Reklama

sobota 24. srpna 2019

Zbořil: Když se trhá v přímém přenosu Ústava, tak by měl někdo zasáhnout (VIDEO)

-rp-
24. 8. 2019 PrvníZprávy
Vlastně ani nevíme kdo v ČT poroučí , co tam vlastně dělá televizní Rada, jestli není schopná zasáhnout, když někdo trhá Ústavu a televize to přenáší, vždyť je to šíření poplašných zpráv, říká Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz.


Tento týden jsme se konečně dočkali, budeme mít nového ministra kultury a ČT bude muset opustit téma ústavní krize, vládní krize a najít si něco nového, třeba útok Číny proti Praze, kdy po výrocích primátora Hřiba Čína zrušila kulturní návštěvy z České republiky, především z Prahy. Donald Trump rozjíždí možná nový byznys s nemovitostmi, chce koupit Grónsko…

A co vy na to pane Zbořile?

„V České televizi probíhala taková jednoznačná propaganda o prohlášení Senátu ČR, že se jedná o ústavní krizi. Žádná ústavní krize nebyla, všechno probíhalo podle Ústavy, protože pan prezident rozhoduje po zralé úvaze a ne jak o tom mluvil pan Rychetský, že bezodkladně. A na toto se v ČT zapomnělo a pak se skromně to téma opustilo a zdá se, že si v ČT hledají další šidítko, které by mělo před veřejností zakrýt, že u nás není ani vládní ani ústavní krize, ale že je tady u nás krize České televize, že vlastně nevíme kdo té televizi poroučí , co tam vlastně dělá ta televizní Rada, jestli je schopná zasáhnout kdy se jedná o urážku s prominutím majestátu, když někdo trhá Ústavu a televize to přenáší, vždyť je to šíření poplašných zpráv, kterého se dopouštějí,“ uvedl v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Nákup Grónska…

„Možná se snaží Donald Trump jako obchodník otevřít trh s územími nebo pozemky, které jsou v držbě nějakého jiného státu a to je ta zajímavost. Nejenom Sársko, ale co kdyby Morava nebo západní Čechy nebo Praha by se dala koupit, možná by s tím řada občanů České republiky souhlasila. Prodej a nákup území jiných států není žádnou novinkou, tak třeba v roce 1912 mohl koupit následník rakousko-uherského trůnu Ferdinand d´Este část Bornea a to je teď jedna z nejbohatších zemí světa, Vše, ale překazil atentátník Gavrilo Princip,“ upozorňuje v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Náš vztah s Čínou…

„My si musíme ujasnit jaký chceme mít vztah s Čínou, jedno varování přišlo, když Peking odmítl plánované vystoupení Pražského symfonického orchestru , které bylo přímo zrušeno na základě vyjádření čínského velvyslanectví, ale také odpovědných autorit v Pekingu, protože pražský primátor doporučuje ČLR, aby změnila Ústavu a svoji politiku a primátor Hřib dál držel svůj názor a teď to dopadlo na Pražákovo kvarteto, které tam také nepojede a zřejmě bude žádat pražského primátora o kompenzace za to jeho nediplomatické vyjádření .

Já se domnívám, že žádný zástupce Prahy se už nepodívá do Číny ani jako turista se na tu čínskou zeď nepodívají. Nemluvě o tom, že se něco podobného může dozvědět pan Tvrdík a mužstvo Slavie a možná, že to napětí kolem PPF a okolo pana Kellnera bude mít také nějakou širší souvislost.

My jsme sice informováni jak pan ministr zahraničí bude v zahradě Černínského paláce stavět čmelíny, ale nejsme informováni o tom jaká je skutečně politika České republiky vůči Číně a zda vzniká jenom v Černínském paláci nebo ve Strakově akademii nebo na Pražském hradu,“
 dodává Zdeněk Zbořil.32 komentářů :

 1. Měla by policie přísně zasáhnou proti roztrhání ústavy.
  Pokud to neudělá,příště můžou podpálit hrad.
  Tohle už rozežírá stát jako rakovina lidské tělo,odstranit včas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je s podivem že nereagují na trhání Ústavy všichni co jí třicet let plodily. Zdegenerovaný zvrhlý parazité už definitivně přišly o soudnost když ničí to co jím třicet let pomáhá parazitovat na národu.

   Smazat
  2. je dobře že mame pomahat a chranit včera vyjeli s houkačkama klepety a ostrymi k pamatniku ktery nějake nezname osoby čistili což bylo podezřele několika kolem jdoucim kteři nahodou přihliželi bylo velikym štěstim pro jmenovane že neudělali rychlejši pohyb a nedošlo k nejhoršimu policie nezjistila žadne protipravni jednani ani když nezname osoby prolustrovala a prošacovala jen jim zabavila ředidlo aby nedošlo k ujmě na zdravi nejmenovanych -vaše velke zpravy za vaše stale male desatky

   Smazat
  3. Jo, jo, co dělá BIS?!

   Smazat
 2. Lidsky odpudivý ryšavec,
  který trhá Ústavu, je si dobře vědom toho,ŽE MŮŽE.

  Nikdo jej nebude stíhat,a ti kteří ho a jemu oddané užitečné idioty podporují, si mnou ruce, jak ten český majdan nabere
  obrátky 17.listopadu.
  Nějak ale nechtějí svým slouhům prozradit, že ty stávající elity event. nahradí jen další slouhové a hloupí demonstranti "Za demokracii" budou mít v realitě budoucích všedních dnů všední starosti, jak si nacpat břicho a zaplatit složenky...

  OdpovědětSmazat
 3. Když se nenajde mezi kvalifikovanými právníky ani jediný žalobce, tak to už jsme vážně v p..ekle, a příště se může stát cokoliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme jen projektový stát, založený jako klín mezi Německem a Ruskem, máme to i na státní vlajce. Kromě pár kvalitních jedinců jako je Zeman a Klaus tu elity prostě nejsou. Takže nám zbývá jen švejkování a osud kolonie.

   Smazat
  2. Zajímavý článek
   bývalého poslance za tehdejší poslední Federální shromáždění, pana S. Hoška, dnes uveřejněný na vasevec.cz, týkající se Ústavy ČR !
   Už samotná osoba Rychetského v té době spolutvůrce,až do současnosti v roli ÚS, vyvolává řadu pochybností.
   Ústava ČR
   není nic posvátného a už vůbec ne dokonalého, byla sepsána bez demokratických principů, tj. za absence
   lidových mas, veřejné debaty a kontroly.
   Odstranit dvojakost výkladu funkce prezidenta ve vztahu k Parlamentu by znamenalo :
   a/ zrušit úřad prezidenta
   nebo
   b/ zrušit Senát ČR

   V realitě o m e z e n é suverenity ČR, prohloubené
   nadšeným vstupem do EUprotektorátu, mohou ti, kteří volají po nové Ústavě, pouze fantazírovat...

   Smazat
 4. Pane Zbořile, dovolte mi obyčobčanu, pár poznámek. Hodnotit práva pana prezidenta daná Ústavou si nedovolím, i reakce specialistů nejsou jednotná. Zato protestuji proti trhání Ústavy, patří nám všem a nějaký excentrik ji nemá právo ničit. Chápu, že Ústava bude pravděpodobně vyžadovat dodatky, ale to je normální. Ústava musí být živá. Nejsem právník, ale s jistotou předpokládám, že existuje paragraf na ochranu Ústavy a doufám,že bude použit. Na hodnocení Číny a našeho vzajemného vztahu, jsem jen laik. K záměru Trumpa koupit Grónsko, dodám asi fejk. Prý nejde jen o suroviny, ale strach z přirodní katastrofy zlomu San Antonia a tudíž potřeby zisku náhradního území.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ústava by měla být natolik obecná, že by neměla vyžadovat pravidelné úpravy, jinak to je trhací kalendář.

   Smazat
  2. 17:16 <= i Ústava USA má dodatky, nic není dokonalé jsem občan státu, který má Ústavu a já jí ctím. Pro mne není a nebude nikdy naše Ústava trhací kalendář. Dodatek neznamená pravidelné úpravy, to je pouze vaše konstrukce. Problém, je asi někde jinde, já ho cítím v odmítání a nerespektování hodnot a mezilidských vztahů, kterým se dnes říká Evropské hodnoty a tradice.

   Smazat
  3. to je mi novinka že kolonie ma nějakou ustavu přide mi to jako april nebo tak nějak většinou koloie plni jen rozkazy z vudcova hlavniho stanu ato nepřetržitě a napřič historiji kolonie

   Smazat
 5. Pane Zboříle, musíme si položit otázku - co je právní stát. Jedním dechem obviňujeme presidenta a druhým schvalujeme hajzlíkům dehonestaci státu a jeho práva. Ano nejsem také spokojen s vymahatelností práv obyčejných občanů, ale určitě bych to neřešil tímto způsobem.
  Práva občanů jsou celkem dobře ošetřena ústavou, ale výklad bohužel ani právníci asi a tvořitelé ústavy nazvládli. Jinak by dnes ti samí neprotestovali proti tomu co se dnes děje. A na druhé straně nenaháněli běžné občany jako zločince.
  Prostě tvůrci dnešní ústavy ji šili na míru někomu kdo jim vyhovoval a dnes by to rádi přešili nebo alespoň upravili.


  běžné občany

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se někdo hlásí ke kolonii, tak skutečně Ústavu nepostrádá. Já jsem ještě občanem svobodného státu, který má Ústavu a já ji respektuji. Otroci, ústavu opravdu nepotřebují. Odpověď pro pana 8:04 !

   Smazat
  2. 12:36

   Není zotročenějšího člověka než je ten, který se ukájí přesvědčením o své svobodě.

   Smazat
  3. Takže,co radíte - radujme se a chystejme pohřeb snu o svobodě. Nebo, ještě lepším řešením bude dopředu svou svobodu prodat. Možná nejlepší bude to slovo zakázat. Nepřipadám si hůř, než M.L.King, který have a dream.

   Smazat
 6. Někdo by už měl zasáhnout tebe, nejlépe tvrdým direktem na bradu, ty starej vypelichanej StBáku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16;58
   UDAVAČ HAVEL už je pár let na krchově,tak jak ho chceš ty pyzdo inzultovat?!☺

   Smazat
  2. 16:58 pane vy jste příkladem občana nevychovaného v tradici našeho světadílu.Evropa se asi k vám nehodí

   Smazat
 7. A trhání Ústavy ČR není "předsudečná nenávist"? Kde je ten obtloustlej buzik, proč nezasahuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Dr Baxy, se jednalo o protest, proti postoji pana prezidenta. Nedej Bůh, aby někdo nesouhlasil s trestem vraha a naprotest neprovedl totéž. Zdroj: debata dnes na R+.

   Smazat
 8. Jsem pro tvrdý zásah proti těmto blbečkům, co trhají ústavu a ničí, státní symboly!

  OdpovědětSmazat
 9. Aspoň 3 roky natvrdo zmetkovi skopčáckýmu jenomže to by nesměla sedět žába na prameni na ministerstvu vnitra.

  OdpovědětSmazat
 10. Hamacek a jeho blby spolek nic nedela. To je signal, ze pravo jiz neexistuje a nastava anarchie. Zatim anarchie z jedne strany, ale za par dnu-tydnu zacne anarchie i z druhe strany=ze strany vlastencu!!!! To bude srumec a pohoda!?...pro Hamacka a spol to pohoda urcite nebude!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 11. Od médií víme, kdo je fašista, je to Okamura, dělnická stran aj. Nikdo jiný to být nemůže - i když trhá ústavu. Skuteční nácci a fášci jsou oslavováni médii, které vedou ti samotní - skuteční fašisté a pro -Němci. Přitom je už dnes čím dál tím více jasné, co za pakáž jsme si vychovali z některých herců a umělců všeho druhu - obyčejné protičeské nácky!!! Dobytek, který plive na ústavu, trhá ji v přímém přenosu, krade státní symboly, aby je mohl rozstříhat (standarta prezidenta republiky - ne Zemanova), aj. Za to zaplatí! Nám všem!

  OdpovědětSmazat
 12. aby bylo jasno ustavu psali havlovi pomyleny bolševici za dohledu hnipajiciho hrabě švancerberka takže zrzek vlastně trhal havlovo ditko ato neni až tak nebezpečne jen vam to nikdo z honorace neřekne na žadnem kanalu a že jich je plna stoka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ano, také naši současnou Ústavu vnímám v některých směrech jako krok zpět a navíc nemá význam odpovídající formě, vzhledem k naší pozici kolonie. Vzpomeňme celkem bezproblémově prosazená rozhodnutí v rozporu s Ústavou(např. zpoplatnění lékařské péče). Ale přesto, je to aspoň formálně ustavující dokument, na základě něhož se dá argumentovat a dávat zdejší koloniální správě nepříjemné otázky.

   Smazat
  2. Psal ji Rychetský.

   Smazat
 13. Divíte se,že policie proti roztrhání ústavy nejedná,když má v čele takového zoufalce Hamáčka?Se zlou by se pozázaly. I oni si hájí svoji práci.A ne aby dopadly jako Staněk na kultuře.

  OdpovědětSmazat
 14. To jsme to s těmi cizáky dopracovali, nejprve nám rozstříhali zástavu, pak roztrhali ústavu, a co bude dál? Vypadá to, že čecháček tu už nic neovlivní, naše ústava a naše práva se vypařují.....budeme už jenom otroci v montovnách bez jakéhokoliv práva ...a můžeme si za to sami. Místo šaškování pro milion chvilek bychom měli řešit rozdávání státu cizákům a tvrdě žádat potrestání ničitelů státních symbolů, to by byly smyslplné demonstrace.

  OdpovědětSmazat
 15. ten krypl minář nazrál na pořádnou výplatu za svoje chování bude mu udělena v nejbližší době takže se může těšit policie nekoná tak je na občanech které tímto počinem urazil aby věc vzali do vlastních rukou !!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Začíná si myslet, podle posledních vyjádření pana Rychetského k ústavě, že je kráv!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.