Reklama

neděle 1. září 2019

Neznalost zákona se omlouvá…

Alena Vitásková
1. 9. 2019
Neznalost zákona se neomlouvá u prostých občanů. Neznalost zákona se omlouvá u policistů, státních zástupců, soudců a Nadlidí, kdy se neznalost zákona nahrazuje slovem „právní názor“.
Je to pár měsíců, kdy Institut Aleny Vitáskové z. s. (dále jen IAV) podal trestní oznámení na NSZ Pavla Zemana za nepravdivé důkazy, které předložil Nejvyššímu soudu s cílem poškodit zásadním způsobem občana České republiky. O několik týdnů později podal IAV podnět, ministryni spravedlnosti Marii Benešové, k zahájení kárného řízení s NSZ Pavlem Zemanem za nepravdivé důkazy předložené Nejvyššímu soudu.


Ministryně spravedlnosti Marie Benešová sdělila, že není důvod k zahájení kárného řízení a doporučila hájit se u soudu.

Dovede si občan představit, jak se hájíte u soudu proti Nejvyššímu státnímu zástupci, který předkládá falešné důkazy? Máte se hájit u soudu, který vás nota bene odsoudil bez jediného důkazu o vaší vině, bez toho aniž by to, co vám bylo kladeno za vinu, bylo trestním činem. Na to se budeme znovu ptát ministryně Benešové, protože zfalšování důkazů OČTŘ není ojedinělý případ, stává se z toho běžná praxe.

Další bezmoc prostých občanů je, že záleží na soudci, jaké důkazy bude vyhodnocovat. Stává se v poslední době velmi často, že ani zdaleka nevyhodnocuje všechny důkazy. Když je na vaší likvidaci objednávka, tak Vaše důkazy se prostě nevyhodnocují, soud nepřipustí Vámi požadované svědky k výslechu na hlavním líčení, atd.

A jak reagovalo státní zastupitelství na podané TO na NSZ Pavla Zemana? Městské státní zastupitelství v Brně, konkrétně státní zástupce Mgr. Jan Petrásek vše vyřídil „dopisem“, ze kterého není jasné, zda je to v souladu s příslušnou legislativou vyrozumění, s jakým závěrem. Neznalost zákona Mgr. Jana Petráska omlouvá, vždyť je státní zástupce a ten zákony znát nemusí, jeho plácnutí se považuje za právní názor a hotovo. Řada polopravd, fabulací, domněnek a smyšlenek, které jsou v dopise obsaženy, může zavánět snahou státního zástupce Jana Petráska mařit spravedlnost dle § 347a trestního zákoníku.

Možná, že se státní zástupce Petrásek dočká povýšení, když se mu podaří tento trestný čin ještě v zárodku zamést pod koberec. Možná, že se jen tak „učí“, jak při nedávném rozhovoru sdělil v mediích jejich šéf, Pavel Zeman. Co se učí nyní, to si nedovolím odhadnout, určitě to není zametání stop za možným trestným činem.

Možná, že se opak stane pravdou a státní zástupce Mgr. Petrásek bude stíhán za maření spravedlnosti podle § 349a trestního zákoníku, který platí od 1. 2. 2019 (jak náš IAV sám poučil, tudíž tento paragraf asi zná).

Ve veřejném zájmu IAV neustoupí nátlaku těch, kteří zákony nemusí dodržovat a naopak, za jejich porušování jsou ještě povýšení.

Budeme žádat ministryni spravedlnosti Marii Benešovou, ať občanům poradí:
- Jak se máme bránit proti falšování důkazů a to přímo OČTŘ
- Jak můžeme u „nezávislého“ soudu docílit, aby se vyhodnocovaly všechny důkazy, nejen ty, které se hodí státnímu zástupci k tomu, aby mohli společně trestat a dokonce zavírat nevinné lidi
- Jak se bránit proti hrubé neznalosti zákonů OČTŘ a soudců

Za celospolečensky škodlivé a v rozporu s veřejným zájmem považujeme skutečnosti:
- OČTŘ stíhají občany a mnohdy vyrábějí falešné důkazy za naše peníze, to je peníze daňových poplatníků, ze státního rozpočtu
- Soudy pak do nekonečna soudí vyfabulované kauzy, rovněž za peníze daňových poplatníků
- Mnohé skutečné trestní činy se nestíhají šetřit a promlčují se
- Občan se musí bránit proti vykonstruovaným trestním činům za své peníze
- V průběhu trestního procesu občan ztrácí zaměstnání, zdroj příjmu,
- Pokud má štěstí, že je po deseti letech zproštěn, tak se soudí o odškodnění
- Odškodnění, které stát přizná, nikdy nepokryje skutečné škody, které byly občanu státem způsobeny

Občané ztrácí, nebo již ztratili důvěru v právní stát a to by žádný politik neměl podceňovat.

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV
V Ostravě, dne 1. 9. 2019

68 komentářů :

 1. Jak to projde přes justiční mafii není nikomu jasné. Justiční mafie to nikam dále nepustí ! Jsme právním státem ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česká republika měla k právnímu státu nakročeno po svém vzniku - avšak NIKDY se jím nestala! Myslíte že jsou to jen plky? Bohužel, nejsou. Jen smutné konstatování faktu.

   Smazat
  2. pani alenka bojuje o sve živobyti a připadne odškodněni ale korytko za naše daně už ma a čemu se divi je mi zahadou když lidiček co byli na dlažbě je tisinasobně vice jako těch těch co maji prachy a mužou se soudit do nekonečna astim presdentovanim paninky bych byl moc a moc vopatrny už vod pohledu natož ty jeji řečičky o sprvedlnosti

   Smazat
 2. Alena Vitásková, příští presidentka ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vitásková,jakási Společnost začala žadat změnu systému

   dnešniho KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ vycházejiciho z gangsterismu,nepřidáte se !.
   Nechcete si přečist nejprve něco o historii gangsterů na př.jak dlouho jim trvalo než se dostali do doživotni basy a jak jim nemohli zpočatku NIC DOKÁZAT a z těch co se proti nim postavili dělali tito zločinci nebožtiky ?

   Smazat
  2. K čemu ty to bylo, kdyby paní Vitásková byla presidentkou. Vždyť to dnes vidíme v přímém přenosu. Dehonestace presidenta celkem oblíbený folklor debilů. President sice má nějaké pravomoci, ale ne dostatečné k řízení státu. Byla by dobrou premierkou, ale to by musela mít oporu v parlamentu a odkladišti blců (senátu). A to se prostě nemůže v našem arurdistátu přihodit ani omylemn.
   Václav

   Smazat
  3. Jo a potom kdyz se to otoci , bedujou bestie a krici to same , ze vubec nic nevedely kvici a zapiraji zoufale..
   Kdyz jim spravedlnost ukaze, ZE ZNALOST ZAKONU a jejich vlastnich a zlocinnych , TAKY NEOMLOUVA !!!

   Smazat
 3. I justice byla zprivatizována. Opakovaně z vlastní zkušenosti vím, že zákony a jejich znalost nehraje žádnou roli. Pouze známosti, peníze a postavení. Ani někteří advokáti nestudují zákony, protože i některé rozsudky se dohadují jinde než v soudních síních.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Narazil jsem na knizku s nazvem Filthy Rich. S toho se dozvedel ,ze uz v USA ani nejakou spravedlnost a dodrzovani zakonu ani nepredstiraji...
   Ani nemusi..

   Smazat
 4. Všechno tohle svinstvo může vyřešit Nová justice Nové republiky s Lidovými žalobci a Lidovými soudy jako v r.1945 a v r.1948.
  Dnešní justici nelze reformovat, je nutné ji "revolučně" odstavit a největší darebáky Lidovými soudy potrestat a uvěznit, ostatní po jejich vyjádření lítosti a pomýlení převychovat.
  Kléma po r. 1948 to dokázal, ale potomci "ublížených" se zase vrátili a dál škodí ...

  OdpovědětSmazat
 5. Vkrádá se mi otázka, co když těch justičních mafií je víc. Jak obyčobčan pozná která bije.

  OdpovědětSmazat
 6. noviczech
  ...ano, občané ztratili důvěru v "právní stát", ale nejhorší je, že nejsme jediným státem s takovým ohlasem. Německo začíná silně připomínat dobu A.Hitlera, když se jedná o volby, v kterých vítězí strana AfD.
  Kdo v české republice by se měl zamyslet nad tímto špatným stavem a zjednat nápravu...???, víte to..???, poraďte mu. Ale bude to BOJ proti vícehlavé hydře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja amoje rodina by ČSV klidně volil a řekl bych to svym sousedům.
   Je škoda,že je to nepolitická Společnost,stejně bych se jich zeptal jaké mám cislo legitimace.To však mohu jen na altenativnich webech,ty sleduje vnitro ČSSD,kterou jsem nezvolil a bojim se zatčeni.

   Smazat
  2. Bolí vás kolena ? Volte ČSV. Přestanou bolet. Dokladují to stovky uzdravených voličů.

   Smazat
  3. 21.36

   ČSV nelze volit neni to strana.
   Komentuje zde články a jeji komentáře jsou tak silné,že jsou skoro okamžitě zdejšimi prý neomarxisty vymazavány,proto vás bolesti kloubů nemohou přejit a naopak budete běhat stále rychleji po kolenou a přiznejte se,nemáte je dnes už podřené?
   ČSV vam tu pouze napiše jak věci napravit,pokud se tedy sami za sebe nepostavite pak si klidně počkejte dál a za chvili vám už od bolesti nepomůže nikdo a nic!

   Smazat
  4. Že je to stát jaký je, kdo za to může? Bolíme lidi, které do zastupitelských orgánů nepatří, jedině do "arestu". Můžeme si za to sami, Babiš využívá krm "kvalitu" českých zákonů. To mu budišničemové jen závidí. Pospíšil mele a mele a ať si někdo vzpomene, jaký odevzdal Občanský zákoník, který byl mizerně opsaný ….

   Smazat
  5. ČSV vám tu vysvětluje dookola,že voliči za nic nemohou

   Jsou ohlupováni tiskem a tv s cilem jim ukrást hlas pro nevolitelné polit.subjekty a protože žadné volitelné subjekty neexistuji voli se zloději a gangsteři dookola 30 let.
   Ti poslanci kteři se v těchto vadných polit.subjektech ozvou jsou okamžitě vyhozeni na dlažbu,kde se bez kontaktu s voliči vleji osaměle ve sračkách!
   Žadejte nepokrytě vysvětleni co je to Sociálni stát,systém úspěšně praktikovaný v pokročilých státech Evropy,to je totiž postrach nynějšich gansterů a neomarxistů,bojicich se,že už nebudou moci krást a budete tu hned máznuti,
   Žadnou diskuzi totiž ti skryti zločinci nepřipusti,drži spolu basu!

   Smazat
 7. Máme justici, která pamatuje pouze normalizaci a Zhasnuto.Šedesátá léta patří nenávratně historii.Základ je položen.

  OdpovědětSmazat
 8. My všichni se musíme - měli jsme se už dávno - zamyslet a hlavně začít něco dělat. Např: Pokud je ve vašem okolí takový případ, sepsat petici a hromadně chodit na soudní líčení a protestovat, hlásit se přímo v soudní síni jako svědek a vyvracet lži a lumpárny. Odjakživa platilo, že v v množství je síla a té síly se lekne každý - i soudci. Nemůžou jen tak ignorovat celou vesnici nebo město, které přijde podpořit svého spoluobčana. Zkrátka - my všichni "obyčejní lidé" musíme táhnout za jeden provaz. Pokud budemem nejednotní, vždycky prohrajeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlasto Buriane,

   Nedejte se vysmát občany sužuje mafie a jeji vadné zákony mezi jiným na př o exekucich.
   Budete cosi do piva žblebtat,nestarat se o zívobyti,nedate si pozor a "žuch"máte na krku exekutora!
   Zkuste napsat petici a vámi zvoleni zločinci se budou nad ni veselit a žit z toho utěšeni dalši léta!
   Tu kdosi navrhuje řešeni už několikrát,ale mážou ho tak se ho tedy nesmite dozvědět,že ANO, vime?

   Smazat
 9. Listina svobod, práv a povinností:

  Článek 38

  (1) Nikdo nesmí být odňat svému zákonnému soudci. Příslušnost soudu i soudce stanoví zákon.
  (2) Každý má právo, aby jeho věc byla projednána veřejně, bez zbytečných průtahů a v jeho přítomnosti a aby se mohl vyjádřit ke všem prováděným důkazům. Veřejnost může být vyloučena jen v případech stanovených zákonem.

  Článek 39

  Jen zákon stanoví, které jednání je trestným činem a jaký trest a jaké újmy na právech nebo majetku lze za jeho spáchání uložit.

  Článek 40
  (1) Jen soud rozhoduje o vině a trestu za trestné činy. V soudním řízení soud musí vyhodnotit každý důkaz, předložený stranami sporu; žádný nesmí odmítnout. Soud nemůže měnit žalobní návrh.
  (2) Každý, proti němuž je vedeno trestní řízení, je považován za nevinného, pokud pravomocným odsuzujícím rozsudkem soudu nebyla jeho vina prokázána zákonným způsobem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Vlasta - Samozřejmě, je to jediná cesta, i když s neurčitým koncem. A všichni ti "chytří" komentátoři (19:38, 19:46) nejsou schopni nic lepšího vymyslet a navrhnout, jenom plkají.

   Smazat
 10. Vlasto,mafie na zákony a Listinu práv sere a využije svého tisku a tv na tvoje ohlupováni,kvůli politické korektnosti čili v překladu lži a cenzuře!

  Budeš muset buď

  MLČET NEBO LHát ,JAK posledni svindura a z toho budeš donucen žit!

  OdpovědětSmazat
 11. Fuj to je hnuj!

  Nechapu proč tu nejsoumezi námi komunisti,kteři ten prasacky hadrák zorganizovali a ted sedi v diře a hraji si s šefem na stranu Lumiků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kteří komunisti? Ti, kteří jsou dnes v KSČM, nebo ti, kteří ještě ne mimořádném jednání ÚV 24.11.1989 nevěděli co se děje, nebo ti, kteří koncem roku 1989 zahazovali rudé knížky a jali se pod novými partajemi zavádět nové "pořádky"?

   Neblázněte, žádní čeští komunisté majetkový převrat nezorganizovali. Někteří z nich, ale nejen z nich, se na něm svezli, nicméně scénář a režie kontrarevoluce měly kořeny v KGB a realizační tým byl veden StB. Většina komunistů v KSČ na to koukala zvenku, stejně jako obyčejní lidé. Rozdíl byl snad jen v tom, že žádné zlepšení poměrů ani neočekávali.

   Smazat
 12. ale vy ste nadšením bol bez seba, rok 1948 naruby - no tentoraz to vyjde - a nevyšlo !!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pro trolla 19:38 :
  Vedete zbytečné kecy ale skutek vám utek. Když v hospodě dva ožralci napadli starého dědu a jeho syn se ho zastal, dostali by oba. Ale když se k synovi přidalo 10 dalších sousedů, vybřinkali těm dvěma tak, že už se v té vesnici neukázali. A tak prostě to v životě funguje.

  OdpovědětSmazat
 14. Odpovědi
  1. 21:08
   Raději Cílek na Hrad, ten není osvícen politikou.

   Smazat
  2. Raději Vitásková než Cílek, přestože si ho vážím.

   Smazat
 15. Vlasto,

  ja bych se rád redakce NR zeptal proč tu nechce začit rozebirat jednotlivé članky Programu ČSV a rozdupat ho na sračku a zvláště mě zajimæ co je to ten jejich prvni članek prý SOCIÁLNI STAT,který jak se holedbaji komunisti maji oni v Programu.

  Nic takového tam u nich nenašela neni to tam a je tam pouze socialismus a komunismus,což lze udělat jen po znarodněni a to KSČM nechce nebo ANO?
  Co to je,tak tedy nás chtěji zas ošulit či co?

  Proto se mezi námi nechtěji objevit a vyslali do boje neomarxisty, nebo co?

  Nemohl by jste nám tu aspon vy vysvětlit co ti z té nepolitické ČSV chtěji za PŘEVRAT,když sotva tu něco napiši o Sociáwlnim státu,hned je prý zdejši neomarxisti maznou?

  V tom galimatyáši se už nejde vyznat,tak se ozvěte a dejte tu slovo do pranice!

  Jak se na to divate pane Vlasto,vite to?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně jsem vám napsal, že blábolíte. Už název "nepolitický ovlič" je pěkná blbost. Vaše příspěvky považuji za obyčejný trolling, čili rozbíjení diskuze. Založte si svůj web a uvidíme.

   Smazat
  2. PANE DVOŘÁKU JASNĚ JME VÁM NAPSALI,ŽE NOVÝ WEB NEPOTŘEBUJEME

   Žadáme otevřeni diskuznich rubrik na webech všech polit.stran a hnuti což je podle nás opravdová přimá občanská demokracie a z toho jde na tyto polit.subjekty panický strach.Nebojte se našich komentů a nechte občany posoudit samy co je pro nich třeba.
   Nepište nám tu zbytečně,že vnucujete občanům našim mazánim třištěni demokracie a tim,že odmitáte diskuzi o nahradě nynějiho režimu za Sociálni stát prohlubuje dojem o svém zbytečném a podivném poručnikováwni a ohlupovani zdejšich už tak tv a tiskem demolovaných komentujicich,kteři budou muset dřive nebo později poznat o co se vám vlastně jedná!
   Budeme hledat a najdeme cesty jak to sdělit všem občanům,kteři u vás nalézaji jen popisy známé situace a řešeni vám tu VŽDY chybi!

   Smazat
  3. Pane dvořaku pan president Havel začal s nepolitickou politikou, tak proč tady máváte politickym voličem.
   Na to vám každý odpovi,že se musi doma starat o přežiti a ne chodit kdesi poslouchat dřisty na schůze,kde se tleská pitomým politikům,popisy situace která se zhoršuje jen prši a nikdo nechce udeřit hebik na hlavičku,ale jen kecá,vše už je vykradeno a ted jsou na řadě naše už tak prázdnè kapsy a vy tu blaznite s mazadlem a tak to ještě zhoršujete,to se nestydite?

   Smazat
  4. 0:21
   To s tím degenerem HAvlem ospravdu myslíte vážně?
   Nejvhodnější pro toho blba bylo to koulení sudů.
   Václav

   Smazat
  5. 8.04
   yaclave,mate pravdu trochu jsem to přehnal,ale argumenty s kterými tu vyrukoval dvořak k takovým odpovědim provokuji,tak jsem jeho trochu havloismus navrtal a do jeho "dubové"hlavy dělal diru!

   Smazat
  6. Ad 0:02 až 9:06 - milí hoši, předně, když chcete V. Dvořáka poučovat, tak by bylo od Vás velice rozumné nevystupovat, jako utajený "anonym", ale pochlapit se svým "nickem"! Potom to je už k diskuzi.

   Smazat
 16. Jak se politická strana vydává za nepolitickou,tak větřím habadůru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČSV NENI POLIT STRANA A NEBUDE JI NIKDY.

   pokud budou chtit voliči nápravu navhneme ji uskutečnit tak,abychom v Parlamentu ziskali většinu,ovšem to by museli voliči chtit podpořit svůj jimi dobře osvojený vlatni PROGRAM,porozumět mu, jinak ten gangsterismus nebude možné přerušit a mrcaseni tak jako je tomu dnes bude dále k NIČEMU tak jak to chce a propaguje pan diletant a nedovzdělanec pan cenzor.
   Na PROGRAM občanů VOLIČŮ je totiž třeba většiny v Parlamentu a tu nikdo kromě nás v Programu nemá!

   Smazat
 17. Protže ta tzv. česká společnot voličů, alias HZvZ a spousta dalších zkratek je pouze sešlost několika neznámých osob bez jakéhokoliv vlivu, pohrobků ing. Josefa Mrázka (který na rozdíl od těchto osob měl určité znalosti, schopnosti a pevný názor a přispíval i na NR) a ten jejich program je jen snůška nekonkrétních blábolů. Např:
  Štěpán Forgáč : Desatero občanských přikázání

  Motto:
  Přirozený kolektivismus je nejvyšším možným bezpečím a jistotou!
  1. Věř v jednoho Boha na Zemi – svou územní pospolitost!
  2. Osvoboď svou územní pospolitost – osvobodíš tím i sebe!
  3. Nesvěř rozhodování o věcech svých do rukou jiných „bohů“!
  4. Pečuj o věci společné jako o své vlastní!
  5. Cti členy své územní pospolitosti jako své vlastní bratry a sestry!
  6. Nedopusť, aby kdokoliv ohrožoval svobodu tvé územní pospolitosti!
  7. Nedopusť, aby kdokoliv ohrožoval svobodu jiných územních pospolitostí!
  8. Nezapomeň, že každá územní pospolitost je součástí větších územních celků, a že jejich svoboda je i tvou svobodou!
  9. Podílej se skrze svou územní pospolitost na všem, co povedek zachování důstojných existenčních podmínek pro další generace!
  10. Podílej se na realizaci kolektivní svobody – demokratizuj svou územní pospolitost a tím celou společnost!

  V diskuzích vystupují jako trollové a proto je třeba na ně nereagovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PANE SRANDISTO VLASTO BURIANE.

   Opakujeme vám tady co pět minut,že nikdo tady jakéhosi Frgáče nezná tim pádem ani jeho dilo.
   A čo si pane majore pod HZvZ predstavujetě nič takého neexistuje,kupte si bilou hůlku.
   Naopak máme radost,že zmiňujete pana doktora inženýra JM CSc,kterému kdosi z nás radil a on byl jeho mentorem ,než se stal nesmrtelným,tak tu nedřistejte nebo se tu uválime smichem,že takový ubožak je tu angažován našimi zloději a gangstery jako strašidlo do zeli!

   Smazat
 18. Dovětek:
  Z toho, co se mi podařilo zjistit, vyplývá, že jde o skupinu řekněme křesťansky založených anarchistů, ovšem naprosto marginální, která jen zapleveluje diskuze na různých webech ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uved ty zmetku Vlasto co píšou ti ČSV to je tu mazáno a sam posoudim co je pro mě jako občana potřebné.
   S udavačem a trollem vlezdoprdelistou a rozbiječem diskuzi Vlastou z cirkusu Humberto si mohu jedině vytřit prdel!

   Smazat
  2. ČSV AKTIVISTÉ DĚKUJI ZA VÁŠ RADIKÁLNI VSTUP.

   Prozatim z našeho Programu vyčnivá zejména jeho prvni článek.
   POŽADAVEK na naše tzv "zástupce",aby odsouhlasili do prvniho článku ÚSTAVY jedno slovo SOCIÁLNI STÁT.

   To uvadi ty kreatury do hybernace a jsou smyslu zbaveni hrůzou,že pak nepůjde krást!
   Jen tento prvni požadavek jednoho slova o jehož významu Dvořak a jeho prý SPD odmitá zavést diskuzi nám ukazuje,že bijeme hřeb na palici!
   Dejte nám do ruky kladivo a vaše avantgardni špička ČSV vám ukáže že vaše problémy se stanou hřebiky!

   Smazat
  3. Anonymní2. září 2019 1:31
   „Dejte nám do ruky kladivo a vaše avantgardni špička ČSV vám ukáže že vaše problémy se stanou hřebiky!“
   Blbečkům kladivo do ruky nepatří. Inteligentní člověk si dokáže kladivo sám vyrobit, viz T.O. a jeho SPD. To Vaše trapné čekání, že někoho uprosíte, aby Vás přijal, jsou ve skutečnosti jenom provokace, vůči těm, kteří něco skutečně dělají. Jaká práce je vidět za Vámi? Jenom zmršený český jazyk, jako důkaz Vašich „schopností“. P.K.

   Smazat
 19. KDU se asi taky chystá do kytek, přátelství s Posseltem jim nepřineslo očekávané zisky. Tak si zapochodu chystají zálohy.
  Admine,nešlo by ty hloupé reklamy házet rovnou do spamu?

  OdpovědětSmazat
 20. No jo lepšozloději jsou u nás nepostižitelní a to je velký problém. Vesele se smějí a užívají si život.

  OdpovědětSmazat
 21. NSZ Pavel Zeman se tím podáním proti Vitáskové odkopal. Proč by právě u ní, která se znelíbila solárním baronům, byl tak horlivě aktivní, zatímco spousta jiných kauz, včetně daleko větších, ho nezajímala a žádné stížnosti nepodával? A nejen to. Proč socani a demožumpa při nástupu Benešové tak sveřepě trvali na tom, že Pavel Zeman musí zůstat v úřadu? Až to hoši přepískli a bylo jasné, že to je "jejich člověk" nebo "člověk, na kterého máme páky".

  OdpovědětSmazat
 22. Švédové před zhoršenou bezpečnostní situací v zemi utíkají do Polska. I Česko se musí připravit, varuje Okamura:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019090110613611-svedove-pred-zhorsenou-bezpecnostni-situaci-v-zemi-utikaji-do-polska-i-cesko-se-musi-pripravit/

  OdpovědětSmazat
 23. Nesmělý dotaz: co je to ČSV? Vidím to tady několikrát, ale není to vysvětleno. Každý není děd vševěd...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SPRÁVNE SE PANE 5.23 PTÀTE.ČSV JE ZKRATKA PRO VAŠi

   Českou Společnost Voličů jejimž jste i vy členem.
   Jeden z poslanců v rozhovoru žadal po nás čislo své legitimace.
   No naš aktivista se mu začal chechtat a řekl mu,e kdyby legitimace stála korunu,museli bychom mit z fleku 8 395 132 korun,tolik je totiž voličů a tolik můžeme doshnou i čclenů.
   Ti kteři se neciti být našimi členy maji alternativu a to stát se z ni vyvrhely,gangstery či zločinci,kteři ji chtěji škodit,no ni?!

   Smazat
  2. 9:26 Hezké...Tak já zakládám ČSVN42 - Českou Společnost Velikostí Nohy 42. Nevím, kolik lidí má tuto velikost, ale všichni takoví jsou našimi členy. A ti s nohou 42, "kteří se necítí být našimi členy, maji alternativu a to stát se z ni vyvrhely, gangstery či zločinci, kteři ji chtěji škodit, no ni?!"
   Pane, nevidíte tu obludnou pitomost ve vašem vyjádření?

   Smazat
 24. Děkuji Aleně Vitáskové za skvělý občanský postoj.

  OdpovědětSmazat
 25. Paní Alena Vitásková na hrad.

  OdpovědětSmazat
 26. Většinu právníků tvoří příznivci Top 09, ODS a nově i Piráti -tak co chcete? Postupné prolamování Benešových dekretů ostatně mluví za vše - kdo víc zaplatí, ten má pravdu. A Němci ti prachy na nákup pravdy mají.

  OdpovědětSmazat
 27. Tohle by měli vyvěsit ve školách !!!
  Seděl jsem s Havlem na Borech, v I. oddělení politických vězňů, a zatímco my jsme na dvoře kovošrotu ve sněhu na páračkách párali elektrické kabely a třídili ocel, a měděné dráty vázali do otepí, nad námi v I. patře kouřil v okně znuděný vězeňský knihovník V. Havel .... Když jsem po návratu domů poslouchal ve zprávách ve Hlasu Ameriky, jak disident Havel trpí na Borech, musel jsem se smát ..... A od té doby vím, jak se vyrábí ikona světce XX. století .... Někteří husiti se pak divili, když jsem po zvolení do úřadu husitského patriarchy do adresáře zvaných hostů na slavnostní bohoslužbu k inauguraci na husitského patriarchu odmítl po zvat Havla, a místo toho jsem pozval poslance za KSČM Pavla Kováčíka z Hrotovic, jehož paní mi hrála na varhany při bohoslužbách na hrotovickém zámku v zámecké kapli. Dlouho se pak tradovalo, jak reagoval překvapený V. Klaus, když uviděl Kováčika listovat v husitském zpěvníku :
  "Hm, hm, hm, co vy tady děláte? - ptal se udiveně Klaus a Pavel Kováčik s úsměvem odpovídal : "To bych se měl zeptat spíš já vás".
  Havel byl skutečně politický klaun a moje vzpomínky by vydaly na knihu Jan Schwarz, pastor církve československé husitské.
  Že chce kandidovat Kolář starší po presidentu Zemanovi na post nejvyšší, mě až tak směšné nepřipadá. Naopak, pevně věřím tomu, že v Praze tento imbecil s přehledem zvítězí. Jak smutné. V ostatních městech a obcích, díky bohu nemá nejmenší šanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:46
   Děkuji, možná je na místě = děkujeme.

   Smazat
  2. Anonymní2. září 2019 10:32
   Souhlas, minimálně za mě. P.K.

   Smazat
 28. Jak budou "odměněni ti, co kolik let špinili premiéra Babiše, a ten, kdo uvedl nepravdivé údaje je stíhání. Jak je možné, že unikly údaje ze státního zastupitelství, že Babiš stíhán nebude.

  OdpovědětSmazat
 29. Policejně justiční mafie. Jeto hnus, velebnosti
  Policisté, prokurátoři a soudci nejsou v tomto státě za své zločiny postižitelní.

  OdpovědětSmazat
 30. Má pravdu paní V. Neznalost zákonů by se měla opravdu plně
  omlouvat !
  Protože co nová "vláda", nový ministrant, to aspoň nějaká
  novelka.
  Nestíhají to ani "právníci", kteří jsou pak nuceni vykládat
  to po svém a to nemluvím o chudáku občánkovi. Ten pak z toho
  úplně na větvi. Někdy doslova.

  OdpovědětSmazat
 31. Jsem přesvědčen,že solární hajzlové a další hajzlové z bank ovládají soudní mafii.Bez jejich odstranění není možná změna a dobrovolně se tito hajzlové moci nevzdají.
  Zveřejnění jmen stávajících a bývalých solárních hajzlů,kteří své solární parky stačili výhodně prodat je počátek procesu,který zastaví okrádání nás občanů těmito solárními hajzly.
  Jsem přesvědčen,že paní Vitásková jména solárních hajzlů zná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že ty hlavní šmejdy Vitásková nezná. Bude tam spousta firem s anonymními majiteli, nebo ovládaných přes řetězec dalších firem. Taky nastrčení bílí koně, zatímco skutečné solární svině budou neznámé.

   Rudý škorpión

   Smazat
 32. Na solár.barony je čas,ale hrůzy 90tých let jsou promlčitelné.
  Na Slovensku zrušili prez. amestii....
  ZPRÁVA o rozkrádání českého národního majetku v 90. letech 20

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se na solární hajzle není čas,oni ovládají nejen justiční mafii,ale i další mocenské nástroje a hlavně mediální žumpu.Se zveřejněním seznamu jmen solárních hajzlů i když jen částečného není nutné otálet.Bez prvního kroku změna v okrádání nás občanů nenastane.Pokud znáte někdo spolehlivou adresu,kde se dají jména najít prosím o dodání sem na NR.

   Smazat
 33. Kdo nikdy nebyl u soudního projednání v ČR, nikdy nepochopí tu bezmocnost v boji o pravdu. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle mého názoru je třeba proti zlu se vzepřít v rámci možností.Někdy je však nutno riskovat.

   Smazat
 34. jen bych rád viděl mašinerii na ministerstvu spravedlnosti a NSZ, jak to tam nyní probíhá, je ticho po pěšině zkuste napsat na tyto adresy knezinek,
  korupce msp,
  marie.benesova
  nsz,
  Malý Petr,
  Oddělení styku,
  tiskový mluvčí,
  PZeman ‌

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.