Reklama

pátek 6. září 2019

Nežmoulejme poddanskou čepici, narovnejme záda!

Přemysl Votava
7. 9. 2019
Slova nadporučíka Lukáše ze světoznámého románu Jaroslava Haška, „ buďme Češi, ale nikdo o tom nemusí vědět ! “ Lukáš považoval totiž češství za jakousi tajnou organizaci, které je lepší se vyhnout . Jeho vyjádření bylo přesným obrazem poddanského postavení českého národa v rakouské monarchii. Také dnešní vystrašená česká politika vůči Evropské unii, se blíží k názoru npr. Lukáše. Vlastenectví je téměř vydáváno za spiknutí….


Omezená suverenita ČR, v důsledku politiky EU, je opět realitou. Jakýkoliv odpor, či nesouhlas s kroky EU je vydáván za porušení pravidel EU. Politici mající jiný názor, jsou vystaveni štvanici. Ulice se stává prostředkem nátlaku. Proto mnohé, zejména nově přijaté státy, včetně ČR, tak pod hrozbou odejmutí dotací, plní poslušně příkazy z Bruselu.

Výsledkem je, že česká politika v EU, místo ochrany českých národních zájmů spíše preferuje tou užmoulanou čepici a ohnutá zády…. Pokud českým praporem někde můžeme zamávat, děje se tak jen při sportovních akcích, když naši borci vydřou nějakou tu medaili. Mnozí z nich, pak při české hymně stojí, jak ti němí sněhuláci na bílém poli….

Samozřejmě nejde jen o tu českou hymnu, jde zejména o úctu nás občanů k tradicím a k české historii, jde o úctu k jejím symbolům, z kterých se stát po staletí vytvářel. Bez mýtů žádný národ nemůže existovat, bez mýtů zůstává pojem národa prázdný. Našim předkům byla vzorem např. husitská tradice. Ta tradice, která ovlivnila významně české dějiny. Husitské prapory, či názvy bojových svazků, které nesly jména slavných předků Jan Hus, Jan Žižka, Jan Želivský, Jan Prokop Holý, ….

Dnes cítíme ústup, či spíše znevažování těchto tradic. Přepisují se dějiny, odstraňují se národní symboly, je znevažováno např. hrdinství z období boje proti fašismu. Hrdinové 2.světové války jsou kádrováni, jejich pomníky jsou káceny.

V těchto dnech si připomínáme 75.výročí Slovenského národní povstání, v té době k nám vzhlížely všechny porobené národy Evropy s obdivem. SNP je tak natrvalo součástí, jak slovenských, tak i českých dějin. Nezapomínejme na to, máme být na co hrdi !

Evropa se za posledních 30let změnila. Varšavská smlouva se rozpustila. Dnes jsme členy NATO i EU. Přesto místo ratolestmi míru máváme opět zbraněmi, přes ČR projíždí směrem na východ kolony cizích vojsk, stupňuje se protiruská rétorika, vyvolává se opět duch studené války ! Umět říci NE, místo toho hrbíme záda, žmouláme poddanskou čepici.

Přemysl Votava je mpř. Národní socialisté

90 komentářů :

 1. Ten citát nadporučíka Lukáše bych si dal (německy, pochopitelně) na tričko. Nápis by mi udělali za padesát korun, ale tričko není k sehnání pod tři stovky. Švejka jsem si naopak nedávno koupil za 5 Kč , vyřazeného u knihovny. Nikdo tam nechodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "To mate taky tak pani Milerova. Cas nezastavite.
   JO !Nejdriv mouchy na cisare pana sraly a dneska by cisarskou Vysost rovnou Sezraly." A jeste i posranyho a treba i presidenta tam za morem.. "...
   Ale pane Svejk ,nahlas se nic rikat...
   Dostanete zase do Asylu kvuli ty diskriminaci a zase tam budete behat v podlikackach az nastydnete a ..Svejk :" Neprerusujte mne pani Milerova ,co rikam je vic dulezity..Hodte tam zpatecku ,at se podivam tim smerem na sochu Koneva a dnes /zamaval berlou a hejno odletlo/,to vite ptaci voni na ty sochy, ale prej starosta ,je taky musi napodobit..
   Ale pane Svejk to mazani v Asylu ...
   Svejk :" Dneska , protoze je to samej spolek na ochranu zvirat, potom zase spolek na ochranu domacich zvirat, tak proto, kazda vlada musi soutezit a hledat reseni jak vyresit ty zakladni lidske otazky
   Humanismu.. . "Musi, pani Milerova , to se nesmi neresit a zanedbat....Objevilo se ,ze v pripade sochy toho generala Koneva ,zadny spolky dneska na ochranu populace nejsou..A vybadal to ,vlastne, nejakej profesor ze Svedska...Ale pane Svejku , dyt ta nema tvar...Neprerusujte mne pani Milerova , tamhle leze nejakej s kamerou, zacinam bejt slavnej,/podejte mi tu plechovku/, jo a zjistili vedci, ze kdyz udelaji nemou tvar z kazdyho , bude z nej rovnou vul a volu hodne a spolek zadnej,na to sou ty Lidsky a zprava a co s tema volama se dela, pani Milerova, na to se podivame vecer v televizi"...
   A Svejk hodil plechovku smerem na postavu s kamerou ...Budeme taky v televizi pani Milerova,jako ty mouchy a ve filmu, ale se neposerem ,nejsme na rade, jo ?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 7:45.....
   Nevím, zda jste si vědomi vzájemných přání k vystěhování za Ural, což bylo konečné řešení tzv České otázky a získání Lebensraum ? Víte vůbec oco jde chytrulíni ? Zatím je to fajn, jsme montovnou.

   Smazat
  7. 9:04 Tys to asi nepochopil, co? No nic, půjdeme dál...

   Smazat
  8. 10:17 Jaký že otázky? Zas nějaký rudocancy. Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“ K. H. Frank

   Co se Rusáků týče, bez těch bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  9. Anonymní 7. září 2019 18:19
   Co se týče chování Němců za a po případném jejich vítězství, tak dokumenty jsou více než jasné. Přeložím to pro Vás. Pro Říši měli být zachráněni jen ti rasově cenní (rozuměj kolaboranti, donašeči, spoluvrazi, patolízalové, udavači atd. árijský druh by se vždycky našel) kteří neměli přesáhnout více než maximálně jednu třetinu. Ve výsledku však měli být především - jak se říká ve škole - rozsazeni od sebe. Další část měla pracovat (a pouze pracovat) jako občané druhého sortu, zbytek měl "dobrovolně odejít" za Ural.
   Teď jsem si vzpomněl, jak Hitlerovi bylo navrhováno vytvořit BOJOVÉ ODDÍLY Z ČECHŮ (Slovanů a ne sudeťáků!!), Hitler okamžitě odmítl s poukazem na První světovou válku (o tom Hašek píše přece dost). Zajatci, kteří byli za Druhé sv. války vydáváni (a sami se za ně vydávali) za Čechy, tak ve skutečnosti byli PŘEVÁŽNĚ PRÁVĚ ZE SUDET, za čs. občany pak přišli Slováci, kteří se vzdávali dobrovolně především před Slovenským národním povstáním.
   V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ Z ČECHŮ SLOVANŮ NEMĚLA BÝT ELITA. Mimochodem Heydrich přišel do protektorátu i proto, že vážně hrozilo praktické zastavení pro Němce důležité válečné výroby, ale nacisté se báli i povstání (zde se sice pletli), ale odpor byl takový, že musel přijít jeden z nejvlivnějších (čti i nejkrutějších) mužů Říše.

   PAK LOGICKY VYPLÝVÁ - VY SÁM JSTE ZE SUDET A JEJICH PŘÍZNIVEC.

   A ABY BYLA SRANDA JEŠTĚ VĚTŠÍ, PAK DRTIVÁ VĚTŠINA DNEŠNÍCH NĚMCŮ A JEJICH PŘÍZNIVCŮ JSOU POTOMCI PONĚMČENÝCH SLOVANŮ NA JEJICH ÚZEMÍ. JSOU OVLÁDÁNI PODOBNĚ JAKO DNEŠNÍ USA, VELKÁ BRITÁNIE SVOU "VLASTNÍ" ELITOU ...
   Tolik k Vašemu chápání historie. S přáním veselého dne nad Vaší výplatou Vám přeji vše německé (i blbost).

   Smazat
  10. 6:50 Rudocancy! Ti jmenovaní jsou nikoliv rasově, nýbrž "třídně cenní"! I to je důvod našeho současného ubohého stavu, jehož řešením může být paradoxně přesun čechomužyků do ruských stepí! Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny. Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy podle zásady ks za kus!

   Smazat
  11. Svejk narazi na spoustu ochrannych spolku zvirat ,ale nic nechrani jeste nenarozene deti pred holokostem feministek a feministu..Vubec nic a naopak..

   Smazat
 2. Ja mam Cechy docela rad i kdyz si zivot docela zbytecne komplikuji. Mam rad Ceske Americany a i Ruske Cechy. Cesi jsou docela unikatni narod se svou specilni podstatou a vydrzi dohromady dele, nez jsem ocekaval.

  Pro mne jsou Rusove = Americani z Asie a vse ostatni je pouze politika a vymyvani hlavy lidem vasnemi. Moje velke prani je aby, Cechy nechali zit vlastnim zivotem a nemanipulovali je, ale zda se mi, ze kazdy si je chce strcit do kapsy, Nemecko, Amerika ci Rusko vse je podobne, jen metody s mirne odlisuji. Zajimave je, ze Hitler nezvladl Cechy lepe i kdyz se snazil a na pocatku valky se choval k Cechum slusne, Americti Cesi davaji prednost Anglicanum , ale zeni a vdavaji se za Nemce. Tak uz to je.

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cechy rad? To jste osamocen. Tady je vsichni nesnasi a pletou si je s rusaky coz je verbez silena. Jeste ze po otci nejsem Cech, musel bych spachat harakiri.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 9:07
   Dobrý nápad, nikdo vám nebude bránit, díky vaší vyšší inteligencí po otci,jste schopen zjistit v odborné literatuře,že po matce jste zdědil chamydia a ty taky nejsou k zahození. V jednom s vámi souhlasím, že anglosasové nemají anung o čechách, pletou si nás s Poláky, nebo Jugoslávci

   Smazat
  4. Anonymní 7. září 2019 7:04 Brouk Pytlík

   Konečně se prozradilo, proč Němci tak radostně koupili pro seriál Ferdu Mravence. Ferda se jim ale moc nehodí, je moc chytrej. Zbyl jenom Brouk Pytlík. Když se nad tím zamyslíme a známe předlohu, je Vaše jméno typicky německého snu. Sex, lenost, hloupost a ve skutečnosti ruce pryč od myšlení a užitečné práce. S pozdravem Váš

   Antibrouk Antipytlík

   Smazat
 3. naše vlastenectvi nyni projevujeme odhodlanym bojem v cizich kolonijich za nadšeneho jasotu všech vyvolenych politickych kolaborantu trošku jakoby kopirujeme anabazi pepi švejka tak nějak jak je už ustalenym zvykem za cisaře pana a jeho rodinu když cisařem je nyni soudružka flandačka z dedeer naš vrchni velitel spojeneckych sil a rodina je evrohujersko s nepovedenym bratrancem donikem spoza oceanu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 7:44
   MAUL HALTEN GRABIT!!!!!!!

   Smazat
  3. 8:37 Už zas skřekáš putlerpšouku v jidiš kapitálkama?☺

   Smazat
 4. Bezte uz do prdele s Konevem. Rusak se pred velkou paktoval s Hitlerem, dokonce dodaval suroviny Hitlerovi, aby mohl bojovat proti Anglii. Nasledne Rusak zahajil 2.sv.valku, kdyz spolecne s nacisty zautocil na Polsko a v Katyni pozabijel vsechny polske dustojniky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu veleli cizokrajní Rusové, stejně jako Německo řídili cizokrajní Němci. Je to pořád stejné pořád i dnes.

   Smazat
  2. 8:00 Jen ty jsi cistokrevny debil.

   Smazat
  3. Zde je něco pro vymaštěnce, kterým historie nic neříká.

   23. července 1939
   Na návrh SSSR začalo jednání o uzavření vojenské úmluvy mezi Velkou Británií, Francií a SSSR.
   Jednání bylo neúspěšné pro nezájem o spolupráci se SSSR a 17.8.1939 skončilo – Rumunsko ani Polsko nemínily se SSSR spolupracovat.

   SSSR navrhoval vojenský plán, počítající se společným postupem ozbrojených sil tří mocností. Obsahoval tři varianty :

   1. – počítala s možností útoku Německa na Velkou Británii a Francii, v takovém případě měl SSSR zasadit 70 % těch ozbrojených sil, které by postavila Velká Británie a Francie proti Německu.

   2. – zahrnovala opatření k zabránění německé agrese proti Polsku a Rumunsku, pod ní měly obě napadené země zasadit všechny své síly, Velká Británie a Francie měly okamžitě vyhlásit Německu válku a zahájit vojenské operace, SSSR měl zasadit tolik divizí, kolik společně postavily Velká Británie a Francie.

   3. – počítala s možností, že Německo využije území Finska, Estonska a Litvy k agresi proti SSSR, v tom případě Francie a Velká Británie měly okamžitě vstoupit do války s Německem a zasadit 70 % sil a prostředků, které rozvine SSSR, Polsko mělo vystoupit proti Německu a zasadit nejméně 45 divizí, pokud by do války bylo vtaženo Rumunsko, mělo rozvinout všechny své síly.

   Pozn. : V únoru 1945 prohlásil britský ministr zahraničí Anthony Eden v britském parlamentě : „ Sotva může nyní někdo pochybovat o tom, že pokud by k jednotě mezi Ruskem, Británií a Spojenými státy, kterou navázaly v Jaltě, došlo v roce 1939, potom by tato válka (2. světová) nikdy nevzplanula.“

   24. července 1939
   V Tokiu podepsána dohoda mezi Japonskem a Velkou Británií.
   Velká Británie uznávala japonskou okupaci Číny a zavazovala se nebránit činnosti japonských vojsk v této zemi („Východní Mnichov“).

   10. srpna 1939
   Japonsko oznámilo, že je připraveno podepsat vojenskou smlouvu s Německem a Itálií. SSSR se dostal do vojenskopolitické izolace a stál před reálnou perspektivou války v Evropě a v Asii.

   23. srpna 1939
   Podepsána německo-sovětská smlouva o neútočení.

   3. září 1939
   Velká Británie a Francie vypovídají válku Německu.
   Za polského tažení zůstalo cca 110 francouzských a britských divizí, které stály proti 23 německým divizím, zcela pasivní.
   Od září do konce roku 1939 ztratila Francie na západní frontě 1.430 lidí, britský expediční sbor ve Francii 3 muže.

   17. září 1939
   Sovětská armáda překročila hranice Polska.
   Bylo obsazeno území k tzv. CURZONOVĚ LINII, na tomto území žilo cca 12 mil. obyvatel, z toho cca 9 mil. Bělorusů a Ukrajinců.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 8:50
   A že měl ZASRANEJ PŠONEK SMLOUVU S HOTLEREM UŽ V ROCE 1934 TI ZŘEJMĚ TY POSRANINO RETARDOVANÁ UNIKLO!!!!!!!Že nás ZASRANEJ Pšonek okupoval dřív,než Hitler ti ty kreténe z pornoJandovo trenek taky UNIKLO???!!!!!Ty incestní slátanino,DRŽ HUBU!!!!!!!

   Smazat
  6. 7:42

   Jste už nudný. Jak svou myšlenkovou impotencí, tak neúnavností, s jakou ji dáváte naodiv.

   Smazat
  7. 7.42 - běžte si dostudovat dějiny, jestli se Rus paktoval s Hitlerem, tak celý Západ lezl Hitlerovi do … Říká vám něco Mnichovská dohoda? Varšavská smlouva byla zrušena pro nedemokratičnost, co je ale EU či NATO?To bude zase řevu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 9.17 - použil bych sprosté slovo, ale nebudu to dělat. Vás je třeba poslat do Afganistánu, a bojujte za zájmy SS. Třeba dostanete místo starosty P-ha 6.

   Smazat
  10. 9:17
   Čemu na mojí odpovědi ty havlountermensch nerozumíš???!!!!!
   Všemu a hlavně tomu,že amiokupant jménem Preston Bush by Hitlerovi vlezl do zadku stejně,jako Pšonci v roce 1934.....ale oba se spletli.....A ty Pšonci TUPÝ se pletou dodnes ty havlošmejde s ÍÁ!!!!!!☺

   Smazat
  11. vidím že najali novýho, vyškolenýho dobře si ho vycvičili jak překrucovat historická fakta. Tu něco zdůraznit, tu něco vynechat, jen ta protiruská záš%t musí být náležitě vystupňována. Ubožák...

   Smazat
  12. Tak mne napadá, že v naší zemi jsme nezlikvidovali negramotnost,že likvidujeme matematiku je už známo. Vykašlejte se na totáč, přečtěte si Benešovy Paměti a nebo totéž od W.Churchila, pak nebudete psát takové hovadiny. Tento vzkaz je pro 7:42,8:50,9:17.

   Smazat
  13. 8:55 Každopádně putlerprde, jedině Polákům vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  14. Anonymní 7. září 2019 7:42

   Dodám, že v Katyni to bylo přesně naopak. V pozadí je dnes pouze chtivost a žádostivost jedněch a neuvěřitelná blbost druhých, co jim pomáhají.
   Podle všech logických závěrů vychází, že Sikorského nechali zabít angličané právě proto, že se "konečně" v souvislosti s Katyní provalila jeho tajná spolupráce s Němci. Tím ohrožoval zájmy Velké Británie. Studujte i z jiných než dnešních polských, německých a jiných euroatlantických zdrojů, dříve než začnete něco tvrdit.

   Smazat
  15. Anonymní 7. září 2019 18:24

   Za co vděčíme Polákům? Chtěli vždy zabrat aspoň část našeho území. I hned po První sv. válce! Vám nestačí, co udělali po Mnichově? Vám nestačí, že především díky jim byl nuceni Francouzi podepsat Mnichov, protože Poláci odmítali jakoukoli variantu boje proti Němcům? To oni znemožnili rozlomení nacistů před Válkou. Pořád snili svoje sny o Polsku velikém od moře k moři a chtěli se jako hyena přiživit územně na konkoliv.
   Mimochodem Francii zradili před Druhou sv. válkou pětkrát, přestože Polská armáda byla budována za pomoci Francie, byli odhodláni zradit svého spojence Rumunsko Hitlerovi ... Prostě šlechtická elita jak vyšitá. Teda polská ...
   Sověti šli proti Polsku proto, že v rámci i Intervence v Rusku poláci zabrali Ukrajinu a Bělorusko.
   Stačí se učit a umět číst a - pro Vás bohužel - i myslet. Au to bolí (myšlení) že?

   Smazat
 5. 7:26
  to nestojí ani za komentář.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 6. 7:26. Tebe neměla fackovat hanba, ale rodiče.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo žmoulá poddanskou čepici lepšolidé a jejich poskoci protože se bojí vlastního národa. Je třeba aby Trikolora a SPD měli dost procent aby se to hnulo k lepšímu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napis to cesky, absolvente pomocne skoly.

   Smazat
  2. 9:12 Polib si.....

   Smazat
 8. Mediální incest. ČT už otevřeně označuje Babiše za „bývalého premiéra“, povšiml si Petr Žantovský:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Medialni-incest-CT-uz-otevrene-oznacuje-Babise-za-byvaleho-premiera-povsiml-si-Petr-Zantovsky-595076

  OdpovědětSmazat
 9. Ono je to tak, když vyjádříte hrdost nad tím že jste Čech, okamžitě budete kýmsi označen, za nacionalistu, populistu, málem i fašistu. Prostě budete usazen. Ano, za komunistú jsme byli všichni nuceni býti internacionalisty a tak si myslím, že se nic nezměnilo, což mě utvrzuje, když vidím jak se naše vnitrostátní záležitosti při demonstraci např.proti Benešové zaštiťují evropskými popř. americkými vlajkami...Opravdu, když se řekne vlastenectví tak mnohým vlezdoprdelním přiblblům vstávají vlasy hrůzou. Jsme přeci multikulturní Evropané! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9:49
   FRICEK je díky arabášskýmu KSINDLU v PRDELI,bude zlikvidován!!!!!!☺

   Smazat
  3. 10:17 Putleroffskej Chujlostan je v pohodě předejde!☺ - https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/v-rusku-zije-patnact-milionu-muslimu.A170411_2318473_zahranicni_neh

   Smazat
 10. Slovenská prezidenta Zuzana Čaputová pokládá věnec během oslav 75. výročí Slovenského národního povstání„Tohle by si neměla dovolit ani opilá puberťačka.“ Blaha se znovu obul do Čaputové. Škodí SR jako na běžícím pásu, tvrdí:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019090610639694-tohle-by-si-nemela-dovolit-ani-opila-pubertacka-blaha-se-znovu-obul-do-caputove-skodi-sr-jako-na/

  OdpovědětSmazat
 11. V Česku vládne apartheid. Češi jsou v postavení negrů v JAR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podstatě tady máme rasistický režim, kde Češi nemají žádná práva.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. Pekne tady rusti putinodebils prskaji a hnednou jim trenyrky vzteky:-)

  OdpovědětSmazat
 13. 10;15
  Piš česky havlosweine z amianálu!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauc se cesky, rudy debilku, ktereho tvoje matka radeji mela po porodu hodit do zumpy:-)

   Smazat
  2. 10;19
   Tebe měli vyměnit za kafilerku.....smrdí míň,než ty a je občas užitečná....na rozdíl od tebe ty přemřelo z amianálu!!!!!!!

   Smazat
  3. 10:35 Jeste nam predloz tvoje divoke predstavy, at vidime, jake jsi rude prase:-)

   Smazat
  4. 11:46
   Kurva fix,zase tady smdí amianál a do toho i pornoJandovo trencle,fuj tajksl:-)

   Smazat
  5. 11:02 Tak uz se o tebe zacina zajimat administrator, ty vulgarni prase.

   Smazat
  6. 11:23
   Máš přednost ty chudinko tupá NEčeská zbytečná!!!!!!!☺

   Smazat
  7. 11:02 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 14. Všimněte si, prosím, příspěvku v 9.49. Krásně charakterizuje duševní svět těch kriplů, co se snaží zaneřádit každou diskusi provokováním za pár šupů od chlebodárce. Jindy je můžete vidět ne nějaké demonstraci, kde se zkřiveným ksichtem řvou nějaké hovadiny na adresu Zemana nebo Babiše. Já myslím, že se musí hnusem otřepat, když se podívají do zrcadla...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se trepes jeste ted. A jeste vic se budes trepat, az si pro tebe prijdeme.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11;04
   Ty NEčeská untermensch,tebe si vezmu na pitevní stůl a budeš srát hovna v kostkách,to ti můžu garantovat!!!!!!!

   Smazat
  4. 11:10 Ty muze nanejvys tise soupat nohou v koute a modlit se, abychom si pro tebe neprislo, ty debilku:-)

   Smazat
  5. 11:22
   Jsem ateista,díky Bohu!!!
   A co znamená....abychom si pro tebe nepřišlo?????To je nějaká amislátanina nebo HAVLOVO BEZmyšlenka špatně opsaná???!!!!☺

   Smazat
 15. Myslím že každý národ si čas od času musí projít svojí katarzí, aby se mohl obnovit očištěn od tohodle Milionovýho Hnisu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:50
   Pakuj se ty alkoholixy z havlolalahvárny dokud je čas,ta rok se s tebou mazat nebudem!!!!!

   Smazat
  3. 13:23 Můžeš ten skřek přeložit, putlerprde?☺

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 17. Kde končí skutečné argumenty, tam se použijí Putinovy hnědé trenýrky, anály, stébaci,někdy i impotence. No asi to někomu stačí. Naše babička říkala, podle sebe soudím tebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:03 Podivejte se na prispevky jako napr. 11:05. To je ten vas krasny reprezentant:-)

   Smazat
 18. 11:19
  Zato tvoje havlomOUDra stojí za ....Kdybys ty chudinko psal alespoň česky!!!! Jenže amiokupanti bohužel diakritikou neoplývaji!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 19. Kromě zlodějin,podrazů,dehonestování a osočování slušných lidí v ČR NIC nefunguje. Tak už se nebudeme trápit. Zrušme prezidenta,vládu,parlament a všechny státní instituce a na místo českého jazyku nechť se učí němčina. Tak to EU a naši lepšolidi chtějí. HOF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není vůbec špatný nápad, už jsme to probírali ve škole. Děcka přišla s návrhem, že by se ustanovila jakási zástupná rada mládeže a mladých představitelů skupin imigrantů z různých oblastí (Asie, Afrika..) a tak by vznikly buňky, které by mohly být základem budoucí skutečné svobodné a demokratické země. Take by se ustanovila kvóty na uhlík. Takže by se vyměřil objem plic a každý by platil daň. Ta daň vy byla progresivní, čím starší člověk, tím větší daň. Dnes, zvlášť s těmi starochy ve vládě a na hradě, to je příšerné. Ještě že Babiš a Zeman končí.

   Smazat
  2. 13;11
   Kokotus maximus havlodementus!!!!!!

   Smazat
 20. 11.37
  ale to už tady bylo dvakrát. Poprve to vydrželo 300 let, podruhé jenom 6let no a potřetí bych to tipnul na pár hodin. . Je potřeba zase je vyvést tam kam touží. Tam zhnědnou podle svého gusta a bude z nich zase nová rasa. Nepovedlo se to s modrookýma blonďákama a tak se to zkusí směsí s černými programátory a inženýry na sociálních dávkách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 21. 13;04
  Arschloch,ty budeš pindat????!!!!
  Maul halten!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už zas skřekáš v jidiš, putlerpšouku?☺☺☺

   Smazat
 22. Článek dobrý a určený pro normální přemýšlivé lidi. Nedávno jsem tu nabádal k nereagování na trolly, jenže se mi zdá, že je to horší a horší. Podle stylu mluvy a lá havložumpa, mám podezření, že to píše jedna havložumpa a vzápětí si sama odpovídá, aby se vytvořila dostatečně odporná diskuse a byl důvod k cenzůře. Vymyšlené to mají dobře, ale asi jim to stejně nepomůže, podle zákona všehomíra se negativní energie vrací k tomu, kdo ji stvořil a vyslal do všehomíra, v daleko ničivější podobě jako bumerang. Hej hou, rudý dědeček


  OdpovědětSmazat
 23. CCCP vstúpil na územie Poľska v r.1939 ktoré už neexistovalo - takže nemohol napadnúť neexistujúci štát ... Pokud bílí pak se jedná o Židy. - židy, tak, odkedy sú chazari bieli? - je to turkický národ !

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, jsou migrace, o kterých se nesmí mluvit, nejen ty současné. Jedno etnikum se šíří z Asie již drahnou dobu a programově. V současné době obsadilo mocenské struktury USA, po debaklu v Evropě. Tak si zameťte před svým prahem a jen podpora Trumpa vás i nás nezachrání!

   Smazat
  2. 17:12 - pane Povolny !
   To podradne prase - cenzor zde smazal pres 30 prispevku, takze vam na to nemohu odpovedet, ale vse je registrovano !
   honolulu

   Smazat
  3. 17:49
   Drž HUBU TYDÝTE z amianálu!!!!!!

   Smazat
 25. NEVERTE ZADNYM pomluvam o hodnote vasi rasy !
  Vy jste ARIJCI, at se vam to libi, nebo nelibi !
  Arijci maji stejne prarodice !

  Vy Slovane jste potomci of Skythians, Sarmatians, Alans.

  Na toto thema je napsano mnoho vedeckych knih !
  Jedna z nejhodnotnejsich o puvodu vasi rasy se jmenuje MARCH of the TITANS, ktera byla napsana dustojniky jihoafricke policie , ktere vedl ARTHUR KEMP !
  (Doporucuji vsem, koho zajima jeho vlastni puvod !)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohu pouze! doporucit precist 1800 stranek March of Titans kazdemu , kdo chce pochopit posici bilych lidi jak ji vidi bila pravice. Svetova historie je ucena ve skole tak zmatene, ze se uz tezko cemukoliv uveri.

   Faktem je , ze historie je velice manipulovana zajmy skupin mocnych a vlivnych, pripada mi , ze kniha Arthur Kampa byla jeho celozivotni dilo.
   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Jelikož Nick Honolukrucibrko je ne Slovan, navrhuji mu německý překlad jeho jména. Česky Mimoň Barlízal. A JEN TAK MIMOCHODEM, TAKOVOU HISTORII A PŮVOD BÍLÝCH LIDÍ NECHCI - NEDĚKUJI vám.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.