Reklama

čtvrtek 26. září 2019

Greta udělala příjimačky na herectví. Politicky se ukazuje fašistická, totalitní tvář klima-alarmistů


Michal Brand
29. 9. 2019
Greta Thurneberg mluvila v OSN. Její řeč už naplno ukazuje totalitní, anti-demokratické, fašistické smýšlení klima-alarmistické sekty. Greta již více méně otevřeně hovořila o tom, jak ji nezajímá, zda lidé, ti obyčejní lidé souhlasí či nesouhlasí s jejími požadavky, že politici jsou povinni prostě udělat, co jim ona, svatá Gréta nařizuje a basta. Protože ona ví nejlépe, co musí všichni na celém světě okamžitě udělat a tak se jim to musí nařídit a donutit je k tomu stůj co stůj. Ryzí fašismus. Fašismus nevzdělaných, hloupých, zmanipulovaných a snadno manipulovatelných lidí, kteří nerozumí ničemu z toho, o čem mluví.

V OSN všem shromážděným více méně demokraticky zvoleným politikům Gréta, tento švédský maskot zelené mafie, několikrát sdělil, co si to troufají neposlouchat ji a neplnit její příkazy. „How dare you?“ zaznělo v jejím hysterickém proslovu snad vícekrát než Sig Heil v průměrném projevu Adolfa H.

„Dozvěděli“ jsme se, že snížit emise CO2 na polovinu během příštích deseti let je málo, ona požaduje mnohem více. Jak jsem již psal – takové drastické snížení emisí CO2 lze opravdu zařídit. Poměrně snadno. Vrátíme se na úroveň pravěké společnosti. V Evropě přežije zhruba 50 000 lidí, víc pravěká bezemisní ekonomika neuživí. V Grétině rodném Švédsku přežijí jen malé skupiny lovců. Mimochodem.

Také jsme se dozvěděli, že dětství jí ukradli nikoli její rodiče a zelená mafie, kteří jí tak dlouho lhali a manipulovali, až u ní vyvolali naprostou psychózu - ale to politici respektující přání a zájmy svých voličů, tedy vlastně drtivá většina lidí na celé planetě jí ukradli dětství.

Také tato nevzdělaná pubertální dívka trpící duševní poruchou označila za naprosto nezralé všechny, kteří nepropadají klima-hysterii jako ona. Pomatená hysterie kombinovaná s naprostým ignoranstvím je zřejmě nové kritérium „zralosti“.

Když odhlédneme od fašistického obsahu jejího proslovu, tak Greta Thurneberg předvedla v OSN na Klima-panelu velice zajímavou a dobře nacvičenou hereckou etudu. Jestli se uchází o přijetí na nějakou hereckou školu, podle mne herecký talent má. Dokáže se dokonce i rozbrečet, když si to role žádá. Ještě má problémy s tím naučit se text role zpaměti, ale to i v Hollywoodu může mít čtecí zařízení, aby to nemusela číst pořád z papíru.

Pro větší dramatický efekt může Gréta příště ještě rozvinout svoji hereckou etudu. Mohla by se třeba válet po zemi, škubat si vlasy a trhat oblečení, nesrozumitelně při tom chroptět a jen občas vykřiknout něco jako „CO2 mě zabíjí a vy to dopustíte“ „CO2, CO2, umírám!“ nebo „Vy a CO2 mě máte na svědomí“. Pak by se zvedla, oprášila si kolena a šla si z plastových obalů sníst bio-eko-sendvič a eko-bio-banán dovežené letecky přes půl zeměkoule.

Můžete se podívat sami na její „proslov“ a sami posoudit, zda jde jen o můj dojem, nebo zda již tato zmanipulovaná, svůj-status-celebrity milující narcisistní osoba (https://en.wikipedia.org/wiki/Narcissism , to má mimochodem Gréta další, už asi třetí nebo čtvrtou duševní poruchu do sbírky) opravdu hovoří jako vyděrač, diktátor, agitátor pro totalitu, jako mluvčí „ekologického“ fašismu: https://www.youtube.com/watch?v=TMrtLsQbaok

Nevím proč, jistě jen náhodou jsem si vzpomněl na jiné video, podobně přesvědčivé jako Grétina scénka:
https://www.liveleak.com/view?t=ecb_1455287776
https://www.youtube.com/watch?v=FuBb1nn6MRY116 komentářů :

 1. Psychiatrická diagnóza je jasná. A protože nejen u nás blázni v rámci své demokracie volně pobíhají, proč by svá lidská,navíc psychózou potencovaná práva, měla mít nějak omezená. Příště si třeba do OSN donese kulomet Bren k potvrzení svých slov a ve Zbrojovce budou hrdi, že se boje za demokracii také účastnili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozšířené zorničky sice psychiatrickou diagnozu nevylučují, ale nasvědčují tomu, že jsme byli svědky "projevu" zdrogovaného dítěte.
   Greta je zneužívaný chudák a její rodiče jsou zločinci.

   Smazat
  2. Tejto mladej, zmanipulovanej kocke by mal konecne niekto vysvetlit, ze pre Svedsko je vacsia hrozba pristahovalci, migranti, ako nejake emisie.

   Smazat
  3. Já se tý Grétě musím omluvit. Včera jsem si dal k obědu hrách s vejcem a párečkem. A pak to přišlo. Ze začátku nenápadně, pak to ale přešlo do křečí. Gréto, neudržel jsem to a vypustil skleníkový plyn, a to dokonce několikrát. Gréto, odpusť.

   Smazat
  4. Novodobý Hitler. Ten také nebyl hybnou silou běsnění v době 2. světové války, ale jen nastrčeným moderátorem. Dělal jen to, co se po něm chtělo.

   Smazat
  5. 19:23 Jestli to je kočka o tom silně pochybuji vypadá na 12 a mozek na 8. Kašlu na ní a všechny ji podobný. Vím jak to myslí opravdu do středověku kdy jezdit, žrát a prdět budou jen lepšolidi tak ať si to strčí za klobouk.

   Smazat
  6. Navrhuji zavést novou psychiatrickou diagnosu GRETENISMUS. Bližší definice a popis myslím netřeba.

   Smazat
  7. jen cesty a vylety musi stat hromadu kaček to neni žadny vylet za humna toje po cele zeměkouli a někdo to musi calovat pokud neni z rodiny nějakeho milardaře ikdyž ti jsou unas velmi chudi a bez dotaci by nepřežili přišti den

   Smazat
  8. A toto obdivují hlavní politici EU, náš Senát a část Parlamentu. Jsou to lidi, kteří nic neumí a musí se za každou cenu předvádět. Není to náhodou hyenismus?

   Smazat
  9. Tahle pubertální, nedovzdělaná holčina je viditelně zneužívána pro čichsi cíle. Měli by jí navléci nikáb nebo třeba burku a nedovolit nevycházet bez doprovodu muže-otce ! Pokud ale skutečně chce pomoci této planetě, jak hystericky vykřikovala, pak ať jde sázet stromy, obnovovat spálené lesy - kdekoli v Evropě, či na světě. Vše ostatní jsou jenom pindy, pindíčky.

   Smazat
  10. 19:42 To nejsi žádnou vyjímkou - spíš naopak! Místní odulci*) jsou taské pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, co by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. Větší hovado než tento nebo spíš toto se sotva zlíhne

   Smazat
  12. 12:21 Ale vůbec ne! Ve skutečnosti to teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Nová Bernadetta Lurdská ... vypadá jako matka představená v klášterním blázinci klimateroristů.

   Smazat
  2. Vážení, dost řevu na Grétu. Žádám přítomné, ne úplně zfanatizovaný dav. Kritizujme Gretu jak chceme. Ale v tom základním má pravdu - věřte vědcům. Zfašizovaný dav dokáže vyštvat člověka. Mgr. Milan Honusek, CSc. PS. Řada dalších se nedokáže ´pod svůj názor ani podepsat. Odpad lidské společnosti.

   Smazat
  3. Anonymní27. září 2019 20:02
   Pane magistře, ten Váš podpis nic neznamená. Váš názor je chybný, vědcům věřit nelze. Vědci pracují za získané granty a ty granty udílejí hybatelé, kteří si žádají jisté výsledky. Vždy najdou dost ochotných vědců, kteří do toho půjdou. Vědci se oháněl také Al Gore, podle nich, už dávno neměla být nafta. Grétu nějak zvlášť kritizovat nechci, je na jedné lodi s vědci, které si hybatelé najmuli.
   Věřit vědcům je totéž, jako věřit politikům. A Karel Kryl řekl: „Politikům se nevěří, politici se kontrolují“. P.K.

   Smazat
 3. Sami jsme tím vinni. Místo, abychom svým dětem napráskali za pokusy vydírat sourozence, rodiče, prarodiče nebo spolužáky, tak je většina rodičů s nasazením života obhajuje a na okolí (kamarády, spolužáky, pedagogy) útočí. Dětičky si to pochopitelně zapamatují a pak vyžadují při všech kontraverzích s okolím (hrůzné je, že dementní a bezcharakterní zbohatlíci tyto praktiky ochrany svých dětí používají bez skrupulí a kdykoliv).
  Destrukce morálky, spravedlnosti a pravdy probíhá v celé společnosti a to znamená jediné - potoky lidské krve při obhajování svých práv na úkor cizích práv. Lidská společnost se již rozpadla na bandy, tlupy, slumy ovládané těmi nejhroznějšími zrůdami. Dobře nám tak! V 80-tých letech ještě bylo možné tento trend pomocí škol a pedagogů zvrátit, nyní nikdo nebude riskovat ztrátu zaměstnání, svobody či života.
  Gretenismus, ruku v ruce s korporátním fašismem rozloží lidskou společnost na tlupy koncentráčníků, zabíjejících se mezi sebou pro hrst žrádla , co zbyl v korytech po prasatech. Nemyslící debilové si ani nic jiného nezaslouží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chmurná předpověď. Ovšem na doložitelném základě. Bohužel.

   Smazat
  2. Pane Truhla,
   nemohl by jste si na hlavu sypat popel sám?

   Jste totiž sám tim všim vinen, přiznejte se!

   Nevyučoval jste jako jako učitel,že by se měly začit vyrábět přistroje na pyrolýzu jako v Japonsku,kde pry si jimi vyrábi i školáci z plastů bencin.
   Tak by mohli záškoláci v pátek sbirat plasty a rodičům dodávat do jejich automobilů pohon a zaroven se to ve škole to vše prakticky učili!

   Co vy na to Truhla?

   Smazat
  3. V tramvaji v Moskvě jela matka se svým synem a ten stále kopal do sedačky, kde seděla starší žena. Ta se obrátila na matku, aby její syn přestal.
   "Já jsem moderní evropská matka, ničím jej neomezuji, ať si dělá co chce."
   Naštěstí v Rusku ještě nevymřeli lidé schopní se tomu postavit. Jeden mladík vstal, vyndal žvýkačku a přilepil ji oné matce na čelo. "Mně doma taky nic nezakazovali!"
   Taková by měla být vždy odpověď na idioty!
   (Podle několika variant, konec je z vystoupení satirika Zadornova M.N.)

   Možná by někdo jiný měl s řevem, válením po podlaze s revolverem v ruce a hystericky tvrdě vyžadovat od Gréty, aby jedla maso, protože jemu se to tak líbí!
   Možná by měl podobným lidem někdo odebrat něco z jejich majetku, neboť se mu to tak líbí a ostatní jsou takový nuly!

   Ach jo, takový průhledný světový magoriády a lidi nemyslí. Vsadím se, že u nás příští volby vyhraje Gretina inovačně nekompromisní idiotská strana (název nebude důležitý). Ale zkratka GINIS.

   Anonymní 26. září 2019 21:45
   Jak je vidět z Vašeho roztřeseného rukopisu, Vy jste SOUČASNÝ učitel!!

   Smazat
  4. 17.43 - když maminka ve škole ohajuje své dítě, že takové není, tak se dočká překvapení. Když mě žák řekl, že jsem … , tak jsem s ředitelem diskutoval, co s tím. A on mě vytkl, že používám špatné metody. Tak jsem mu řekl "to jsem mu měl jednu vrazit", on na to "to je to nejhorší". Ve školství jsem skončil. Co asi říkají děti učitelkám? Umím si to domyslet.

   Smazat
  5. Jenom dost podstatná oprava,stalo se to v tramvaji, s matkou jela holčička,která kopala do protilehlého sedadla, kde seděla invalidní paní s berlemi. Ta po několika zastávkách matku slušně požádala, aby její dcerka přestala do sedadla kopat. Mladá matka pravila, že má liberální názory a svoji ratolest v ničem omezovat nebude. Celou situaci poměrně dlouho sledovala moje přítelkyně a mladík s dredy, který nepřetržitě žvýkal. Matka posléze vstala a chtěla s dcerou vystoupit. Když vystupovala, mladík vyndal žvýkačku z úst a připlácl jí liberální matce na čelo se slovy: Já mám také liberální názory. A ta česká důra jen koukala. Stalo se to totiž v Česku, v Praza někdy během léta. Zdravím Barona Prášila!

   Smazat
 4. Nechme Gretu na pokoji. Ona je pouze jedno kolečko v plánu globalistů, zničit, nebo srazit naši civilizaci. Vydýcháváme a vyžíráme zdroje, které podle nich, patří jim a jejich rodinám. Je třeba sledovat, jaké budou následovat politické kroky, navazující na to divadlo. Zatím hodnotím pozitivně, že AB se nezúčastnil toho ekologického divadla a nesliboval žádné škrcení naší ekonomiky. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Bureše nespoléhejte. Ten se zůčastní čehokoliv čím mu podmínějí dotace.

   A že se neúčastní "ekologickýho divadla"? Jste mimo mísu. Ne EU, ale Bureš je strůjcem 6% přidávání řepkového oleje do našich PHM. Když to Burešovi sype, tak mu žádná sviňárna není cizí.

   Smazat
  2. Anonymní blbec,asi neví co spaluji motory a turbiny námořní plavby.to bys čuměl blbě.

   Smazat
  3. Anonymní27. září 2019 11:35
   Nedá se říct, že bych na něj spoléhal, nevolil jsem ho. Ale v té mizérii, kterou EU na nás valí, se trochu drží rozumu. Samozřejmě v mezích, které uvádíte. V mezích prosperity Agrofertu. Ale mám takový dojem, že už má větší, státnické, ambice. P.K.

   Smazat
 5. 17.40 - to je urážka zvířat, ty se chovají lépe. Gréta má být pod trvalou péčí, Švédsko asi na to nemá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě se jí štítí i Barnevernet - nemohli by ji Norové také ukrást?

   Smazat
  2. Ta je spíš jejich utajovaným plodem!

   Smazat
  3. sašenka by take rad prohodil moudro ale dočasni mistodržici z koloniji jsou povinni držet hubu nanejvyš musi odhlasovat nějake nove desatky

   Smazat
 6. Problém není v tom, že jde o zmanipulovanou, duševně nemocnou, nevzdělanou a fašistickou krávu. Problém je v tom, že má tolik posluchačů a následovníků. Stejně zmanipulovaných, nevzdělaných a stejně fašistických. Žádné diskuse se nepřipouštějí. Prostě zbouráme všechny komíny, zasypeme uhelné doly a zrušíme všechny rafinérie. A vrátíme se do doby kamenné.

  OdpovědětSmazat
 7. Už před časem jsem tu říkala, že považuji Gretu jen za píárovou akci, a nemám důvod na tomto názoru nic měnit. Fakt, že někdo vybral do čela jakéhosi záškoláckého hnutí zrovna nemocnou dívenku, a vytvořil tak podmínky k tomu, že každý, kdo ji bude kritizovat, okamžitě skončí jako naprostá „lidská hyena“, která si „politicky nekorektně“ dovoluje na bezbrannou nemocnou dívenku, je sám o sobě geniální. Protože obecně neprůstřelný. Vystrčte před sebe dítě a nikdo si na vás netroufne. To ovšem vědí třeba i rumunští kapsáři.

  Ale přitom, ruku na srdce, pokud mi někdo předkládá lídra, který má vést naši civilizaci k záchraně na této planetě – nezní vám to nějak podezřele mesiášsky??? – tak snad mám právo zeptat se, co s tím lídrem není v pořádku, ne? Nebo se po nás snad chce, abychom šli za lídrem naprosto slepě a bez reptání?

  Je přitom ale zvláštní nejen to, že zdejší Gretini kritici jsou vykreslováni jako „nenávistní a zaprdění“ Češi, za které se Gretini čeští stoupenci „stydí“, ale všimla jsem si, že její „strana“ na každou kritiku reaguje i jako by „předtištěným“ sloganem, který hlásá něco jako „Proč se někdo bojí malé holky?“ On se jí ale přece nikdo nebojí, proboha! To jen její stoupenci zkoušejí odvádět pozornost od reálných výtek, protože na ně nemají argumenty…

  Ale k tomu nejpodivnějšímu. Nejenže „malá holka ani v nejmenším neporazila systém“, proboha, vždyť kdyby „systém“ nechtěl, tak ji nepovolá „mezi sebe“ do Davosu nebo do New Yorku nebo kamkoli jinam… není snad náhoda, že ona v podstatě zatím dokázala jen to, že spousta školáků v pátek nechodí do školy, takže do budoucna přibude hloupějších, snadno manipulovatelných lidí? Shodou okolností jsem byla minulý pátek ráno v centru Prahy a nedobrovolně naslouchala partičce „mladých klimatických aktivistů“ s plechovkami piva a řečmi o pohlavních orgánech jejich spolužaček. O klimatu nepadlo během toho ani slovo. Jen nadšení z volnosti.
  Možná není divu, protože tihle mladí, kteří se nyní nemusejí jeden den v týdnu učit, ale zcela jistě i s tímto vědomostním hendikepem jednou budou řídit naši budoucí společnost, od Grety zatím z hlediska ochrany klimatu neslyšeli nic. Jen samé pohrůžky a nesmyslné výčitky vůči starší generaci, typu „kvůli vám nechodím do školy“. Jako kdyby si šéfové její kampaně ještě pořád netroufli odhalit karty a prozradit skutečný program. A dokud neprozradí program, tak Greta v podstatě jen „jede“ ve vytváření propasti mezi mladými a starými čili fakticky jen pokračuje v mantinelech odzkoušené kampaně „Přemluv bábu“…

  Mimochodem, krátce po projevu v New Yorku Greta podala k OSN stížnost proti Německu, Francii, Brazílii, Argentině a Turecku za to, že neochranou klimatu nedodržují své povinnosti vyplývající z třicet let staré konvence o právech dítěte. Lze snad něco o strůjcích kampaně vyčíst z toho, že mezi „obviněnými“ nejsou největší znečišťovatelé typu Číny nebo USA? Nebo je to jen náhoda? Ale zato tu stížnost spolu s Gretou podepsalo patnáct dětí, které byly za tímto účelem jaksi „dodány“ z celkem 12 zemí světa, a nejmladšímu petentovi z nich je osm. Osm! Fakt to někdo může brát vážně? Není té infantilizace světové politiky už nějak moc? Mé vnučce budou za chvíli dva roky. Můžu ji tedy taky už postrčit někam, třeba směrem k Bilderbergu, ať jim tam „žekne“ to svoje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Kdyby ji tam nechtěli, tak by tam nebyla.
   Tak jako tam nebyl - protože ho nepustili dovnitř-
   aktivista s kmene Kayapo, který přišel prosit o záchranu amazonského pralesa.

   Smazat
  2. Ještě chlilku a bude to mimino v zastoupení protože jeno ječí a posrává se a pochcává do plenek. Ale má právo se vyjádřit. No zatím ne ústavní.

   Smazat
 8. Ekoaktivističtí rodiče Grety Thunbergové byli obviněni ze šikany jejich dcery:
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/16525/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nestraš lidi, a nebuď sprostý zapšklý starče Honolulu. Za tvou morální bídu si můžeš jenom ty sám.

   Smazat
  2. 18.08 to byl blbec z Xeenemünde také

   Smazat
  3. Anonymní 26. září 2019 18:08
   Ano, budoucnost Vás, hysteriků, kreativní opičko.

   Smazat
 9. Ti, kteří jí dnes tleskají, ji budou mít jednou na svědomí !

  OdpovědětSmazat
 10. My máme někoho lepšího.
  A tím někým je senátor Láska.
  Ten předstihuje všechny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.35 - To jsem rád, že nejsem sám, kdo ho nemá rád. A přidám poslance Gazdíka.

   Smazat
  2. JJ, jsou to kokoti, kteří by se normální prací, to jest rukama, neuživili.
   Tak se nechali najmout mafiány stojícími za nimi a prudí.

   Smazat
 11. „Žádný kluk tě nepozve na rande. Každý se tě bude bát. Nemáš komunitu školy a kamarádů. Nic netvoříš. Jsi produkt lobby-groups. Je ti 16, vypadáš na 12 jako rozkacená Pipi Punčochatá od Astrid Lindgrenové. Máš v očích zlobu a v tváři a řeči špatný herecký výkon. Stala ses tím, čím jsi chtěla. Jen chceš zachraňovat něco, co se umí zachránit samo, a to bez ohledu na tvou vůli. Ale proč z toho nevyrazit nějaké prachy...“

  „Greto, upřímně tě lituji a přeji ti, abys dokázala jednou změnit svůj osud marketingové loutky v život normální švédské holky.

  OJEDE TĚ NADRŽENÝ MIGROŠ Syrijos Afghandos i s jeho dobře vypečenou partou.

  OdpovědětSmazat
 12. Ta slečna je hysterka s vrozenou bájnou lhavostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:55 je hysterka,ale ona věří tomu co říká.Tak jí to bylo do hlavy natlučeno.Je jen nemocná loutka.Pozor si musíme dát na ty ,co jí tleskají.

   Smazat
  2. 26. září 2019 18:55
   Ano, je histerka, patrně ještě s nějakou další diagnózou.
   To ovšem nemění nic na tom, že se někomu hodí do krámu, když sám své plesnivé housky nemůže prodávat.
   Proto shání prodejce, kteří jsou toho schopni. Ti nejvhodnější na tuto funkci jsou lidé plácající nesmysly a ještě jim věřící.
   Taková úchylka se ve velkém objevuje u mnohých lidí na akademii věd.
   Plácal Drahoš je tím příkladem.

   Mnozí se v mezidobí, než dostanou přidělenu funkci, vyskytují v senátu. Jiní v OSN. Další ve správních radách. A dnes je vidět, že také v řadách záškoláků.

   Smazat
 13. Ono to asi není tak jednoduché, někoho odsoudit a nebo nekriticky podporovat. Stále přemýšlím kdo má pravdu, k (možná) lepšímu chápání doporučuji video na info.cz, kde Mnislav Zelený tzv, Atapana, což je seriózní osobnost, u pana Štrunce o Grétě také hovoří a to velice zajímavě. Doporučuji, i když jak se zdá, každá strana má svou pravdu a vynášet ukvapené soudy je velice ošidné. Já osobně zatím nevím, co si o tom myslet a komu dát za pravdu. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 14. Psychiatr o Gretě: Pomoc potřebuje ona i její rodina. Má všechny příznaky vážné poruchy: Že jde o nezralé dítě s autistickými problémy bez sebemenšího sociálního cítění. https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/620453/psychiatr-o-grete-pomoc-potrebuje-ona-i-jeji-rodina-ma-vsechny-priznaky-vazne-poruchy.html

  OdpovědětSmazat
 15. No dnes jsem slyšel, že bude zahájeno vyšetřování jejich rodičů za týrání a podporování záškoláctví Švédskými úřady. Pokud je to pravda. Je do dobrá zpráva.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 16. Ruku na srdce, když vám bylo 16, napadlo by vás dělat takovou cvičenou opičku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:48 Nevím kolik je vám, ale já mě bylo 16, ještě za starých časů tak takovéto problémy, tenkrát ještě nebyly na pořadu dne. Ale právě tento týden jsem viděl video kde nějaká pedagogická pracovnice říkala asi toto. Děti mají čím dál menší vědomosti a čím dál větší sebevědomí. Takže dělat cvičenou opičku pro ně může být docela zábavné a ještě se stanou celebritou, sice pochybnou, ale to ony nerozlišují. Rudý dědeček

   Smazat
 17. Honolulu vás 5% občanů planety spotřebovává 50% přírodních zdrojů a vy máte tu drzost takhle reagovat. To jasně říká jaké máte mínění o ostatních občanech planety. Jenom se stále vymlouváte na deep státe ale máte přeci KONSTITUCI a jste dobře vyzbrojeni tak co se s tím tak serete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západ nespotřebovává 50% zdrojů. To je zmanipulované tvrzení, která má vzbuzovat pocit viny z toho, že někde leží hotová hromada zdrojů ("jídla". ze které západ ukradne jídlo a zbytek světa pak hladoví.
   Západní civilizace a ekonomika dokáže využít toto obrovské množství POTENCIÁLNÍCH ZDROJŮ, které jinak leží ladem a nejsou nic než mrtvá hmota.

   Je zvrácená logika, dělat zloděje z těch, kteří jsou schopni využít možnosti k zajištění materiálního dostatku všech - protože to přinesla naše civilizace: životní úroveň nesrovnatelnou s jinými civilizacemi pro všechny (i ten nejchudší člověk v Evropě se dnes má lépe, než by se měl v jakékoli jiné civilizaci bez vlivu civilizace západní; japonská civilizace například to dokázala převzít jako ekonomický a společenský model, jiné, např muslimská civilizace to dokonce nedokážou ani převzít)

   Je to stejně zvrácená logika, jako když Mugabe v Zimbabwe prohlásil, že černoši nemají farmy, protože jim je zlí běloši vlastně ukradli. tak je Mugabe ukradl bělošským farmářům - a výsledky jsme viděli. Černoši v Zimbabwe neměli farmy proto, že neumí využívat zdrojů, které jsou a které jsou jen potenciální a které, pokud nevyužity, jsou lidstvu k ničemu.

   Západní civilizace nespotřebovává 50% zdrojů. Západní civilizace dokáže přeměnit v tomto rozsahu na užitečné věci přeměnit potenciál, tu - bez lidského umu a práce - jen mrtvou hmotu.
   Že to ostatní země a civilizace činí méně? To je jejich vina. Nezasejí, nemohou sklízet. Nevím, čemu se diví. A nevím, proč by se ti, kteří sklízí vlastní úrodu, měli stydět, jako kdyby ji někomu ukradli.

   Smazat
 18. Nejsmutnější na tom všem je, že Greta má v lecčems pravdu. Není podstatný nositel informace, ale informace samotná. Pravdou, alespoň pro mě, zůstává, že se k našemu společnému domovu nechováme pěkně. A nejde jen o emise oxidu uhličitého. Naše nenažranost, snaha mít stále víc a touha užívat si za každou cenu spolehlivě tento svět zabíjejí. I náš předseda vlády hodnotí současnou situaci v zemi jako skvělou díky tomu, že bohatneme. Čili peníze, peníze a ještě jednou peníze. Nejsem alarmista ani skeptik, ale stačí se mi jen podívat, kolik života se z naší zemědělské krajiny již vytratilo. A situace se nelepší. Nechme proto Gretu na pokoji. Skoro to vypadá, jako by nám ji nastrčili, abychom se zabývali jenom jí, a těch skutečných problémů, kterých máme dost a dost, si přestali všímat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:20
   No a co, i ten největší lhář a podvodník má v něčem pravdu.-----Nějak se musím živit!!!!!
   Je to co vy hledáte?
   Václav

   Smazat
  2. Greta má za úkol odvést pozornost od skutečných problémů. Ke klimatickým změnám dochází po celou dobu existence Země. O důvodu dnešních změn se můžeme jen domnívat. Takže bojovat proti nim je k ničemu, když nevíme co je způsobuje. Kdyby přišel nekdo s tím, že je způsobuje přelidněnost tak do 10 let vybijeme polovinu lidstva? Humanitárně. Možná byly prvním pokusným balonkem hitlerovy továrny smrti.

   Smazat
  3. Anonymní 26. září 2019 21:50
   Nejlepší lež je ta, kde je 99,9 % pravdy, ale zbytek změní smysl!

   Smazat
  4. Anonymní 26. září 2019 20:20
   Asi jste ji teda neposlouchal. Ona v podstatě chce zemědělský život "naší" krajiny ještě více omezit! A i Vy budete platit svým životem za vlastnictví byť jen sémě skotu apod. Ostatně genově upravená semena rostlin a jejich hrozba se nikam nepoděla. Likvidace části koloběhu znamená postupnou degradaci celého kruhu! Naše chamtivost? Tak ať jdou loutkovodiči první příkladem! Víte dobře, že nepůjdou ani poslední.

   Slovo loutkovodiči není podle kontroly pravopisu politicky korektní nebo jen je nespisovné? Konspirace nebo realita nebo jen blbost někoho?

   Smazat


  5. Dnes není jasné, zda se planeta vůbec v současnosti otepluje. Protože "klima vědci" cíleně manipulují a falšují data, takže kdo ví, jaká je skutečnost.

   Dokonce i pokud dochází ke globálnímu oteplení, je vliv člověka téměř jistě zcela zanedbatelný. Už jen kolísání sluneční aktivity dokáže měnit teploty o 1-2 stupně velice snadno. K tomu další vlivy (dlouhodobé změny oběžné dráhy Země, sklonu zemské osy atd).

   Nejvýznamnější skleníkový plyn není CO2, ale vodní páry v atmosféře. Ale na těch se nedají vydělávat prachy za hovno - emisní povolenky, větrné elektrárny a soláry (které musí lidem krást z kapsy peníze navíc a přitom produkují reálně v celém cyklu více CO2 než elektrárny uhelné). Vodní páry se nedají použít jako důvod k "eko" zdanění benzínu a nafty (tedy k dalšímu navýšení daňové zátěže spodních 80%), k postupným zákazům aut, masa, cestování. Vodní páry se nedají použít jako záminka k nastolení totalitní společnosti zákazů a příkazů, zeleného fašismu.

   V historii došlo k mnoha změnám klimatu a dnešní teploty jsou na úrovni minim historie planety - větší zima byla jen v době ledové, kam se snad nechceme vracet (To byla doba, kdy pevninský ledovec v Evropě byl vysoký 2 kilometry a končil u Krkonoš a Jeseníků.) takže když se oteplí, jen dobře.

   Případné zvýšení teplot ani zdaleka nebude znamenat žádný konec života, dokonce ani konec civilizace.Svět se změní ale neskončí.

   Změny klimatu probíhaly vždy, probíhají (i když kdo ví, jakým směrem, když "vědci" falšují data tak, aby potvrdila jedinou správnou ideologii).a probíhat vždy budou. Snažit se zastavit klimatické změny je jako snažit se zastavit otáčení planety Země. Je to naštěstí marné, ale lze u toho napáchat i tak škod neúrekom.

   Případné zvýšení teplot, a zejména růst obsahu CO2 v atmosféře povede k ohromnému rozvoji života na planetě. Rostlinám to prospěje naprosto zásadně. Díky tomu také býložravcům a následně i masožravcům. (Rostliny jsou jeden ze základních kamenů celého stromu života.)

   Smazat
  6. Problém přirodního prostředí na Zemi je zcela v něčem jiném, než s čím straší greténi a klima-alarmisté.
   Máme málo zeleně ve městech. Proto je v nich v létě horko.
   Máme příliš mnoho půdy zabrané řepkou, soláry a větrníky. Takže máme málo luk, mokřadů a podobných ekosystémů stabilizujících krajinu (život v ní, zadržování vody...)
   Ničíme půdu mj. řepkou, takže půda nepropouští vodu do spodních vod. A ty pak vysychají-.
   Místo abychom se naučili plastové odpadky zpracovat, nebo alespoň rozkládat na jednoduché neškodné sloučeniny na bázi uhlíku, tak je a) zakážeme b) částečně vyhodíme do lesa c) vyvezeme do Asie, kde je d) nahází do moře
   Nenecháme lesy odpočinout a vyrůst. Kácíme čím dál mladší stromy. Místo řepky a solárů bychom mohli dotovat zakládání lesů, luk, mokřadů, pololesů apod.
   Místo,toho, abychom děti naučily chodit každé jaro do lesa čisti les od odpadků apod. tak je radši podporujeme v pátečním záškoláctví a tupém vykřikování nesmyslných hesel a ultimativních požadavků.
   A z greténů ještě dělají média "celebrity" a "génie"....

   Smazat
 19. Xavera navštívila ideologická policie z ČT:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Stoka-Bomba-proti-CT-Jde-o-Babise-Xaver-vyslychan-divkou-z-Newsroomu-ale-nedal-se-Je-zde-VIDEO-597418

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT a ČRo jsou něco jako mediální Severní Korea, úplná izolace od reality. Na každý průnik pak reagují hystericky. Xaver je pro ně vetřelec.

   Smazat
  2. Noa vidíte i oni maji někde pravdu. Ale věšinou je to prolhaná společnost ne pro to, že by byli idioti, ale pro to, že jde především o peníze.

   Smazat
 20. Toz Greata je totálne zmanipolovaná Anca veskoc je to chodák je to otresné ze to rodina dovolila a dopostila.......je to dalsí zkosenost s klimaterorismem....P.S-

  OdpovědětSmazat
 21. „Stoka!“ Bomba proti ČT: Jde o Babiše. Xaver vyslýchán dívkou z Newsroomu, ale nedal se. Je zde VIDEO
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Stoka-Bomba-proti-CT-Jde-o-Babise-Xaver-vyslychan-divkou-z-Newsroomu-ale-nedal-se-Je-zde-VIDEO-597418

  OdpovědětSmazat
 22. Pak že máme plularitu názoru. Ta žena si počínala jako inkvizitorka. Chtěla si svůj žold zasloužit.

  OdpovědětSmazat
 23. Greta je výtvorem nudících se největších zbohatlíků světa, kteří zkouší se svými médii a neziskovkami, kam až mohou zajít. Sice na první pohled pro rozumné lidi komedie, ale na druhé straně opět jeden z mnoha pokusů, o zpochybńování demokracie ve jménu opět jak jinak - ideí a -ismů.

  OdpovědětSmazat
 24. Já bych to shrnul. Je to fracek, který měl být politicky nekorektně přehnut přes koleno a ... a ... a ...

  To, že někdo říká jakoby pravdu o něčem, ale v podstatě lže, vydírá, vyhrožuje, znamená, že má pravdu?
  Je mi líto těch, co hledají důvod ji neodsuzovat. Až budou politicky korektně chodit pěšky všude tam, kde jezdí autem, až budou čumět na osleplou obrazovku svého mobilu, až budou doma sedět u svíčky (pokud na ni budou mít, protože bez elektřiny nebudou fungovat platební karty) jim připomene, že se měli učit logiku. K logice potřebujeme znalosti a vědění (to jsou dvě různé věci - to je pro Gretiny neodsuzovatele). A měli něco dělat pro ŽIVOT A SMYSL ŽIVOTA SAMI a bez říkání. Ne jen papouškovat, co kdo navrhne, aby na tom vydělal více vlivu (o peníze jim ani tak nejde, ty jim přijdou A PŘICHÁZÍ samy). Naši předkové dokázali i přes své chyby žít dlouho v souladu s přírodou, ale jakmile ji začali přetvářet k obrazu svému, mění se příroda k svému vlastnímu obrazu.

  Je to celé součást Overtonova okna. Jaké stádium, to si určete sami za domácí úkol. Nejde totiž o to všemu věřit nebo nevěřit. Pokud chceme NĚCO VĚDĚT, MUSÍME SAMI PŘEMÝŠLET. Jinak to Overtonovo okno bude pokračovat dál a dál, až budeme skákat kolem těch, co si dovolí mít k obědu utajeně vypěstovaný hrách a vysílali do vesmíru signály (z knihy a filmu Zelňačka), budeme je přivazovat ke kůlům tančit kolem nich indiánské tance a s nadšením konzumovat sílu nepřítele lidstva!

  OdpovědětSmazat
 25. Smrt fašistům, benderovcum.
  Foldyna má pravdu. Vlasovci byly sadisti kteří stahovali z kuže Varšavské povstalce. Tak si to dejte na tabulku, hlupáci z Prahy 6.

  OdpovědětSmazat
 26. Nepleť se mezi velký, holka, nebo uvidíš

  Mladá švédská žena, studentka a aktivistka Greta Thunberg vzbudila v českém občanském prostoru nebývalý zájem o environmentální témata a otázky klimatu i u těch, kteří sousloví „životní prostředí“ slyšeli poprvé včera odpoledne.
  Energická, sympatická žena si vydobyla pozornost jak u řady státníků a odborníků napříč světem, tak u těch, kteří byli z ekologické politiky svých zemí již unavení a skleslí. Její atraktivní a otevřený styl komunikace, který majoritní společnost – Bůh suď proč – spojuje s různými, navzájem se vylučujícími lékařskými diagnózami, je v prostředí na sever od Alp, v němž není zvykem projevovat city a emoce tak jako u jiných národů, přijímán s instinktivním odporem a provázen otřesnou mírou sprostoty. Výroky na adresu Grety Thunberg hravě trumfnou nejspodnější šuplíky argotu a mluvy, která bývá jazykovědci s chvěním zaznamenávána v hospodách krátce nad ránem.
  Buď jak buď, označovat dotyčnou za „blbé dítě“ a posílat ji do školy, na hanbu nebo klečet na hrách ukazuje, z jak hlubokého suterénu vystupují traumata těch, pro které představuje vhození skleněné lahve do tříděného odpadu ostudu, z níž se už nikdy nevykoupí.

  Blázni pro Krista
  Člověk křesťanské orientace je však na autentické a poněkud výstřední a prorocké osobnosti zvyklý, není-liž pravda? Podíváte-li se na profil starozákonních proroků i na styl, jakým své evangelium lásky a pokoje hlásal Ježíš, vidíte, že se ani v nejmenším nepodobal monotónnímu kázání, jež zapomenete ještě dřív, než dozní.
  Být blázny pro Krista (srov. 1K 4:10) bylo lidem uvádějícím jeho vykupitelský příběh do života něčím samozřejmým. Vsadili na tuto bláznivost, ztřeštěnost a hloupost všecko a – zvítězili. Svatí a světice Boží často připomínali jurodivé – osoby, které tím, co říkaly a dělaly, nemohly zapadnout do většinové společnosti. A za to, k čemu byly vyvoleny, také velmi tvrdě zaplatily. Jejich jména připomínat netřeba – nesete je ve svém křestním a biřmovacím znamení. Kdyby k nám, tehdy, v prvním století, stejně jako dnes, mluvil Ježíš způsobem, jakým k nám hovoří mnozí politici, dívali bychom se na něj asi poněkud zklamaně. Tak zase další z mluvících hlav? Ne, Ježíšovi emoce a cit nechybí.

  Je zvláštní, že dryáčnický styl chování u některých politiků s přístupem k ekologii jako v čase po bolševické revoluci, nevadí, spíš naopak. Čím větší ostudu dělají a čím jsou hrubší, tím pro řadu jejich voličů lépe. Giganti se přece nebudou zdržovat krasomluvou, ohledy k přírodě a pravidly českého pravopisu. Je snadné být takhle stejný. Je těžké být na vlastní odpovědnost a riziko – jiný.
  Je málo pravděpodobné, že kdyby Greta zazdívala večer co večer do piva vodku a do omdlení se se svými spolustolovníky přela, kdo přepere prase, měla by úspěch. A neměla by ho u nás ani tehdy, kdyby vystupovala ve školní uniformně, způsobně dělala pukrle, odpovídala „ano“ a „prosím“ a plnila rozkazy svých rodičů, učitelů a vůbec dospělých na první dobrou.

  Dětem a dospívajícím se u nás zkrátka nevěří, a to, co se v běžném diskurzu na Západě nazývá „Youth Theology“ (teologie pro mladé, teologie uvažovaná mladými, teologie inspirovaná a dělaná mládeží), přivodí devíti z deseti lidem škytavku.
  Moje křesťanství, a doufám, že i vaše, je jiné – přijímá děti jako děti Boží, ochraňuje život ve všech jeho podobách, spravuje Zemi na své cestě k vykoupení, váží si žen, odlišností a charismat, sází na budoucnost.
  Bez trochu bláznivých lidí, těch na Západě i Východě, bychom dodnes neměli ani většinu velkých řeholních společenství, kteří mají k zemi, již obývají, příkladný vztah a respekt.
  Nebyla by to škoda?

  Zdeněk A. Eminger

  Celý článek zde: Nepleť se mezi velký, holka, nebo uvidíš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik:

   Jak jsem Gretu pochopil ja a jake je jeji poslani k nam , jeji dulezitost byls zduraznena NOBELOVOU CENOU od lidi , kteri vladnou Celym Svetem.

   Poslani Grety:

   GRETA predstavuje planetu ZEME, ktera narika nad nemocemi, kterymi ji lide bezohledne zaplavuji.
   Vola berte Ohledy na mne!!!

   Tot vse.
   Neni nutne chodit do Recka do DELPH a ptat se na Oracle , Oracle je jasny panove, rovnez neni nutne vystoupit na horu Athos a ptat se moudrych mnichu, ti by vam rekli stejnou vec jak ja.

   A tak vase posmesky nebyli na miste!!! nic jste nepochopili.

   Ani ne proc Nobelovka , pro pro Boba Dylana ci Obamu?


   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Pytlíku, vrať se do 3. třídy základní školy, vyházej učitelky co tě nenaučily česky a douč se češtinu samostudiem Mistra Jana Husa - debile bez diakritiky, neznalý používání "i" a "y"!

   Smazat
  3. Emingere!
   Adorací Gréty, kterou vybrali neoconi z juesej za maskota mladých ekoteroristů zakládáte nám všem na ruce i mozky novodobá (umělointeligenční) pouta korporátně sionistického neofašismu (otrocké daně a povinná účast na svrhávání nepohodlných politiků budou jenom nenápadným startovným). Až si sami zrekonstruujeme treblinku, tak nám ji doživotně pronajmou za 20-ti hodinovou otrockou práci pro páníška. Už to tu bylo za starého Říma a je to tady zas. Dobře vám tak debilové!!

   Smazat
  4. Gréta a spol nic neví, ničemu nerozumí a ani ničemu rozumět nechtějí. To je "pod jejich úroveň".

   fakta neznají, neumí ani kriticky přemýšlet. Umí jen vykřikovat hesla a klást ultimativní požadavky

   Z pohledu sociologického jsou Gréta a spol , a všichni ti "vzdělaní, inteligentní mladí" jen další verzí dětských vojáků.
   Ignoranství, neznalost, vymyté mozky. neschopnost přemýšlet, tím méně přemýšlet kriticky. A za to jsou mocenskými strukturami "oslavováni" a "vyzdvihováni". Za fanatičnost a iracinalitu na základě neznalosti a nedostatečně rozvinuté a cíleně utlumované schopnosti samostatně uvažovat

   Hitlerjugend bojující fanaticky v ulicích Berlína za třetí říši.

   Dětští vojáci z Rwandy apod, ta nejhorší a nejbrutálnější zvěř ze všech vojáků

   Maova mládež, která také "pochopila" a byla ta pokroková, inteligentní a šla ochotně vraždit a týrat učitele, ty "staré, kteří nepochopili"

   Pol Potovi Rudí Khmerové

   ...tentokrát v zeleném

   Nevzdělaní, hloupí frackové, oslavovaní mocí v pozadí právě za svoji hloupost
   Jako když Adolf v zahradě Říšského kancleřství řekl 20.dubna 1945 příslušníkům Hitlerjugend "přál bych si, chlapci, aby moji generálové měli vaši odvahu"

   Smazat
  5. Brouk Pytlik odpovida Duro Trulo

   neni prilis velke hrdinstvi kopat do intelektualne slabsich jedincu jako jsem ja Brouk Pytlik.

   Sadismus a znazilnovani slabsich nepomaha v mysleni a hledani pravdy. Je to spise znakem slaboduchych chudaku s nizskou intelignci , kteri jsou stastny , kdyz vidi nekoho , kdo je podobne mentalne poskozeny
   jako jsou oni samy ( to je jako ty Duro Trulo)

   Mas pravdu , ze me ucitelky se meli vyhazet ze skoly, ne z me 3 ti triny ale veskere.

   O co mi slo jest coz jsi asi nepochopil coz je podivne s tvou vysokou inteligenci ze ::

   Greta je symbolem trpicim planety Zeme a proto byla vybrana. A aby se k tomu dal duraz , dali ji NOBELOVU CENU!!! Politicky symbolizmus.

   Dekuji ti za moznost to vysvetlit jeste jednou.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  6. Brouk Pytlik odpovida Durovi cislo#2

   Neni mi jasne co znamena Emigere mozno vysvetlit prosim??.

   Inteligentni Trulo Duro, nepochopil jsem z toho jak to michas vse dohromady jako madarsky gulas co s tim maji spolecnoho neoconi ( nebo ty jsi absolutne nepochopil kdo jsou neoconi a o co jim jde a kdo k nim patri).

   Z toho co vim Greta je anti neoconi a mozna pro Soros.

   Kdyby jsi vysvetlil NEOCONI
   co chteji a jak operuji ci nekdo z ctenaru NR.

   Dekuji za vysvetleni.
   Tvuj Obdivovatel !! Brouk Pytlik

   Smazat
  7. Milý Pytlíku.
   Tvoje informace nejsou zrovna čtivé a musel jsem je pročíst několikrát, abych pochopil obsah (asi jsem opravdu hloupý staříček). Nicméně odpovím ti:
   Gréta není ničím. Byla vybrána jako živý symbol a manipulována k projevům oslovujícím podobné lidičky, jako je ona. Její loutkovodiči jsou neokoni (anglosasové-slouhové chazarů a sionistů).
   Cílem je zavedení NWO na celém světě a totálního, dobrovolného otroctví (otroctví strachu a hrůzy, jako většina sektářských dogmat). Lidé se musí začít bát lidí i sebe sama a platit páníškovi radostně výpalné (něco jako odpustky, že vydechují CO2).

   Smazat
 27. Dere vám nervy Greta, vyznavači konzumu?
  Zde o jeji rodině. A pozor, řekne Jakub Janda:
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/620239/kdo-ukradl-grete-detstvi-v-rodine-herce-a-operni-pevkyne-si-zila-jako-v-bavlnce.html

  OdpovědětSmazat
 28. Přestaňte psát (všichni) o švédské nevzdělané kačeně a když nebude kolem jejího ega rozruch, tak snad umlkne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi  1. naopak.

   Pokud o ní nebudeme mluvit, tak to bude stejná chyba, jako když někteří mávali rukou nad Hitlerem.
   Možná s úplně stejnými slovy "nemluvte o něm, když se o něm přestane mluvit, tak to utichne"

   jak se říká, že zlo vítězí proto, že dobří lidé neudělají nic proti vítězství zla, tak nemluvit o nastupujícím zeleném fašismu a jeho "ikonách" je právě to "neudělat nic proti nástupu zla" a doufat, že když mávneme rukou, tak pak to nějak samo přejde

   Smazat
 29. Hitler taky trénoval grimasy před zrcadlem.

  OdpovědětSmazat
 30. Podle jednoznačně negativních reakcí nejen u tohoto příspěvku je zřejmé, že téma ohledně změny klimatu je nadlouho zdiskreditováno. A o tom je celý příběh. Kapitalismus nebude nikdy moci řešit globální problémy, a tak je nutné alespoň řešení předstírat a lidí pomocí ekodaní a omezování stále více ožebračovat.

  OdpovědětSmazat
 31. Nevím jestli ta Greta je ten pravý reprezentant pro tu správnou ekologii a jestli ji svým prostřednictvím spíše nepoškodila a nepoškozuje. Oni tito ekologové ze své neznalosti mnohdy jdou až za hranu a požadují nereálné. A lidi navíc nemají rádi mudrlanty typu Gréta

  OdpovědětSmazat
 32. Trošku si vyjasněme situaci. Hlavní pozornost světa je soustředěna na osobnost Grety,do pozadí se dostává hlavní problém planety. Za sebe se přiznám,že i naše masmedia se ubírají tímto směrem. Pro mne jsou podstatnější konkrétní problémy a možnost jak je řešit, než srdcervoucí výstupy jedné dívenky, podporované všemi VIPáky.Sliby se slibují, blázni se radují, říkávala moje babička. Dnes mne zajímá výstavba ohromné pneumatikárny u nás pro Evropu(v asijské režii). Spojuji si tuto informaci s jinou, že firmy Continental a Michelin ukončí v Evropě výrobu pneumatik a budou propouštět desetitisíce dělníků. Potěž pánbu, když se tato výroba (vaření dehtu) převede k nám,tak si vzduch otrávíme, zajistíme zisky Asii, naši lidé si budou kazit zdraví za 1/3nové mzdy a stát jen prodělá zaplacením uhlíkové daně. Toto tu probíhá v tichosti, bez komentáře, ale zato nejsou noviny, které by neměly na hlavní stránce Grétu a její adorovací konvoj.Proto prosím, braňme si zde u nás doma vzduch a zbytky přírody a nenechme se oblbovat falešnými triky. Proto prosím, poslední opravdové Zelené, ať se pokusí zastavit výrobu pneumatikárny.
  Nejsem ďědeček, ani čevený,rudý ani modrý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne ne, Gréta není cvičená opička, tou cvičenou opicí jsmem my všichni, kteří tu estrádu baštíme i s navijákem a je to přesně tak jak to řekl 9:59. Cvičí s námi jak v cirkuse, stále jenom tohleto támhleto a pro samé stromy nevidíme, možná nechceme vidět, les. O důležitých věcech vyžadujících řešení se vůbec nemluví, nebo se bagatelizují. Důležité a zásadní problémy se upozaďují a drezůra hloupých davů finišuje. U nás ještě loutkovodiči potřebují nějak šikovně využít oslav 30-ti let od sametového pšouku ke svému prospěchu. Podle toho jak se jim to povede nebo nepoved, se uvidí jakou mají ještě sílu, možná to budou chtít fašistické síly využít pro protlačení českého majdanu. Zeman to svou neúčastí řekl naprosto přesně a většina národa to chápe, "Není co slavit".

   Smazat
  2. K 11:00, zapoměl jsem, hej hou, rudý dědeček.

   Smazat
 33. Myslím si, že většina nejbohatších lidí jsou vlastnící ropných rafinérií. Tito lidé také vlastní největší světová média a také si zakládají vlastní neziskové organizace - údajně na zavedení pořádku ve světě. Gréta bojuje proti oteplování klimatu, ale pomáhají jí s tím paradoxně všichni jmenovaní. Když si pak člověk uvědomí, že veškeré ropné výrobky, od ropy samotné až po plasty jsou tím hlavním faktorem globálního znečistění, pak mi to vyjde vše ve svém výsledku jako jakýsi paskvil.
  Z plastů už je dnes v oceánech další kontinent - tady by si asi lidé jako Gréta měli položit otázku ohledně oteplování - může toto nahromadění plastů mimo jiné působit jako lupa?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lupa svetlo nezosiľuje, iba koncentruje. V konečnom výsledku nemožno získať viac energie ako dopadlo na povrch lupy, naopak, časť svetla bude lupou pohltená alebo odrazená. Neexistuje materiál ktorý je dokonale priahľadný alebo má dokonalý lom.

   RChPz

   Smazat
 34. Já myslím, že tahle švédská slečna dosáhla neskutečného úspěchu. Kde by ji před rokem napadlo, že se o ní bude mluvit i té nejzapadlejší hospůdce v Čechách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:32
   Každý si z ní dělá srandu....i v té zapadlé české hospodě!!!!
   To je úspěch???☺

   Smazat
  2. To je bezpochyby úspěch.

   Smazat
 35. Návrh pro starostu Prahy 6.
  Pane starosto, neváhejte a místo pomníku maršála Koněva, vztyčte sochu Grety, osvoboditelky. Bude se krásně vyjímat nad podzemními garážemi. Jako sokl doporučuji ojeté pneumatiky. Tento ideový projekt, vám poskytuji darem, za vaši každodenní snahu na zkrášlení Dejvic.

  OdpovědětSmazat
 36. Včera jsem viděl starostu Prahy 6 v akci u Jílkové.
  Obyčejný tuctový politik. Musel se nějak zviditelnit.

  OdpovědětSmazat
 37. Bože taková kráva a tolik zbytečných článků a úvah o ní.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 38. Je to komedie s dívkou postiženou Aspergerovým syndromem, její loutkovodiči ji prostě vedou, píší ji projevy a platí cesty. Proč nejde to slaná Gréta protestovat do Brazilie a neprotestuje tam proti vypalování amazonských pralesů anebo do Ruska, proti vypalování sibiřských lesů, lesy a pralesy jsou zelené plíce planety-to se asi jejím loutkovodičům zřejmě nehodí do jejich plánů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik

   Toto jsou spravne otazky, co bude delat Greta nyni, A ta Brazile co se s tim bude delat je dulezita. Nejen to , ale i nesmyslna populacni explose a vyvoj masivni primitivni populace neni prinosem do 21 stoleti. Ovsem jak by Greta mela protestovat proti nim neni tak lehke???

   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Vážení anonymusové, zejmena A 18:36!!
   Žádné lesy, pole nebo parky na povrchu země nemohou být plíci planety, protože kyslík, který za slunečního svitu vyrobí při fotosyntéze vody a oxydu uhličitého zase v noci spotřebují pro dýchání a vydýchávají zase ten oxyd uhličitý. Oba procesy jsou u suchozemských rostlin v rovnováze částečnš ovlivněné délkou dne a noci, ale za roční období se to srovná (nula od nuly pojde).
   Zdrojem kyslíku na planetě zemi jsou vodní rostliny, protože ve dne se kyslík vyrobený fotosyntézou dostane z vody na hladinu a v noci rostliny rozbíjejí molekuly vody a uvolněný kyslík dýchají. I při tom vznika oxyd uhličitý, ale ten se ve vodě okamžitě rozpouští (sodovka). Rozdíl mezi tvorbou kyslíku ve dne a oxydu uhlíku v noci je značný ve prospěch kyslíku, který z vodní hladiny uniká do atmosféry. Až se podíl kyslíku v atmosféře zvýší z 21% na cca 27% začnou procesy samovznícení organických produktů hnití na zemi. A vrátíme se do období draků (ještěrů), kteří uměli své prdy a grgy zapálit A vo to GP jde.

   Smazat
  3. Ďuro Trulo27. září 2019 19:50
   Vážení anonymusové, zejmena A 18:36!!
   Žádné lesy, pole nebo parky na povrchu země nemohou být plíci planety, protože kyslík, který za slunečního svitu vyrobí při fotosyntéze vody a oxydu uhličitého zase v noci spotřebují pro dýchání a vydýchávají zase ten oxyd uhličitý.


   //////

   A veškerá hmota stromů, rostlin pochází tedy podle vás nikoli z uhlovodíků vyrobených fotosyntézou, ale odněkud jinud. Odkud? Z jiné planety teleportací?

   Proboha. Ďuro Trulo, vaše bláboly nemají obdobu

   Smazat
  4. Cetl jsem ze lesy v Brazili zasobuji 10-20% produkce kysliku na zemi. Myslim ze je to spravne cislo .

   Vetsina kysliku produkuji vodni rostliny o to vice musime byt opatrni na prirodu , vsecky chemicke splodiny !!! jdou do oceanu. Pak dochazi k tak zvanemu zlomu biologickeho retezce!!! , ktery se tezko opravuje a dava zpatky do pohybu.

   Dle mne : Kazda zeme by mela mit zakon: " ze nesmi vypustit vice nez na priklad 5% splodin za hranici sveho statu" , ci nejlepe 0%.

   Jinak ji odpoji bez milosti od nafty a zradla , at treba pochcipa hlady!!! A udelat to bez milosti aby si to uvedomili vsichni o co jde!!! ze neni mozno zit na DLUH do nekonecna.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  5. Vážený anonyme 21:03!!
   Pokud neznáte chemické rovnice fotosyntézy, které zná každý maturant, tak se alespoň slušně vyjadřujte a nikdo si nevšimne vašich neznalostí a neschopnosti myslet. Pokud si dáte práci, tak na netu ty rovnice najdete i s vyjádřením množstevních poměrů v molech. Pak zjistíte, že vstup a výstup kyslíku je v obou reakcích v rovnováze, ale vstup a výstup uhlíku již nikoliv (uhlík a voda se mění na cukry a ty na celulozu, hemicelulozy a lignin. Tyto látky se ukládají do stěn rostlinných buněk a ty zesilují a bu%nky se posléze dělí na dceřiné.

   Smazat
  6. ad Anonymní27. září 2019 23:07


   Dle mne : Kazda zeme by mela mit zakon: " ze nesmi vypustit vice nez na priklad 5% splodin za hranici sveho statu" , ci nejlepe 0%.

   Jinak ji odpoji bez milosti od nafty a zradla , at treba pochcipa hlady!!! A udelat to bez milosti aby si to uvedomili vsichni o co jde!!! ze neni mozno zit na DLUH do nekonecna.
   /////////////////

   1. Takový požadavek je nerealizovatelný, protože vítr zcela neuvědoměle ignoruje byrokratická nařízení

   2. Je to vynikající nápad jako nástroj nastolení zeleného fašismu překonávajícího hrůzností cokoli, co dosusd lidstvo zažilo,

   Smazat
  7. ad Ďuro Trulo27. září 2019 23:44
   Vážený anonyme 21:03!!
   Pokud neznáte chemické rovnice fotosyntézy, které zná každý maturant, tak se alespoň slušně vyjadřujte a nikdo si nevšimne vašich neznalostí a neschopnosti myslet

   -------------
   Dulo Trulo, vy jste opravdu hloupý a ještě navíc ignorant, který je na svoji neznalost pyšný a vztekle reaguje na jakýkoli fakt, který to vyvrací

   rovnice fotosytnézy, kterou zná každý maturant je:

   6 CO2 + 12 H2O -> C6H12O6 + 6 O2 + 6 H2O

   Speciálně pro vás:
   Těch 6 O2 vpravo je 6 molekul kyslíku.

   C6H12O6 je glukoza, která je základním stavebním kamenem celulózy, která je hlavní stavební hmotou těl rostlin


   Se svým ignoranstvím a neznalostí při současném poučování a vztekání se na všechny ostatní si můžete podat ruce s Fracky pro klima

   Smazat
  8. A 8:15!
   Popsal jste poměrně přesně rovnici 1. procesu (fotosyntézy) probíhajícího za slunečního svitu. Zbývá k tomu doplnit rovnici druhého procesu (dýchání v noci) a obě rovnice molárně kvantifikovat a pak spočítat produkty na kg rostlinné hmoty a hodinu procesu. Doufám, že tak učiníte a o výsledku budete informovat. Přeji radostně strávený čas nad VŠ skripty z organické chemie a fyziologie rostlin.

   Smazat
 39. Ale ted aby to nekdo nebral vazne..
  Greta by potrebovala plesknout pres hubu..recnicky obrat pro cenzora...
  to devce je zniceny a muzou za to rodice
  Jinak si myslim ze neni treba ji venovat zadnou pozoronost
  az bude dospela myslim ze svym rodicum podekuje za to jaky ji udelali nadherny detstvy
  Ale asi nejvice je zajimavy ze urady ve svedsku nevenuji zadnou pozornost teto velmi zajimave vychove
  myslim si ze to v pripade jejich rodicu hranici s ohrozenim mravni vychovy mladeze
  to se opravdu malokdy vidi a debilni OSN ..???
  Aplaus..cumim kam az to zaslo

  OdpovědětSmazat
 40. Hitler měl 16 let a taky rozpoutal 2 světovou ,tak proč ne GRETA !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik

   Odpoved na Anonymní28. září 2019 8:04

   Absolutni souhlas s vami. Ja jsem nemyslel pripady prokazatelnych prirodnich katastrof ci prirozene neurody, ja jsem myslel ciste pripady absolutni bezohlednosti z hlediska statu a populace , a vse by muselo probihat podle velice pomaleho dlouhodobeho planu, ne ve velkych zmenach.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Muže mi někdo říct jaké měl Hitler v 16 vize ? A co Greta až bude mít Hitlerův věk ! V 16 mluvit v OSN ! To může taky pravě na rozené dítě ,je jako Greta ,jako každý člověk ne ! Její rodiče jsou zbyteční ,tak jako každý dospěly !!!

   Smazat
 41. 20;22
  Obávám se,že se poněkud pletete.

  OdpovědětSmazat
 42. Ať je to s oxygenem tak, nebo naopak, prosím neničte lesy jsou krásné.

  OdpovědětSmazat
 43. Já si myslím,že by mněla dostat pětadvacet na holou,ale co chcete, je to Švédka. Ty tam mají tolik migrantů, že už ani neví co mluví.

  OdpovědětSmazat
 44. 20.22 jasne Ada v 16 rozpoutal valku
  To se neda komentovat..

  OdpovědětSmazat
 45. Fandím Grete zrušit nadnárodní kolosy, EU a nato!!!
  A pak může jít studovat jak dál...

  OdpovědětSmazat
 46. Má pravdu děcko nešťastné. Jenom nechápe, kde je toho všeho
  příčina. Ale jak by to mohla chápat, když se o tom nikde nemluví ani nepíše. Ani tady ne, všichni jen naskočili právě na slova těch, kteří z toho bordelu ve světě mají prospěch. Podle ni, to jsou "politici". Co to je to politik. Nějaký kašpar, zastupující většinou velkokapitál, zbrojařský lobista, většinou s malou životnosti u koryta, mající jen zájem jak si za tu krátkou dobu nahrabat na zbytek života.
  Ne politici ale systém. Kapitalismus ničí tuto "modrou" planetu od počátku své "průmyslové revoluce".
  A jelikož kapitalismus ve své dravosti nezná hranice, nic
  se změnit nemůže. Ani ta miliarda stromů. Miliarda nám už
  uschla a ty nové uschnou taky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.