Reklama

úterý 17. září 2019

Ivan David v Evropském parlamentu 16.9.2019 navrhuje zásadní změnu dosavadní politiky Evropského patentového úřadu. (VIDEO)

Ivan David
16. 9. 2019  Europarlament a kancelář europoslance Ivana Davida
Krátká řeč europoslance MUDr. Ivana Davida, CSc. za stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD) k poslancům parlamentu Evropské unie jako reakce na chybné kroky úředníků Evropského patentového úřadu.


Vážené dámy, vážení pánové,

udělením patentu na odrůdu rajčete a protirakovinnou vlastnost jedné odrůdy brokolice Evropským patentovým úřadem je porušením

1/ Úmluvy OSN o biodiverzitě,
2/ Nagojského protokolu k této úmluvě,
3/ Evropské patentové úmluvy a jejího prováděcího protokolu.

Smluvní stranou Evropské patentové úmluvy jsou všechny členské státy.
Každá naše země má zástupce ve Správní radě Evropské patentové organizace, která má pravomoc řešit takové spory kolem patentů vydaných Evropským patentovým úřadem.
Proto navrhujeme vyzvat členské státy, aby prostřednictvím svých zástupců ve Správní radě Evropského patentového úřadu úřad jeho úředníky přinutili

1/ zrušit již udělené patenty na odrůdy a jejich vlastnosti,
2/ zajistit, aby se již nikdy nic takového neopakovalo ani v těch 240 rozjednaných případech ani jindy.

Děkuji.

26 komentářů :

 1. Blazen navrhuje? Tak na takoveho tam cekali:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:24 Ne, oni čekají jen na vás. Hlupáků není v Bruselu nikdy dost.

   Smazat
  2. 19:24 je jen takový okopávač kotníků. Nic neví, ničemu nerozumí, ale musí být všude první s pomluvou či nadávkou. Omezený hlupák. Ale hlavně , že se veřejně projevil. To je pro něj víc, než si pohonit pindíka.

   Smazat
  3. 19:24 Jasnačka takových debílku jako ty je brusel plný jen mluví jinou řečí.

   Smazat
  4. Predevsim EU JE ZLOCINECKA ORGANIZACEA a jiz davno maji na rukou krev nevinnych i deti a bestialni vrazdy a znasilneni a hodlaji v tom pokracovat..Cokoliv tam zvani je zlocin. Protoze to dokazuje legalitu , ilegalnich zlocineckych Antihumannich banditu..

   Smazat
 2. I. David začíná prospěšně, sleduji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatim se naplnuji slova, ktera o EP rikal J.Kobza: "Politika v EU se nedela udernymy proslovy v poslaneckych lavicich, ale v zavrenych kancelarich" a dokladoval to tehdy na prikladu, do te doby jedineho EU-skeptickeho poslance Macha, ktery dostal cas ke svemu proslovu ve !!! 2 hodiny!!! rano a musel na nej nekolik mesicu cekat!!!
   Kolem p.Davida neni videt jedina obsazena zidle. Takhle proste funguje "demokracie" made in EU!!!

   Smazat
 3. Pane dr. Davide, kdyz mluvite rychle cesky, tak tlumocnik pro Brusel to nestaci prelozit.
  Zpomalte proslov a budete mit uspech !

  I kdyby jste to prednesl v anglictine, tak lide se potrebuji aklimatizovat na accent.

  Vim to urcite ! Seznamuji Americany s retardaci ceske levice a sklizim ovace !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Dr. David s tim nemuze nikdy prorazit ani uspet a bohuzel Svetlonos Honolu neni ani OSVICENY ani Pomazany!!! aby to chtel pochopit. Ani esenem.

   Timto se dostava pan Dr. David do primeho konfliktu s MONSATEM a Celym spolkem Americkych MEGA-CAPITALOVYCH Pharma firem ktere jsou nesmirne mohutne a bohate. Bohuzel Honolulu nechape business.

   Monsato a pododbni se snazi ovladnout pristi vlnu DNA Geneticky modifikovanych drog z rostlin a vseho patentovani pharma drog ziskanim v podstate patentovanim prirody. V tomto bude as vetsina velkych penez ve farmacii a do farmacie se budou stehovat nejvetsi penize ze sveta.

   Chces-li zit ZAPLAT!!!! Nove heslo ci kdo neplati ....

   Monsato a spol. bude bojovat zuby nechty tuto bitvu kterou nesmi prohrat ( v zajmu Monsanta ) a proti zajmu lidstva jako takoveho.

   ALe to jde dale do utoku proti patentovani zivota si coz je primo na utok proti Globalistum a jinym po moci prahnoucim spolkum.

   Pan Dr. David je Husita Kalisnik v boji PROTI VSEM!!!

   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Nejaky kecy nekdu v Bruselu nikoho nezajimaji. EU vlada v Bruselu je sluzka na poslouchani prikazu
   a nic jineho..
   To dokazuji uz asi 30 let..

   Smazat
  3. Problem tech inteligentu doktoru , profesoru, akademiku a ja nevi, kdio vsechno,atd. zakladni problem , ze se drzi demokracie, lidskych prav ,zakonu atd. jako h..no kosile a zvani , kdyz davno jiz nic takoveho neexistuje a skoro neexistovalo..
   Jenom jako divadlo ruzne taskarice a frasky , ktere maji zakryt vsecky zlociny elit a tihle inteligenti svymi projevy to jen podporuji !!

   Smazat
  4. Dale na adresu inteligentu co jsou radi chytry az prechytraly , ty co sleduji horlive TV a media aby potom mohli odhalit jejich false a lzi...
   Stekaji hlasite a verejne na spatnej strom a placou nad nespravnym hrobemm...
   V otazce medii uz davno nerozhoduje pravda nebo lez , podvod nebo odhaleni neceho...
   Media jsou zalobce , kteri nejprve zahaji hystericke OBVINENI , aby pripravily zaklad ke stihani obeti..
   Stat poskytne represivni prostredky ,policie a soudy , ktere predem vi presne koho a jak maji odsoudit..
   Pripad Persekuce nezijicicho Koneva, ukazuje ze rozhodnuti odstranit sochu bylo jiz davno predem ucineno. A jinde.
   Media ,sluha z Dejvic a CT potom rozbehli prislusne divadlo aby slouzili presne k danemu a planovanemu vysledku !!
   Nikdo z akteru nepochybuje ,ze za lzi a podvody budou stedre odmene pozdeji...
   Neni vyubec dulezite je v potu tvare obvinovat, nebo usvedcovat, media zivaji , moz a prostredky a vsechny jsou plne na jejich strane..
   Kdo kvici nejvice , jako Hrusinsky napr. touzi byt odmenen a je vychovavan na funkci treba presidenta a pod..

   Smazat
 4. Zapomel jsi podotknou Brouku Pytliku , ze se chystaji zakony na zkroceni Pharmaceutical Industry a to kvuli affair s Oxykodama , ktere zabili v roce 2018 - 70 000 Americanu !
  Takze nic neni ztraceno a Dr. David,
  bude mit uspech !

  Ty jsi velmi vzdelany na toto thema , tak mi rekni, co za drogy beres. Muj kamos je doktor, tak se ho zeptam, kdy zhebnes ! A reknu ti pravdu, aby te zachvatila uzkost z certu, kteri na tebe cekaji !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. The droga ma jmeno oxycodone a pocet mrtvych v roce 2018 byl 68.577 coz by byl v Ceskych meritcich okolo 3.000 lidi. Coz je znacne cislo. Ovsem lidi co to pouzivaji uz maji zdravotni problem a ja nevim na kolik % se jedna o smrt ciste v dusledku drogy, ci v dusledku kombinovaneho drogy + predchozi zdravotni komplikace.

   Ovsem , zdravotni hazard je na druhem miste , na prvni jsou plany Globalistu pro Farma Business a ten ja ocekavam musi vyhrat za kazdou cenu , i kdyby pan David mel 2 Nobel Prices a byl andelem.

   Brouk Pytlik

   Smazat
 5. Podívejte se lidé, když tam Dr. David nebude nic dělat, tak ho budete kritizovat. Když se tam snaží něco dělat, tak je to rovněž špatně. Je tedy třeba se na něčem konečně sjednotit. Osobně jsem pro odchod z EU, někdo na to přijde dříve, jiný později. Hlavně, aby nebylo již pozdě. Ale způsobem, který volí Dr. David, se alespoň všichni mohou přesvědčit, zda a co v EU můžeme či nemůžeme změnit. Sledujme to proto pečlivě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s vámi. Je nutné všemi prostředky bojovat proti globalizačnímu zotročování. Úředníci Evropského patentového úřadu zjevně jdou na ruku Monsanto-lobby a přitom porušují mezinárodní právo. To chce dr. David napravit a dát úředníky do latě. Zda se to podaří či ne se snad na stránkách Nové rpeubliky časem dovíme. Sledujme EU pečlivěji. Na povrch budou vyploouvat špíny, o kterých dosavadní přisluhující poslanci mlčeli či se na nich přímo podíleli. viz dvojí kvalita potravin ve stejném balení.

   Leo

   Smazat
  2. Žádné úředníky do latě v Bruselu nikdo nedá. Pochopme již konečně tu skutečnost, že EU je pouze nástrojem světových globalistů k "perestrojce" Evropy podle jejich potřeb. Nejprve do podoby 4. říše, pak Evropského islámského chálifátu. Tyto snahy Dr. Davida by měly spíše směřovat k tomu, aby naši občané (a možná, že i on sám) konečně pochopili, jak se věci mají a že naší jedinou záchranou je úprk z EU. Jenže ten musí být připraven (otázka našeho náhradního financování atd.) a musí být ve větším kolektivu (na bázi V4+). Tomu se Brusel snaží čelit různými kroky, kterými tuto možnost předem eliminuje (viz Rakousko a rozbití tamní vládní koalice, totéž v Itálii či na Slovensku). A místo pronárodních politiků jsou všude dosazováni slouhové cizích zájmů. A to je to, oč tu běží. Jen lidé stále ještě v dostatečném počtu to nechápou. Pokud tyto snahy Dr. Davida (byť třeba takto neúmyslné) povedou k jejich prozření, bude to záslužná věc.

   Smazat
  3. Anonymní18. září 2019 10:42
   Vidím situaci podobně, ale útěkem z EU se moc korporací neomezí. Zkorumpovat se dají i národní politici, nejenom EUpolitici. Proto ta snaha pana Davida je úctyhodná: Bojuj tam, kde stojíš. A pan David dosáhnul významné bojové pozice, byl by hřích ji zmarnit neaktivitou. Přeji jemu a celé frakci hodně vytrvalosti, politické dovednosti a odolnosti. P.K.

   Smazat
 6. 19:24 do jaké míry prosím, tomu rozumíte? Co v tom projevu MUDr. Davida je věcně nesprávné? Prozraďte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dr. David ma absolutne pravdu!!!!, ale zda se mi , ze jeho sily na to nebudou stacit. Pripada mi to jak kdyz chce bojova nekoncne davy Golemu a Goliasu (Farma business globalisticky z celeho sveta proti nemu), a bezni lidi jsou apaticti!!!

   Brouk Pytlik

   Smazat
 7. Ty, dnes zavodis v intelektu - Brouku Pytliku, 4:40 - a to dokonce i se mnou.
  V L.A. techto drogaru, chcipa na ulice pres 38 000 a stejny problem ma i San Francisco !
  Myslim si, ze tomu nejde zabranit !
  Uceni pani Doktori si s tim nevi rady ! Jsou rozhadani, a to nejen kvuli Pharmaceutical Industry, ale i kvuli pojisteni.
  Ale nas se to netyka ! V nasem Clubu je za drogy okamzity vyhazov a oznameni na policii. My jsme zdravi vsichni a ja jsem nejhezci !
  (Zminuji se o tom nenapadne proto, abych nekoho rozcilil !)
  Pssst, jak to, ze mas o Codeinu tolik znalosti ?
  Ty jsi bezdomovec ?

  OdpovědětSmazat
 8. Jmenuje se to Oxycodene Honolulu ne codeine. Ja vim co vim protoze umim cist wikipedii, ci Google, tot vse. Hrnicek cafe byl muj maximum, a Brouk Pytlik zijici v Brlohu a zivici se korinkama a veci z prirody ma hodne daleko do pilulek z Farmy ci opiatu, proste nelakalo mne to.Zboznuji divoke visne, cokoliv divokeho z prirody. Priroda je fantasticka, ale lidi to nevidi. Rad chodim na houby ci sbirat lesni rostliny, nebo cist clanky pouze o houbach. Velice zajimavy. Ted premyslim o tom jak udelat malou houbarskou farmu u sveho brlohu, myslim jedle houby zadne na rozpinani podvedomi. Skoda ze Karel Capek psal o Kaktusech a ne o houbach, houbu jsou vice zajimave. Ovsem Velka mesta v Kalifornii jsou bezdomovcu hlavni oblasti. Ja bych jim nedal ani Jediny!!! dollar, ja bych jim dal pouze: jidlo, postel na spani a zadnou televisi ci zabavu plus misto aby hledali praci. Oni jsou absolutne apaticti!!!! ne ze by nechteli pracovat, oni to proste nechapou!! neco jako prace ??? co je to prace ?? o cem mluvim?? Mozna 20 Euro mesicne na zakladni potreby.

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 9. http://pravdive.eu/news/145571/evropska-unie-je-skudcem-parazitem-vrahem-a-rakovinou-evropy-pokud-chceme-aby-evropa-prezila-musime-zrusit-totalitni-neomarxistickou-instituci-s-nazvem-evropska-unie

  OdpovědětSmazat
 10. Kéž by se panu doktorovi podařilo trochu s EU hnout, ale nedělám si iluze, když s ní nehnul a nehne ani BREXIT.

  OdpovědětSmazat
 11. Žvásty některých hlavně anonymních diskutujících mě fascinují. Jestliže má Dr.David právní stránku věci nastudovanou, jako že má, není o čem kecat. Ámen

  OdpovědětSmazat
 12. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.