Reklama

pondělí 9. září 2019

Jan Hrušínský o Češích, kteří přišli k soše maršála Koněva

9. 9. 2019  SvobodnéNoviny
Panu Hrušínskému prý přetekl pohár a promluvil o stalinistech a neonacistech, kteří se sešli u sochy maršála Koněva. Je to prý největší úpadek morálky, řekl pán, který odsuzuje dotace, ale saje jako pijavice a mluví jako hulvát…


Pane Hrušínský, mě již asi také přetekl pohár vyslechnutého hnusu z toho vašeho letitého hulváctví, pohrdání obyčejnými lidmi a panem prezidentem a napíši něco o vás, ač jsem si kdy nemyslel, že mi za to budete stát a nestál byste mě, ale nazývat lidi, kteří respektují historické události hovady, neonacisty a komunistickými šmejdy mi k tomu přinutilo a pan prezident mi nepožehnal, stejně jako nemusel žehnat lidem, kteří nezapomněli, kdo je osvobodil od nacismu a přišly k soše maršála Koněva.

Za mě až ostudně se chovající syn legendárního herce Rudolfa Hrušínského, prý také umělec, který by si ale sám na sebe asi nevydělal a hlavně proto je pro mě i tou pijavicí peněz od našeho státu, který on však tolik a rád kritizuje. Oprávněnost těchto milionových dotací na to velké umění prezentuje nejlépe a nejnázorněji on sám svým hulvátstvím a vulgaritou s jakou mluví o svých spoluobčanech.

135 komentářů :

 1. Jan Hrušínský a další Hrušínští včetně manželek byli na nátlak šéfa pražských komunistů Kapka přijat do Realistického divadla. Tehdejší ředitel divadla a velký straník Buchvaldek konstatoval, že to byla tak silná protekční "tlačenka", že ani on, velký komouš, nemohl vzdorovat. Rudolf Hrušínský otec byl totiž s Kapkem jedna ruka.

  Jak vidět, Hrušínští byli vždy jedna ruka s mocnými a vlivnými, na ideologii nehledě. Prospěcháři, jdoucí za svým prospěchem třeba i přes mrtvoly.

  Hrušínského divadlu se moc nevede, bez dotací by už dávno skončil. Tak se činí, nadává, sprosťačí, napadá slušné lidi, přepisuje historii, vše obrací vzhůru nohama, jen aby na Magistrátu věděli, komu zase nestrkat peníze za "ten správný postoj".

  MM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Upřímně, minimálně tři z nich patří mezi vynikající umělce. Nemluvím o Hrušínském z obrázku k článku.

   Smazat
  2. Ten Hrušínský se tlemí jak Šmarda.

   Smazat
  3. Stejné IQ

   Smazat
 2. Myslel jsem si po 89. že se každý za sebe bude muset v tom kápítálísmu postarat.Viděl jsem ty komedianty ve vozech cestující od města k městu, aby si na své živobytí vydělali. Opak je pravdou- těch přísavek na státní peníze je čím dál víc.Z naší práce v průmyslu a zemědělství se ukrajuje stále více pro ty darmožrouty- typů Hrušinského, českou TV a rozhlas se nedá vidět a slyšet v politických komentářích. Za totáče jsme nenáviděli politruky a dnes se nazývají politologové a je jich ještě více s tím správným sluníčkářským názorem. Co peněz se vydá příspěvkovým politickým seskupením, které jdou proti prezidentovi a vládě.Prostě je to na hlavu a nic dobrého z toho nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POLITRUK = farář/kazatel; politolog/odborník na okecávání mafiánské "politiky".

   Jaroslav HAŠEK PROTOTYP TAK VYNIKAJÍCÍHO UMĚLCE A VLASTENCE "ČECHA" POJMENOVAL "FELDKURÁT KATZ".

   Smazat
  2. mně by to jejich komedianstvi nevadilo nakonec proč by nedělali co se jim liby je přeci demokracie ale chodit s nataženou rukou na magistrat pro milionove dotace a jako do bankomatu tak to je bomba mnohem větši než chudaci hnědočeši s pitomejma deseti tisicema za stejnej koule valoš nejhorši na tomhle systemu je že jeden pitomej bejvalej socanskej ministr tohle prokec a musel byt okamžitě odvolan když už nemame trest smrti tak musi chodit všema kanalama aby dělal ze sebe vosla obecneho a idota v jednom kuse dokud tragikomedie nevičichne aby mohla byt nahrazena novou větši a hesči

   Smazat
  3. Proč pořád tisknou slinty toho chudáčka ! Ten člověk je samostatné existence neschopný. Bez grantů a dotací by zdechl hlady. Dejte mu místo dotací pár volů, žebřiňák s plachtou a ať táhne českými zeměmi a vydělává si poctivou šmírou na chléb vezdejší. A pak uvidíme, jak bude pokorný k lidu obecnému.

   Smazat
  4. Feldkurát Katz byl osoba sympatická, nikoho neprudil, pouze dělal co mu tehdejší režim umožňoval. Zkrátka se vezl.
   Ostatně výše uvedené skutečnosti Hašek ve svém díle zcela pregnantně zdůrazňuje, má tam několik speciálních odstavečků k této personě ve smyslu výše uvedeného.

   Smazat
 3. Tyhle názory mají všichni havloidní rádoby Evropané je to obyčejná nula co se bez dotací neuživí.

  OdpovědětSmazat
 4. Svět podle bolševických pablbů:
  Jedno divadlo v Praze s lístkem od 5000Kč, které na sebe vydělá, jen pro boháče.
  V kinech jen Hollywood a blbosti typu Anděl Páně, Ženy v běhu a podobné blbosti, které na sebe vydělají.
  Opera, Balet, Česká filharmonie, Národní divadlo, ... zrušit. Nevydělají na sebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl bych to jako zbytečný článek o zbytečné ubohé a nemorální nule. Můj táta o sametovém pšouku říkal, herci, čili komedianti, měli jít v čele demonstrace a nést transparent "Chceme zpátky do maringotek", já bych je tam zcela určitě, zvláště takové jako je zmiňovaný chudák, poslal. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 12.49 Proč by měl v kapitalizmu někdo dostávat dotace ? Na auto vám snad stát nějak přispívá ?

   Smazat
  3. Jenomže ty, dědo, už naštěstí nikdy, nikam a nikoho posílat nebudeš. Ani Hrušínského, Ani Svěráka, Ani Geislerovou, ani Marhoula...
   Dávno jsi skončil, milicionáři. Můžeš být rád, že ti stát posílá důchod a stará se o tebe.

   Smazat
  4. 12.49 Nesrovnávajte kapitalistického prozápadního poskoka Hrušínského s ND !

   Smazat
  5. 13:05
   To že žijeme v kapitalismu jste vzal kde? Vy platíte dětem školství? Vy si platíte zdravotní péči? Sám si šetříte na důchod? Platíte si vlastní ochranku a hasiče každý měsíc ze svého? Platíte si budování silnic?
   Chlape, vy jste úplný mimoň. Prej "v kapitalismu" :-D

   Smazat
  6. 13.06 Ten děda nejspíš celý život pracoval , jak je to s tebou ?

   Smazat
  7. V průmyslu prý chybí 350.000 pracovníků, na které marně čekají naši kapitálisti a tlačí na dovoz biorobotů potřebných k růstu jejich růstu z venčí, buď ze zbídačených zemí Balkánu a Ukrajiny, nebo negramotných nefachčenků z Afriky, přitom stačí přestat platit parazity v pakultuře a nevládkách a hned bude arbajtů a velmi chytrých 3 prdele, nebo-li 6 půlek....Národní divadlo by mělo být národní a národ by se měl na něj skládat a ono by pro něj mělo tvořit ta umění, ale pokud tomu tak není, ať je bez dotací taky a o takových špeluňkách, jako ta páně Hrušínského, nebo ta brněnská, kde si z píče vytahují naší vlajku ani nemluvě, bych ze státního a městského nedal a "ň"...

   Smazat
  8. 13:24
   Tak to budeš muset vyhrát volby. Speciálně v Praze tě tedy čeká hodně práce :-D

   Smazat
  9. 13:06 A co tvůj tatík, svazácký smrkáči? Pracovat pro socík musel, pokud tedy nebyl flákač, a neseděl za příživnictví, jelikož politické neziskovky pro vyžírky tenkrát nebyly.

   Smazat
  10. 13:28
   Praga je to zmanipulovaná už třicet let,všude jinde jdou Pyjáti,TROPičky,Starostové i vlastizrádci KDU-ČSL do PRDELE....jen ty havlobezmoci voli tu NEčeskou VERBEŽ!!!!!

   Smazat
  11. 12.49 Kolik ty naše opery mají mistrů jako byl Pavariti, Netrebko(vá), Galas(ová) ... A má-li je, působí v cizině a na ČR si vzpomenou, když onemocní... Emigranti k nám také jezdí k zubaři, na operace,...

   Takže k příjmům světových umělců a našich komediantů: ŘIDIČ DODÁVKY také nemá plat JEZDCE FORMULE 1... A i Hrušínský může rozvážet Pizzu, nebo "košík", když se mu nebude líbit přiměřený "honorář". Jako přivýdělek například.

   Smazat
  12. 13:28 To by se musely vyhrát volby nejen v Praze a ty parlamentní, jenže dospělí lidi jsou z televize a koblih debilní a mládež je až do 35 infantilní a pak se překlápí do té koblihové debility a volí, jak vidíme. Zvolí zdivočelého chazarského oligarchu s jarmulkou, který stát vede, jako zvířecí farmu a který neví, komu vyhovět dřív. Nevládky a tihle tajtrlíci typu Hrušínského mu kolem krku utahují smyčku a on je žíví z našich daní a na své voliče sere a myslí si, že ho to zachrání...Dopadne, jako ten křivej a uprděnej trotl Fico...Tady je to naprosto beznadějné a brzo tu udělají pořádek podle svých představ Merklovou lifrovaní mohamrdáni, neb vládci světa si to přejí a dobytek zvířecí farmy rezignoval a už se těší jen na vysvobození po ráně pantokem...

   Smazat
  13. Dobrá kultura si na sebe vydělá jen výjimečně. Sračky z Holého údu se dělají jako komerční kasa-cink a jsou dobrým umění jen zřídka. Takže dotace, aby vstupenky nebyly příliš drahé. Každá společenská elita si určovala, jaké umění podpoří. OD antiky až po dnešní dobu. Období osvícených komoušů z 60.let (Nová vlna v kinematografii, uvolnění v divadlech, výrazné vydavatelské a překladatelské počiny atd.) se už asi nebudou nikdy opakovat, protože NATO-vlezdoprdelkové a EUro-hujeři osvícení ani trochu nejsou.

   Smazat
  14. Kalivodová, Urbanová, Plachetka, Margita...
   Všechno umělci světového kalibru. Neznáš, co? Prosimtě, otevři si k párku lahváč a zapni Ulici.

   Smazat
  15. 13:11 se domníváte, že nežijeme v kapitalismu, když zdravotnictví, vzdělání ... jsou bezplatné? Jste buď už věkem oprávněně senilní, nebo jste utrpěl současné, inkluzivní vzdělání? Přiznejte se!

   Smazat
  16. 13:11
   Ano, platí si to! Z daní. Jsi tak hloupý, že jsi to slovo ještě v životě neslyšel, komediante? Jestli nám tady chceš vykládat, že těch xy divadel, hlavně v Praze, je na stejné úrovni jako zdravotnictví nebo silnice, tak já tvrdím, že x spisovatelů nebo x malířů je minimálně na stejné úrovni jako x divadel a přesto podporu od státu převážně nedostávají. Pokud ji nedostávají oni, tak ji NEMÁ dostávat ani většina divadel. Ne všechny, v regionech nebo Národní divadlo je samozřejmě blbost rušit, ale ne podporovat 50 divadel jenom v Praze, které se neuživí a to číslo jsem možná ještě podcenil. Je tenhle komentář na tebe moc složitý?

   Rudý škorpión

   Smazat
  17. 18:23, Hrušínský Jan, velký bojovník proti finanční podpoře divadlům, zažádal o milionovou dotaci pro to svoje. Tím dak najevo, že on je elita a ostatní její kolegové jsou obyčejný póvl.

   Smazat
  18. Kolik mě přispívá, že chodím do práce. Ani korunu. Nedávno jsem byl v divadle a s odpuštěním, tak to musím napsat "buzeranti ta lezli po sobě a nebo to byli umělci či Prague Pride". Hnus, šel jsem domů v půlce a na tu hrůzu nechci přispívat.

   Smazat
  19. Kdybych se narodil jako ten Hrusinskej tak to nepreziju, jednou za cas jsem rad ,ze prave tohle nejsem..

   Smazat
 5. tak on tatik byl take za mlada aktivni propagator komunismu nikoliv legenda samosebou že ho ti zli bolševici donutili pod hrozbou smrti aby hral jen podle nich a tak jde mladej v jeho stopach budovani komunismu samosebou jen pro vyvolene herki a herečki ostatni to mužou demokradicky calovat bitte jinak kdo nezaplati desatek i když nechodi očumovat onanisty bude potrestan odnětim všech svobod tak by si to představovali aby jim to funglovalo s novym bolševikem vyoralkem v čele co tvrdi že herki jsou hluboko podfinancovani aje to vidět až z ostravy do narodniho cirkusu u vltavy prejže někteři na hranici bidy to fak by ani pes nežral s čim nas ta demokradicka svoloč krmi

  OdpovědětSmazat
 6. Vyloženě hloupý Jeník. Hrát to v životě neumělo, tak se to snaží lezením do prdele (to naopak umí na 100%) vetřít tam kde cítí prachy. Vy jste, komedianti tak zbytečný odpad, že tomu není rovno. Ani nevíte s jakou chutí bych vám přál zaměstnání v Hollywoodu. Tam by vám místo dotací dali tak s bídou hadr na podlahu. Hvězdy ze sebe můžete dělat tak akorát tady v tomto bordelu, kde je vám umožněno kapitalisticky vydělávat a socialisticky pracovat. Hnus .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:19, s tím Hollywoodem, to je dobrý příměr. Pamatuju na vyprávění Karla Gotta o jeho zkušenosti z Las Vegas, když coby mladý a velice talentovaný frajer pochopil, že tím nejhlavnějším v životě umělce je publikum. A to nejen po finanční stránce, ale i z důvodu sebenaplnění. Nezůstal v Americe, ale od té doby slouží vděčným divákům ve střední a východní Evropě. A přijímá to s pokorou. Talent, krásný hlas, pracovitost, humor, slušnost a vděk, to jsou atributy skutečného umělce. Jak daleko od vulgární arogance "elit", které si myslí, že mohou řídit Zeměkouli i s přilehlým vesmírem.

   Smazat
 7. Koho zajímá ten komediant, přicucnutý na státní rozpočet, ten ať se stará, aby nežebral, a nedostával dotace z našich daní. Ať si ho sám platí každý, komu z jeho komediantství není blivno, aby neměl ten nenávistný, hloupý neumětel "hlad jako herec".

  OdpovědětSmazat
 8. Ty komediantský idiote co žiješ né z tržního ale z grantového a to v kapitalismu v tržním hospodářství by jsi si měl řádně nafackovat. Jen díky tomu generálovi zde ještě můžeš plácat ty své neustálé cinty. Jen tak mimochodem bych se tě chtěl otázat, jestli ještě stále hledáš se Z.Svěrákem letitým věrným komunistou to zlaté dno.

  OdpovědětSmazat
 9. Debilem Hrušínským se zabývat je chyba a hlavně ztráta času.Média,která mu dávají prostor toto činí záměrně.Blbovi jen dávají prostor.
  Tím mám na mysli i NR.

  OdpovědětSmazat
 10. Ten hloupý Honza Hrušínský musí mít nějaký problém. Špatné svědomí z nějakých podrazů za minulého režimu, impotence, s dětmi, čert ví, ale zcela jistě se normální člověk takto nevyjadřuje...

  OdpovědětSmazat
 11. Kdyby herci jako Hrušínský byli ekonomicky závislí na vydřené popularitě a přízni občanů, potom by si nikdy nedovolili je veřejně urážet a vulgárně napadat. Je zřejmé, že závislí na úspěchu a kvalitním výkonu tedy nejsou, což ale zase vyvolává otázky, jako "Kdo jim potom za toto špatné a vulgární divadlo doopravdy platí?". Nějaké nové politbyro, které ročně shrábne od občanů 8 miliard a pak dotuje politicky žádoucí principály, protože by se jinak už pro zlobu, politický analfabetismus a neúctu k divákovi zcela logicky bez popularity neuživili? A nakonec ještě vyčerňuje smlouvy, aby nikdo nemohl dohledat, kam a komu ty prachy dávají? A vládu pohyby miliard, vybrané od lidí na základě jejích vlastních zákonů, nezajímají?

  OdpovědětSmazat
 12. Honzík hrál a bude hrát za každého režimu. Jeho filmografie hovoří za vše, veledíla typu Kdo hledá zlaté dno, Můj brácha má prima bráchu a pod., nasvědčují tomu, že měl k minulému režimu hluboký a nepřekonatelný odpor. Kovaný demokrat a renesanční umělec, který maskuje svou rozervanou a citlivou duši mluvou skotáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak řikam hrali z donuceni zatim co ostatni kolborovali ve fabrikach na montažnich linkach proto jimy tak musi opovrhovat přestože by bez nich by byl jen ubohy nikdoš co umřel hlady protže mu prace smrděla a rukama neuměl nic jen žebrat

   Smazat
 13. Komunistická strana nebyla v naší zemi zrušena a tak pokud ti občané, kteří se pod Koněvem sešli, mávali komunistickými symboly a patřili k jejím členům, měl by Hrušínský přenést svůj hněv na ty, kdo tu posledních 30 let vládli - vč. V. Havla. Jeho výplky a urážky tedy nejsou nic jiného, než nerespektování demokracie, a to dokonce díky zákonům z těch let, co zde vládli jeho idoly.
  Ostatně nezrušit komanče byl dobrý tah, protože jak vidno podle průzkumů, tak zmizí ze scény politiky brzy sami díky zaháčkovaným, dobře situovaným a 30 let za nich neručícím dinosaurům s plnými výhodami poslanců a senátorů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. komunisti nebyli zrušeni ato ani zakonem ale přesto je přeběhlici z kaesče adesinformatoři z estebe označuji za extremistyckou partai ovšem jejich konkurence složena z desinformatoru a byvalych svazaku prověřenych politruky husakova režimu malokdo překona neli vúbec někdo tak nevim třeba je pijavice dotačni dneska napojena i na palmare z bis složenou velmi velice zajimavymi agenty byvaleho režimu tak jak si to přal soudruch vaclav havel co tvrdil že nejsme jako oni a lide jako pomateni skandovali a cinkali havel na hrad a navěčne časi a to je konec velkeho šmidroveho převratu

   Smazat
 14. Protekčnímu dítěti Rudolfa Hrušinského stačí přiškrtit dotace a už se nikdy na nás nebude culit jako na fotografii v záhlaví tohoto článku. Zatím to vypadá ta, že čím více miliónů mu fedrují, tím nenávistnější výpady proti prezidentovi a premiérovi. Je třeba skoncovat s tím nekonečným českým rodinným nepotizmem. Stejné je to v případě talentovaného děťátka, gauleitera Ondřeje Koláře na Praze 6.

  OdpovědětSmazat
 15. Žádné dotace soukromým komediantům, a divadlům. Dobré zboží se prodá samo, špatné nemá nárok na existenci.

  OdpovědětSmazat
 16. kdyby ti Koněvové, Rokosovští atd. nedovedli svá vojska do Berlína a Prahy, nacisti by měli čas se zaměřit na položidy, předpokládám, že hrušínský ví, co by to znymenalo pro jeho předky.

  OdpovědětSmazat
 17. 14:23
  Mohl by si s celou svojí """arijsou"""familii zazpívat....POJĎ STOUPAT JAK DÝM!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Pravda je taková, že Rusko si nemá co vynucovat jaká socha, kde a za jakých podmínek u nás bude stát. Není to hrob, ale komoušský politický monument vystavěný 35 let po válce. Pokud tam tu sochu místní za jakéhokoli důvodu nechtějí, tak jim do toho nemá nikdo co kecat a už vůbec ne odněkud ze zahraničí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:35
   Za to zdrápaninu na oslavu Osvobození amiokupanty tady NECHAT MUSÍME,ŽE???!!!!Měli jí postavit tomu jednomu amiokupantovi,kterej při"""osvobozování"""Plzně zlitej jak cecek upadnul pod kola vlastního auta!!!!!☺

   Smazat
  2. 14:35
   My tě tady taky nechceme hitlerovo pohrobku, tak nám tady taky nemáš co kecat, ale odprejskni podle tvé vlastní logiky mezi tvoje nacisty.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 14:53
   HOVNOtná odpověď plná mOUDra ala kniHOVNA UDAVAČE HAVLA!☺

   Smazat
  5. 14:53
   Ani v té české hospodě hitlerovo pohrobky štamgasti nestrpí, hnědý smrade.

   Smazat
  6. 14:35 Vypadá to jako by tam toho Koněva postavili Rusové. Myslím, že to je jenom dík za záchranu od fašismu, kdy vojáci SSSR položili své mladé životy, za hloupé a nevděčné Česko. Už jsem to tady jednou psal, všichni kdo podporují ty prasečiny starosty Prahy 6, jsou ubožáci kopající do mrtvol. Och jak jsou stateční. Polský disident, kterého po změně režimu, náhle procitnuvší antikomunisté vyzývali aby se k nim připojil, odpověděl "Nebyl jsem kdysi s vámi zbabělý, a proto s vámi dneska nemusím být statečný". Myslím, že je to dobrá odpověď i těm ubožákům, kteříu nás statečně bojují proti sochám. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Proč není tato(18:54) hnusná prasárna,plná ubohé žlučovité a vulgární nenávisti, smazána?!!!V.J.H.

   Smazat
  9. 18:54 ty svojí inteligenci nezapřeš

   Smazat
  10. 20;54 21:12
   On a ten přemřelo smíchovskej z amibažin by MĚLI MÍT DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ....REALITA JE BOHUŽEL JINÁ!!!!!

   Smazat
  11. 21:17 Však celá tahle diskuse jsou jen samé rasozrádné cancy zdegenerovaných rudých buzerantů, mongolofilcek a podobných podlidí, vhodných leda jako exponáty do ZOO, páč čím dnes je tzv. svobodný svět? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pořbí tuhle neslavnou říši zvanou "Euroatlantida" s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
 19. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/jen-kazite-povest-ciny-v-cesku-vytkl-zaoralek-velvyslanci-ruseni-koncertu-40295879

  Přesně tak se s Rusy a Číňany má jednat. Nekompromisně, hrdě, sebevědomě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy hrdý, nekompromisní, sebevědomý člověče, okamžitě zahoďte vše "Made in Cina", tedy i mobil, i komp na kterém se hrdíš hrdobče :)

   Smazat
  2. To je naučí si dát příště pozor na Čechy...

   Smazat
  3. 14:46
   Proč bych měl zahazovat něco co bylo vymyšleno, navrženo, vyvinuto v USA? Číňákům mohu pogratulovat, že získali z USA zakázky.
   Jo a vy přestaňte okamžitě psát na Novou republiku, protože ta běží již 6 let na americké platformě Blogger :-D

   Smazat
  4. 14:41
   Kopírování a kradení cizího je amiokapantům vlastní od ukradení země Indiánům!!!!

   Smazat
  5. 15:01
   Nic ze 14:41 tu není, pako.
   A raději drž tu hloupou kušnu.
   PC vyvinula US firma IBM, procesor máš od další US firmy Intel, OS od Microsoftu, Google, Youtube, Instagram , Facebook, smartphony uvedla v život US firma Apple, internetové obchodování Amazon atd atd, blbečku.

   Smazat
  6. 15:09
   Tak okamžitě přestaň používat kopie, a obstarej si to přímo od těch tvých vynálezců. Do té doby nemáš právo používat cokoliv čínského, otravný troubo.

   Smazat
  7. A raketu na Měsíc si amiokupanti vynalezli samojediný a samojediný na tom Měsíci pak ani nebyli viď ty troubo?!A tamhle je to u nich se vším....ukrást vynález jinde nebo nechat to jiným vymyslet a pak to vydávat za svůj majsteštyk!!!!:-)

   Smazat
  8. Velvyslanec Číny se jistě dnes z našeho ministra kultury Zaorálka "dojetím rozplakal"...

   Smazat
  9. 17:07
   Podle mého se řehtá a slzí ještě teď!!!!!☺

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 18;18
   Ty se vrať do amianálu ty chudinko z pornoJandovi fujary!!!!!

   Smazat
  12. Blbeček trolíček 18:18 Merkelová, šéf EU ani London City ťa nepochvália, ty kretén. Tí všetci uzatvárajú s Čínou obchody v cenách, že by za ňu kúpili všetkých debilov sveta akým si aj ty.

   Smazat
  13. Co se tu stále snaží rozeštvávat ten homo-potrat 14:38, 18:18? Jsi tu snad nazasen z hamáčkova STB, soudruhu? Vrať se na novinky, tam budeš za géróje.

   Smazat
  14. 15:01 Indiáni maj žít v Indii! V Americe se vyskytli omylem (Columbovým), takže jim tam jaxi NIC nepatří ...

   Smazat
  15. 15:02
   Tebe jako POTRAT opičí KURVY měli hodit se zbytky tkání do spalovny!!!!!!!

   Smazat
  16. 16:15
   Pardon,pro 16:02

   Smazat
  17. 16:14 Však ty taky nemáš zrovna ideální původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj coby delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg!

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevyhrál žádnou cen, jen jakousi cenu útěchy od infantilního a násilí milujícího studentstva. Nesplnil totiž nezbytnou podmínku, že hlavní hrdina kromě židovského původu musí být ještě k tomu afroameričan homosexuální orientace...Doba holt šílí vymknutá z kloubů...

   Smazat
 21. Tolik špíny na toho chlapce. Chtěl bych se ho zastat, ty jeho dopisy otci, jsou opravdu upřímné. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda, na slušné chlapce se špína nehází. Háček je v tom, že i slušní chlapci to někdy popletou. Já zásadně odděluji kumšt od polityky, jr. určitě zdědil talent i když adorovat v něm renezančního umělce se mi příčí. Nechci házet špínu, ale jako dospělý, intelegantní muž, by měl stát za svým názorem a postojem. Doufám, že jde skutečně o jeho názor a jen nepapouškuje co je právě "in". Pak se ptám, proč mu vadí skupinka důchodců (cca400),kteří slušnou cestou demonstrují svůj názor na sochu Koněva. Proč je nazývá, nebo spíše uráží, jako neonacisty ? Tady snad i bez vzdělání ví, že je vedle. Proč jim nadává do stalinistů? Možná mu uniklo, že zrovna Koněv nepatřil mezi Stalinovy oblíbence a že před špatným koncem jej zachraňoval Žukov. Proč mu nevadí vulgární hesla dehonestujicí řádně a demokraticky zvolené zástupce naší země a naopak navádějící dav k násilí, to vše se stalo na velemanifestaci Chvilek. Proč jemu nevadí trhání naší ústavy, jak se předvedlo před skupinkou cca 270 000 lidí na Letné (i za souhlasu řady umělců). Nejsem si jist žádné špíny, kterou bych zrovna teď házel na Hrušínskeho jr. Do kumštu se nepletu, tam je on profík, ale jako občané jsme si v této zemi rovni a nesouhlasím-li s jeho názory, mám (zatím) právo se ozvat.

   Smazat
  2. Promiňte, ale Jan Hrušínský moc talentu nezdědil. A kde se v něm bere ta sprostota? Nechce se mi věřit, že po rodičích.

   Smazat
  3. Anonymní9. září 2019 15:55
   Souhlasím s Vámi, ty dopisy mi popravdě přišly jako dosti velká trapárna, zaštiťovat se otcem. P.K.

   Smazat
 22. Bože můj,to je zase taková hromada canců papundekloblba!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Herec je pro mě dobrý, hraje dobře, ale názory katastrofální. Dnes jsem na Ostravsku viděla Asiatku, jak šla a hovořila anglicky s údajným migrantem a vysvětlovala mu, co je u nás důležité. To si pomohl, zde je samá rakovina a astma. Bylo to zvláštní, Asiatka s Arabem.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jakým právem ty pomatený, utečený šašku tady radíš, kdo o čem má v ČR rozhodovat. Sám ses zřekl své vlasti, tak teď drž pec, a nemotej se do žádných našich záležitostí.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:43
   Ty zdechlino z papundeklova,TY ŽÁDNOU ČESKOU NÁRODNOSTI NEMÁŠ A ANI JSI TY AMIKURVO ŽÁDNOU NIKDY NEMĚL!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. 15:54 skřekl prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, smrdutého plynu z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   který by se ani v té nenepatrnější zemi nemohl pro těkavost usadit!

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To poslední ypsilon je záměrné? Je to povzdech nad nedostatkem testosteronu ? Autorem je baba nebo chlap?

   Smazat
  2. 16:01
   To je ten přemřela slabomyslný z amižumpy!!!!!

   Smazat
  3. 16:01 To bude zřejmě úchyl Jákob Džanda.

   Smazat
  4. 12:04 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 26. Nepleť si pojmy z dojmy amižumpo,stačí první písmena,šílený slovosled a ten tvůj vypatlaný cabc dál NEMÁ CENU ani stoletého lejna!!!!!!!;:-)

  OdpovědětSmazat
 27. Pan Hrušínský by patrně rád sousoší bratří Mašínů ! Bude li socha maršála Koněva opravdu přemístěna, bude to naše další kapitulace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. svůj k svému: https://www.narodninoviny.cz/fakta-bratri-masinove-byli-kriminalnici-a-vrazi-zadni-odbojari/

   Smazat
  2. Ale to všechno je plánovitě vyráběné, k odpoutání pozornosti od důležitých věcí. Především od migrace. Ovšem rád bych zde upozornil převlíkače kabátů a jiné po větru vlající chytráčky, na důležitou skutečnost. Makron jasně hovoří o soumraku západu, a Trampík srozumitelně dává najevo, že bez Ruska není možné cokoliv důležitého vyřešit. Opět budeme za blbce a spolu s Poláky a Ukrajinci budeme ten poslední poturčenec, co je horší Turka a Rusko určitě zničíme. Jestli Evropu, potažmo celý svět, někdo zachrání tak se podívejte na video na www.Tadesco.cz "Proroctví Edgara Cayceho pro 21. století", kdo to bude. Mimochodem prorokem je Američan. Pitomci typu Hrušínského se ani nemusí namáhat. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je vidět, že američtí soudruzi nemají dostatek IT specialistů, kteří by pomohli českým odrodilcům s instalací české abecedy a klávesnice :-)

   Smazat
  2. 16:09
   Křivácká zrůdičko bez vlasti, máš právo pouze držet pec:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/A-timhle-to-teprve-zacina-Zdenek-Zboril-ke-kauze-Konev-a-Praha-6-Nema-dobre-zpravy-595276

   Smazat
 29. 16:13
  Leda by povolali čínského UT specialistu,pro tamější expertyje to herkulovský úkol!!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
 30. 16:25
  Pardon,IT specialistu

  OdpovědětSmazat
 31. Hrušínský zcela jasně vždy věděl, do které zadnice zalézt, aby to něco sypalo. Jinak by nebyl tak často obsazovaný ještě za komančů (hrál už coby puberťák a byl snad v každém filmu) a v současném liberofašismu potřebuje pochlebovat těm, co vedou Prahu - nebo alespoň tu část, kde dlí divadlo a která mu přiděluje dotace. Takže se chová přesně tak, jak si doba a vedení Prahy přeje. Pokud by Prahu ovládli zelení mimozemšťani, ta se i Hrušínský obarví na zeleno.
  A podobně "flexibilních umělců" máme spousty, zářným příkladem je třeba exkomunista Svěrák, momentálně kovaný antikomunista. Ten umí převlékat kabáty jako málokdo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, ty rudá NULO od počítače, neser se do kulturních velikánů jako je právě Svěrák!

   Smazat
  2. 18:13
   Jasně,ten tvůj prozřelej Svěrač,dříve velkej komunista a schvalovatel Anticharty je stejná pakáž,jako ty paumělci v čele s UDAVAČEM HAVLEM A HERECKOU BÍDOU jménem JAN HRUŠÍNSKÝ!!!!☺

   Smazat
  3. 18:13 Nulo, zkoušels někdy dát si kulky do Svěráku ?
   Já vím, nemáš Svěrák a ten co máš tak rád kule nemačká.
   Byla by to práce. A ta je pro takové fůůůůjj.

   Smazat
 32. Jak se vede prosím pražským divadlům. Stále slyším i čtu, že jsou vyprodaná na měsíce dopředu a přitom si nevydělají!?. Proč tedy dotace??? Nevím, co by pražská kavárna řekla, kdyby škodovka vyráběla naplno auta a měla prodáno dopředu a přesto dostávala dotace na výrobu. Není náhodou v Praze a jinde předivadlováno? A přitom chybí lidé v pracovním procesu!
  I jinak o dotacích, v zemědělství. Slyším o myších, suchu, deštích, slunci, jak to vše ničí úrodu a pak se dozvím, že sice obilí bylo hodně podprůměrné, ale výnosy třeba kukuřice (řepy, brambor...čiroku) byly vysoce nadprůměrné a ztráty se zisky bohatě pokryly. Pak se nedivím, že statky, které budovaly desítky generací dříve dnes pořídí zemědělec od počítače za 25 roků z dotací z peněz pracujících.

  OdpovědětSmazat
 33. Žádejme, aby komedianti nedostávali žádné dotace. Ať si koupí za své koňské povozy a jezdí po vlastech českých kočovat s divadlem. Potom by viděli jak žije český venkov a přestali by opovrhovat obyčejnými lidmi.

  OdpovědětSmazat
 34. Jan Hrušínský je primitiv, nedouk a obdivovatel gestapáků
  Jan Hrušínský je primitiv, nedouk a obdivovatel gestapáků
  Jan Hrušínský je primitiv, nedouk a obdivovatel gestapáků

  Promiňte, ale jdu s dobou, inspiroval jsem se "kulturním" projevem pana Hrušínského a jemu podobných. :)

  OdpovědětSmazat
 35. Jablko zřejmě nepadá daleko od stromu. Herec Jiří Sovák se s minulým režimem také moc nemuseli. Když se mu stal těžký úraz, dlouho marodil. Po uzdravení to byl Rudolf Hrušínský starší, kdo si zahrál na kádrováka a přibouchnul mu dveře do Národního divadla. Nevím, co ho k oné intervenci vedlo. Ale syn Jan by měl mít tento morální škraloup na paměti a měl by být trochu pokory.

  OdpovědětSmazat
 36. Svěrák, Hrušínský a Dlešice chá cha cha cháááá

  OdpovědětSmazat
 37. Anonymní 9. září 2019 12:30

  Neurážej laskavě politruky jejich přirovnáním k Janu Hrušínskému.

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 39. JDI DO PRDELE TY HOVADO TUPÝ Z AMIANÁLU VZEŠLÝ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 40. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 41. Když víš HOVNO,tak se tim ty chudinko tupá nechlub!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 42. 19:07 Ty tomu vždycky nasadíš korunu, ještě nám řekni tu pohádku O hodných Mašínech a můžeš jít spinkat. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 43. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 44. A co jsi tím amicancem chtěl říct????!!!!
  Schválně napíšu.....CO JSI TÍM ZAMÝŠLEL SDĚLIT,protože TY a MYŠLENÍ JE JAKO KVADRTURA KRUHU!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 45. Problém Hrušínských je, že měli slavného otce. Sami vidí, že jeho laťku nepřekonají tak trojčí. Herecky nestačí a ani se nepoučili z neslavného angažmá otce v Parlamentu, tak už to chodí, dělají co umí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ps. Honolulu, Švejka v podání jeho táty byste si mohl pamatovat?

   Smazat
  2. Proboha, co vy víte o herectví? Blijete na Hrušínského, Svěráka, Trojana, Geislerovou,,... podobně ve sportu na Čáslavskou, čistě podle ideologického klíče. Jste poměrně velký křupan.

   Smazat
  3. 20:03- pokud je to na mne, něco o tom vím. K nikomu z Vámi jmenovaných jsem se nevyjadřoval o herectví! Jen o politických postojích a ty jak je známo z historie se u nich měnily s větrem a mění stále, neb jsou na příznivém větru závislí již od středověku.

   Smazat
  4. Ps a co nekřupani, znají jejich historii osobní?

   Smazat
 46. 20;03
  Dneska tady krom neumětela Jana Hrušínského a prozřelého podepisovče Anticharty Svěrače o DALŠÍCH NEPADLO SLOVO,takže se ty havlomoulo náruč číst česky!!!!!

  OdpovědětSmazat
 47. Jen šmejdi a špinavci se propůjčí hnusárnám. O kvalitě stoupenců "demokrat. bloku" /fujtajbl/ napovídá to, jak se chovají. Svoji frustraci si vybíjejí na bezbranných sochách, což je výraz největší zbabělosti. Nemusí každý souhlasit s tím, že máme úspěšnou vládu / v rámci mantinelů zděděných po předchůdcích/, ale dávat najevo svoje mindráky tak hnusným způsobem, to je skutečně zrcadlo těch "demokratů" a podstaty jejich charakterů. Záložák.

  OdpovědětSmazat
 48. Jasné je jedno, příznivci lži a odpůrci pravdy jsou v těžké defenzívě a to je dobře. Pravda je jen jedna a nedělitelná. Kdo si myslí něco jiného je docela zajímavý, ovšem nevím zda pravdivý. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 49. Jediný z Hrušinských který neumí hrát ani kecat. Takže nemůže ani do politiky. Jeho divadlo hrake na úrovni krajského přeboru za pomocí nechutných zcén IV.cenové skupiny.

  OdpovědětSmazat
 50. Honzo, Honzo, nechej toho, já mám umění rád,...

  OdpovědětSmazat
 51. Snad už všem došlo,že jeho cílem je vyvolat pozornost.Dělají to tak všichni jemu podobní.Ignorace a lhostejnost zničila už víc lidí jako je on.Zmačkat,hodit do koše jeho kydy.

  OdpovědětSmazat
 52. 15.54 ty jsi teda extraliga..
  Tolik zvratku co jsi ted vyblil se nevidi ani po flamu..
  Mozna o cechy nikdo nestoji ale cesi zase nestoji o takovy jelita jako jsi ty
  Navic co si cesi delaji doma je ciste jejich zalezitost a kazdemu idiotovy je do toho prdlajs
  Jen tak nahodou
  Ty pochazis z Bornéa...???
  To cumim jak na Bornéu hezky zvladaji cestinu..

  OdpovědětSmazat
 53. Teda k tomu Hrusinskemu
  Povez nam Hrusinsky za ci bankovky zijes
  Ty ukvicena nulo bez dotaci by jsi byl u krumpace a nepomohlo by ti ani ze tvuj fotr byl malinko lepsi herec...
  Principale divadla na dotacich...

  OdpovědětSmazat
 54. Oprávněné kritiky na Jana Hrušínského je tady dostatek, už toho nemusím moc připisovat. Tak teda: Obecně herec by mohl být fotogenický, nemusel by mít tak řídké zoubky jako tenhle politickej Blábolil Honza. Neslyší se hned tak v populaci tak ošklivej hlas, vysušenej hlásek, jako má tenhle Honza H. Jeden z účastníků téhle rozpravy píše, že pan Rudolf Hrušínský senior uplatňoval velikánskou tlačku přes Kapka - tím jsem hodně zklamán, pokud je to pravda. Panu Karlu Gottovi obrovsky fandím, a proto se trochu divím, že Gottův management zvolil pro oslavu Karlových osmdesátin právě Divadlo na Jezerce, tedy domovskou scénu pošetilého politického agitátora dotací (znáte asi pojem "politruk"), tohohle vrcholně nesympatického a nafoukaného Honzy Hrušínského.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.