Reklama

pondělí 16. září 2019

Merkelová způsobila bezpečnostní krizi

Jan Urbach
16. 9. 2019 VašeVěc
Bývalý ředitel německé zahraniční zpravodajské služby Dr. August Hanning v neděli ve Velké Británii řekl, že kancléřka Angela Merkelová způsobila „bezpečnostní krizi“ v Německu i v dalších členských státech Evropské unie. Informuje o tom britský list „Sunday Express“.

Hannig vyjádřil politování, že Merkelová dovolila stovkám tisíc migrantů přijet do Německa. „Máme zločince, podezřelé teroristy a lidi, kteří mají četné identity. Ti, kteří provedli útoky v Berlíně, použili 12 různých identit,“ říká s tím, že v Německu je stále 300 tisíc migrantů, jejichž identitou si nikdo není jistý. „Jedná se o obrovské riziko pro bezpečnost,“ dodává k tomu Hannig. Připomíná také, že sama Merkelová se vyjadřuje protichůdně: na jedné straně tvrdí, že to nebyla chyba, na druhé straně slibuje, že se to už nikdy nestane. To vše podle něho vede k její politické slabosti. A. Hanning řídil zahraniční zpravodajskou službu v letech 1998-2005, později byl státním tajemníkem ministerstva vnitra.

25 komentářů :

 1. Krásné video s Angelkou - opravdu pro skutečné znalce historie:
  https://youtu.be/MMlHypUq8xM?list=PLnNFj-paBnmaTX_maDttbmOXmJOfZSqvc

  OdpovědětSmazat
 2. Inu, milí Němci, koho jste si naložili, toho vezete. Bohužel, smrad, který se za vámi táhne dusí i nás.

  OdpovědětSmazat
 3. Ćlánek vyjadřuje především obavy Němců, ovšem dle mého názoru je mnohem podstatnější, že rozhodujících sily EÚ a tedy především Merkelová dlouhodobě podporuje např. banderismus na Ukrajině - vypjatý nacionalismus inspirovaný Německými nacisty na Ukrajině, v Litvě, Lotyšsku, Estonsku a jen přihlíží rostoucímu nacismu v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku - tedy šíření hnědého moru i k nám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. A ty patřîš do blázince,víš to ?

   Smazat
  3. 17:13 Patří za Ural! Páč ti Němci přijímají muslimské a jiné uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku ...

   Smazat
 4. To je pravda ale nic se neděje budou dál „zachraňovat" příprchlíky. A nová Italská vláda vyhrožuje sankcemi zemím co je nechtějí.

  OdpovědětSmazat
 5. Stejně jsou Němci nejlepší zemědelci, když dokázali s jednou kr..ou pos.at celou Evropu.

  OdpovědětSmazat


 6. --VÁLKA V DÁNSKU - ČT a další naše media mlčí
  VÁLKA V DÁNSKU - ČT a další naše media mlčí !!!!!!
  Na Slovensku naopak dávají i záběry z ulice.

  V Dánsku se hroutí právní stát díky tomu, že „nízkofrekvenční džihád a gangy migrantů přebírají ulice.

  Dánská vláda by neměla být překvapena. Ale zdá se, že je.

  Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny, traverzy nebo barely s olejem házené z dálničních přejezdů, a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy.

  Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENAP

  (Střední východ až po Pakistán a severní Afrika). tak ti určitě prchají před válkou !!!

  V posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako „masivní nízkofrekvenční džihád, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu
  - nyní náhodně střílí nic netušící lidi v hlavním městě Kodani,
  - čímž ohrožují život místních obyvatel i návštěvníků tohoto oblíbeného turistického města.*

  Tři lidé byli již zastřeleni a mnoho dalších poraněno díky divokému úsilí migrantů dosáhnout ovládnutí prostoru.

  Vzhledem k tomu, že útoky jsou zaměřeny zejména na mladé muže – ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí – dánská policie nyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani.

  Preben Bang Henriksen, mluvčí dánské většinové vládní strany Liberal Venstre je zděšen tak rychlým poklesem bezpečnosti na veřejných prostranstvích ve dříve bezpečném a klidném království:

  „Neměli jsme taková varování od policie od druhé světové války.

  Je to naprosto nepřijatelné," prohlásil Preben Bang Henriksen.

  Mluvčí opozičních sociálních demokratů Trine Bramsen v této věci souhlasí s liberální vládou a označila současnou bezpečnostní situaci za „katastrofu".

  Po celá desetiletí kritici islámu a muslimské imigrace varovali před nezodpovědnými liberálními politiky, kteří prosazují přijímání migrantů, zejména uprchlíků z islámských zemí.

  Dánští politici by proto neměli být překvapeni vznikem tohoto zákeřného násilí. Ale předstírají že jsou.

  Ve snaze omezit zhoršení bezpečnostní situace a stavu právního státu, dánský parlament souhlasil s tím, že
  bude na domácím území nasazena armáda.

  Toto nasazení bude dále omezovat schopnosti Dánska plnit své závazky vůči NATO.

  A to navzdory tomu, že vláda slíbila americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, že zvýší výdaje Dánska na podporu vojenské aliance.

  A naše média v popředí s ČT tuto "maličkost" jako obvykle zamlčují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Princátka monarchie, "je něco shnilého v království dánském".
   Pryč z Eurosojuzu!

   Smazat
  2. 6:57

   Uveďte zdroj jinak je ten váš příspěvek trollí
   výplod.

   Smazat
  3. Nalezeno na https://www.10news.one/danish-government-on-escalating-malicious-migrant-crime-worst-situation-since-2nd-world-war/
   Zpráva je z roku 2017. Chtělo by to zprávu o tom, jak se to tam zlepšilo.

   Smazat
 7. od selfička k ovulaci

  OdpovědětSmazat
 8. Zrůdu Merkel jednou Němci sami pověsí za genocidu vlastního národa i Evropy ! Měla už viset dávno.

  OdpovědětSmazat
 9. Anděla ne. Je to něco jako ta Gréta. Jen symbol a hlásná trouba těch, kteří mají ty "vyšší zájmy".
  Jako ten Adolf. Kdyby nebyl vyfutrován prachama z poza
  oceánu, tak by zůstal jenom frajtrem a naivním malířem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zacatek konce , obyvatele Evropy se musi skryvat, bez ochrany statisicu policie, pred zlocinci, ve svych vlastnich zemich ,zlociny organizuji vlastni vlady a plati za to miliardami ze svych dani na teror fanatiku kteri udajne pribehli a udajne zebraji o pomoc. Je to utok Teroru na populaci urcenou k zaniku.
   Merkel budou volit porad aby dokoncila vse.
   Jde o vytvoreni novych armad proti Rusku a kazdemu na koho elity ukazou..

   Smazat
 10. Názor ztrácí na své váze, když je vyšperkován sprostými slovy. Nestydím se, že i můj názor na Merkel se změnil. Jsem vychován v Čapkově humanizmu, logicky jsem chápal pomoc potřebným, ale v okamžiku, kdy námi podanou ruku migranti utrhli, jsem na druhé straně. Mrzí mne, že Merkel chybu neuznala.

  OdpovědětSmazat
 11. EU muslimský chalifát je dnes bohužel fakt a do jeho budování jsou zapojeni tzv. evrpští lídři, kteří asi dostali za úkol realizovat Karnegiho projekt: https://aeronet.cz/news/video-italsky-premier-byl-na-skryte-kamere-pristizen-s-angelou-merkel-jak-se-uz-v-lednu-v-davosu-domlouvali-na-dovazeni-africkych-migrantu-do-evropy-pomoci-letadel-protoze-matteo-salvini-uzavrel/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaňte sem cpát ten podvodný web od podvodníka a lháře VK.

   Smazat
  2. Ad 15:35 - laskavě se uklidni. VK má občas velmi dobré informace i postřehy.

   Smazat
  3. 15:35-ty čuráčku jeden mimoňská, přečti si od pana VK tohle, ať seš v obraze:

   https://aeronet.cz/news/vime-prvni-chystane-usneseni-poslanecke-snemovny-proti-antisemitismu-vzniklo-na-popud-americke-organizace-anti-defamation-league-kterou-v-roce-1913-zalozila-sionisticka-organizace-bnai-brith/

   Smazat
 12. Německo, spas si duši, valite se do energetického salda. Navíc další výdaje na překotnou zelenou ekologii přidejtě si výdaje na soc.a zdrav. výdaje pro migranty, to včetné nesplatitelných dluhopísů, které vlasníte vám nechystá optimisticky u budoucnost. Je to sice vaše starost, ale naše vzájemné ekonomické propojení není tajemstvím a my budeme s vámi na Titaniku.

  OdpovědětSmazat
 13. A to je bohužel jen začátek,bude hůř,co si Evropa vydobila bude minulostí, rozpadu unie se zřejmě nevyhneme, poděkujeme Merklové a spol..

  OdpovědětSmazat
 14. Danke unsere Tante Angela.

  OdpovědětSmazat
 15. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.