Reklama

pondělí 30. září 2019

„Last minute“ pro Hamáčka …............aneb Slovo velitele Národní domobrany

Marek Obrtel
30.9.2019 NárodníDomobrana 

Již od srpna vím o tom, že Hamáčkovo ministerstvo vnitra chystá „pogrom na domobrany“ a 20.9.2019 jsme se dočkali. Rubriky Seznam – zprávy a Aktuálně.cz přinesly poselství o tom, jak se domobranci v České republice brzy stanou štvanci a lovnou zvěří špiónů a práskačů, pokud je systém donutí přejít do ilegality, což si nikdo z nás nikdy nepřál a neměl k tomu také ani jediný pádný důvod...Celou tu dobu, tedy více než měsíc, přemýšlím, co k tomu pana Hamáčka a jeho komplice vede? Vždyť ještě přece jeho předchůdce, ministr vnitra Chovanec, navíc také z ČSSD, začal vcelku racionálně vymýšlet způsob, jak domobranu legalizovat a její příslušníky využít (nikoliv zneužít) ve prospěch státu a nebo raději, jak my domobranci říkáme, pro potřeby naší vlasti, tedy domoviny.

Abychom pochopili, jak se věci mají, musíme si zde na počátku ujasnit dva základní pojmy. Kdo jsou to domobranci a kdo je to Hamáček a jeho družina !

Pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel - velitel Národní domobrany

Definice Národní domobrany říká, že Národní domobrana je nezávislou, veřejně apolitickou a nadstranickou iniciativou občanů, jejíž existence a konání je plně v souladu se zákony České republiky (což bude zcela jistě platit až do jejího hamáčkovského lynče). Národní domobrana spoléhá na občanskou odvahu, osobní iniciativu a systematickou práci rady, skupin a jednotlivých domobranců. Hlavním úkolem je za „výjimečných situací“ bránit své domovy, životy, zdraví a majetek a napomáhat k udržení společenského klidu, stability a zákonnosti.......viz dále například na stránkách Národní domobrany, www.narodnidomobrana.cz

A teď tedy jednoduše a prostě. Jsme občané, mnozí bývalí vojáci, kteří přísahali věrnost Československé nebo České republice, jsme otcové od rodin a potomci předků, kteří za naši vlast po staletí krváceli na bitevních polích a nebo vzdorovali útlaku dobyvatelů. Jsme vlastenci, lidé, kteří cítí silné pouto ke své domovině a jsou ochotni za ni bojovat se zbraní v ruce. Přejeme si, aby naše vlast byla znovu suverénní a nezávislou zemí, schopnou svůj věrný lid uživit a ochránit.

Kdo je Hamáček? Já osobně vím o jediném kladu, který tento politik za celou svou kariéru projevil, a tím je jeho údajný (ne však nějak zvlášť viditelný) boj proti americkému radaru v Brdech, alespoň se to říká. Velmi brzy však „vystřízlivěl“ a mimo to jej lze charakterizovat již pouze a jen jako naprosto bezskrupulózního slouhu cizí(ch) mocnosti(í), především té jedné, u jejíž ambasády pravidelně a ochotně leští kliky za účelem osobního prospěchu a zajištění své další existence poté, co úspěšně pohřbí to, co zbylo z proradné a nevyzpytatelné, kdysi tak mocné ČSSD.

A ještě jednu zálibu má pan Hamáček! Bratříčkovat se s muslimskou komunitou v Česku a zobat jí z ruky, přičemž vypouští z úst výroky, nad kterými často zůstává rozum stát a v souvislostech se situací v západní a severní Evropě při nich stydne krev v žilách...

A on to ví, že dělá špatné věci, ví, že zrazuje vlast a její občany. Ví, že vystavuje lid této země nesmírnému riziku, plynoucímu z nesoběstačnosti a naprosté závislosti naší vlasti, neschopnosti jakékoliv obrany proti vnějšímu, ale i vnitřnímu nepříteli, jemuž navíc v podobě masové migrace otevírá tak usilovně dveře a snaží se ji učinit tzv. „legální“, když to nešlo nelegálně... Ví to a není mu dobře při pocitu, že jsou zde lidé, kterým na jejich vlasti záleží, mají ji rádi, mají zde své rodiny, žijí zde a nehodlají ji dát zadarmo... Nejjednodušší tedy bude, kriminalizovat tyto lidi, dehonestovat je, postavit je mimo zákon a sankcionovat, pokud se opováží vystrčit nos... Tohle všechno je pan Hamáček a jeho družina!

V naší zemi jsem „nejdéle sloužícím domobrancem“, spoluzakladatelem Národní domobrany, nositelky domobranecké myšlenky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a představitelky domobranectví obecně. Mám proto právo říci, navzdory výročním zprávám BIS, navzdory nálepkování ze strany mainstreamu a řady politiků, že Národní domobrana a ostatní domobranecké organizace se ničím a nikým nikdy nezpronevěřily své základní myšlence a kázní a disciplinou svých členů vždy dokázaly dostát svým zásadám, aniž by porušily zákony České republiky. Nabídli jsme pomoc při ostraze státní hranice v rámci migrační krize, nabídli jsme přesně definovanou spolupráci ozbrojeným silám jako druhá dobrovolná záloha Armády České republiky. Školíme se a zdokonalujeme v oblasti civilní ochrany obyvatelstva a nabízíme své služby starostům obcí a měst.
Školíme a vzděláváme děti a mládež a vychováváme je k vlastenectví a brannosti, ke spoluodpovědnosti za obranu vlasti. A to je zřejmě špatně. To se nehodí hamáčkovské strategii další (ne)existence naší země.

Vážíme si politiků a politických subjektů, které téměř okamžitě a jasně odmítly Hamáčkovu „kletbu“. Zejména postoje Tomia Okamury a celé SPD, ale také poslance Ondráčka, Foldyny, ČSNS, ANS, ND a dalších, kteří se jasně vymezili ve prospěch domobranectví v naší vlasti.

Národní domobrana za dobu svého působení zformulovala řadu stanovisek a postojů, za které byla ostouzena a nálepkována, ať již stran migrační krize, hrozby války, globální ekonomické krize, naprosté absence civilní ochrany obyvatelstva, mimořádných situací přírodního nebo „man-made“ charakteru, přičemž řadu z nich dnes přebírají a přebrali různí bezpečnostní experti a analytici a v televizních debatách nad nimi žasnou statisíce diváků naší „nezávislé veřejnoprávní“ žumpy a zjišťují, že věci nejsou tak, jak jim dlouhodobě servírovala mainstreamová média...
Nad Hamáčkem a jeho polomrtvou stranou se však smráká a chcípající kobyla bude tudíž ještě chvíli kopat, než odejde na smetiště dějin, protože „to přestane sypat“.

My domobranci však pracujeme zadarmo, respektive za své, ve vlastním čase, obětujeme mnohé ze svého pohodlí a na výpady vlastizrádných politiků a sluníčkářských havloidů, pravdoláskařů a virtuálních demokratů jsme zvyklí. My svůj boj nevzdáme a jsme si naprosto jistí, že v něm nejsme sami.


79 komentářů :

 1. Pane Obrtel. A proč si myslíte, že byla zrušena vojenská základní služba? Z ekonomických důvodů? Ne! Ze stejných důvodů proč se teď brání organizacím, jako je ta kterou zastupujete. Vládnoucí síly nemají zájem na tom, aby zde byli občané, kteří umí vzít zbraň do ruky, mají vlastenecké přesvědčení a jsou schopni tuto zemi bránit proti KOMUKOLIV. Včetně... (omlouvám se za ten komunistický výraz, ale lepší mne nenapadá) vnitřního nepřítele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:19

   Není třeba se omlouvat a není to žádný "komunistický výraz", ale konkrétní pojem mající uchopitelný obsah.
   To až s naším zkolonizováním Západem se zde začaly razit vágní termíny, které pokud mají vůbec nějaký obsah, tak neurčitý nebo zavádějící.
   Na to bychom si neměli zvykat, ostatně naše řeč je koncipována jako velice přesný dorozumívací prostředek.

   Smazat
  2. No, nezačal s tím samozřejmě Hamáček, ale Havel. "Oni" nás ochrání, pravil. Houby s octem, oni nás vystrčí za poklepání na rameno do první linie, jako potravu pro děla, jako živý štít ! To, co potřebujeme, je povinná vojenská služba alespoň 6 měsíců, pro muže i ženy (viz Izrael), potřebujeme výcvik a pravidelná cvičení se zbraní v ruce (viz Švýcarsko). Bezpečně se budeme cítit tehdy, až tyto dvě premisy budou fungovat a ve všech školách poběží na plno "civilní obrana a ochrana", až budou veškeří cizinci u nás lustrovaní,kdy si bez "zelené karty a povoleného pozvání ani neškrtnou, kdy trestný čin neoprávněného překročení hranice bude tvrdě trestně sankcionován, kdy žádosti o azyl bude posuzovat oddělení naší ambasády v dané zemi, a kdy nebude platit jakýsi "volný pohyb-volný pobyt" z titulu jakýchsi povolenek. Kdy nebudou smět být prodávány cizincům pozemky, kdy nebudou povolovány stavby mešit, kdy islám bude uvázán "za nohu", kdy absolutně nebude platit "volební právo" pro nenaturalizované cizince !! Zatím jsou naše hranice jako zrezivělý cedník a pobytová víza se rozdávají za úsměv a "pusu na čelo" !

   Smazat
  3. Palacký se v hrobě obrací!!!!!!

   Smazat
  4. 17:18
   Obrací se jich daleko víc!!!!!

   Smazat
  5. Nedejte se! Postup hamáčka je protiprávní a protiústavní. Suďte se a žeňte to třeba k ústavnímu soudu.

   Smazat
  6. 14:19 Pane kolego pád socialismu neukončil třídní boj na jedné straně zbohatlíci na druhé pracující a tzv lůza. Takže výraz je v pořádku hamáček je náš proti Český nepřítel.

   Smazat
  7. Žadame ty,kteři zemřou,poté co jim neomarxisté a jejich vladni pomocnici uvolni šrouby u kol v autě, anebo jim bude jako cyklistům uřezána hlava drátem přes cestu,aby si předtim přečetli kak ka rám zejména súru 4-89 kde se hlásá!

   A přali by si,aby jste se stali nevěřicimi,jako jsou oni,aby jste byli stejni.
   Neberte si mezi nimi přatele dokud se nevystěhuji na stezku boži!
   A JESTLIŽE SE OBRÁTI ZADY PAK JE CHYŤTE A ZABTKDEKOLI JE NALEZNETE!

   A neberte si mezi nimi ani přátele ani pomocniky!

   Smazat
  8. Mam rad pana generalissima Putina,rad ho společně s vámi navrhnu na Nobelovu cenu miru.

   Žadný vojevůdce v historii světa neuměl jako on obsazovat celé poloostrovy beze ztráty jediného samopalnika1

   Smazat
 2. Al-Hamjda je NEčeská kurva stejně jako Petříček!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, to je fakt, ale putleroffský bandy rozruší!!!!

   Smazat
  2. JEDINÝ ROZRUŠENÝ JSI TADY TY DEMENTE. sLUŠNÍ LIDÉ JDOU S PLUKOVNÍKEM OBRTELEM.

   Smazat
  3. Zde je film od Olivera Stona-v cestine
   "Nezname dejiny spojenych statu " mozna by to mel videt i idiot zde nicici debaty .Stoji za to

   https://www.youtube.com/watch?v=NFcJVxn2qhk

   Smazat
  4. 19;35
   Tomu zamindrákovanýmu fašovohonovi nepomůže ani svěcená voda nebo roční pobyt v Lurdech.....příroda mu nenadělila MOZEK!!!!!;-D

   Smazat
  5. Prosím vás, i s vlastizrádci a fašouny se bavme věcně, fakta jsou na naší straně.

   Smazat
  6. Dvořaku,
   smaž je všechny ty gojimy i s jejich fakty!

   Smazat
  7. 19:10 Dělám si jen z tebe kozy, putlerpšouku! Však já taky fandím tomu Obrtlovic plukasoj!

   Smazat
 3. Pane Obrteli, vřelý dík za Vaše aktivity. Svou užitečnou a potřebnou činností jste ovšem nastavil zrcadlo těm, kteří v naší zemi a našim národům skutečně (prozatím) vládnou a jejich slouhům a poskokům Hamáčkům a dalším. A tihle šmejdi absolutně nemají zájem o to, abychom mašli svůj suverénní stát, aby v něm žily svébytné a hrdé národy a abychom byli schopni svůj stát a své národy účinně bránit. Jsou to ti samí šmejdi, kteří pro nás připravili Mnichov a následnou okupaci, protektorát a válku a kteří se na to chystají, respektive to v tichosti realizují, znovu. Svými úspěšnými a podnětnými aktivitami jste je vyděsili a rozzuřily. Ovce určené k obětování se přece nemají co bránit, tedy podle nich...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OSOBNĚ
   se domnívám,že pan MUDr. Obrtel nedefinuje přesně,
   "odkud vítr fouká...".
   Snadno by našel pravý důvod, proč se vyrazilo proti
   existenci domobrany, pokud má přehled o domobranách
   v okolních státech, např. Německu.
   Tam jsou domobrany povoleny, i když jsou v hledáčku tajných služeb,reprezentovaných Úřadem na ochranu ústavy.
   Merkeljuntou jsou domobrany blbé veřejnosti prezentovány jako, většinou pravicová uskupení, tíhnoucí k neonacizmu, nerespektující zavedené pořádky, protože policie je tady od toho a ne nějaká domobrana.
   Skutečným důvodem tažení proti domobranám v ČR je,
   jejich odzbrojení.Až budou odzbrojeny,
   resp. i ostatní občané,držitelé zbrojních průkazů,
   tak pomine ten skutečný důvod proti nim postupovat.
   (Pak si klidně hrajte na vojáky,když máte jen dřevěné šavličky...)
   Evropské komisi leží těžce v žaludku odlišná legislativa ve věci držení a nošení krátkých zbraní v ČR a na Západu.
   Za ideální považují stav v Británii,kdy byli občané téměř ze dne na den úplně odzbrojeni - zasadil se o to především pokrytecký zmrd T.Blair, jinak dobrý přítel našeho prezidenta...

   Zrušit povinnou vojenskou službu a zlikvidovat obranyschopnou armádu, to byl jen první krok.
   Cílem eurohujerů je naprosté odzbrojení občanů.

   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
 4. Hamáček? Zadejte do vyhledávače Aspend Institute Central Evrope, potom Hamáček a pak se podívejte na záložku people. Hned Vám bude jasné, kým je úkolován a komu se zodpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co kdyby někdo podal na Hamáčka trestní oznámení za vlastizradu, protinárodní činnost.Takový zrádce by měl být tvrdě trestán.To je do nebe volající a není sám.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:06
   Pro něj by bylo basy škoda,chce to kamenolom a makat 15hodin denně!!!!!

   Smazat
  4. 15:08 Až se naučíš psát, potom tituluj, chudáku.

   Smazat
  5. Na tom zkorumpovaném a zrádném hovadu Hamáčkovi vidíte vy voli/voliči/vůliči zdivočelého chazarského hokynáře Babiše, komu a čemu jste dali moc do rukou !!!

   Smazat
  6. 14:31...Prakticky všechno co posílá koblihář do EP prolezlo Aspen institute...
   A jak ho ovčani volej!Patriota ;-(((
   Helanov

   Smazat
  7. Poskok amerického sionistického podjebávacího spolku ASPEN a člen správní rady jeho filiálky v Čechách nemá co zakazovat organizaci, kterou si k ochraně svých zájmů "odspodu" budují prostí občané republiky. Je nezbytné toho Hamáčka spočítat nejen u voleb socanům tak i jeho koaličnímu partnerovi Babišovi a jeho partaji.
   Kdy už se konečně ten houf hovad s volebním právem, které je volí, probudí a nenechá si od nich v zájmu zmrdů z venku srát na hlavu a dělat ze života peklo?!

   Smazat
 5. kolonie by neměla mit žadnou armadu ledatak pořadkovou polici chranit ji ma kolonizator bohužel dneska daleko v oceanu to by tak hralo aby si velikosti města lasvegas hrali nějaky čechači na samostanost to přeci davno nefrči ikdyž nas prestituti přesvědčuji o opaku otazkou je kdo by asitak odolal nepřiteli ktery poušti drony a rachejtle z tisice kilometru vzadelne zakladny nakonec nam přeci stači kolaborantska klika armadnich žoldaku v uniformach jeneralu kteři nevahaji jit vždycki z vitěznou mocnosti proti nimž byl beneš větši jeneral už jen proto že se jen pokusil a když dostal rozkaz tak zdrhnul prvnim spojem stejně jako se vratil prvnim když už se nevalčilo a aby si taky užil vitěztvi jako vitěz osvoboditel naš vzor jak se zachovat v ohorženi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ta policie hlídá důchodce, co si posílají. Policajta na ulici či na cestě nenajdeš.

   Smazat
 6. Konečně těmto militantním fašistickým úchylům, této rusácké ozbrojené páté koloně, potenciálním teroristům, kteří otevřeně vyhrožují demokraticky zvoleným politikům a institucím této země, někdo šlápl na krk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AD 14:59 - Výborně demagogu a lháři. Skvěle formulovaná pitomost pro ovce ze stáda.

   Smazat
  2. Tak ho Dvořak smaž a nenech ho tu schválně viset!

   Smazat
  3. Izrael tu musi žit!

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Nějaká forma občanské obrany by měla existovat Hamáčkovi navzdory, stejně jako je třeba ve Švýcarsku nebo Americe.

  OdpovědětSmazat
 9. Všechny ty slavné domobrany se zcela zdiskreditovaly už známým vyhrožováním Holkupa "vystřílením Strakovky a parlamentu" v reportáži ČT. Hysterické, agresivní vystupování Nely Liskové domobraně taky nepřidalo.

  Hamáček má naprostou pravdu, i když s křížkem po funuse. Občané ČR na svém území žádné fašistické bojůvky, ruskou pátou kolonu, nechtějí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty hňupe, domobrany se zdiskreditovaly tak maximálně ve tvém trolícím mozečku. Například Zemská domobrana (čum zde: http://www.zemskadomobrana.org/) se nemohla zdiskreditovat ani panem Holupem, ani paní Liskovou, protože neměla a nemá s nimi nic společného.
   A nemluv za občany ČR, protože ty s nimi nemáš nic společného! Domobrana není žádná fašistická bojůvka (to si zřejmě pleteš domobranu s Antifou a podobnými organizacemi, ty pochopitelně fašistické praktiky mají), ani s ruskou či jakoukoliv jinou pátou kolonou. Domobranci jsou především vlastenci - pokud náhodou víš, co toto slovo znamená!

   Smazat
  2. 17:28
   Výměn si notičky ty podřadnej amilejnosrku!!!!!

   Smazat
  3. 17"43-ano, ten amilejnosrk je zřejmě o fázi pozadu a nesledoval anebo vůbec nepochopil poslední projev Trumpa v OSN...On je to nejspíš vylizovač vaginálního sekretu satanistky Hitlery C....

   Smazat
 10. Hamáčku
  až od roku 2022 ? Ty jseš padlej na hlavu. Zakázat okamžitě a příslušníky zlikvidovat. Stačí říct, že kladli ozbrojený odpor

  OdpovědětSmazat
 11. Ten,kdo tu NECHCE amiokupanty,banderovce a ten africkej odpad je fašista???
  V tom případně seš Chuj a debil navrch!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: ugrofinokupanty - tzv. putlbandovce

   Smazat
 12. Pane pplk. Obrtel !
  Vubec se neptejte, co se Hamackovi libi nebo nelibi a POSTAVTE DOMOBRANU. Organizujte se ! Stavejte operne body a budujte sklady potrebnych veci a hlavne NAUCTE mlade Cechy pouzivat zbrane ! Vyrabet strelivo !
  Naucte je prvni pomoci !
  To jsou dulezite veci ! A stare duchodce pouzijte jako informatory ! Oni maji vyborny postreh !
  (Ja jsem dnes uz take duchodce a hlidam krizovatku !
  Policejni kapitan, - mlady dustojnik je muj Chief !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedinou cestou je změnit Domobranu v politickou stranu.
   Název strany pan doktor Obrtel s přáteli jistě dobře zvolí a pak budou zákazy neúčinné.Myslím,že by se připojilo i Myslivecké sdružení a další podobné organizace.U nás by už bylo jistých 10 hlasů.
   Zdravím.

   Smazat
 13. Ministr, který navrhuje zákony, zakazující vlastenecké aktivity svých občanů, zakazuje lidem sdružovat se za účelem ochrany a obrany své rodiny, svého domova a své vlaasti, a to za situace, kdy aktuální příklady ze západních zemí denně ukazují, že policie a armáda není schopna ubránit ani sama sebe, natož pak občany, je skutečně člověk, nemající nic společného s demokracií. Ostatně podobné zákony byly vydávány jak počátkem čtyřicátých, tak počátkem padesátých let - tedy v dobách naprosté totality. Evidentně jde vidět, kam nyní směřujeme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:22
   Senát je třeba zrušit a podporovatele amiokupantů,banderovců a afrických opic nahnat do kamenolom....tebe stačí přidělit ke krumpáči,zlikviduješ se sám amiblbe!!!!!!

   Smazat
  3. 17:41 Nachystej si 200.000, rusácký nácku. Jinak exekuce a můžeš si hopsat s dřevěným "samopalem" pod mostem, blbečku.

   Smazat
  4. 17:50
   Jdi do PRDELE ty kurvo prodejná a o moje prachy se nestarej.
   Sám máš v prdeli vši a na palici neštovice!!!!!

   Smazat
  5. 16:56
   A předseda vlády, který takévá hovada vlatizrádná má ve své vládě stojí také za hov no
   Václav

   Smazat
 14. To je různých titulů, až žasnu.

  OdpovědětSmazat
 15. Admin opět spí.

  OdpovědětSmazat
 16. Pane plukovníku, jsem trochu dezorientován, rád bych si přál jakousi zálohu, kterou opravdu tato zem postrádá. Mám známé české emigranty ve Švícarsku a i když oni nebudou nikdy přijati do záloh, chválí je za to že tuto službu berou domorodci, jako čestnou a zodpovědnou povinnost. Přečtěte si zdejší vulgarismy a já se vás ptám, berete sám zodpovědnost za tyto pošuky a chcete jim svěřit zbraně? Mám obavu, že výsledek nebude přinosem, ale kontraproduktivní. Poslední otázka, která je asi nejdůležitější, povězte mi kdo bude určovat, kdo je "vnitřní nepřítel"? Totiž to mi zapáchá občanskou válkou a tudy pro mne cesta nevede, povede až budeme jako Švýcaři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:53
   Já tedy vidím vulgarismy především u uhratých odpůrců pana Obrtela, ale nepřikládal bych tomu žádnou vážnost. Ti jsou silní jen v anonymitě a takoví nevyzrálí zoufalci se najdou v každé společnosti.
   Myslím že na identifikaci vnitřního nepřítele lze nalézt všeobecnou shodu, že ho nemusí určovat žádná jednotlivá osoba. Ostatně tak je to zde i dnes a žádná horká občanská válka nezuří. "Vnitřními nepřátely" jsou označováni lidé, kteří odmítají poslušnost vůči západní moci a jejich lokajům, jsou proti nim nasazovány "neziskové" organizace, různé špiclovací spolky a rozvraceči. Je to pro současnost přirozené, i když pro národ to určitě není zdravé. Každopádně věřím že lidé jako pan Obrtel by nesledovali protinárodní zájem.

   Smazat
  2. Občanská válka? No ta se přece děje stále, zuří okolo nás. Jen v proxi-formě. Doufám, že to takhle zústane. Ale stačí málo a slovo "proxi" zmizí.

   Smazat
 17. 17:53
  Vidíš spoluobčane, tvé obavy jsou nejsou mimo mísu.

  OdpovědětSmazat
 18. Vojin Obrprdel je rudy myslitel!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:47

   Svěřte se, kolik času jste musel věnovat tomu, než se vám podařilo vymyslet tak ohromující myšlenku?

   Smazat
  2. Zvláštní, když někdo nemá rád lháře, zloděje a likvidátory Evropy a republiky, tak je rudý. Kdo tyhle pitomosti a proč vymýšlí? Myslíte, že se šmejdům podaří udělat z lidí "kanonenfutr"?

   Smazat
  3. nevymýšlí. On je tu od toho, aby zesměšňoval, kazil diskuzi, pomlouval, lhal a duševně onanoval. Je to lidský odpad skřehotající blbosti z přítmí anonymity.

   Smazat
 19. Všechny vaše komentáře jsou o vás, tupci s nenávistnými emocemi. Doporučuji shlédnout film "Šíleně smutná princezna" a řídit se jeho závěrem, kdy válkychtiví jenerálové se mlátí v bahně. Chcete se nenávidět a vraždit, tak do toho holoto satanistická a důkladně ať po vás nezůstane ani ten odporný smrad. Občané vám budou fandit a počítat mrtvoly, odporní zobbí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NA koho míří váš špatně adresovaný hněv? Na obránce vlasti, nebo na šmejdy, sloužící Eurosajuzu, Ušákům a Germánskému spolku Pánů Evropy? Trulíku, upřesni.

   Smazat
 20. Ad 16:14 : Máte pravdu, ale jen částečnou. Druhým důvodem tažení proti domobraně je
  "Školíme a vzděláváme děti a mládež a vychováváme je k vlastenectví a brannosti, ke spoluodpovědnosti za obranu vlasti."
  Tady je jádro pudla - souboj na 1. prioritě, čili souboj o mladou generaci, souboj s multikulturalismem, LGBT, inkluzí a všemi těmi -ismy , importovanými z "obdivovaného" Západu.
  Kdo tento souboj na 1. (světonázorové) prioritě vyhraje, ten bude určovat další vývoj naší země - ke skutečné demokracii a lidství nebo do post moderní feudální dikatatury.

  OdpovědětSmazat
 21. 22:08
  To budou u Al-Hamajdy plusový body!:-)

  OdpovědětSmazat
 22. ŘETĚZOVÝ E-MAIL: Válka v Dánsku. ČT a další naše media mlčí…

  Řetězovými e-maily je stále šířen i text z listopadu 2017 „informující“ o situaci v Dánsku. Tento text je pravidelně recyklován. Například v únoru 2019 ho šířil Martin Konvička, o den dříve anonymní profil Jan von Zellen.

  Text řetězového e-mailu:
  „V Dánsku se hroutí právní stát díky tomu, že „nízkofrekvenční džihád a gangy migrantů přebírají ulice. Dánská vláda by neměla být překvapena. Ale zdá se, že je. Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny, traverzy nebo barely s olejem házené z dálničních přejezdů, a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy. Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENAP – Střední východ až po Pakistán a severní Afriku. Tak ti určitě prchají před válkou !!! V posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako „masivní nízkofrekvenční džihád, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu nyní náhodně střílí nic netušící lidi v hlavním městě Kodani, čímž ohrožují život místních obyvatel i návštěvníků tohoto oblíbeného turistického města. Tři lidé byli již zastřeleni a mnoho dalších poraněno díky divokému úsilí migrantů dosáhnout ovládnutí prostoru. Vzhledem k tomu, že útoky jsou zaměřeny zejména na mladé muže – ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí – dánská policie nyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani…“

  Odpověď Českých elfů:
  Text je (kromě poslední věty) skoro doslovným překladem anglicky psaného (a nikým nepodepsaného) článku, publikovaného na 10News.one 16.9.2017. Tento web je plný anonymních a obdobně manipulativních, protiislámsky a protievropsky laděných článků, zaměřených na oblast Skandinávie. Nenajdeme zde žádný odkaz na vydavatele, a tak vodítkem k původu článku (a zřejmě i celého webu) může být snad jen v článku uveřejněná fotografie, na které jsou vidět siluety postav na pozadí jakéhosi požáru. Jak lze očekávat, stejná fotografie je součástí řady (nejméně 12) jiných článků.
  Co je však zajímavé – téměř všechny tyto články jsou v azbuce a některé mají (pro změnu) antiukrajinskou tématiku (např. na stránkách antimaydan.info, life.ru nebo upmonitor.ru).

  Našince proto hned napadá, zda v tom všem nemá prsty nějaká ta ruská trollí farma…
  Je totiž zcela zřejmé, že se tu jedná o dezinformační kampaň, zahájenou bezprostředně po událostech v Dánsku, o kterých informovala např. Česká televize. Ve skutečnosti nešlo o migranty, ale jednalo se o souboj znepřátelených gangů obchodujících s drogami (hašišem).

  Autor českého překladu je neznámý. Text v češtině byl publikován na stránkách „Politické fórum“ pod názvem dne 2.11.2017. Autorkou příspěvku je hlavní správce tohoto fóra, uváděná pod pseudonymem Pralinka007007. Její příspěvky ve fóru jsou často v podobném duchu, jako je celkové vyznění článku.

  Hned další den, 3.11.2017 byl text publikován v rovněž antievropsky a protimigračně laděném Slovenském slovu. Ani zde nenajdeme jméno autora. Přímo v komentářích pod „originálním“ článkem na 10News.one se diskuse aktivně účastnil Vladimír Bláha. O jeho protievropských a protimigračních názorech se můžeme přesvědčit na jeho FB.
  Tito a jim podobní lidé obvykle sehrávají roli pověstných „užitečných idiotů“, kteří šíří dál dezinformace ruských trollů.

  OdpovědětSmazat
 23. Pane Obrteli, už Vaše prohlášení "Jsme vlastenci" by stačilo k zákazu té Vaši domobrany, neboť není v souladu s evropskými hodnotami. Natož ta další osvětová činnost, snad s vyjímkou jen té civilní obrany, pokud je v ní ovšem jasně zdůrazňováno, že případný úder přijde z Ruska. Což asi není. Tak se nedivte.

  OdpovědětSmazat
 24. Bude se asi muset uložit do trezoru film Anton Špelec ostrostřelec pojednávající o domobraně, které se C a K monarchie nebála.
  Klima nás možná tragicky překvapí a vytopené národy od moří se budou stěhovat k jihu. Bez domobrany to bude krvavá lázeň. Domobrana je a bude setsakramentsky nutná a je potřeba, aby ji stát i armáda finančně i materiálně podporovala.
  Vybavit je třeba i dobrovolné hasiče. Vozidly, technikou a zbraněmi. To bude velmi brzy nutnost, ne vtip.

  OdpovědětSmazat
 25. Zde bylo vymazano vice nez 60 % prispevku a polovina byla na podporu pana pplk. !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dáno tám, že NR to platforma neobolševických podlidí! Ale já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a neskončím, dokud tento jev nezmizí ze života nejen Čechů! Jen pokud k tomuto posvátnému cíli pozvedneme veškeré své úsilí, důmysl, houževnatost a píli, začneme opět stoupat vzhůru k výšínám, tak jako kdysi naši předkové, kteří své výsadní postavení pánů na Zemi nezískali darem, ale museli si ho nesmírnou brutalitou vybojovat!

   Komunismus je produktem podlidí*), ohrožujících civilizaci!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Smazat
 26. Zde byla smazana vetsina prispevku - vice nez 70 ! Z toho polovina byla na podporu pana pplk !

  OdpovědětSmazat
 27. Podporujme a volme dále všichni, naše židovské spoluobčany,cenzuru na všechny gojimy!

  OdpovědětSmazat
 28. Nás je dnes ještě málo,ale přejděte pod nás,jsme vaše budoucnost!
  Pomožte nám postavit všude mešity!Děkujeme za pomoc,volte ČSSD strany!
  Allah akbar!

  OdpovědětSmazat
 29. Kdyby měl Hamáček kus mozku v hlavě,tak by domobranu vítal a podporoval.
  Chtip je v tom,že Hamáček sedí na MV právě proto,že tam ten kus mozku nemá....plačící smajlík ...
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Madam, tady nejde o to, jestli má Hamáček v hlavě kus mozku, nebo nasráno, tady jde o jeho páníška a o zadání...On není blbej, on je navedenej. On nepotřebuje vyhodit ono je ho potřeba zavřít!!!

   Smazat
  2. Národ je rozdělen, co když budou domobrany dvě ?

   Smazat
 30. Ten skinhead a hitlerovske esesacke prase patri do vezeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že myslíš Hamáčka, kterého já názývám Hambáček.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.