Reklama

úterý 3. září 2019

Klauni z radnice v Praze 6

Jiří Paroubek
3. 9. 2019 VašeVěc
Česká televize by neměla přehánět svou antiruskou předpojatost. V páteční ČT24 jsem s jistým úžasem sledoval vystoupení jakéhosi historika jménem Jiří Plachý (jeho jméno jsem do té doby nikdy neslyšel), který zdůvodňoval, proč vlastně z historického hlediska je v Praze 6 socha maršála Koněva jaksi „nadbytečná“.Tento „historik“ se dokonce snížil k tvrzení, že když se v Praze 9. května 1945 ráno objevila Sovětská armáda, měli už bojující Pražané Prahu ve svých rukách. A že tedy vlastně Sovětská armáda již přišla k hotovému, což prý ukazuje nízký počet obětí z řad rudoarmějců v bojích 9. května. Prý jich bylo ten den v boji zabito jen třicet. Připusťme, že toto číslo, byť o něm pochybuji, je pravdivé. Ale co těch 150 až 160 tisíc zabitých rudoarmějců v průběhu osvobozování Československa? Je dobře si tyto oběti připomenout. To, že se sovětská motorizovaná vojska hnula ihned po dokončení berlínské operace směrem na Prahu, bylo celkem dobře známé velení skupiny armád Střed (rozmístěné tehdy v Čechách) nacistického maršála Schörnera. A pochopitelně, kdo měl ruce a nohy a nezdržel se cestou, tak se snažil zmizet v americkém zajetí. A věděl proč. Pokud by se totiž dostal do zajetí sovětského, čekala by jej mrazivá Sibiř a dlouhá léta pobytu v gulagu.

Po pádu Berlína, po smrti Hitlera, a po podpisu kapitulace německých vojsk v Remeši 8. května 1945, již nebylo ze strany Němců o co bojovat. Jim šlo jen o vlastní záchranu a holý život. Fanatici se ovšem najdou všude. Pokud někdo říká, že si v Praze pomohli vlastně Pražané sami, tak je to jen písmeno A abecedy. Písmeno B ovšem je, že tomu předcházelo ohromné tažení Rudé armády od Moskvy až do Berlína a 27 milionů lidských obětí z řad občanů Sovětského svazu.
J. Plachý by si za svůj páteční výkon v ČT zkrátka měl sám před sebou odplivnout.

66 komentářů :

 1. Toho hloupého "skorohistorika" Plachého by přece do ČT nikdy nepustili, kdyby říkal něco jiného. Propaganda ČT to jsou diskuse na objednávku s těmi nejsprávnějšími ze správných. ČT to je taková úzká jednosměrka, která vede do sprostého slova :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V CT/CRO muze treba v primem prenosu Belzebub varit nevinatka na koprove omacce, ale Cechacek holt ty mesicni slozenky presto bude pro ne platit do posledniho dechu..

   Smazat
  2. I v odpoledních zprávách na Nově "ZAPOMNĚLI" UVÉST, ŽE radnice zabránila prvnímu pokusu aktivistů smýt vandalskou "politbu" a čmáranici - kdy vedoucí krizového štábu poštvala na aktivisty za historickou pravdu radniční MĚSTSKOU POLICII... k ochraně hnusné provokace šmejdů s barvami COBY "PERFORMACI"...

   To opravdu tolik lidí z Prahy 6 volí TOPku, NEBO MÁ Praha 6 EXTRÉMNĚ SCHOPNÉ, UVĚDOMĚLÉ VOLEBNÍ KOMISAŘE?

   Smazat
  3. Rusové v Praze měli asi třicet mrtvých, tedy přišli k hotovýmu. Američani měli při osvobozování celý republiky mrtvých sedmdesát. Jestli on ten "historik" vlastně neobjevil, že jsme se osvobodili sami a ty rádoby vítězné mocnosti přišli s křížkem po funuse k hotovýmu. On ten Plachý asi nebude žádnej blbec, ale maskovanej nacionalista. Porňousek Janda by ho měl omrknout. (Jando čti pozorně. Omrknout !)

   Smazat
  4. Když pomníky a sochy politiků kácí sám od sebe lid, znamená to, že minulá vláda byla nespravedlivá. Když však sochy a pomníky kácí "elita" z dnešní radnice, je to důkaz jejich strachu, že si brzy lidé zvolí radnici jinou, nezkorumpovanou, pracovitou a spravedlivější. Že zároveň přitom mají strach o pohodlný život i prorežimní paraziti v neZiskovkách, školách a v médiích, je logické.

   Smazat
 2. Jiří Plachý je "historik z plzeňských práv". Co dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. snad jenom to, za kolik je vystudoval, tedy myslím měsíců :-)

   Smazat
  2. Plachý studoval historii na UK, v Plzni studoval až pak.

   Smazat
  3. Plzeňská práva je semeniště českých významných politiků. Protože se tam podvádělo, ale demokraticky, nikdo nebyl potrestán.

   Smazat
 3. Nepoužil bych slovo klauni. Jak říkal Werich: Klauni jsou potřební a vzácní. Naproti tomu šašků máme dost. Ovšem tohle je zvláštní druh šašků. Dělají něco, o čem vědí, že je to podlé a sprosté. A dělají to proto, že to mohou dělat beztrestně.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: a mnozí z nich to nedělají zadarmo :-)

   Smazat
  2. 14:45 to je ale velký omyl váš i jejich. Nic na toto světě není zadarmo, nic a nikdo nezůstane zapomenut a nikdo nic beztrestně, zejména hnusného a podlého, nemůže dělat. Kdo to chápe, je chytrý a je v klidu, kdo ne má průšvih, boží mlýny nemelou naprázdno jako tito kreténi, ne, ne ,ne. Rudý dědeček

   Smazat
 4. Praha je přeplněná, všemi možnými klauny, klauni roku 1989, fotoalbum, pod obrázkem se sáhodlouhým popisem, stačí rozkliknout tři kostičky a rolovat.

  https://uloz.to/file/EdFRswnu9EoT/jak-se-samet-promenil-v-hadr-kteremu-se-rika-falesne-revoluce-1989-v-cssr-jak-marian-calfa-ksc-ke-stesti-prisel-s-kamosi-z-ksc-stb-ke-korytum-vaclav-havel-jako-most-po-celou-dobu-sekundoval-mkv-mp4-avi-jpg

  OdpovědětSmazat
 5. Plzeňská práva je dobře známý pojem, jejich diplom lze směle označit diagnózou "plzeňský syndrom". Je to líheň českých nácků a rusofobů, kteří takto povinně splácejí vděčnost americkým osvoboditelům za možnost zkráceného studia (to by za proklatých komančů nešlo). Plzeňský syndrom mají i O.Kolář, J.Pospíšil, M.Benda atd.

  OdpovědětSmazat
 6. Názory nějakého Plachého nejsou důležité v případě, že si jej s nimi nepozve do pořadu vedení čt. Problém tedy není Plachý(takových máme v hospodě desítky), ale čt. Už dlouho očekávám vládu, která těm topáckým otravným ideologům zamezí v šíření dalších bludů a nenávisti, ale zatím marně. Věřím ale, že se jí jednou přece dočkám, že vyletí jeden vedle druhého až po posledního moderátora a neutralita s vyvážeností bude to, co si zde všichni zatím zbytečně a bezúčelně platíme, zatímco vláda zbaběle nekoná.

  OdpovědětSmazat
 7. prosím vás řekněte a vysvětlete ,jak je možné třeba v Praze 6 ,že tam vládnou takoví debilové.To už hraničí z pošahaností a mozkovou mrtvicí.A takoví volové nám vládnou.Jak můžou vědět co se děje ve světě a že se toho děje hodně.Prosím vás co v té Praze děláte?Máte pocit že jste středem vesmíru?Hovňajs jste jen velká lejna u světového plotu a notně smrdíte.ale na druhé straně když v Reporyjích může zastávat úřad úchyl,psychopat,tak proč néééééééééééééé!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. normalni obmena generaci..
   jaky kman, takovy pan..

   Smazat
  2. Myslím že to nejsou názory, ale vědomé lži.

   Smazat
  3. Vážení, z výsledků voleb vyplývá, že většina se jich vůbec nezúčastní a radši jedou na chalupy a mimo Prahu.Ty kecy tady jsou k ničemu. Jim bude vždy stačit, že zalarmují rodinné příslušníky a vítězství mají zase v kapse a patří Vám to a pozdě býka honiti.

   Smazat
 8. Hysterik Plachý je blb, proto má v ČT dveře dokořán, kdyby byl normální, tak nemá šanci. Jenom nechápu, proč se tomu dnes ještě někdo může divit. Tato situace tady panuje skoro třicet let. Koho chleba jíš.........................

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/u-sochy-marsala-koneva-se-protestuje-40295133

  OdpovědětSmazat
 10. Čas opět oponou trhnul, máme v přímém přenosu možnost poznat Who is Who. Dobře si ty tajtrlíky zapamatujte. Než zase převlečou kabáty. Už to nebude trvat dlouho a zazní Missa pro defunctis za TOPku. Mozarta mám rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rekviem za TOP O9? Tak to bude nejspíše hudba od Dědečka, na text od starosty z Prahy 6.

   Smazat
  2. Povedlo se, orchestr je zajisté připraven, TOPka je pod 5 % ... Věnce a děkovat stuhy dodáme.

   Smazat
  3. Smutné na tom je, že byla tak mladá a spáchala sebevraždu.

   Smazat
 11. Jako by ty fašisticke Kurvy cítili válku a snaží se dostat dopředu...

  OdpovědětSmazat
 12. Klauni... tak se jmenovala jedna epizoda z nechvalně známého normalizačního seriálu o StBáckém fízlovi Zemanovi.... Jak příznačně podobný slovník normalizačního hospodského papaláše....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:56
   Ten fízl měl i v seriálu víc v hlavě,než ty ve skutečnosti!!!!☺

   Smazat
  2. Radeji Paroubkuv "RaJ" nez GMO fastfoodove retezce ty svetovy joudo!

   Smazat
 13. Dneska se na historika, analytika, sociologa, politologa atd. atp může pasovat úplně každý. Ale také na psychoterapeuta, odborníka na výživu, genderového specialistu... A vůbec ze všech máme nejvíce občanských aktivistů. To je vůbec ta nejexkluzivnější sorta. Máme aktivisty zelené, eko, feministické, LGBT,... A když už nevíte vůbec nic a nic vás neoslovuje, neboť máte v hlavě vymeteno, prohlásíte se za aktivistu občanského. Takový Peczinsky, ten je v médiích co týden. Pavel Novotný, povoláním syn také začínal jako aktivista. A kam to dotáhl! A hned se máte jako Švejk v blázinci:"můžete si říkat co vám slina na jakzyk přinese, válet se po zemi, hopkat, zpívat, metat kozelce a nikdo vám neřekne "to nesmíte dělat".... Jakmile se vás někdo dotkne, byť jen verbálně, hned jde o xenofoba, homofoba a jiného foba. A mainstream mu to řádně osladí. Kromě rusofobů. Ti jsou chráněni. Někdy, když si poslechnu ČT (dlouho to nevydržím), tak si jako v šaškecu připadám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy si na svých "alternativních médiích" nemůžete říkat co vám slina přinese na jazyk ? Vždyť vy si tady besostyšně lžete (pardon sdělujete svoji alternavní pravdu) až se hory zelenají.
   Pravda, pokud se tu objeví nějaký vám nepohodlný názor, tak je zdejšími cenzory, ve jménu boje za svobodu slova, smazán

   Smazat
  2. 17:08
   Kdo tady v čem lže havloflaško,pochlub se?!

   Smazat
  3. Pro 17:08 kde jsem zalhal? Takový pan Kolář Jr. klidně tvrdí, že Koněv vedl ty boje na Dukle blbě. Koněv vele 1. Ukrajinskému frontu a v té době vedl Viselsko oderskou operaci na Berlínském směru. Boje na Dukle byly součástí Karpatské operace (Východokarpatské) a vedl je 4. Ukrajinský front. A tomu velel gen. arm. Petrov (později nahrazen Jeremenkem). Společné měly to, že naše dělostřelecké pluky se 15. ledna 1945 (kdy Viselská operace začala) zúčastnily dělostřelecké přípravy v prostoru města Jaslo. A byly vysoce oceněny. Dva z nich dostaly čestný název "Jaselský". Což bylo pro jednotku nejvyšší ocenění. Vrchní velitel Václav Havel jim titul zase odňal. Jinak šlo o zcela odlišné operace. Co se Prahy týče, tak v rukou ji měli povstalci od 6. do 7.5. kdy odešly jednotky Vlasovců a Wehrmachtu. Ale v Protektorátu byla soustředěna celá skupina srmád Střed pod velením fanatického nacisty Schörnera. cca 1,2 mil mužů. A ten dal povel k útoku. Od jihu za prostoru Benešova nastupovaly pluky SS a od severu a východu další jednotky Wehrmachtu. Bylo nařízeno bombardování. "Jen více bomb a zápalných! Celé to hnízdo musí hořet!" (velící generál SS Pückler). cestou k Praze docházelo k nemilosrdnému vraždění. "Z českých vesnic které hoří nikdo nestřílí" (Schörner). Takže Prahu už 8.5 měli většinou v moci zase Němci a s povstalci to nevypadalo nejlépe. Co bude následovat ukázali SS když obsadili nádraží v Bubnech. Všechny zde nalezené civilisty postříleli. Zoufalé volání Prahy o pomoc právě 8.5. a ráno 9.5. nebylo z dlouhé chvíle. Praha měla být zničena a zničena by byla. Kdyby nedorazily tanky 4. gardové tankové armády gen. Leljušenka. Němci k tomu měli veškeré prostředky a plné odhodlání. Takže pan starosta Kolář zase bezostyšně lhal. A lže pořád.

   Smazat
  4. Jenže tohle je ve škole už neučí. Když jste zmínil ten rozhlas, možná by tohle hlášení měl Kolár slyšet... Měla by to pustit ČT a podiskutovat o tom, jak ruští trolové úmyslně vysílali toto hlášení.... je to smutný příběh. Nejsem rusofil, ani komunista, ale Rudá Armáda prostě osvobodila ČSSR ať se to dneska někomu líbí nebo ne.... a kdyby ne, tak by je dneska ČT kritizovala stejně, jako je kritizuje, že nepomohli Varšavskému povstání... kdyby sem nepřisli, mohlo to dopadnout jako ve Varšavě nebo hůř.

   Smazat
  5. 16:58
   Danny tyto aktivisty , zelené bezmozky a všechnu tu sebranku co jste vyjmenoval nám dnes chrlí naše české zdegenerované školství . Ti všichni Kolářové , Hřibové , Petříčkové a jim podobní jsou už produktem tohoto naprosto zvrhlého pohadrákového systému .Co můžou mladého člověka naučit tací profesoři jako buzna Putna , spermatolog perfomer Kohout a jim podobní ? Komenský se musí v hrobě obracet . A bude ještě hůř .

   Smazat
 14. Těch 130 000 rudoarmějců co padli na území ČSR nám může být lidsky líto i těch 20 milionů mrtvých občanů SSSR. Jenže většina z nich nepoložila život za naše osvobození, ale na agresivní rozšíření sféry vlivu komunistického SSSR. A bohužel nepoložili své životy v důsledku nějakého hrdinství a obětavosti, ale v důsledku extenzivního pojetí vedení války ze strany SSSR, v důsledku trestuhodné nezodpovědnosti, neschopnosti a diletantství velitelů RA a především v důsledku neuvěřitelného pohrdání cenou lidského života ze strany velitlů RA a vůdců SSSR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nejmenujete se náhodou Plachý a nejste absolventem plzeňských práv? Jste totiž další blbeček s plzeňským syndromem

   Smazat
  2. Pro 17:15 nevím jak se jmenuje, ale je to totální pitomec!

   Smazat
  3. 17:04
   ty si opravdu debil všech debilů futrál. Jak tohle může někdo vůbec vyplodit ? To je vážně děsivý.

   Smazat
  4. 17:37 - je to zářný příklad našeho současného "vynikajícího" školství a nebo je to placenej troll - jak říkal Werich :vy jste tak blbej nebo jste za ty keci placenej

   Smazat
  5. Pociťuji obrovskou vděčnost k Rudé armádě za osvobození v 1945 naší země. Se 17:04 nesouhlasím. Avšak na posledních slovech jeho příspěvku přece jen kus pravdy asi je: Nechtěl bych být v roli tehdejšího prostého rudoarmějce, tedy v hodnosti vojína, když jeho četa či rota šla na zteč. Ten vojáček mohl přežít víceméně jen "zázrakem". I.S. Koněvovi na začátku 2. WW hrozila poprava, protože velitelsky částečně selhal. Prý ho zachránil výhradně Žukov. A Koněv se pak dostal do pozice velitele frontu a jeho jednotky měly pak obrovské ztráty. Podobně generálu Čujkovovi prý hrozila poprava, když velitelsky zcela selhal v Zimní válce proti Finsku. Stalin jej posléze jmenoval velitelem 62. armády (viz knížku "62. armáda v bojích o Stalingrad"). Čujkov měl prý dost explozivní povahu a své vojáčky prý tu a tam posílal rozkazem i do předem ztracených(?) akcí. Některé (seriózní??? nebo neseriózní???) prameny uvádějí, že mnoho rudoarmějců bylo popraveno pro "nedostatek hrdinství". Čujkovova 62. armáda měla lví podíl na vítězném udržení Stalingradu, současně však 62. armáda byla v těch obranných bojích prakticky zničena. Německé nacisty odedávna nenávidím, ale současně je prý pravda, že von Paulus racionálně dbal na to, aby ztráty na životech jemu podřízených vojáků byly pokud možno co nejmenší. To nakonec zvládnout nemohl, protože nacističtí vojáci mu u Stalingradu omrzli a tak dále. (Po válce pak Paulus prý vyučoval vojenství v Německé demokratické republice.) Já se za své řádky strašně omlouvám. Moje "mladá" generace měla to štěstí, že ve 2. WW už nebyla zúčastněna. A očitých svědků žije dodnes jen poskrovnu. Celkově se svými řádky přimlouvám za to, abychom se po historické pravdě snažili pátrat co nejobjektivněji. Tedy vyvarovávejme se tendenčních zkreslení jakéhokoli směru. A to je nesmírně těžký úkol.

   Smazat
  6. 17:04 použil ideologické pravítko při pohledu na historii. Ale stejně můžeme nahlížet na bezohlednou a k lidským životům cynicky přehlížející operaci Overlord čili vylodění v Normandii. Zmasakrování francouzského civilního obyvatelstva americkým a britským letectvem v celém zázemí vyloďovací operace, zbytečné oběti vojáků při vylodění atd. nebo operace při dobývání tichomořských ostrovů Iwodžima, Okinawa atd.

   "v důsledku extenzivního pojetí vedení války ze strany USA, v důsledku trestuhodné nezodpovědnosti, neschopnosti a diletantství velitelů spojeneckých armád a především v důsledku neuvěřitelného pohrdání cenou lidského života ze strany velitelů a vůdců západních spojenců".

   A to nemluvím o zločinech proti civilnímu obyvatelstvu při bombardování Drážďan, Hirošimy a Nagasaki.

   Ostatně pohrdání lidskými životy, diletantstvím a neschopností ze strany velení členských zemí NATO jsou výrazně poznamenány i poslední války v Jugoslávii, Iráku, Afghánistánu a Libyi !

   Co vy na to, modrý propagandisto?!

   Smazat
  7. 17:04 že by inkluzivní vzdělání, bruselský soudruhu? Co bereš za matroš? Ten je hodně řízlý jedem na krysy.

   Smazat
  8. Pro 21:59 I.S. Koněv měl být v červnu 1941 postaven před tribunál (což by se v jeho případě rovnalo trestu smrti). V komisi byl K.J. Vorošilov a V. Molotov. Ale do jednání vstoupil náhodou G.K. Žukov, který jel na kontrolu fronty. Komise se obrátila přímo na Stalina a ten si vyžádal názor Žukova. Na místě Žukova jmenoval velitelem Západního frontu. A Žukov si vyžádal Koněva jako zástupce. Tím mu zachránil život. Neselhal jen Koněv. Selhala celá sovětská vojenská doktrína, kterou vypracovali revolucionáři okolo Trockého na přelomu 20. a 30.let. Cvičil se pouze útok a obrana jen jako nezbytně nutný čas pro přípravu nového útoku. Ústup jako forma bojové činnosti se necvičil vůbec a byl postaven na roveň útěku. Finská válka ukázala neudržitelnost této teorie a nutno říci, že Sověti ihned začali s nápravou alespoň hlavních nedostatků. Ale ne vše do 22.6.1941 stihli. Co se Čujkova týče, tak jeho 62. armáda byla zničena hned několikrát. Ztráty byly doplňovány novými vojáky a důstojníky. Ze sestavu, který začal bojovat ve městě na konci srpna 1942 zbyly nepatrné zbytky. Spíše jedinci. I sám Čujkov měl několikrát namále. Jenže on zatáhl do pozičního boje celou německou armádu o 320 tisíci mužích. Němci už neměli sil na zajištění křídel a tam musela nastoupit spojenecká vojska. Maďaři, Italové a Rumuni. To vytvořilo předpoklad pro následující úder, který byl rozhodující. A nejen pro Stalingrad. Vojáci chodili a chodí do "předem ztracených" misí soustavně. Patří to k válce. Sama obrana samotného Stalingradu byla takovou misí. Ale vytvořila předpoklady pro vítězství. To byl její účel. Paulus nebyl "von" a rozčilovalo ho. když ho tak někdo tituloval. Své vojáčky nijak moc nechránil. Rozhodně ne více než Čujkov. Měl ovšem po 19.11. 1941 jiný problém. V kotli bylo 250 tis. mužů, ale na forntě v nasazení jich bylo cca 40 - 45 tis. Ostatní posedávali a neměli co dělat. Prodce klesala morálka a s tím stoupala i zvrdost při její obnově a udržování. Tisíce vojáků bylo popraveno. Po válce žil na území NDR a učil dějiny vojenství na vojenské akademii. není zde dost místa pro hlubší vysvětlení, ale ne netu je dost materiálů z obou stran ke studiu. Vyšla i řada dobrých knih. Doporučoval bych za Němce Piekalkiewitz a současný Udo Knopp.

   Smazat
 15. Ted ti klauni, co tam vcera odpoledne pod vedenim Ovcacka delali bordel, musi zaplatit pokutu 15 tis. Kc. A to je dobre.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan starosta vzal zpátečku, co? Ale klídek. Bude muset on nebo někdo od policie vysvětlit, jak to příjde, že vandaly, kteří poškodili sochu nejenže nechytili, ale ani se o to nepokusili. Zato když se občané pustili do odstranění hanopisu, byli tam policajti okamžitě a dotyčné ztotožnili. Když na kamerách viděli jedny, museli vidět i druhé ne?

   Smazat
  2. 18:08
   A na kolik máš pro jistotu pojištěnou svojí HAVLODEBILITU????Na MILIARDU???!!!!

   Smazat
  3. 18:08 Jistě máte na mysli ty klauny, kteří u památníku osvobození od fašismu mávali vlajkami NATO. Ti by neměli dostat pokutu, ale červené nosy. Aby byl jejich vzhled směšných šašků dokonalý.

   Smazat
  4. 18:08 je ulhaný blb. Každý, kdo tam byl ví, že Ovčáček nic nevedl, ale tam byl jako čestný host, řečník s pověřením prezidenta republiky. Sešla se tam celá česká levice, od pidiskupin až po parlamentní strany ČSSD, KSČM a SPD. Škoda, že nepozvali mladého Klause, který ten den v Právu velmi pěkně zhodnotil nejen šaškování radničních hochštaplerů na Praze 6, ale i úlohu našich osvoboditelů - Žukova a Patona.
   Ale vykládejte to idiotům jako je duševní trpaslík 18:08.

   Smazat
  5. Nazi 18:08 neztrapňuj se, voliči idiotské topky. Zajisté jsi byl na Letné hajlovat vašemu novodobému fírerovi v hnědce, že?

   Smazat
  6. 18:08
   Pane, nejste náhodou ze z Plzně ?

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Se tady hádáte.Americké noty jsou dané-nenávist k Rusku, protože Jelcin se uchlastal a už dalšího blba nesehnali.Putin zvedl hlavu Ruska a holý úd to nepobral!Všechno svinstvo ve východních zemích je dílo CIA a neziskovek od nich!Oni žili na úkor světa v neskutečném blahobytu, Putin to zastavil a proto ho nenávidí!Mají to z filmů, oni nadlidi-my póvl!Rakovina světa-USA!

  OdpovědětSmazat
 18. Blbeček Kolář si nedá a nedá pokoj: Starosta Prahy 6 pokračuje v protiruské a protinárodní agitaci, Ondřej Kolář jako nevoják kritizuje už dokonce i boje československých sborů na Dukle, Aeronet je prý financovaný Moskvou spolu se Sputnikem a děti ve školách by se prý měly učit pravdu, že Rudá armáda třeba v Praze už neměla co osvobozovat, protože v ní zůstávaly jen dvě německé divize SS v době, kdy sovětské tanky vjely do ulic hlavního města! Přesně takhle bude mluvit i nový premiér po volbách v roce 2021, pokud padne Andrej Babiš, Piráti již hledají své ministry!

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Do prčic, načo bola celá štvorročná epopeja Červenej armády, keď Praha sa oslobodila sama... Prečo to však neurobila už v roku 1939? Hm... Ktosi to pokašlal...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože v roce 1939 zástupy Pražanů se zdviženou pravicí vítaly Hitlera. No uznejte sám, s pravou rukou trčící k nebi se zrovna moc bojovat nedá.

   Smazat
 21. Kdyby klauni ale odporná posluhující skopčácká banda vlastizrádců.

  OdpovědětSmazat
 22. Podle všeho, placení trollové provokují co nejsprostěji a nejhloupěji, aby vyprovokovali ostatní normální účastníky k podobným projevům. No a už tady máme záminku k cenzuře, ty diskuze jsou sprosté, nenávistné atd. Je to ale jenom naše hloupost, že na ty provokatéry reagujeme, kdyby tomu tak nebylo, mohli bychom použít argument, sprostí a nenávistní jsou jenom oni,(trollové) tak si je mažte. Možná to někdy chce počítat do deseti a reagovat jen na téma článku. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 23. Kolářovi ani Plachému bych nic nevysvětlovala - kde nic není, tam ani smrt nebere - jen bych se zeptala: " A proč tedy volala Praha o pomoc? A proč zrovna Rudou armádu?" A odpověď by stálo za to nahrát! - Pokud by nějaká byla. Ale asi byla, protože tihle Všeználkové Vám aspoň poví, že si to máte "vygůglit".

  OdpovědětSmazat
 24. Okamura: Záchrana před likvidací našeho národa v hitlerovském impériu přišla za neskutečných obětí ruského národa:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019090310621836-okamura-zachrana-pred-likvidaci-naseho-naroda-v-hitlerovskem-imperiu-prisla-za-neskutecnych-obeti/

  OdpovědětSmazat
 25. Praha je jeden velký cirkus.

  OdpovědětSmazat
 26. Praha jeden velký teplý cirkus.

  OdpovědětSmazat
 27. Blbost je hodně nakažlivá. A čím víc lidí je pohromadě, tím snadněji se jich zmocňuje. Epidemicky.
  Praha s její hypertrofovanou nádivkou (šašků, kašparů a vyžírků) toho budiž důkazem.

  OdpovědětSmazat
 28. Keby hneď bolo pravdou, že "Praha sa oslobodila sama", asi by to mohla len preto, že už padol Berlín, nemecké vojská už nemali motiváciu bojovať a k Prahe sa blížila Konevova armáda... Takže postavte pomník "Samovi"... A vedľa tri pomníky Konevovi, bez neho by "Samo" nič nezmohol...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.