Reklama

pátek 13. září 2019

Netanjahu vyzdvihl vklad Ruska k porážce fašistického Německa

Vladimir V. Putin a Benjamin Netanjahu
Jan Urbach
13.9.2019 
Ruský prezident Vladimir Putin pojede do Izraele na oslavy 75. výročí osvobození německého koncentračního a vyhlazovacího tábora Auschwitz-Birkenau a Mezinárodního dne památky na oběti holocaustu . V průběhu setkání v ruském Soči ho pozval izraelský premiér Benjamin Netanjahu.


„Nikdy nezapomeneme na ohromný vklad ruského národa a ruské armády k porážce fašistického Německa. Vyzdvihuji to při každé příležitosti a na každém místě a je to správně, protože je to pravda,“ řekl izraelský premiér. Netanjahu také ujistil Putina, že v průběhu jeho návštěvy a současně se vzpomínkami na Osvětim bude v Izraeli odhalen památník Lenigradské blokády (září 1941 – leden 1944). 

Akce k výročí osvobození tábora Auschwitz-Birkenau, osvobozeného vojáky Rudé armády (60. armáda 1. Ukrajinského frontu) pod velením maršála I.S. Koněva, pořádá Institut Yad Vashem. Účastnit se mají také prezidenti USA a Francie, premiér Velké Británie či kancléř Německa. Akce proběhne 23. ledna, aby nekolidovala s akcemi, které se mají uskutečnit v Polsku v den výročí 27. ledna.

(Jestlipak idioti z radnice Prahy 6 dobře četli předchozích pár vět? Nefackuje je hanba?!- pozn. red. NR)

33 komentářů :

 1. Pro redakci NR: nemá je co fackovat. Slovo "hanba" nemají vůbec ve slovníku.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, zalez do análního otvoru a už se neukazuj.

   Smazat
 3. .......„Provedené dokazování však vedlo k závěru, že Farma Čapí hnízdo podmínky definice malého a středního podniku splňovala,“ uvedl Erazím. O podvod tedy nešlo.
  Že byla firma účelově vyvedena z Agročertu, aby splňovala podmíky pro získání dotací a nasledně tam opět včleněna, to nikdo neřeší. Takže jasný návod jak získávat dotace a nikdo nemůže být za to trestán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V kapitalismu je třeba krást přesně podle zákona. To je důležitá zpráva pro občany. Andrej je čestný bývalý komunista. Takový jiný demokratický podnikatel by vyvedl těch 50 milionů za hranice. Andrej na rozdíl od demobloku a socanů zvedl penze a dal penzistům slevu na cestování.

   Smazat
  2. Tož roky po převratu 1989 dokazují, že kapitalismus ani nemusí dodržovat při svém kradení nějaké zákony a zůstává beztrestný. Zajímá snad někoho, kdo a jak - podle jakých "zákonů" - rozkradl u nás po r. 1989 přes 10 bilionů majetku státu a občanů??? Zajímá snad někoho dnes který z politruků tzv. tradičních partají, které tehdy byly u vesla tomu - samozřejmě za tučný úplatek - pomáhal? Tedy omyl, zákony v kapitalismu se vyrobí tak, aby se mohlo krást a když to nestačí, tak se přizpůsobí slepota spravedlnosti. To ovšem právě není případ Babiše, kde byly snahy těch, kteří se podíleli na rozkradení těch 10 bilionů Kč exemplárně ho potrestat, protože se stal těm megazlodějům nebezpečný. A občané stále doufají, že i když se těch 10 bilionů (10.OOO.OOO.OOO.OOO) občanům a státu nevrátí, že budou aspoň pro historii aktéři jmenováni. Pak pražská kavárna sklapne svoji velkohubost a vyschnou její penězovody!

   Smazat
 4. Jeden zo spravodlivých.S rešpektom sa stavia k skutočnosti a podielu SSSR na porážke Hitlerových armád v Európe.Bývalý člen vojenskej elitnej jednotky Sajeret Matkal účastník bojov pri Suezkom prieplave a Golanských výšinách s uznaním a vďakou oceňuje ich víťazstvo nad fašizmom a záchrane Židovského národa pred totálnou genocídou.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak se hned Netanjahu lísá to neumí ani naši lepšolidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Netanjahu se nelísá, on je dlouholetý přítel VVP, chodí spolu do průvodů Nesmrtelného pluku, mezi voliči má mnoho příznivců původem z bývalého SSSR atd. atd. atd.

   Smazat
  2. 13:36
   Ano a z přátelství mu nechává sestřelovat letadla. Hmm.

   Smazat
  3. Jo ? A co ten delal nedavno na Ukrajine ?
   Leze do Ruska porad a nekolikrat za rok jako svab..Protoze .Situace se nevyviji jak by mela..
   Mne je lito,ze se Putin musi zabejvat nekterejma jako tenhle,co ma take rukou krev nevinnych..
   Izrael je vetsi Vojenska zakladna, ktera vede brutalni utoky a boje na sve sousedy od sveho zalozeni v 1948. Zalozeni I. bylo provazene korupci podplaceni,svindlu ,vyhrozovanim ,atd.v OSN ,kratce po zalozeni OSN..
   Nikdy nechteli mir, dnes Netahjahu vyhlasil ze se zmocni dalsiho uzemi, coz znamena ze tRump je pouha plastelina v jeho rukou..A ze souhlasi se vsim a predem.. Ale nic netrva vecne. v 2006 byli rychle vyhnani z Libanonu a od te doby nadseni na valky ubyva. Maji valek, brutalniho vyhlazovani a toho vseho kolem jiz sami dost a dost..
   Netusi a nikdy netusili, ze TOHLE NENI CESTA K BUDOUCNOSTI ALE K ZANIKU...

   Smazat
 6. Naše fašouny hanba nefackuje kdyby mohli tak by to zopakovali jenže to mají smůlu už to nehrozí.

  OdpovědětSmazat
 7. Další epochální vítězství Vůdce potvrzeno!!!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  My komunisti a putinisti jsme nikdy neměli ŽÁDNÉ pochybnosti o křišťálové čistotě našeho národního Vůdce Babiše – vždyť ji opakovaně potvrzuje náš druhý drahý národní Vůdce Miloš!

  Ale nyní je tato křišťálová čistota potvrzena i tzv. Městským státním zastupitelstvím v Praze.
  Ano, V PRAZE, tom odporném městě, plném kavárníků-lepšolidí a pravičáků-havlistů!!
  Takže je to jasné: ANOfert je malá firma, v podstatě FIRMIČKA, malá jako Česká republika.
  Tečka.


  Takže Milion chvilkařů utře hubu, naráz, na Letné, přímo spartakiádním gestem.
  A pokud si chvilkaři hubu neutřou, tak jim ji POŘÁDNĚ utřeme my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, třeba lopatou.
  Nebo – po vzoru čínských soudruhů - tanky, konečně, jak jsme to měli udělat už v listopadu 1989, že.

  Každopádně: Dnešní vítězství našeho národního Vůdce Babiše je další pádný úder do vazu odporného kapitalismu a demokracie.
  Kolik ještě takových úderů budeme muset nenáviděnému euroamerickému režimu uštědřit, než se konečně sesype, než si obnovíme socialismus a pozveme zpět nepřemožitelnou Armádu Ruské federace?
  To ví jen Nesmrtelný Lenin a Veliký Putin, BJJP.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 13. září 12:24) smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

   Smazat
  3. 13:47 To platí a sedí na každýho komoušskýho podčlověka, ne jen na Radostu! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  4. 16:26 hloupá tapeta.

   Smazat
  5. oprava času: 13:47, pardon ...

   Smazat
  6. Hloupá proto, že žádná taková "studie" natož od "kanadských psychologů" samozřejmě neexistuje a nikdy existovat ani samozřejmě nebude ... popisované vlastnosti sedí dokonale na tzv. putleroffce, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. Venca nespi,stale ciha
   kde je jeste mala dira
   pro ty stvace velike
   co maji pravdy sve
   Venca ale vi to vsecko
   proto nevaha a maze vsecko
   necha tady mudrce
   jako on a opice
   Venco spinkej nekdy
   vzdyt te rani v tom tvem veku
   jiz ti neni 50 desat
   ale brzy 90 desat
   Ve sluzbe sem kurva
   a ve sluzbe sem furt
   jak to rikal Bejcek
   rotny ,lidu ochrance

   Smazat
 8. Putin s radostí přijal pozvání izraelského premiéra na oslavy 75. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi, který osvobodil maršál Koněv. Tato zpráva byla zveřejněna ve stejný den, kdy pražští gauleiteři právě s jeho sochou chtějí hýbat jenom proto, aby dostali odchodné za "věrné služby své pravé vlasti". Rusové akceptují jakékoliv útoky a sankce, ale třeba i mediální útoky atd. Jedna záležitost je pro ně nedotknutelná a téměř svatá a tou je Velká vlastenecká válka a právě na tu zbaběle zacílili pražští gauleiteři. Ani netuší, že právě tímto ruského medvěda probudili a že na to brzy doplatí celé Česko. Pražští gauleiteři se nepoučili v případě Číny, která je dnes alergická na Prahu a všechno, co má v názvu Prahu a pražské. Přitom by se dalo řící, že Tchajvan je proti přepisování historie druhé světové války naprostá drobnost. Rusko bude důslednější, účet za gauleitery zaplatí celá země!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budou tam oslavovat i Koneva za osvobozeni..
   Pozvou taky Kolare ?

   Smazat
 9. Hádejte, kdo to jde v Moskvě v první řadě největší mezinárodní demonstrace na světě ( čas 0:47 a dál ).

  https://www.youtube.com/watch?v=20Ra7L6f1n0

  OdpovědětSmazat
 10. Nevzdělaný primátor Hřib jen dokazuje nefunkčnost demokratůry nejen na úrovni hlavního města Prahy, ale celé ČR!!!
  Maršál Koněv byl během svého života vyznamenán britským Řádem lázně (rytíř - komandér), britským Vojenským křížem, francouzským Řádem čestné legie (velkodůstojník), americkým Řádem zaslužné legie (vrchní komandér), titulem Hrdina Československé socialistické republiky, československým Řádem Bílého lva 1. stupně, československým Řádem Bílého lva Za vítězství 1. stupně, československým Řádem Klementa Gottwalda, Československým válečným křížem 1939, mongolským titulem Hrdina Mongolské lidové republiky, velkokřížem polského Řádu Virtuti militari, polským Řádem grunwaldského kříže 1. stupně, jugoslávským Řádem partizánské hvězdy, Řádem Bulharské lidové republiky 1. třídy a Řádem maďarské svobody

  OdpovědětSmazat
 11. A k dokreslení Koněva se podívejte na AE NEWS na článek o Maďarské revoluci v 56.

  OdpovědětSmazat
 12. Strcte si Koneva do prdele!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam zalez ty demente do té americké.

   Smazat
 13. Koněv osvobodil Osvětim? A od koho, proboha? Je to stejný blábol jako že Patton osvobodil Plzeň....

  OdpovědětSmazat
 14. A ještě dodatek - kdy nechá Izrael postavit sochu Stalina, resp. sousoší Stalina se Slánským? Vždyť právě Stalin stál u zrodu Izraele a Slánský jeho sionistickou ideu realizoval....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dalibore , tyhle veci nikdo nezkouma ani se jeste neodvazil. Je to pripad J.masaryka , ktery se zucastnil vsech moznych manipulaci a podvodu /jako navic americky obcan/v S.Francisku pri volbe existence Izraele..Nedavno vznikle a jiz totalne zkorumpovane OSN !! A dalsich..
   Mame tady nesrovnalosti, kdy zide ochotne odchazeli do transportu ,za valky /dnes nekteri prohlasili,ze proste prezili tak, ZE DO TRANSPORTU NESLI !!!
   A nebojovali !!
   To ovsem nemohl kazdy.Ale meli spousty prostredku a casu na zakoupeni zbrani a na organizaci odboje proti Hitlerovi ,udajne UHLAVNIMU nepriteli..
   /Jako treba cesky a odboj/.
   Ale kupodivu stale vetsi a velmi vyzbrojene /hlavne z CSR/,armady zidu vznikaly v Palestine na boj proti arabum a NIKOLIV proti fasismu, jak oni tvrdi ,nejhorsimu nepriteli zidu vsech dob..
   To vyvrcholilo krutou valkou ale proti palestincum 1945-48 !!!, kdy jiz zide meli velke armady a dostatek vyzbroje..
   U nas na dodavkach vsech moznych zbrani tom pracoval jisty Slansky a spol..
   Lecos se tajilo a taji,co zjistil Stalin nevime, a J.Masaryk chtel odejet z CSR nahle pryc..Jinam..

   Smazat
 15. Putin Chabad Lubawitch -vymazano jako temer vse co jsem mel schovane na Utube nazou vse -Hitlera Putina Onanu tepleho proste vse
  Putin je zid po matce a proto ta naklonnost k soukmenovcum ,kdo si myslite ze Rusko nyni ranuje ??

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.