Reklama

neděle 15. září 2019

Konec čapích nadějí


Tribun
15. 9. 2019  Tribun
Poslání premiéra – a také, ne-li především, oligarchy – Babiše před soud v kauze Čapí hnízdo byla jistou částí české společnosti (nepřesně a zkratkovitě si ji onálepkujme jako „Pražskou kavárnu“ nebo „Chvilkaře“) poslední šance, jak ho porazit alespoň justičně, když politicky na to nemají. Pro případ, že bude obžalován, se už nepochybně připravovaly oslavy nezávislosti státního zastupitelství. Jenže státní zastupitelství rozhodlo, že trestní stíhání zastavuje. Ani Andrej Babiš, ani nikdo jiný v kauze Čapí hnízdo před soud nepůjde. A pro zmiňovanou část české společnosti je jednoznačný důkaz toho, že to samé státní zastupitelství nezávislé není. Jaksi jim při tom uniká, že nezávislost nespočívá ve výsledku rozhodování, ale v jeho procesu.

Jenže ono jim toho uniká více. Například si vůbec nepřipouštějí, že zastavení kauzy Čapí hnízdo vůbec nemusí být důsledkem toho, že Babiš je premiér, Benešová ministryně spravedlnosti a Zeman prezident, ale prostě toho, že státní zástupci po zvážení shromážděných důkazů usoudili, že toto důkazní břemeno zkrátka neunesou, a proti armádě elitních právníků a řádově větším lidskými i finančními zdroji, které by na ně Babiš poslal, už vůbec ne.

Jinými slovy, že důvod zastavení trestného stíhání, do kterého některé vkládali tolik nadějí, vůbec nemusí být ve zbabělosti a závislosti státních zástupců, jak to bude jistě prezentováno, už jenom proto, aby se ve veřejném prostoru neobjevovalo jiné možné vysvětlení: důvode není ten, že Babiš je premiér, ale že je to oligarcha; důvod není v tom, že by státní zastupitelství nebylo nezávislé, ale v tom, že český právní řád je záměrně nastaven tak, aby lidem jako je Babiš nepřekážel.

Nadějím, že bude možné přibrzdit Babiše beze změny společenských poměrů je konec. Pokud má být Babiš uvázán na řetěz – a nejenom Babiš, ale i Bakala, Kellner, Koláček a jak se všichni ti oligarchové, o nichž většinu času není vůbec slyšet, ačkoliv mají reálně mnohem větší moc, než všichni ministři a státní zástupci dohromady, protože mají peníze – bude zkrátka nutné učinit podstatné systémové změny. Snad to teď, když už není možné doufat v trestní stíhání, které mohlo podstatu problému ještě nějaký čas maskovat, bude jasné.

Alespoň se ukáže, jestli „Chvilkařům“ z „Pražské kavárny“ jde jen o Babiše osobně, nebo o oligarchii obecně.63 komentářů :

 1. Státní zástupci jsou nezávislí, premiér konečně bez viny a republika může přijmout americké rakety krátkého doletu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:11, Jste legrační. Tribun (autor článku) je typický eurolevičák. Tento člověk se tváří jako předák pracujícího lidu, ale vy nevíte, že by možná oškubal Babiše, ale zároveň uvalil daně i na vás a vše investoval "potřebnějším", tj. ubožátkům z Afriky, kterým by zde za vaše peníze nechal vystavět obydlí, krmil je a odpouštěl všechny hříchy. Včetně těch smrtelných. Neboť ONI jsou ta pravá chudina, za kterou se bude bít až do skonání světa.

   Bakala je grázl, ale náš a my si ho "popravíme". Kellner podniká v Číně, Babiš úspěšně zde. Posledně jmenovaný není oligarcha v pravém slova smyslu, protože nechal byznys a šel do politiky mezi tu sebranku, která mu nic nedaruje. Ja bych to neudělal. Typický oligarchiát je na Ukrajině, ne tady.

   Rakety středního doletu prosazují lidé, s nimiž Tribun souzní v otázkách imigrace. My nevíme, o čem se Babiš bavil v CIA a raketovou základnu nebo muniční sklad se střelnicí se má budovat na Slovači.

   Smazat
  2. My víme, že AB dostal v CIA direktivu: koupit jakýkoli válečný šrot made in USA a na zápisy StB. Bude (aspoň na čas) zapomenuto. Ochranná ruka Velkého Bratra se nad AB vznáší, čehož si "pražská kavárna" nevšimla a proto se tak zesměšňovala na pražských náměstích a na Letné. Chichichi. Velmi se směji, i když je to spíš trpký smích.

   Smazat
  3. 16:22, sice nevím, co má StB společného s CIA, ale i kdyby měla, kauza StB je dávno profláklá. Babiš nebyl agentem StB. Možná CIA, ale StB ne. Jasně se k tomu vyjádřily tři soudy. A my víme, odkud ten drb přišel. Má ho na svědomí Ústav pamäti národa SR, který v jedné kapitole popisuje, jakým způsobem se skupina tzv. "agentů" v r. 1989 dostala do spisů a v další zas konkrétně z této skupiny bez jakýchkoliv důkazů vybírá Babiše a označí za agenta. Říká se tomu, stát si do huby. Vůbec bych se nedivil, kdyby ÚPN jednal na základě objednávky z ČR.

   Smazat
 2. Dokuď kavárna nešla proti Babišovi, tak mi byl celkem lhostejný, ale teď bych mu ten lístek do volební urny hodil, už jenom z principu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po pravdě řečeno, dovedete si představit na místě premiéra pana Fialu, nebo Bartoše, Pospíšila, Hamáčka, Výborného?

   Smazat
  2. 10:02, jedno monstrum větší než druhé.

   Smazat
  3. Dokáži si představit všechny jmenované 10.02. Od smíchu mě bolí břicho...

   Smazat
  4. jako projekt na vytřiskani nějakeho kapitalu ze statu to nema chybu u hlodavce se pak všichni společně divili že čtyři roky zkoumat velikost firmy je o hodně těžši než zkoumat čtvrtou galaxi jak si někteři mysli zato nam vovčanum napsali spis o koblihach a čapošum na 20tisic stranek zkoumani ale bohužel plebs nesmi nahližet mohlo by někomu rupnout ato jistě nikdo nechce kor když je ta resese a ropa zase neteče

   Smazat
 3. Odůvodnění státního zástupce o zastavení stíhání je stručné, jednoznačné a logické. Hrozné na celé kauze je, že tato fakta byla známa od samého začátku a přesto policie dokázala čtyři roky vyšetřovat a popsat 20 000 stran protokolů. Copak policisté tato klíčová fakta a příslušné zákony neznali? Co dělal dozorující státní zástupce celé ty roky? Proč celou kauzu nezarazil hned na počátku? Nebo to probíhalo tak dlouho jen "na objednávku", ale na konec se muselo s pravdou ven?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedivte se, to tady nastavil opilec Veškrna - lež a nenávist.

   Smazat
  2. No a teď by mohl A.B. začít připravovat občansko právní žaloby na všechny ty loutky z masmedií za pomluvu a poškozování práv. Tak o 10milKč od každé jednotlivé osoby!

   Smazat
  3. 6.58 a vrátí mu EK jím vrácenou dotaci??? Bylo by to od nich hezké neb podíl viny na té blamáži taky měli, zejména, když se proti Babišovi nechali hecovat zejména českými(!!!)poslanci. Samozřejmě, že nemám Babiše rád, ale jako bytostný demokrat ho respektuji a toto mu přeju.

   Smazat
  4. ono to nebude tak horke stim konečnym verdiktem při znamosti kolikrat se kausičky vraci neustale dokola a některe i deset i vice let zato maji vovčani nadčim dumat a ti v zakulisi maji otevřene statni pokladničky arabuji že to kolikrat ani neunesou

   Smazat
  5. Podívejte se na Trumpa. Zvolen před třemi lety, ekonomika se zlepšuje, a ty útoky jsou neustále. Neustále nové kauzy, stále se otevírá jedna a ta samá, přitom jaká svinstva se zahrabávají do podzemí a nefejbuh na ně sáhnout. Obávám se, že mnohem hůř to je po vítězství neomarxistů už v druhé prezidentské volbě na Slovensku. Tam se cítí vysloveně na koni a někdo tak prostořeký jako Zeman by byl už dávno ukřižován. V podstatě tam politiku dělá především Deník N.

   Smazat
 4. Státní zástupci to museli shodit ze stolu,jinak by museli otevřít mnoho podobných přidělených dotací a také by mnoho soudců bylo popotahováno za nečinnost.

  OdpovědětSmazat
 5. 4:10 nastavil? Jenže to tady řídí jiný opilec. Pane Dvořáku, když nejsou trpěny a potom mazány proti zemanovský příspěvky, co by útok na prezidenta, tak proč dovolíte očerňování jiných prezidentů. To máte dvojí metr, anebo striktní nařízení, co mazat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl jsem za komunistů na povolené demonstraci na náměstí Bratří Synků. Pan Havel se na tribuně jednou nezakymácel, on se tam kymácel pořád, že ho museli pdpírat dva lidé: tím chci naznačit, že tyto pány nelze srovnávat v požívání alkoholu. Četl jsem knížku, kde Havlův přítel(!) píše, jak tento prezident ležel v nemocnici na lahvích alkoholu a jiný přítel prozradil, jaké orgie opilecké a jiné orgie se děly u Havlů. No ty jiné orgie asi Zeman nikdy nedělal a nedělá. Dělat ze Zemana dobytka a srovnávat ho s Havlem, no nevím.

   Smazat
  2. Když srovnáváte míru opilosti proč také nesrovnáváte míru IQ koeficientu.Tam Havel mněl v té makovici jenom mamon, chlast a kurvy.

   Smazat
  3. 8:44, 9:06 dobře, všichni vědí, kde se ten, či onen prezentoval jako opilec. Někdo chlastal jako o závod v soukromí a ještě dříve, než měl ten svůj úřad a někdo to dokázal před kamerou a národem. Chtěl jsem hlavně poukázat na urážky zde na webu. Jsem toho názoru, že i špatný prezident si zaslouží aspoň kousek úcty. Když se ZDE netoleruje,, psáno p. Dvořákem,, urážky prezidentskýho stolce, tak proč totéž neplatí o prezidentech minulých. Nejsem zastánce V. Havla ale redakce NR dvojakostí svých cenzurních zásahů jen přilévá benzín do ohně. Ptám se komu to slouží?

   Smazat
  4. 9:06, Havel neměl v hlavě mamon. Peníze měl, ale to nebyl typický dobyvatel renty, který kvůli koruně prodá vlastní matku. Alespoň podle mých dosavadních poznatků.

   Smazat
  5. 7:47, protizemanovský příspěvek nejsou sáhodlouhé traktáty typu COPY/PASTE z nějakého pofidérního plátku, kde sa sáhodlouze a se zjevnou hysterií rozebírají jeho tzv. "zločiny", "nízké IQ", "nedostatečné vzdělání", "vlastizrada", "alkoholismus", jakési šílené choroby..., a to už více než 10 let. Podle těchto nenávistníků měl být Zeman už minimálně pět let pod drnem a jaksi to furt nevychází. To musí přivádět k zoufalství.

   Jestli chcete dát příspěvek z nějakého zdroje, stačí vložit link, a ne kopírovat sedm stran textu coby hyperlink (kvůli barvě) do diskuse a celou ji tím zapráskat. I to lze pouze pod články, které pojednávají o Zemanovi. Vy to cpete i do diskuse o původu Velikonoc.

   Smazat
  6. Ad 8:47 : urážky Zemana za každou cenu, lživé a nenávistné, tu my, jeho voliči netrpíme. Na pomlouvání našeho pana prezidenta máte celou velkou škálu k tomu ochotných manipulativních deníků, týdeníků, rádií a televizí. Tam si laskavě poslužte.

   Ohledně Havla jsem toho názoru, že člověk, který chronicky podváděl svou manželku a který propadal alkoholizmu hlouběji a hlouběji, až se z něj stal cynický "humanitární bombarďák" a štváč do války proti Iráku, si kritiku, i velmi tvrdou a nevybíravou, plně zaslouží.

   Smazat
  7. 13:28 Máš recht. Měl v hlavě hlavně chlast a dobývání kurev (héreček).

   Smazat
  8. 16:33 Za každou určitě ne, nicméně faktem zůstává, že nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  9. Ad 16:03. Pane, zatemnil se vám vzteky mozek a tak vaše výlevy hulvátství přesně vykreslují vaší podobu, charakter, IQ a vzdělání. Že tím vším vás příroda obdařila přeskromně by mělo vás vést k úspornému hospodaření s tělem i duchem. Pozor také na infarkt a mozkovou mrtvici!

   Smazat
  10. 11:18 ááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Jeden z Putlerpšouků, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Kdy konečně začnete prchat do svého ráje v Chujlostánu?!

   Smazat
 6. To nemůže dobře skončit. Projeli volbu Schwarzenberga, projeli volbu Drahože, Nepověsí Babiše, v parlamentu jsou v opozici. Teď mi připadají tito lidé jako malé děcko,které ležíc na zádech kope kolem sebe ručičkama a nožičkama, protože nedostalo slíbenou hračku. Jejich uraženou ješitnost snad trochu spraví ten Kotlář, když odstraní Koněva, ten se bránit nemůže. Alespoň jedno vítězství i když nad neživou hmotou. Nebo, že by jsme mu v to zabránili? No tady opravdu nevím, Čechům to zřejmě bude jedno a Rus bude naštvanej. A to je taky dobrý výsledek! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude dobré jen pro americké rozeštvávání světa.

   Smazat
 7. Nevím proč uniká pozornosti, že tvrzení o alkoholismu prezidenta Zemana není podloženo žádnými fakty,když zřejmě vzniklo jen a jen na základě jeho vlastních výroků o zálibě v Becherovce. Likérům snad žádný skutečný alkoholik neholduje. Leda by neměl prostředky, to ale těžko bude problém prezidenta státu, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se věnujete ve svém příspěvku této kravině a ještě k tomu lživé. Je řeč o Babišovi, nepleťte do toho Zemana a nějaký alkohol. Anebo jste pilný čtenář Radostových hovadin, který se snaží upozornit na marginální plátek plný hoven?

   Smazat
  2. Od té doby, co Khárl s Bakalou Becherovku poničili a zašantročili do cizích rukou dává pan prezident přednost domácím český a moravských ovocným pálenkám.

   Smazat
 8. 9:55 za života Havla nebylo tolik útoků na jeho alkoholismus,protože se ještě slušnost na jeho osobu nosila. U Zemana to bude platit podobné a po jeho smrti se najednou vynoří spoustu infa o jeho životě i s doku videem. To je můj názor.Stejně to platí už od dob TGM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za Masaryka nebylo video

   Smazat
  2. 12:40 a za tebe bylo?

   Smazat
  3. O Havlovi se toho vedelo hodne uz v r.1989, jenom jsme si mysleli, ze je to boshevicka propaganda. V tom jsme se bohuzel spletli. ;-)
   Ja jsem o nem veskere iluze ztratil v lednu'90, kdy knizne vysel soubor jeho her a hned mi bylo jasne, ze je to uboha smira a ne "dramatik", jak nam bylo prezentovano.
   Take nebylo nikdy "dovoleno", aby verejno-pravni media pravdive informovala o zminovanych vlastnostech V.Havla, zatimco M.Zemana, se tato "abolice" netyka. Je to takove selektivni.

   Smazat
 9. Pravdoláskaři by rádi soudili i bez důkazů. Naštěstí nejsou důkazy a tím to zvadlo.

  OdpovědětSmazat
 10. Líbil se mi výsledek vyšetřování ve věci OKD. Trestní oznámení šlo na blbce ze socdem Sobotku a Urbana. Zloděj Bakala zůstal ušetřen. Má funkci v Aspin institutu, jehož členem jsou ministři Hamáček, Maláčová, Vojtěch a táta dělníků Středula.
  https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=CjwKCAjwwvfrBRBIEiwA2nFiPVB6Mkg2JlHdJQY7rOz9fcrN76q-eR50tRen6oiJMZ_1ur4LrdQLzxoC-6AQAvD_BwE

  Aspen Institute dbá o naši budoucnost
  https://www.aspeninstitutece.org/news-article/aspen-annual-conference-2017-kam-kracis-cesko/
  Prohlédněte si ty milé tváře!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten zlodej Bakala, totiz nejednal primo, ale poslal za sebe bile kone, zdruzene v K.O.P., proto se mu tezko dokazuje podil na teto privatizaci. Nasledne tunelovani OKD, ale uz bylo plne v rezii NWR a nechapu, proc se statni zastupci zabyvali Capim hnizdem a nechali "lezet ladem" takove pole neorane.
   btw.nepamatuju si, ze by jakakoliv parlamentni komise cokoliv vysetrila, proto beru jako pozitivum i tyto "paberky"

   Smazat
 11. https://www.novinky.cz/historie/clanek/patnactileteho-oldu-gestapo-nezlomilo-zemrel-vsak-tri-mesice-po-valce-slepy-a-ochrnuty-40296493

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověku dojdou slova...

   Smazat
  2. Nad utýraným Oldřichem Dolečkem se sotva zavřel hrob, když Robert Ritter plánoval zářnou poválečnou kariéru na psychiatrii pro mladistvé ve Frankfurtu. Otmar von Verschuer byl v roce 1949 plně rehabilitován a působil na katedře genetiky v Münsteru. V roce 1952 byl dokonce zvolen předsedou Německé antropologické asociace. „Přejděme tu hrůzu mlčením. Všechno je za námi,“ nabádal při pohledu zpět na válečné roky.

   Smazat
  3. Když spisovatel Stanislav Motl pátral po osudu Oldřicha Dolečka, podařilo se mu zjistit, že je pochován v hrobě č. 316. Tehdy se spolu s jeho rodinou snažili umístit na hrob alespoň Oldovo jméno. Marně.

   „Mrzí mě, že my tady Němcům stavíme kdejaký kříž smíření, a vedení hřbitova v Göttingenu ani nepovolilo dát na Oldův hrob památeční cedulku,“ uzavírá Zdena Špůrková.

   Smazat
  4. Myslím, že starosta Prahy 6 by na to řekl: Poděkujte Rusům, to je jejich dílo. Oni začali válku, na jejich zodpovědnost jdou všechna zvěrstva.

   Smazat
  5. „Přejděme tu hrůzu mlčením. Všechno je za námi,“ Teď budeme budovat EU!
   Přesně v těhle mozcích se EU zrodila. Kontury rasových technologií ale zůstávají stejné.

   Smazat
  6. 13:41, nic se nepřechází. Dle EU je potřeba revize dějin a z té vyplynulo, že za všechny hrůzy je zodpovědno Rusko. Jak jednoduché, že? Přece by neponechali tak úderný propagandistický potenciál ležet ladem.

   Smazat
  7. Kde mají hroby ti, co režim po roce 1948 nechal chcípnout za lepší zítřky v socialismu a jsou jich stovky.

   Smazat
  8. 15:10 jsou zase chcíplí v dnešních skvělých časech
   lichvářských. Kde asi mají hroby. A jsou jich tisíce.

   Smazat
  9. 15:10 stovky dvě, za 40 let. A otázkou zůstává, jak dalece skutečně nevinných. Neuniká vám náhodou, že všechny režimy brání všemožně svou existenci? Existence například USA, včetně jejich mocenského postavení, nestála a nestojí lidské životy?

   Smazat
  10. 15:10, já vím o třech čtyřech, dejte link o těch stovkách dalších.

   Smazat
 12. Zajímavé zamyšlení ... Milan Štrupl
  Francie je naprosto v háji a všichni by měli pochopit, jak se tam dostali, neboť tento scénář hrozí v budoucnu i nám. Začíná to tím, že ekonomika roste a chybí zaměstnanci pro manuální, a ne příliš placené profese. Střední třída se má velmi dobře, bohatí chtějí více bohatnout a rozšiřovat výrobu a vláda chce růst HDP aby mohla disponovat s více penězi.
  Francie má ale smůlu – pracovité Středoevropany ponechala Stalinovi napospas spolu se spojenci – začne si tedy dovážet muslimy a černochy. První přijdou ti schopnější a opravdu ekonomice pomohou, ale své děti vychovávají stejně zaostalým způsobem, jako v Africe.
  Druhá generace je pak méně užitečná než ta první – podřadná práce jim nevoní a na lepší nemají ani intelekt, ani vzdělání a začne zatěžovat sociální systém a navyšovat kriminalitu, a přitom se bouřit proti státu. Je tedy nutné si dovážet další a další migranty a doufat, že budou chtít pracovat.
  Jenže ti jsou ještě méně kvalifikovaní, než ti první a rovnou tedy žádají o azyl a velká část vůbec nepřemýšlí, že by měla někdy pracovat – stačí si udělat 3-5 dětí a z jejich sociálních dávek pohodlně vyžijí, aniž by peníze použili ve prospěch vzdělání dětí.
  To, co zprvu vypadalo jako ideální integrace se zvrhává v závody, kdo víc ošidí stát. Navíc téměř všichni migranti posílají desátky z výdělku i sociálních dávek zpět do Afriky, což slouží jejich příbuzným jako platba pašerákům za cestu do Evropy. Počty sociálně potřebných raketově rostou a státu dochází peníze. Jediný, koho může stát obrat je ale střední třída. Vysokým zdaněním jsou odčerpávány peníze od střední třídy k sociálně potřebným migrantům a jejich potomkům.
  Ti ale, jak víte, značnou část těchto přerozdělených peněz posílají do Afriky, zatímco pracující střední třída by je utratila ve Francii – to způsobí postupný úbytek pracovních míst a nezaměstnanost roste, což opět zvýší počet sociálně potřebných. Veškerá sociální pomoc tak přichází vniveč a čím více stát přerozděluje, tím je sociálně slabých více, a i čím dál více Francouzů se stává sociálně slabými. Zároveň se k hranici chudoby přibližuje i kdysi bohatá střední třída.

  Sociální nepokoje narůstají a jelikož jsou lidé hloupé ovce, které nechápou, jak je stát, potažmo migranti do této situace dostali, všichni volají po sociální rovnosti a zvyšování sociálních dávek, což ekonomickou situaci státu opět zhorší.

  Během 3 generací dokáží migranti z Afriky naprosto rozvrátit ekonomiku vyspělé země jako je Francie, a to jen svou mentalitou.
  Tímto způsobem se propracuje stát do stavu, kdy už není komu brát, aniž by to nevyvolalo povstání a nepokoje a nezbývá než do dotáhnout do regulérního státního bankrotu!!!!
  Francie již nemá kde brát, a teď už bude jen čekat na bankrot, což položí celou tu slavnou EU!
  Včera už bylo pozdě. Skuteční Češi toto nechtějí !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německo jim pomůže. Zbavit se třeba Alsaska. Británci
   zbaveni nadvlády NEU, se jich zastají a máme tady zavařeno.

   Smazat
 13. Nezlobte se nebaví mne číst, kdo je jaký ožrala, nebaví mne číst kdo a jaké daně na nás ušil. Protože bez daní to nejde, ale důležité je, aby si je někdo nepřivlastňoval. Chtěl bych varovat, útoků na premiera není konec, nebuďte naivní. Taky kauza ČH trvá pokračování je v rukách JUDrů- nejvyšších zástupců Bradáčové a Zemana. Moc jim to nezávidím. S pozdravem skeptika obyčobčan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože Bradáčová i st. zástupce Zeman si chodí na ambassy pro noty, nemám o Andreje strach. Andrej koupí umerické předražené helikoptéry a jeho hříchy budou zapomenuty.

   Smazat
  2. 16:41 na AB nic nemají, nedělejte z toho kovbojku. Obě kauzy jsou směšné a kavárníci to vědí. Proto se nechutným způsobem naváželi do jeho syna a proto soptí vzteky, protože mu nic nemůžou dokázat. Ono kde nic není, často ani smrt nebere.eli by zkusit nějaký větší kalibr. Třeba distribuci drog nebo kontakty s Epsteinem, to přece nemůže být takový problém.

   Smazat
  3. 9:11
   Nejsem kovboj, ale mnoho směšných kauz už u nás proběhlo. (Rath...)

   Smazat
 14. Myslím si, že prokouk Zeman si nedovolí na věci nic změnit.
  Bude ale muset vydržet nápor demokratů a živnostníků, pro
  které Babiš co by kapitalista a pravičák je největším nepřítelem kapitalismu. Toho jejich. Liberálního. Jen brát
  a nic nedat.

  OdpovědětSmazat
 15. Podle zákona Bradáčová do toho nemá co kecat. Dozorový státní zástupce je jediný, kdo podle zákona může trestní stíhání zastavit, nebo obviněného obžalovat a případ postoupit soudu. Dokonce ani jeho bezprostřední šéf, t.j. vedoucí st. zástupcee městského zastupitelství o tom nemůže rozhodnout. Jediný, kdo se k věci může dál rozhodovat je nejvyšší st. zástupce Zeman, který má, po obdržení spisu, 30 dnů na rozhodnutí, zda věc potvrdí, nebo vrátí dozorujicímu státnímu zástupci. Jakmile by se k tomu nějak začala vyjádřovat Bradáčová, šlo by o porušení zákona.

  OdpovědětSmazat
 16. Všechno tohle svinstvo může vyřešit Nová justice Nové republiky s Lidovými žalobci a Lidovými soudy jako v r.1945 a v r.1948.
  Dnešní justici nelze reformovat, je nutné ji "revolučně" odstavit a největší darebáky Lidovými soudy potrestat a uvěznit, ostatní po jejich vyjádření lítosti a pomýlení převychovat.
  Kléma po r. 1948 to dokázal, ale potomci "ublížených" se zase vrátili a dál škodí ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Násilí vede k zotročení.
   Násilí se musíme bránit!
   Násilí není cesta.

   Smazat
 17. Dramatik Havel
  Pokousel jsem se neco od pana precist
  Neco jsem shlednul
  Nevim asi nejsem umelec
  Slataniny
  Umeni se meze nekladou
  Hruza

  OdpovědětSmazat
 18. Čápí to už brzy zabalí a odletí k Nilu. Úžasný by bylo, kdyby je doprovodili naši politrukové (političtí profi komantatoři).

  OdpovědětSmazat
 19. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.