Reklama

neděle 22. září 2019

Minulé generace měly své čarodějnice, my máme své teroristy

Pavel Letko 
22.9.2019 E-republika
Aby se masy daly dobře ovládat, je třeba je držet vystrašené k smrti. Nakonec však jednou bublina splaskne a s ní možná celé americké impérium.

Byli Američané na Měsíci?


Jaký vztah má řešení otázky astronautů na Měsíci s dnešní válečně mírovou situací od Íránu přes Saúdskou Arábii po Izrael?

Zdálo by se, že jde o nedůležitou věc, ale tak tomu zcela není. Dokud budeme naivně věřit dlouholetým usvědčeným lhářům, podvodníkům a zločincům v pravém smyslu toho slova, totiž lidem činícím zlo, budeme tímto zlem nejen trpět, ale i se na něm spolupodílet. Za sebe mohu říci, že už jim nevěřím. Jde tedy už jen o míru této nevíry. Tak například o přistání na Měsíci bych řekl, že v něj nevěřím, zatímco o událostech 11. září 2001 bych řekl, že jsem pevně přesvědčen o zločinném kriminálním spiknutí uvnitř Spojených států za aktivní účasti jejich tajných služeb. Tyto podvody přitom nejsou záležitostí nějakého vědeckého bádání, které nám jednoho jasného dne všechno vyjasní, ale prosté úvahy o předložených důkazech a zkušenostech s jejich předkladateli.


Důkazy pro notorické důvěřivce


Dnes například Saúdská Arábie předkládá důkaz úlohy Íránu v útocích na jejich ropná zařízení v podobě nějakých trosek raket či čeho. Dráhu dronů a jejich start prý zjistí nějak dodatečně. No, to zní hloupě už na první poslech. Nemají-li dráhu nyní, zjistí ji nějak výletem do minulosti pomocí dilatace času? A důkaz o původu rakety či dronu, tak to už je z kategorie tvrzení pro pomocnou školu. Je snad Samuel Colt odpovědný za všechny vraždy touto zbraní? V jistém smyslu samozřejmě ano, ale nikoliv v tom, který se nám USA a SA snaží předkládat. Jde jen o morální odpovědnost, o které by především Spojené státy jako největší prodejce zbraní na této Zemi měly něco vědět. Ať už drony a rakety startovaly odkudkoliv, nijak to nikoho neopravňuje útočit bombami na Írán. Stačí, že jsou obětí zločinných amerických sankcí. Ano, zločinných v pravém smyslu toho slova. Činících zlo. Podobně je to s pokryteckou humanitární pomoci lidu Venezuely, které předcházely i následovaly americké sankce a ukradená konta v zahraničí. Počínají si jako bohatý zloděj, který zneužil svou hrubou sílu, aby za bílého dne přede všemi okradl chudou rodinu a pak nabízel oloupeným dětem před kamerami lízátka pro útěchu.


Trocha toho Měsíce


Ale zpět na Měsíc. Doporučuji přečíst knihu Billa Kaysinga „We Never Went to the Moon: America's Thirty Billion Dollar Swindle“

Autor se účastnil programu letu na Měsíc, resp. vývoje nosné rakety. Tato zásadní kniha pro uvedenou problematiku však zatím není v češtině, přestože vyšla již v sedmdesátých letech minulého století. Jejím přínosem není ani tak nějaký vědecký pohled, ale spíše upozornění na dlouhou řadu amerických podvodů. Ať se to týká válek, převratů, operací pod falešnou vlajkou, či podvodných finančních operací a dojení státního rozpočtu různými lobby v čele s tou zbrojařskou. Jen nám to pořád nedochází. Vlády často lžou, ty americké nevyjímaje. Ba právě naopak. Americké lži jsou o to nebezpečnější, oč mocnější Spojené státy jsou. Lhaly o Tonkinském zálivu, lhaly o zbraních hromadného ničení v Iráku, podílely se na atentátech a brutálních převratech v Salvadoru, Chile, Íránu a desítkách dalších zemí. Jen od druhé světové války usmrtily americké vojenské síly miliony civilistů po celém světě, na základě dnes už prokazatelně vylhaných příčin. Bez soudu provozovaly mučírny po celém světě, neboť u nich doma, v demokratických Spojených státech, se mučit nesmělo. Až do chvíle, kdy mučení americký prezident Bush posvětil. A tak provozují nadále nelegální věznici – mučírnu pro neodsouzené na své vojenské základně Guantánamo na Kubě, aby kázaly nestoudně levity Castrově Kubě o lidských právech. Američanům se tedy nedá věřit vůbec nic, a pokud jim někdo věří, je to pravděpodobně proto, že je do nich až po uši zamilovaný.


Čtyři nezvratné důkazy o přistání, významném kroku pro lidstvo a terénním vozítku za miliardy


Jelikož mě ta láska už přešla, krátce bych zmínil čtyři argumenty zastánců teorie opakovaného přistání Američanů na Měsíci, které prý svědčí o pravdivosti vládní verze.
*Obrazová dokumentace – originální dokumentaci bohužel NASA ztratila. Tak to se pak dá těžko něco posuzovat, když jde o kopie různého původu a úprav.
*Američané přivezli z Měsíce horniny – doporučuji zamyslet se nad touto informací ZDE . Tvrdí se nám s vážnou tváří, že kus Země před miliardou let vylétl na Měsíc a naši američtí astronauté měli tu smůlu, že zrovna z celého Měsíce natrefili zase na kus Země. To je tedy pech. Odletět ze Země na Měsíc pro kus Měsíce a přivézt si na Zemi zase kus Země. Tomu říkám smůla. Nebo nás někdo považuje za idioty – a jak se zdá, tak právem.
*Na projektu se podílelo 400 tisíc osob - jak by bylo možné utajit takový podvod? Přece si snad nikdo vážně nemyslí, že jsou všichni do všeho zasvěceni. Každý ví jen to, co je třeba, aby věděl. Projekt vývoje atomové pumy, projekt Manhattan byl také utajen a do dnešního dne není pro jakýkoliv stát jednoduché sestrojit atomovou pumu. Přece si nikdo nemyslí, že když na vývoji zbraně či stíhačky pracuje x lidí, že znají i výsledek celého snažení. Že všichni mohou ověřit, že stíhačka létá x km/h a stoupá do výšky x km. Ve skutečnosti ví jen málo lidí, nakolik byl program vývoje úspěšný. Není pochyb o tom, že Spojené státy vyvíjely rakety k letům do vesmíru. Pochyby jsou o tom, zda byly tyto snahy korunovány úspěchem. V určité fázi se možná ukázalo, že bude levnější a zejména jistější celý let a zejména přistání a pobyt na Měsíci předstírat.
*Rusové by se ohradili: Kteří Rusové? Asi tajná služba s Prezidiem nejvyššího sovětu, kteroužto funkci zastává v současné době bubák Putin. K čemu by jim ovšem takové ohrazení bylo? Snad by se naši amerikanofilové chytli za nos? Nikoliv. Dštili by síru a oheň na proradného Putina. A pak, jedno rčení říká „Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit“. Předpokládejme, že Američané na Měsíci nebyli a je to dokonce i při dnešní technice nemožné, a to jak vzhledem k Van Allenovým radiačním pásům, tak k extrémním podmínkám na Měsíci, kde jsou teploty od plus 123° na osluněné straně po minus 240° na odvrácené straně. Navíc povrch Měsíce nepožívá ochranu proti záření a radiaci, jelikož nemá atmosféru - a mj. právě ty Van Allenovy radiační pásy. Pokud na Měsíci nebyli, pak není divu, že jsou ponecháni ve chvástavém vytahování plánů chystaných letů na Mars. Nakonec jednou bublina splaskne a s ní možná celé americké impérium. Zatím však utápí „své“ (samozřejmě z velké části nakradené loupením) prostředky v černé díře vesmírného podvodu. Mnohým Američanům to samozřejmě přináší příjemný život (o tom také je Kaysingova kniha), celou společnost to však pomáhá ruinovat. Chce-li se nepřítel či konkurent Ruska sám ruinovat, není divu, že jej Rusové neruší. A když, tak jen potud, aby jej v tom úžasném programu černé díry NASA povzbudili. Ostatně v této souvislosti je podivné, že Rusové se o let na Měsíc ani nepokusili, ačkoliv jsou držiteli mnoha vesmírných "rekordů".


A ještě trocha 9/11


Jen pro připomenutí již napsaného v minulých letech. Podvod oficiální verze 9/11 svým rozsahem a podobou více než konkuruje přistání na Měsíci. Co tedy přijde příště? Jaké nehoráznosti se ještě můžeme dočkat? Jaké lži pro nás zločinci nachystali, abychom se radostně vrhli do války proti nevinným? Jen malinkatá rekapitulace státní lži Spojených států amerických.


V USA došlo během onoho 11.9.2001 k několika zázrakům:


 1. *Pád mrakodrapu WTC 7 o 47 podlažích, do kterého nenarazilo žádné letadlo, do svého půdorysu rychlostí volného pádu. Tento pád ohlásila reportérka BBC nejméně 20 minut předem. Originální přenos z toho dne však BBC ztratila. Nemůže se tak prý relevantně vyjádřit. Jak je vidět, BBC si půjčila archiváře v NASA.
 2. Letadla, která údajně narazila do věží WTC 1 a 2 překročila podle oficiální verze násobně své technické možnosti ohledně rychlosti. Z cestovních Boeingů se tak rázem pro tuto drahou chvíli staly akrobatické či stíhací letouny.
 3. Trosky budov byly odeslány do Číny, čímž by se trochu zkomplikovalo relevantní vyšetřování, kdyby se ovšem nějaké vedlo.
 4. Letadlo, které údajně spadlo na Pentagon, rovněž předčilo svou akrobacií možnosti vojenských pilotů se stíhacími letouny. Relevantní trosky se nenašly. Žádné motory, žádné sedačky, žádná těla.
 5. Letadlo, které údajně spadlo díky hrdinství pasažérů do pole, se nenašlo. Žádné motory, žádné sedačky, žádná těla. Z tohoto údajného letadla bylo uskutečněno několik telefonních hovorů, přestože to tehdejší technologie neumožňovaly.


Závěr


Aby se masy daly dobře ovládat, je třeba je držet vystrašené k smrti. Minulé generace měly své čarodějnice, my máme své teroristy.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

12 komentářů :

 1. Pane Letko, další taková bublina od Babišáka a jeho dětí Hambáčka v socanské péči “pana“ Maláčové a jeho staré “paní“ Chmelaře (rodinný příjem 1-měs/450.000.-Kč do rodiny mladých funkcionářů ČSSD ...!)?.

  Říká se tomu vzdušné zámky, vyřve se do kamer ČT 15% učitelům a 900.-Kč důchodcům, Babišáci skáčou radostí ke stropu, výsledek je však dle Středuly/i takovýto to znamená 5% učitelům a důchodcům 371.-Kč ...?!

  Pane Valenčík (ČSSD), ještě jste se neprobral.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlada-slibovala-ze-si-duchodci-polepsi-o-900-korun-Jenze-596837

  OdpovědětSmazat
 2. Rusko ví svoje, dovede si spočítat: při příležitosti provokace - s ohrožením chystaného MS kopaná Rusko 2018 - řekl Putin: "My bychom se také mohli Ameračanů zeptat, jak to bylo s přistáním astronautů na Měsíci."

  OdpovědětSmazat
 3. I "Měsíční kámen", který od Američanů pro změnu získali Holanďané do národního muzea, hýčkali si ho a pojistili ho na půl milionu dolarů, se nakonec ukázal být obyčejným zkamenělým dřevem s cenou kolem 70 dolarů.

  Možná byl ten kámen také nějak vymrštěn na Měsíc a Američtí astronauté opravdu měli jen neuvěřitelnou smůlu. Na tom Měsíci se asi povalují věci.

  OdpovědětSmazat
 4. Minulé generace měly své čarodějnice, my máme své teroristy

  Pavel Letko pripomenul dodat : plus mame inquisici a stavime hranice na upalovani crodejnic, prozatim v tisku a televisi.

  poli sutra

  OdpovědětSmazat
 5. Celá záležitost kolem Měsíce je mnohem složitější (tedy proč tehdy politbyro mlčelo a nepustilo ani záznamy letů v SSSR), ale vzpomínám si na vyjádření jednoho bývalého účastníka sovětského vesmírného programu, že kdyby se tehdy záběry pustily před odbornou veřejností, sálem by zněl hurónský smích!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:21 Tohle ale už dávno objasnil Pjakin. Tu jejich raketu, co měla být zrovna na měsíci a kosmonauti měli štrádovat a právě dělat ten malý, tak významný krok pro lidstvo, vytahovali Sověti v tu dobu z moře. Proto ten hurónský smích, protože to nevymyslíš a pro jistotu to v tu dobu také vyšlo i se snímkem v nějakých, tuším, že Maďarských novinách. Hej hou hrdobci

   Smazat
 6. Článek výborný a kdo se o to zajímá a pátrá na internetu, ví že pravdivý. Tady v podstatě není o čem diskutovat. Nahodím jiné téma, které by zvídavé jedince mohlo také zajímat. Na "Tadesco" jsou dva články "Zkáza Velké Tartárie" a i když už jsem něco o Tartárii četl, toto mne uzemnilo. Proto ta snaha zlikvidoval Rusy a Slovany, proto ten úporný boj o vymazání historie. To lhaní o letu na měsíc a jiné lži, je to všechno podle jednoho scénáře, včetně té Tartárie. Jelikož ale máme internet, (zatím), začíná se vše skládat dohromady jako puzzle, nebo mozaika a obraz který se začíná objevovat, není pro Anglosasy příliš lichotivý. Lépe řečeno je zničující a pravda, díky karmě začíná vyplouvat na povrch a zvěstuje jejich konec, jak už něco naznačil Macron i když to je šašek kterého to taky spláchne. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. noviczech
  ...víte, v USA mají zákon a podle něj mělo USA (nevím přesně), ale asi po padesáti letech přiznat světu, kdo spáchal atentát na J.F. Kennedyho. A tyto a další dokumenty CIA byly právě uloženy ve třetí budově, která se jako ZÁZRAKEM zřítila po těchto dvou budovách. Na osvětlení atentátu čekaly i německé úřady, holt se už nedočkají!
  ... :-)) Jo USA je šelma číslo 1, spolupracující se Satanem z knihy Apokalypsa...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to neni, po Kennedym co by president USA,
   USA neexistuje :

   existuje pouze Deep State a Globalisti, nebo pouze Globalisti s maskou na ksichtu Deep Statu.

   poli-sutra

   Smazat
 8. V roce 1970 přistálo na povrchu Měsíce automatické vozítko, tzv. Lunochod. Takže Rusové Měsíc bezpochyby dobyli. Tenhle moment jen paradoxně dokládá, že Rusům mnohem víc záleželo na lidských životech, než Američanům - ti tam (údajně) poslali pokusné králíky v lidské podobě.

  OdpovědětSmazat
 9. Přesně tak gangsteři umí jen lhát hlavně když to vynese zisk nebo slávu.

  OdpovědětSmazat
 10. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.