Reklama

čtvrtek 5. září 2019

Jiří Vyvadil: Očekávejme puč

Jiří Vyvadil


Jiří Vyvadil
5. 9. 2019 VašeVěc

Hysterická reakce celé opozice, na návrh Dr. Šarocha na zastavení trestní trestního stíhání premiéra Babiše a volání po zásahu ze strany Vrchní státní zástupkyně v Praze Lenky Bradáčové a Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana ukazuje, že pečlivě připravovaný puč proti premiérovi se zadrhl a opozice volá o pomoc.Chvilky budou mobilizovat a chtějí si stůj co stůj vynutit soud a nepochybně svržení minimálně Babiše. To trestní stíhání je přece právě proto, aby se ho zbavili, protože jinak nemají absolutně šanci dosáhnout toho, aby ho někdo po příštích volbách z řad dnešní opozice vystřídal. Čísla jsou jasná, jejich vývoj také a v situaci, kdy byla i dotace vrácena a státu nevznikla ani koruna škody, i v případě soudního řízení, preference Andreje Babiše by stoupaly.

Mimochodem, to že nikdo jiný ho nemůže vystřídat premiéra, není jen z mé hlavy. Pravicový politolog z CEVRO Daniel Kunštát, který jinak píše i časté kritické články na prezidenta i premiéra, včera na portálu info.cz podal naprosto precizní rozbor, že současná opozice prostě zákonitě premiéra Babiše vystřídat nemůže. Nebude mít na to počty…

Ale ještě dál… Jakoby lidé zapomínali v jaké zemi žijeme. To není demokracie. Ne, ne, přátelé. V žádné jiné evropské zemi tak razantně a brutálně, policie, státní zástupci či vrcholní soudci, zejména Ústavní soud neměnily obvyklý demokratický průběh. Zdá se, že to zapomínáme.

Vzpomeňme si na případ Kubiceho. Znovu hrozilo, že bude ODS Paroubkovou ČSSD poražena, a tak bývalý taxikář, jinak šéf protikorupční jednotky za pomocí pravicových poslanců rozpoutal tažení proti ČSSD a jeho předsedovi o jejich provázání s organizovaným zločinem. Ve vazbě končily desítky funkcionářů ČSSD, jímaných za dramatických poměrů z ministerstev. Tehdejší členku ČSSD Jourovou na letišti doslova stáhli z palubních schůdků.

Policie a státní zástupci, kteří jí šli na ruku, to brali šmahem. Média jásala, ČSSD byla o fous poražena a Topolánek se stal kýženým premiérem… Už tehdy rozdražďovali veřejné mínění tzv. investigativní novináři Kmenta i Kroupa. Taky mi v jedné z nich bylo věnováno pár stránek. Bože, co já se o sobě dozvěděl.

Možná doslova a do písmene největší ústavní puč ovšem vymyslel Pavel Rychetský, který zrušil volby do Poslanecké sněmovny, které nastaly poté, co se Poslanecká sněmovna sama rozpustila, ovšem cynické bylo, že se tak stalo podle stejného vzoru, jaký kdysi opět Pavel Rychetský coby místopředseda vlády prosadil. Umí nádherně povídat o právním státu.

A je to gauner. Zcela rozmetal politické nálady a v podstatě i rozbil politickou strukturu, zřejmě jen proto, že prostě Paroubek nebyl tím správným liberálně chápajícím potencionálním předsedou vlády za ČSSD.

A jak Ústavnímu soudu opět média, včetně celostátních deníků tleskala…

Podíl našich médiích na policejní a justiční zvůli je zrůdný.

Je správné, že Babiš koupil některé deníky…Ne že by Dnes nebo Lidovky za něho bojovali, ale alespoň pořád nešíří fake news jako ČT či ČRo.

Dalším policejně – justičným pučem bylo stíhání milenky premiéra Nečase a až násilné proniknutí do Úřadu vlády. Nikdo samozřejmě Nečase nelitoval, jeho vláda tupých škrtů a darování majetku církvím uprostřed utahování opasků byla lidmi nenáviděná. Ale ruku na srdce. Samozřejmě, že to byl další puč.

A ten poslední zažíváme nyní.

Už bezmála čtyři roky policie, státní zástupci chtějí za každou cenu dostat premiéra Babiše za katr. Opozice, která vlastně nemá žádný smysluplný program než antiBabiše se vše za celé ty roky nepodařilo dostat většinu společnosti na svou stranu. Tím jasným důvodem je i fakt, že si člověk  dovede obtížně představit, že by v této zemi byl premiérem Fiala, nebo ještě hůře Bartoš.

Přesto nastal kolaps u opozice. Šaroch je samozřejmě uplacený a opozice a chvilkaři burcují, aby Bradáčová a Zeman dostali Babiše před soud…

Ani zde nefabuluji. Státní zástupci, Bradáčová a Zeman jsou na jedné lodi s opozicí. Ta jim a dnes již i s masivní podporou nejvyšších soudních orgánů garantuje postavení nadlidí.

No, nikde jinde v Evropě není tak ohrožena politická svoboda jako u nás.

Připravuje se dokonalý policejně-justiční stát s občasnými prvky demokracie…40 komentářů :

 1. Máme se opět na co těšit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se stim smiř

   Smazat
  2. 11:51 Na to zapomeňte žádný fiala nebo, bartoš nám vládnout nebudou.

   Smazat
  3. Tak trochu Venezuela. Hrrr kandidát uznaný mnoha zeměmi proti legitimnímu prezidentovi. No o Ukrajině a jejich legitimně zvolenému prezidentobvi a jeho likvidaci Majdanem nemluvě. Očekávám, že naší zami spasí Kalousek, nebo Geislerová, kteří se prohlásí za prezidenta a Milion chlívek to zaštítí - náš Majdan. Vidím to jasně: Janda ministerstvo pro mládež a sport, Minář ministr propagandy, Hermann ministerstvo pro Sudety, Langšádová ministerstvo války, Hutka kultura.Prostě a jednoduše Zemana a Babiše ,,demokraticky" odstranit, sice neškodí zemi ale těm samozvaným vyvoleným!!!

   Smazat
  4. S Nečasem to autor popsal dobře. Vedl asociální politiku, za jeho vlády byl například prosazen Zákon o vytváření hmotné nouze. A tak po něm ani pes neštěkl. Ale s Babišem je to jiné. Za ním stojí mnoho obyčejných lidí (i takových kteří ho nevolili) a nejspíš i někdo mocnější. S tím to tak lehké mít nebudou - doufám. Přijde mi až absurdní bujení fašistických praktik v Česku, ale je to bohužel smutný fakt. A podporují to obyčejní lidé trdlováním na Letné. To už se opravdu tak hluboce nakazili tímto morem?

   Smazat
  5. 16:52 Vidiš kdyby válku vyhrál pan Hitler, tak se tyhlencty všelijaký židovštiny nemusely tu dnes řešit!

   Smazat
  6. 18:16
   Kdybys v rodině neměl dementy nebyl bys jím sám!!!!!

   Smazat
  7. Jak si Soros nakupuje své prodejné děvky. Vypsal konkurz na trollí farmy v Česku

   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=236306

   Smazat
  8. 19:59 A totéž platí de fakto o celým našem národě! Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   Smazat
 2. na Slovensku je to podobné, v Poľsku .... čím to ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čím to? Jde o to s pomocí opozice připravit státy o poslední zbytky suverenity.

   Smazat
  2. Ono je to i v bývalém východním Německu

   Smazat
  3. Neni ovsem Puc jako Puc. Kdyz to dela Soros, Chverzberg a Usaci /Velvyslanectvi/,tak je to hlavne u nas nekdo kdo upenlive prosi Usaka` Puc mi Puc ,
   nebo puc mi na puc,.
   A pak to chudy zaplatej krvave..A nikdo jim na drahej Puc nepuci.
   I kdyz si ten puc nepucili..

   Smazat
 3. Milion chvilek by se měl začít chovat pragmaticky a zvážit, zda by nepřišlo levněji, než platit za pronájmy veřejných prostranství, ozvučení a PR, zaplatit za AB 250 85, třeba 2 miliony nějaké partě profesionálních specialistů s kvalitním vybavením a materiálem. Efekt by byl okamžitý a definitivní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dva míče možná tak v eurech. Za míň by Vám nikdo ani nevstal.

   A pokud by to měla být celá parta, tak si to vynásobte tím počtem specialistů.

   Smazat
 4. 22.2.2018 ZvědavecPředchozí část
  V minulém díle jsme upozornili na zvláštní program pořádaný administrativou USA pod názvem International Visitors Leadership, v jehož rámci americké ambasády vytipují ve státní správě, médiích a tzv. neziskovém sektoru hostitelské země vhodné osobnosti, které pak jsou zvány na několikatýdenní velmi dobře organizovanou, exkluzivně pojatou a nákladnou stáž placenou americkou vládou. Absolventi těchto pobytů se stávají ve vlastní zemi hlasateli amerických zájmů a prodlouženou rukou Washingtonu. V dnešní části se budeme opět věnovat konkrétním lidem, kteří tuto stáž absolvovali. Závěry si jistě uděláte sami.

  II. ČÁST

  Soudci a policisté

  90% tohoto článku budou tvořit osoby z ČR, které tento americký vládní program International visitors leadership absolvovaly.

  U nás Lenka Bradáčová současná vrchní státní zástupkyně v Praze. Lenka Bradáčová absolvovala stáž v roce 2008 spolu s dalšími dvěma státními zástupci (Ivo Ištvánem a Igorem Střížem), dvěma policisty, a dvěma zástupci nevládního sektoru. Program nese název Program of the United States Department of State Transparency and Ethics in Democracy (Program Spojených států, odbor transparentnosti státu a etiky demokracie).

  Lenka Bradáčová udržuje nadstandardní vztahy s americkou ambasádou, a podle materiálů z amerických diplomatických depeší prezentovaných na Wikileaks měla poskytovat informace o vysoce interních záležitostech justice americké ambasádě tehdy pod velvyslancem Cabanisem.

  Bývalým náměstkem Lenky Bradáčové z Ústí nad Labem od roku 2012 je Adam Bašný, který udržoval kontakty s Transparency International, a který stejně jako Lenka Bradáčová, Ivo Ištván či Igor Stříž, a další státní zástupci, k nimž se vzápětí dostaneme, absolvoval stáž amerického ministerstva zahraničí v USA.

  Adam Bašný Přednášel na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy předmět Korupce a veřejná moc.

  Transparency International čerpá dotace a granty z norských fondů resp. EEAgrants např.

  Název programu: Fond pro nestátní neziskové organizace
  Název projektu: PAKT I Protikorupční akademický klub transparentnosti
  Částka: 156,046 KČ.

  Tak se vám těším, jak bude Transparency plošně poukazovat na Barnevernet, na případ Evy Michalákové, a celkově na problém únosu dětí v Norsku touto soukromou organizací.

  Jenomže Američané si instalují další osoby, kterými obsazují klíčové vlivné pozice v ČR, osoby, které samozřejmě absolvovaly americký vládní program International Visitors Leadership.
  Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman udržuje s americkou ambasádou rovněž nadstandardní vztahy.

  Jeho mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA, ke které právě Jaroslav Fenyk docházel.

  Tedy nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, jeho náměstek Igor Stříž, jeho mluvčí a tisková tajemnice Helena Markusová. Pavel Zeman navrhl Lenku Bradáčovou, další absolventku International Visitors Leadership na post vrchní státní zástupkyně v Praze. Klika se navzájem podporuje. Do toho přimíchejme schůzku Lenky Bradáčové, Pavla Zemana, Roberta Šlachty a Ivo Ištvána v brněnské restauraci Rialto spolu s americkým ex-velvyslancem Andrew Shapiro těsně po jeho nástupu.

  Justice, vrchní soud, státní zastupitelství, ministerstvo vnitra, ředitelé sekcí policejních odborů atd.

  Američané mají jednoduše zájem o osoby zabývající se závažnou hospodářskou kriminalitou.

  Touto optikou můžeme pozorovat krásně nasvícené vazby a vrůstání vlivu americké vlády prostřednictvím prokádrovaných osob na klíčová místa zmíněných rezortů.
  Tento stav je ze začátku r.2018, samozřejmě úplný výčet zahrnuje i lidi z neziskovek, novináře, školství atd. Ta síť nepřátelských agentů je ohromující.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je to isté ako u nás protestujú sopliaci za Slušné slovensko a Farská, jedna z vodcov bola pred nedávnom v USA u Sorosa. Treba zobrať palice a vyprášiť im zadka a zakázať vstup amíkom na naše územia, lebo v celom svete robia bordel.

   Smazat
 5. Z dnešní situace vyplývá, že boj o NEZÁVISLOST státních zástupců je pouze fraška!
  Státní zástupce, pan A rozhodne PODLE ZÁKONA a dospěji k nějakému závěru. Vrchnímu a nejvyššímu státnímu zástupci se jeho rozhodnutí nějak nelíbí, a proto po něm vyžadují, aby ŘÁDNĚ ZDŮVODNIL své rozhodnutí!
  Zdůvodnění pana A bylo zřejmě v NESOULADU s přáním vrchního a nejvyššího st. zástupce, (a proto se bude tlačit tak dlouho na pana A, aby to ladilo s představami těch dvou jeho nadřízených?)

  Z uvedeného plyne, že řeč o "NEZÁVISLOSTI" je jen prázdná fráze a je to jen a jen POLITICKÝ boj! Tak o tomto dění vypovídá dnešní situace, která je maskována ŘÁDNÝM ZDŮVODNĚNÍM, které je VYŽADOVÁNO po panu A.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to jednoduchý. Už od doby, kdy jsme si začali vytvářet tady hnusné zbohatlíky a majetnou verbež. Zbohatnout za každou cenu. teď mají k dispozici miliony a miliardy a můžou si zaplatit každé zlo. Demonstrace, puče, i zabíjení - jak kdo potřebuje. Koupili si media, politiky, policajty, soudce, občany - můžou si koupit všechno. Za totáče to nešlo, všechno financoval a organizoval "stát" protože zkurvení milionáři tady neoperovali - jen ten západ se urputně snažil, a trvalo to dlouhých čtyřicet let, než si koupil ty správné české kurvy k uskutečnění převratu. Není to nic divného - v dobách monarchie bylo také kdejaké šlechtické hovado bohatější než král, a taky neustále organizovali spiknutí proti králi, najímali si žoldáky, každý šlechtický otrapa měl své žoldáky a taky se vyvražďovali mezi sebou. Množství obětí z řad poddanstva a obrovské křivdy působené na lidech šlechtickými vlčími smečkami, nikdo nepočítá - to byla samozřejmost. Bylo to tak ve všech státech, kde byla monarchie. Ta vychcípala na vlastní degeneraci, a lidi toho taky měli plné zuby - vytvořila se buržoazie - stejní hajzlové, vyvolávali jen války - prachy -no! Kdo je má, může všechno, platit kdejaký svinstvo a nikdo na něj nemůže, když je sviňák, je sviňák. Všeho jsme se dokázali zbavit, na chvíli. Natahali jsme si to zpátky - zbohatlickou verbež jsme si vytvořili, a ta může všechno. Mezi sebou se rvou a hádají, organizujou proti sobě navzájem puče a objednávají si svinstvo v mediích. Na obyčejné lidi každý sere - na ty vypustili smečky lichvářů, a dnes je doráží exekutoři - o lid je tím pádem vystaráno. A můžou se rvát do nekonečna, nikdo na ně nemůže. Mají prachy - no. Ale proč jsme jim je cpali? Proč jsme to dovolili? Teď čumíme jak telata na nová vrata, jaké svinstvo tady už třicet let probíhá, a to zdaleka není ještě odtajněno všechno. Zdaleka ne! A svinstvo jenom pokračuje......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se stim smiř

   Smazat
  2. 12:40 Nadělat a rozmazat.

   Smazat
  3. 12:40 Třeba je, jen to tu popisuje, by se na to nezapomínalo, páč lidi sou čím dál blbější, zejména Práglkafilerka ...

   Smazat
 7. Stejný dirigent, stejná opera ...tím to
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 8. Rodinná m a f i e ! Jedním slovem, je to hnus!
  V záplavě emigrantských informací přeposílám tuto následující proto, abychom se vůbec vyznali u nás doma, když někdo blbě žvaní v masmédiích, kdo je kdo...???
  Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum" Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP) tak už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti
  Zemanovi . Google o Monice MDP:
  1. Monika MDP - bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml. (protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalázaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco,jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
  2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
  3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
  4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (na rodila se v Paříži, kde M.MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma
  Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
  5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je "Biomasa" Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K.
  Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursíkdříve žil s Monikou - nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem exprezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže máme Američana ve vládě!!!).
  Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni): Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi
  Pošli to dál, ať všichni víme a známe, kdo jsou

  OdpovědětSmazat
 9. Jak roztomile dokonalé, už se blíží a na dveře ťuká feudalizmus, je založeno na nové šlechtické rody a čekám kdy církev začne vybírat desátek. Já zatím sedím u TV a projídám budoucnost našich dětí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hele a co desatek na pravdu a lasku načete davaš? to je stejně jakoby si už daval cirkvi udajně svate bez jejiho požehnani by nebyl ani zeman ani vlada nakonec ani my

   Smazat
 10. Puc je vzdycky cesta do pekel.Dekuji nechci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:06
   Souhlas, puč vždy dopadl na nevinné.

   Smazat
 11. V našem státě je nejvíce geniů na kilometr čtvereční na světě.
  Stále se v Babišově kauze operuje ÚMYSLEM. Na tom to všechno stojí.

  Jenže: I když jsou kroky, které by o ÚMYSLU svědily, tak to jsou POUHÉ HYPOTÉZY. Jestliže TY KROKY v ničem nepřekračují naše ZÁKONY, pak jsou ty HYPOTÉZY jen NÁSTROJ, jak člověka učinit trestně odpovědného.
  tO je to dáno, ŽE 10 PRÁVNÍKŮ, 10 různých NÁZORŮ. mnoho zákonů může mít různý výklad, ale tvůrci zákonů v tom případě na to mysleli tím, že u takových zákonů je vždy podán výklad (zdůvodnění)! Mám dojem že právníci znají čísla zákonů, ale pramálo se starají o jejich výklad.

  Ale zpět k tomu ÚMYSLU. Není NIKOHO A NIČEHO, kdo a co může prokázat ÚMYSL!!! Je to jako chtít po někom aby popsal sen, který se vám v noci zdál.
  Proto takový začátek příspěvku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, taky jsem měl kdysi úmysl, oprášit anglickou královnu.
   Jenže tehdy byl Kalousek ještě v národní frontě.

   Smazat
 12. Žádost o dotaci na ČH, podepsal Babiš? V.J.H._

  OdpovědětSmazat
 13. Já žádný puč neočekávám, je to jenom běžná politická špína, kdy se každý chce dostat ke korytu a kompenzovat si své náklady spojené s prosazením se do politické funkce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, když puč neočekáváte, tak to jsem tedy klidná. Jen jestli nejste krátkozraký...
   Možná by stačilo vystrčit hlavu z vrátek a porozhlédnout se po matičce Zemi. Co se děje u sousedů, to se bude zcela zákonitě dít u nás.

   Smazat
 14. víte idioti naprosto podceňují iteligenci zvířat. Něketeká jsou dokonce inteligetnější než my.Ale jinak jednají steně jako my-občas zkratovitě. Ale většinou tak jak je vychováme. Proto je většina sousedských vztahů řešena přes chudáky např. psy.

  OdpovědětSmazat
 15. Jedna se v podstate o systematicke vytvareni masivni tridy bohacu(neokanu-neocons) celosvetve a zniceni strednich vrstev celosvetove.

  Model budouctnosti. Vybrat stat zevnitr financne, stat se rozpadne prakticky v dusledku neudrzitelnych sstatnich dluhu a neokani ziskaji absolutni moc do svych rukou , v podstate si ji koupi, neb pouze oni budou mit penize.

  K tomu je potreba snizit vzdelani populace , podivejte se na novou generaci jak vypada. A mate zde schema na novodoby Feudalismus. Je to to co jste chteli?? pro sve deti.

  Celosvetovy Feudalismus,ma pouze dve vrtsvy: Bohaci a Bez Penez. Pripomina mi to Stary Egypt pred 4000 lety, jen tady budete mit v ruce cell telefone a doma televisi.

  Ono nic neni tak chybneho na kapitalismu, to je jen nastroj, otazkou je co se s tim dela. A kdyz jeden nastroj nefunguje, tak se vezme jiny. Vse je jednoduche.

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 16. Neplatí to vždy ale já teďkom čtu knihy Kena Folleta- trilogii století- je to perfektně zpracovaný příběh kde se autor snaží fiktivní příběh zanést do reálií doby.Zkuste se také do toho začíst, není to jen k pobavení, ale také k poučení, to samé platí o panu Vondruškovi

  OdpovědětSmazat
 17. Puč proti Babišovi se možná zadrhl, ale puč proti Zemanovi pokračuje. Na tapetě jsou jeho potíže s nohama, nakolik chůze s holí je slučitelná s postem presidenta. Víte, že největší americký president D. Roosevelt byl po dětské obrně na vozíku? Zeman je chorý na nohy, ale jeho odpůrci evidentně na hlavu! A ujišťuji, že nejsem Zemanovým absolutním vyznavačem a když si vzpomenu na kandidáta na prezidenta Schwarz en berka, notorického spáče, koktu a jazykopřešlapa vždy a všude, jeví se mi oponenti Zemana o to stupidnější. Kéž by mozek a mluvidla tak dobře fungovala aspoň většině seniorů v naší sněmovně trafikantských veteránů! Jenže na tu trafiku mají "gebír" vysloužilí politruci. Láska-neláska občanů k tajtrlikům Wallensteinu! Měly by tam mít psychiatra se specializací na demenci a Alzheimera. Ten by se utopil v práci.

  OdpovědětSmazat
 18. O pokus o puc se evidentne jedna...
  nevim jak jinak nazvat pokusy svrhnout legitimne zvoleneho presidenta a viteznou politickou stranu...mozna majales...???
  Kdepak...vse nese znaky puce...to ze se nestrili je dane tim ze to cesi nemaji v povaze...obcanska horka valka v cechach rozhodne nebude na to Bohu dik cesi nejsou ale studena obcanska valka zuri a je pomerne brutalni a zakerna...liberalni fasisti besni a maji velikou medialni podporu a defakto neomezene financni zdroje...
  Kdo vse financuje je zrejme...neee...???

  OdpovědětSmazat
 19. Vypadá to, že přituhne cenzura, ale ze zkušenosti získané za totáče, vás drazí spoluobčané potěším, u nás se vždy vše vykecalo. Bez internetu jsme se dokázali informovat dřív, než profíci informovali Husáka.

  OdpovědětSmazat
 20. 12.10 tak to mate pravdu...v cechach udrzet tajemstvy je ukol primo nadlidsky...coz je na jednu stranu velmi vyhodne..

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.