Reklama

pondělí 19. srpna 2019

Záhada ohledně Epsteina

Dnešní prezident USA Donald Trum, když byl momentálně
bez oficiální partnerky, byl častým hostem Epsteinových večírků
Paul Craig Roberts
19.8.2019 IHC, překlad Zvědavec
Cením si toho, že mi čtenáři důvěřují. Nemohu vám však objasnit záležitost s Epsteinem. Možná vás ale mohu dovést k tomu, abyste o celé věci bedlivě přemýšleli.
Především je třeba říci, že mnoho „sebevražd“ ve vězení je vraždou. V roce 1995 byl Kenneth, bratr JesseTrentadueho, omylem označen za možného „pohřešovaného muže“, o kterém se domnívali, že byl zapojen do bombového útoku v Oklahoma City, a federální agenti ho ve federálním vězení ubili k smrti. Správa věznice tvrdila, že se Kenneth oběsil ve své cele. Státní koroner odmítl potvrdit rozsudek o sebevraždě a teprve mnohem později, poté, co na něj byl kladen velký tlak, přestal odporovat tomuto zakrývání zločinu. Věznice spíše prosazovala zpopelnění těla, a zdráhala se vrátit jej rodině, která chtěla tělo pohřbít. Avšak Jesse, právník ze Salt Lake City, byl podezíravý. Když bylo tělo vráceno, bylo zamaskováno silnou vrstvou makeupu. Vyšetřování odhalilo tržné rány na hlavě, modřiny a popáleniny po celém těle, a další pohmožděniny, které si zjevně nemohl způsobit sám, a jejichž příčinou nemohlo být oběšení. Kenneth byl tedy očividně mučen a ubit k smrti, když se ho snažili donutit k přiznání. Jesse se již celých 24 let snaží domoci spravedlnosti pro rodinu, ale Ministerstvo spravedlnosti stále dělá obstrukce (sic).

Není možné spáchat sebevraždu, pokud je osoba sledována kvůli možnému spáchání sebevraždy. Bývalí vězni, vězeňská stráž a příslušníci vězeňské služby s jistotou prohlásili, že Epstein nespáchal sebevraždu oběšením.

Jediné otázky, které před námi vyvstávají, jsou tyto: Byl Epstein zavražděn kvůli ochraně členů elity? Vyměnil Deep state Epsteina, takže na jeho místě zůstala mrtvá osoba podobného vzhledu?

Bývalý prezident USA Bill Clinton s jednou z členek Epsteinova Lolita-expresu

Minulý týden, když někdo tvrdil, že se Epstein nedostane k soudu, protože by to vedlo k obvinění mnoha prominentních lidí, byl označen za „konspiračního teoretika“. Během tohoto týdne jsme se dozvěděli, že „konspirační teoretici“ měli pravdu. Epstein se nedostal k soudu.

Ale nevíme, zda je mrtvý. Zpráva na webu Intellihub (o tom, že příslušník vězeňské služby 10 minut před zveřejněním zprávy o Epsteinově smrti uvedl médiím, že chlápek ve vojenské uniformě vyměnil Epsteina za podobně vypadajícího mrtvého muže, pozn. překl.) může být fabulace s cílem nalákat čtenáře.

Nebo to může být nepravdivá zpráva, kterou uveřejnil Deep state, aby odvrátil pozornost od podezřelé sebevraždy. James Jesus Angleton, šéf kontrarozvědky CIA, mi kdysi řekl, že když se CIA něco podaří, zamlží to tím, že dá do médií různé protichůdné zprávy. Výsledkem je, jak mi řekl, že je toho příliš mnoho k prozkoumání, takže lidé se nakonec dohadují o tom, která zpráva je správná, a fakta ohledně dané události nejsou nikdy prozkoumána. Dnes, když máme internet, mohou vstoupit do hry nejrůznější typy zpráv a článků, aby byla celá událost zmatená.Když uslyšíte, že se někdo snaží zdiskreditovat něčí pohled a nazve to „konspirační teorií“, buďte nedůvěřiví. CIA vynalezla „konspirační teorii“, aby měla pod kontrolou objasnění atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho, neboť potřebovala zdiskreditovat skeptiky oficiální verze.

Nedozvíme se, jestli je Epstein naživu a užívá si život s nezletilými dívkami v bezpečném úkrytu CIA, dokud lidé, kteří ho dobře znali a nehrozí jim vyšetřování, související s jeho pedofilními aktivitami, neidentifikují tělo, a dokud neoficiální nevládní odborníci neidentifikují tělo pomocí DNA. Dokonce i tehdy si však nemůžeme být jistí, zda vyšetřovatelé nebyli podplaceni nebo zda jim nebylo vyhrožováno.

Přibude ještě hodně článků a zpráv, které povedou k větším zmatkům a pochybnostem. Již máme opožděnou pitevní zprávu a zapojení patologa, který podpořil neuvěřitelnou „teorii jedné kulky“, jež zabila prezidenta Kennedyho.

Protichůdné informace se objevují každý den. Nyní se objevily zprávy, údajně z oficiálních zdrojů, že Epsteinovi byl zrušen dozor kvůli možnému spáchání sebevraždy krátce před jeho „sebevraždou“. Tato zpráva byla nezbytná kvůli podpoře výroku, že sebevraždu není možné spáchat v cele, která je sledována kvůli možnému spáchání sebevraždy.

Jeffrey Epsein s jednou ze svých lolitek

Jsme ve velké nevýhodě, neboť sotva kdy je nám předloženo jasné a přesvědčivé vysvětlení. Jediný způsob, jak se můžete něco dozvědět, je velmi pečlivě prostudovat situaci, uvažovat o příběhu, který se neustále mění, a vytvořit si svůj vlastní názor. Oficiální vysvětlení, týkající se atentátu na prezidenta Kennedyho, zavraždění Roberta Kennedyho, atentátu na Martina Luthera Kinga, izraelského útoku na USS Liberty a útoků 9/11, nejsou nikdy správná.

Epsteinův soud by zdiskreditoval americkou elitu, a to se prostě nemohlo stát. Ze stejného důvodu se nikdy nedozvíme, co se Epsteinovi skutečně stalo.


26 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys nemlel cypoviny a řekl raději co si myslíš o tvém oblíbeném prezidentovi na tom obrázku s lolitou,

   Smazat
  2. No tie fotky Trumpa s tými dievčatkami sú dosť pruserové

   Smazat
  3. A hlavne v prítomnosti s tým Epsteinom. Epstein zrejme vyrábal materiál pre vydieranie politikov a budúcich politikov pre isté tajné služby.
   Mohli ho vymeniť ak bol pre nich dôležitým mohli to urobiť za jeho oddané služby a pôvod, ale jednoduchšie oveľa jednoduchšie ho bolo zabiť.

   Smazat
  4. Doporucuju aby se obcan informoval o skutecnosti. Tedy o vyskytech a velkeho mnozstvi sekt a kultu ,prevazne v USA . Jinde v Evrope a v Rusku daleko mene...
   Trvaji dodnes..
   Tyto byly zalozeny casto na nejakych kapitolach z bible ,ale vzdy se zvrhly se do orgii zvrhlych fanatiku a zneuzivani deti a jejich muceni a zabijeni kazdeho , kdo jen trochu nesouhlasil..Manson jeden z nich , masovej vrah a jeho fanaticka skupina, nejznamejsi je ten Jonestown z Guyanamy...To se take jako vsechno dnes zatajuje..
   Dalsi skupiny jsou pak zalozeny policii , FBI atd. Staci jeden pohled zpet a vidime jak straslivi Skinheads /prevazne z Nemecka/zmizely rychlea beze stopy !! Nebo kdyz antisemitismus ustaval pro nedostatek antisemitu , to se resilo ze si sami semiti malovali hakove krize na hroby a synagogy..
   Kdyz byli chyceni , tak se vse zatajilo a nebyli samozrejme potrestani...Dnes polici porada hony na nekoho kdo rekne vtip a tisice vrahu behaji po ulicich a svobodne vrazdi..
   Velmi rozsirene v Britanni a EU !!
   Dale policie vytvari skupiny Homofobu, ktere vyrabeji provokace a dale skupiny Rasistu a Supremacistu, ti maji povolene vsecko , aby boj proti rasismu, nenavisti , antisemitismu atd. nahodou neskoncil pro nedostatek pachatelu a tez, aby Fake media kazdy den udrzovaly uroven fanaticke propagandy za ucelem dalsiho zvysovani poctu police a bezpecnostnich uradu /pro kazdeho velice nebezpecne /,a triliony penez vydavanych na tyto ucely..

   Smazat
  5. Nuž je to otrasné a je to tak. Zo západu resp z USa sa šíri sektárstvo a zločin

   Smazat
  6. Nemusim dodavat , ze vyse uvedene organizace nekdy nekoho Ulovi provokacemi a nebo krivym narcenim ,pomoci udavacu /aby tito dokazali svoji uzitecnost/ a ten jde samozrejme pred soud a do vezeni /aby policie a soudy dokazaly svoji uzitecnost a nezbytnost zavadet dalsi tisice zakonu proti nam/,a jako dukaz o nasich zlocinech je opet uverejnovan a s nasledky..Priklady gestapa, Heydrichovy SD,STB, NKVD, CIA, FBI a je jich hodne se peclive studuji a pouzivaji..

   Smazat
  7. STB bola slabým odvarom v USA sa zjavné vraždy úplne suverénne prehlasujú za samovraždy, aby sa po vrahoch a objednávateľoch týchto vrážd a zločincoch nepátralo.

   Smazat
  8. Nenavidi nas a snazi se nas vsemi prostredky potlacit , umlcet a znicit. Pod rouskou nacistickych lidskych prav, boje proti udajne nasi nenavisti /ale Jejich nenavisti ve skutecnosti/ a destruktivni Multikulturni Pravdolasky ....Afera Epstein je rozvetvena vsude.. Jeden pohled na Brity kde Saville byl Posvatnej az se zjistilo....Kincora House pro sirotky, Heath, pedofil, afera Profumo,sileny ,uchylny homosexualove co zrazovali sve spoluobcany desitky let a nic se jim nestalo, B. byl kralovny Poradce , skvele vybranej pro sve zvrhlosti, a treba clen kralovske rodiny Lord a ja nevim, co vsecko, A narodni hrdina /ved z kancelare vsecko/,Mountbatten prezdivany I s manzelkou MountBottom. Zvrhlik , pedofil a ja ani nechci vedet co vsecko...
   Nenavidi nas a zbesile , predevsim , proto, ze jsme NORMALNI...A protoze zijeme normalni zivot..Mame rodiny a deti a zijeme civilizovane jak se patri..Na rozdil od Plazu vseho druhu..

   Smazat
 2. Dnešní bomba je, že byly zveřejněny oficiální výsledky pitev pro Jeffrey Epsteina Čtvrtek, 15. srpna 2019
  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3480496.html
  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3480397.html Jde skandál do Vatikánu?

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Zmiz a nevracej se pablbe!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Starej se o vaše cancy ve vašem posraným POLICEJNÍM STÁTĚ,ŽÁDNÁ DEMOKRACIE U VÁS VY ZKURVENÝ AMIOKUPANTI NENÍ!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Tak nějaká STB se může jít zahrabat korporátní fašisti jsou stokrát horší.

  OdpovědětSmazat
 7. Řeknu jednom dvě slova ty kreténe z amianálu.....Írán Contras!!!!!!
  To je ta VAŠE DEMOKRACIE v podání amilhářů!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hňupi Když se zamyslíte nad dějinami 20. století a budete hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdete ke stejnému závěru jako já - pokud budete pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy!!!!!

   Smazat
 8. Spojené státy testovaly řízenou raketu, která je zakázaná smlouvou o INF:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019081910551099-spojene-staty-testovaly-rizenou-raketu-ktera-je-zakazana-smlouvou-o-inf/

  OdpovědětSmazat
 9. Jiná odpověď by mně od tebe ty přemřelo smíchovskej překvapila,tahle tvoje amisračka byla nasnadě!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Zdravým honolulu
  nie je aj ten tvoj Trump vydieraný tou istou mafiou, ktorá zamestnávala Epsteina k výrobe matrošu pre to vydieranie?

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. No podľa toho čo píšeš ty si aj macochista? Keď máš radosť z toho že ťa mažú:-)

  OdpovědětSmazat
 13. Kdyz nejvice informavana osobnost (nick honolulu) ma zalepenou huba vasimi cenzory, tak nemuze mluvit !
  DOKAZETE TO POCHOPIT ?
  Oni Epstejna kryji take ! Snad nekdo z vas prijde na to
  proc !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak informuj najviac informovaný, a neurážaj pritom nikoho a nikto ťa nezmaže
   Teraz mi pod oknami Havlovej králikárny ktorá je dnes cenená na 100 tisíc Eur prechádzala baba s tlampačom s výbodnou cenou za zemiaky
   15 kg za 10 Eur.
   Takéto horibilní sumy za zemiaky
   Za komanča ich vedeli dopestovať veľmi lacno a keď si nebol leniví a žiel si na brigádu do čiech na polia dostal si k výplate aj deputát zemiakov niekoľko vriec.
   Okrem toho sme si vždy dopestovali vlastné. Pri dobrej úrode mala rodina aj 12 vriec hrubýchu nás na dedine. vtedy stálo kilo zemiakov dve tri koruny. Dnes stojí kilo v prepočte na starú menu 30 korún minimálne 10x viac a to je ešte dobrá cena sú ešte drahšie.

   Smazat
 14. Ty jsi jen neužitečná zdrápanina jako všichni ty amiokupanti v jejich POLICEJNÍM STÁTĚ!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.