Reklama

neděle 29. září 2019

Děsivé! Trestní komando z České televize přišlo “popravit” moderátora Xavera Veselého přímo do studia. Spáchal hroznou věc: Bavil se s premiérem Babišem NORMÁLNĚ. Návštěvu komanda ČT si nahrál na video jako pojistku. Tady to je.

Höppner 
29. 9. 2019
Přišli si pro něj do studia. Celý TV štáb, velmi početný, štědře placený z našich daní. Kamera přímo do obličeje. Redaktorka České televize (Newsroom) šla rovnou k věci: “My jsme Newsroom a přišli jsme kvůli vašemu rozhovoru s premiérem Babišem, takže…”


Trestní komando Newsroom České televize útočí na moderátora Xavera Veselého.

Moderátor Xaver Veselý nedávno udělal s premiérem Babišem rozhovor, ve kterém se bavili o dětech, o božích mlýnech, ovádech, o tom, že Babiš nemá slezinu a jednou vypil 15 panáků. Byl to skvělý rozhovor nad kávou, odlehčený, nezávazný, milý, zkrátka přesně takový, jaký má být.

Xaver Veselý leží politrukům z Newsroomu České televize v žaludku už dlouho, protože je málo angažovaný (vlastně vůbec) a příliš zábavný. Navíc nechodí na protistátní demonstrace Milion chvilek. Takže přišli zúčtovat. Zkoušeli to nejdřív přes vedení rozhlasu, jestli by mu nešlo dát padáka, ale tam nepochodili, tak se nahrnuli přímo na něj.

Video z této podivuhodné konfrontace s politickou úderkou si Xaver nahrál “jako pojistku” a pověsil na youtube.

Zásah trestního komanda Newsroomu ČT proti moderátorovi Xaverovi ZDE:Hlídací pes je jedna z dezinformačních úderek typu Manipulatori.cz, která se stachanovsky chopila žezla strážce nejvyšší objektivity a pravdy. Za tímto webem, který je často citován Českou televizí, ale živoří na periferii zájmu čtenářů, stojí vedoucí funkcionáři zpravodajství České televize a bývalého vedení dříve propagandistické MF Dnes.

Mnohá z postav za obskurním webem Hlídací pes dokonce zakládala Newsroom České televize, který šíří propagandu takovým způsobem, že i prezident Zeman a odborná veřejnost stále hlasitěji hovoří o zrušení koncesionářských poplatků.

Jakej pes?


Moderátor Xaver Veselý toho “psa” nezná. Zná však Newsroom. Takže snaživé redaktorce, mladé svazačce, odpověděl:

Jakej pes?”
“My jsme pořad Newsroom a přišli jsme se vás zeptat, jestli jste rozhovor s premiérem ukočírovali v rámci kodexu,” odpověděla redaktora Newsroomu.

Xaver si odfrkl:
“Ten váš Newsroom je nejodpornější bulvár jaký existuje. Jste stoka. Nechápu, kde berete tu drzost tady šermovat nějakým kodexem.”

Pěkně!

V této souvislosti rádi připomínáme článek Argumenty & Fakta, ve kterém jsme upozornili, že reportér Českém televize Jiří Hynek třikrát označil premiéra Babiše za “bývalého premiéra” – a dokonce údajně LIVE.


Rada na cestu


Na konci zajímavé konfrontace mezi světem radikální propagandy za naše peníze a zábavy za naše peníze, moderátor Xaver Veselý vyjukané redaktorce Newsroomu poradil:

“Já vám ze srdce přeji, abyste někdy získala pracovní pozici, kde můžete dělat něco normálního. Tohleto je absolutní stoka. Já bych se za to styděl.”

139 komentářů :

 1. To je Česko nebo Severní Korea ?
  Ještě teď se třesu, konec demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Xaver Veselý - vynikající. Posla Newsroonm tam kam patří - do pr.ele ! Pěkně s nima vyběh ! Zrušit ČT - ta je jako Severokorejská televize, ne-li horší !

   Smazat
  2. 7:53 Není se čeho obávat tady demokracie nikdy nebyla. S čt je třeba zatočit návrhy už padly\ tak snad se něco bude dít.

   Smazat
  3. Proč tu šermujete s Severokorejskou televizí?
   Ta bojuje za svůj stát a své občany, narozdíl od té "české", která bojuje za Fashington.
   Chápete rozdíl?

   Smazat
  4. Veselý byl vynikající. Opravdu zážitek. Nenechal se rozhodit, naprosto znemožnil redaktorku ČT.

   Smazat
  5. Demokracie? Ta tu snad byla naposledy někdy za Císaře Pána... Čt vždy plnila úkoly mocných... a občas někteří televizáci a televizačky sákli do některého ze sta..... a vsadili na prohrávající koně... a museli se odejít živit poctivou prací do nevýběrových oborů, a to za mzdy a platy v zemi za poctivou práci občanů vyplácené. To je soustavně vydáváno za strašlivou křivdu. Smečka News room je ukázkou "vyvážené žurnalistiky veřejnoprávního media" prosperující a dobře sloužící za dané politické konfigurace a svým, jistě exkluzivně platícím, chlebodárcům. A s nimi stojí, stoupá a třeba padne... jako jejich přdechůdci kolem 1968, kolem 1989, atd. atd.

   Smazat
 2. Xaver Bachor? To je prece ten srandista, ktery opsal bakalarskou praci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:5
   Ty nemáš ani na to opisování...jako ten havlovic kretén!!!!!!:-)

   Smazat
  2. 8:08 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   A tak jsi dnes jen prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu,ve kterém by se ani ten kretenismus neměl kde usadit!!!!!:-)

   Smazat
  3. 14:51 Toto není platforma pro psychicky narušené jedince, kteří se verbálně projevují proudem vulgarit. Obraťte se na specialisty. Jestli se domníváte, že tu poskytuje terapii MUDr. I. David, tak bohužel. Ten teď pracuje v EP v Bruselu. Musíte si najít jiného odborníka.
   Na tento server se vykašlete. Maximálně docílíte toho, že se vám ozve člověk s podobnými problémy. Jestli to vás uspokojuje, tak si prosím sdělte mailové adresy, či kontakty na WhatsAppu a sprostoty si můžete vyměňovat podstatně rychleji a efektivněji. Možná, že úleva, kterou pak budete pociťovat, bude významně intenzivnější.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. @admin: Smažte prosím kreténa 16:21. Děkuji

   Smazat
  6. A na jaké téma psala svou doktorskou práci ta, prý, moderátorka? Patrně na téma slepičí trus v prostoách ČT, že ?

   Smazat
  7. Anonymní29. září 2019 16:21
   Nevím koho tady zajímá, že Vám straší v hlavě Stoddard. Proto se pokuste vysvětlit, jak souvisí s Xaverem Veselým, jinak běžte tu svoji demenci projevovat jinam. P.K.

   Smazat
  8. 16:05 Je to platforma neobolševických podlidí, což je mnohem horší! A ti nejsou bohužel dposud dostatečně narušeni. Ale já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a neskončím, dokud tento jev nezmizí ze života nejen Čechů! Jen pokud k tomuto posvátnému cíly pozvedneme veškeré své úsilí, důmysl, houževnatost a píli, začneme opět stoupat vzhlru k výšínám tak jako kdysi naši předkové, kteří své výsadní postavení pánuů na zemi nezskali darem, ale museli si ho nesmírnou brutalitou vybojovat!

   Smazat
 3. NR pise "dokonce udajne". NR je pekna stoka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 8:00 - Zloba tvá tě v idiota obrátila a v loužích hlouposti tě smýká. Kdybys aspoň jeden argument přidal, nemusel jsi být za čistého sudokopytníka.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. PANE DVOŘÁKU!!!
   Vím, je neděle, ale tohle by opravdu nemělo dlouho viset na webu. Je skutečně nechutné pouštět sem něco takového. Copak nemůžete tyto primáty nějakým způsobem zablokovat? Ono jich moc není. Skoro tipuji, že půjde o jedince, který tu komunikuje sám se sebou. Děkuji předem.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Ale vždyť je možné podat na ten sprostej ksindl trestní oznámení. I když ho redakce odstraní, poleze na diskuze se svýma oplzlostma pořád. Copak nevidíte, že je to duševní mrzák, opzlej, odpornej hajzl, kterému dělá dobře, když může tady ostatní lidi sprostě urážet, jako když jinej oplzlej nemocnej hajzl vystrkuje na lidi na veřejnosti čuráka, a dělá mu dobře, když jsou pohoršeni. Tenhle zmetek patří do bláznice, a trestní oznámení v tom pomůže. Tu lidskou sprostou zrůda najdou, a všechny ty sprostoty a urážky s ním proberou, neboť sprosté urážky jsou přečin, případně i trestný čin. Ten smradlavej hajzl jde se svejma drzostma a sprostotama za hranu možného, přičemž důkazem o tom, co je to za mrzáka, je skutečnost, že denně leze mezi lidi, které nenávidí a které sprostě uráží - proč tedy leze na diskuze? Protože mu dělají jeho oplzlé nadávky dobře. Čuráka tady vystrkovat nemůže, vystrkuje duševního čuráka, a demonstruje se tady jako čurák. Věci by prospěla nějaká blokace podobných čuráků - snad k tomu redakce přikročí. Na serveru Novinky to tak funguje už dlouhodobě. Aby někomu nadával rudých ksindlů a vyhrožoval věšením? To už je trestný čin!Článek s diskuzí jsem si stáhl, a odešlu to do Prahy na příslušný odbor MV. Bude se divit čurák sprostej!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 20:19 Máte naprotou pravdu, Ten zmetek tady velmi sprostě a nenávistně uráží ostatní lidi a vyhrožuje likvidací, což zakláda skutkovou pdostatu rovnou několika trestných činů. Je třeba podat trestní oznámení na městské státní zasstupitelství aby s tím hovadem už někdo konečně zatočil.

   Smazat
  8. A co taky lze očekávat od místních odulců*), kteří jsou sice pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 6:49 A čemu se divíš? Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
 4. 8;00
  Jdi si číst havlomOUDra a neser se mezi ČECHY,zdechlino prašivá!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Dělají ti dobře ty tvoje sprostý oplzlosti ty ubohej čuráku 16.35?

   Smazat
  3. Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   A tak jsi dnes jen prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu, ve kterém by se ani to nejmenší MOUDRO nemělo kde usadit!

   Smazat
 5. Pro mne končí zajímavost tohoto materiálu tím,že Veselý není konkrétní a jmenovitě neuvádí fakta.Dále ta děva+další pacholci kameraman a spol. je jen nástroj,tu tam někdo poslal,aby upoutala pozornost od daleko důležitějších věcí a celé to divadlo je pro běžné lidi jen cirkus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro mě to rozhodně není žádné divadlo, ale velice ojedinělá ukázka adekvátní reakce.
   Lezou už mi krkem bojácné a poraženecké postoje těch, na které zaměří pozornost masmediální úderka "správného světonázoru".
   Cirkus pro běžné lidi by to byl, pokud by proběhl tradiční scénář s uvalením obvinění a následovalo nemotorné vymlouvání a omlouvání se.
   Shodou okolností jsem ten pořad pana Veselého poslouchal v premiéře a kdyby nebylo tohoto zájmu hlídacích psů, vůbec by mě nenapadlo o něm uvažovat jako o překročení nějakých mezí. Pan Veselý podle mě není žádný protiestablišmentový odbojář, když měl ve studiu Saudka a ten začal mluvit o nespontánnosti listopadového převratu, tak odvedl téma jinam, ale tato reakce už ho asi namíchla. On se s Babišem opravdu bavil naprosto normálně a hříchem má být to, že na něj od začátku do konce neútočil, že se s ním bavil jako s každým jiným hostem.

   Smazat
  2. 8:59...Já se na TV nekoukám,tak jsem pořad neviděla.
   Ale o Newsroom jsem něco četla a tak mám škodolibou radost,že se politruci odkopali.
   Dobře vy Xaver!!!
   Helanov

   Smazat
 6. A mimo jiné vládě ani parlamentu,který má možnost smečku hajzlů ovládajících ČT odvolat nekoná a tudíž se ptám PROČ asi ?
  Protože jim toto vše vyhovuje toto je důležité.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:13
   A co to má společného s tímto rozhovorem s panem Xaverem Veselým. On od voze a vy o koze.
   Václav

   Smazat
  2. Václave, dost se divím tomu, co tu píšeš. Asi kocovina po svátku či co.

   Vždyť žumpa ČT stojí a padá s přízní parlamentu, tam je její původ a počátek.

   Kdyby parlament za něco stál, už dávno ČT vypadá a vysílá jinak!!!!

   Smazat
  3. 8:43
   Pane Václave, je asi nabílední, že profesionalita "veřejnoprávní" neodpovídá ceně, za kterou jí MUSÍME kupovat. Pár samozvanců v radě s odborností pana Šarapatky rozhoduje, co je pro nás diváky, dostatečné. Je to ukázka,jak demokracie a pluralita dostávají každý den na frak. Netoulám se po YT, nemám dost času, tak se stalo, že teprve teď poznávám pana Xavera. Musím přiznat,že pipi z ČT si vychutnal,až mi jí bylo líto. Ale ČT si to zaslouží

   Smazat
  4. 12:43
   Ale to není jen pan Xaver, velice dobrá , řekl bych výborná je paní Kociánová.
   Václav

   Smazat
 7. At jde Xaver Bachor delat rozhovory pro Soukupa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tobě se zpronevěra ČT jejímu poslání setsakra libí. Viď?!
   Ty bys chtěl, aby presstitutky a presstituti v ČT lhali, překrucovali , štvali a cenzurovali za naše peníze až do skonání věků. Viď?!

   Nejsi náhodou jeden/jedna z těch vlastizrádných povedenců?

   Smazat
  2. Proč pro Soukupa?
   Pan Veselý je profík,Soukup jen obskurní zapálený amatér.Aspoň já to tak vidím ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. 13:26

   Mám ze Soukupa stejný pocit. Jen je dobré, že uvádí rozhovory s politiky, kteří nemají přístup do té televize, kterou si musíme platit.
   Jinak jeho pokusy o zábavnost jsou ubohé.
   Václav

   Smazat
 8. Naprosto skvělé. Ta redaktorka je nějaký klon Drtinové?
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní29. září 2019 8:39
   To byl až překvapivě, hodně slabý odvar Drtinové. Asi lepší nemají. P.K.

   Smazat
 9. Xaver se inteligenci vyrovnal tomu uciteli rustiny, ze ktereho si Jilkova ve ctvrtek delala legraci kvuli tomu, jak byl hloupoucky:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to, aby člověk poznal, že ČT je stoka, nemusí být ani nějak zvlášť inteligentní.

   Smazat
  2. 8:47

   Inteligenci Xavera neznám, ale nějak jste mě nedokázal přesvědčit, že zrovna vy byste to mohl být schopen posoudit.

   Smazat
  3. Anonymní29. září 2019 9:53
   :-))

   Smazat
  4. 8:47 co to je rustina, ty chuj. Jinak ty se svou vysokou chmatáckou, z čeho si měl za jedna ?
   Doufám že z ameryckého jazika.

   Smazat
 10. 1) Xaver Veselý se "na základě této zkušenosti" rozhodl kandidovat do RRTV.

  https://www.youtube.com/detached_player/CJ1wDMHz9ek?autoplay=1&start=136

  2) Český rozhlas, kam Xaver Veselý bez výčitek přijal nabídku, si s ČT v ničem nezadá, mnohdy je i horší. (např. jejich Martin Dorazín a jeho "nestranné" reportáže z Ukrajiny)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, teď už Xavera nějaký Český rozhlas nebude muset trápit.
   Stal se z něj třídní nepřítel. Jaké třídy, to si dosaďte sami.

   Smazat
  2. Pan Xaver Veselý mi přijde jako profesionál, který má zásady novinařiny zažité a nepotřebuje nějaký Kodex Českého rozhlasu. Dle nich jedná a ti co se ohánějí nějakým Kodexem, má oprávněně na háku, jako nějaké primitivy. P.K.

   Smazat
  3. Karpi v RRTV už má většinu Bavič, tam je to zazděný! ČT dělá Bavičovi zadara deno-denní PR reklamu a zvedá mu perfektně volební preference, že to vadí valné většině koncesionářu, to je mu šumák.

   ČT má zvláštní inteligenční kvocient, umí lidi “nechtěně“, dosazovat do politických křesel (M. Zeman, A. Bavič, T. Okamura). Jen ti ostatní ČT preferovaní si to musí oddřít naruby, pracují v ČT s IQ 78⅜ povinně ...! Lubomír Veselý Xaver, jim to zkazil, neplní IQ normy pod 78⅜, nežádoucí.

   Smazat
 11. Zbytečně se tady rozčilujete, protože Eva Farna řekla že je ČT je naprosto objektivní a zcela pravdomluvná. A tato, životem ošlehaná, zkušená diva přece musí vědět o čem mluví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo Ewiczka, ta je super. Hlava ji zůstala, ale prdel se změnila ve velkou mozkovnu. Takže musí občas upustit.
   Také jsem to cítil.

   Smazat
  2. 9:26...Teď ještě co na to Conchita Vurst...
   Helanov

   Smazat
  3. Glowe do dupy Ewa!

   Smazat
 12. At Vesely radeji povypravi o tom, jak "vytvarel" svoji bakalarskou praci, kdyz mu bylo dokazano, ze je to plagiat a byl vyhozen z vysoke skoly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes bez formálního vzdělání můžeš dělat cokoli, co dobře umíš. Veselý umí dělat rozhovoéry, Drtinová s tím druhým arogantem (...ský) na Bakalově DVTV umí jen kádrovat, kráglovat a skákat do řeči. I kdyby byla stokrát doktorkou všech věd, na to dělat objektivní novinařinu nemá.

   Veselý podváděl jednou a doplatil na to. ČT podvádí stále, dennodenně, a zatím na to nedoplatila. Ale boží mlýny melou, melou .....

   Smazat
  2. 9:35

   Jakou bakalářskou práci? O tom nic nevím.

   Smazat
  3. 9:35 Nové věci vymýšlí vědci, ostatní jen nějakým způsobem opisují. Co jsi vymyslel ty? Nedomrdku.

   Smazat
  4. 9:44...Tak pod tohle se s chutí podepíšu!
   Bakalářku opíše kde kdo,opisovalo se vždycky.
   Akorát že ten kdo se pohybuje ve veřejném prostoru,tak se na něj vezme lupa.
   Chtip není ve vzdělání,ale v talentu a tady je to celkem jasný.
   Leckterý poblicista s profesurou by neutáh takový pořad.Pokud vůbec nějaký.
   Helanov

   Smazat
  5. 09:35 Kde bychom už byli kdyby každý z nových bakalářů, magistrů a pod. vymyslel, nebo objevil něco nového. Vesměs jsou to tlachy kolem dokola a diplom za sepsání jakési bramboračky.

   Smazat
 13. Dvořák ze svého aktivistického politickotvorného impéria, maskovaného statutem veřejnoprávního média, vyslal užitečnou idiotku a ta při otázce, kdo určuje relevanci, totálně shořela:-D Veselý ji utřel přesně tak, jak si zasloužila! Je to borec!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslite Dvoraka z NR?

   Smazat
  2. Z NEčeský televize ty sračkotapeto!!!!!

   Smazat
 14. Vesely je senzacni!!!Kdo naopak je ta fanaticka svazacka?A Hledaci pes je zřejme reditelem ČT?!!Tedy pamatuji vysilani ČsT od padesatych let,ale tohle se tomu vyrovna.Vejvoda hadr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta "fanatická svazačka" je úplně klidná a úplně v klidu klade otázky, vysvětluje, Blboune.

   Smazat
  2. Ne, ona byla hezky vykolejená a opakoval stále stejnou naučenou kravinu s "hlídacím psem". Ostudu má holka velkou.

   Smazat
  3. 10:30...Jakou vostudu?Tihle jsou teflónoví!
   Výraz "ostuda" vůbec neznaj.
   Kdyby jo,tak by svou smutnou práci nemohli dělat.
   Helanov

   Smazat
  4. 10:20 Působila dojmem, že ji někdo položil na mrazák. Vysvětlení, že je tam kvůli zjištění neviditelného čokla bylo mimořádně tupé a v podstatě neobhajitelné. Podle toho taky dopadla, trubička jedna prostoduchá, naivní.
   Smazat
  5. 10:20 Pokoušet se tu husičku (redaktorku) obhájit, to musí být dřina. Já skutečně nechápu, kde v sobě našla odvahu na inkriminovanou "misi". Jít usvědčit takového barda jako je Veselý. Já bych tedy do toho fakt nešla. No jo, to je nová generace lidí s přebujelým, zbytnělým sebevědomím.

   Ve škole je učí, že musí každý, jakkoli chabý počin druhého pochválit a říct mu: JSI FAKT DOBREJ! Aby dotyčný nebyl zamindrákovaný. A to jsou výsledky! Až mě té chudinky bylo líto. Vždyť ona vůbec nechápala vo co go! Zřejmě myslela, že si na tom udělá jméno. K jejímu velkému štěstí se její jméno podařilo ututlat.

   Smazat
  6. Omyl přátelé, ta "husička" je sebestředná osůbka bez základního sebezpytu a reflexe. Opět zaproducírovala. Presstituti Newsroomu se snažili Veselého potopit a s ním i vedení ČRo, ale ouha, oni mu udělali docela pěkné PR. V té redakci Newsroomu musí být podařená parta ignorantů a slouhů. ČT je nutno propláchnout pořádným klistýrem, aby ty finální metabolity odtekly do komerční žumpy!!!

   Smazat
 15. Hezky se nám ta udatně vycinkaná, vyzpívaná, vytancovaná a vychlastaná "svoboda a demokracie" vybarvuje. Každý další střípek utvrzuje mé už tak zabetonované přesvědčení, že to absolutně nestálo za to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 10:08 Sám Xaver Veselý, by tě za tyhle přiblblé, rudé žvásty nakopl do prdele.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Pan Veselý neříká jiným názorům "přiblblé, rudé žvásty". To jen omezenci v situaci, kdy neumí argumentovat.

   Smazat
 16. Rudi dedkove, kteri se tak radi ohaneji demokracii a vysledky voleb, jsou mdleho rozumu, kdyz nepochopili, ze vladne ten, kdo po volbach ma vetsinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je, pokud se nepletu, Babišovo ANO, tolerované KSČM a ČSSD že?

   Smazat
  2. 10:38 To je TOP09 na Praze 6, rudy myslisteli:-)

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 11:09 Co to koktas? Ze jsi zase rozruseny?-)

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 10:42

   Úderka ČT byla vyslána na moderátora, který vedl rozhovor s Babišem(vítězem parlamentních voleb), zastupitelstvem Prahy 6? Nebo co jste zatoužil ve své omračující oduševnělosti světu sdělit?

   Smazat
  8. Vždyť ten havloodpad hejká hůř,než osel....ten je oproti tomu havlountermensch odpadu užitečnej!!!!!

   Smazat
  9. 15:35 Nezapomínej že se otíráš o svýho biologickýho tatínka! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   A tak jsi dnes jen prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu, který tlakem na klávesnici smolí jen ubohé skřeky v jidiš na slídu ...

   Smazat
  10. 16:41
   Možná by bylo vhodné, upozornit anonym. autora, že se u něj projevují příznaky stavu před celkovým zhroucením organizmu. Vizualizace, která tento stav doprozvádí je již na klinické úrovni. Pacient už sám není schopen rozpoznat, že je v ohrožení života a ambulantní ošetření již nestačí. Proto prosím pane, neodkládejte ve vkastním zájmu návštěvu psychiatrie.

   Smazat
  11. 19:23 To u tebe nastane zhroucení organismu už po jediný šlupce mou pěstí mezi tvý tykadla! :-)))

   P.S.: Můj psychouš, MUDr. Šeba se oběsil na klice vlastní ordinace už drahnejch 20 let nazad, myslím že je čas abys ho následoval, rudopšouku ...

   Smazat
 17. Bylo mi té holky líto. Naběhla si na vidle jako redaktorka vyslaná sturm abtailungem /SA/, místo mikrofonu mohla mít obušek. Každopádně je zajímavé sledovat jak jedno veřejnoprávní médium zpovídá a vyslíchá druhé. To je ta svoboda slova ???.

  OdpovědětSmazat
 18. Jdu počítat náboje, něco divného obchází Čr. Zmagoření studenti netuší, jinak by už řvali na ulici jinou písničku.

  OdpovědětSmazat
 19. Zrovna na cro 2 si Halinka dojemě povídá s Hutkem. Zaslechl jsem několikrát Hutkovo stb, komunisti a raději přeladil.
  Asi jí to samotnou a z vlastní iniciativy napadlo si jej tam pozvat v době soukromého mediálního boje čt s veřejností, která jim to postbolševické svinstvo musí ze zákona ještě celé zaplatit že? :-)
  50. léta opět zde! Já vím, zatím bez kriminálů, protože třídní boj novoproleteriátu je podobně jako válka dnes veden (naštěstí zatím) hybridně. Seznamy ale zřejmě už zase existují. Pořád jim ale chybí opravdová moc a v tom jim brání pochopitelně demokracie.
  17.11. ostatně uvidíme všichni ten prototalitní blivajs na vlastní oči.

  OdpovědětSmazat
 20. ČT opět ,,propíchla" sama sebe ! Jó, když se daří, tak se daří !!! Jinak ale samozřejmě hnus.

  OdpovědětSmazat
 21. Škoda marnit čas i peníze, vše by vyřešil, zákon umožňujicí asignaci přispěvku pro televize mezi různé poskytovatele. Ať si platí každý na co kouká. Nepolezeme si do zelí a přestaneme si nadávat. Ona veřejnoprávní na tom díky archivu, který zdědila nebude vůbec špatně. Já budu řešit problém, jak oddělit paní Augustovou a Zárybnickou, které jediné jsou z ČT24 na svém místě, mají úroveň a inteligentní vystupování. PS. Různé televizní rady lze zrušit a nahradit v parlamentu výborem (komisí) pro media (možná už existuje) a pár korunek by se i ušetřilo.
  Hezký den všem, nalevo i napravo.

  OdpovědětSmazat
 22. Hahahahahahahaha...Ona ta mladá svazanda jednou tu Jyřynu Švorcovou doroste,né že né ;-)))
  K článku není co dodat!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Švorcová byla charakterním člověkem. Vy - bohužel - nejste, a ani ta Vaše "svazanda". Nejdříve si něco zjistěte, pochopte a teprve pak se vyjadřujte. Jinak by to svědčilo jen o Vašem nevzdělání, nemohoucnosti myslet, zbabělosti, zvráceném smyslu pro humor, panáčkování před těmi, kteří sami nejsou nic než póvl politiky a zpravodajství.

   Smazat
  2. 13:16 Ta mladá svazačka má, na rozdíl od paní Švorcové, plný šatník kabátů na převlečení. Jinak, ten charakter by jí mohl kde, kdo, závidět a to je to, čím i po své smrti dráždí.

   Smazat
  3. Nechápu, kdo je mládá svazanda, prozradte mi vážená paní kádrovačko Helenko.

   Smazat
  4. 14:40
   Jseš vedle,to není Helenka, toť převlečený Radosta. Á žije LGBT.

   Smazat
  5. Ņe, to je hovězílulu. Nanejvýše jeho přímý přáíbuzný(á).

   Smazat
  6. 18:48 Co tu zas skřekáš tím svým jidišem, putlerpšouku?

   Smazat
 23. 13:16
  Paní Švorcovou laskavě vynech

  OdpovědětSmazat
 24. Paní redaktorka, zajisté s řádně absolvovanou VŠ, působila dojmem absolventky zvláštní školy,ale úkol zněl jasně. Obsadit redakci ČR a provést výslech nepohodlného redaktora. Na místě bylo volání na pomoc českému rozhlasu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KONĚV UŽ JEDE!
   Zítra ráno přijedou už známou cestou. Během noci postavme barikády, ať nám nezničí zařízení, to by se dalo využít pro vysílání pravdy! Nenechme je utéci do zóny okupované Němci a Američany!

   Smazat
  2. Paní redaktorka, zajisté s řádně absolvovanou VŠ,

   Zajisté první plody polistopadového školství. Ostatně dnešní testy může prý úspěšně absolovat jen člověk s plochým myšlením. Myslící studenti a žáci mají prý často problém vůbec pochopit zadání, stejně nesmyslné, jako reformy školství. Díkybohu, že už to nemusím absolovat.

   Smazat
 25. Reformy všeho? A kdo to platí (lobuje)? V čí prospěch jsou přijímány otrokářské zákony, platné v protentokrátě ČR? Ten, kdo to vše platí ten si to i objednal a vymyslel. Pomocí slouhů pak vše řídí a šikanuje, tedy úřady, školy, media a nakonec i ovčany! Akorát by se nemusel tak debilně, veřejně blamovat (ČRo - ČT).
  Inu , stalo se holčička netušila do jakého ringu vlezla.

  OdpovědětSmazat
 26. To je ale chuděrka malá, blbá. Měli na něj poslat někoho způsobilejšího typu Drtinová, která by se dobře připravila a zdrtila ho ve stylu "nomen omen". Tahle reportérka jen trapně blekotala furt dokola dvě věty, "kodex ČRo" a "Babišovo píárko". Nechala se zaskočit tím, že Veselý jí z kodexu citoval. A ještě se oháněla nějakým psem, o němž jsem poprvé slyšel v tomto rozhovoru. To je redaktor newsroom?

  Ona neuměla zaútočit, nic si na redaktora nezjistila, aby proti němu vyrazila zboku a následně doklepla "důkazy" slouhovstvím pro Babiše (pro toho trestance). Neskákala z tématu do tématu, neměla dostatečnou slovní zásobu, aby se různými způsoby ptala na totéž a pro jednodušší tvory tak vytvořila dojem, že ho bomarduje argumenty, z nichž se Xaver neumí vykroutit. Neuměla využít kauzy Čapí hnízdo ani označení "bývalý premiér". Ani tak jednoduché věci neuměla obrátit ve svůj prospěch. Nechala redaktora mluvit, neuměla ho uštěkat, přerušovat, vkládat mu do huby něco, co neřekl, nevyprovokovala ho, nebyla schopna celý ten rozhovor uřídit do podoby, jakou potřeboval Newsroom. A ještě k tomu neuhlídala, aby celou tuhle ostudu někdo nenahrál a nedal na internet.

  Nechat se takhle převálcovat, to je hanba pro ČéTé.

  Podívejme se na Smetanu a sourozence Poznery. Jistě, oni byli mnohem lehčí kořist. Specialisté na módu, zjevně apolitičtí, to je selanka. Ale jaký to byl koncert! Oni evidentně nepočítali s něčím podobným, oni rozumí módě, ne politice, měli se bavit o módě, a navíc se určitě obávali, aby publikace rozhovoru neuškodila jejich byznysu. Vůbec netušili, jak mají odpovídat... Normální člověk si už od někoho takového nemůže objednat ani fusekle. :)

  Já nevím, tahle pipka je podle mě již nepoužitelná. Ta se to už nedoučí, jelikož na to je třeba speciální talent a člověk se s talentem rodí. Měla by se přesunout do Počasí, tam by ji to slušelo mnohem víc... Ouha, tam jsou profesionální meteorologové.. Takže zpět. Raději nějaká společenská rubrika. A jelikož ČéTé nesleduji, nemohu jí poradit, co by se k ní hodilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní29. září 2019 16:09
   Velice dobře vyjádřené principy „objektivní“ novinařiny. Dobrá zpráva je, že ti parchanti už prostě nedokáží získat inteligentní lidi, ochotné do něčeho takového jít. P.K.

   Smazat
  2. Babiš na hrad!

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Nedávno měl Xaver Veselý rozhovor s Milošem Jakešem. Překvapil mne, že neútočil, nepoučoval a nezesměšňoval. Prostě se jen ptal a nechal odpovídat. Bylo to v Jakešově bytě a vzadu se mihla jakási ženská postava, což mohl být důvod Veselého slušnosti.

  Podobně se Veselý dokázal bavit s Babišem. Změna kurzu se může vykládat tím, že někteří z novinářů podvědomě tuší, že se jim sprostota nemusí vyplatit. Už se jim jejich moc drolí a nikdo neví, co se stane.

  OdpovědětSmazat
 31. noviczech
  ...pane Veselý, vynikající, držím palce, buďte i nadále takto rozumný. Tato dáma vlastně vám chtěla pak říci, že ona musí skládat účty "šedé eminenci z hlídacího psa"! Buďme rádi, že ta "šedá eminence" nemá na rukávu značku dvou blesků, ale možná i to přijde když někdo včas nezasáhne! Jen je škoda dámy a jejiho doprovodu, že prodali svůj charakter!!!

  OdpovědětSmazat
 32. Možná i zdejší sprosťáčkové, prosťáčkové by se mohli slušnosti přiučit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůžete je připravit o to jediné, čím mohou vzbudit pozornost.

   Smazat
 33. Pan Hoppner taky nepůsobí zvlášť důvěryhodně (přihlédneme-li k jeho předchozím i současným aktivitám), ale nešť. Tak k věci samé: Údajně Za Hlídacím psem stojí lidé z vedení zpravodajství ČT a bývalého zpravodajství mfDnes. Snad. Ale zrod Hlídacího psa (HP) je dohledatelný a na to by snad pan Hoppner měl mít (když ne filipa, tak aspoň čas): Zakládali to lidé přímo svázaní s Pavlem Tykačem (Sev.en Energy), zejména pak s Janem Dienstlem a s jejich partou. Po čase je nahradili ochotní "užiteční idioti" (terminus technicus, prosím!) a už to jelo po svých... Tolik, pokud jde o křestní list HP (přesněji, s ohledem na původ zakladatelů, jen list rodný).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlídací pes není nic jiného než vystrčené tykadlo cizí vlivové agentury, která to s Čechy a Českem nemyslí nijak dobře. Sledujte je a dáte mi za pravdu.

   Smazat
 34. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pavle Baráku, tak co máš na srdci něco o malé straně, velké straně, malém pohlaví o Praze nebo si se zalekl Zděnka Bakaly, on je nyní v pozadí HP. Moc brzy si se vymazal, strach?

   Smazat
 36. Bohužel uniká pozornosti, jakou to češtinou vládne paní redaktorka Newsroomu (Newsroomu!), zajisté nositelka nějakého toho vysokoškolského diplomu,
  když nejenže jak pražský adolescent protahuje koncovky kdejakého slova i každé to „a“ ve větě, kdejakou odmlku vyplňuje "přemýšlivým" dávením, podobně nakusuje slova a třebaže zdánlivě mluví česky, huhňá, huhňá, skoro po anglicku. Snad v domnění, že právě to je sexy.
  A aby tu bídu své řeči i intelektu korunovala, prokázala naprostou neschopnost jakkoli racionálně reagovat na kterýkoli z argumentů oponenta. Namísto jeho znemožnění spáchala kulturní horor. Newsroom, news room jak vystřižený.

  OdpovědětSmazat
 37. Xaver Veselý udělal v rozhovoru jednu chybu. Měl hned po první otázce redaktorky ČT vysvětlit těm méně chápavým, PROČ ho vlastně Newsroom přišel grilovat. Stačla věta z titulu článku pana Hoppnera: "Bavil se s premiérem Babišem NORMÁLNĚ". To znamená, jako s premiérem a s normálním člověkem.
  Tím porušil zažitý "kodex" veřejnoprávních médií, že s premiérem se má mluvit jako s odporným zločincem. Jak sami řekli, "kočírovat" rozhovor. A to tak, aby Babiš musel neustále vyvracet nejrůznější lži. V naději, že v rozčilení z té špíny řekne něco, co na něj vybalí příště.
  Někteří (i zde diskutující) toto nepochopili a proto se zabývají jen formální podobou rozhovoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:47 proč si myslíte, že diskutovaný rozhovor v tom, co pojmenováváte formální podobou, na nic podstatného neupozorňuje? Vás zcela zjevná nekulturnost (formálně jistě vzdělané) redaktorky nezaráží, neděsí a před ničím nevaruje?

   Smazat
  2. 3:12 Obávám se, že jste úplně nepochopil příspěvek 2:47. Podstata přece nebyla v tom, že ČT neinformuje objektivně o Xaveru Veselém. Ale v tom, jak si ČT a "pes" představují novinářskou etiku při rozhovorech s lidmi, které považují za "nepřátele našeho demokratického zřízení". Dost mi to připomíná 50.léta u nás a Mccarthismus v USA.

   Smazat
 38. Slušnost je to, co si dnes agitka současné čt nemůže vůbec dovolit pane redaktore. Agresivita moderátorů,urážky hostů, špína a házení výkalů - to je to správné! Vybočujete z řady a to se vám mlůže krutě nevyplatit! :-)

  OdpovědětSmazat
 39. ŇJŮSRŮM ČT - “Například tento výrok člena Rady ČT Zdeňka Šarapatky, kterého Xaver Veselý taktéž zmínil ve videu: „Videozáznam rozhovoru České televize s Xaverem Veselým teď sklízí ovace především od místní proruské scény, přes parlamentní i mimoparlamentní populisty a nácky, až po zaryté komunisty a aktivisty ANO v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.“ Dále byly uvedeny názory ředitele TV Barrandov J. Soukupa, mediálního experta Petra Štěpánka, kteří video považovali za důkaz plýtvání koncesionářskými poplatky, či šéfredaktora Respektu Erika Taberyho, který si myslí, že reportérka Xavera Veselého „skvěle zvládla“.

  Newsroom pak vysvětlil, proč se reportérka Pavla Firbacherová s moderátorem nepřela o jeho tvrzení, že „Newsroom je stoka a nejhorší bulvár“. „Úkolem redaktorů ČT není, aby se nechali od respondentů vtáhnout do konfrontace nebo hádky. Proto taky redaktorka pořadu Newsroom ČT24 nereagovala na útočné výpady respondenta a vystupovala v daném rozhovoru na rozdíl od něj slušně a věcně,“ znělo vyjádření Karolíny Blinkové, mluvčí ČT. Dodejme, že ze všech vyjádření Xavera Veselého na adresu Newsroomu ČT24 byla v pořadu sotva půl minuta a výrazy jako stoka či bulvár, které by se daly považovat za neslušné, nebyly zmíněny vůbec!“.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utratit-jako-nemocneho-psa-Newsroom-CT-odsoudil-kritiky-Grety-A-vratil-uder-Xaverovi-597850

  OdpovědětSmazat
 40. Xaver za jedna
  To zumpa kvici

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůžeš jít blejt jinam ty havlosvině smradlavá?!

   Smazat
  2. 13:34 Nezapomínej že píšeš vo svým tatíkoj! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 41. V ČTv jako za normalizace. Ještě chybí nový Jambour a kapitán Minařík.

  OdpovědětSmazat
 42. Myslím, že zaznamenat a publikovat výslech štábu ČT Newsroom byl od Xavera Veselého výborný nápad. Velmi dobře tak ukazal, jaké formy inkviziční tortury volí redoktoři České televize, tohoto "politbyra" Pražské kavárny a mocenské úderky us-eu "bažin", při zastrašování toho mála nezkorumpovaných novinářů, kteří ještě požívají důvěry čtenářů.

  OdpovědětSmazat
 43. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 44. Newsroom ~dačo ako Izbička pre novinky? Žijů v Prahe Česi?

  OdpovědětSmazat
 45. Frčí hony na lidi a tomu říkají svoboda a demokracie, ale je to jenom hnus.

  OdpovědětSmazat
 46. Po shlédnutí vystřižených částí návštěvy debilů u Xavera mohu jen konstatovat,že v čt jsou hajzlové,které patří p.....t nebo spíše se na ně vysrat prostě ignorovat.Měli bychom my občané před volbami tlačit na politiky,aby zajistili zrušení daně pro čt a čro a sloučení čt a čro,tak jako na Slovensku.Dále bych zakodoval čt a čro,at si je platí každý ze svého.

  OdpovědětSmazat
 47. Zřejmě tento stav v čt a i v čro vyhovuje vládě a parlamentní smečce ČR.Musíme vydržet do voleb a pak se uvidí,zda je mezi občany majícími právo volit dost takových co si přeji změnu.

  OdpovědětSmazat
 48. Já jen nechápu proč cenzor na NR používá debilních obrázků.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.