Reklama

čtvrtek 26. září 2019

Blahopřejeme svému prezidentovi !


Přemysl Votava
26. 9. 2019
V sobotu 28. záři oslaví 75.narozeniny jeden z nejvýznamnějších českých politiků posledních 30 let, prezident republiky Ing. Miloš Zeman. V období tzv.normalizace byl pro svůj negativní vztah k tehdejšímu režimu několikrát vyhozen z práce.Z podniku Sportpropag např. za vydání sociologického sborníku, o němž Rudé právo napsalo článek "Nečisté tóny na staré téma".


V srpnu 1989 vydal v Technickém magazínu slavný článek, který na přesných faktech prokázal skutečný stav tehdejší ČSSR. Neméně památné je jeho vystoupení na Letenské pláni 26.11.1989.

Po listopadové revoluci se postupně stal nejvýznamnějším představitelem demokratické levice a jako předseda ČSSD tuto dovedl v r.1998 hlavním vchodem do Strakovy akademie.

Pro zradu části poslanců ČSSD neuspěl v prezidentských volbách v roce 2003 a stáhl se zdánlivě do ústraní na svou chalupu na Vysočině. Zde se pravidelně scházel s představiteli politických i podnikatelských kruhů, publikoval a připravoval svůj návrat. Ještě před schválením přímé volby prezidenta deklaroval, že by se v tomto případě o tuto funkci případně ucházel. Když přímou volbu parlament schvaloval, nikoho z mnoha pravicových poslanců, kteří pro ni velkomyslně hlasovali, ani ve snu nenapadlo, jak první i druhá volba dopadne. Miloš Zeman svojí geniální strategií dvakrát přesvědčil nadpoloviční většinu voličů a ke zděšení pravice volby vyhrál. Pravice se s výsledkem demokratických voleb nikdy nesmířila a zvolila cestu neustálých štvanic na prezidenta za vydatné podpory tzv.veřejnoprávní podpory. Neváhala se ani zesměšnit při hlasování o žalobě na prezidenta v PS.

Miloš Zeman si na počátku své politické kariéry vybral k prosazení svého přesvědčení sociální demokracii, k národním socialistům však měl vždy pozitivní vztah a má mezi námi řadu přátel.

Přejeme mu k jeho významnému životnímu jubileu dobré zdraví, i nadále pevné nervy ve funkci a poté ještě mnoho plodných let.

Miloši, národní socialisté Ti vzkazuji:"Jsi náš prezident!"

57 komentářů :

 1. Tak to je nutné se k blahopřání presidentovi připojit, vzdor některým podivným senátorům a jiným podivným individuím navzdory. Poslední preference presidenta byla údajně 57 % a to hovoří za vše. Láska a podobní má bohužel dlouhé vedení. Takže hlavně zdraví a klídek, je to dobrý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman. Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  2. Je možno blahopřát prezidentovi k 75.narozeninám, tak jako komukoliv jinému, ale nelze mu blahopřát k výkonu jeho funkce

   Smazat
  3. Připoji své blahopřání za ČSNS.

   Smazat
 2. ČSSD nepodrazila v r. 2003 pouze Zemana při volbě prezidenta. Ukazuje se, že ČSSD podrazila i svoje voliče. ČSSD potvrdila staré známé pořekadlo, kdo jednou zradí, zradí i po druhé, bude zrazovat vždy. ČSSD dnes zpívá labutí píseň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výkon funkce Zemana ukazuje, že bylo dobře, že ho v r.2003 "podrazila". Ostatně sama by ani na jeho nezvolení nebyla stačila.

   Smazat
 3. Pane Votavo, naprosto se mýlíte v tom, že levice nebyla zděšená stejně jako pravice. Protože už v té době žádná strana která by se mohla zařadit svým jednáním na stranu levice nebyla(ani komunisté). Prostě pana Ing. Zemana zvolili LIDÉ. Ke zděšení všech politických stran. Určitě nerozhodlo o zvolení tvrdé jádro posranecké sněmovny ani senátu( ten právem sídlí v konírně).
  Václav

  OdpovědětSmazat
 4. Hodně štěstí,zdraví a pevné nervy!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 5. Pane prezidente Zemane, přeji hodně a hodně zdraví. Čím budete zdravější, tím spíš pojdou takové nuly, jako je bradavičnatý Láska a spol. I když, někdy si myslím, jestli to nejsou náhodou vaši skrytí obdivovatelé a nechtějí Vám touto cestou zvednout již tak velikou popularitu. Přece to ubohé, trapné podávání žalob za vlastizradu, tak to vskutku může oslnit jen Němcovou, možná ještě pašíka Jurečky. Na normální lidi to má zcela jistě naprosto opačný dopad. Takže, díky Lásko.

  OdpovědětSmazat
 6. Přeji Vám pane prezidente k jubileu zdraví, štěstí, pevné nervy a ať humorem ještě dlouho vytáčíte své odpůrce.

  OdpovědětSmazat
 7. Jak by asi zhodnotil stav současné České republiky ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už máme víc vysokoškoláků než Nepál. Doslova o ně zakopáváme. Třikrát hurá!
   Ale zase nemáme zedníky, pokrývače, klempíře, topenáře, lakýrníky, elektrikáře, zámečníky,...
   Nevadí, dovezeme je z Afriky.

   Smazat
 8. Pane prezidente, já doufám, že to ta příroda opravdu vyřeší a dopřeje vám ještě dlouhá léta. A budou li naplněna aktivní politickou činností, bude to jedině dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak.
   I já se připojují k blahopřání panu presidentovi k jeho 75 narozeninám. Mnoho zdraví a spokojenosti a humoru, kterým vždy pozvedne laťku jeho nepřátelům. Ať žijete,pane presidentem, co nejdéle!

   Smazat
 9. Připojuji se!
  Hlavně zdraví aby vydrželo!
  Ať žije Česká republika a její prezident!

  OdpovědětSmazat
 10. Držím palce přírodě. Rád bych se brzy přestal stydět za svoji zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:44
   Nesouhlasím s vámi v tom, že byste se musel stydět za svoji zemi, protože stydět se každý člověk může pouze a jen za jeho vlastní chování, a činy.
   Připojuji se k ostatním, kteří našemu panu prezidentovi přejí pevné nervy pro další roky, mnoho štěstí, a co nejvíce tak potřebného fyzického zdraví, protože to duševní mu slouží dobře.

   Smazat
  2. Az si pro vas prijde zubata s kosou,prestanete se stydet.Jini zase opovrhuji vami.

   Smazat
  3. 17:31
   Pro Poserplínu-Šláfendreka je ta na orloji UŽ V POHOTOVOSTI!!!!!☺

   Smazat
  4. Možná se zdejší zem může stydět za vás 16:44. Co jste udělal, nebo dokázal tak vyjímečného, že se sám pasujete do role arbitra.

   Smazat
  5. 16:44 Budu rád když se žádného věku nedožiješ parchante. President vám radost neudělá a příště opět zvolíme někoho normálního.

   Smazat
  6. Očividně se brzy u voleb sejdeme. A protože to posledně nebylo o tolik, jsem velký optimista!

   Smazat
  7. 22:31

   Jste skutečně neuvěřitelně velký optimista. A vaši "očividnost" já spíše nazývám zaslepeností.

   Smazat
  8. Bagoune, ty kopiruješ toho blbce ze Stan? Je mi z vás na zvracení, ubožáci!! Jste obyčejný póvl v této zemi. Ale příroda si vás ve jako první, protože takový, jako by s Polčák nemají na planetě co pohledávat!
   Hajzle jeden.

   Smazat
 11. Ano, máme v přímém přenosu pajdající neuropatické mozky z Wallesteinu, které exhibují svoji blbost za peníze daňových poplatníků proti kulhajícímu Zemanovi. I kdyby byl Zeman na vozíku - jako byl historicky nejlepší president USA Roosevelt - bude pro ČR vždy cennější, než ten trafikantský odpad parazitů.
  Připojuji se ke gratulantům a přejí dobro do dalších let!
  A ad 16:46. Domnívá se autor, že by dokonce snad mohlo Rusko konkurovat goebbelsovské propagandě USA a EU/NATO??? A proč by tak vlastně mělo činit, když diktatura kapitálu vládne Světu z USA? A pokud jde o prolhanost naší současné historiografie a zejména onoho zmetkového ústavu (ústr/k) totalitní soudobé naší diktatury? Tak ta nepochybně Goebbelse i Emanuela Moravce překonává - jak lze od sluhů kapitálu ovšem očekávat. Ani se nedivím, kolik sluhůpotřebuje kapitál na "trnité cestě" k rozpoutání 3. světové války!

  OdpovědětSmazat
 12. Připojuji se ke gratulantům, protože to co pan president dokázal navzdory mediálním a opozičním sračkometům,je téměř neuvěřitelné. A právě ta nenávist proti němu, snoubená s blbostí, je důkaz toho, že je to člověk na svém místě a že všichni, kteří jej volili udělali dobrou věc. Jeho přehled, rozhled, moudrost a chytrost z něho činí terč všech blbců a debilů, jakož i zlodějů z opozice, kteří se k vytouženým korýtkům ne a ne dostat. To proto když on řekne, to je bílé, oni řvou, je to černé. Já je docela chápu mají důvod být naštvaní, doposud krásně kradli a mlaskali až uši zaléhaly a to i soudcům, těm zejména, protože není normální, že takový Bakala nebručí v base a vtom pohroma presidentem Zeman a podruhé zvolen znova. Majdan se nepovedl a ještě se jim zbytek republiky vysmál, to se pražáci mohou pominout. Doufám, že k nám pan president bude ještě dlouho moudře promlouvat zejména na TV Barandov. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 13. Всего хорошего господин Земан !

  OdpovědětSmazat
 14. I když přejí Zemanovi v klidu dožít na vysočině,ale měl by zpytovat svědomí,co nám napáchali prognostici za krádeže,prodeje státního majetku za hubičku cizákům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K tomu se musím přidat. Zemana jsem volil, ovšem jako nejlepší možnou alternativu. Jinak: ten jeho článek v Technickém magazínu skutečně měl vliv na řadu lidí, i na mě. Teď bych si pracky urazil za to, že jsem si hrál na mluvčího Občanského fóra a nepochopil jsem, že se jedná o barevnou revoluci (tehdy ten pojem rozhodně nebyl obecně známý). Zdaleka si nemyslím,že před převratem v roce 1989 bylo všechno v pořádku (např. mého otce vyloučili z KSČ za to, že po roce 1968 neodvolal, a tím pádem jsem se normální cestou nemohl dostat na vysokou školu), ovšem ve srovnání se současnou situací, kdy USA rozjíždí jednu válečku za druhou a lže a lže, to byla selanka.

   Smazat
 15. Také se připojuji s gratulací prezidentu Miloši Zemanovi. Jenom dodávám že ač nejsem nijak v ekonomice vzdělaný, jsem věděl že kapitalizmus nabírá na obrátkách a míří do závěrečné fáze tj imperialismus. Pokud se máme dostat z tohoto marazmu je potřeba hlasovat pro ty co prosadí zákon o adresné volební povinnosti a použitelný zákon o referendu.

  OdpovědětSmazat
 16. Já vinšuju, držím palce a posílám nehmotnou krabičku Spart. Jako sympatizant kuřák, zatím díky daní nadáĺ udržují státní rozpočet v mírné kondici.

  OdpovědětSmazat
 17. Když je nesourodý a bezradný parlament, tak musí být silný prezident. Tak vůle většiny. Přeji zdraví, sílu, pevné nervy a neztrácet smysl pro ironii. Vaše 1/10 000 000.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že jste velký naiva. Vaše pražská nálevna se za těch téměř 30 let už předvedla víc než by jí samé mohlo být milé. Vy už o ničem rozhodovat nebudete. Vaše vstupenka ke korytům - Havel, je pod drnem a nakonec i ta Ruzyně zase bude Ruzyní. To bude potupa...

   Smazat
  2. 20:12
   Spolupražáku, nejste zrovna moc pozitivní. Doporučím vám lék, zachrání vás před vlastním zápachem. Výrobek = MAXITROL = z Belgie od firmy Alcon
   Norvatis company je bezvadný a zastaví vaše tlení.

   Smazat
  3. 21:43
   Emanovy pohrobky??? Kdo to je?
   A co budou volit mladí? Budou volit to, co se jim naservíruje jako "revolta". Tedy ani Emanovy, ani Havlovy, ani Klausovy, ani žádné jiné pohrobky.
   Nakonec ale i mladí budou staří, začnou se orientovat v politice a identifikovat své zájmy.

   Smazat
  4. 22:06
   ,,, takže se shodneme, že se již brzo tahle buranská etapa našich dějin navždy uzavře. A to mě naplňuje radostí. Dobrou všichni!

   Smazat
  5. 22:16

   Vy máte informace o nějakém plánu na vyřazení starších, zralých lidí z volebního systému?

   Smazat
  6. Já ne, příroda.

   Smazat
  7. 22:33

   Jo tak, takže jen vlhké sny.

   Smazat
  8. Buranství v české politice asi jen tak neskončí. Burani jako Láska, Novotný z Řeporyj, radní z Prahy 6, Mádl, Issová, zrzavý Mikuláš a tahle parta není zase tak stará.

   Smazat
  9. 22:33
   Občánku, my starší se nebojíme poslední cestovní kanceláře, jak vtipně nazvala smrt paní Fialová. Horší to budete mít vy, bez vody, bez oxygenu, bez lesa, bez lásky, ale s nenávistí. Sybyla se možná v Delfách trefila, když zavěštila, že mladí budou závidět starým. Tak svazáci hlavu vzhůru a vpřed k lepším zítřkům.

   Smazat
 19. Gratulace panu prezidentovi, nejen k jeho narozeninám:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019092610736255-zaloba-na-milose-zemana-neprosla-poslaneckou-snemovnou-/

  Pro žalobu hlasovalo ODS, Piráti, KDU-ČSL TOP 09 a STAN. Proti žalobě ANO, KSČM, ČSSD a SPD. Dobře si je voliči zapamatujte.

  OdpovědětSmazat
 20. Děkuji touto formou i SPD.

  OdpovědětSmazat
 21. Gratuluji všem lidem kteří volili inteligentně.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:56

   Ti jsou hlavními vítězi posledních dvou prezidentských voleb. Neměli to přitom vůbec snadné, vybrat v nabídce něco stravitelného.

   Smazat
 22. Žaloba na Miloše Zemana neprošla Poslaneckou sněmovnou:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019092610736255-zaloba-na-milose-zemana-neprosla-poslaneckou-snemovnou-/

  OdpovědětSmazat
 23. Další porce lží z Ruska – nekonečný příběh ruských oficiálních dezinformací

  Oficiální sdělovadlo Ruské federace Rossijska gazeta zveřejnilo 11. září článek „Válka bez vítězství“ Vladimira Sněgirjova z Prahy. Mimochodem to je jeden ze dvou ruských novinářů, kterým v roce 2016 nebyla prodloužena novinářská akreditace. Sněgirjovovi také tehdy „natruc“ poskytl rozhovor Miloš Zeman.

  Autor v článku uvádí, že před několika lety začaly útoky proti pomníku, ačkoli se pomník nenachází v nějakém odlehlém koutě, nýbrž na jednom z nejživějších míst, na osvětleném náměstí.
  Podle Sněgirjova začalo k útokům docházet od okamžiku, kdy nastoupil do funkce starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, který se prý „vynořil z hlubin české politiky“. V souvislosti s jeho členstvím TOP 09 autor píše: „Tady je třeba vysvětlit, že strana TOP 09 sdružuje občany krajně pravicových názorů. Jsou orientováni výlučně na Západ a vynášejí klatbu nad vším, co je spojeno s Ruskem a socialistickou minulostí jejich státu.

  K vysvětlující tabulce, která byla k pomníku přidána v roce 2017, Sněgirjov uvádí, že vyvolala nevůli „zdravě myslících Čechů“, kteří nesdílejí protiruské názory „topáků“, a že se tito Češi ptali, zda budou doplněny tabulky i k jiným osobnostem – například k bustě Winstona Churchilla, který je prý vinen genocidou Bengálců za druhé světové války (tyto nesmysly u nás shodně psali komunisté v Haló novinách a Tomáš Tožička).
  Po posledním pobarvení sochy v srpnu pak prý „starosta také vydal řadu provokativních prohlášení, například řekl, že ‚většina obyvatel obvodu je proti památníku‘, že radnice není nadále ochotna strpět ‚hnus, který Rusko a jeho přisluhovači v takových chvílích vždy rozjedou‘ a že památník je výlučným majetkem Prahy 6.“
  Dále Sněgirjov píše: „Prohlášení pana Koláře a jeho spolustraníků jsou spíše jakýmsi úletem, konjunkturálním přáním získat na skandálu politický kapitál.
  […]
  Češi jsou ústupný a mírumilovný národ. Nejsou za nimi velká vojenská vítězství. A v této válce – se památníkem maršálu Koněvovi – nevyhrají. Dokonce i když žulová socha vojevůdce zmizí z náměstí, zůstane Koněv stejně v dějinách jako jeden ze vznešených hrdinů, kteří přemohli fašismus. A pokud si vůbec někdo vzpomene na ty, kdo se potýkají s památníkem, pak pouze jako na ubohé zbabělce a bezvýznamné ničemy.


  Závěr
  Článek se nese v tradiční linii bolševicko-putinské propagandy.
  Autor, který se mimochodem ani za působení v ČR nenaučil česky, mísí vyjádření KSČM, prezidenta Zemana a jeho mluvčího a rozvíjí je o nesmysly o TOP 09. Jeho vyfabulované vyjádření, že tato strana je krajně pravicová, je jen variantou na blábol ruského ministra kultury o fašismu a zcela v klasickém stalinistickém duchu z má něj nepřímo obvinit i západní státy.
  A co se týče socialistické minulosti, opravdu není na co v dobrém vzpomínat.


  Miloš Kadlec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký zas "Halo noviny" ty debile Kadleců? To jsou obecně známý historicky doložený fakta! - http://extrastory.cz/bengalskym-hladomorum-a-milionum-mrtvych-se-churchill-jen-cynicky-smal.html

   Ta tabulka by tam v každým pádě bejt měla, pokud vůbec by nebylo na místě tu sochu toho masovýho vraha zdaleka nejen Indů přesunout na zahradu britský ambasády!

   Smazat
 24. Jsi můj Kadleci. Taky raději vzpomínám na zlaté časy pod
  Adolfem Hitlerem, s jeho kamarády židobankéřy od dlouhé zdi.
  I když ten hlupák místo aby rovnou nabral kurs nach ost, šel
  si schladit žáhu kterou mu rozpálila Versailles.
  Nebýt toho tak jsme mohli hezky česky obsadit Sibiř. Já jako
  stařík bych to už nezvládnul, ty bys ale mohl ještě utírat
  prdel nějakému junkerovi.

  OdpovědětSmazat
 25. Ač jsem tohoto pána nikdy nevolil, přeji mu pevné zdraví, aby se v plné síle dožil svého odchodu z Hradu, na což se já, a jistě i on, velmi těšíme.

  OdpovědětSmazat
 26. Den státnosti – 28.září nebo 28. říjen? Byli jsme účastníky historického zločinu?

  https://www.ireporter.cz/2019/09/27/den-statnosti-28-zari-nebo-28-rijen-byli-jsme-ucastniky-historickeho-zlocinu/

  OdpovědětSmazat
 27. PŘEJÍ MU K JEHO NAROZENINÁM HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ,LÁSKY.PEVNÉ NERVY .MÁM HO RADA,JE TO SPRAVEDLIVÍ PREZIDENT .

  OdpovědětSmazat
 28. Taky hodne zdravy a stesti pane presidente

  OdpovědětSmazat
 29. Díky za lidskost a za každý čtvrtek. Přeju k narozeninám zdraví a splnění vašich snů, za všechny obyčejné lidi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.