Reklama

středa 4. září 2019

Každotýdenních 168 hodin fake news Nory Fridrichové a tvrdá drezúra diváků za naše peníze.

Patrik Juda
4. 9. 2019    SvobodnéNoviny
Další pokrok lidstva. Zakopání těla je prý nehospodárné. Šetrné je asi příbuzného sníst. Proč nám lidské maso vadí, ale zvířecí ne, ptá se profesor. Nová kulturní tradice žehlení prsou a tisíc zmrzačených britských dívek. A sója?Filmová série o doktoru Hanibalovi Lecterovi patří k tomu nejlepšímu, co jsem asi viděl a článek o kterém napíši je zase asi tím nejvíce šokujícím, i když nevím, co se ještě dnes v té bláznivé době dočtu. Kam až lidé zajdou, aby zachránili planetu?

Britský profesor psychologie Jared Piazza z Lancasterské univerzity provedl výzkum se svým kolegou a podivuje se, že jíst lidské maso je pro nás tabu. „Proč máme odpor z lidského masa, ale zvířecí nám nevadí?“ „Kanibalismus je ve zvířecí říši běžný.“ „Je to běžné i u savců.“ „Od mládí máme sklony ke škatulkování, jako, že jsou lidé a krávy.“

Pan profesor vyjmenoval některá zvířata, jako kudlanku nábožnou, pelikány, racky, šimpanze, lvy a medvědy, a že prý například australský pavouk Redback nabízí své tělo samičce po páření jako závěrečný dárek. Samice často snědí svá mláďata, jsou li nemocná, mrtvá, nebo jich je mnoho. 

„Poměr mezi živými a těmi, co zemřou je nevyrovnatelný.“ „Jádro kanibalismu je potlačeno nechutí a zhusením.“

„Představte si ranč, kde žije dobytek, aby ho lidé snědli, vykrmí ho a porazí pro hovězí!“ Podle pana Irvinga to naznačuje naši předpojatost ve zvažování etického kanibalismu. Co napsat. Mě se po těchto řádcích nevybavil ranč, ale spíše Orwellova Farma zvířat (1945), kde zvířata lidi vyženou, vládnou si sami a postupně se to zvrhne v brutální a totalitní diktatúru. Jestli je toto další liberální návrh, jak nejíst maso, tak je liberální demokracie skutečně totalitní a utopistická tyranie občanů.

Pan profesor ve své obhajobě konzumace lidského masa zmínil jeho vysokou proteinovou hodnotu, k planetě by to bylo šetrné, což v článku není, ale tam hledám prapůvod tohoto výzkumu.
 Dále je připomenut příběh uruguayských ragbistů, kteří ztroskotali, kdysi v Andách a také čtyř Papuánců z Nové Guiney, kteří snědli na pohřbu nebožtíka, protože je to prý lepší, než aby to udělali červy a larvy.

„Jsme inteligentní, racionální, máme osobnosti, touhu žít a formujeme svazky s ostatními.“ „Tento psychologický esencialismus je užitečnou zkratkou našeho očekávání, našich soudů a našeho uvažování.“ „Někteří filozofové argumentují, že zakopání těla je nehospodárné v kontextu boje lidí proti světovému hladovění.“ To už mi ale přijde jako opravdu silná káva, dávat do souvislosti pohřeb člověka a hladovějících dětí. Máme do Afriky místo peněz a kondomů posílat i mrtvoly, aby je snědli ? Vím, že to zní absurdně, ale trochu mi to tak vyznělo.

„Měli bysme jíst více rostlin, méně masa (pokud, tak asi lidské) a šetřit s potravinami.“ „Pro teď jsme tak šťastni, jako jste vy v pokračujícím projektu, „Moudrost Odporu“.

No, to teda jsou moudrosti, ale Británie má skutečné a závažné problémy. Nejméně tisíc dívek zažilo krutou a bolestivou praktiku žehlení prsou! Vrátil se tam středověk? Nejčastěji matky původem z Kamerunu je tím tak chtějí chránit proti znásilnění! Rozžhaveným kamenem nebohé dívce tlačí na ňadra, aby byl zastaven jejich růst. Tato metoda je rozšířena v subsaharské Africe. Toto barbarství už je však rozšířeno v Británii. Smutné to cizí tradice a rituály.

O vepřích jsem z Anglie zatím překvapivě nečetl téměř nic, co s těmi bude, ale za to jsem četl o sóje, kterou tolik zachránci planety propagují, jak mužům v těle zvyšuje hladinu ženských hormonů a také jejich agresivitu a snižuje plodnost. Opravdu dokonale šílený svět.

„Dvanáct rozčilených hlasů na sebe křičelo, a všechny si byly podobné.“ „Teď už nebylo pochyb o tom, že s tvářemi prasat se něco stalo.“ „Zvenčí pohlížela zvířata z prasete na člověka a z člověka na prase, a opět z prasat na člověka.“ „Ale nebylo už možné rozlišit, která tvář patří člověku a která praseti.“

Nikdy nezapomenu jak mi jeden Maor v dobrém rozpoložení vysvětloval, proč nám bělochům říkají Pakeha, a to i v oficiálních médiích. Neznal jsem to slovo. Zasmál se a řekl mi, že ten výraz pro ně znamená divoké prase (bushpig), a když jsem se jej zeptal proč, tak mi odpověděl, že prý lidské maso je chutí tomu vepřovému podobné. Tak jsem mu poděkoval za toto milé vysvětlení.

Dobrou chuť.

Zdroje: Newsweek: Canibalism is common in the animal kingdom. Here is why for humanist it is the ultimate taboo….Idnes: V Británii pribývá případů žehlení prsou. Dívky má chránit před znásilněním……Farma zvířat, závěr….Novinky: Mužům škodí velké množství sóji..15 komentářů :

 1. Proto jsou tak uzitecny,politikum ,ze maji Stadni Komplex. Chovaji se jako bezhlavy stado. Porad rvou ze musi pribejvat uprchlici v milionech ani nevi co zvani jako tupy stado..Nektera a nebo nekdo jim naridi, neco zacne , nebo homosexualove v Parizi a Milane neco usijou a vsecky to musej mit. Plasticky operace jsou drahy tak se vrhly /a hodne/ jich na prostituci...A pak jim doktor pri operaci presekne ocni nerv /napr/,a pak chodi jako slepy /to chodi i kdyz nejsou / mhouri oci a nemuzou je otevrit kvuli krase a nebo dalsi jeste horsi deformace....Kvuli tomu aby sedmdesatka vypadala na Padesat.. Netusi /jsou zavislaci na totalni jesitnosti/,jak krasny byly nase babicky, kterym se jejich uslechtila a neopakovatelna laskavost a moudrost v dusi zobrazovala v jejich ocich a oblicejich..

  OdpovědětSmazat
 2. BP neni British Petroleum corporation ale Brouk Pytlik,
  a ono mne ukradli zkratku.. coz vtipkuji.

  Dovoluji se podtknout, ze Newsweek je magazin docela nekvalitni magazin slabsiho druhu. Autor si vybral slaby clanek ze slabeho magazinu. Je dobre pochopit USA jake je a jakou historii proslo a prochazi. Ja jsem povazoval magazin US NewsandReport za slusny magazin, ktery ma cenu cist, ci Economist i kdyz ten pokryva USA and Anglii. Ja sam jsem zmateny co dneska cist za Noviny a Magaziny to uz snad ani neexistuje , New York Times porad slusny . Ovsem dneska tam uz neziji , ale sledovat USA je skutecne zajimave. Nechapu , proc se lidi zajimaji o homosexualy, mne ani moc nevadili o co vice nechalo se s nima mluvit rozumne, coz je proti tomu co se pise. Ja jsem jim rekl jednoho dne, vis jak nazyvaji v Cechach homosexualy, "Teply bratri, ci jinak pouze Teply". A oni se tomu smali a rikali , to je dobre ..." my se radi k sobe tulime hahaha" a meli z toho srandu. A tak nevim uz tak moc co je pravda co neni". Ale kazdopadne zivot neni takovy, jak se portretuje...dneska je to Virtualni Realita.

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My říkáme homoušům buzeranti. Buzz jako bzučák, zvonek.

   Smazat
 3. Ekofanatici se zbláznili a budou se požírat navzájem to jsou strašné slinty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ekofanatici mají možnost... u břehů Itálie čeká dodávka čerstvého ekomasa; to které běhá po Evropě je zatím celoročně hájené...

   Smazat
  2. Taková Greta na pomerančích ve vlastní šťávě...

   Smazat
 4. Dnešní Svět je ve stadiu Babylonského zmatení jazyků, v dnešní terminologii ve stadiu "ideologického zmatení".
  Nositelem tohoto zmatení jsou media, která blbnou lidi, a melou, melou nesmysly. Důkazem toho zblbnutí je, že už není ani jasno v označování ideologií, které mezi sebou v tomto blbnutí soupeří.
  Vžilo se mezi lidmi "nálepkování", kdy příznivci jedné ideologie označují protivníky zmatenými označeními, jako neomarxisty, populisty, xenofoby, bolševiky, fašísty, atd.
  Něco k k označení ideologií neomarxismus a bolševismus, jsou tak označovány revolučně aktivní ideologie dneška a minula ...
  V Západním světě od šedesátých let minulého století probíhá "kulturní revoluce" (k nám došla až po r. 1989), která navázala na předchozí revoluce, proletářskou, buržoazní, a tak dále do minulosti. Ideologií této kulturní revoluce je liberalismus, který zdegeneroval v absurdní ideologii svobody v blbosti a "revolučně" ovládá většinu západní společnosti ( u nás už pravděpodobně většinu nemá).
  Když revolučnost většiny nazveme po ruském vzoru bolševismem, tak v dnešní době se jedná o "liberálbolševismus", ten původní ruský pravý bolševismus je "marxbolševismem".
  Pro zajímavost -falešný -trockistický bolševismus se nazýval na začátku minulého století židobolševismem, a toto označení použili němečtí nacisté pro "nálepkování" pravého leninsko-stalinského marxbolševismu v rámci "zmatení pojmů", které trvá dodnes s ještě větší intenzitou.
  Když si dění v Západní Světě budeme chtít srovnat v hlavě, tak máme globalisty (otce debilidelogií) s cukrátky -penízky, kteří podporují liberálbolševismus střední třidy a na druhé straně proletáře, které zradila a zrazuje zblblá střední třída. Jenže proletářů je čím dál více, protože blbci fandící globálním dobrákům s cukrátky se propadají ze střední třídy mezi proletáře, a je jich čím dál bolše, bolše, .. a jak to dopadne ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nalepkova metoda je psychologicky efectivni system na manipulovani masou lidi. Masa lidi nemysli, masa lidi pouziva nalepek a citi identitu s nalepkami a nalepky jsou jejich komunikacnim nastrojem, neco jako jmeno uradu.
   Globalisti nejsou debilove , ale ideologove ,kteri podporuji zniceni statu a nacionalismu, ktery jim je v ceste. Clovek jako ty dava taky rad nalepky a rad je pouziva.

   Smazat
  2. 14.44
   Identita masy lidí s nálepkami se dá lépe přirovnat ke sportovnímu fandovství a s příslušností ke svému sportovnímu klubu.

   Sport ja taky dobrá věc na "vycvičení" lidí k rivalitě a k zblbnutí ..,
   Jen blbci soutěžte mezi sebou a rvěte se, kdo je z vás lepší a kdo má lepší tým ..
   Kdo blbne nezlobí páníčky, je to to římanů - chléb a hry - už moderněji bez chleba a se vstupným, na to si musí blbci penízky vydělat a nasypat páníčkům ..

   Smazat
 5. Zajímavé je, že se v článku může vyskytnout "...než aby to udělali červy a larvy." Řekl bych, že lépe by bylo napsat "červi". Co myslíte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:16 leda by to "červy a larvy" udělaly, že?

   Smazat
 6. jsem pro oplotime Afriku a budeme je jist masa bude dost

  OdpovědětSmazat
 7. Vyser si voko, Joudo:-)

  OdpovědětSmazat
 8. Už zase kanibalismus... to opravdu není závažnější téma? A taktéž nechápu, co má kanibalismus společného se žehlením prsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký kanibalismus? Vyvolení trejfe nejedí...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.