Reklama

pátek 27. září 2019

Ministerstvo zahraničí Ruska připravilo odpověď na nevydání amerických víz ruské delegaci

27. 9. 2019    russian
Rusko v reakci na odmítnutí udělit americká víza několika členům ruské delegace navrhlo přesunout zasedání prvního výboru Valného shromáždění OSN z USA. Uvedl to náměstek ministra zahraničí Ruska Sergej Rjabkov.


"V souvislosti s odvetnými opatřeními jsme již v praktické rovině vznesli otázku, aby se zasedání například prvního výboru Valného shromáždění OSN, Komise pro odzbrojení (existuje takový orgán) nekonalo v New Yorku, aby se nekonalo na území USA", uvedl v rozhovoru s časopisem Meždunarodnaja žizň.

Podle jeho vyjádření Rusko uvidí, jak "budou reagovat ostatní členové mezinárodního společenství".

"Ne pouze Rusko trpí v důsledku této americké arogance, která přechází do naprosto nedůstojné frašky", dodal.

Dříve ministr zahraničí Sergej Lavrov uvedl, že Moskva připraví reakci v souvislosti s nevydáním víz ruským delegátům zasedání Valného shromáždění OSN a na konferenci ke Smlouvě o úplném zákazu jaderných zkoušek.

Nevydání víza podle něj svědčí o tom, že je čas přemýšlet o přesunu mezinárodních akcí z New Yorku.

V souvislosti se situací ministr zahraničí RF rovněž připomněl, že Josif Stalin svého času navrhoval umístit sídlo OSN v Soči.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. No Ušáci to budou zkoušet stále, co si ještě mohou dovolit a co jim ještě projde. Tím, že se Valné shromáždění OSN přesune jinam, zjistí že opět dostali přes nevymáchanou tlamu a šlápli si na opět stejné hrábě a zase se zmenší jejich vliv. Jinak teď jsem dočetl nové video s titulky V. V. Pjakina, mluví i o Grétě a má tam toho víc a není to ztracený čas se na to podívat, spíše naopak. Těším se na to až se na něho někdo podívá a řekne, tady vyargumentuje, že říká nepravdu, takovej Radosta to je borec, nebo Honolulu ještě větší. Pokud se nebojí čili nejsou podělaní strachem, tak se ozvou a Pjakina rosekaj do jitrnic, hoši nebojte se, s chutí do toho, jak říkal Masaryk demokracie je diskuse. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě, ty rudý idiote netušíš, že USA přispívají na chod OSN 10x větší částkou než přiblblé, chudé Rusko, s náskokem nejvíce ze všech zemí. A podle toho v ní maj také vliv.
   Na hrábě jsi zřejmě stoupl ty i s Pjakinem.

   Smazat
  2. 3:12
   Proto mohli ty amiokupanti BEZ MANDÁTU OSN BOMBARDOVAT SRBY TY POSRANINO RETARDOVANÁ?!!!!
   Ty seš Chuj,jak HAVEL!!!!!

   Smazat
  3. Pro amerického řiťolezce 3:12:
   na OSN vydávají Ušáci daleko větší peníze aby měli vliv:
   např. Kofi Anan schovával do svého šuplíku na příkaz Agdz Kerbelové_Albrightové všechna srbská hlášení o krvavých masakrech, které na ně pořádali bosenští muslimové. Mohla tak svádět všechnu vinu na Srby a Jugoslávii. Za odměnu byl pak dosazen za generálního tajemníka OSN!

   Víš, takhle se to dělá. CHápeš?!

   Smazat
  4. A to nemluvě o nátlaku delegátů při hlasování o Saddámovi

   Smazat
  5. 3:12
   USA sice možná přispívají 10x vice než ostatní země, ale takový dluh v plnění svých závazků k OSN jako maji USA nemá žádný jiný stát. Tak neplácejte nesmysly.

   Smazat
  6. 3:12 Aspoň si přiznal transatlantický poskoku že ta „slavná" osn je podřízená usa. Takže to je nedůvěryhodná organizace.

   Smazat
  7. Česká republika přispívá vice než Banglades a možno i Pákistán. To že USA za ty peníze drží mezinárodní organizace pod krkem jsem byl osobně svědkem

   Smazat
 2. Jaké sankce ještě Amici chtějí zavést ,když ani na jednání světové organizace nechtějí Rusy pustit? Neuvěřitelné.To směřuje bud k válce nebo vzniku dvou civilizací na planetě Zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta druhá strana už je bitelbě zformovaná: Rusko, Čína, Írán, Sýrie, Venezuela, Kuba, Vietnam, Laos, Barma, Sv.Korea, Srbsko, Bělorusko, Kazachstán, Uzbekistan, Kyrgizie, Turecko, atd. atd.

   Smazat
  2. 8:19 A vede ji chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, které musí být zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  3. Podle Orwella ty civilizace budou 3. Oceánie, Euroasie a Eastasie

   Smazat
  4. Pro 11:05, Evropu vždy z pruseru zachraňovali ruští kozaci. Dejte pozor, ať na Vás něco nemají. Bude to již brzy, baf!

   Smazat
  5. 11:05 Ty se tak nadřeš abys vyblil ty své sračky a
   stejně to je k hovnu.
   Snad si nemyslíš že to někdo čte ? Ty čecháčku z řiti.

   Smazat
  6. 11:05 kreténe,neumíš nic jiného než tapetovat výblitky

   Smazat
  7. 15:53 Necancej Radosto! Tu vaš "Osvoboditelskou Všeslovanskou armádu" nakopem kdykoliv do prdele!

   Smazat
 3. Vsecko jiny , nez aby zkusili aspon trochu, resit jejich /miliony/ vlastnich problemu . USA First !!

  OdpovědětSmazat
 4. K cemu je OSN,kdyz cleny kadrujou USA?Na nic.

  OdpovědětSmazat
 5. OSN je to samé jako svěřit ochranu stád ovcí vlčí smečce. Nebo jinak udělat z kozla zahradníka.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 6. Včera měl projev Imran Khan, nový PM Pakistánu, bývalý criketář a dobrej chlap. Plénu tam řekl něco podobného jako před lety Khaddáfi, co ho za to potom odkráglovali.

  To co tam řekl Imran Khan řekl se moc v hlavních médií nepíše (tak jako co řekl Khaddáfi). Že západní bohaté státy vysávají ty chudé. (Jako prominentní člověk, co žil léta v Anglii, o tom něco musí vědět.)

  A že Západ démonizuje Islam a Muslimi, k čemuž napomohlo 9/11. A nejen demonizuje, ale vybíjí, v Pakistánu už 100.000 lidí a proč vlastně?

  A teď k tomu ještě ten konflikt s Indií o Kašmír, zde se očekává velký krvavý masakr, o který by se OSN měl zajímat a řešit. K tomu byl OSN v 1945 vytvořen, a né pomáhat uvalovat sankce.

  Konflikt o to více vážný, že obě země mají atomový potenciál, ale o tom se nemluví, mluví se o jiných.

  Indický Modi, který mluvil den předtím, se o tomto konfliktu vůbec nezmínil.

  OdpovědětSmazat
 7. USA každým rokem omezují své příspěvky na práci orgánů OSN.
  Hlavně na ty, které se jim do jejich politiky nehodí.
  Teď si z toho, že sídlo OSN je v USA dělají nějakou výlučnou
  přednost a budou rozhodovat kdo tam smí či nesmí.
  Je na čase, aby se sídlo OSN přemístilo do nějaké normální
  země, a to místo prohlášeno za neutrální území.
  Pokud ne, tak OSN zrušit. Za tohoto stavu se naprosto ztrácí
  smysl této "mezinárodní" organizace.

  OdpovědětSmazat
 8. 10:41 - Ještě dodatek k řeči Imran Khana: Přirovnal dnešní stav světové politiky k roku 1939 před začátek války, kdy se vyvolávaly nenávisti mezi národy, tak jako dnes - na příklad proti Palestině - a zmínil také obsazení Československa Hitlerem.

  Jo tenkrát o nás věděli všichni a s námi cítili - i když proti tomu nic moc neudělali. Jak dneska lidi cítí s utlačovanými a vyvražďovanými národy?

  OdpovědětSmazat
 9. Dost na tom, že se v Soči jezdí F1.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.