazat
  4. 10:33 přes milion trestu smrti bylo podle Putina vyneseno soudem za Stalina. Tento odkaz zde dával p. Dvořák asi před rokem. Kolik bylo vykonáno tr. smrti bez soudu a kolik lidí zemřelo v ruských kriminálech? No, miliony to budou.

   Smazat
  5. 10:55
   A kolik Indiánů a dovážených otroků zemřelo za 200 let fungování """"demokracie""""po emericku????!!!!!
   A kolik jich zemřelo při jejich Operacich TRVALÁ OKUPACE všude po světě?????
   Podle je všude ten masovej vrah z SS vitanej všude.....jen je jak skelná vata vražená pod nehet....NEZBAVÍŠ SE JÍ!!!!!!!

   Smazat
  6. 10:55
   Protože miliony, stalinistický kokůtku.

   http://www.totalita.cz/vysvetlivky/o_stalinj.php

   https://zoommagazin.iprima.cz/historie/stalin-vladl-24-let-a-kazdy-rok-sve-vlady-popravil-nebo-uveznil-milion-lidi

   https://www.reflex.cz/clanek/historie/85429/pred-65-lety-zemrel-josif-stalin-kolik-mel-na-svedomi-lidi-a-proc-si-ho-rusove-stale-vazi.html

   http://zivotopisyonline.cz/josif-vissarionovic-stalin-21121878-531953-koba/

   Smazat
  7. Ještě,že jsme tady měli u HADRÁKU UDAVAČE HAVLA,to by bylo krve v ulicích,viď Tronďo?☺
   Zvlášť,když před hadrákem na tajný návštěvě v Moskvě,ŽE POTÉ NEPŘIPUSTÍ VLIV RADIKÁLNÍCH ANTIKOMUNISTŮ....držet slovo bylo pro Havla typické celý život!!!!!☺

   Smazat
  8. 11:22
   Vždyť taky nepřipustil. Jinak by jsi se už před 30 lety houpal na kandelábru i se svou stalinistickou famílií. Tak se mu raději pokloň, kokůtku.

   Smazat
  9. 11:07 určitě míň jak za vlády krutovraha Stalina a, kdybych počital oběti Maa a Polpota, tak bude jasné, že ten komunismus je krvavější, než Hitler, kapitalismus a církve dohromady.

   Smazat
  10. 11:37
   Tyhle rudé zmetky bych s Hitlerm vůbec nesrovnával. Tito úchylové se totiž na rozdíl od Hitlera, kterému šlo o dobývání, vyžívají ve vyvražďování VLASTNÍHO obyvatelstva jen z důvodu udržení své moci.

   Smazat
  11. 11:41
   A Hitler měl koncentráky ve 30.letech a pak třeba Torgau na co ty amikokote???!!!!
   Zřejmě to byly filiálky Paukerových chlebíčků!!!!

   Smazat
  12. 11:33
   Ty potracenej ČURÁKU,Havel byl UDAVAČ,tak proto KSČ NEZAKÁZAL!!!!!
   Strejda teplomil byl KOLABORANT za druhý světový války hostil naše OKUPANTYNA BARRANDOVĚ a bratranec Havel BYL DOZORČÍ TÁBORA V LETECH,kterýmu nebývale fandil i sám Heydrich.....TAKŽE DRŽ TY KURVO HUBU!!!!!!!!

   Smazat
  13. 11:55 Rusové Hitlera předběhli o více jak 10 let. Mnozí tvrdí, že je to patent anglánů, no možná ale Angličan by se posral hrůzou nad krutostí tehdejšího Ruska a to ve jménu komunismu. Gulag, to zní hrdě, co?

   Smazat
  14. Angláni a Belgičani začali s tím stavěním koncentráku první,místní zavraždění a bezrucí by mohli(kdyby žili)O TOM LASKAVÝM ZACHÁZENÍ VYPRÁVĚT!!!!

   Smazat
  15. 11:59 když chceš zapalovat sám musíš hořet, jenže ty si už vyhořel, teda duševně. Ještě, že to nečtou děti. Admine tohle od 11:59 až po 22.00 hodině.

   Smazat
  16. 12:34
   Copak se Ti ty duševní výkvěte na životopisu Havlovic danielu nezamlouvá???!!!!

   Smazat
  17. Havlovic familie

   Smazat
  18. 12:40 proč do toho taháš našeho milovaného prezidenta Havla? ON určitě nebyl takový hulvát jako ty.A piš, aby ti bylo rozumět. Co je Havlovic danielu? Seš bezmozek?

   Smazat
  19. 12:55
   O tom prohanym sráči,vladtizrádci,UDAVAČI a kolaborantovi SI BUDU PSÁT,CO CHCI!!!!!
   P.S. Hned dole je oprava familii,naučit číst té ve z zvláštní škole zřejmě ty JEDNOBUNĚČNEJ POHÁRE ZMRZINY NENAUČILI!!!!☺

   Smazat
  20. 13:00 každý normální člověk by k té,, tvojí opravě 12:40,, napsal, že je to oprava, troubo.Piš si, co chceš ale, když urážíš V. H, tak napiš od koho. Smajlík je málo. A přestaň chlastat.

   Smazat
  21. 13:16
   Podle sebe soudím tebe, tebe,herr zmrzlinář???!!!☺
   Když napíšu Havlova familie hned pod to,tak nevím,co ti na tom Kokoška nekapíruje???!!!

   Smazat
  22. 13:27 nekapirujemě tvoje křupanská neomylnost. Já nerozumím řeči tvého kmene.

   Smazat
  23. 13:46
   Já zase neovládám chrchlomluvu ty NEčeská havlochvilko!

   Smazat
  24. Josif Vissarionovič byl nad věcí, mezi sebou se vyvražďovala prasata chtivá moci a terorizovala při tom i celý ruský národ.
   Josif Vissarionovič nakonec vždycky podřízl jen ty největší svině na vrcholu toho řádění.
   Na svině se vždycky vaří voda, lidé se těší na zabíjačku .. , na prdelačku, jitrnice, prejt, jelita z elit ...

   Smazat
  25. 13:00 Tak koukám že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten chrchlavej vandrák v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě ... no já taky nemám tyhle trapný loutky masoňů rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělám slavnější než si zasloužej!!!☺

   Smazat
  26. Američania vedia že Rusko môžu rozobrať len zvnútra preto tam organizujú farebnú revolúciu tak ako na Slovensku proti Ficovi.
   Neštítili sa ničoho a dali zabiť aj novinára len aby poštvali davy a vyhnali ich do ulíc proti Ficovej vláde, ktorá im veľmi prekáža. Fico zrejme nekoná tak ako by si to v USA želali tak štvú mimovládky a lejú naňho všetku špinu sveta. Tak sa to vždy robilo a robí v podaní milovaného západu.
   Aj Mečiar padol preto že nechcel nechať privatizovať Slovenské strategické podniky. Pokiaľ viem Fico im nepustil našu vodu na ktorú si brúsil zuby napr.šéf NESTLE.
   Putin tiež nepustil strategické ložiská ropy a plynu do rúk západných monopolov tak že budú proti nemu robiť všetko možné len aby rozložili Rusko a mohli sa zmocniť všetkých Ruských strategických surovín i baní na zlato a diamanty.
   Kto si robí ilúzie o politike západu skôr či neskôr ťažko padne na hubu.

   Smazat
  27. 14.12 Žádnej rejhanec přes plány, ten Vašek šašek, chrchla s flaškou v ruce, panáčkoval a posranej dělal na co ho loutkovodiči od komoušů v kriminále vydrezůrovali ...

   Smazat
  28. 14:26 Já vim, gauner to byl a loutka, jen si dělám kozy z našeho putlerpšouka z teplický prosektůry!☺ Tomu rejhanec přes plány udělala jeho vlastní idiocie ....

   Smazat
  29. 14:48
   TEBE kvůli idiocii a chlastu nevzali ani na kurzy """chodníkový kosmetičky""""☺

   Smazat
  30. 14:53 Jo to bejvávalo, putlerpšouku, tos ale hóóódně zaspal! Ale tobě ten kurz koukám neušel"""☺

   Smazat
  31. 14,58
   Ty chrápeš ještě teď,lejnosrku onanoviči z☺☺☺

   Smazat
  32. 15:09 Na moment jsem si dách, Putlerpšouku, to je fakt, ale koukám, že jsem nic neprošvih!☺☺☺

   Smazat

  33. Úroveň diskuse jako v průjezdu u pěti litrů krabičáku říznutého deckou denaturáku 1:1 s toluenem. Chčijete mimo anebo vám to teče rovnou do kalhot?


   Smazat
  34. 18:41 Je nám jasný, že s nima by sis rozuměl víc! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 7. zvlášť ak ich organizujú Ukrainci a spol.

  OdpovědětSmazat
 8. „Tím by ČR přišla o své poslední národní pravomoci.“ Fiala varuje před rizikem jednomyslného hlasování:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019080910504794-tim-by-cr-prisla-o-sve-posledni-narodni-pravomoci-fiala-varuje-pred-rizikem-jednomyslneho-hlasovani/

  OdpovědětSmazat
 9. Rusko, díky za mír.Sláva Rusku a panu Putinovi, že zabrzdili americký mor!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:26 a já myslel, že v blázinci takový jako ty drží pod zámkem

   Smazat
  2. 13:03
   Ty a myslet????
   To je blbý i jako vtip!!!!☺

   Smazat
  3. Zabrzdil leda hovno ve tvý prdeli, lejnere putleryči, ten jeho Chujostan je v ní dneska celej, ze všech stran nepřáteli vobklíčenej ...

   Smazat
  4. Tí čo Rusko obklúčili sa ale neopovážia zaútočiť. Preto sa snažia rozložiť rusko zvnútra. a Putin dobre robí že tomu dôrazne bráni. Žiadny Ukrajinský majdan v Rusku nepripustí. Fašistou si rusko užilo dosť.

   Smazat
  5. 14:31 Četl jsem to samý u Julči Peresildový! Na jejím Instáči. Tady u tý fotky - https://www.instagram.com/p/B0eATadoBpj/

   Ona, coby herečka a členka petrohradský kavárny ukazuje brutální poldy co se chystaj bít invalidní holku a v diskusi jí píšou tamní komnoušyči a putlerýčové, že za Jelcina byla korupce větší a na západě bijou demonstranty taky daleko víc!:-)

   Smazat
  6. 14:52, Julča je s tebou kompatibilní, je to píča. Jen trochu chytřejší než ty.

   Samozřejmě, nikdo žádnou holku na vozíku nebil. Tedy pokud jí nevrazil pár facek někdo z neziskovky. Ta fotka je určena pro idioty jako jsi ty.

   Smazat
  7. 18:46 Jistě, píča je, z toho důvodu taky nemůže bejt chytřejší, hovnere komoušyči. Páč ženský jsou až po mužích, těsně před psy. Ovšem komouši a jiný podlidi tvýho typu jsou až za hmyzem a bakteriemi ...

   Smazat
 10. Zajímavé je, že v hodně příspěvků je znalost co bylo, ale co budeme jíst a dělat za 5 či 10 let. To je ta "svoboda a demokracie" bez ideálů a nápadů. Říká se tomu degradace lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeme jíst tak jak dosud. Bohatě, chutně a zdravě. Co k tomu chceš za nápady, volku? Pálí tě dobré bydlo?

   Smazat
  2. Míní mylně zloděj 11:35. Ale krize už klepe na vrata, a nevynechá ho.

   Smazat
  3. 11:46
   Krize klepe jedině na tvou dutou, rudou palici.

   Smazat
  4. 11:50
   Na tebe zaklepe taky,jen co jí vyndáš z amianálu!☺

   Smazat
  5. Títo dutí modráci sa spametajú až keď to príde:-)

   Smazat
  6. 14:33 Jenže NIC nepříjde!:) To je vy pomatenci už tisíce let furt vyhlížíte Spasitele a zatím hovno, hovno ... hmota přirozeně dál směřuje ke svýmu zániku!

   Smazat
  7. 14:56
   Psala se výše,že jde o potravinou krizi,jen ten labužník Pšonkovy a ty to nechápe!
   Už teď je to s jídlem na pes a o vodě škoda omluvit,ty tupé milionářu!!!

   Smazat
  8. 15:06 Hejvl charta plex, Hitlerjúden keks! Antiskřek!

   Smazat
  9. Všem mentálně retardovaný vymaštěncům, kteří věří v "trvale udržitelný rozvoj" doporučuju, aby začali s nákupem konzerv. Pro jistotu.

   Smazat
 11. 11.35
  Výsledek Pšonských otravin je na tobě znát už teď.

  OdpovědětSmazat
 12. https://laitman.blog.pravda.sk/2019/07/16/usa-zopakuju-osud-rimskej-rise/ Od roku 2000 Putin zachraňuje Rusko jež rozdal za "pomoci" am.poradců ruský havloid-také ožrala Jelcin.
  Zvýšil rozpočet Ruska 12krát, rozpočet na armádu 30krát, hrubý domácí produkt 12krát. Rusko se probojovalo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo na světě, 6. místo (podle PPP) / 12. místo (nominálně).
  Zlaté státní rezervy zvětšil 48krát.
  Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).
  Zrušil "liberální" jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví.
  Vyzvedl průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 - 3 místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě).
  Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát. Průměrně důchody se zvýšily 14 krát.
  Snížil vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71 , 5násobné snížení úmrtnosti.
  "Postavil do latě" nevládní organizace a "pátou kolonu" a zakázal poslancům vlastnit bankovní účty v zahraničí.
  Svým postojem ubránil Sýrii a Venezuelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuhle propagandistickou píčovinu putinomilcůjsem tu už jednou vyvracel. Nechtěj abych to dělal podruhé.

   Smazat
  2. 15:15
   Hlavně se pří tý nausee NEPOSER!!!!!☺

   Smazat
  3. 15:19
   Nerozumím tvým blábolům, asi už meleš z posledního. Předej to tu nějakému čerstvému soudruhovi a ty si jdi lehnout.

   Smazat
  4. 15:23
   Noooo,tak ty Einsteine nevíš,co znamená NAUSEA????
   Inkluzivní školství je sviňa☺

   Smazat
  5. 13:51 Tím, že budeš lhát jako Rus, nikdy rusku nepomužeš. Fakta jsou uplně jiná. Jenom jedna poznámka, to velké množství obilovin prodal rus pouze v roce 017, ale za to nemohl rusák, ale příroda, následující rok mělo rusko díky suchu starost vystačit se svojí urodou, o tom prumyslu, raději se nezmiňuj. Asi tak ty proruský žvanile.

   Smazat
  6. 15:19,15:38, umíš ty blbe napsat vubec někdy něco co má smysl??? Zakomlexovanej bolšán v celé své nahotě..

   Smazat
  7. 15:54
   Rozumíš psané odpovědi ty jednobuněčnej vohone????
   Zřejmě ne!!!!!
   Tak ty inkluzivní nedouku zapadmi do amiprdele,ten smrad z tebe je hroznej!!!!

   Smazat
  8. Milý idiote 15:15, ono je v podstatě jedno, jestli jsou ty údaje nadsazené nebo ne. Vlastně ani nejsou, ty nemáš vůbec představu, o co tehdy šlo. Zde je podstatná jedna věc, a tou je fakt, že dnes by se tvůj vnouček v inkluzivní základce o žádném hrůzném nepříteli, říši Mordor na východě neučil, jelikož by už neexistovala.

   Co se týká ekonomiky, v r.2012 bylo Rusko šestou ekonomikou světa a přesto bylo blokováno při vstupu do WTO. Putin byl už tehdy označován za diktátora a izurpátora, už tehdy fungoval "Magnitského zákon". To je signifikantní.

   Koncem 90.let, kdy ztráty v hospodářství dosahovaly katastrofické úrovně, v podstatě největší krach v dějinách, a stát neplnil žádnou úlohu kromě zájmů a ochrany těch úplně nahoře, v té době, kdy v budově ruské vlády sídlila na nejvyšším poschodí americká rozvědka nazývána "poradci" a Američané brouzdali výrobními závody obranného průmyslu jako tvoje stará po městském korze, a s velkým potěšením konstatovali, že na totální porážku svého rivala nemuseli utratit ani cent, tehdy došlo k bankrotu země.

   Ty zjevně netušíš, vo co kráčí. To je stav, kdy nevíš, jestli přežiješ ještě týden, anebo zdechneš už zítra. Včetně tvých dětí. Rubl se neobchodoval, jeho kurz propadl do suterénu, přitom v době Černobylu stál dolar 86 kopějek. K tomu si připočítej zhroucenou mocenskou vertikálu, lokální krvavé občanské války, ztracená území, šířící se uměle vyvolaný džihád, statisíce diverzantů v podobě tzv. "neziskovek", které neměly nic jiného na práci, než vyvolávat náboženské a etnické konflikty, několik epidemií a teď nástup reálného hladomoru...

   Pamatuju, jak přišel jeden můj známý počátkem roku 2000 z Ruska a řekl: "Je konec. A půjde o kejhák, vždyť tam už i Cikáni začali kočovat". Zmar a zkáza. Nejen od vlastních, ale hlavně zahraničních. Velký tlak různých islámských skupin, které se prodraly až ke Stalingradu, tlak nadnárodních korporací na kompletní privatizaci všech aktiv, včetně půdy, vody, lesů... a obyvatelstva.

   Běžně jste mohli koupit otroka. Mohli jste si ho odvézt do svojí země, především děti. Bylo prodáno tisíce dětí, jejich osudy jsou neznámé. V Čečně se s lidmi obchodovalo přímo na náměstí. Chtěl jste si objednat hon na člověka, měl jste možnost.

   Stát neexistoval. Tatarstán, Baškyria, Sverdlovsk a Tichomořské regiony byly v podstatě samostatné. Tzv. "Uralská republika" už měla vytištěnou svoji měnu, z Dagestanu a Čečny se staly islámské státy s expanzivní politikou...
   .......... pokračování

   Smazat
  9. ............. pokračování

   Přesto probíhal intenzivní nábor nových členů do NATO, navzdory všem dohodám. Už tehdy bylo techtle mechtle s Ukrajinou, Pobaltí byl jasný kandidát, Rumunsko, Bulharsko dtto, vedly se rozhovory s Gruzií. Už tehdy. Rok předtím se odzkoušelo po dlouhé době bombardování velkého území s moderní infrastrukturou novými typy zbraní - Srbsko.

   Proč to všechno dělali? Vždyť ruská armáda byla v úplném rozkladu, dokonce se uvažovalo o prodeji některé z flotil. Tu Černomořskou chtěli za kopějku (na radu amerických poradců) prodat Ukrajině. S oligarchy byla dohoda o prodeji všeho, po čem jim srdce pištělo, Sachalin v podstatě prodán BP.... Můžeme se jen dohadovat.

   Taktéž stará známá agenda. Já jsem o nevyhnutelné nutnosti přestěhovat Afričany a některé Asijce do Ruska slyšel právě koncem 90.let. V té době se tomu dělalo v Rusku ohromné PR, už tehdy se v Rusku propagovalo LBGTI, distribuoval heroin. Bylo veřejným tajemstvím, že heroin se najde u oněch infiltrovaných černošských případně arabských skupin. Tyto gangy měly pré a rekrutovali se z nich významné mafie, které se zabíjely v bojích s těmi ruskými, čečenskými, gruzínskými...

   Do tohoto marasmu přišel Putin. V tom roce bylo jen v centru špinavé, otřesné Moskvy desetitisíce žebráků. Bezprizorní děti se praly s toulavými psy o odpadky. Jejich otcové umírali ve válečných konfliktech po celé zemi, matky byly bůhvíkde. Mandát mu začal o půlnoci na počátku roku 2000. První, co jako president udělal, odletěl i s manželkou do Gudermessu, kde byla dislokována armáda v době Čečenské války. Jedno co mu nelze upřít, je odvaha.

   Ani se nedivím, že ho tak nenávidí, podívej na Rusko dnes. Tento rok byl totiž koncem strmého růstu USA, neboť, jak pravil moudře Doník, ekonomika je hra s nulovým součtem.

   Mimochodem, pro tebe jsem tenhle traktát nepsal, ale NR čte hodně lidí.

   Smazat
  10. 15:48 tady je o sklizni obilí za 2018, aby tě nekleplo, protože diskutuješ tady, tak je to článek z NR http://www.novarepublika.cz/2018/10/alarm-v-usa-rusko-sklidilo-rekordni.html

   Smazat
  11. 18:46 To co napíše tenhle plátek NR, je naprosto IRELEVANTNÍ. Věřit tomu mužete, ale děláte ze sebe hlupa...

   Smazat
  12. 17:59, 18: 00, Nesmíš věřit všemu co ti Rus nakuká, něco pravda je, ale většina pouze ruské přání. Proč dnes nedělá Putin něco s obrovsky rozšířenou nemocí AIDS, kde mimo Afriku to je nejrozšířenější choroba.Proč nepozvedne vývoz do světa mimo ropy,plynu a zbraní,proč mimo tyto komodity není schopen vyvážet auta, bílou techniku, zahradní tech,léky potraviny no prostě nic, pokud dělá vše nejlépe ?. Proč jsou vesnice totálně zaostalé?Proč lidé chlastají a chlap se sotva dožije 60 let. A je toho mnohem víc . A ta líčíš Rusko jako to nejlepší co ve světě je. K smíchu.

   Smazat
  13. 10:30, já jsem popsal tristní stav Ruska v 90.letech a vy z toho vykouzlíte chvalozpěv. To chce hodně fantazie. Zřejmě máte problém s chápáním textu.

   A nepřehánějte to s tou zaostalostí, tohle dnes můžete říct jen o málokteré zemi. Jak myslíte, že se vyrábí kosmická nebo jaderná technika? Kdyby to bylo tak snadné, tak to dělá každý a nekupuje od nějakého ruského primitiva. Dneska můžete nakoupit součástky a stát se jedním z výrobců tabletů, ale jsou oblasti a inovace, které můžou dělat jen některé země. Rusko mezi takové země patří. Dokonce i Česko se může pochlubit schopnostmi inovací.

   Kde jste vzal, že se tam chlastá a umírá před šedesátkou? Zaspal jste dobu, tohle platilo všeobecně pro celý východní blok někdy v 80.letech, ne dnes, a to ani tady ani v Rusku. Stejně tak s AIDS. Nikde v ruském prostoru nevidím odezvu, že by se jednalo o tak zásadní problém, jinak by toho bylo všude plno. Čtěte jiné zdroje.

   Smazat
  14. Celá tahle diskuse jsou jen samé rasozrádné cancy zdegenerovaných negrofilních buzerantů, feťáků a pederastů a podobných podlidí, vhodných leda jako exponáty do ZOO, páč čím dnes je tzv. svobodný svět? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pořbí tuhle neslavnou říši zvanou "Euroatlantida" s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
 13. Už i v lidovkách začínají chápat, o co gaunerům jde:
  http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/progresiviste-na-zapadnich-univerzitach-potlacuji-jine-nazory.A190808_015340_pozice-tema_lube

  OdpovědětSmazat
 14. Putin zachránil Rusko a vytrhol ho z hrtanu nadnárodných monopolov preto sa rozpútala takáto neobviklá vlna nenávisti proti Rusku a všetkému Ruskému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Vlna nenávisti proti Rusku a všetkému Ruskému" sa rozpútala jen ve tvojí duté, rudé palici. "Všetko ruské" nikdo nenenávidí. Nepleť si "všetko ruské" a současnou ruskou věrchušku. A i s tou se vztahy silně ochladily až po ruské anexi Krymu a napadení východní Ukrajiny.

   Rusko nikdy v žádném "hrtanu monopolov" nikdy nebylo. Pleteš si zjevně "nadnárodné monopoly" s ruskými oligarchy. A ani těm Putin nic nevytrhol. Jen zavřel pro výstrahu ostatním Chodorkovského a ti mu od té doby nekecají do vlády.

   Smazat
  2. 15:34, je pravda, že se to ještě nerozprodalo, ale báťuška Boris byl velice oblíben, nejen za koncese, ale hlavně za přísliby budoucího prodeje. Byl to takový Janukovič ve větším vydání. Na realizaci čekali nejen zahraniční ale i domácí predátoři, i když věděli, že to bude znamenat rozvrat země a pravděpodobně i její pád. Pád jaderné velmoci - nebezpečná situace - ale oni to riskli. Pak přišlo velké zklamání.

   Na ruském příkladě je dobře vidět, jak prospěšná a velice příkladná vláda oligarchů může být, stačí porovnat konec 90.let a konec nultých.

   Zelenskij podepsal totální výprodej Ukrajiny. Půdu, vodu, lesy... Rusové můžou jasně vidět svoji budoucnost na příkladu Ukrajiny. Bohužel, zřejmě tam taky funguje inkluzivní školství, protože spoustě mladých to jaxi nedochází, jelikož žádný jiný ksicht než Putinův v čele státu od svého raného dětství neviděli, a tak je to rozčiluje.

   Nepochybuju, že tlak na Rusko se ještě zvýší, zvlášť, když na Ukrajině se to vše tak dobře zvládlo. A to jsou ti samí jako v Rusku, no ne?

   Smazat
  3. Aragonit... "z hrtanu" ? To někdo chtěl Rusko vdechnout?

   Smazat
  4. Stale anexe Krymu blbost zadna anexe nebyla co ale bylo a je anexe Golandskych vysin a o tom nikdo nepise a co Kosovo ?

   Smazat
  5. 15:34
   Však bodaj by nezavrel Chodorkovského ten chcel ropu predať západným firmám, Rusku z toho hrozila arbitráž.

   Smazat
 15. Nevím proč zlo omlouvat. Nevím proč, když dva dělají totéž, že není to totéž. Nesnáším okecávání, že když se kácí les, musí lítat třísky. Neberu porovnávání zel dle počtu zabitých. Legitimizace zla nás vede do pekel a omluvy typu "on si začal paní učitelko" nepatří mezi dospělé. Přečtěte si desatero a pak se zamyslete nad odkazem Evropy. Jediná moje odchylka, je v tom, že když dostanu ránu, tak nenastavím druhou tvář, ale použijí pepřák, který útočníkovi neublíží.

  OdpovědětSmazat
 16. Pánové diskutéři, to je ale počteníčko. Ještě štěstí, že nejsem náchylný ke zvracení. Zamyslete se nad svou sprostotou a nenávistí. Zejména Ty kreauturo z 14:12. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 17. 11:35 píše: "Budeme jíst tak jak dosud. Bohatě, chutně a zdravě". Neví například asi to, že nutriční hodnoty dnes konzumované zeleniny a ovoce poklesly na méně než polovinu. Neví, že bývalé normy pro obsah dusitanů byly z hodnoty max. 50 resp. 100 zprvu zvýšeny na 300 a víc a nakonec, většinou, úplně zrušeny. Doporučil bych nadšení nahradit znalostí. Případné oponenty si dovolím požádat o věcnost. Pro jistotu podotýkám, že můj životní standard je nadprůměrný díky znalostem s dovednostmi, nikoli díky Putinovi. Za pochopení děkuji. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má to něco společného s článkem o odebrání dítěte nezodpovědným rodičům během demonstrace v Moskvě?

   Smazat
 18. Poslední dobou nějak málo článku. Buď Dvořák, potažmo Rus ambasáda málo platí, nebo není zájem o tenhlé prolhaný plátek. Mám radu zbejvá Rusko, tam najdete námětu, inspirace na 100 let. Ale pozor, z 99% negativní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám dojem, že článků je víc než dost. Dvořák zřejmě nechodí na dovolenou.

   Smazat
  2. 16:46

   Málo??? Jsa neustále pracovně vytížen, naopak poslední dobou ani nestíhám všechno přečíst.
   Že by přání otcem myšlenky?

   Smazat
 19. 16:46 nemít zrovna dlouhou chvíli, kašlu na vás. Takhle se zeptám, jste na tom intelektuálně natolik špatně, že prázdně, mimo daný námět, poštíváte?

  OdpovědětSmazat
 20. 15:30, ale ne, ten 14:12 překvapil! Po letech ten svůj prefabrikát inovoval! Přičinil tam nový závěr! Přichází snad na to, že komouši přestávají být jedinými vinníky jeho nepříjemností?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není jeho prefabrikát. On to okopčil z FB, tam jsem to viděl u nějakého debilního herce nebo novináře.

   Smazat
 21. 14:12 a podobní. Je smutné, že se k tak dobrému článku rozběhla tak nenávistná diskuze. Nikdo nevyvrátil to co autor píše protože to nejde. Jen ubohé protiruské výblitky. Věřte si čemu chcete a veďte řeči mezi svými, kteří jsou s vámi na stejné úrovni.

  OdpovědětSmazat
 22. Jediné pozitivní zjištění je, že zdejší opozice, krom arogance, neoplývá vzděláním, ani selským mozkem. Prostě, na saka nepouštět, ale do kavárny se asi taky nehodí.

  OdpovědětSmazat
 23. Děkuji Michalu Brandovi za další kvalitní článek. Se vším souhlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s 19:44 souhlas, ti ostatní,ani to nešlo dočíst, prostě hrůza z obou stran. Asi to je naschvál vyprovokované aby potom mohl přijít úřední zásah, k cenzuře, protože to začíná být docela hnusný, ale pochopte, že je to cíleně k té cenzuře směrované. Hej hou,rudý dědeček

   Smazat
 24. Válečná mašinerie SSA byla za neposlušnost páchat zvěrstva všude bez ohledu na počet obětí i za cenu likvidace .....
  http://www.czechfreepress.cz/ekologie/fukusima-three-mile-island-cernobyl.html
  http://pravdive.eu/news/124300/cernobylske-deniky-uz-chybeji-jen-medvedi-a-harmonika-jaka-je-pravda-byla-to-sabotaz-cia-necekane-souvislosti-s-vybuchem-jaderne-elektrarny-v-usa
  Roztavené reaktory ve Fukušimě aneb Jak lže Tepco
  https://www.youtube.com/watch?v=Fl8MoqE7JAU

  OdpovědětSmazat
 25. ben 8. srpna 2019 21:14

  No tři zatrpklíci proti stovkám svědků s jinými zkušenostmi s panem Havlem není moc. Video s opilým Havlem tedy neexistuje?

  Bene dočkal ses, nacucaný Václav Havel, se svou "hladinkou" až nad hlavu, nacucaný jak piškot!

  https://uloz.to/file/dd7NyCt0l8Ru/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

  OdpovědětSmazat
 26. 7:06 jseš úplně mimo. To co píšeš možná máš z vlastní zkušenosti a ta propaganda je o tý potrefený huse. Ták, cukrovka a to ti kdo natlouk do hlavy, že by Pavlovův pes? Že se tady nebiješ za V. H, když ho tady na webu mnozí hrubě očerňují,pakliže máš potřebu hájit hlavu toho státu a to i minulou. Havla osobně nemusím a i já občas zakopnu na schodech ale, miminka obličeje a motolice prozradí mnohé, že neuropatie zvyšuje chuť na alkohol je možné. Jinak si najdi na netu tu scénu, kde M. Z odemyká dveře s korunovačním pokladen tohoto státu, teda cukrovka má jiné příznaky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jedna ukázka alkoholika.
   Americkej pucflek běhá v převleku po Hradě a všichni se musí chechtat jeho stupiditě: https://www.facebook.com/pavel.hasenkopf.5/posts/2583544791697496

   Smazat
 27. 8:46
  Tady je vidět,jak VELKEJ ABSTINEN ten UDAVAČ vlastně byl!!!!��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UDAVAČ byl tvůj biologickej fotr, ale neměl ti to kdo sdělit! Páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu kde vynášela popeleníky vošukat a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   Smazat
 28. To u nás režimy po hadráku úspěšně překonávají počátky kapitalismu a blíží se k feudalismu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.