Reklama

pondělí 9. září 2019

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil

Karel Malý
9. 9. 2019   ČeskéNárodníListy
Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe."


To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatímní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.
(Ze stejnojmenného článku, jehož autorem je Břetislav Olšer, vyvěšeném 28.8. 2019 na www.rukojmi.cz )

Vzhledem k tomu, že podle očekávání pana L. Zaorálka, volby měly skončit vítězstvím ČSSD, jak také sám vyhlašoval do světa, bylo nutné zajistit, aby ti, kteří se o výhru zaslouží, byli odměněni poslaneckými mandáty, a samozřejmě též zůstali ve vedoucích stranických funkcích. Republikový lídr a jeho parťáci si ani nepřipouštěli, že by volební výsledky mohly být pro ČSSD katastrofou a že by především L. Zaorálek a další členové vedení ČSSD měli nést skutečnou odpovědnost. A také ji nenesli.

Nové sobotkovské vedení, bez Sobotky, bez ohledu na odpovědnost za volební výsledky, pokračuje dále ve své zhoubné politice a nejeví ani známky toho, že by se nějak kálo. Páni jsou dále poslanci, dále vládnou ve straně a dále se podílí velkým dílem na vládních prebendách. Asi v rámci odpovědnosti za volební výsledky ČSSD se nechal pan L. Zaorálek nově jmenovat ministrem kultury. Tak si ČSSD vsítila do vlastní branky gól. Stejně tak úspěšně, jako když v rámci neustálých bojů o nějaké ministerské křeslo prosadila na místo ministra zahraničních věcí pana T. Petříčka, bývalého asistenta pana poslance Pocheho.

Není ani snad možné, aby současným pohlavárům ČSSD šlo ještě o zájmy republiky a blaho jejích občanů, a dokonce se zdá, že jim nejde ani o interesy stranické, když si počínají tak, jak je známe. V souvislosti s uvedeným si můžeme položit otázku, pro koho vlastně tito pánové pracují?

28 komentářů :

 1. Pracují pro Sorose a Bakalu. Přece Hamáček je z Aspen institutu, který zmínění řídí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celé aSociální paDemokracie je jen bandy agentů pracujících pro Brusel a okolí a všichni ti Zaorálkové jsou k poblití a s tím volebním vítězstvím naprosto mimo realitu....Tak jsem se mimoděk dověděl, že např. býv. poslanec za ČSSD v eu-parlamentu a kovaný evrohujer slizoun Libor Rouček je ve správní radě těch buzerantských Jandových "Evropských hovnot" i se starým Kolářem, fotrem toho dementa z Dejvic...Čemu se tady ještě divit ??!!

   Smazat
 2. No ono to je těžké. V ČSSD už opravdu není z čeho vybírat. Nevím jen co tam ještě dělá Foldyna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kam by tak asi měl jít ?

   Smazat
  2. Hlavně od nich pryč, aby se nenakazil.

   Smazat
  3. Tak něco navrhni, i pro mne - jsem socialista, vlastenec, nejsem eurohujer a vítač dalšího odpadu. Každému dle zásluh - čili rasista.

   Smazat
  4. Podle mého je už delší dobu rozhodnutý že na ČSSD hodí kakáč, neb už má svých spolustranických šašků plné zuby, a počítal s tím, že ho ho s rámusem vykopnou. Když mu nevyšlo, tak je aspoň s gustem sere.

   Smazat
 3. nerad kritizuji ale mate tam v titulku chybičku kde misto "blabolil" ma byt spravně uvedeno že "nepřestal blabolit" to zase na kulturu placenou z dani vovčanu neni až tak nezname rčeni jen je třeba držet linii soudruzi když i blabolil je velice mirne popsani jeho vykonu když všichni vi co je za žvanila o ničem velka gesta a pozy tak jak jen socani umi aby se lepe a snadněji mohli dojit vovce pro par vyvolenych co si nepřetržitě žiji v komunismu kteři vovčanum stale ordinuji ten užasny kapitalismus live

  OdpovědětSmazat
 4. Zaorálek Pajer Velkohubý....ó ,jak tento nový ministr pro komedianty vyřvává že musí výrazně zvýšit platy hlavně antičeským tvorům-parazitům -komediantům,.kteří nikde na světě nejsou KRMENI ze státního rozpočtu!
  Pán Velkohubý opět v ministerském křesle jakožto škůdce.Celkem výborně se osvědčil jako ministr zahraničí podporou Majdanu v Kyjevě a Banderovců,které i letecky navářel do našich nemocnic k léčení za naše peníze !Jen si na to vzpomeňte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten člověk mi připadá jako blázen.Obul se do Číny ,že ruší koncerty pražských hudebníků a vyhrožuje jim.Proč nesprcá toho Hřiba -Satana ,který z ideologických důvodů mění smlouvy uzavřené jeho předchůdci.Jednu Čínu uznává celý svět včetně USA jenom jeden blb z Prahy nikoliv.Dal bych mu zaplatit ušlý zisk o který hudebníci přišli.Nedej Bože ,aby se Piráti někdy dostali do vlády čekali by nás podobné zrůdnosti v celostátním měřítku .A ten jejich odredovaný guru ,který nic neumí a ničemu nerozumí se chystá ,že bude předsedou vlády.Zao je neschopný prolhaný žvanivý slimejš

   Smazat
 5. Tito pohůnci nadnárodních gaunerů Sorose,Bakaly a dalších gaunerů jsou řízení Hami a ten je členem ASPEN.Kdo chce znát členy tohoto spolku může použít tuto adresu
  https://www.aspeninstitutece.org/people/
  Je tam Hamáček,Farský,Jiří Hodač,Dita Charanzová,Pavel Kysilka,Madeleine Albright,Michael Žantovský,Lukáš Lukačovič,Jiří Schneider,Adam Vojtěch,Cyril Svoboda,Eva Romancovová,Filip Rožánek,Ivan Gabal,Lenka Bradáčová,Jan Hamáček,Jan Hartl,Jan Pirk,Jan Zahradil,Jana Maláčová,Jiří Pehe,Lukáš Kovanda,Jiří Mádl,Markéta Pekarová Adamová,Martina Dlabajová,Josef Středula,Jakub Landovský,Ondřej Kundra,Petr Pavel-snad blb,ale velký hajzl nenávidící Rusko,Robert Plaga,Tomáš Holub-církevní manipulátor,Tomáš Klvaňa-pracuje pro CIA,Vít Rakušan-TOP09,Vladimír Dlouhý-převratový ministr,Zuzana Roithová
  i z tohoto seznamu je zřejmé,že mají dost lidí pro obsazení důležitých koryt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle veskrze zkurvený spolek patří mezi ty nejnebezpečnější a nejzločinnější nevládky. Na něm je vidět kdo a jak tu ve skutečnosti vládne a politické partaje jsou jen habaďůra volby šaškárna pro naivy a idioty...a zvlášť dobře se tam v tom spolku sionistických kominických koulí vyjímá Bradáčová za justici a "odborář" Středula, coby ochránce chudých a utlačovaných...

   Smazat
  2. Díky 8:38,
   dám zato do placu malý zlepšovák. Inspirovala mne vzpomínka na film Stvoření světa.Tam šlo obsazení: autor scénáře = Bůh, režie = Bůh, hlavní role = Bůh ... Proč nepoužít v naší vládě dtto Hamáček = ministr vnitra, spravedlnosti, obrany, kultury, školství, průmyslu, dopravy... Vono by to šlo i prošlo.

   Smazat
 6. Nezapomeňte na tato jména při volbách.

  OdpovědětSmazat
 7. Jo už se těším jak tyhle nýmandi po volbách vypadnou zadolárek je hlupák.

  OdpovědětSmazat
 8. https://www.aspeninstitutece.org/about-us/partners/

  https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/uploads.mangoweb.org/shared-prod/aspeninstitutece.org/uploads/2019/06/vyrocni_zprava_2018_A4_CZ.pdf

  pro lepší informovanost

  OdpovědětSmazat
 9. Ten cyp ostravski, ten se povedl.

  OdpovědětSmazat
 10. zvlášť dobře se tam v tom spolku sionistických kominických koulí vyjímá Bradáčová za justici a "odborář" Středula. No to je hnus velebnosti.Zveřejňování všech vlastizrádců pomůže prohlédnout a dle objektivních informací se i rozhodovat.

  OdpovědětSmazat
 11. Já se domníval, že státní zástupci, stejně jako soudci se mají stranit politických aktivit, nijak se nezapojovat do politicky ani jinak orientovaných proudů nebo společenství a stejně tak, neudržovat kontakty ve společenství lidí určité politické čí ideologické orientace. Aspen institut takovým společenstvím je, takže občanku Bradáčovou takové členství pro funkci státní zástupkyně, podle mého, diskvalifikuje. JiH

  OdpovědětSmazat
 12. 16:16 Žádný člověk nemůže být politicky sterilní. I kdyby opravdu chtěl, tak v koutku duše bude to jeho skutečné smýšlení.
  A u lepšolidí, což jsou prakticky všichni co mají do ři.i
  větší díru, to bude vždy přirozeně tam, kde slunce zapadá,
  příklon pravici a sklon k liberalismu.
  Za socíku jsme tady měli také lepšolidi, říkal jsem jim Ukomunisté. Všichni ti "soudruzi" inženýři a pod., kteří se většinou po hadráku stali kovanými pravičáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechci šířit fejky, ale za 1.republiky nesměli do politiky vojáci a učitelé. Je-li to kec tak mne opravte. NT.

   Smazat
 13. Pan Zaorálek blábolil vždy, i jako ministr zahraničí i dnes jako ministr "kultury"! Opřel se do čínského velvyslance a činí ho snad vinným za protičínské výpady pana šprimátora Prašivky proti jednotné Číně - včetně Tibetu!!! Kdyby si umyl mozek, napomenul by Prašivku a pak by se omluvil na čínském velvyslanectví za neomalenost pražských radničních páprdů, byl by to jediný korektní krok. Takhle je řvoucím na poušti či zlodějem volajícím chyťte zloděje. Z blbce nikdy inteligenta nikdo nestvořil. I proto se pan Zaorálek stal min. "kultury". Jinak to ovšem byla komedie pražské kavárny, ty hulvátské útoky proti panu Staňkovi - ja, prager Caffeterie, das ist eine "Latrinae". (Nezaměnovat za laterna magica.)

  OdpovědětSmazat
 14. Aspen institut má podchyceny všechny osoby /ze všech politických stran/,které budou vstupovat do politiky,nebo do řídicích struktur státu.Aspen institut = Bakala=Americké krytí.A proto nikdy,nikdy nebude Bakala odsouzen.
  A my můžeme volit jak chceme,pořád tam budou šmejdi,třeba v jinén triku.

  OdpovědětSmazat
 15. Bohužel stále víc platí, že VOLI VOLÍ VOLY. Pokud bude národ jen bučet u piva a chovat se jako ovčané, nemohou se divit, že budou stále druhořadí, untrmenšové, které stačí okřiknout přiblblou ČT a ČRo a zse zalezou do stájí, pokud nějaké ještě budou mít při těch cenách bydlení. S lidmi se zachází tak, jak si to nechají líbit, proč by zlodě nekradl, když mu to je dovoleno, proč by se politik choval čestně, když je výhodnější podvádět. Záložák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonymní9. září 2019 20:54 trefil jste do černého.Pokud se občané nebudou zajímat o to co a kdo dělá-vláda poslanci a další zvolení darmojedi, tak si nic jiného nezaslouží.
   Jen se vracím ještě k příčině, kdy vládní hnutí nekoná vůči hajzlům ve vedení čt.To jsou z nich tak podělaní tedy z těch Dvořákových hajzlů ?

   Smazat
 16. Některé zaorrálky typu Zaoerálka by mněli zemědělci zaorat a pohnojit tím ekologicky půdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američané vynalezli nový způsob pohřbívání zemřelých-KOMPOSTOVÁNÍ.Zemřelého zahrabou na poli a až trochu zetlí znovu ho vyhrabou a pohnojí s ním pole.Vše krásné přichází z USA

   Smazat
 17. Dopadlo to výborně, jsem jen trochu zmaten...
  Nechápu důležitost, naléhavost výměny ministra kultury, která hrozila občanskou válkou a odsunula dopozadí jiné podle mne důležitější problémy. Možná jde o rafinovanost, kterak zamaskovat neřešení prioritních průšvihů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.