Reklama

pondělí 9. září 2019

Bulharská žurnalistka vysvetlila ako Američania odkupovali srbské zbrane a predávali ich teroristam v Sýrii

Reportérka Diljana Gajtandžievová v Sýrii
9. 9. 2019 newinform.com a HlavnéSprávy
Bulharská žurnalistka Diljana Gajtandžievová vytvorila materiál, v ktorom vysvetlila ako Američania kupovali zbrane zo Srbska a predávali ho proamerickým sýrskym teroristickým bandám v SýriiNa snímke Diljana Gajtandžievová


Podľa slov žurnalistky sa jej podarilo dať dohromady materiál o tajnej skupine Smoking Gun, ktorú Američania vytvorili (pravdepodobne za účasti CIA). Táto skupina odkupovala zbrane z Chorvátska a Srbska a cez Katar, Spojené arabské emiráty a Saudskú Arábiu ich prevážala do Sýrie, kde sa k zbraniam dostali proamerickí teroristi.

Diljana Gajtandžievová tvrdí, že Američania riadili celú sieť kúpy a predaja zbraní a munície. Vďaka Američanom sa tak do Sýrie dostalo takmer 3 milióny reaktívnej a mínometnej munície, pričom sýrski teroristi využívali rôznu pomoc Pentagonu. Americké vyprovokovanie sýrskej občianskej vojny a podpora proamerických sýrskych teroristov je v priamom rozpore s medzinárodnými zákonmi a Chartou OSN. Američania sa v Sýrii nachádzajú v rozpore s medzinárodným právom, Američanov kritizujú aj za ich destabilizačné zásahy v Iraku, Afganistane, Iráne, Venezuele, Ukrajine, Honkongu či Líbyii.

Pokiaľ voči malým krajinám môžu Američania uplatňovať svoje agresívne geopolitické predstavy, vo vzťahu k Rusku a Číne sú americké aktivity odsúdené na neúspech.

Video si môžete pozrieť tu

4 komentáře :

 1. To je známá věc že to jsou us teroristé také munice z Vrbětic skončila u nich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aj množstvo zbraní zo Slovenska po Ľudovích milíciach skončilo prostredníctvom pindosov v Sýrii. Najviac sa išli utĺcť po guĺometoch DŠK ešte z II.sv., ktoré montovali na pikapy...

   Smazat
 2. No to jsi objevila Ameriku, Diljano.

  I těm prosťáčkům u nás,
  kteří denně hltají VUML české televize, je snad už dávno jasné,
  že ISIL, nebo-li Islámský stát s jeho odnožemi je
  nepravidelnou armádou USA.Bez zásahu ruských sil by válka trvala dodnes a udatní američtí piloti by stále bombardovali písek v poušti, aby měli výrobci munice radost.
  A votode !

  Lidi jsou ale blbí, už dávno zapomněli,
  jak mířily nekonečné kolony cisteren s ukradenou ropou do Turecka, jak přinášela prolhaná média denně zprávy o zločinech prezidenta Assada, aktivity Bílých přileb s inscenovanými chemickými útoky a lži a lži...
  Z vlastní hlavy nemají ti čeští presstituti nic,
  pouze opisují od těch ze Západu, nejčastěji od těch německých pohrobků J. Goebbelse, ti v tom mají přece jen větší praxi...
  A teď je ticho po pěšině,
  zase se ovce krmí jinými "hrozbami" ,z nichž nejoblíbenější stálicí je ta ruská.

  OdpovědětSmazat
 3. Však ty lži přijdou euroatlantické pohlaváry nečekaně draho, a to v situaci, kdy jejich ekonomiky jsou již na hraně kolapsu. Stačí vydržet do roku 2021. Je mi jen líto tamních obyčejných zmanipulovaných lidí, kteří se jen ztěžka probouzejí k vědomí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.