Reklama

pondělí 16. září 2019

"Hajloval celý stadion": Azarov názorně ukázal, jak na Ukrajině "není nacismus"

17. 9. 2017 tsargrad a facebook
Ukrajinský politik Nikolaj Azarov zveřejnil na svém Facebooku, jak ukrajinští fanoušci "hajlovali na celém stadionu". "A říkají, že na Ukrajině není fašismus a nacismus. A co je potom toto?", ptá se Nikolaj Azarov. Předseda vlády Ukrajiny od roku 2010 do roku 2014, bývalý vůdce Strany regionů, poslanec Nejvyšší rady několika funkčních období Nikolaj Azarov všem ukázal, jak vypadal hajlující stadion na utkání Ukrajina- Srbsko. Dané video zveřejnil na svém účtu na Facebooku.


"To je fašismus, který se nyní na Ukrajině obrozuje", napsal.

A to vše se stalo zcela nedávno - začátkem června tohoto roku. Místo konání - stadion "Aréna Lvov". Na záběrech je vidět, jak ukrajinští fanoušci doslova šílí.

"Celý stadion hajloval, píše Azarov. Chci poznamenat, že na tomto utkání byli přítomni pouze ukrajinští fanoušci, nebyli tam žádní fanoušci ze Srbska. A říkají, že na Ukrajině není fašismus a nacismus. A co je potom toto?".

V komentářích vyjadřovali účastníci diskuse zděšení.

"To je hrůza!" Každý dospělý rozumí, čemu se to podobá! Nedej Bože!", píše Nataša Forosťanová.

"Ještě před 5 lety nebylo možné něco takového vidět ani ve strašném snu ... Jak je to možné??? Co bude dál?", říká Galina Bučacká.

"Lidé jsou velmi ubozí z hlediska morálky, jenom o tom sami nevědí", uzavírá Ljuda Jurinová.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

121 komentářů :

 1. Co se divíte, jsou tam jen samí sportovní fanoušci a to hajlování není stejně, jako hakenkrajc Dolfkův patent, nýbrž starý olympijský pozdrav ještě z dob antického Řecka...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Na tričkách měli trojzubec a tím vyjadřovali podporu konkrétnímu gladiátorovi. Takže tento obrázek by mohl znamenat "SALVE RETIARIUS!"

   Smazat
  2. Jo a upalování lidí v Oděse je jenom takovej dávnověkej sport ještě z dob Antického řecka, spolu s ostřelováním civilních objektů v Doněcku a Luhansku. Co se prosím vás dlidi divíte, tenhle režim sám poukazuje na své kořeny demokratizmu Antického řecka i se svým otrokářským zřízením.

   Smazat
  3. Já to, pane 7.07, chápu spíše jako "VICTORIA GLORIA (RETIARIUS)!"... a secutores democratie? Tupě přežvykují v Bruselu, a vymýšlejí voloviny.

   Smazat
  4. 7.46 Upalování lidí za živa byla všeobecně oblíbená kratochvíle. Zejméně u Galů (Francie) - zdroj? Např. G.I.Caesar, Zápisky o válce Galské. Moc se to zalíbilo i římským biskupům, kteří to zavedli v Katolické církvi. Také jako "očistu" duší pro radost pana Ježíše a panenky Marie. Takové Auto da Fé (z portugalštiny) byla nákladná švanda umravňující věřící a hlavně tajně jinověřící, či dokonce nevěřící.

   Smazat
  5. Ten trojzubec NENÍ žádný znak gladiátorů, nýbrž znak Chazarské říše, která byla vyvrácena knížetem Svjatoslavem, neb to byl parazitický a všem okolo nepřátelský státní útvar, ve který se pod vedením jewrejských oligarchů dnešní Ukrajina převrací a proto hloupí slovanští knechti dnes hajlují s tričkama se symboly těch nejodpornějších hnutí, která vždy přinášela jen utrpení a zkázu a tak dopadá i dnešní UA a její lid v područí moderních Chazarů, kteří z toho utrpení tloustnou...

   Smazat
  6. 10:49, secutores budou ti hajlující, kteří mají na tričkách Dartha Vadera.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. hlúposti - chazari tu boli od rozpadu ich ríše, a pohlisa na západ pod tlakom mongolov - Časť z nich roku 895 spolu so starými Maďarmi zaútočila na Karpatskú kotlinu, usadili sa pravdepodobne v dolnom Potisí, kde postupne splynuli s ostatným obyvateľstvom. Chazarskú ríšu zničil v roku 965 kyjevský knieža Sviatoslav Igorevič.

   Smazat
  9. 7:46 Oděsu - to chazarský hnízdo, už měli srovnat se zemí dávno! Když Velká Káťa s Pepikem Druhým a Velkým Fricem smazali ten spolek nemravnejch holek zvanej Rzecz pospolita, tak se všechen chazarskej hnůj rozptýlil do okolí a nejvíc se jich usadilo právě zde! Carovým kozákům dalo pak pořádnou fušku ty Buntem štvaný a Rothschildem placený židobandy v roce 1905 rozšavlovat!

   Smazat
 2. No jo to je tolerované celým západem to jsou jejich skvělý spojenci.

  OdpovědětSmazat
 3. Kolář z Prahy 6 se tam bude cítit jako doma. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otto Kolář - jeho príbuzný bol členom gestapa - po 45 zdrhol

   Smazat
  2. Podpora fasistu a nacistu na Ukrajine jenom pripomina svetovou podporu Hitlera a nacistu predtim..
   A dalsich vrahu jako Pinochet, Suharto a mnoho dalsicj a nevrelejsich pratel USA a zapadu..

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecy v kleci pane...
   Noviny jsou firma jako každá jiná. Když je parchant majitel, budou zprarchantělé i noviny. S nějakou vaší přiblblou nezávislostí, by to mohli taky dotáhnout až do České Televize, a to teda prrr!

   Smazat
  2. 5:00 Radosto, zahlédl jsem jen jméno Křetínský, dál jsem to nečetl, takže ani nevím, cos to sem zkopíroval. Kromě toho, nečtu texty idiota, který ho dá jako link a který je úúúplně mimo téma.
   A mimochodem, co tak skromně? Nedáš po sobě alespoň dva dlouhé příspěvky? Dneska ses moc nevyznamenal a to sis přivstal. Zas další zbytečná práce před vymazáním.

   Smazat
  3. Též jsem tu pitomost nečetl. Když to smažou, bude smazáno. Když nesmažou, taky jedno.

   Smazat
  4. Teda mě se nezdá, že by to psal Radosta...ten piše naprosté zhovadilosti. Chybí mi tam Putin a lepšolidi. Je to diskuse a já sebekriticky přiznám že s mnohým u 5.00 douhlasím.

   Smazat
  5. Pro 7:08
   zdravím, pokud jste: j.s.kozina (seznam.cz) a autor textu kterým byla jasně vysvětlena zrádnost "obranného systému" ??? :

   "Dva stejně schopní a stejně vyzbrojení šermíři se drží vzájemně v ěachu.Jeden z nich ale vypoví dohodu a začne oblékat brnění.Zdánlivě obranný systém a zdánlivě obranný akt,ve skutečnosti je to však agresivní akt,usilující o výhodu nad protivníkem"

   Smazat
  6. jště pro 7:08
   Text publikován 16:46:16 rok bych musel najít.:-)

   Smazat
  7. 8:11, Radostovi zřejmě došla inspirace a taky se mu nechce tak namáhat, kdyžu ty hověziny hned smažou. Tak kopíruje kraviny i s linkem. Zřejmě proto, aby na sebe upoutal i barvou, protože neumí barvu jinak vložit.

   Smazat
 6. A těch banderoksindlů jsou plný Čechy!!!!!Vyhnat ten odpad i s Petříčkem,TROPičkama a celým tim amihumusem!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. až budou miliónové úchylky svážet manipulované burany autobusy ze všech koutů Česka na listopadovou Letnou, tak se můžete vsadit, že těch ukrajinských vlajek tam vlát bude více než-li českých, banderovci milují rádi dovádějí na majdanech a mají nesmírně rádi rudou (ne vlajku, ale krev)

   Smazat
  2. 9,36
   Bude jich tam jako much na hovně,to máte úplnou pravdu.....takže po konci tý frašky se do toho tyštuchu můžou chcankaři zabalit a vzít banderosvoloč pod křídlo a hurá do BANDEROSTÁNU,tady nikomu chybět nebudou,NAOPAK!!!!!!

   Smazat
  3. 9:26, chchlovska vlajka, vlajka Pravého Sektoru a ta s hvězdami a pruhy. Už se těším, půjdu je fotit.

   Smazat
 7. Víte s tím pozdravem je to všelijaké. Ano, fašisti ho zprofanovali. Zdravili se před tím takto Římané,Indiáni dokonce i Indové. Mnohé nevzdělané národy se tak zdraví stále. I já, když přijdu do hospody, tak u dveří s nataženou pravici všechny pozdravím. Na rovinu, to gesto přece za nic nemůže. Z hákovým křížem je to to samé. Já taky stále sekám trávu pro králíky srpem a hřebík přibíjím kladivem. A Rakušáci toto nářadí mají dokonce ve státním znaku...P.S. Nevím jestli dokonce není srp a kladivo v naší zemi oficiálně zakázán!? M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. M.R., válka byla příliš krutá, povrazděných mnoho. To gesto je dostatečně, a oprávněně zdiskreditované. Ono jde spíš o to, jak to kdo myslí, co tím vyjadřuje. Zkuste to vaše hnusné gesto namísto hospody dělat na stadionu. Potom poreferujte, jak jste vysvětloval, že jste chtěl jenom pozdravit svoje "kameraden", nebo pivo.

   Smazat
  2. Oni prý ukazovali, "jak vysoko skáče jejich pes".

   Smazat
  3. M.R. má pravdu! Ani tento pozdrav není nebezpečný, pokud z hlediště divák zdraví svého hráče. Zlé to bude, až "nějaký hráč" vystoupí na tribunu a na jeho pozdrav odpoví stejným gestem dav, třeba na Letné! Nebo jinde ale jak provést změnu bez "hráčů a ideí"? I falešné symboly jsou někdy užívány v proxy válkách. Záleží, kdo za nimi stojí. Židovští oligarchové chránící fašisty? Nemožné? Proč?

   Smazat
  4. 8:58, ne, srp a kladivo zakázány nejsou. Ani rudá hvězda ani rudá vlajka. To jsou většinově symboly dělnického hnutí, a také státní symboly, v mnoha případech stále platné. V Latinské Americe velice populární.

   Mezi komunistickými symboly a nacistickými je poměrně velký rozdíl. Komunisté nepronásledovali někoho kvůli něčemu, co nedokáže změnit ani kdyby chtěl, a to rasu a původ. Právě naopak, komunisté byli internacionální a "propagovali mír" mezi národy. Nacisté nebo jiné rasistické spolky přesně naopak.

   Komunisté pronásledovali dle původu také, ale většinově stačilo, že se bohatá rodina s "nespravedlivě získaným majetkem podělila" :) a i takový vévoda mohl v klidu žít v socialistickém ráji. :)

   Co se týká nacismu, ať byl jakýkoliv, je jedna věc, která je staví do té nejhorší polohy, a tím bylo zavedení průmyslové genocidy vybraných skupin lidí. A nebylo téměř možné tomu uniknout, pokud jste zůstal v takovém státě.

   Komunisté nepronásledovali "pracující inteligenci", považovali je za potřebnou, byť slabě placenou součást společnosti. Židovský profesor za vlády nacistů neměl šanci.

   Smazat
 8. To byl přece nevinný pozdrav obyčejných ukrajinských fašistů, podobnost s tím hitlerovský obdobím je čistě náhodná. Ukrajinští fašisté jsou neobyčejně přátelští a jsou už rozlezlí po celém světě včetně Česka. Jsou to velcí kamarádi Schwarzenberga, Štětiny, ale i Poche-Petříčka, který je spolu s Hamáčkem začal dovážet do ČR ve velkém, protože jim doma hoří půda pod nohama. Buďte k nim přátelští a i vy se naučte konečně pořádně zdravit, jako ten blb přede mnou (8:58). Je to přece standardní kapitalistický pozdrav, pozdrav liberalismu, který dojíždí do konečné stanice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne ne, tím je přeci ŠALOM ALEJCHEM, REBE;-).

   Smazat
  2. Jak správně zdravit. Zasalutovat? To je příliš militantní. Vystrčit prostředníček? Zařvat, aby vás všichni slyšeli? Zavedeme zase nějakou komisi, která ustanoví podkomisi, jak správně zdravit! A když vám nedejbože ulítne ruka, ztrestat!

   Smazat
  3. 9:32, rána vedle. 8:58 není typická ukázka neonácka ani radikální havlérky.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty budeš jeden z těch zvěstovatelů příchodu nového Mesiáše, co? Hlas Boží seslán z nebes mezi zmatený lid. Dalibor, jehož ani nouze nenaučila housti.

   Smazat
 10. Možná to bude demokratický fašismus. No, hlavně jestli mají co jíst:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. samozřejmě, vždyť vyžírají celou Evropu :-)

   Smazat
  2. Účka, Ukrouši, Chochli atd.. jsou lidem sice poněkud divokým, a mnozí z nich hodně, opravdu hodně blbým, ale pracovitým a semtam i talentovaným a technicky zdatným. Škoda, že jsou tak totálně tupě zombirovaní. O vyžírání bych v tomto případě, alespoň v současnosti moc nemluvil, neboť pla dostávají za práci a mnohdy nižší, než by se patřilo.

   Smazat
  3. Ať táhnou do BANDEROSTÁNU,tam je budou platit v HALDÁCH HŘIVEN,TO BUDE PENĚZ!!!!!!☺

   Smazat
  4. chochol je rus !!!

   Smazat
  5. A ty seš ko...t,ale kojot to není!!!!!!::-)

   Smazat
  6. 19:15, ale není, to je přezdívka pro Ukrajince. Rusům se říká mandelinky (kolorady), moskali, vatnici a další milá označení. Pokud by tě zajímalo, tak pro všechny neslovanské skupiny mají ti ostatní jednotné označení "čurki".

   Smazat
  7. 21.25 Podle města ČURKI na Dálném východě, v ŽIDOVSKÉ AUTONOMNÍ OBLASTI...

   Jako byste místo Izraelec řekl třeba Nazaret..., nebo Karmiel;-).

   Smazat
 11. http://novysmer.cz/index.php/historie/2890-kdybych-mel-zapomenout-na-ne-boze-na-nebi-zapomen-na-me UKr.fašisté
  No, armáda to sice nebyla, ale vyhlazovací akce estonské legie SS, pozdějí brigády a nakonec estonské divize SS o síle skoro 16 tis. mužů jsou dostatečně známy. Svatá pravda, Estonci se vrchovatou měrou zasloužili o to, že se pobaltské republiky staly juden frei. Mají na svědomí ty nejhorší możné zločiny, jejichž brutalitou šokovali i samotné Němce. Stejně tak tomu je v případě Lotyšů, Litevců a Ukrajinců. Po válce se na tyto "zásluhy" bohužel zapomnělo.

  OdpovědětSmazat
 12. VIDEO „Koněv se v Praze střetl s SS,“ říká pamětník. A generál šokuje novou informací:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Konev-se-v-Praze-stretl-s-SS-rika-pametnik-A-general-sokuje-novou-informaci-596268

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koněv se střetl s esesáky leckdes, třeba v Polsku, ale i v SSSR. Obvykle to nekončilo dobře... pro esesáky.

   Smazat
  2. 16:53 Copak, zůstala snad některýmu z rytířů naší rasy vězet holínka v prdeli toho rusáckýho Mongolce?

   Smazat
 13. Neřekl bych, že hajloval celý stadion. V popředí se vyfotilo pár magorů, nějaká fašistická bojůvka, které tam nejspíš jsou. Ale nehajluje celý stadion, To si Azarov přihřívá svoji politickou polívčičku.
  Taková fašistická hysterie se nerozšíří po celém národě snadno. Vždyť co můžou nabídnout lidem? Válku s Ruskem? Tu může propagovat jenom pár magorů, ve funkcích. A lidé nevidí za ta léta od svržení Janukoviče a proamerického, nebo proEU směřování, žádné přiblížení k Evropě. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:41, no ona i jedna taková vydařená tribuna zvládne vyrobit slušný kravál. Jenže v článku se přece netvrdí, že Chochli jsou nacisti. To by asi nad nimi v Kremlu zlomili hůl už hodně dávno. Ale reaguje se na tvrzení ukrajinských sdělovadel, že nacismus na Ukrajině není vůbec, a naopak je hojně rozšířený v Rusku.

   Oficiální Účka tvrdí, že "Ukrajina ce Jevropa", protože narozdíl od Ruska oni nejsou nacisté, Pravý sektor a ostatní milé spolky vyholenců s háknkrajcy jsou nevinné kluby patriotů, Šuchevič a Bandera jsou bojovníci za svobodu a demokracii, a vše zlé jim bylo implantováno z Ruska.

   Proto musí Jevropa s nimi bojovat proti ruské nacistické agresi. A jsou to právě Ukrajinci, kteří rozeznají Rusa a mohou nás před ním ochránit. Podobně jako Julius Streicher rozeznával Židy podle zadku. On taky nebyl nacista.

   Smazat
  2. Můžu souhlasit s tím, že Azarov s Janykem prosrali stát a teď se marně snaží o nějaké ty bodíky. Tak neschopné a hamižné idioty aby pohledal.

   Smazat
  3. Anonymní17. září 2019 17:03
   17:55 to řekl za mě. P.K.

   Smazat
 14. U nás také fandové vyvádí hlouposti z toho nelze usuzovat, z že jsou všichni nacisté Jsou jen zpracování propagandou více než někteří Češi rusofobove

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:09, Já vím, že i rezavé princátko Harry W. si v jednom diskoklubu navlékl z hecu na rukáv stuhu s hákovým křížem. Jenže on kromě mezinárodní ostudy za to dostal takový výplach od rodiny, že měsíc chodil po kanálech. A to je ten rozdíl.

   Pokud vám tribuna heiluje a řve sborově "Slava Ukrajině!" anebo rovnou "Sieg Heil!", pak by to měl být velký skandál a mělo by se to řešit. Jenže ono se to neřeší anebo jen vágně. Zato TV a ukrajinské noviny všude tvrdí, že žádní nacisté na Ukrajině nejsou. A my přitom víme, že značná část bojovníků z Azova jsou regulérní nacisté se vším všudy. Nemluvě o Pravém Sektoru nebo praporu Tornado, který se přetransformoval v jiné těleso. To máte jako těmi "syrskými rebely" nebo Bílými přilbami. Dopoledne rebelové, odpoledne Al-Kaida, večer ISIL. Před něčím takovým nemůžeme zavírat oči, něco jako "chlapci se baví". Zábava těchto chlapců stála v Oděse životy několika desítek jejich obyčejných obyvatel.

   Chtěl bych vidět ten mazec, kdyby začala heilovat tribuna někde u nás, anebo nedejbože v Německu.

   Smazat
 15. Tak trochu mi to připadá jako když ČT ukazuje, že té a té, samozřejmě prodemokratické demonstrace se zúčastnilo tolik a tolik lidí. Ale vidíte jen záběry zespodu(!) na první rozvášněnou řadu a nemůžete si udělat vizuální obraz o tom kolik na té demonstraci je skutečně lidí...V tom jsou v ČT mistři, ti to dotáhli k dokonalosti, tedy nafukovat dav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plagiátoři kopírují umění tvorby záběru Leni Riefenstahlové. Ta je ale používala ke zvýraznění dramatična záběru - počty nadšených nemusela falšovat. Ani se jí do záběru nikdy nemohli najednou vejít.

   Smazat
  2. 13:57, jo Leni, to byla průkopnice. Škoda, že to bylo v čase, když tam byl ten kníratej zmrd.

   Smazat
 16. Smrt fašismu a benderovcum.

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud náckové, a fašouni hajlují, ukazují tím, že tu pracku už nepotřebují.

  OdpovědětSmazat
 18. Přerazit a nenechat tu pačmáku pořádně srůt!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13.25 Já jim ale, kvůli vám a vašim, invalidní důchody ani léčení platit nechci!;-)

   Smazat
  2. 13,54
   Nic takovýho nepadá do úvahy!!!!!.-)

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My za tebou nechceme, nemyslící fašistický politruku. Budoucnost patří tomu, kdo pro ni něco udělá a do budoucna se skutečně kouká a myslí u toho. Ty to zjevně nejsi, takže jsi prohrál už předem.

   Smazat
  2. 14:11, tady zmizel debil Radosta. Můžeš se přestěhovat za ním na jejich diskusní fórum, určitě tě uvítají se slzami v očích.

   Smazat
 20. 14,11
  Zavři tlamu ty senochrupe a neser se kam tě nikdo nezval!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak ses v tom zamotal a pomotal, Hitlerovský pohrobku. :) Komu by nadávání prospělo? Co to meleš? Nějak si odporuješ, páč tvůj text neukazuje na politickou korektnost, kterou jsi to zakončil. To je tak, když plácáš něco, na co nemáš hlavu. Ty ses u toho nejen pomotal, ale ještě ses u toho pomočil. :) A s tím ti fakt nepomůžeme. :)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:49, a my se tobě nesmějeme, jelikož jsi trapný a nudný. Beru zpět výzvu adminovi, aby tady nějaké tvoje příspěvky nechal. Ty jsi skutečně hloupý provokatér. Nemáš páru ani o tom, co se děje v Americe, protože nerozumíš geopolitice. A co předkládáš nějakým starým štamgastům někde na Floridě je nám u prdele. Bohužel ty tvoje se nedají použít ani jako zábavný materiál.

   Smazat
  4. Ja zase s radostí překládám vyroky dementního Trumpa, celá hospoda čůrá smíchy.
   Seth Meyer.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Propagandiste ! NATERACI ! Musite si udelat revizi v rozdavani a pridelovani propagandistickych postu na zaklade schopnosti !
  Vy to delate na zaklade konekci - nepotismu - a prislusnosti ke skupine.
  Tento vas system zarucuje intelektualni upadek - DEGENERACI a celkove tmarstvi v zakladnim mysleni !
  Coz prinasi mnoha lidem radost a me to pobaveni !

  -----------------------------------------------------------

  Kdyby Bolsevici nevrazdili Ukrajince po millionech ,
  tak by se Ukrajinci nepridavali po tisicich k Nacistum po roce 1941.

  Kdyby Naciste NEUDUSILI a krute nepotlacili ukrajinsky Nacionalismus, tak by dnes hlavni mesto na vychode byl Kiev a ne Moskva.

  A vy bezpaterni VLAZPRDELKY, by jste dnes oslavovali jine viteze.
  CAMCARA RAAAAA ! Famfary na pocest pravdy ukocili, moji osvetovou prednasku.
  Protesty prijima lamparna na nadrazi na Smichove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu po milionech? Možná, ale za cara.

   Smazat
  2. 15:33, Hlupáčku honolulu, ukrajinští nacisté byli vítanými kousky v řadách Einsatzgruppen SS. To co dokázali oni, nikdo jiný nezvládl. Budeš se divit, ale měl jsem možnost přímo osobní kontakt s lidmi, kteří tuto dobu zažili na místě a rozhodně to nebyli hloupí lidé.

   Ukrajinci (nacistická komunita) kladla obrovský odpor, možná jako Němci v Berlíně. Přesto byli v roce 1956 spláchnuti definitivně do hajzlu. Myslím tím hlavně týpky z oblasti Haliče, ta proslula v této oblasti netušenými talenty. Moskva byla v tomto velice jemná a zlomila pouze hřbet tamním zdivočelým komandantům, většinu lidí ušetřila.

   Pokud udělali bolševici nějakou kravinu ohledně Ukrajiny, pak to byly územní dary z RSFSR při vzniku Sojůzu. Například téměř čistě ruskou oblast tzv. Novorusie, kde byl soustředěn klíčový průmysl Ruského impéria. Tato oblast během války rozhodně proukrajinská nebyla a už vůbec se neztotožňovala s nacistickou myšlenkou a tvým komickým "dobytím Moskvy".

   Ty vole, co by Němci za to dali, kdyby za ně něco podobného vybojovaly ukrajinské nacistické prapory, a Němci by tak vítězně vstoupili do hlavního města a ušetřili spousty životů pravých Árijců.

   Nevíš o tom nic. Rusky ani ukrajinsky neumíš, nevíš ani co to je suržik, nepřečteš si dobové záznamy, nerozumíš jejich diskusím. Ty jen předkládáš to, co si přečteš ve Washington Post a to považuješ za pravdu.

   Smazat
  3. Snad všichni víte co byl Volynský masakr.Poláci o té události natočili film.V roce 1944 povraždili banderovci více jak 100 000 polských venkovanů a to tak brutálním způsobem ,že i otrlí esesáci se zhrozili,bylo to asi 90 způsobů mučednické smrti.Na př.těhotným ženám vyřízli plod z břicha a napíchli na vidle atp.Jsem přesvědčený ,že dnešní potomci těch vrahů,Ukrajinci jsou schopní podobně pozabíjet civilisty z Donbasu nebo z Krymu.Horší je ,že tyto nacistické manýry se šíří i do ČR a ,že nás někteří politici na to připravují jako ten starosta z Prahy 6

   Smazat
  4. 22:04 Tak ňák chcípli i putlerpšoukova bába s dědkem! Ale jeho mámu schovanou mezi hovnama bohužel nenašli ...

   Smazat
 24. Prosil bych redakci o promazání psychopata 15:33, eventuálně vystavení do nějaké "síně slávy" psychopatů a pomatených pohádkářů na NR, aby lidi mohli vidět, co existuje v ČR za nenávistné zakomplexované primitivy, bezpáteřní hitlerjugend, fanatické vymyté liberály (= korporátní fašisty) ap. Děkuji.

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:49 To není zakomplexovaný primitiv z ČR, ale nablblý emigrant z Floridy. Emigroval jako puberťák, prošel si antikomunistickým vymýváním mozku v JAR a teď se snaží sám sebe přesvědčit, že není úplně blbý. Mějte prosím pro toho ubožáka pochopení. Nic jiného, než pozdvihovat si sebevědomí urážením druhých, už v životě nemá.

   Smazat
  2. 18.24 Pravda, člověk, krerý vlastní vinou přišel o svůj původní rodný domov to má opravdu těžké a takto si léčí své komplexy a mindráky. Uráží svou rodnou zem a její obyvatele, protože jim závidí! Být navíc jednodušší a neštěstí je dokonáno!

   Smazat
 25. 15:33
  Lézt někam,KAM TĚ NIKDO NIKDY NEZVAL A NEZVE JE VRCHOLEM VROZENÉ DEBILITY,KRETENISMU A AMIZHOVAILOST PRVNÍHO STUPNĚ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Tak proč se podle toho nezařídíš, Putlerprde? Tedy proč radši trvale nezůstaneš doma, uvnitř smrduté lejnolíhně tohodle škaredého Ugrofína? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, co kdybyste se rozepsal kým byl hladomor na Ukrajině uměle vyvolán a proč? Jsou dvě protichůdné verze, kterou zastáváte? Myslíte, že k diskuzi patří vulgarity, které rádi užívají jednodušší lidé a trotli?

   Smazat
  2. 21:11
   O čem se má ten dutoleb rozepsat,když nic neví,ničemu nerozumí a nic nechápe???!!!!

   Smazat
  3. 21:27- nepředbíhejte, doufám v jeho vyjádření, jinak se znemožní sám.

   Smazat
  4. 22:22
   Ta jeho ynteligence a rozhled přímo"""tryská"""z každého jeho amicancu!!!!!

   Smazat
  5. 22:29-v pořádku a Vy ho nenávidíte proč? Buď jste Troll, nevrlý dědek nesnášející jiného dědka. Vy anonym chcete zákazy jiným tříbit správnost pohledu? Na víc nemáte, tedy toleranci?

   Smazat
  6. 22:44
   On má ten amikretén někdy něco k věci???!!!!
   Že o tom nevím ani já,ani většina diskutérů tady,který píší adminovi,aby ty jeho slinty vymazal????!!!!
   Nevelké dědek fakt NEJSEM a jestli chcete číst ty jeho bláboly máte určitě možnost jinde!


   Smazat
  7. 6:06-přikláním se k názoru, že jste troll. Jak jste si ověřil, že anonymové žádající smazání nejsou jeden týž, tedy Vy. Možná jste i diskuzní stroj, který nerozezná české významové slovo "nevrlý" a přeložil si ho jako moravské nevelké. Jistě bláboly si mohu přečíst jinde i ty Vaše!

   Smazat
  8. 10,49
   Já si nepíšu sám se sebou jako Hovnolulan a nebo ten nácek,kterej tady propaguje amiokupanty,fašisty,banderovce a jinou verbež!!!!!Nechtějte vědět,co si o milovníkovi toho amipaskvilu myslí věštšina komentujících....a co jste vy,raději nechám viset nedokončený ve vzduchu!NAZDAR!.-)

   Smazat
  9. 11:02-potenciální nácky i ty komunistické vidím v lidech anonymních, kteří mají jasno, co si myslí většina a oni! NAZDAR.

   Smazat
  10. 12:21
   Hmmm,každý kdo nemá rád to HOVNO z amianálu jménem Hovnolulan je fašista nebo komunista....A voni jsou MEŠUGE!!!!!!NAZDAR!!!!!

   Smazat
  11. Teď již nereaguji na 19:19(není na co, nemá-li rád H., možnosti které uvedl jsou jeho volbou.)
   Protože honolulu nereagoval, domnívám se, že zná jen tu americkou verzi a to je pro mne zklamáním. Asi "Brouk Pytlík" má lepší knihovnu ale uvidíme, zda napraví reputaci H.

   Smazat
  12. 19:19 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tak tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Už brzy to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný komoušský xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Ty amicancy si nech pro tapety na WC,ty vrcholově RETARDOVANÁ zdrápanino....A HLAVNĚ táhni do bažin i s papundeklem,kroukouši mají hlad!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 29. 16:26
  Untermensch hodnotí kdo jak vypadá????
  Si sežeň zrcadlo ty senochrupe i se vrozenou debilitou se tam ty prdelní ksichte určitě poznáš!!!!!!!!
  Fotr byl stižen A52,mutr měla F73 a ty máš H5N1,to je rodokmen!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však ty taky nemáš zrovna ideální původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj coby delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg!

   Smazat
  2. Takže vlastně nijak neyvypadáš. Páč jsi jen prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   který není možný spatřít v zýádným zrcadle!

   Smazat
 30. Smažte toho vola z Floridy. Zas nemá svůj den a píše úplné kraviny. Asi zánět močového měchýře nebo něco podobného.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne honolulu. Jsou chvíle, kdy se s tebou dá a dokonce poměrně dobře, a někdy ti prostě rupne v kouli. Proč to děláš? Nechtěj mi tvrdit, že to je stářím, až tak dementně nevypadáš. Máš-li něco k tématu v článku, piš k tématu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 32. 19;54
  Ty seš skutečně OMYLEM PŘÍRODY a KOKOTUS MAXIMUS jako každej amihumus všude ve světě!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 34. Jestli jsou odpovědi na honolula a jsou to odpovědi slušné, nechávejte prosím celé vlákno i s honolulem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu je troll. Jsem rád, že ho redakce maže.

   Smazat
  2. 16:53 Nick honolulu je především Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  3. 18:49, pokud bude honolulu opěvovat rasismus, pak to smazat můžou a tebe ty rasistický hovado s ním.

   Smazat
  4. 16:53 a ploč ? vždyť je zábavný a zvyšuje čtenost,
   což se počítá.

   Smazat
  5. 19:05 Ty mě aky už dlouho srát nebudeš! Ihned poté co se chopím moci tě dám s celou zdejší sortou bolševických podlidí zaživa zakopat pod zem, aby dřív než vaše smradlavá, chlastem a špatnou stravou zbytnělá, avšak rachitická trupiska prohnojí zem, jste ji stihli svými prackami a hnátami v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětat, aby pak takto zúrodněná zem poskytla žírný chléb králikům, z jejichž kožek kurvy co vás vrhly někde v chlívě na udusanou zem, mohly po nocích ušít hřejivé límce na zimní mundůry vojáků Barbarossy 2, likvidujícím tento podřadný xindl, dosud ještě obývající ruské stepi! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 35. Francouzští novináři v přímém přenosu školí Křetínského

  IN MEDIAS RES
  Téměř v přímém přenosu můžeme sledovat, jak se sebevědomí novináři dokáží postavit majiteli. Garantujte nám, a to písemně, naši redakční nezávislost, vyzvalo nejnověji 460 novinářů ve Francii českého miliardáře Daniela Křetínského.
  Velmi inspirativní!

  Vzpomenete si ještě na francouzský film Hračka s Pierre Richardem z poloviny 70. let minulého století? Dlouhodobě nezaměstnaný novinář získá místo na zkušební dobu ve významných novinách. A dostane za úkol napsat reportáž z obchodního domu.
  Tam si ho všimne rozmazlovaný synek mediálního magnáta, majitele nebožákových novin a trvá na svém – tuhle HRAČKU chci.
  Netrvá dlouho a pisálek je zabalen do bedny a odeslán bavit vydavatelova potomka.

  Není byznys jako byznys
  Snímek z roku 1976 je vysoce aktuální v soudobém Česku. Přesně od poloviny roku 2013, kdy Andrej Babiš oznámil, že kupuje Mafru. Po něm si začali pořizovat „svá média“ další tuzemští miliardáři. A novináři se začali stávat hračkami v jejich rukou.
  V očích magnátů jsou zaměnitelnými zaměstnanci, kteří mají držet krok a ústa. Pak se budou mít relativně dobře. Stejně jako další lidé z koncernu či holdingu – z drůbežáren, chemiček, lékáren, tepláren nebo třeba fotbalové Sparty.
  To je ovšem hluboký a v Česku bohužel hodně rozšířený omyl. Média nejsou byznys jako každý druhý. Jejich role je v demokratické společnosti nezastupitelná. Zastupují veřejnost při kontrole státní moci. Svobodná média musí být ale osvobozena nejen od vlivu státu, ale i od moci svých majitelů.

  Komu slouží novináři
  Ne, nechci tím tvrdit, že mediální domy patří jejich zaměstnancům, nebo že by snad měly být ve vyšším zájmu vyvlastněny a předány do rukou „pracujících redaktorů“.
  Celé je to o míře redakční nezávislosti na vydavatelových zájmech a rozmarech. Tedy přesně o tom, co tuzemští majitelé nejsou schopni akceptovat. Protože oni si přece média pořizovali, aby sloužila jejich zájmům, nikoli zájmu veřejnému.
  Bohužel jim to důrazně nevysvětlili ani jejich zaměstnanci. Proto jsou nyní v situaci podobné hrdinovi z filmu Hračka. Vydáni na milost a nemilost vrtochům majitelů.

  O to zajímavější je sledovat jiný francouzský příběh. Odehrává se v těchto měsících a čeští novináři by měli povinně hltat každý díl „seriálu“ o tom, jak se Daniel Křetínský pokouší převzít kontrolu nad novinami Le Monde.

  Francouzská inspirace
  Téměř v přímém přenosu můžeme sledovat, jak se sebevědomí novináři dokáží postavit majiteli. Garantujte nám, a to písemně, naši redakční nezávislost, vyzvalo nejnověji 460 novinářů ve Francii českého miliardáře.
  A neberou to jako vyhlášení války. Chtějí to mít černé na bílém, kdyby snad někdy v budoucnu chtěl Křetínský pozapomenout na své dnešní deklarace.

  Ale hlavně – svým přístupem mu hned od začátku ukazují, že s nimi bude těžké pořízení, kdyby je snad chtěl jednou zařadit někam mezi zaměstnance firmy na odvoz odpadků nebo prodavače v Makru. A požadoval po nich, aby mu posloužili v jeho snaze posílit byznysové pozice ve Francii.
  Velmi inspirativní přístup.

  Ondřej Neumann

  OdpovědětSmazat
 36. To "hajlování" bych nebral tak vážně. To se jen z repráků ozvalo, KDO CHCE NANUK !

  OdpovědětSmazat
 37. 15.33 tak polaci ukraince taky pekne masakrovali o tom zadna
  Polaci nejsou 2× privetivy

  OdpovědětSmazat
 38. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.