Reklama

neděle 29. září 2019

Monťanová tvrdě usadila Zelenského po rusofobním blábolení v OSNEva Lisovská
29. 9. 2019     usvesna
Projev Zelenského na Valném shromáždění OSN byl propadový, přesto však způsobil veřejnou odezvu. Nehledě na nové myšlenky, které se od mladého politika očekávaly, maximálně kopíroval Porošenkovu agresivní a úplně hloupou protiruskou rétoriku. V souvislosti s tím kyjevská advokátka Taťana Monťanová na svém kanálu YouTube v maximální možné míře Zelenského zkritizovala. Správně si všimla všech nezdařených okamžiků projevu ukrajinského prezidenta a vyzvala ho, aby "přemýšlel makovicí".


Byla pobouřena, zaprvé, příběhem operního pěvce, který nebyl s to vysedávat v Paříži, a proto odjel střílet do svých spoluobčanů. Podle názoru Monťanové tento "dojemný příběh" není vhodný k předvádění úsilí ukrajinského vůdce po míru. Vždyť úmrtí kulkou muže, který střílel na své z granátometu, je zákonitým a očekávaným výsledkem.

Za druhé, předvádění kulky z tribuny je levné číslo, za něž byl nejednou zesměšněn Porošenko, který také rád, stejně jako jeho kolega, přivážel všelijaké haraburdí na Valné shromáždění OSN.

Zatřetí, pokus o zastrašování publika třetí světovou válkou mírně řečeno selhal. Není třeba takto vyzývat k míru, autoři projevu za to jasně zápočet nezískali.

Monťanová poznamenala, že Zelenský měl zaujmout kreativnější přístup, aby si pak před poloprázdným sálem nedělal ostudu. Koneckonců vedl 95. kvartal (společnost pro produkci zábavných pořadů, pozn. překl.). Z tohoto důvodu kyjevská právnička navrhla Zelenskému, aby příště přitáhl klavír a zahrál na něm svým reprodukčním orgánem.

Nakonec mohl vylézt na tribunu jako Greta, uspořádat úskokem hysterii a upoutat posluchače. Je pravda, že ukázaná kulka se špatně slučuje se slovy o míru. Podobně jako hrozba třetí světové války ze strany hlavy státu, kde je občanská válka, se kterou se ani nesnaží nic dělat. I když možnosti pro to přece jsou.

Kromě toho bylo poznamenáno, jak obratně Trump Zelenského využil k odstranění svých konkurentů. Ukrajinský prezident nyní vypadá obzvlášť hloupě po výroku, že generální prokurátor je jeho loutka.

Nyní mu kdokoli může vyčítat angažovanost a politické trestání konkurentů, až po samotného Bidena, což zjevně pomůže ukrajinskému vůdci získat nové protivníky.

Dnes je stále více lidí nakloněno myšlence, že Zelenský jednoduše nedorostl k tomu, aby se dostal do hlavní ligy světového KVN (televizní humoristické hry, pozn. překl.), a jeho maximální úroveň je 95. kvartal.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

44 komentářů :

 1. Ukrajinci si za prezidenta zvolili komedianta a mají co chtěli. Je to trochu podobné tomu, koho si za prezidentku zvolili Slováci. Ani tam příliš nejásají... Zato jásají naši pravičáci Halík, Schwarzenberk, Topolánek, Kalousek a další. Prý Slovákům závidí. Docela je chápu, chtěli by nějakou loutku typu Drahoš a pak by se jim žilo snáz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvolili komedianta, protože jinak nemohli morálně nakopnout zlodějské oligarchy a jejich slouhy. Tak či onak, kdy jim vlastně naposledy vládl nějako Ukrajinec (čti nelevantinec)… Brežněv?

   Smazat
  2. Ja bych rekl, ze dle odusevneleho vyrazu ve tvari ze ktere primo cisi moudrost je nekdo vyssi, ano Vyssi rasy cili moudry zid .

   Smazat
 2. Vasyl Slipak . Tak to je jméno toho zpěváčka ,jenž si spletl bojiště s operou a koupil to na straně dobrovolnického batalionu od snipera rovnou do kedlubny. O tomto chrabrém nacizpěáku byl natočen i film s názvem Mýtus ukrajinského režiséra Leonida Kantera ,který se po dotočení tohoto díla zastřelil. Mimochodem také si byl zastřílet na Dombasu. (karma) Bredy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jinak dodávám že tam Vaska byl za fašounky z prvého sektoru a nejsem si jist jestli tuto partu musí Zelenský dávat na odiv zrovna v OSN.

   Smazat
  2. Na ruských webech mají z projevu Zelenského v New Yorku srandu.

   Smazat
  3. Premejslet makovici neni mozny, uz je takhle sasek na drogach.. Makovice znamenaji heroin z kterych se vyrabi..
   Desitky tisic fanatickych islamistu odjeli z EU , USA , Ukrajiny a dalsich zemi, bojovat v radach Chalifatu..
   Ted si je vsude berou zpatky ..
   Mimo jine , mimo puste zvaneni zensky nejsou schopny NICEHO. To je videt vsude kolem.
   Proto chteji za kazdou cenu uchvatit moc /pod rouskou rovnopravnosti /a rozkazovat , aby jiny za ne premejsleli a vykonavali vsecko.
   Takova zenska nema zodpovednost /ani za to co zvani /a kdyz ji nekde vyhodi odejde do domacnosti at se o rodinu stara manzel..Tak mohou kricet jak chteji a nic neriskujou..To je celej trik feminsmu..

   Smazat
  4. 22.46 a 22.52 Buďme rádi, že Zelenskému nevypadl z mošničky v OSN další svatý ostatek. Tentokráte ne kulka, ale přímo Ritterkreuz mit Eichenlaub po jiném hrdinském "osvoboditeli" Ukrajiny - usmrceném bojechtivým sovětským pěšákem...

   Smazat
  5. To je toho, dve parasiticky kancelarsky krysy se pohadaly..

   Smazat
  6. Usadit toho Zelenskyho a kasparka dosazenyho sorosama a spol., s tim bych se vubec nepatlal a kdyz tak nezminoval, to neni nic tezkyho ,ani dulezityho ani zadny vyjimecny schopnosti k tomu nejsou treba..Je to zase jako vsechno Propaganda Mee too , dulezity, dokazovat ze vedi vse nejlip a musi dostat moc , po dobrym a nebo i pomoci pozvanejch milionu islamskych fanatickych teroristu. Na co myslite ,ze feministky a feministi ,sportovci, Hollywood. prostitutky a Presstituky of the fucked medii , dale vlady, policie ,soudy a represivni zakony a propagandisticke organizace placene vladami /OSN napr./,a Saudi Arabii atd., je nadsene pozvali a poslali a rozkazali je zvat dal..??
   Deserce a davova silenych Islamskych fanatiku a nikomu neni podezrele ,ze prchaji v silene hruze od Islamu. Nikoliv k Islamu.
   Ani jeden nebezi do Saudi Arabie a raje pro kazdeho vericicho , ani nelomcuje hranicni zavorou nedozaduje se vstupu islamskeho raje , protoze by za chvili stal frontu na svoji vlastni popravu.... Protoze zadnej terror v Saudi Arabia nechteji , ale chteji to v precpane jiz EU a USA !!Proc se zenou davy islamistu rovnou a velkym vypetim a vycerpanim K nam NEVERICIM PSUM ?? A parasitovat na nas ?..To nemaji trochu hrdosti, zit s nevericima Psama a zebrat milodary a zebracenky , zaviset svymi zivoty na nas a tak se hrbit a ponizovat..
   A zaroven vrazdit a zansilnovat nic jineho se zda neumi a dalsi jen cekaji az se zaveli a bude se verbovat a mobilizovat a rozdavat zbrane aby zautocili na nas ,az elity jim zaveli...The Great replacement a brzy.
   Smart up . A Prave Na kazdeho z vas !!

   Smazat
 3. Monťanová je řízná ženská s hrubým slovníkem. Neupejpá se použít slov jako nasrat, pizda a jiných. Doporučuji pravidelný poslech. Manžela má soudce nejvyššího správního soudu v Kyjevě. Dokumentuje svobodu slova na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O svobodě slova na dnešní Ukrajině bych silně pochyboval.

   Leo

   Smazat
  2. Monťjan byla za Porošenka i v base.

   Smazat
  3. Plna odvahy a nadseni na nekoho zautocit , kdyz ten se nemuze branit , protoze vsemocny Manzel stoji za ni..Ani neriskuje , ze by ji vykopli. Tomu se rika zbabelost ...A nic jinyho..

   Smazat
 4. O Zelenském ale i o Macronovi si své už docela relativně dávno řekl Pjakin. Jsou to debilové, kteří neměli být původně vůbec zvoleni, ovšem kádrová krize v Ukrajině a politická chyba původně určeného kandidáta na francouzského presidenta způsobily tyto přešlapy, ale jak může někdo s takovýma debilama pracovat? Doba je zlá a situace přinejmenším napjatá, pracovat s debilama to je jako navlíkat si sám oprátku na krk. Dá se tohle vůbec pochopit? Jak můžou naprosto nekompetentní debilové něco řídit, navíc v takhle výbušné době? Mě to mozek prostě nebere. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 5. No jo opět jen jen loutka kterou strýček sam tahá za špagátky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:39...Prakticky každý,kdo hledá pomocnou ruku za Atlantikem na to dojede...
   Momentálně na svoji naivitu dojíždějí syrští Kurdové.
   Problémy se-podle mne- mají řešit v rámci regionu,zásahy zvenčí jsou KONTRAPRODUKTIVNÍ.
   Helanov

   Smazat
  2. Helanov Souhlasím s vámi.

   Smazat
 6. Jsme zcela v rukou globalistů EU a USA.“ Okamura podpořil Putina a jeho návrh ohledně moratoria na INF:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019092910750562-jsme-zcela-v-rukou-globalistu-eu-a-usa-okamura-podporil-putina-a-jeho-navrh-ohledne-moratoria-na/

  OdpovědětSmazat
 7. Když Havel v r. 1989 rozhodl o ukončení vlivu SSSR v Evropě, zapomněl se zabývat tím, co bude ve vakuu potom, nestabilita prostoru. Chyběl plán pro další období. Měl využít svou autoritu, bouchnout v kremlu do stolu a narýsovat jasně pravidla pro tento prostor, od pevných hranic až po různé úmluvy, které by bránily různým agresím. U kulatého stolu by měli zasednout státníci celého světa a zajistit stabilní podobu světa alespon na 50 let. Protože prosoperita je možná jedině v éře klidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel byl přece nainstalován Gorbačovem, pak mu také dal nějakou medaili za to.

   Smazat
  2. 3:41 V prvé řadě po tom bouchnutí v Kremlu do stolu měl Havel prosadit neutralitu po všech těch špatných zkušenostech s mocnostmi ze Západu i Východu . Jenže to by asi byl zas problém , protože už tenkrát o osudu Československa rozhodovali jiní a jinde nikoliv v Praze .

   Smazat
  3. 3,41

   Koktavy Havel rozhodol akurat tak o velkom hovne, a nie o vplyve ZSSR v Europe.
   O tom rozhodovali vyssi hraci, a nie nastrcena, vacne ozrala figurka menom Havel.

   Smazat
  4. Máte pravdu v tom, že prosperita je možná jen v době míru, ale to je ovšem jen jedna z mnoha podmínek. Dojednat a udržet stabilní podobu světa je sice přáním všech normálních lidí na světě od Špicberk až po Ohňovou zemi, ne však politických a ekonomických šíbrů, takže se žádné "stabilizační jednání" jen tak rychle konat nebude. NENÍ to v jejich zájmu. Proto zde po 89. nevzniklo žádné mocenské vakuum, ale už bylo dávno určeno, kdo a jak bude na uvolněném středoevropském, východoevropském a balkánském prostoru profitovat. Samozřejmě - nikdy nejde vše podle představ, ale to by bylo, aby za pomoci nějakých Quislingů, Moravců a udatných armád NATO nebylo dosaženo kýženého stavu.
   Havel neměl žádnou autoritu, Havel byl Gréta přelomu 20. a 21. století. Nic jiného. O ničem zásadním nemohl rozhodovat. Dělal stafáž a zástěrku. Čím dříve si to připustíme jako fakt, tím dříve a účinněji budeme moci vyhodnotit moderní dějiny a bránit se stávající politice pod vlivem umělých ikon, falešných hrdinů apod. Tohle by ani soudruzi nevymysleli, jak systematicky oblbovat obyvatelstvo, jehož velká část je, bohužel, těmto zbožňováním (a na druhou stranu hysterickému odpírání) velice náchylná.
   V.

   Smazat
  5. Havel nerozhodoval o ničem, tím méně o ukončení vlivu SSSR v Evropě.

   Smazat
  6. 15;00
   O tom přece rozhodoval zloděj a tunelář Kocáb☺!!!!

   Smazat
  7. 15:18 Tak je to negrošuk a rasozrádce, ale rusácký mogolce vodtud vypráskal dobře! A i to se počítá!☺

   Smazat
  8. 17.11 Boooze,ty jai.ale h... najvni!!!

   Smazat
 8. 3:41
  No mysliím, že jste naložil vožralovi a komediantovi HVLOVI příliš mnoho. To nemohl zvládnout ani s poserplínou Šláfnberkem a jeho vožralým kamarádem Kalouskem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no jo .. přikulovač, který se posléze vypracoval na kulisáka, aby se posléze stal vůlí jiných naším hradním pánem by to jistě dobře zvládl oděn do uniformy hradní stráže s napíchnutou erteplí na šavličce. V republice bude líp až tato ikona upadne do zapomnění...

   Smazat
 9. Ted´ ještě ten Zelený ukrajinský kokot prodá Ukrajincům černozem a mají vymalováno. Ještě jednu cenu mají, že si tam může americká svoloč nastavět základen, kolik jen chtějí a udělat si z Ukrajinců pokusná morčata a tím cena Ukrajiny končí. Pak se ty pejzaté pijavice odstěhují na jiný objekt.

  OdpovědětSmazat
 10. Možná by paní advokátka měla směřovat svoje výtky na pana Kolomojského???
  Musím se přiznat,že mi bylo Zelenského docela líto.
  Zamotal se do půtek mezi americkými republikány a demokraty,musí se cítit jako nahý v trní.
  Aneb: Nechoď Vašku s pány na led,pán uklouzne a gójim si nohu zláme ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale helanov...
   kdo chce kam, pomožme mu tam. On si ale dokáže pomoci sám stejně jako Gretchen

   Smazat
 11. Větší legrace nastene po 31.12.2019. To jaksi skončí platnost smlouvy o tranzitu plynu přes Ukrajinu a jestli budou pokračovat Dánové v grotesce dle not USA s Nord Streem II, tak jaksi nebude na Ukrajině plyn a v EU bude citelný nedostatek plynu také. No a pak už vidím pana Lavrova, jak všem debilům v EU i na Ukrajině vysvětlí, že Rusko má plynu dostatek, rádo by jej v potřebném objemu do EU dodalo i Ukrajině, když zaplatí, ale díky politice EU to jaksi neni kudy dodat a nabídne dovoz zkapalněného plynu nebo nás odkáže na US plyn nakoupený a zkapalněný v Rusku, ale za US ceny s vysokohorskou přirážkou. To se pak budou protahovat držky. No a pokud to prostě Rusové do EU nebudou moci prodat, tak neni kam spěchat. Neprodám dnes prodám zítra a dráž. Stačí počkat až pomalu dojdou Dánům, Norům, Holanďanům a Británii jejich zdroje v Severním moři. A to už nebude tak dlouho trvat. Leda, že by si ekologicky všichni naprděli do zásobníků dle moudré Gréty. Nakonec EU a přihlouplá Ukradina nejsou jediní kdo rádi koupí velké objemy plynu. Proto asi Rusko intenzivně buduje plynovody do Číny, Indie, Pakistánu na Koerejský poloostrov a i podpinďóznická kolonie Japonsko žebrá o alespoň malinkou větvičku. Dost dobře se může stát, že za pár let prostě na EU nezbyde nic a budeme ekologicky zplynovávat naše lesy dobře ošetřené a obhospodařené ekologickým broukem a našim výborným zemědělstvím. Že tady pak bude jaksi poušť to přeci nevadí. Po nás potopa. Nebo pěkně na kolenouch budeme prosit Němce a Rusy, aby na nás alespoň nějaký plyn zbyl. Kožichy si také nekoupíme, když jsou neekologické a kožešinové farmy jsme museli z direkce také zlikvidovat. No a uhlí to je lepší doly zatopit a tfuj takévé neekologické topení. Skvělá politika celého EU. Jen tak dál k dalším světlým zítřkům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dánům sice ještě nedošel, ale momentálně bude mít plynu méňě, neb se jim propadlo mořské dno po těžbě a plošiny se tak ocitli velice nízko nad hladinou moře. Tudíž zastavují těžbu a budou muset plošiny zvýšit, odhad na tři roky.

   Smazat
  2. 11:18 ono to vaše vyprávění může někomu znít jako plané strašení, jenomže asi nejste daleko od pravdy i když si ji málokdo chce přiznat. Pochopit realitu a operativně na ni reagovat to není nic nenormálního. Nenormální je, vidět jak se řítíme do průšvihu a nic nedělat, protože ono to nějak dopadne... Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Jenže - Rusové budou ti špatní a za všechmno budou moct. Nedodávání plynu Ruskem bude bráno jako útok na naši demokracii! Budeme si muset do toho Ruska pro ten plyn dojít za vedení Langšádové, Jandy, Vydry, ten pojede včele vojsk na koni(pandury nám stále blbnou a letadla jsou v Pobaltí) a dalších.

   Smazat
 12. Ať si ten ksindl komediantskej zavolá tu banderosvoloč zpátky,v ČECHÁCH TY ZLITÝ,LÍNÝ HOVADA NIKDO NECHCE A NEPOTŘEBUJE!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Však dlouho se ten kremlobandovec smát nebude! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 13. Krásná ukázka blbosti a jak dopadá vlezdoprdelismus EU a USA je Bulharsko. Mohlo mít svůj plynovod a už mohli bagrovat prachy za tranzit plynu z Ruska do EU stejně jako frickové. Mohli být vysmátí. Dnes mají prd, k tomu holý zadek, žebrají v Rusku alespoň o malou větvičku z Tureckého proudu a Turek se směje, jak jeho bývalé gubernie mu opět klečí u nohou. No a Rus ten o nic nepřišel. Fakt výborná politika a ostatní pitomci z EU se z ní nepoučili. Tak jen tak dál. Hlavně, že se nám globálně otepluje. Některým se přímo palice zapalují a mozky vaří na sračku.

  OdpovědětSmazat
 14. A co mohli ukři čekat? Vždyť si místo oligarchy prášenka zvolili komediantskou loutku jiného tamního oligarchy, kolomojského ... Ti půjdou - jako ty prostitutky - s každým, kdo je tam dál nechá krást a kdo jim bude krýt záda. Třeba i proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediné co Ukrajince omlouvá je fakt, že téměř nikdo z nich nevěděl, že Zelenskyj je loutka oligarchy Kolomojského.

   Smazat
  2. Ale věděli, jenom se snažili věřit, že to bude prezident "Holoboroďko" a že všechny zachrání a predátory přidusí. Jenže z jedné strany má USA a nácky, z druhé strany svého loutkovodiče Kolomejského. Nezáviděníhodná pozice. Nesplní nic, co slíbil a vpodstatě se bojí o život.

   Smazat
 15. V Plzni pobodal vožralej banderoksindl Čecha,kterej málem zemřel!!!!!
  Vyhnat ty svině bejčákem nebo jinak,hlavně rychle a za každou cenu!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.