Reklama

sobota 7. září 2019

Od bezbranné země k pevnosti Česko?

7. 9. 2019

41 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste pane příšerně trapný člověk. Vy celý den číháte u počítače, jen abyste mohl lézti na český web a žvanit svoje sračky. Kazíte tím celé diskuze. Nejen že byste měl být z NAŠICH diskuzí okamžitě vždy odstraněn, protože jako Američan zde nemáte co dělat, ale měl by vám být přístup na NAŠE diskuze zamezen. Nepřipadá vám jako obrovská drzost vtírat se na diskuze s občany země, odkud jste utekl, vetřel jste se mezi Američany, a protože tam o vás nikdo nestojí, lezete denně sem mezi Čechy a otravujete ? Jste drzý jako veš. A vlezlý. My o Ameriku a Američany vůbec nestojíme, nechceme o nich nic vědět, jenom by bylo zajímavé vědět, kdy tenhle zasraný, Americký skrz naskrz shnilý a násilný stát bude konečně napaden a rozbit na maděru, aby přestal světu škodit. To by bylo velmi pozitivní. A vy jste příliš starý na to, abyste opět z Ameriky utekl a vetřel se sem k nám zpět, i když drzý jste na to dost. Jen se tady pošklebujete a urážíte nás. Jste vysoce odporný, duševní mrzák. Zabavujte se něčím jiným, než je každodenní lezení na NÁŠ web a psaní vašich hovadin, jimiž kazíte celé diskuze.

   Smazat
  2. 18:48-neberu Vám Váš názor na Honolulu,jen tu svobodu "NAŠICH diskuzí a přístup na NAŠE diskuze neberu". Pokud mne H. nezaujme, nečtu jej! Hloupých komentářů je zde mnoho, včetně mých ale hlásím se k nim svým jménem, H. je též obecně známý "Bloňdák ze Smíchova", jen Vy jste neznámý a ani obsah nepřevyšuje, byť mu rozumím. Pokud H. nepřesvědčíme a nesejdeme se na půli cesty, prohrajeme všichni! A bez diskuze to nepůjde!

   Smazat
  3. Pane Povolný - ten zdeformovaný duševní mrzák Američan co denně leze otravovat na NAŠE diskuze, tyto diskuze svými žvásty bohužel kazí. Celé je zaplní. Dovede žvanit jen on sám a vůbec mu není trapné seřadit dvacet žvástů pod sebe, i když s ním nikdo "nediskutuje" to byste přece tolerovat neměl. Ton není o tom, že nebudu jeho sračky číst, to je o tom, že je to drzý zmetek, a vtírá se na NAŠE diskuze stejně jako se drzí Američané vtírají do zemí celého světa a kazí je. Ten člověk je mizernej hajzl, stal se z něho mizernej hajzl, protože jeho Američané ho nikdy nepřijali, z Čech utekl, teď nikam nepatří, je z toho frustrovanej a denně tady lidi uráží, nadává a pošklebuje se. To nestačí nečíst - tomu by se mělo dát zabránit. Polezou sem diskutovat Číňané, Němci, Japonci, Rusové? Ne - leze sem jen tento odporný, sprostý, duševně nemocný starý americký tchoř. Nemá na NAŠICH diskuzích vůbec co dělat. Proč se nezabavuje nadáváním na amerických webech na americké poměry a kritizováním apod? Co on má tady u nás co kritizovat? Nic mu do naší země a našich poměrů není, a zrovna tak my nestojíme o jeho hnusné americké žvásty.

   Smazat
  4. 19:30- já Vám rozumím, v něčem i souhlasím ale H. není jediný, kdo se zde potřebuje realizovat, případně ventilovat frustraci k očištění, proto jsem tolerantní a snažím se pochopit kohokoliv, čímž získávám i já.

   Smazat
  5. Zbytečně se tu dohadujete,přispěvek pana H.byl vymazán a proto nevime o co šlo:
   Poručnikováni tu už máme plné zuby,sami umime posoudit o co jde,dnes maznou pana H. zitra vás.
   Proč redakce k jeho komentu nenapiše sama nic,to je na tom tak špatně,že to neumi?

   Smazat
  6. 20:05-h. nechci to veřejně rozebírat ale celý Váš život byl jednou cestou frustrací od útěku z Čech po útěk z JAR.Jsem o tom přesvědčen. Na tom nic nezmění ani pokojné stáří na Floridě. Víte, že nehodlám jitřit Vaše nitro ale trochu morbidní otázku mám, když jste obnovil češtinu a vztah k vlasti i zde na NR. Kam pošlete své kosti(urnu), do moře nebo domů? Odpověď nečekám, otázku si zodpovězte pro sebe. Židé tvrdí, kde jsou naše kosti, tam je naše zaslíbená zem. Proč nejsme jako oni? Myslím důslední.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 18:48 Nežvaň rusáckej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  9. 15:58
   Pane postrádate elementární slušnost. Divím se adminovi a nechápu, že davá prostor primitivnímu, rasistovi a teroristovi.

   Smazat
 2. Co máte na mysli, když se řekne Česko? Já tohle https://1url.cz/eM5V9
  Jako stát potřebujeme smlouvu o neutralitě a vojenské vrahouhy poslat ať hlídají jižní hranici Lybie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gubernie Chujlostanu! Tedy té prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské země, která zůstala mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčenou západní civilizací, úmyslně oddělenou azbukou a širokorozchodnou železnicí, kde zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
  2. 16:03
   Tolik "lásky a pravdy" v jednom názoru se hned tak nenajde.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Kreténe z papundeklu,táhni do zapomnění!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom jsme každý jiný, já mohu žít jen mezi svými ale neopravňuje mne to Vám vyčítat Vaši volbu!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. H.-"zabloudím" k Vaší víře. Zmatení lidí různými jazyky. Nejen jazyky a tím i myšlením, to máte pravdu. Znamená to, kdo mluví anglicky, rusky, dříve německy, příště čínsky? vykládá historii správně? Češi vždy oponovali -izmům, v tom je síla našeho národa, zbytky tohoto pohledu jsou i ve Vaši češtině. Nadhled nad velmocenskými zájmy mocných, kteří možná v soukromí ani anglicky nemluví! Šalom.

   Smazat
  4. Ps. nepodceňujte onu hloupost:"Opustíš-li mne....

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Tahle "dvojka" se mi zdá poněkud zvláštní, řekl bych přímo schizofrenická...Hampl je srdnatý obránce Evropy proti mohamedánské invazi a s tím bezpečnostním expertem z Izraele mi připadá jako flašinetář s opičkou na rameni, který se jím jen jistí, aby nebyl nařknut z antisemitismu, neb všechny indície i když se jejím závěrům velmi hbitě vyhýbá, ukazují na to, že za tou imigrací a multikulti jsou právě sionisté, což dokládá nejen Soros a jeho síť NGO, ale i tohle video s prohlášením té židovské aktivistky z dnes už ztraceného Švédska. Obrňjťe se trpělivostí a shlédněte jej až do konce:

  https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto video by měl vidět každý. Přesná formulace toho, co tady všichni skládáme po kouskách dohromady!

   Smazat
  2. "A židi budou nenávidění kvůli vedoucí úloze v celém dění(masové migrace)."

   Nářez!

   Smazat
  3. Židé jsou od narození indoktrinováni, aby se chovali týmově, aby dokázali infiltrovat a převzít jakoukoli společnost, organizaci, politickou stranu, nebo zemi, za účelem prosazení svých židovských zájmů.
   Zatímco nežidé jsou dominujícími židovskými médii poučováni, jací jsou dábelští a zákeřní.

   Smazat
  4. "chovali týmově" - to je přesně ta podstata věci. Kdy se Češi začnou chovat týmově? Kdy si začnou rozumět? Kdy začnou táhnout za společný provaz? Kdy začnou prosazovat svoje společné zájmy?
   Třicet let jsme rozbíjeni, atomizováni, oslabováni, tupeni, odlidšťováni. Už si ani nerozumíme. Jsme rozděleni. Jsme na sebe jako vlci. Jakékoli společné hodnoty jsou důsledně likvidovány.
   Kdy se začneme chovat týmově?
   První republika byla postavená na organizacích jako byl Sokol, Skaut. Ty zase vyrostly z duchovního podhoubí národního obrození. Proč je Babička Boženy Němcové takové veledílo? Protože tam jsou ukryty city našeho národa.
   Je třeba zvrátit současný sebevražedný trend a začít od začátku.
   Je třeba definovat, co jsou to společné hodnoty.
   No jsou ty hodnoty, které nám ukradli neziskovky. Hodnoty o kterých jenom žvaní a které slouží pouze jako ideologická zástěrka pro špinavé zájmy někoho jiného. Tyto hodnoty si musíme vzít zpátky! My musíme získat svojí duši od ďábla zpátky!

   Smazat
  5. 0:06 To se asi nestane pracdoláskaři vidí potenciál v eu. Ale nevidí že Francie a Itálie balancují na hraně bankrotu. Pokud jedna z těch zemí padne tak bude konec eu.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. H. nezbývá mi nic jiného, než reagovat.Je pravda, že my lidé v Evropě považujeme lidi v USA za velké děti. Mnozí ještě věří v placatost Země. Mnozí mají ušité hvězdy a pruhy i na spodním prádle.V pathosu si nic nezadají s Rusy.Mentálně vás převyšují skutečně lidé z "Východu", proto to vám bude nutné říkat ne 10 krát, možná sto krát abyste pochopili, že vojenská moc není totožná s kulturní. Ps. to mlaskání při jídle je v Číně pocta hostiteli. Na mne to zkouší kocour ale nemá úspěch, také to není moje kultura stolování ale potají zkouším, jak by mi to šlo.

   Smazat
  2. Pps.-tedy, až nás ovládnou Čína s Huawei.

   Smazat
  3. Lulu, vy jste směšný. Doložte, co vás opravňuje k tvrzení:
   "My vas proste mentalne prevysujeme !"
   Kdo je to MY? Tím myslíte jen sebe nebo všechny Američany, včetně těch, které Walmarkt publikuje pro jejich směšné oblečení?

   Lulu, vy jste zralý k zahájení léčení v blázinci.

   Smazat
 12. Blaha je na Slovensku nejlepší:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019090710644742-laska-k-narodu-je-zcela-prirozeny-pocit-ale-musis-se-za-nej-stydet-blaha-odhalil-jak-funguje/

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Cenzore Dvoraku ty hlupaku, kdyz vse smazes, tak nic nedava smysl !
  Ty chlape stydlivy - to jsem nenapsal JA, ze jsi se posral ve vytahu.
  To napsali cesti obcane, tvoji sousede !
  A ze jsi zakomplexovany KOKTA napsali take !

  OdpovědětSmazat
 15. 18:48 - ty pribrbliku nestastny, 3x ti byla smazana odpoved !
  To se ti to keca, kdyz ti nejde odpovedet.
  To te neucili ve skole ty dobytku, ze do svazaneho se
  nekope ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;34
   Do mrtvol se nekope,ale ve tvým případě UDĚLÁM VÝJIMKU!!!!!!!

   Smazat
 16. From nick honolulu to Dr. Hampl !
  Pane prof., cenzor vam zde totalne pojebal velmi zajimavou diskuzi.
  Az ho potkate v Jihlave, prosim zcivilizujte ho bez nakopnuti do zadnice ! On by nemel cim myslet !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. From Prag City to Lulu Smíchov,
  zdá se mi, že už s tebou už není žádná sranda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.