Reklama

pondělí 9. září 2019

Konec bílé Ameriky je zajištěn

Paul Craig Roberts
9. 9. 2019  paulcraigroberts
Zdá se, že Západ ve všech ohledech uhání ke svému konci. Vláda zákona je mrtva, demokracie se změnila v podvod a státům vládnou oligarchie. Cokoliv se dělá, dělá se ve prospěch zorganizovaných zájmových skupin a nic se nedělá pro lid. Putin nedávno prohlásil: "Vedoucí role Západu končí". A není skutečně nic pravdivějšího: www.rt.com/news/468112


Brookingova instituce je neoliberální, neokonzervativní a zaručeně nerasistický "thinktank", jehož člen W.M.Frey nedávno napsal: "Poslední sčítání obyvatel prokázalo, že bílých Američanů mladších 15 let je už v populaci méně než polovina. A ubývá jich v populaci nejen procentuelně. V letech 2010 až 2017 počet amerických dětí bílé pleti poklesl o 2,2 milionu. A bílá populace Ameriky poklesla z 80 procent v roce 1980 na 60 procent v roce 2018.

Současný průměrný věk Američanů evropského původu je 43,6 roku, průměrný věk hispánců je 29,5 roku a průměrný věk tzv. multikulturních občanů je 20,7 roku. A v průběhu posledních sedmi letech více Američanů evropského původu zemřelo, než se jich narodilo.

A tak se člověku dere na jazyk otázka, píše Frey. Dostane se i bílé americké menšině jednou dobrodiní pozitivní diskriminace?"

Vybral a přeložil Lubomír Man

44 komentářů :

 1. Protože elita bílé evropské civilizace přijímá zákony na přijetí miliardy afričanů bude s Evropou konec. Afričani se množí takovým tempem, že během posledních deseti let je jich dvojnásobný počet. To je taky jediné co Afričané umí. Množit se bez ohledu na životní a ekonomické podmínky a to taky Evropu zničí. Bílá Amerika na tom bude podobně. Za celou dobu co Afroameričani jsou v USA se nenaučili ničemu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to člověk správně chápe, tak nejdůležitější je se množit. Kdo se množí rychle ten rychle vítězí nad ostatními. U nás v Evropě je nejdůležitější vysoká škola, a pak kariéra a vše ostatní musí jít stranou. Pro ženu mít dítě kolem dvaceti je potupa protože v první řadě musí dokončit vysokou školu, pak musí udělat kariéru a pak možná zbude čas na jedno dítě a to bůh ví, jestli. Afričani kašlou na nějaké vysoké školy a množí se a množí se.

   Smazat
  2. USA dopadnou úplně stejně, jako JAR...a po nich s odstupem i Evropa, kde je první na řadě Velká Britanie a proto se jí bráněno vystoupit z EU, aby mohla tou divočinou nakazit celou kontinentální Evropu, dneska se negři a mohamedáni cpou na ostrovy a po čase, až budou nesnesitelně zaplněny, začnou přebíhat zbytky bílých Angličanů a v patách jim i ostatní "noví" Angličani přes La Manche na pevninu...

   Smazat
  3. Muslimové (Albánci) na Kosovu předvedli, jak se to dělá. Vysokou porodností během dvou generací silně přečíslili srbské obyvatelstvo, pak zahájili boj za samostatnost a odtržení od Jugoslávie a nakonec jim NATO poskytlo letectvo, které albánským muslimům chybělo a bez kterého by nad Jugoslávií nevyhráli.

   Kdyby to samé napadlo zdejší Romy, tak jsme v pr.. a ještě k tomu rozbombardovaní.

   Smazat
  4. Anonymní10. září 2019 5:21
   Možná by bylo dobré vít do úvahy, také příčiny těch událostí. A těmi jsou likvidace slovanského živlu na Balkáně, který brání muslimizaci Evropy a stavba ohromné americké základny v oblasti, kterou by Srbové nepřijali. Toto byly hlavní pohnutky, rozbití Srbska. To množení a albánský nacionalismus, byly jenom použitým nástrojem Západu. P.K.

   Smazat
  5. To nejsou jen tyhle zakony, prednost maji ve vzdelani ,studia maji zdarma , bili plati krvave, v zamestnani, bilej musi cekat az co na nej zbyde, to se jmenuje Affirmative Action uz to je uzakoneni asi 10 let , vsude maji prednost a vsecko co bilej musi zaplatit.. ..

   Smazat
  6. 5:21 Ale i ti jinak zcela ubozí a primitivní Albánci měli aspoň tolik rozumu, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Taky kdyby nebyla islamizace pro Západ přínosem, tak by ji média, elity a ostatní mravní autority tak nepodporovaly. Ostatní populace východní Evropy vykazuje znaky masivní degenerace. To budeme muset využít a poslat tyhle divoké kmeny proti sobě, aby se vyničili navzájem. Potenciál vzájemné nenávisti k tomu naštěstí maj. Jejich stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou a území se připraví pro nové, nejlépe právě ty muslimské kolonisty. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 2. „A tak se člověku dere na jazyk otázka, píše Frey. Dostane se i bílé americké menšině jednou dobrodiní pozitivní diskriminace?"“
  To je ukázka úpadku té bílé menšiny. Vždycky věděla, že se jí dostane jenom toho, co si vydobude. Tak to je i s Evropou. Afričané, či muslimové se nezakecají. P.K.

  OdpovědětSmazat
 3. To je "novinka" o které se ví už 20 let. Asi okurková sezóna. Pan Roberts je rasista?

  OdpovědětSmazat
 4. Honolulu kdy začnete dělat děti? Nebo to co se v článku píše je vám u zádele a radši pojedete do Vídně na štrůdl a kafe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu bohužel bílou populaci nerozšíří, protože ho letištní rentgeny již dávno sterilizovali.

   Smazat
  2. 21:38
   Naštěstí už v mládí.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak to vypadá, že zanedlouho (pár zim) se po prérii bude prohánět Ičučuna a Vinetů a kosti kovbojů budou ohlodávat emeričtí supové (ptáci s bílým krkem ne bankéři). Co bude tou dobou v jevropeji? Asi hladomor provázený gretenským kanibalismem (všechno pro ekoterorismus).

  OdpovědětSmazat
 7. V Čechách se rodilo velmi mnoho (snad dvanáct dětí na jednu ženu) v době po Třicetileté válce. Přesto počet obyvatel po celá desetiletí stagnoval. Tam někde vidím budoucnost, až islám převezme iniciativu v Evropě (zisky z ropy je třeba škrtnout, bez Evropanů bude ropa a plyn neprodejné)

  OdpovědětSmazat
 8. Až bude všude hnědo, konečně zavládne Sorošovo impérium a na zemi sestoupí třetí Havlova Šangrila.

  OdpovědětSmazat
 9. U nás taky máme jednu menšinu, o které nám už 30 let demografové tvrdí, že jich je 250 000, ačkoliv je to už nejméně trojnásobek. Rodičovský příspěvek zvýšeny od příštího roku na 300 000 Kč způsobí další prudký nárůst porodnosti v této komunitě. Jen mi není jasné, co my s tím přebytkem lékařů a vědců budeme v blízké budoucnosti dělat.

  OdpovědětSmazat
 10. 20:25
  Ať se za navýšený příspěvek odstěhují do Indie,tam patří!!!!!!!!Těch pár slušných živících se prací tady klidně zůstat může!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se na: Negamotný cigán a protočí se vám panenky. Odvozují svůj původ od Jidáše a tvrdí že Pana Maria byla cigánka. Dokládají to genetickými testy.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Možná to že se umí, jako každý bezmozek, množit jako kobylky je jejich výhoda, ale jenom dočasná. Pokud je budou evropani živit, budou se množit, až se budou musit živit sami, tím defnitivně skončí. Takže nevím zda nám to bude už něco platný, ale bude to vypovídat o jejich životaschoposti. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Brouk Pytlik
  Tajna valka proti Bilym??? Ale kdo ji vede neni mi znamo. Co chapu, Bily byli pracoviti, postavilil si mesta, a penize prisli barevni a chteli to vzit lehkou cestou. Ovsem veci nedavaji smysl: Takvy Attila Hun, ktery vyrostl v starem Rimu, jakou mel proboha potrebu utocit na Rim, ci staro-Germani. Mohli se posunout do Bulharska ci Rumunska a zit tam spokojene, dobra cerna zeme a pocasi. Nema to smysl. A v historii sveta byly pohyby narodu nedavajici logiku a smysl. Na priklad tak zvani Sea People (dnesni Palestinci kteri uz byli v dobe zelezne a Egyptane jen v bronzove) utocili na silny Egypt asi 100 let bez uspechu. Na co? kdo jim to poradil?
  Napoleon do Ruska , Chingischan do Evropy bez kompasu?? , atd. Lid maji silene mysleni!!

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom, co dává migrace do pohybu zjevně americký pytlíku nevíš nic. Nastuduj si např. klimatické změny a budeš k poznání blíž.

   Smazat
  2. Bohuzel Anonyme nemas pravdu, Mongolove ci Otomanove, Atila Hun, Bulhari to nebyl pohyb v dusledku Klimatickych zmen, to byl pohyb neznamym smerem , ci pod tlakem naroda , ktery expandoval v prostoru, ci prohranych bitev. To co na priklad udelali mongolove nema pro mne zadnou logiku , podobne Sea-People, ci Vikingove .Dneska uz v Americe neziji , tam jsem byl dosti dlouho a zivot je zmena.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  3. Dejiny sú zmanipulované, písali ich Frankovia, Anglovia, a najmä Vatikán! Od 6. do 10. stor. prázdne - akési "temné veky!"

   Smazat
  4. Pytlíku, dej si říct, že za expanzemi kočovníků, ale i mnohých zemědělských národů, stály klimatické změny v jejich domovině. Studuj a nekafrej hlouposti!

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. osud bílé Ameriky, která stojí za většinou zla ve světě, mne nechává úplně v klidu

  OdpovědětSmazat
 19. Jo a Francie to samé tak se solidárně necháme také islamizovat ne podle jejich poskoků.

  OdpovědětSmazat
 20. Nas Americany nechava v klidu budouci, podchmurny osud tvuj !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:14
   Občanská válka u vás probíhá,tak zavři tu amidržku!!!!

   Smazat
 21. ..množiť sa môžeme všetci, ale časom zdochneme všetci hladom , to je potkaní osud .... popri množení treba aj pracovať aj čo to perspektívne vymyslieť, migrantská rakovina zdochne hladom ak zanikne biela rasa ....tož tak ...

  OdpovědětSmazat
 22. Honolulu je malinko zabrzdeny...
  Do JAR on nezdrhl ale byl defakto donucen...
  Vime kdo vymetal utecencke lagry na zapada velice dobre
  JAR v podstate brala kohokoliv kdo mel alespon malinko bilou hubu ...
  USA nejak moc nechtely prijimat hlupaky jako je Honolulu..
  Ti meli zajem o mozky coz neni pripad Honolulu tak ze si nejprve prosel anabasy vJAR a nakonec se do usa vetrel...
  Honolulu takovych jako ty jsem za svuj zivot potkal tolik ze se ti o tom ani nezdalo...
  ale na rozdil od tebe jsem vzdy zustal vlastencem a citim se jako cech na rozdil od tebe ty lovce Kalaharskych krovaku...

  OdpovědětSmazat
 23. 10.25 ano ve francii to uz nejde zvratit...uz o nektera mesta ci regiony prisli...
  Francie je rozdelena a Makron hleda po svete umirnene imany
  Neni to tak davno co prohlasil ze ne muslimove ale frantici jsou ti co se musi prispusobit...
  Nicmene jejich zeme jejich pravidla...
  Zide utikaji do Izraele a vite co se rika...kdyz zide odchazy je blizko pruser....maji instikt na problemy jako zadne jine etnikum...
  Nemecko...???tak to je usmevave....nejdrive si sve zidy vyvrazdi a nakonec kdyz se zacali vracet tak mute pozvala jejich nejvetsi nepratele taky genialni tah...

  OdpovědětSmazat
 24. 20;35
  Ovšem teď pod taktovkou Mer-kheli VRAŽDÍ Židy demokraticky....ty z palmy spadlý čmoudy s Koránem financuje ta amiverbež,takže je to v pohodě!!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. 17.09 ano souhlas...dejiny jsou zmanipulovane...
  Neco nesedi a neni toho malo...
  Data.. osobnosti.. rise.. vladci..vsechno je malinko jinak..
  Skalingery otec padelenych dejin..

  OdpovědětSmazat
 26. 20.35 vlastne mate pravdu...
  Tentokrate jde o vrazdeni demokraticke tak ze vlastne vse je v poradku...
  Vyborny prispevek...lepe se to neda vyjadrit...

  OdpovědětSmazat
 27. Problém migrantů z Afriky je také pomsta Evropě za kolonialismus, potlačování vzdělanosti, ekonomiky a tím soběstačnosti kontinentu. Spoluvinu mají amíci, jenomže jejich výhoda je, že jsou za velkou louží a nic tam zatím nedoplave, ale mstí se jim obyvatelstvo z rabovaného jihu migrací přes Mexiko. Kdo seje vítr, může sklidit bouři. Záložák.

  OdpovědětSmazat
 28. 21.29 ano o pomstu se zrejme jedna ale je mi zahadou co stim maji spolecneho slovanske narody
  At si to vyzere mala britanie fr holadsko spanelsko belgie a nerad bych zapomel na nemecko...
  Ano jeste italie...
  To jako slovanske narody jsou zodpovedni za drancovani afriky...???
  Nic o tom nevim
  Slovanske narody nenesou zadnou odpovednost a nic jim po tom nemusi byt...jaka spoluodpovednost
  Jenom at si sve inzenyry nechaji
  Neni to vec slovanskych narodu...
  Byly to slovane kdo rabovali a obchodovaly s otroky..??? Nebyly..!!
  Tak ze nas..t

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.