Reklama

pátek 20. září 2019

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…

Předseda vlády Ing. Andrej Babiš
20. 9. 2019   ParlamentníListy
Prezident Miloš Zeman v odpovědích na dotazy čtenářů PL uvedl, že je načase uvažovat o zrušení koncesionářských poplatků. Tento návrh s upřesněním konkrétních okolností má podporu premiéra. Babiš to řekl ParlamentnímListům.cz.


Debata o podobě či samotné existenci koncesionářských poplatků, tedy faktické daně, prostřednictvím které financují povinně čeští občané veřejnoprávní televizi, probíhá dlouhodobě.

Nyní pro ParlamentníListy.cz v reakci na dotaz čtenáře řekl prezident Miloš Zeman, že „je načase uvažovat o zrušení koncesionářských poplatků“ (více ZDE).

87 komentářů :

 1. Dobrý nápad, a ještě by mohl zakázat takzvané "neziskové" organizace (člověk v plísni a pod.) Snad bych si ho mohl i vážit.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato organizace/ její vedení je odměnou za jisté služby. Její zrušení není na programu, je to trafika

   Smazat
  2. Této neuvěřitelně přežrané prasnici naordinovat odtučňovací kůru!
   Rozpočet ČT omezit na desetinu, tj. 700 milionů a programy na dva ČT1 a ČT sport.
   Převést financování pod státní rozpočet a jmenování ředitele a hlavních šéfů parlamentem.

   Smazat
  3. Jen aby premiér Babiš neměl problém, nejprve se měl zeptat Hamáčka, ten sedí na "uzávěru". Ten když otevře ústa, tak to stojí za to.

   Smazat
  4. Souhlas, vypadá to, že to oba berou vážně. Protože jsem politický bezdomovec, protože trpělivost s ČSSD mi už došla, tak asi počkám na výslek a když se to podaří tak budu volit ANO. Už vidím a slyším, to "bahno populismu", které se povalí na jejich hlavy od zablokovaného Demoloku. Bylo by rozumné, aby jim SPD neházelo klacky pod nohy, když nic, tak "mlčeti zlato".

   Smazat
  5. 21:01
   Klídek Tomio a Klepetko se nemají rádi.

   Smazat
 2. ČT měla být již dávno zakódovaná! Kdo se chce na ni mermomoci dívat ať si to zaplatí. Já jelikož fandím sportu si musím taky jiné stanice kupovat, abych viděl kvalitní sport (Fotbal, motoristické sporty...) On se ten florbal přejí. No a ti co chtějí vidět ,,kvalitní" zpravodajství a Kalouska, tak ať si ho taky koupí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. richtig a žadny velky problem obecně prkotina na vyhybce

   Smazat
 3. zase fake news doufam že to čete rozebere -když je udajně naše a přitom je jejich -znamo je že žadna partaj krom okamury nehodla čete zrušit jo pro nechapave jakoby vyhlasil zrušeni ale už nikdo neřika že se ta parodie na demokracii bude platit přez statni rozpočet a o zuršeni či privatizaci nemuže byt ani slovo už jen proto že by sem vletěla vojska evrohujerska a jako pokažde by to tady trošku srovnala aby každy věděl kam patři a co muže

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud by byl zrušen poplatek za ČT, tak by to byl neobyčejně záslužný krok. Nicméně ČT si už nic jiného nezaslouží, koleduje si o to už delší dobu. TV, která dlouhodobě dehonestuje českého prezidenta a českého premiéra, není v žádném případě česká. Tato TV je protičeská v cizích službách Bruselu a washingtonu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrušit poplatek (kupodivu se jedná o přežitek z dob komunizmu) a pak ještě postupně snižovat státní příspěvek. Třeba ČT dostane i nějaké prachy za reklamu :-)

   Smazat
  2. Ve chvíli, kdy začne vláda platit ČT, musí ji také kontrolovat - např. prostřednictvím Nejvyššího kontrolního úřadu. Musí také zodpovídat za její chod. Např. podívat se, co dělá klika kolem Šámala ( a to nechme stranou nepotismus), koho cenzurují, komu fandí, koho strkají na obrazovku i když nemá co říct, jak funguje propagandisticky a jakou propagandu vede. Za to vše bude vláda zodpovědná všem v ČR, nejen svým voličům!

   MM

   Smazat
  3. 8:52 on tady byl komunizmus? Od kdy do kdy, do kdy, nevzdělanče?

   Smazat
  4. 15:09 Že ne? Naopak! Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
  5. Vy se 15:12 vyzvracejte, když svou úroveň prokazujete hned tím, jak neznáte skutečný obsah pojmu materialismus. Mimochodem, ty "naloupené" biliony byly využity jak? Jak by byly využity, pokud by nebyly naloupeny? Jste schopen otázku pochopit a věcně odpovědět?

   Smazat
  6. 15:38 Není důležité coby kdyby, ale že je zneužil xindl Zeman jakož i Klaus a jejich poskoci (Duka), včetně některých "chartistů" (slizký Kavan, Hoffman, Tubera a spol.), i rusofilních externistů (Best), patřících do uměle vytvořené skupiny "disidentů" vypěstovaných předem estébáckou elitou za účelem přechodu od reálného socializmu k oligarchickému komunizmu, a to dlouhodobě. Sám jsem byl StB váben do skupiny pro změnu režimu jako student už v roce 1965 při své zahraniční studijní cestě do Rakouska, kde jsem měl získávat vhodné vlivné demokraty s kontakty v NATO apod. Také výběr jejich podivných zaměstnavatelů (povýtce virtuálních a s podezřelým založením) tomu odpovídá, jakož i celý jejich až nápadně a okatě protirežimní životopis. Už se stačili téměř úplně odkopat, ostatně kdo jsou dnes jejich oddaní voliči včetně KSČM a proč ??? Nic reálného, vědeckého či jinak hodnotného po nich nezůstalo (leda snad ukradnuté chilské pero nebo bláznivý nápad na bezvodý kanál Balt - Orient). Zakomplexovaný a úskočný agent KGB, huhňavý Hovnoňuch Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných českých postkomunistických oligarchů a spoluagentů robejšků) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám, aby se mezi nimi jeho zakomplexovaný inkludovaný syn lépe ztratil. Viz jakl, hájek, zahradil, weigl, haas, knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (mach, macek, lenert, bartoš či štěpánek). Havlovo "Odcházení" je trefné. Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Rudé Právo a Zeman pupkatého agentského antikrista Duku a Prasečí Listy ? Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s přivandrovalečským estébákem Burešem. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal. Přežije Milouš Zeman Milouše Jakeše a překoná ho ???

   Smazat
 5. Už je na čase.
  ČT je pouze hlásná trouba TOP-09 a podobné verbeže.
  Tam mají také své trafiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. At poplatky plati zaměstnanci TV,všude rozhlašuji,že ta TV patři prý jim tj TV zaměstnancům,to znamená jejich řediteli,který má z ni nejspíše ty svoje stovky milionů a kdo le ten i krade!

   Smazat
 6. V ČT jsou protičeské k u r v ý které je třeba odstranit jako k h Franka a to stejné je třeba provést s vedením c v tísni a ti pro výstrahu

  OdpovědětSmazat
 7. Proč musím povinně sponzorovat Sorošův "sračkomet pravdy a lásky"?! Proč musím přispívat na mzdu Václava Moravce? Proč musím podporovat politické zájmy cizokrajných spoluobčanů? Už aby to bylo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už brzy budete rád, že jeden velký státní pohřeb bude pokryt od Hradu až na Vysočinu. To Soukup nedokáže. Tak proto.

   Smazat
 8. Možná, že jen hrozba zrušení poplatků - v souhrnu 7 miliard ročně - by mohla vést vedení ČT k zamyšlení a snaze a jen trochu pravdivější a tím i objektivnější informování veřejnosti a také k zábavným programům méně návodným k páchání násilí, genocidy, válek, masového vraždění - prostě programů s propagací aspoň menších veletoků krve a zločinu. Reklamy už na čété běží ne plné obrátky, takže stane-li se zastavení poplatků pro čété realitou, bude čété zajištěna stejně, jako ostatní komerční TV.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vedení české bruselské tv, a zamyslet se? Komu tato štvavá vysílačka slouží? Myslíte, že své páníčky zradí, aby se připravili o štědrý vejvar od daňových poplatníků? Ať si ji platí jen ten, kdo ji tak vehementně brání.

   Smazat
  2. To samé Radio Plus - štvavé a propagandistické jako kdysi Radio Tyrana či Svobodná Evropa. Pryč s tím!!!

   Smazat
  3. Vás ta Tirana ale opravdu nakrkla !!!

   Smazat
 9. Přes ČT a koncesionářské poplatky je financována pražská kavárna a celý ten blok , který si říká také kulturní fronta. ČT ze sedmi miliard které vybere a pak financuje kulturu za kterou stojí pražští kavárnici, kteří nadávají zbytku republiky za to, že si zvolili prezidentem Zemana, protože oni chtěli Drahoše. Jsem zvědavý, kdy začne pražská kavárna řvát, že to je ohrožení demokracie a demokratických principů a přitom to je jenom ohrožení jenom jejich peněženek a šrajtoflí naditých našimi penězi. V tržním hospodářství by měli fungovat tržní podmínky pro všechny.

  OdpovědětSmazat
 10. Skvělý nápad nevím poč bych měl platit propagandu která se snaží zničit tento stát a jeho obyvatele. Na PL je další článek budou prověřovat neziskovky a ty politické zkrouhnou Babiš prohlásil že jich má dost stejně jako my.

  OdpovědětSmazat
 11. Myslím, že Ruml a jemu podobní si už balí spacáky aby bránili svobodu lhát a krást a ochránili ty žáby na prameni pravdy, Dvořáka a Václava Hlodavce. Jenže se blíží 30 let oslav sametového pšouku a podvodu na lidech této naší zemičky a kdo bude lidem do hlavinek lejt ty správné názory? Když bude v televizi třeba Putin, kdo vypne jakoby omylem zvuk a lidem vysvětlí, že když říkal, že chce mír, tak vlastně říkal že chce válku. A to je jenom promile té jejich prospěšné práce, jak řekl klasik, lidé bděte a neblbněte. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, Ruml nemá čas, teď zařízuje v jednom zámku bydlení pro pozůstalé dědice po jednom zasloužilém protifašistickém bojovníkovi, sic to německý šlechtic a spolupracovník SS, dnes bojovník a Čech jak Brno.

   Smazat
  2. K poválečnému vyrovnání s Německem a následné omluvě z naší strany a zrušení Benešových dekretů doporučuji na YT Michal a Petr 63. I předchozí díly jsou docela povedené.

   Smazat
 12. Největší prolhaní šmejdi začínají mít "strach o demokracii"!:))) Zrušení polatku je určitě krok správným směrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co vás to napadá , zrušit poplatky ? A z čeho budou vypláceny milionové odměny panu Dvořákovi a spol. ???

   Smazat
 13. Radujete se předčasně k žádnému zrušení poplatků nedojde a ty co Bavič vyjmenoval, již dnes jsou osvobozeni např. nepřispůsobivý, důchodci a lidé mající měsíční příjem kolem životního minima, bohužel pouze tlachá. Pokud by to bylo tak, jak míní prezident neplatit osobně, nýbrž ze státního rozpočtu ze zdanění všech občanů, platbou DPH. Je to z louže, pod okap ...!?

  •••••••••••

  „Pro důchodce, zdravotně postižené, samoživitelky a další málomajetné skupiny o tom můžeme uvažovat,“ sdělil ParlamentnímListům.cz Andrej Babiš na přímou otázku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to z louže pod okap, viz. komentář MM v 10:30. Slovensko zrušilo koncesionářské poplatky aspoň pro seniory a chudé od ledna 2020. Pan Babiš je Slovák, snad si vezme mustr:
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovensko-zrusilo-koncesionarske-poplatky-pro-seniory-a-chude-40296816

   Smazat
  2. 10:44

   Vždyť jsem Vám napsal, že i u nás jsou od konc. poplatků osvobozeni, ti co nemají dvoj a čtvrtnásobek životního minima, nepřispůsobivý, důchodci, “bezdomovci“, atd., rozklikněte si odkaz, než se začnete radovat ...?

   Měsíční částky životního minima od 1.1.2019 v Kč,

   pro jednotlivce 3 410 Kč,
   pro první dospělou osobu v domácnosti 3 140 Kč,
   pro druhou a další dospělou osobu v domácnosti 2 830 Kč,
   pro nezaopatřené dítě ve věku do 6 let 1 740 Kč.


   https://www.zive.cz/clanky/kdy-neni-nutne-platit-koncesionarske-poplatky-za-televizi-a-radio/sc-3-a-193923/default.aspx


   •••••••••

   Na Slovensku je jedna státní zdravotní pojišťovna, na Slovensku munimální mzda vyšplhala na 20-tisíc Kč. Do jaké míry se tím také inspiroval Bavič? Nijak naopak Havlíček vyřvával v USA, pojďte k nám do Česka investovat, máme velmi levnou pracovní sílu a to se Vám američané vyplatí! Vy naivové?

   Ps. Tady nám všichni z Prahy očkují hloupý výraz “Česko“ a celý svět, včetně médií v USA nás nazývají “The Czech Republic“, tímto jsme k smíchu ...! Žádné Česko, Čečensko, Čínsko jak v cizině tápali, kdo a kde se vlastně vyskytujem ...?

   Smazat
  3. 11:58

   Nikde ve vašem komentáři z 10:33 jste to co tvrdíte nenapsal!
   "Slovensko zrušilo koncesionářské poplatky pro seniory a chudé" - nejsou tam uvedeny žádné podmínky, na rozdíl od podmínek v ČR, které uvádíte.
   Kromě toho, lživá, manipulativní vysílačka by si svůj provoz měla platit sama spolu s těmi, kteří chtějí to zlo podporovat.

   O zdravotních pojišťovnách, a názvu ČR článek není, ale nebyla to Babišova vláda, která to má na svědomí, ale všechny vlády od r.1989, a ti její nejhorší političtí turisti, kteří se opět derou k moci všemi prostředky.

   Smazat
  4. K Vašemu radostnému odkazu ze Slovače:

   “Předseda slovenského parlamentu a vládní SNS Andrej Danko se nechal slyšet, že v budoucnu by chtěl zrušit koncesionářské poplatky jako takové. „Jedná se o osm milionů eur. Veřejnoprávní rozhlas a televizi by měl financovat stát,“ řekl Danko“.

   ‘... měl by financovat stát ...?‘. Co je to stát? To jsou příjmy daňové, DPH od všech občanů dané země a jsme opět pod tím okapem. I ten důchodce je v obchodech ve službách, všeho typu plátcem DPH, tudíž by byl skrytým plátcem do Veřejnoprávních institucí tj. ČT, Čro a další parazitum - politické (ne)ziskovky na všech i důchodcích, jen ti nepřizpůsobivý jsou jedinní z obliga, ti vždy dostanou vše a rozmnožují se geometrickou posloupností, jak ti “vyspělí“ imigranté ...!

   Smazat
  5. 13:06
   Bavíme se o ČT. Znova odkazuji na komentář p. MM v 10:30. Pokud opět neporozumíte, není to moje chyba.

   Smazat
  6. Proč lžete ? Důchodci platí konc. poplatky jako každý jiný !

   Smazat
  7. 18:55, jste mimo, těmto samodůchodcům, kteří mají důchod nižší než 2¼ násobek životního minima na 1 osobu, což je 3.410.- krát 2¼, na důchodcovský pár jde o 3.140.- plus 2.830.- krát 2¼, jim však nikdo záměrne neřekne, že konces. poplatky ČT - Čro NEMUSÍ hradit! A oni jim platí! Pokud jste z Prahy a jste dva, budete mít určitě důchody kolem 35.000.-Kč dohromady to je pražská statistika, tak si plaťte. Vy si ty voly převážně v Praze navolíte, mate tam základny všech celoplošných TV, ty dělají politické klima v České republice ...!

   Smazat
  8. 11:58
   Což takle zkusit dohnat a předehnat Slovensko ?
   S Německem jsme to asi vzdali, před 10 lety jsme počítali rozdíl na 40 let, nedávno, snad to byl fejk se odhad blížil 80 letům. Když půjdeme naší cestou "od úspěchu, k úspěchu" dál, tak nám bude na zádá funět Ukrajina. Já vím, že za to může Zeman, Babiš, Putin a Číňané a opozice by to zvládla a nemůže, protože potřebuje zrušit Masokombinát v Letech, tež jednu sochu a co to dá za práci podávat různá udání
   a úspěšně politicky likvidovat Ratha o to vše jménem demokracie. J.W.by řekl "jménem civilizace".

   Smazat
 14. Myslím, že kdo to prosadí, má šanci vyhrát volby s 50% zisku.
  Nejde ale o těch pár kaček ale i princip vyváženosti, což i
  ta slavná dnešní "demokracie" předpokládá.
  Navíc ta čT24 je plně nahrazována jak Novou, tak Primou.
  Stejné pravicové stoky.

  OdpovědětSmazat
 15. V žádném případě se mi nejedná o těch pár šupů, ale o princip. ČT ze zásady nesledujeme již několik let. Dívat se na "nestranné a zcela vyvážené",informace Moravce, Písařovicové,Tvarůžkové, Fridrichové a jejich vybraných hostů, je jen pro silné nervy. Proto nechápu, proč mám platit za něco, co nepoužívám a používat nebudu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:27, tak jaktože víte, co tlachají, ti co jste vyjmenoval? Pokud ČT neplatíte a nesledujete. Zřejmě lžete, tím pádem jste nevěrohodný, divák ČT, hrdě platící koncesionářské poplatky, nedočkavě hned 16den v každém měsíci.

   Smazat
  2. 12:10 Taky tu českou bruselskou tv nechci platit, když ji nesleduji, a přesto mám dobrý přehled o tom, na čem si tam zase ta smečka honí triko. Vždyť i vy máte přehled o tom, co píší alternativní média, a zadarmo.

   Smazat
  3. 12:10 Já jsem nikde nepsal, že ČT neplatím, právě naopak z toho důvodu píši, že mně vadí platit něco, co nesleduji. K tomu, abych věděl, co tlachají ti výše jmenovaní nemusím být divákem ČT. Pokud to nechápete, tak se tím zbytečně netrapte.

   Smazat
  4. 12:10, mylíte se já ji sleduji a jelikož vidím ten ČT marasmus, tak ji neplatím a nejsem nepřizpůsobivý nebo závislý na lecjakých sociálních dávkách. Neplatím ji za jejich porušování zákona, ona neplní své hlavní poslání a tou je NEZÁVISLOST, APOLITIČNOST, AROGANCE A POHRDÁNÍ KONCESIONÁŘI, RRTV A RČT JSOU PLACENÍ KAŠPÁRCI, KLIENTELISMUS, ZATAJOVÁNÍ JEJICH PŘÍJMŮ, ZAČERŇOVÁNÍ POVINNÝCH OBCHODNÍCH SMLUV S KAMARÁDY Z MOKRÉ ČTVRTI JE VRCHOLEM TAJÍCÍHO LEDOVCE ČT, NECHŤ SI JÍ ZAKÓDUJÍ A JÁ JI NEUVIDÍM! Co Vám brání neplatit, já jim ty to důvody sdělil a oni mne vyřadili jako nepovinného plátce, oni vědí co je a není košér z jejich strany, rozmazávat to nechtějí. Sází na strach, nesmíte se bát a taky jim nedat! Oni první musí dodržovat zákony, poté za své poctivé služby musí dostat ze zákona zaplaceno, oni však to prvé ignorují a záměrně neplní, já zase ignoruji to druhé!

   Vsadím se že svou TV neodhlásíte, ale naopak budete mi závidět mé neplacení a brát ji za mou “vychcanost“ ke které se Vy nepřidáte a z toho oni těží ze strachu lidí a stádovitosti davu.

   Omlouvám se za velká písmena!

   Smazat
  5. Výše určeno 12:55 a 13:13, omluva.

   Smazat
  6. 14:13 Opravdu vám nebudu závidět neplacení ČT a sám budu připosraně platit to, co nesleduji. On až se jednou ten moloch nasere, tak Vám to spočítá i s úrokama a divit se budete Vy. Nebo se domníváte, že by jste nějaký soudní spor s ČT vyhrál ? Mám troch podobnou osobní zkušenost a rozhodně si nemyslím, že žijeme ve státě kde pravda a láska........atd.

   Smazat
  7. 14:13 A myslíte, že když se zruší konc. poplatky a ČT bude placena přímo vládou, že to povede k něčemu lepšímu? Nezávislejšímu? Objektivnějšímu?

   Smazat
  8. 14:26, budete se divit, ale spory s ČT jsem měl ohledně dvou případů, mého a mé matky. Jelikož nerad prohrávám a nenechám si nadělat na hlavu, od kde koho ČT 2x stáhla ocas a po druhé se mé matce na mou žádost i písemně omluvila (omluvu mám na e-mailu, vyrozumnění pro mne o neplacení k.p. dop. dopisem)! Ono to jde, jen se nepřipos.at předem, Vy zastrašený Molochem ...?


   14:33, tak ještě jednou, jak jsem již napsal v 13:06 “z louže pod okap“, jak ohledně plateb, tak ohledně objektivity a vyváženosti Veřejnoprávních médií, přečtěte si můj odkaz písmenko po písmenku, pletete si mě s 10:30 MM. Pro mne z toho vyčnívá, že jste volič ANO Baviče a jeho politických turistů.

   Smazat
  9. MM z 10:30.

   Smazat
  10. 16:49 Nepletu si vás. Píšete že ČT neplní své poslání - nezávislost, apolitičnost,... Pokud by byla placena přímo vládou, rozhodně by to lepší nebylo...
   Nevím, čí volič jste vy, ale u mě jste úplně vedle.

   Smazat
  11. 12:10
   Logicky dotyční ČT SLEDOVAL a přestal právě proto, co napsal Pokud to nechápete, jste idiot.

   Smazat
  12. 18:31, kolik jste absolvoval tříd ZDŠ, minimum ...!

   •••••

   17:03, nejsem MM, nevkládejte mi jeho psané názory ...!?

   “Anonymní 20. září 2019 10:30

   Ve chvíli, kdy začne vláda platit ČT, musí ji také kontrolovat - např. prostřednictvím Nejvyššího kontrolního úřadu. Musí také zodpovídat za její chod. Např. podívat se, co dělá klika kolem Šámala ( a to nechme stranou nepotismus), koho cenzurují, komu fandí, koho strkají na obrazovku i když nemá co říct, jak funguje propagandisticky a jakou propagandu vede. Za to vše bude vláda zodpovědná všem v ČR, nejen svým voličům!

   MM“.

   Smazat
  13. PITOMIOVÉ STAČÍ NESCHVÁLIT ZPRÁVU! UDĚLAT VĚCNOU A EKONOMICKOU KONTROLU.Potom! Referendum pro postupnou likvidaci ČTV. Po té.--- Vyměnit vedení ČTV, s reorganizací s cílem postupného likvidování poplatků se stanovením doby. Aby to nebylo jako Brexit. vydírající a nekonečné. Nebo přímo poplatky zrušit s vypracováním provedení likvidace ČTV. Se stanovením termínů pro uvedené body (Zpráva-kontrola-výměna a reorganizace a likvidací.).Současně politicky zajistit podporu. politických stran a blokovat ODS,TOP O9,STAN.Ti budou teprve řádit už při referendum.. To je obrovský kus práce. Je zde totiž NEBEZPEČÍ že se dostaneme z"Louže pod okap." Vyměníme, nebo prodáme za horšího majitele (Bakala nebo jeho náhončí.) Jinak by byla na místě POŘÁDNÁ REORGANIZACE pod kontrolou BEZ podobných Dvořáků a Moravců." LexBabiš" by pak mohla být proti tomu všemu jen prkotina. Proto NYNÍ POSTUP A.BABIŠE JE ROZUMNÝ-MOUDRÝ.

   Smazat
  14. 18:31, než se projevíte jako sprostý primitiv, čtěte, čtěte, čtěte od A přes K až po Z a porozumíte psanému, existují i věty rozvinuté s vastním názorem, pro vás určitě novinka, to chápu ...!

   Váš kůň 11:27, nejste-li to Vy sám ...?

   Anonymní 20. září 2019 11:27

   V žádném případě se mi nejedná o těch pár šupů, ale o princip. ČT ze zásady nesledujeme již několik let. Dívat se na "nestranné a zcela vyvážené",informace Moravce, Písařovicové,Tvarůžkové, Fridrichové a jejich vybraných hostů, je jen pro silné nervy. Proto nechápu, proč mám platit za něco, co nepoužívám a používat nebudu ?

   “... ČT ze zásady nesledujeme již několik let ...“ atd., atd., avšak v 13:30 hrdě platí!

   Smazat
  15. Celkem souhlasím s tím že je to nejlepší polistopadový premiér,ten poplatky nikdy nezruší.Po tom co jej předcházeko to těžké opravdu není.Ale trvám si na tom že je to Andrej Chameleon který mění barvy jak je třeba.Jiný doma, jiný v Maďarsku,jiný v Bruselu,jiný u Merkelové.Chybí mu zásadovost a odvaha.Ke sporným věcem se nevyjadřuje vůbec nebo hledá polovičatá řešení tak jako v tomto případě,případě imigrace,výběru daní atd.Jeho životním krédem na kterém postavil svou kariéru je nikoho nenasrat.To vede k tomu že pro mne je to nedůvěryhodný člověk.Bojí se bakéřů,nadnárodních korporací,unie.Kolem těch chodí po špičkách.Kdo není hlupák,sleduje politiku a je objektivní tak to musí vidět.Doba vyžduje tvrdého a zásadového chlapa . takového Okamuru.
   Milan

   Smazat
  16. Anonymní 12.10 Napadáte zbytečně pána,který řekl,že se na ten humus nedívá,musel vidět kousek ze všeho,aby měl možnost posoudit,zdali se na to dá dívat,nebo ne,takže nelhal,ale vy jste ze sebe udělal hlupáka,neprohlásil,že se na to dívá,ale nedívá z důvodu,že je to hnus,tak to nesleduje a to je vše.

   Smazat
  17. 13:30, Kriste pane, Vy jste kus vola, co to pořád tlacháte i s tím vaším idiot - hlupák. Zaměřte se na svůj hnusopis a koukejte pravidelně platit koncesionářské poplatky, dle daného zákona o V.P.. Na ČT civíte oba dva, tak už zavřete psanou kušnu, platíte, čumíte ale hlavně nelžete! Mě je fuk, že platíte ...!

   Smazat
 16. To kdyby pan Babiš prosadil, tak má nárok na doživotní premiérování. Snad by měl na to vypsat celostátní referendum.
  Ono vlastně jde hlavně pouze o ten kanalizační kanál s číslem 24, Dvojka může dostat amnestii a sportovní kanál ztratil tím, že předal fotbalovou ligu (proč a zač) konkurenci, nárok na existenci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:14 Pardon, ale ČT fotbalovou ligu rozhodně nepředala konkurenci. O2TV prostě byla ochotna zaplatit za vysílací práva požadovanou částku.
   Kdyby to koupila ČT, tak zas uslyšíme, že se peníze daňových poplatníků vyhazují za takovou bídu.
   To si jeden nevybere.

   Smazat
 17. Bonmot z netu: "komunistická propaganda neuvěřitelně lhala o kapitalizmu, protože se ukazuje, že je daleko horší než nám vyprávěla"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, 30 let masáže občanů ČR je už k nevydržení!!!
   https://pravyprostor.cz/odmitam-svet-zakazanych-pravd-a-prikazovanych-lzi/

   Smazat
  2. 14:46 To berem. Palce hore.

   Smazat
 18. Jen nezapomenout na stejně manipulativní ČR. Vůbec se nestydí vybírat jen to, co chtějí slyšet na velvyslanectví USA.

  OdpovědětSmazat
 19. Jen nezapomenout na stejně manipulativní ČR. Vůbec se nestydí vybírat jen to, co chtějí slyšet na velvyslanectví USA.

  OdpovědětSmazat
 20. Ano, na Bakalovy hory nepatří naše peníze !

  OdpovědětSmazat
 21. Ale Babiš přece o žádném plošném zrušení koncesionářských poplatků neuvažuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro začátek aspoň něco.

   Smazat
  2. Co myslíte tím aspoň něco, z ČT neudělá nic, má jiné své osobní priority, ty si musí osobně okoučovat bez prodlení, Bavič.

   Smazat
  3. Tím něco je to, co už vyslovil. I to by byl pro začátek úspěch. Samozřejmě tlak veřejnosti na zrušení té daně by měl i poté neustávat, a zesilovat.

   Smazat
 22. Může tady někdo kompetentní vysvětlit,za jakých podmínek se dá odhlásit platba ČT,když ji nesleduji? Doposud jsem se setkal jen s výhružkami.Pokud máš na střeše anténu,pokud máš televizi,musíš ze zákona platit, atd ?????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehleďte na výhružky, návod dal 14:30 !

   Smazat
 23. Daň pro ČT zrušit, nebo ji zakódovat!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Prosím, kdyby bylo možné nezapomenout rozpustit různé rady a komise, které se motají okolo televize a rozhlasu a asi ne zadarmo. Snad by bylo rozumné z tradice ponechat ČTĶ, která snad funguje normálně.

  OdpovědětSmazat
 25. Privatizovat, ale jako OKD, zájem by měl Bakala s nastrčenou figurkou třeba Teličkou, jeho věrný poskok. Ještě někde vypátrat “před soudem zapomnětlivého“ Bohuslava Sobotku s ČSSD gaunery, ti jsou machři na výhodné privatizace státního. No myslím, že tak za 50-miliónů by to náhodou, opět bral Zdeněček Bakalů ...$

  https://uloz.to/file/yKaF236Cz/bakala-invest-jpg

  OdpovědětSmazat
 26. Na privatizaci by si mohli půjčit na Slovensku.

  OdpovědětSmazat
 27. Obchodním ředitelem bude bezkonkurenční Luft Jarda Tvrdík

  OdpovědětSmazat
 28. Pro začátek je nutno malou nehodou zlikvidovat některého z hajzlu v ČT

  OdpovědětSmazat
 29. 8:24
  Nejsem fanda veřejnoprávní,ale ty se odstěhuj na Sicílii. Tam najdeš pochopení, my tu máme hodně blbců, ale kmotry tu nepotřebujeme.

  OdpovědětSmazat
 30. Je neděle pozdní ráno, snídám kávu a pustím si rádio, z něj se na mne vyřítí "kulomet antibabišovství", rádio raději vypnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:27, to vypnutí, to je právě ten slepohluchý syndrom Babišáctví. Ten je prolhaný a z toho rádia mu dělají, špičkovou reklamu zadara, pitomci, ale kdo vlastně ...?

   Smazat
  2. Andy, buď připraven, to ti Dvořák a spol. nedaruje. Ale nečekej bílou rukavičku a čestný souboj.

   Smazat
  3. Pozor, Ruml už balí spacák.

   Smazat
 31. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.