Reklama

pondělí 30. září 2019

Členkou Rady vlády pro národnostní menšiny se stala obdivovatelka hrdinů SS a vlastizrádců!


E.Číhalová v pořadu ČT "Máte slovo"
Stanislav Novotný
30.9.2019
6. 8. 1945 spadla jaderná puma na Hirošimu a 6. 8. 2019 usedla na židli v Radě vlády pro národnostní menšiny Eugenie Číhalová. Přišla do Strakovy akademie zastoupit ruskou menšinu žijící v České republice. Jak se jí to přihodilo? To nám zatím nikdo nevysvětlil.


Je to aktivistka aktivní. To se zpochybnit nedá. Užívala si Pražský Majdan, spoluorganizovala demonstrace proti Miloši Zemanovi, dává o sobě vědět na akcích Milionu chvilek pro demokracii a hoří odporem vůči současnému Rusku. Horuje pro odstranění sochy Koněva z pražské Bubenče, dbá o hroby Vlasovců a adoruje nacistické generály. Velebí Evropskou unii, Václava Havla, Karla Schwarzenberga, Miroslava Kalouska a starostu Prahy 6. Je takový člověk schopen objektivně zprostředkovat vládě problémy ruské národnostní menšiny žijící v ČR? Je vůbec schopen nekonfrontačně komunikovat s těmito lidmi? To sotva.

Teatrálním položením věnce k hrobu nacistického válečného zločince generála Helmutha von Pannwitze se navíc paní Číhalová, jež označuje Koněva za masového vraha, chtě nechtě veřejně přihlásila k protislovanské ideologii nacistů. Dala najevo, že si váží vlastizrádců, které Pannwitz pod svým praporem shromáždil. Ale bojem s bolševiky přece nelze ospravedlnit společné vraždění s esesáky.

Nemohu se ubránit dojmu, že Eugenie Číhalová se stala členkou Rady právě proto, že má ty správné názory a nadává tím správným směrem. A nezapomeňme, že Rada také navrhuje to správnou dělbu peněz! Nicméně čeho je moc, toho je příliš.

69 komentářů :

 1. Takové krávy jednou prohlásí, že Lidice byly vyvražděny jako hnízdo Bolševiků. Kde tato bába vzala české jméno? To si může vzít každý, kdo má díru někam, české jméno?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli tohle opravdu řekla, měla být dávno v teplákách.

   Smazat
  2. to jako tam přidete a řeknete že chcete byt členem a oni vas hned vemou do řizeni nebo se zvolila sama protože ji to někdo poradil že ostatni to dělaji taky tak či co to vlastně je že to připomina fašisticke tryki a bojuvky

   Smazat
  3. Jesli můžete, tak skoukněte nejakou z posledních "jílkových mate slovo". Tam téhle bábě někdo z auditoria řekl zhruba toto: váš stýc, kterého máte na FB byl tatarský generál, který sloužil Hitlerovi. Bába ani nehlesla. Vnímám to tedy jako pravivé tvrzení. Chtělo by to dohledat a možná více publikovat. Případně reagovat jinak.

   Smazat
  4. Ve světle toho, co teď vidíme kolem sebe člověku dochází, že ta Stalinova a následně dalších, paranoia, byť se to může jevit hrůzně, měla své opodstatnění. Jen my neinformovaní hurvíni nechápeme, co se okolo nás doopravdy děje. Asi jak když dítě pozoruje dvě rvoucí se šelmy a myslí si o nich "že jsou zlí". No a ta likvidace vzdělání, lihvidace historie, odtržení dětí od rodičů, ... je jen prostředek jak udělat z lidí tupé ovladatelné stádo.

   Smazat
  5. Na prořady té krávy Jílkové se už dlouho nedívám, stejně jako na rádoby zpravodajství ČT(české temnoty).
   Václav

   Smazat
  6. Co s Číhalovou, nemluvit s ní.

   Smazat
  7. Pro: 1. října 2019 13:06
   Je to moudré nevědět, co dělá nepřítel?

   Smazat
 2. noviczech
  ...dávejme pozor, jestli jí časem nevyroste knírek pod nosem a nezačne se česat do leva! To by byla rána!

  OdpovědětSmazat
 3. Z dálky jako ČÁPÍ vypadá a z blízka je to PRAVDA!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Česko snese fšecko

  OdpovědětSmazat
 5. Toto už není česko. Roztahuje se tady kdejaká kolaborantská pakáž. Nejvyšší čas k probuzení slušných lidí.

  OdpovědětSmazat
 6. Nemohu se ubránit dojmu, že Eugenie Číhalová se stala členkou Rady právě proto, že má ty správné názory a nadává tím správným směrem................., ale hlavně proto, že to není ani Češka ani Ruska, ale .....

  OdpovědětSmazat
 7. Když tu souhlasím s tím ale..... Tak si vzpomínám na Jana Wericha, který se jednou převtělil do rodiny sviťů a vošajtlich myšlenky jen odpískával. Dnes se tato technika používá pro cenzuru nemravných slov. Brzy budeme zase pískat všichni a "dobrovolně".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi "svišťů" , že?!

   Smazat
  2. Omlouvám se, máte pravdu jde o sviště.

   Smazat
 8. Na ja, ta Eugenie má zajímavý vkus. Její oblíbený generál von Pannwitz má výborný životopis na POLSKÉ WIKIPEDII; totéž jeho kozácké jednotky. Císařský důstojník kavalerie za První světové, Generál Wehrmachtu i SS.

  Se svými kozáky kapituloval Britům, když byli jeho muži vydání do SSSR ŠEL S NIMI DOBROBOLNĚ do SSSR na smrt.

  Paní Eugenie asi miluje bílé kozáky (nemyslím houby).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato zrůdička bude milovat každýho zoufalce který by byl ochotný zasunout kořen.
   Podle vzhledu strádá desetiletí

   Smazat
  2. Probůh kolik si platíme rad a jaké "odborníky" tam živíme. Ta paní Eugenie, už od pohledu tlačila moc na pilu, u nás máme zkušenosti s bolševickými soudy , procesy i tresty smrti. Ale existují i výjimky. Např exprezident Gustáv Husák byl odsouzen za nacionalismus a asi poprávu, není tajemstvím, že po válce napsal Stalinovi žádost o připojení Slovenska k Rusku, tak jak se to povedlo se Zakarpaťajdou. Mohli být i gubernií jen co nejdál od Čehůnů. Osud ho tak zavázal k plnění přání z Kremlu, protože ten mohl kdykoliv dopis z archivu vytáhnout. To by byl konec kariéry. Tak sloužil normalizaci do roztrhání těla. O obchodech pana Gorbačova s Reganem si může každý udělat úsudek sám.Zrovna tak si já sám udělám názor na generála Von Pannwitz a na to,že tato pani nemá co dělat v radě pro menšiny, naopak mne zajímá zda je v té radě pan,myslím že se jmenovál Višnavan ten pomáhal rómům na Ostravsku a oni ho poslouchali

   Smazat
  3. Poslouchej ať se jde ten indickej Hárekrišna starat o svý ovečky do Indie. Tady akorát cikorkám blbne hlavy ale on z toho má vývar. Doufám , že už v Indii řeši ten průser chemickej co se stal v Bipálu, kde dodnes lidi žijou v chemických sračkách a nikdo ještě nebyl schopen odsoudit za to Američany, kteří to způsobili.

   Smazat
 9. Kladu si otázku, co všechno tato vláda podporuje. Příspěvkové politické organizace s čiností proti vládě, trestání předsudkového názoru,činost evropských hodnot "jakých" pornoherec Janda, vysílání ČT. To Jste v té vládě buď takoví poserové, nebo je to strach se vypořádat s těmi ěmejdy?? Již nás lidi taky pěkně serete, přestože jsme Vás ve volbách podpořili. Zvláště ty socany již nemůžeme ani cejtit.

  OdpovědětSmazat
 10. Nenajdou se politici, právníci, kterým vadí fašismus? Jak to je možné, že nikdo nezasáhne! Podpora fašismu je podle zákona trestná!

  OdpovědětSmazat
 11. Uz asi po páte tady píšu ,ze čekam jen na okamzik,kdy bude v zatáčce u Bulovky postaven pomnik Heydrichovi,zabitemu zlocinnymi Čechy.Po omluve Vaclava Havla mne už nic nepřekvapí.Po zbořeni pomniku Koneva a oslave vlasovcu uz moc neschazi.Podruhe tu písu,ze se Ruda armada mela na tento cesky narod vysrat.

  OdpovědětSmazat
 12. Když nevadí Petříček a jeho podpora banderosvoloče,tak proč by vadila tahle TROPička fašistická??!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Skoro stejně škaredá jako Šabatová. Oni snad na tyto pozice vybírají podle vzhledu.

  OdpovědětSmazat
 14. a kde má von Panwitz hrob?pokud vím byl popraven v Moskvě a bolševici svým odpůrcům hroby nedělali

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně. Toho von esesáka poslali Rusové k jeho kameraden do reichu. Přesné místění nedaleko Berlína dobře zná kladečka.

   Smazat
 15. Ale to je zase jenom mlácení prázdné slámy. Důležité je a já bych to velice rád věděl, kdo tuto nečestnou osobu prosadil do této funkce. Jelikož to asi tajné nebude, očekávám že se někdo seriózní kdo to ví, ozve a lidem to řekne. Pokud to je politik, nebo politická strana, bylo by dobré to před dalšími volbami vědět, protože jiná páka na ně zatím není. Jinak já to vidím na trikolóru, už tak nějak ze zoufalství a neschopnosti, či neochotě jiných stran něco řešit, zejména Radu ČS televize a Rozhlasu. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měla by to vědět Válková, která to má pod palce ve vládě, a měli by jí interpelovat třeba nějací komunisti, socdem ne, těm to vyhovuje.

   Smazat
  2. Tady si ještě někdo dělá iluze o komunistech ? Ti si už dávno zahráli reqiem a pozvolna odchází do svého nebe. Na levici zapomeňte a na inteligentní levici ani ve srandě nemyskete.

   Smazat
 16. od zítřka začínám veřejně nosit nášivku Národní Domobrany. Zatím aspoň něco...
  bože, copak se tento národ už nevzchopí k odporu. To jsme tak už přežraní tím "blahobytem"? Nechápu. Chybí opravdový vůdce typu Žižky za kterým národ půjde do boje. Politici jen serou zlatá hovna pod sebe a to včetně Trikolory. Provařený tatík má určovat jejich zahraniční politiku? no potěš koště...

  OdpovědětSmazat
 17. už nevěřím opravdu nikomu, už ne ani Zemanovi, který poklunkuje Israeli, nevěřím Babišovi, který má svoje podnikatelské (dnes skryté) zájmy a točí se jako korohev ve větru. Potřebujeme národovce, vlastence typu Obrtel, Vitáskovou bych uvítal jako prezidentku, Švihlíkovou, našli by se...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slávku už podruhé s vámi souhlasím, je tu plno schopných lidí a odborníků a nám stále cpou jen ty seknhendy a recyklovance. Dovolím si doplnit seznam Min.životního prostředí =Cílek,energetika =Drábová. Prosím zdejší spolupisatele, spolupachatele o další vážně myšlené návrhy.

   Smazat
 18. Kdo vede vládu, která má ve své radě takové svině, jako je ta ohavná nacistická ochechule a jaktože to lidi trpí ???!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na oku cink a sveřepý výraz v xichtě. Takovou tam Jílčena moc potřebovala a jistě jí dala veliký prostor bez skákání do řeči. už ať to skončí tyhle trapárny čété

   Smazat
 19. Slova jako hawell, swancenberg, EU by měly stát, hlavu fasistycky Zmrdy!!!

  OdpovědětSmazat
 20. To je zas mrcha škaredá jako ta šabatová to mají náckové „pěknou" podporu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vypada to na zidovku a to pravou dle krasne odusevnele tvare

   Smazat
  2. 6:05
   Omyl,to je typickej nordickej dlouholebec!!!!!☺
   Nebo DLOUHO BLBEC????

   Smazat
  3. 6:47 ale šmrncnutej Ugrofínem, něco jako tenhlecten! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 21. Nejblíže pravdě je A 22:52!
  První ČSR vznikla z popudu emerických židů a do jejího čela dosadili žida Masaříka (údajně levobočka Franc-Josefa). Zakarpatí připojili, aby germánovi (ještě nevybrali Dolfiho) usnadnili dokončení misie (rabování Sibiře, jedno zda ruské či sovětské). V lednu 1943 začali židé z volstrýtu platit a dodávat do Treblinky a ostaních polských lágrů cyklon B, aby zprůmyslnili do té doby diletantský holokaust. Udělali to proto, aby po 60-ti letech mohli vyrýt germánům, ale raději Slovanům na čelo krvavou davidovu hvězdu (nemyslím tím doktora, nýbrž panovníka). Vláda těchto zrůd nad světem začala pádem babylonu, pokračovala biblickým projektem (šéfovaným ve vatikánu loží P2). Na vyšší level se dostala fraškou u Bastily a fraškou u Watrlo a následně likvidací konkurence na Titaniku a založením FEDU. Permanentní válka (1. 2. a hybridní) je již jejich umíráčkem (dost bolo zkurvených chazarov, vydávajúcichsa za židov).

  OdpovědětSmazat
 22. Ale ona přece JE ta správná osoba pro ruské menšiny. Její úlohou přece není hájit nějaké jejich zájmy, ale sbírat informace, špiclovat, udávat. Peněz na to dostane určitě dost, aby mohla uplácet a najímat informátory.

  OdpovědětSmazat
 23. Stejná sorta jako byla "úča z Brna" v tomtéž pořadu.

  OdpovědětSmazat
 24. Ano, všímejte si, jak je to propojené... neplatí to pro všechny, ale hodně těchto aktivistů a idiotů má tyto společné znaky

  Liberální pomatení aktivisté = Topkaři = otroci a poskoci EU = rusofobní šmejdi a hovada = vulgární primitivové útočící na Zemana a spol = nenávistní pomlouvači Čechů = obdivovatelé nacistů

  Esesácký "dědic" Kolář, fašisticko-liberální megazloděj Kalousek a negramotná pomocná fašistka Číhalové jsou jen příklady, podobných je víc

  OdpovědětSmazat
 25. Smrt fašismu, benderovcum, ustašovcum, vlasovcum a Hlinkové gardě.

  Děkuji rudé armádě že zbavila evropu těchto zm...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bohužel - podle toho co se děje - nezbavila - ty zmetci chystaj fašizaci a další pochod eurosojuzu na východ
   viz napoleon a hitler

   Smazat
  2. Dnes je potřeba zbavit je hlavně putleroffců! na ty pozor, tamti byli ve srovnání s nima jen vlastenecká nemluvňata!

   Smazat
 26. 0:24 a nezapomen na cenzuru ! Ta me sere vice, nez vsichni Komuniste a Naciste dohromady !

  OdpovědětSmazat
 27. Další snůška lží. Won Pannwitz nebyl žádný zločinec a byl po válce po zinscenovaném procesu bolševiky zavražděn. Za vlády M. Gorbačova byl von Pannwitz plně rehabilitován.

  OdpovědětSmazat
 28. 11:51
  Gorbačov toho prodělal víc,než že rehabilitoval toho fašistu!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes s odstupem 30 let velice lituji, že jsme hned po listopadu nepověsili několik stovek komunistických sviní

   Smazat
  2. 14:28
   Já lituji,že komunisti zvolili svými hlasy toho vlastizrádce a věcnou násosku UDAVAČE HAVLA!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. Komunisté byly jediní kdo vytvořil v ČSSR baby bom .
   Nevím, nevím kdo na vás bude dělat milááášci. Asi Gandalf (-:

   Smazat
  4. 14:28 K tvému přiblblému komentáři, mohu jen dodat: Táhni už do pr...., nebo ještě dál!V.J.H.

   Smazat
  5. 14:28 Těch "stovek" bylo daleko více. Víc jak milion.
   Byl mezi nimi i tvůj dědek a fotr. A kdyby se tak hezky věšelo, nebyl bys na štěstí tady ani ty, sráči uhrovitý.

   Smazat
 29. 11:51
  rehabilitování kretémem typu Gorbačova - to je dostatečný komentář. A Vy se jdetě vycpat i s tou vaší rehabilitovanou zrůdou.

  OdpovědětSmazat
 30. Co to proboha Babiš připustil?? Už je toho lavírování dost!! To nestačí ty jeho 2 EUposlankyně?

  OdpovědětSmazat
 31. To je úžasný, jak jsou dnes ti bastardi komunističtí zase oprsklí... Když si vzpomenu, jak jste se před nama plazili po listopadu 89 a zbaběle kňourali, abysme vás nenechali vyhodit z práce... 30 let uteklo a chátra si vyskakuje jak pár dnů po únoru 1948

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sráči oprsklý, před třiceti léty s tebou fotr chcal
   po nárožích. když si pak vypadl z vaginy na hlavu, tak ses plazil ve svých hovnech.

   Smazat
 32. 14;37
  Tak si rychle vzpomeň ty amilejnosrku,jak SE PŘED NIMA PLAZIL UDAVAČ HAVEL,ABY JEHO A NE DUBČEKA ZVOLILI PREZIDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 33. Pani Cihakova mi pripada jako typicka kurva a prostituka politcke organizace. Zeny se lehceji prostituji , je jim to prirozeny neco jako dar od Boha . V kazdem systemu ve svete spinavou praci delaji zeny, vynasi nejtvrdsi rozsudky, penize jim nesmrdi.

  poli sutra

  OdpovědětSmazat
 34. hnus, velebnosti
  stále častější a nezačlo to Kolářem

  OdpovědětSmazat
 35. Bývalý ředitel policie Stanislav Novotný říká, že "jednání Číhalové by se dalo subsumovat pod paragraf o trestné činnosti...":

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2019100110762822-ceske-vlade-radi-sympatizantka-nacku-jiz-vadi-marsal-konev-diverze-historicke-pameti-/

  Pěstuje si vláda beztrestně fašisty?

  OdpovědětSmazat
 36. Není baba židule?

  OdpovědětSmazat
 37. Toz opet jedna kauza na poblití toz cestí nacisi a vlastizrádci libajó prdel svémo panickove a cekajó az je kopne do gukí........hezké den v lepsích casech P.S.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.