Reklama

neděle 29. září 2019

Dvě vystoupení, stále stejná technika lhaníMichal Brand
29. 9. 2019
Vystoupení první
Předehra
Kuvajt překračoval kvóty těžby ropy ze společných nalezišť na hranicích Iráku a Kuvajtu. Mezi oběma zeměmi také byly spory o hranici (Kuvajt vlastně tak úplně nikdy neměl jasnou hranici ani jasné oddělení se od irácké provincie Basra). V létě 1990 začal Irák soustřeďovat silné armádní jednotky na hranicích s Kuvajtem.

Několik dní před napadením Kuvajtu si Saddám Hussein pozval americkou velvyslankyni v Iráku, April Glaspie. Během jejich jednání ji Saddám Hussein ujistil o svém přátelství k prezidentu Bushovi (staršímu) a dlouze pohovořili o pohraničních sporech a sporech kvůli kvótám těžby ze společných nalezišť. Po konzultaci s Bílým Domem ujistila americká velvyslankyně Saddáma Husseina, že Spojené Státy nezaujímají žádné stanovisko a že to chápou jako spory mezi arabskými zeměmi. Takové americko-brežňevovské „Váše ďélo“. Po tom, co jen nedávno před tím, v osmdesátých letech Spojené Státy podporovaly Irák ve válce proti Íránu, si Saddám Hussein vyložil toto stanovisko jako zelenou pro útok na Kuvajt.

Toto je potvrzeno dokumenty zveřejněnými na Wikileaks.
Dále to potvrzuje Ron Paul, (dnes již bývalý) republikánský kongresman za Bushův „rodný“ Texas:
 
Naprosto stejnou informaci a interpretaci událostí dodal již dříve americký ultra-jestřáb, naprosto fanatický, krajní neo-„conservative“ Richard Perle ve své knize How to Win a War on Terror. Ten navíc jednoznačně interpretuje události tak, že Saddám Hussein dostal od Bushovy administrativy zelenou k napadení Kuvajtu.

Akce
2. srpna 1990 Irák zaútočil na Kuvajt a velice rychle jej po málo významných bojích se slabou kuvajtskou armádou obsadil.
Spojené Státy i všechny další země odsoudily iráckou agresi a vyzvali Irák k odchodu z Kuvajtu. Reálně se ale dlouho nic nedělo, dosti dlouho vše vypadalo, jako že USA na svém předchozím tichém souhlasu nic nemění, jen prostě naoko protestují. Pozn.: Jako když Británie a Francie „protestovaly“ proti Hitlerově porušení Mnichovské „dohody“ a obsazení zbytku Československa (českých zemí pro přesnost).
Pak se ale vše změnilo.

Kamera! Klapka! Jedeme!

Kuvajtská vláda v exilu si najala lobbyistické skupiny a dokonce i reklamní agentury. Jedna z nich, PR agentura Hill & Knowlton vymyslela speciální akci, která měla (a také úspěšně dokázala) zmanipulovat americké veřejné mínění ve prospěch vojenského zásahu USA. Už to najednou nebyly pro Spojené Státy „ty věci mezi Araby“.

V americkém Kongresu vystoupila dcera kuvajtského velvyslance v USA, která se vydávala za neznámou, anonymní „15 letou Nayirah“, která si prý nepřeje zveřejnit své jméno z obav o bezpečnost. Ve svém emotivním, pláčem přerušovaném vystoupení popisovala svůj fiktivní výlet do Kuvajtu, kde ji fiktivně zastihla válka. A jako hlavní bod svého vystoupení vyprávěla zcela vymyšlené hrůzy, „které zažila osobně a vše viděla na vlastní oči“ – a vyprávěla, s pláčem, jak osobně viděla v nemocnicích, jak iráčtí vojáci vyhazují z inkubátorů miminka na zem a tam je nechávají umřít. 

Efekt byl splněn. Reklamní kampaň připravila dobrý a účinný klip.
Pokud by se náhodou video ztratilo, protože by jen tak náhodičkou youtube „terminated the account“, pak je ještě tady https://youtu.be/qPn42Tt-hCY
A tady je základní popis, včetně přepisu falešného, vylhaného „svědectví“:
Spojené Státy byly tímto majstrštychem prolhané propagandy přinuceny vystoupit do války proti Saddámovi, i když mu předtím daly volnou ruku. 

Pozdější prověření na místě (a to dokonce i „humanitárními“ nátlakovými organizacemi v režii deep state USA, jako je např Human Richts Watch nebo Amnesty International) ukázalo, že se jedná o zcela vylhanou propagandu. Miminka v kuvajtských nemocnicích sice umírala, ale proto, že kuvajtský personál, lékař ia ošetřovatelky je nechal svému osudu a prostě utekl. Rozumíte? Kuvajtští lékaři a ošetřovatelky utekli (ačkoli nebyli v bezprostředním ohrožení života) a nechali malá miminka umřít v inkubátorech bez lékařské péče a dohledu, kterou jim byli povinni zajistit podle Hippokratovy přísahy!

Jako následek chyb (abych nepoužíval silnější výrazy) USA v zahraniční politice a v jejich machiavelistickém přístupu k zahraniční politice a vlastně celkově ke všem ostatním zemím a národům (pro USA svým způsobem vždy „méněcenným“) napadl Irák Kuvajt, když se nechal vmanipulovat do této války. (Nechápu sice, jak mohl Saddám uvěřit americké diplomatce, která se jmenuje Apríl, když soudný člověk by nevěřil americké diplomatce, ani kdyby se jmenovala Přísaha. Ale to je vedlejší.) Následná válka „koalice“ proti Iráku měla pak za následek ztráty statisíců iráckých životů v anti-humánní „nekompromisní“ válce USA a spol. proti Iráku a proti všem Iráčanům (nekompromisní a cílené bombardování civilní infrastruktury, nemocnic, elektrické sítě, vodovodní sítě - válečné zločiny ve smyslu Ženevských konvencí). 

Počet obětí na straně Iráku je odhadován politicky a stranicky korektními zdroji na 20 až 50 000 mrtvých a asi 70 000 zraněných vojáků. Podle těchto politicky a stranicky korektních zdrojů prý americké bomby při ničení iráckých nemocnic, silničních uzlů, elektráren nebo vodáren padaly tak šikovně, šlo o tak „smart bombs“, že počet civilních obětí na straně Iráku byl 3 664. (Viz https://en.wikipedia.org/wiki/Gulf_War ) Zázrak. Celá země rozmlácená a skoro nikdo nebyl zabit. Kdyby takhle pracovala propaganda už za a po WWII, tak bychom se „dozvěděli“ z US zdrojů, že při válečném zločinu bombardování Drážďan bylo zabito asi tak 2 253 civilistů. (Bombardování Drážďan – mimochodem stejně jako Hirošima a Nagasaki -  byl válečný zločin, bez ohledu na to, že byl spáchán na nacistickém Německu, které bylo pachatelem těch nejhorších zločinů v moderní historii – uškvařit zaživa 100 až 250 tisíc žen, dětí a starých lidí je válečný zločin, ať spáchán proti kterékoli zemi.) Ale vždyť to znáte – když ruské bomby v Sýrii spadnou do muničního skladu Islámského státu nebo AlKajdy a zlikvidují dodávky amerických a francouzských zbraní, tak byla právě vybombardována už dvoutisící osmsetpadesátá „úplně poslední nemocnice v Aleppu“. Když americké bomby spadnou třeba v Afghánistánu na svatbu nebo na zemědělce sklízející piniové oříšky, tak americké zdroje i naše „svobodná“ média vědí zcela přesně, že se v každém druhém piniovém oříšku nebo ve svatebním dortu skrýval terorista, možná dokonce i mastermind podvodu 911. 

Izraelské zdroje odhadují počet zabitých iráckých vojáků na 100 až 200 tisíc. Lze tedy předpokládat, že dalších 100 až 200 tisíc iráckých vojáků bylo zraněno. A lze také odhadnout, že destrukce irácké civilní infrastruktury americkým bombardováním měla za následek dalších 50 až 200 tisíc mrtvých Iráčanů z řad civilního obyvatelstva. Casual damages nikdy americké velení nezajímaly – vždyť šlo doposud vždy jen o casual damages na straně těch ostatních. Untermenschen. Anglicky Sub-humans. To je ta „paráda“ vést války vždy na území cizích států – zbořená města nejsou vaše, mrtví a zranění civilisté, ženy, děti, to jsou vždy jen ti druzí

Následovaly sankce proti Iráku, jejichž jediným důvodem byla americká snaha rozvrátit Irák a jejichž jediným zdůvodněním byla americkým deep state zcela vylhaná podpora terorismu Irákem a pověstné leč neexistující „irácké zbraně hromadného ničení“. Jak řekl Henry Kissinger – Amerika nemá přátele, má jen svoje zájmy. A proto podrazí kohokoli kdykoli, se to bude USA hodit. A co řekli před pěti minutami, na to se můžete spolehnout jak na předloňský sníh. Protože když se jakkoli změní situace, USA okamžitě otočí svoji politiku tím směrem, který jim přinese největší prospěch. Před pěti minutami největší kamarád je tak najednou nepřítel pod sankcemi.

V důsledku sankcí (například brutální omezení a restrikce na dovoz potravin nebo léků do Iráku) podle seriózních odhadů zemřelo jen do roku 1996 v Iráku přes 500 000 iráckých dětí následkem podvýživy a nedostatku léků (limitující lékařskou péči). 

English wikipedie v https://en.wikipedia.org/wiki/Sanctions_against_Iraq je politicky a stranicky korektně upravena a uvádí, že prý jde o výmysl „Saddámova režimu“. Ale tyto údaje o počtech mrtvých iráckých dětí následkem podvýživy a nedostatku léků v důsledku Amerikou prosazených a tvrdě udržovaných sankcí neuvedl Saddám Hussein, ale studie FAO - Sarah Zaidi and Mary C. Smith-Fawzi, “Health of Baghdad’s Children,” The Lancet 346, no. 8988 (2December 1995): p. 1485; see also the editorial in the same issue, “Health Effects of Sanctions on Iraq. 2. FAO není součást Saddámova režimu, ale mezinárodní organizace pro výživu při OSN. 

Ale samozřejmě, v roce 2017 se našly s....ě, které napsaly „studii“, že všechny předchozí údaje o zvýšení úmrtnosti v důsledku sankcí jsou vymyšlené, protože nedostatek jídla a léků v Iráku neměl prý vůbec žádný vliv. Tito autoři by byli schopni napsat i „vědeckou“ studii, že nedostatek jídla a lékařské péče v Auschwitz se nijak nepodepsal na úmrtnosti vězňů. Autory této „studie“, že nedostatek léků a jídla vlastně nemá žádný vliv, jsou Tim Dyson z Department of International Development, London School of Economics, London, UK a Valeria Cetorelli z Middle East Centre, London School of Economics, London, UK. Tato lež americké propagandy o neexistujícím vlivu nedostatku potravin a léků se dokonce dostala i do české Wikipedie, konkrétně do hesla „Argumentační klam“. Podle této lživé a cíleně zavádějící verze onoho pověstného interview šlo o ryzí manipulaci, protože žádné oběti sankcí prý nikdy nebyly. Tato úprava ohledně interview Krvavé Madly se objevila v listopadu 2018. Dopsal ji někdo z IP adresy 89.203.180.133 a jde o tuto IP adresu https://www.whois.com/whois/89.203.180.133.
Viz heslo


Vystoupení druhé
Gréta na klima panelu OSN. Stejné, perfektně nacvičené vystoupení s hranými emocemi a dojetím. Všimněte si, jak Gréta nejdříve zcela studeným hlasem řekne svoji úvodní výhrůžku „Moje zpráva/poselství je – Budeme vás sledovat“ a pak ze zcela studeného tónu po nakouknutí do papírů přejde ihned bez postupného přechodu emocí do úplně jiné emoční roviny, do polo-hysterického „To je vše špatně“ (souhlasím), „Neměla bych tu být“ (souhlasím), „Měla bych být zpět ve škole“ (souhlasím), „Tam za oceánem“ (kdekoli, Gréto, kdekoli). Nacvičená scénka. Chyběla jen miminka v inkubátorech dusící se emisemi CO2. (Došlo jen na hysterické „Lidé trpí, lidé umírají“.)   
Video z vystoupení Gréty – stačí si pustit prvních 20 – 25 sekund.
Je to všechno stále stejná hra – chladně vykalkulované lži. Snahy propagandy manipulovat lidi a cíleně je dovést pomocí lhaní do situace, kterou by si jinak lidé nikdy nepřáli a nikdy by s ní nesouhlasili. Jako když „neznámá dívenka“, „15 letá“ (vzpomínáte loni? – „patnáctiletá švédská aktivistka“) „Nayirah“ pláče a vypráví, jak prý osobně viděla irácké vojáky vyhazovat nebohá miminka z inkubátorů. Tak dnes v polo-pláči 16 letá švédská zmanipulovaná dívka v teatrálním afektu vykřikuje „people are suffering, people are dying, entire eco-systems are collapsing“.

Vystoupeni Gréty a jejího otce Svanta před rokem v Polsku
Greta & Svante Thunberg - Straight Talk
Z celého tohoto vystoupení stojí za zmínku to, že klima-alarmisté nejen že chtějí okamžité zastavení růstu emisí, ale požadují okamžité zrušení všeho, co emituje CO2.  Svante a ten šílený stařík-moderátor říkají jasně, že podle klima-alarmistické sekty se nemá začít zpomalovat růst emisí CO2, zcela jasně a jednoznačně říkají, že se emise musí okamžitě zastavit. Nikoli růst emisí, ale emise jako takové. Svante říká zcela jasně a otevřeně, že ani elektromobily nic neřeší (čas 8:10; to má pravdu, ale jinak než si myslí) a musí být zakázáno soukromé vlastnictví aut. Dále, že podle klima-alarmistů emise musí být ihned sníženy na nulu. Šílený klima-alarmistický stařík pak v čase 10:10 a dále říká, za souhlasného přikyvování všech ostatních, že už není žádný carbon budget, že už dávno jsme emitovali více CO2, než je únosné (takže se musí zcela zastavit jakékoli emise CO2, zřejmě včetně dýchání). Mimochodem, když už tedy nemá smysl ani snižovat emise CO2, tak je prostě nesnižujme. Pokud by byla pravda, že jsme vyčerpali veškerý „uhlíkový rozpočet“ lidstva, tak se na to můžeme vykašlat. To je jako tvrdit, že ve chvíli, kdy už ve vědru není žádná voda, musíme ihned ucpat díru ve vědru, aby z něj nevytekla ta voda, co už dávno vytekla. Klima-alarm-„věda“ v kostce. Svante dokonce říká, že vědecky je určena úplně přesně hranice obsahu CO2 v atmosféře, po jejímž překročení podle vědců dojde k naprosto nezvratným a nezastavitelným změnám klimatu. 

Podle „vědců“ a Svanteho je tato hranice 350 ppm (jednotek na milion) CO2 a ta podle „vědců“, Svanteho, šíleného staříka i šílené Gréty byla překročena už v roce 1987 a od té doby hladina CO2 už jen stoupá. Takže logicky z toho vyplývá, že údajné klimatické změny způsobené údajně člověkem už podle vědců nelze nijak zastavit. Naprosto nijak. Jestliže je tedy přesně vědecky stanoveno, že 350 ppm je úroveň, po jejímž překročení už není možné zabránit „globálnímu oteplení“, pak nemá smysl se o to ani snažit, když už jsme tu hranici dávno překročili. To je elementární logika aplikovaná na klima-alarmistické hysterické „vědecky podložené“ výkřiky. 

Svante pak (čas 11:00) říká, že se veškerý CO2, vyprodukovaný od roku 1987 musí vzít z atmosféry a vrátit zpět „do země“. Ten člověk je šílenec. Negramotný ignorantský fanatický šílenec. To už není ani o penězích nebo nějaké změně způsobu života. To je o naprostém rozvrácení lidské civilizace a následném vymření lidstva hladem a nemocemi kvůli naprosto nesmyslnému cíli „vrátit všechen CO2 do země“. Celoplanetární „ekologický“ Velikonoční ostrov, kde populace kácela stromy, aby mohli stavět zcela neužitečné sochy. A zřejmě v přímo svantovském vytržení se obyvatelé Velikonočního ostrova věnovali tomu svému šílenému projektu tak dlouho, až došly stromy, došlo ke kolapsu eko-systému a vymření obyvatel. 

Zbytek videa jsou už jen obvyklé p.....y, ehm řeči o tom, jak je strašné, když snad někdo má jiný názor než Gréta, Svante, šílený carbon-budget stařík nebo kdokoli jiný z klima-alarmistické sekty, jak se média málo věnuji strašení obyvatelstva a jak je kvůli tomu vymývání mozků obyvatel klima-alarmistickými fantasmagoriemi málo účinné. U Gréty tyto „názory“ chápu, vzhledem k jejímu duševnímu postižení, které je mj. charakteristické tím, že informace, kterou dostane, vezme jako svatosvatou a zcela neměnnou pravdu. 

Kdyby Grétě její rodiče v jejích 8 letech řekli, že Země je placatá, Gréta by dnes seděla před švédským parlamentem a požadovala okamžitý zákaz plaveb okolo světa, protože ti nebozí lidičci budou i s loděmi na okrajích placaté Země přepadávat do pustého Vesmíru. A nikdo by s ní nehnul. Nacvičila by si ještě Newtonovy gravitační zákony a ohromovala s tím polovzdělané blbce. Jako když dnes omračuje nacvičeným používáním termínů jako Albedo effect, Keeling curve, aniž by byla schopna vůbec porozumět obsahu a základním souvislostem. 

 V celém videu z Polska jsou i další zajímavé momenty. V další části z publika vystupuje malá germánská „Gréta“, která sděluje, že klima-alarmistické sektě je zcela dokonale jasné, že lidé musí přestat jíst maso, že lidé musí úplně přestat používat uhlí, že je jasné, že se letenky musí tak zdražit, až lidi přejde chuť vůbec létat (taková milá komunistická metoda-  zdražíme vám to tak, až to přestanete chtít „V zájmu socialismu a dělnické třídy“. Ehm, pardon, to jsou hesla té minulé totality a ne té dnešní. Tak tedy správně -  „V zájmu planety“.)

Greta a Svante ale říkají, že to vše je málo, že se prostě musí změnit celý společenský řád. „Světová proletářská revoluce, soudruzi“ Svante a Gréta k nám zabloudili z Ruska nebo Německa 1910s.

Moderátor, šílený-stařík říká, že je velice nadějný jeden nástroj a to sice uhlíková daň, (kdy by se zřejmě zdanilo úplně všechno, včetně dýchání) a pak že by se ty peníze distribuovaly zpět lidem. (Část by samozřejmě uvízla za prstíky úředníkům a parazitům z neziskovek na platech, kanclech, ..) A ty peníze vybrané na zdanění jakéhokoli CO2 by se pak údajně distribuovaly zpět lidem, a tak by vlastně sponzorovaly ty lidi, aby se mohli lidé vyrovnat se zvýšením cen.

Chápete? Doposud jste si vydělali třeba 25 000 a utratili těch 25 000 za různé věci. Teď vám nově zdaní všechno, včetně toho že dýcháte, a seberou vám z 25 000 třeba 10 000. Zbude vám 15 000. To co doposud stálo 25 000, teď stojí po zdražení 30 000. A oni vám to „kompenzují“ tím, že vám dají z vašich vlastních 10 000 zpátky třeba 8 000 (zbytek sežere byrokracie, neziskovky podporující snižování uhlíkové stopy, propagace změn klimatu v novinách a televizi, represivní aparát proti nevhodným šťouralům do klima-náboženství i proti demonstrujícím hladovějícím PRODUKTIVNÍM občanům apod.), pardon, vlastně vám nevrátí z ukradených 10 000 celých 8 000, vrátí vám po odpočtu toho všeho tak zhruba 1 766,40. takže to, co jste si dříve koupili za 25 000, bude nově stát 30 000. Vám z vašich 25 000 výdělku sebrali 10 000 a 1 766,40 vám vrátili. A díky tomu jim musíte poděkovat, že máte ze svých 25 000 celých 16 766,40 na nákup věcí, které díky jim už nestojí 25 000 ale rovnou 30 000. Klima-alarmistická ekonomika v kostce.

Ponaučení z obou hlavních videí, obou „emotivních“ vystoupení 15/16 letých dívek, pečlivě sepsaných a nacvičených scének propagandy je prosté:
 1. Média a režim deep state lžou, jako když tiskne.
 2. Pomocí těchto lží a propagandy se moc snaží prosadit věci, které nemají žádné rozumné zdůvodnění a jejichž následky vždy jsou a vždy budou zcela katastrofální.
 3. A pokud se občané nevzepřou v jednom každém takovém případu, bude to přesně, jak řekl opilec leč kovaný příslušník nomenklaturních neomarxistických kádrů Juncker:
"We decide on something, leave it lying around, and wait and see what happens. If no one kicks up a fuss, because most people don't understand what has been decided, we continue step by step until there is no turning back."

Něco rozhodneme [dohodneme se na něčem] a necháme to jen tak ležet. A když nikdo okolo toho nerozpoutá rozruch, protože lidé tomu většinou nerozumí, co se děje, [pozn.: nebo jen mávnou rukou a přejdou to], tak pokračujeme krok za krokem, dokud není cesty zpátky.
(A někdy se ten „krok“ jmenuje třeba Gréta, má připitomělý úsměv a učesané prasečí ocásky.)
 
Post Scriptum:
Něco pro odlehčení.
Greta bez sepsaného a naučeného textu mimo secvičené vystoupení

Gréta jako Death Metal

Grétin předchůdce - Charles Manson (https://cs.wikipedia.org/wiki/Charles_Manson)
Mimochodem, při pohledu na fotku – oni si jsou s Grétou docela podobní, minimálně ten pohled je úplně stejný https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/21/Charles-mansonbookingphoto.jpg
Interview Charlese Mansona - https://www.youtube.com/watch?v=b65BI4AiGpI , kde o svém vraždění říká, že je nutné vyvraždit lidi ----- pro záchranu planety (tohle je to, o čem Grétin otec Svante říká, že je nutné jít mimo běžné hranice? Podle mne ano, jen to Svante a spol. nechtějí – zatím - říci naplno.)

In another interview with Geraldo Rivera, Manson goes further, saying that 50 million dead will be required to please mother Earth.
“I’m gonna kill you, as many as I can. I’m gonna pile you up to the sky, I figure about 50 million,” said Manson, “I figure if I can get about 50 million of you I might be able to save my trees and my air and my water and my wildlife.”
Mason characterized the slaughter of 50 million people in the name of saving the planet as “just a drop in the bucket of what’s really coming.”

Dále co se týče eko-aktivisty masového vraha Mansona např.:
Některá videa nalinkovaná v článku na Prison Planet jsou naneštěstí smazána ze strany Youtube, jistě jen „V zájmu planety“, ale rozhovory s Mansonem se zatím dají najít na nových links.

31 komentářů :

 1. To nejlepší skoro na konec, myslím tím ten výrok Junckera. Mohlo by se říci, ožrala neví co blábolí. Možná to na něho dolehlo, proto chlastá, ale on velice dobře ví o čem hovoří a velice přesně vystihnul to, jak to na nás louktovodiči zkouší, zda už jsme massmediálními prodejnými kurvičkami a politiky dostatečně zblblí a jestli už jsme zralí na humanitární likvidaci. Prostě je nás moc, potřebujou dokončit to co Hitler, díky SSSR nestihnul. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže si projděte projevy našich rádoby politiků. I ony jsou plné argumentačních lží různého typu.
   Z toho těží především A Babiš, který zjistil, že občané již nejsou schopni samostatně přemýšlet o tom, co jim , lidově řečeno, nabulíkuje.
   Ale není v tom sám.
   Až se lidé vrátí, pokud se vrátí, k "selskému rozumu" a že bílá je bílá a černá černá, pak se ve vývojové spirále můžeme posunout výše.

   Smazat
  2. 21:07...No,musí se nechat,že Babiš UMÍÍÍ...
   Potěší každé srdéčko,nikoho nezarmoutí.
   Ten jeho výrok,že jako Gréta má pravdu,ale je děsná...Hernajs,to vymýšlí sám,nebo mu to sesumíroval Mára? ;-)
   Kobliháři může konkurovat snad jen starý lišák Kubera.
   Je to patriot ako sfiňa,rozprodal Teplice muslům,a občani si libujou,že mají popelnice grátis.
   Helanov

   Smazat
 2. Svet je preplnen stadem "silenych krav " ktere stale protestuji oznamuji sve znasilneni pred 50 lety svitori detskyni hlasky (ty stare caodejnice) o tom jak cely zivot trpeli tou potupou -meeeetooo. Jsou videt na vsech demonstracich idiotek kde protestuji a na dotaz redactora nevedi za co. Jsou dnes ve vedoucich funkcich (May Merekele a dalsi idioty vsude kam oko dohledne .Zavadi se rovnost mezi perverty a normalnimi zamlcuje se kriminalita barevnych jejich IQ (odebrali Nobelovu cenu vedci ktery propocital ze negr IQ je nejmene o 20% mensi nezli bilych ) Vse je dnes naprosta lez za pouziti uzitecnych idiotu a za pomoci autistu (kazdy 57 je v USA debil-mongoloid )a narod to oslavuje ze idiot s otevrenou hubou dobehl pres caru -hle hrdina .Kdo vidi zpravy v USA kde 25 minut oficielne je venovano reklamam -opet pro uplne hlupce - a zbytek se poloblbe usmivaji barevne reporterky vecem jak ze nasli pejska, sundali kocku ze sloupu z a pomoci 20 hasicu a tri vozu a vubec idiotismy naprosto nepochopitelne pro trosku normalni lidi, neslychane .Lzou jak hubu oteevrou a to nejen v politice ale proste uplne ve vsem,Na vsechny jsou jiz uvaleny sankce a vsichni jsou spatni .Toto je dobre pro debily jako je Hovnocuc ktery zde publikuje tyto idiotismy jako pravdy svate a nedotknutelne .A to je dnes bohuzel ta Amerika -stado baprosto hloupych zadluzenych polobarevnych obyvatel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč bohužel? Parazit vyžral hostitele a ten chcípnul.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Skvěle rozebráno hold to je propaganda kterou si nesmíme nechat vnutit. Přemnožené lidstvo je úplně jinde a ne tady.

  OdpovědětSmazat
 4. Trikolóra o pokrokářích: Snad poprvé v dějinách se naši lidé obracejí proti vlastnímu národu:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019092910750448-trikolora-o-pokrokarich-snad-poprve-v-dejinach-se-nasi-lide-obraceji-proti-vlastnimu-narodu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máme poučení z Ukrajiny. Sympaťák Sluha národa Zeliensky svoje voliče chytře podvedl. Dnes už se nesmí věřit nikomu, kdo byl po převratu u vlády. Lidem, kteří mají v životopisu členství v ODS nelze už nikdy důvěřovat.

   Smazat
  2. Díval jsem se na její životopis. Je to antikomunistka a zakládala jako studentka gymnasia Občanské forum. Pracovala pro neziskovku. Od takových lidí nelze čekat nic dobrého. Jen lhaní a podvod.

   Smazat
  3. 18:32, no představte si, že Holoboroďko má 70%.

   Smazat
  4. Já jen že kdyby nějak zlikvidovali SPD tak by nám stejně nic jiného nezbylo.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Někde se stala chyba. Sami a dobrovolně sponzorujeme podivné spolky, jejichž členové by za normálních okolností seděli po blázincích a kriminálech. Dovozci migrantů - hrdinové, vrazi - prodejci svých příběhů a tak pořád dokola. Ta tolikrát zmiňovaná totalita teprve nastupuje a je značně vynalézavá. Viz komando ČT v ČR, myslíte si pane redaktore, že jste zvládl rozhovor s premiérem ?. A pan ředitel dál sedí na své židli, budou ho totiž ještě potřebovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby "pan ředitel" nesloužil i premiérovi, už by tam nebyl a žádné peníze z rozpočtu státu by neziskovkám neposílal. To raději "okradou" nemocné děti a stařečky v důchoďácích. Premiér se tváří, jak je mu pořád ubližováno, myslím si, že není. Trochu si za to může i sám. Přesto patří k nejlepším premiérům po VSR.

   Smazat
  2. 9:47....Je to vychc@nej obojetnej zmetek,ale že je současně i nejhezčí holka z ošklivince,s tím se dá souhlasit.
   Koneckonců, ještě není všem dnům konec a tak...třeba může i příjemně překvapit.
   A nebo taky ne ...
   Helanov

   Smazat
 7. Školy učí šestileté děti masturbovat, pedofil do vězení nemusí a matka už neznamená žena:

  http://svobodnenoviny.eu/skoly-uci-sestilete-deti-masturbovat-pedofil-do-vezeni-nemusi-a-matka-uz-neznamena-zena/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:34...ČTYŘLETÉ!
   V knížce pro školky jim vysvětlují,proč je svědí šulínek a pipinka...
   Helanov

   Smazat
 8. Děkuji za VÝBORNÝ článek,nabitý tvrdými fakty.
  Jenom mi potvrdil mojí myšlénku,že totiž žijeme v postpolitické,marketérské době.
  Prodat pračku nebo vysavač tomu kdo nemá v domě zavedenou elektřinu je fuška.Každý to neumí,ale...chodí po zeměkouli jedna entita pro kterou je to hračka...
  Staří Řekové měli souboje Titánů,my máme souboje marketérů.
  Takový imagemarketér s přehledem vyrobí z vhodného matrijálu prakticky cokoli.Nejenom jurodivou Grétu nebo drramatika.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. CENZORE TY nedomrdku !
  JAK TO, ZE NESMAZES 5:36 ? - Ty prodejna politicka stetko !

  OdpovědětSmazat
 11. Zmlkni ty kreténe z bažin!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Docela zajímavé; když jsem před pár lety, v čase, kdy se objevilo kvantitativní uvolňování, sdělil svým známým, že další "ekonomickou" aktivitou na odvrácení krize by mohlo být měření obsahu plic a vyrubení "vzdušné daně", tak si klepali na čelo. Dnes bych se vůbec nedivil, kdyby se ustanovily privátní firmy, nejlépe schránkového typu, co budou obchodovat s "carbo-oxid bondy" pro ty, kteří tzv. produkují CO2 nad povolený limit. Něco jako ty emise, za které dostal Gore Nobelovku. Ostatní běžní obyvatelé by platili jen daň, kterou by vybíral stát a dával do tzv. klimatického fondu, jímž by disponovala nějaká nově ustanovená organizace pri Eurokomisi. Pro rodiny by to znamenalo něco jako rodinné příplatky naopak, kdy rodiče platí za "používání" potomka.

  Samozřejmě by platili jen hnusní bílí Evropané/Američané, kteří by neměli žádný nárok ani na plnohodnotnou nutriční stravu, maso už vůbec, a platilo by to i pro jejich děti. Tím pádem by došlo k tak žádoucí degradaci nastupující populace, protože Homo sapiens pro svůj vývoj to maso občas potřebuje. Jaké jsou následky, když ho není pro děti nezbytný dostatek, víme z minulosti z doby nedostatku a hladomorů. U takové populace se následně sníží IQ, dramaticky zvýší fyzické defekty a chorobnost.

  A samozřejmě by byly výjimky. Nelze to přeci aplikovat na trpící miliardy v zemích třetího světa, nemluvě o tom, že pokud by i daně vybírali, končily by stejně v kapsách výběrčích a nešly na správnou věc - ochranu klimatu. Stejně tak nelze zasahovat do kulturního prostředí. Pokus Masajové pijí čerstvou krev z žijící krávy smíchanou s mlékem, budou ji samozřejmě pít i nadále. Stejně tak bude muset být dovoleno umožnit třem miliardám muslimů se cpát skopovým, jelikož nejen jejich děti, ale i oni sami to v rámci své víry a zdravého vývoje potřebují.

  Teď jen čekám, kdy se škaredého CO2, jehož molekuly malá Greta vidí svýma vlastníma očima, chopí šikovné marketingové společnosti a vysvětlí nám, že spalovaný ruský plyn tvoří hodně špatné molekuly, zatímco ten americký je skoro úplně bez těch špatných molekul. A tedy, že i plyn těžený sice v Rusku, avšak např.společností Exxon, je ten správný, který produkuje jen dobré molekuly oxidu uhličitého.

  Kurňa, vždyť s tím se dá neskutečně kouzlit! Už teď mám desítky nápadů, jak škaredých molekul CO2 využít. Jen naskočit včas do rozjíždějícího se vlaku a za dva tři roky jsem za vodou. Pak vám budu mávat ze svého privátního vrtulníku, až poletím nad vašimi zemjankami na návštěvu za svým kamarádem šejchem Abú Húsáním se svou nigerijskou tělesnou stráží.

  OdpovědětSmazat
 13. noviczech
  ...nojo pánové, daně, daně! Vy si děláte legraci, ale Německo kvůli válce v Iráku, na které se muselo podílet zavedlo DAŇ, kterou později převedlo jako "solidaritätszuschlag" na podporu východního Německa! Ale v první řadě to byly peníze demokratického, křesťanského státu NA ZABÍJENÍ LIDÍ V JINÉ ZEMI!!! A tuto daň musel platit každý pracující člověk! Tak se vás ptám, nebyl a nebo není ještě přeci jen Adolf Hitler v Německu naživu a nebo ještě u moci??? Co asi můžeme očekávat od takové politiky a jak se oni liší od našich Hamačkovců a Kalousků a dalších???
  ...a k této Gretě, nedávno jsem slyšel od vědce názor, že 150 stromů na člověka na Zemi stačí na oživení planety! Názor si udělejte každý sám.

  OdpovědětSmazat
 14. Ten příběh o osvobození Kuvajtu ale začal ještě před tím, než si Saddám Husajn pozval ke konzultaci tu US činovnici.
  US vojenští činitelé se dlouho před tím (marně) pokoušeli o povolení výstavby své voj. námořní základny v Perském zálivu. Drželi tam totiž (a i dnes drží) svou flotilu, která jistí US mocenské zájmy. A bez základny je i pobyt námořníků mnohem složitější a nákladnější (rotace lidí a techniky atd.). A protože ani Kuvajt nevycházel dosti vstříc US naléhání, byla naplánována ta operace, ve které Husajn sehrál roli obětovaného idiota (pro veřejnost pak padoucha). A dál už to známe.
  Válka, mocenské ovládnutí Kuvajtu ... a kdo by pak svým "osvoboditelům" cos odpíral.
  Pokud by jej totiž taková pošetilost popadla, ta okupace by mohla zopakovat.
  Všeho schopných idiotů totiž ani v Zálivu neubývá, ba naopak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=NFcJVxn2qhk

   Smazat
  2. Re (22:56):
   Ano!, ale to, co zmiňuji výše, se odehrálo ještě dlouho před False_Flag operací 11/9! Protože to, o čem ve svém snímku dává vědět Oliver Stone, se událo až po první válce proti Iráku. Byly to operace operace Pouštní štít a operace Pouštní bouře, rok 1991. Ta operace sice Saddáma vyhnala z Kuwaitu, ale ponechala jej u moci. To proto US neoconi později hledali jakýkoliv důvod, pro který by mohli Irák úplně porazit a mocensky ovládnout. Bezprostředně po 11/9 2001 to neudělali, a tak si nakonec - o několik roků později - pomohli tou "slavnou" lží o nutnosti učinit přítrž v možném použití zbraní hrom. ničení, kterými (jakože) Irák disponuje. Nikdy poté je v Iráku nikdo nenalezl ..., jen irácké území se stalo další US državou, jakou se už po první válce v zálivu stal Kuwait, kde od té doby nic tamní nerozhodnou, aniž by neměli posvěcení od US místodržícího. A základnu pro svou marínu tam mají. Takže původní záměr byl naplněn vrchovatě. Jen si nejsem jist, zda-li všechna ta US vítězství na Blízkém a Středním východě (i jinde) nejsou vlastně vítězstvími Pyrrhovými ...

   Smazat
 15. V této společnosti autora a diskutérů nemá smysl něco vyvracet

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.