Reklama

neděle 1. září 2019

Když mě nikdo nepochválí, udělám to sám. A rád si zase zalžu

Růžena Chrastekova1. 9. 2019   VašeVěc
Aneb jak už si do prolhaných úst nevidí tento samožer. A není sám, takových sedmilhářů a fanatických až sebevychvalovačů se na naší politické scéně, především v těch opozičních, samozvaně, takzvaně demokratických stranách, najde jistě dost a dost.


Pomine-li se to, že v posledním období si tito narcisové slintali obden pentli ve spřátelených médiích, především těch veřejnoprávních, o tom, jak údajně prezident republiky porušuje Ústavu (což je nesmyslná lež a dezinformace), je až zábavné, jak překrucují fakta, korektně řečeno, jinak lžou až se hory zelenají, o svých osobních úspěších. Těch minulých, stávajících, ale i o těch, které jistojistě dosáhnou vbrzku, jen co se chopí vlády, usednou ve Strakovce a celá země, co země, svět jim bude ležet u nohou, poněvadž budou výborní, jedni z deseti nejlepších na celé širé zeměkouli („My jsme připravení být lídrem změny v České republice tak, aby se naše země posunula mezi deset nejlepších zemí světa. Našim lidem zajistíme dobrou, politiku,“ nastínil ambice ODS její předseda, ... https://www.parlamentnilisty.cz/…/Fiala-vykladal-Takac-jen-…).

A to ještě mluvil, vzteklounek umanutý vládnutím, o celé ODS, než se dostal k tomu, dle něj zřejmě, nejdůležitějšímu, ke své geniální osobě, to byl zlatý hřeb jeho rozhovoru na spřátelené ČT - „Uděláme vše pro to, aby hlasy demokratických voličů nepropadly a jsem připraven být v čele této změny,“.

Tak. Petřík Fialů je vždy připraven vládnout, už nějakou dobu. Hlavně CHCE! Tak strašlivě chce, až se mu i brýle potí, když o tom mluví. Protože měli tak obrovský úspěch v těch senátních, ale i eurovolbách, heč! Pravda je ale to, že ten jejich úspěch byl dán především volební účastí, která byla více jak bídná, v obou zmiňovaných volbách. Volit byli hlavně příznivci těchto stran (ODS, TOP09, KDU-ČSL a STAN), protože ti ostatní voliči zhusta těmto volbám nepřikládal téměř žádný význam a bojkotovali je. Stejně jako Senát samotný a i tu EU. Což je ale, mimochodem, velká škoda, protože skalní voliči "demobloku" svojí účastí zajistili těmto, odcházejícím v domácí politice už, slušná koryta a především jim umožnili škodit této zemi, hlavně v zbytečném a drahém Senátu. Byla-li by volební účast v senátních a eurovolbách taková, jako u voleb parlamentních a prezidentských, výsledky by byly naprosto jiné. Ale to je to kdyby ...

Jiříček Pospíšilů s pavím syndromem roztahování a vystrkování per, si zalhal několikrát: „Byl jsem předsedou, když byly komunální a evropské volby, a v obou případech jsem vedl TOP 09 do těchto voleb a v obou případech jsme získali dvouciferný výsledek." Oni, TOP09, do těch eurovoleb šli ruku v ruce žmoulající si navzájem, se STANem, další obskurní straničkou. A ejhle, obě straničky měl úspěch, alespoň se jím obě chlubí jako o svém úspěchu (získali dohromady něco přes 11%), dokonce procentuálně dvouciferném. No nejsou ve svých průhledných lžích legrační?

Pochválil se taky svojí úspěšností, Jiřík Pospíšilů, ač ta jeho strana blábolistů padá a padá v preferencích až k těm magickým pěti procentům, které jim ještě zajišťují žlábky v Parlamentu. Ale je to prý úspěch. To už by se jeden uchechtal ...

Nechceme-li, naprostá většina občanů, aby nám tady porůznu vyskakovali a ve zbytečném Senátu se váleli drazí senátoři z těchto upadajících stran (ale i jiní nenávistní ničemové, kteří prohráli hlavně v prezidentských volbách), aby dál arogantně lhali a uráželi našeho pana prezidenta, ale i premiéra, vymýšleli si na ně sprostě vylhané hňápotiny, pojďme volit příště i v těch senátních a eurovolbách. Byť ani jednu tuto instituci nemáme rádi, neuznáváme ji, nepovažujeme ji za důležitou - jak to kdo má v sobě ložené.

Aby se tam nedostali tihle kazisvěti prolhaní, kteří mají jeden cíl - čím hůře pro stát, tuto naši krásnou zemi, tím lépe pro ně.

28 komentářů :

 1. Učitelům ubrat peněz za překrucování pravdy si většinou větší peníz ani nezaslouží. Zdegenorovanou mládež vychovávat dle starých zásad a né po ušácku, dnes vydíme kde to směřuje. A potom možná se začne blízkat na lepší časy.

  OdpovědětSmazat
 2. Jak na Slovensku a jinde dokázali zrušit senát a zredukovat na třetinu veřejnoprávní média? Proč to u nás nejde?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč stát podporuje neziskové organizace? Tomu nerozumím.

   Smazat
  2. 12:26 Stát podporuje neziskové organizace proto, že mnohé z nich dělají práci, na kterou stát nemá kapacity.

   Smazat
  3. 12:51 - můžete nějakou jejich práci vyjmenovat? Co jsem poznal, je příprava majdanu a organizování příjmu imigrantů a tím rozbíjet stát.

   Smazat
  4. 13:21 Seznam by byl asi velmi dlouhý, ale uvedu jeden příklad za všechny - Horská služba.
   Stačí?

   Smazat
  5. Anonymní1. září 2019 13:36
   Řeč není o všech neziskovkách, ale o těch, které se vlamují do politických aktivit. Ty se stávají nikým nevolenou politickou silou. Podle mého, se stávají centry paralelní politické moci, tedy zdrojem nestability státu. A nestability evropských států, jsou záměrem EU, neboť v nestabilních státech snadněji prosadí svoji euraasijskou, negroidní vizi Evropy. Babiš již prokázal, že proti těmto neziskovkám nepůjde. To by nejspíš ohrozilo jeho začlenění, mezi evropské panstvo. Nějaká zlodějna nikoliv, ta je součástí systému. P.K.

   Smazat
 3. Petřiček Fijalový je rozhodnut pustit své voliče na rychlou stezku sešupu vedouci k opalováni na rozptylové loučce a to je tak celé z jeho prý politiky!

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě se zapomnělo na bartoše ten by též strašně rád seděl u vesla. Před všemi těmito stranami se musíme chránit.

  OdpovědětSmazat
 5. Učitelé pořád brečí, jak mají málo peněz. Na druhé straně si to zaslouží. Když 10letý žák řekne učiteli, že je č.... Kam až poklesla výchova dětí rodiči? Učitel při konzultaci vysvětluje rodičům, co se s jejich dítětem děje. Rodiče přitom šílí, že to není pravda. Tak pak se nedivme co na školách "bují". A bude hůř ….

  OdpovědětSmazat
 6. Pomlouvání,hrubé urážení a žalování nejvyšších - demokraticky zvolených představitelů ve vykonsruhovaných procesech je vrchol zrůdné "demokracie".Potom už je jenom FAŠISMUS jako v Německu.
  .Čapí hnízdo, Peroutkův gentleman Hitler.
  https://www.email.cz/download/c/nz6AmhysBFwrmijo_gNvvd7z9dg-ZFc4S1Lqs97Qhm
  https://www.email.cz/download/c/OMGwwZa-L7KHhqMJOgg2ZlecPOO2ESH02EFpU5

  OdpovědětSmazat
 7. Všechny partaje přece jdou do parlamentních voleb s cílem volby vyhrát a ujmout se vlády. Na tom je to přece postavené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:47 Máte pravdu. Je chybou voličů, že volí takové partaje, které nehájí jejich zájmy. Když zaměstnanci volí pravicové strany, hájící zájmy těch, kdo zaměstnance dřou z kůže, tak je to jejich hloupost. Není to vinou šéfů oněch pravicových stran, kteří nestydatě lžou. A lhát musejí, jinak by je volilo jen to procento zbohatlíků, za které kopou.

   Smazat
  2. 15:27 Nemyslím si, že by to chybou voličů. Tito voliči prostě jen svět kolem nás vidí jinak a to je třeba respektovat.
   Já taky moc nechápu, proč někdo volí SPD, ale respektuji to.

   Smazat
  3. 17:10 Ano, "vidí svět jinak", ale proč ho vidí v rozporu s vlastním zájmem? Jediná odpověď je, že jsou pohodlní myslet a raději slepě věří tomu, co jim nakukají pochybné "elity". Chovají se jako stádo ovcí. Jdou s hlučnou "většinou" a neuvědomují si, že budou ostříháni ku prospěchu nějakého "páníčka".

   Smazat
  4. Starosta Prahy 6 Kolář se rád předvádí a není doba, kdy po jeho "kralování" ani pes neštěkne, ta doba je blízko.

   Smazat
  5. 18:01
   Kdyby pan Kolář, věnoval stejný čas a investice, které spotřebuje akce Maršál, panu Ondřeji Kobzovi (sponzoru pijan v ulicích Prahy), udělal bych lépe pro lidi a ne pro své politické triko.

   Smazat
 8. Demožumpa je nástrojem idiotologického boje Západu ..
  K lísání k sudeťákům teď přidali obrácení ČR na stranu protiruských ratlíků, poštěkávajících na Rusko (Ukrajina, Polsko, Rumunsko, Bulharsko?, a tak dále, dále
  Kampaň s památníkem Ruské armády je právě o tom ratlíkovství, porušováním Smlouvy o spolupráci a přátelsví s Ruskem, proti němuž Rusko diplomaticky reagovalo, bude mít za následek "nepřátelské" jednání Ruska.
  Jak dopadlo s debilními vládami Polsko a Bulharsko ..?, plynovody z Ruska které mohly být zdrojem příjmů jejich ekonomik s Ruskem vybudovalo Německo a Turecko, a debilové teď budou závislí na překupnících nebo na Velkém us bratru.
  Nejde jenom o plyn, ale i o další obchodní aktivity, to by si měla naše vláda uvědomit, protože nastanou v ekonomice špatné časy ..

  OdpovědětSmazat
 9. No jo, Petr Fiala, slizský šmejd z ODS, který umí akorát kydat na politické oponenty a lízat Sudeťákům zadky. Prase jako on je ostudou slušných lidí v ODS, pokud tam vůbec někdo slušný ještě je.

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas.Je třeba volit ty, na které Sorošovy veřejnoprávní sračkomety nadávají. Největší zbraně demokratů jsou lež, rasismus proti evropskému obyvatelstvu a nenávist. To, čemu říkají demokracie, je neuvěřitelné svinstvo. Dermokracie=vláda lhářů a rasistů. Těžce urážejí premiéra a prezidenta a nic se neděje. Namalujte jinému politikovi tykadla a zavřou vás. Totalita jak řemen. Šmejdi chtějí odstranit pomník Koněva, dobře, ale zmizí pomníky Masaříka a Havlovy lavičky.
   Tak tady jsou výsledky toho vnitráckého odboru: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dezinformace-hoaxy-fake-news-centrum-proti-terorismu-a-hybridnim-hrozbam-cthh-ministerstvo-vnitra-lu.A180314_105400_

   Smazat
  2. V příštích volbách je třeba volit ANO nebo Trikoloru.ANO je pro všechny kdo není ideologicky zaslepený a Trikolora je politické sdružení Zdravého rozumu .Spolu by vládli k prospěchu všech

   Smazat
  3. 18.25

   Nedejte se ohlupovat tim,že se zas objevila nová partaj s nazvem TRIKOLORA.

   Jeji předák chce pokračovat v dile pana byvalého presidenta ODS,který nám přivěsil na krk chomout kapitalismu BEZ přivlastků a ten vycházi z gangsterismu.
   Způsobil tak vyrabováni bohaté ČR.
   Jestli půjde proti fotrovi dá mu ten na holou prdel rakoskou tak,že ZMODRÁ a nic se pak nemůže změnit!

   Smazat
  4. 21:45 Na rozředění oděsu je každá partaj napravo dobrá.

   Smazat
 10. Zdarma věnují ODS předvolební heslo :
  K BUDOVÁNÍ A OBRANĚ VLASTI, VŽDY PŘIPRAVEN.

  OdpovědětSmazat
 11. 19:01 výstižnější je :
  K vládnutí vždy připraven

  OdpovědětSmazat
 12. Ještě bych dodal k tomu vládnutí, že jde hlavné o KRADNUTÍ.

  OdpovědětSmazat
 13. Možná i - k budování tunelů, vždy připraven.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.