Reklama

středa 4. září 2019

Neskutečné! Kvůli tomuto by se měla sejít Letná?! O tomhle fakt nebyl Listopad 1989 - Michal Hašek k nejnovějšímu vývoji kauzy Čapí hnízdo - Babiš

Michal Hašek
4.9.2019 facebook
Nezávislý státní zástupce rozhodl v trestní věci premiéra Babiše a jeho rodiny podle médií tak, že stíhání zastavil. Je třeba to respektovat, pokud jsme právní stát a nedovoláváme se jej pouze, když se nám to hodí. Všichni ti, kteří jásali z fází podezření, zbavení imunity, obvinění by teď minimálně měli mlčet. 

Někteří samozřejmě podle hesla tonoucí se stébla chytá budou relativizovat rozhodnutí státního zástupce Šarocha s tím, že ještě musí rozhodnout jeho nadřízení. Někteří politici se neubrání ze zoufalství výkřikům, že měl vše posoudit nezávislý soud. Potom ale politicky ovlivňují justici a dělají přesně to, proti čemu sami chodí demonstrovat na Letnou či jinam. Nepřípustně totiž skrze média tlačí na státní zastupitelství, které má zákonnou možnost stíhání zastavit. Premiér dnes oslaví svoje 65.narozeniny. A tak si tady žijeme
Michal Hašek
2. září v 8:22 ·

Neskutečné. Kvůli tomuto by se měla sejít Letná. Unie státních zástupců, při respektu k profesní organizaci, není orgán činný v trestním řízení a nepřísluší jí vyzývat státní zástupce ke zdůvodňování čehokoliv v jednotlivých trestních kauzách, vždyť dobře ví, že podrobné zdůvodnění musí být součástí rozhosnutí a musí být podloženo skutečnostmi z vyšetřovacího spisu
Michal Hašek
2. září v 13:08 ·


Milion chvilek pro demokracii se pasuje do role státního zástupce? Jakým právem? Trestní řízení je neveřejné a nikdo kromě policistů a státního zástupce, obviněných a advokátů by neměl znát obsah spisu (s ohledem na hlasování o zbavení imunity zde ještě členové mandátového výboru dané komory), sem tam (nikoliv ze zákona) Jiří Hynek z ČT 😜 Právní stát v podání Mináře a spol.dostává pěkně na zadek. O tomhle fakt nebyl Listopad 1989 😢🇨🇿


29 komentářů :

 1. Milión úchylek musí nezbytně znovu okamžitě svolat všechny úchyláky a dopravit je znovu ze všech koutů ČR znovu na Letnou. Pozvánky a mnohahodinový přímý přenos opět zajistí Dvořákovic soukromě-právní ČT :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neprodraží se jim to?Nemněli by raději vyjít do ulic a demonstrovat, jak je možné, že někteří poslanci jsou opilí v pracovní době?

   Smazat
  2. PAn poslanec Kalousek není opilý. Je pouze inspirován. ODSáci nejsou ožralí, oni jsou jen veselí.
   Zato ten Ovar na Hradě je ožralý furt a pro vodku si jezdí do Kremlu.
   Aspoň takhle nám to říkali Člověci v tísni u nás ve škole. A já jim věřím a chci být jako oni. Tady, až budu velký.

   Josífek Vyskočilů

   Smazat
  3. Ty drž tu svou nevymáchanou hubu,a neurážej prezidenta hńupe.

   Kozel z Václaváku.

   Smazat
  4. 10:51, Nazdárek Jožine Vyskočilovic.

   Aš se pudeš zamněstnat ke stísněným člověkům, dej mně vědět, chtěl bych taky a to strašně móc. To je fakticky príma džob, házet špínu na ovara a dostávat za to vejplatu. Fotrofci sou burani, ty si vydělávaj prací, ale já budu něco jinačejšího.
   Přemejšlel sem, že to skusim jako Janda, ale ještě furt mi nevylezly koule, a to mám uš čtrnáct let. Možná by mi s tim pomohli u stísněnejch člověků anebo přímo Janda, co mislíš?

   Tvůj Váňa Špinákl.

   Smazat
  5. 10:16 BRAVO!

   Smazat
  6. Jozífku Vyskočile, dobrý, chápu ironii.

   Smazat
  7. Demonstranti jsou ovsem vetsinou na drogach, na steroidech a jejich nadseni je jen stejne jako zhoubna Ideologie muze vznitit. U nekterych lidskych odpadku..Predtim nacisticka a komunisticka napr. a potom US Imperialisticka. Zatim nikdo z Cechu ani ve vlade nezahajil masove zabijeni ANI nic podobneho , jako vidime vsude a v pusobeni vsech vlady na zapade..
   Ani feministky ani nedoChvilny a masturbujici impotentne demokrati jako Epstein/,se nemuzou, co, NESMI , tim smerem podivat , to by se Soros rozzuril..A vystval je od koryt , ktery jim naplnuje..
   Co zaridil Hitler rychle uplne stejne si pocina USA a zapad o neco pomaleji protoze jde o cely svet..Nyni se ten proces zrychluje ,protoze citi ze maji uplnou moc nad kazdym ! Jako za Hitlera od 1938.
   Tedy bud Monopolni Korporace a banky znici svet /nikdo nechce hasit Amazonske pralesy napr./,nebo znici svet svetovou valku a nebo OBOJI....
   Hitler si rychle koupil skoro vsecky germany kdyz zaved socialismus , kdy o kazdeho bylo postarano, delnici meli obrovske vyhody a zastoupeni ve spravnich radach tovaren, dovolene, specialni jidlo, cigarety ,dovolene a tez zeny zahrnul Hitler do sve pace, protoze s ni i pocital v tovarnach na misto delniku , kteri odesli na frontu..Zeny mely tak pocit ze je o ne postarano , jako vdova ma pocit ze se o ni snatkovej podvodnik stara a bezi o do banky aby si vypujcila jeste vic pro nej z vdecnosti. Deti byly velkou peci zdrave a byli cviceny jiz od malicka na valku..
   Jako se dnes cvici teroriste na nas..Tedy uplne totozny proces +Fake media ,dnes zrychleny...A zrychlujici se..

   Smazat
 2. 10:51 Ty už si dávno velký a školu máš za sebou. Rozumu si moc nepobral.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvůj koment svědčí o tom , že ty ten rozum nemáš vůbec! Ty máš snad nějakou paměť, která ti dovolila naučit se číst a psát. To je asi vše, co umíš.

   Smazat
  2. Pozor neprehlednout. vetsine lidi rozum strasne skodi.
   A jeste navic si mysli ze jsou nejchytrejsi..
   A neda se s tim hnout.

   Smazat
  3. 6:32 To je fakt - nerozpoznat ironii je trapný ...

   Smazat
 3. Můj názor na čapí hnízdo je od samého počátku tento: Co není zakázáno, je dovoleno. Z toho vyplývá, že pokud chtěl Babiš (ale samozřejmě kdokoliv jiný) získat dotaci, musel ČP představit tak, že to byla malá společnost. Atd., atd.. Chybu proto udělal spíše ten, kdo žádost o dotaci posuzoval. Právní problém? Vůbec ne. Jiná však je otázka MRAVNÍ! Inu, kde jsou dotace a podobné "výdoblitky", tam je korupce. A proto tvrdím, že korupce je systémovou součástí režimu celé EU! Mě tím (ale i dalšími svými činy) dal Babiš jasný signál, že mu mohu pokaždé políbit pr.el, kdykoliv to pro něho bude výhodné, nebo potřebné. Myslím, že je to signál pro všechny, ale to ať si každý posoudí sám. Kdo rozdává dotace také určuje, k čemu budou, tedy deformuje (řídí) trh. Proto je všude samá řepka a dohromady žádné brambory, atd., atd.. Že prý kapitalismus volné soutěže. Pcháá, leda kulový. Je to neomarxistický socialismus, ovšem pro vyvolené a také poslušné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Malý dodateček s dovolením. Představte si situaci, kdy uchazeči o dotaci stojí ve frontě. Obdržet, či neobdržet dotaci je jako když soutěží spolu hostinští, jeden ve vlastním a druhý v nájmu. Takže je pochopitelné, že když tento systém existuje, každý se jej snaží využít. Po patnácti letech už je považován za normální. Ale on není vážení, není! O dva články výše je o tom pojednání. Nemusíte to číst, zásadní už je informace na tom obrázku s panem Blankem (po matce), známějším spíše jako Lenin.

   Smazat
 4. Žádost o dotace zejména z EU prochází neskutečnými schvalovacími procedůrami. Vše je ověřováno. Tak to bylo u mne a nevím, zda měl Babiš v Unii nějaké své známé, kteří mu to ulehčili.Každopádně jsem přesvědčen, že za nejasnosti kolem dotací na Čapí hnízdo mohou především úředníci v Brusele. Já mu ty dotace přeju, neboť z nich udělal nádherný areál pro výlety občanů. Tam jsou ty peníze opravdu vidět, je to tam krásné, zejména eldorádo pro děti. P.S. Nevrátil on vlastně ty dotace a udělal to ze svého? No, je mi to jedno, každopádně jsem tam s vnoučaty strávil nádhernou neděli. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zahledl jsem jidelni listek z te restaurace a prestoze nejsem uplne "chudy clovek", nedeli tam travit nepojedu. Pripadalo mi to spis jako ty ranne-kapitalisticke pracky na penize, jen se zahrnutim EU dotaci.
   Jura

   Smazat
  2. Juro,
   Nebuďte nepřející. Vrazil do toho odhadem svých 750 mega a dotaci 50 mega z EU vrátil.
   Spíš jako investici to vidím jako dárek pro svou nastávající. To se nemůže vrátit ani kdyby ceny v té restauraci byly 3x vyšší.

   Smazat
  3. Vážený 13.51 v restauraci u dětské Zoo se najíte do stovky a výběr velký. Nedejte na první dojem a nepodávejte se tomu, co očekáváte.

   Smazat
  4. Souhlas. O dotacích:
   http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/8274-ramus-kolem-babise-po-kolikate-uz

   Smazat
 5. Ten humbuk, vyrobený kolem Čepího hnízda, byl stvořen pražskou kavárnou jakožto lokajem diktatury kapitálu, aby byla zakryta megakrádež majetku státu a občanů velkokapitálem po r. 1989. Ten velkokapitál prochází hrůzou, že jejich kradení ala Kerejčíř se dostane na veřejnost a pražská kavárna se třese hrůzou, že přijde o korupné za pokřik kolem Čapího hnízda. Zatím - a už 30 roků - u nás panuje stav "demokratické" diktatury kapitálu a nevídaných majetkových sviňáren a zatím má zločin navrch. Ale třeba se jednou i to změní a lidé si vynutí právní stát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žijeme v kapitalismu, který jsme si svým způsobem vycinkali. A co je kapitalismus? Diktatura peněz. Herec Zounar kdysi řekl, pro mne je stokrát lepší diktatura proletariátu, než diktatura peněz. Jeho názor. No já osobně nevím...třetí cesta zřejmě neexistuje. V obou jmenovaných systémech platí to otřepané, kdo nekrade, okrádá rodinu. No akorát, že dnes je inflace krádeží milionnásobná.

   Smazat
 6. Boj o podobu naší ekonomiky v 90. letech min. století a jeho následky http://www.zvedavec.org/komentare/2019/07/7957-boj-o-podobu-nasi-ekonomiky-v-90-letech-min-stoleti-a-jeho-nasledky.htm prostřednictvím @zvedavecorg
  Na Slovensku zrušili prezidenskou amestii. Tu Klauzovu by nešlo zrušit. Je v ČR ještě někdo nebojácný jako paní Vitázková?

  OdpovědětSmazat
 7. Proč ne? Jestli se vymyslí důvod Petr nebo Pavel - jde jen o to, dělat na ulicích bordel, protože se jakési kurvy v pozadí snaží tady rozpoutat krvavé násilí a veřejný bordel - asi diktát z té smradlavé americké stoky. Nejsou spokojeni, jak mnoho lidí má jejich všivé a prasečí politiky už plné zuby, stejně jako toho mediálního štvaní na Babiše a proti Rusku. Tak budou přitvrzovat a přilévat olej do ohně. Věří, že se podaří v ČR rozpoutat stejný bengál jako v řadě jiných odepsaných zemí. Ten zrzavej kretén co se za to svinstvo staví s řadou podobných kreténů, je pěknej pitomec - mafie se vždycky postupně zbavila všech podvraťáků, které si ke svým podvraťárnám najala a ne zrovna růžově - to jsou vážně tak blbí?

  OdpovědětSmazat
 8. Já vám všem nerozumím, sežrali jste to i se špagátem. Podle posledních informací, nezávislý státní zástupce nezastavil žádné stíhání. To jen naše masmedia si z vás udělaly srandu, pustily do davu fejk jak Brno i když právě ony se zvednutým prstem nás neustále před takovými neověřenými fejky neustále varují a máme na to už i profi instituci. Vloudila se chybička, určitě šlo o drobné lidské selhání. Doufám, že se po této ostudě schladí hlavičky Chviliček alespoň na chvilku a přestanou reorganizovat soudy, zákony a ústavu. Jsem centr ve fotbalu, tedy zde elfotroll.

  OdpovědětSmazat
 9. ….to jen jakýsi Minář chce opět pást na Letné.

  OdpovědětSmazat
 10. Všude, v tele na kdejakém webu se žvaní o následku této
  taškařice.
  Příčina je zřejmě v nějaké hlasné troubě na městském SZ,
  které se chytil "deník N".
  Co je to "deník N" jsme mohli sledovat na slovensku, kde pomohli popravit Fica.

  OdpovědětSmazat
 11. Další kolo přineslo opravu, vše zinscenoval Babiš, aby zdiskredytoval opozici. To čučime. ..

  OdpovědětSmazat
 12. Je to opravdu, jak říká pan Kájínek, úsměvné. Pokud si ale spočítáme počet demonstrantů viz. debilů, na Václaváku a na Letné, máme tady asi světový primát v počtu kreténů na počet všeho obyvatelstva, pokud by se to porovnávalo s počty Pražáků, tak to už jsou vesmírné rekordy. Neveselé, truchlivé jsou ty naše kraje. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.