Reklama

čtvrtek 5. září 2019

Oficiální příběh o pádu budovy č. 7 WTC leží v troskách

Paul Craig Roberts
6. 9. 2019   paulcraigroberts
Vědecký vyšetřovací tým katedry civilního inženýství na Univerzitě Aljašky vedený Dr. Hulseymem, Dr. Quailem a profesorem Xigoem spolu s vědci nanjingské Univerzity technologie a vědy vydali 3. září tohoto roku konečný nález svého čtyřletého studia pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku. Toto je tedy první vědecký výklad pádu této budovy, jehož závěr zní takto: "Hlavním závěrem naší práce a výzkumu je na rozdíl od závěrů NIST (National Institute of Standards and Technology), a soukromých firem ten, že pád budovy č. 7 byl globálním selháním, zahrnujícím selhání všech sloupů v budově a to všech téměř ve stejném okamžiku. Čili že šlo o selhání simultánní".

Všimněme si nyní tří věcí:
Zaprvé: trvalo téměř 18 let než došlo ke skutečně vědeckému vyšetření destrukce budovy, z niž byli a jsou až dosud obviněni muslimští teroristé.

Zadruhé: jediným vysvětlením pro "selhání všech sloupů v budově a to všech téměř ve stejném okamžiku" je řízená demolice.

Zatřetí: takovýto nález se nikdy neobjevil v našich prostitujících se médiích.

Řečeno jinak: tato studie je už dnes určena spíš pro jámu pamětnici než pro cokoli praktického. Ale ukazuje, jakým způsobem nás Matrix ovládá, a dokazuje, že smyslem tisku a televize není dnes nic jiného, než naprogramovat nás tak, abychom lhostejně přijímali to, co se nám předkládá. A my všichni, kteří sedíme před televizory a sledujeme program televize NPR, či čteme noviny podobné úrovně, jsme těmito médií programováni tak, abychom se stali nepřemýšlejícími automaty.

Všimněme si však též čehosi pozitivního. Jde o rezoluci hasičského sboru obvodu Hunson a Franklinova náměstí, to je obvodu, kde se budovy WTC nacházely. Praví se v ní: "Zatím všechny důkazy v této naší rezoluci uvedené demonstrují tu skutečnost, že už předem do budov WTC uložená zápalná zařízení a výbušniny - a nikoli tedy jen letadla - způsobily destrukci tří budov WTC a ukončily životy lidí, kteří se v těchto budovách nacházeli. Oběti 11. září jakož i jejich rodiny stejně tak jako všichni obyvatelé New Yorku i všichni občané USA si zaslouží, aby zločiny spojené s útokem 11. září byly do nejmenších podrobností vyšetřeny. A viníci potrestáni".

Vybral a přeložil Lubomír Man

115 komentářů :

 1. Jsem zvědav, co na to pan Hampl (Aby nedošlo k mýlce. Myslím právě toho autora řady článků a knihy Prolomení hradeb). Tématu se tvrdošíjně vyhýbá. Velice by mě zajímalo proč?!?

  OdpovědětSmazat
 2. Všetkým logicky uvažujúcim je to dávno nad slnko jasné. Celá ta akcia bola dopredu pripravená zvnútra Spojených štátov

  Vědecký vyšetřovací tým katedry civilního inženýství na Univerzitě Aljašky vedený Dr. Hulseymem, Dr. Quailem a profesorem Xigoem spolu s vědci nanjingské Univerzity technologie a vědy vydali 3. září tohoto roku konečný nález svého čtyřletého studia pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku.

  Toto pre mimovládkarov slniečkárov a trollov bude len ďalšou konšpiračnou teóriou vedcov ktorí sú sprostí a nič nevedia a mali by odovzdať svoje diplomy.

  Lebo vedci NIST sú tí najkompetentnejší a najmúdrejší tieto veci posudzovať.
  Dvojičky si zhodili sami a obetovali pritom 3000 vlastných občanov plus ďalšie tisíce ktoré následne zomreli na rakovinu.
  Masoví vrahovia všetkých týchto ľudí sa nachádzajú uprostred USA establišmentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Youtube film Loose Change final cut.
   Spousta odpovědí na spoustu otázek. Pro anglicky mluvící.

   Smazat
 3. Kdyz seslo z planu aby zahynulo velke mnozstvi americanu za ucelem svest to na Kubu a zautocit na udesne Zlocine kubance a Castra, plan se hodil a proto byl pozdeji pouzitej a tuny vybusnin v 1993 s pomoci FBI mely vezak zritit, ale zase se to nepovedlo..Zahynulo akorat 6 nevinnejch , nejakyho slepyho zavreli za to ale to bylo bidne malo , za ucelem treba zautocit na Irak ,Afganistan a jiny zeme , na ktery se melo svest..
  Komise ktera mela tenkrat vsecko vysetrit, NEVYSETROVALA ZRICENI BUDOVY 7. DYT SE SKORO NIC NESTALO AKORAT BARAK c.7 spadnul sam od sebe , to se dnes odehrava skoro kazdej den a zadny komise to taky vysetrovat nesmi..V Tramtarii, v Antverpach, v Poznani /hlavne ze maji polaci na zakladny, mozna ,ze ty nespadnou/, a hodne se toho neuverejni..
  A kazdej, jako ten Roberts, by nejradsi porad nekoho Podeziral .
  To sou my lidi a 60let po valce...

  OdpovědětSmazat
 4. Jak mohl někdo unést v Americe tolik letadel najednou a obrana USA nekonala?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože bylo, jakoby čirou náhodou, cvičení NORAD a kontrolu nad tím měl Dick Cheney. Jaká to náhoda?

   Smazat
  2. Budova 7 spadla protože Larry Silverstein, vlastník celého komplexu nařídil:
   PUll IT!

   Smazat
  3. A stihol to ešte tesne pred tým "útokom" poistiť proti teroristickému útoku a dobre sa na celej akcii nabalil.

   Smazat
  4. Ze vseho nejdriv dal Silverstain pojistit ty baraky a v pripade teroristickyho utoku byla vyse pojistkydaleko vyssi a v miliardach. Baraky byly na demolici , protoze plny asbestu. Vyvolenci a vsichni v USA a jinde nemuzou v zadnym pripade a za zadnych okolnosti si vydelat miliardy poctive. Jo. I kdyby tady byla ta moznost...Radsi a vic je bavi podvody a taky vydelaji vic a neplati zadny dane. Naopak vlady plati jim miliardy, protoze nemaji nikdy dost. To je dalsi podvod a tech je asi miliarda, jak spravne a porad vokradat..
   Rano kdyz se chystal nic netuse do prace, stara pravila Silverstaine mas jit do salonu krasy, na misto do prace. Takova nahoda... Tak nemoh Silverstain jit do ty budovy co nahodou zrovna ten samej den byla zricena a nahodou teroristama, aby si ty miliardy hned asi 3 mesice vydelal.. Vo utoku se vedelo a taky Putin zaloval na teroristy ,ale vdeku se nedockal a byl vyhlasen za uhlavniho nepritele..Protoze ta valka na teror je jenom jako !! To nestih vedet.
   S tema letadlama je to jako v Hollywoodu , nekdo predstira ve filmu nebo v televizi a nekdo to vsecko zaplati a jak...I zivotem.
   Ovsem svest to na Saddama , nebo na USAMU , nebo kdo se jim zrovna nelibil, verneho pritele USA to byl spinavej trik..

   Smazat
  5. Protoze ani jeden z nich se potom nemoh priznat !!

   Smazat
  6. 5:42
   Správne vystihnuté. Takto zarábajú miliardy mocní istého etnika tiež neváhali staviť na občnej burze veľký balík prachov na pokles akcií leteckých spoločností ktorých lietadlá naleteli do budov a na firmy sídliace v budovách.
   CIA takéto aktivity samozrejme sleduje a vyhodnocuje prípadné rizika tentokrát analitici CIA prešli náopadne velké investície na občnej burze bez povšeimnutia. Stopy viedli do Nemeckých bánk a odtiaľ k establišmentu USA, ktorrý celú akciu plánoval. Investigatívec ktorý sa v tom papral bol napokon existenčne odpísaný a NIST odmietla vyšetrovať v tomto smere preto že útok vraj prišiel zvonka.
   Usáma sa k útoku najskôr vôbec nepriznal a v Pakystanských novinách otvorene popieral svoju účasť.
   USA elity neváhajú zarábať miliardy na podvodoch a na mŕtvolach svojich poddaných. Toho istého sa napokon dočkajú aj mnohí slúžiaci zapredanci a konfidenti cudzej moci u nás.

   Smazat
 5. 6,28
  To je jako s přepadením Pearl Harboru…..amiokupanti o tom dopředu věděli,ale nic s letadly ani v jednom případě neudělali!!!!!!
  A jak je možné,je v PENTAGONU BYL PRŮSTŘEL OD RAKETY A ŽÁDNÝ TROSKY LETADLA V DOHLEDU????!!!!!!!!Amiokupanti LŽOU TAK BLBĚ,JAKO JE CELÁ BLBÁ A ZBYTEČNÁ JEJICH EXISTENCE!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Pretože to uniesli letadla afgánci s jeskiň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádní Afghánci! Únosci byli ze Saúdské Arábie.

   Smazat
  2. Ale po Saudskej Arábii nešli len hneď vpadli do Auganistanu kde smrdia dodnes celých 19 rokov a aj tak nič nedosiahli. Musia vyjednávať o mieri s Talibanom. Potom vpadli do Iraku a napokon obvinili z útoku na dvojičky aj Irán

   Smazat
  3. 9:26 "A vidíte pane Soukupe, to jsou právě ty Vaše konspirační teorie!" Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem na námitku Soukupa, že Američané měli místo na Afganistán udeřit spíše proti Saúdský Arábii.

   Smazat
 7. Tak největší majstrštyk byl naplánovat pád trosek WTC1 aWTC2 přesně tak aby zasáhly a poškodily právě budovu WTC7 a nic jiného.
  A stále mi není jasné, proč tedy vlastně naráela ta letadla do budov, když byly ty budovy podminované.
  Dále, kdo ta letadla vlastně pilotoval? Sebevražední agenti CIA?
  Dále jak to, žesi nikdo v žádné ze zhroucených budov nikdy nevšiml nutných, minimálně tádnů trvajících intezivních pracích na tom údajném podminování.
  Av neposlední řadě jak je možné, že nikdo z minimálně stovek nutně zainteresovaných lidí dosud nepromluvil.
  Kde je těch cca 60 lidí z letu 77, která údajně vůbec nenarazil do pentagonu se raději ani ptát nebudu.

  Ale věřím, že si konspirační psychopati s těmito nesnadnými otázkami snadno poradí :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:57

   Kdyby ty baráky spadly bez vnějšího podnětu, možná by se i průměrné americké hovado na chvilku zamyslelo a položilo si otázku, "jak je to možné?"
   Ale vy mi připadáte jako plně kompetentní člověk, který se jediný dokáže postavit nejen rozumu, ale i sboru expertů všech oborů, kteří potvrdili zjevný fakt, že náraz ani požár pád nezpůsobil. Jen nebuďte líný a dejte se do jejich cupování. Pokud jste na celém širém světě jediný, který je toho schopný, pak je to vaše povinnost!

   Smazat
  2. 7:57

   Jednou, takhle po ránu, jsem šel kolem náměstí interbrigády a všiml jsem si, že pomník maršála Koněva je počmáraný nápisy. Bylo mi to tuze divné, protože v noci přeci lidi spí a Koněv je z bronzu, takže to sám počmárat přeci nemohl. Anebo mohl?
   Důkazy proti nikomu nemám, to jedině kdybych byl pachatelem, nebo jeho komplicem. Tak mi nezbývá než věřit, že byl počmáraný odjakživa a já si toho nevšiml.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 8:31
   Jak by mohli toto tvrdit, když by nikdo ty sabotéry neviděl? Průměrné americké hovado přeci není chytřejší než vy(anebo je?) a tudíž by takovou možnost považovalo za nemožnou, stejně jako vy. Museli by to hodit na Boží trest.

   Smazat
  5. 8:31, 8:35 - milí hoši, každý mrakodrap má v sobě naprojektován postup, jakým ho lze spolehlivě odstranit.

   Smazat
  6. 7:57
   Nevrdím, že vím, co se tam tehdy vlastně stalo. Ale zkusím na Vaše otázky odpovědět a prosím neberte to tak, že popisuji co se stalo- to , jak jsem předeslal nevím. Jen uvádím možnosti.

   -Padající trosky poškodily přece všechno v širokém okolí, je to bohatě zdokumentováno. Vaše otázka tedy popírá zaznamenanou skutečnost. Ono když opadávají mnohasetkilogramové kusy z budovy vysoké 400 metrů, tak je to asi rachot. Ale ze všech těch poškozených budov se jen WTC 7 zhroutila a žádná ze zasažených budov nebyla poškozena na základní nosné struktuře. Ani WTC 7 by nemělo být.
   - Teorie operace pod falešnou vlajkou je přece založena na předpokladu, že se někdo snaží přesvědčit veřejnost o teroristickém útoku letadlem a úplná destrukce podminováním je pak jen dotažením této akce k dokonalosti. Cílem zde není destrukce budovy, ale ten akt teroru v maximální možné míře. Neptejte se mě proč, taky mi to připadá šílené.
   -Asi jsou v zásad tři logické možnosti, z nichž pravděpodobná mi nepřipadá žádná, ale to neznamená nemožná. 1) letadla pilotovali přesvědčení islamisté o jejichž plánech věděl nekdo další předem a využil je 2) letadla byla dálkově řízena 3)nějaká kombinace dvou předchozích,
   -Jak víte, že si příprav nevšiml "nikdo"? Je vleký rozdíl mezi "všimnutím si" a "věnováním pozornosti" v kancelářských budovách pracují stovky lidí, kteří se nemohou vzájemně znát a technickému personálu, který mezi nimi prochází a "něco si tam kutí" věnují nulovou pozornost. V mrakodrapech takových rozměrů to pak nejsou stovky lidí,ale desetitisíce a je tu ještě jedna věc- tyto budovy mají technická zázemí v podobě technických podlaží - někdy jim stavitelé říkají "superpatra" a technických koridorů, zpravidla v jádře budovy. Tam běžné výtahy nezastavují a dostane se tam jen ten, kdo má klíče. Je to skrytý svět, kde je lidí jen velmi málo. Asi jako technické zázemí metra- v každé stanici, kde projdou statisíce lidí jsou hned vedle, doslova za zdí téměř stejně velké prostory, kde se stěží objeví člověk.
   - to je dobrý argument, že se všechno nakonec rozkecá- inu, některé utajované akce v minulosti se dařilo utajovat velmi dlouho, ačkoliv byly možná i rozsáhlejší. Příklad: https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Iceworm. Nebo třeba dodatek smlouvy Sovětského Svazu a Německé Říše o neútočení (Molotov - Riebentrop)
   -kde je 60 lidí z letu 77 nevím.
   Tolik k otázkám. K označení lidí pochybujích sjednocující nálepkou "konspirační psychopati" nemám asi nic. Když myslíte...

   Smazat
  7. Proč by si měl někdo z několika tisíc lidí v budově něčeho všimnout? Stačí příklad od nás, který se objevil v tisku před pár dny: Zloděj se po celé 2 dny lopotil po rušné ulici s cca 1 metrák těžkou bronzovou sochou, kterou někde ukradl. Sám prohlásil, že protože byla neočekávaně těžká. a vidíte, nikomu z z kolemjdoucích to nepřišlo divné.

   Smazat
  8. Při pádu MH17 na Ukrajině svědkové tvrdili, že mrtvoly zapáchaly, což hned po pádu není možné.Co když byly použity zmrzlé z toho letu v USA?Tak mě to napadlo.A dvojčata si shodili sami, letadla byla jako kamufláž, jinak by to neobhájili.Můj názor.

   Smazat
  9. 7:57 jediným konšpiračným psychopatom si tu ty.
   Sedmička šla dole tak že doslovne implodovala a naraz zlyhali všetky nosné oceľové piliere budovy.
   Oficiálnu verziu možno vtĺkať do hláv len takým nemysliacim bezmozkom ako si ty.

   Smazat
  10. No s člověkem, který vyzývá k oponování a předem případného oponenta uráží nemá smysl diskutovat. Takový má jen potřebu cosi pro sebe potvrzovat. Jen nechápu proč tady a teď. Stačí mu pár dní počkat na patetické vzpomínky moderátorů ČT. To jsou ti praví psychopati, ke kterým se může s důvěrou obracet.

   Smazat
 8. 7,57
  Mně a nejen mně NENÍ JASNÉ,JAK JEDNA VYSTŘELENÁ KULKA NA KENNEDYHO MOHLA PROLETĚT HLAVOU,NOHOU,RUKOU A ZRANIT IGUVERNÉRA CONNALYHO...….zajisté nám ty havlovohráblo svěříš svojí signifikantní odpověď???!!!!.-)
  Do tohohle spiknutí bylo zapojeno RUSKO V ČELE S PUTINEM,ŽE???!!!!.-DDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno na světě je konspirace, všechny události na světě jsou false flag akce tajných služeb, nic není jak se jeví a hlavně tě ONI neustále sledují :-D

   PS dnes je zataženo, tak ti hajzlíci nemohou pouštět chemtrailsy :-D

   Smazat
  2. 8:26

   Největší konspirací je však ten výsledek vyšetřování týmu katedry civilního inženýství na Univerzitě Aljašky, že?

   Smazat
  3. 8,26
   Opravdu odpověď hodna tvého genitálního IÁ!!!!!.-D

   Smazat
  4. 8:32
   Ne. Největší záhada je jak to, že CIA ten tým (a všechny podobné týmy) dávno nezlikvidovala, nebo aspoň že jim nezkrouhli peníze, bez kterých by mohli zkoumat leda tak prd.
   Je to záhada, že všemocná CIA je tak nedůsledná :-D

   Smazat
  5. 8,44
   CIA od plánování útoku v ZÁTOCE SVINÍ UMÍ LEDA hovno!.-)

   Smazat
  6. 8:49
   Tak teda 9/11 neprovedla CIA? Tak kdo teda, blbečku?
   :-D

   Smazat
  7. 8:44
   8:32

   Myslím že ve vztahu k pádu WTC je přecijen největší konspitací toto vyšetřování i všechna předešlá od nezávislých vědců. No umíte si to něčím vysvětlit?

   Vztah mocenské věrchušky k vyšetřovatelům může být také zajímavý, ale pro téma nepodstatný. Kdyby to však bylo vaším stěžejním, životním tématem, mám pro vás nástřel. Co když v tom konspiračním vyšetřování jede i CIA, věrchuška ajánevímkdoještě? Je to prostě samý komplot! A jedou v tom proto, že... No to bude zase další spiknutí.

   Smazat
  8. 8:54
   Prosím vás, toto není žádné "vyšetřování", ale prostá studie 3 zaměstnanců univerzity. A tito 3 zaměstnanci nejsou žádní "vyšetřovatelé".
   Jste úplně mimo.

   Smazat
  9. 8,52
   Jak říkám,CIA umí všechno jen zfušovat!!!!!!
   Na vlastní oči se o tom přesvědčil i exguvernér Minessoty Jesse Ventura!.-)BLBEČKU.-D

   Smazat
  10. 9:08

   Pádnější argumenty nemáte, než je zpochybňování kompetence tří vědců, vedoucích vyšetřovací univerzitní TÝM na katedře civilního inženýrství, spolu s vědci nanjingské Univerzity technologie? O samostatných studiích jednotlivých inženýrů a vědců po světě nemluvě. Co proti tomu chcete postavit? Vaše dojmi a nezlomnou víru v dobrotivost a čestnost americké administrativy? Myslíte, že to bude stačit?

   Smazat
  11. JéKá
   Vy jste prostě trouba. Pletete si pojmy s dojmy. Jste schopen pobrat rozdíl mezi "VYŠETŘOVÁNÍM" a "STUDIÍ"?
   Vyšetřovatel má přístup ke VŠEM materiálům, ke všem plánům, ke všem důkazům, k odborným vyjádřením, ke znaleckým posudkům, sbírá důkazy na místě činu, vyslýchá podezřelé, svědky...

   Co chci postavit proti studii 3 zaměstnanců university? Závěry SKUTEČNÉHO VYŠETŘOVÁNÍ tisíců vědců, spolupracovníků a vyšetřovatelů z NIST!!!

   Smazat
  12. 9:42

   Proti výsledkům čtyřleté práce TÝMU vědců a inženýrů z katedry civilního inženýství na Univerzitě Aljašky a nanjingské Univerzity technologie a vědy, vedeném Dr. Hulseymem, Dr. Quailem a profesorem Xigoem, stavíte své dojmy a nezlomnou víru v dobrotivost a čestnost americké administrativy, společně se závěry jedním z podezřelých ustanovené instituce, přičemž tyto závěry se příčí elementární fyzice, zkušenostem i prosté logice? Opravdu, nic moc. To může stačit snad vám, nikoli však lidem obdařeným myšlením a vzděláním.
   Mimochodem, vedle mnoha vědců a inženýrů, kteří nesouhlasí s oficiálními závěry podezřelým ustanoveného týmu, je i konstruktér dotyčných budov.

   P.S. Velice mi lichotí, když mě nazývá troubou taková zjevná mentální kapacita, jako vy.

   Smazat
  13. 9:42

   Jen pro doplnění, ani podezřelým ustanovený NIST nedokázal ve svých simulacích, přes nastavování všech možných i nemožných parametrů, přinutit budovu k takovému pádu, aby odpovídal realitě. Nejspíše by museli upravit i gravitaci, což jim asi připadalo hloupé až moc. Přecijen, jsou to také vědci.

   Smazat
  14. JéKá,
   kdybyste nebyl fanatický hlupák tak byste věděl, že celý ten váš slavný "TÝM" sestává z jednoho vedoucího a dvou spolupracovníků. Z nikoho jiného, to je vše!!!

   http://ine.uaf.edu/wtc7

   Rozpočet na celé 4 a půl ruku práce pro 3 lidi byl 316000 dolarů, tj. pouhých 2000 dolarů měsíčně na každého z nich. Čučkaři.

   Z blábolů o "vyšetřovatelích" jste přešel na bláboly o jakýchsi prý "podezřelých" kteří prý sestavili NIST.

   NIST vše prokázal, spočítal a zdůvodnil, vše mu sedí. Vaše blekotání má stejnou váhu asi jako že Amíci nepřistáli na měsíci.

   https://www.nist.gov/engineering-laboratory/final-reports-nist-world-trade-center-disaster-investigation

   Smazat
  15. 13:15

   Milý anonyme 13:15, chápu, že nejste zrovna myslitel, ale kdybyste zvládal aspoň pochopení psaného textu v ČJ, tak byste věděl, že v úvodu článku je psáno to, co uvádím já. Může být, že je to chybným překladem, já vycházím z článku, pod nímž je tato diskuse. Čemu ještě nerozumíte? Mimochodem, pod oficiální zprávou NIST je podepsáno 12 lidí, mohl byste prosím doplnit ty vaše zbývající tisíce vědců, spolupracovníků a vyšetřovatelů, stojící za touto zprávou? Děkuji.

   Vzhledem k okolnostem a mnoha nevyvráceným pochybnostem o oficiální verzi nelze vyloučit účast někoho z mocenské struktury USA na tomto činu. Totiž když se někde začne vyskytovat příliš mnoho náhod, tak to zpravidla nebývá náhoda. Co vám na tom připadá nesrozumitelného? Hitler se také nechlubil tím, že akci v Gliwicích zorganizovali jeho lidé. Ani američané se dlouho nechlubili tím, že útok na jejich loď v Tonkinském zálivu byl vyfabulovaný, nebo že se CIA účastnila operace Gladio, během níž byly inscenované teroristické útoky pod falešnou vlajkou.

   Samozřejmě se opět, jako tradičně mýlíte, NIST neprokázal pád WTC vlivem požáru, přednesl pouze hypotézy, proti kterým se ohrazuje přes 3000 vědců a stavebních inženýrů. Dokonce vrchní konstruktér WTC - Frank De Martini předtím prohlašoval, že budovy jsou konstruované aby odolaly nárazům třeba i více letadel.

   Nemáte to se sebou lehké, oč si život zjednodušujete zříkáním se myšlení a otrocky poslušným akceptováním rozhodnutí shora, o to více si jej ztěžujete snahou přimět k bezmyšlenkové poslušnosti i ostatní. Ale dobře vám tak.

   Smazat
  16. 8:26
   napísal
   Všechno na světě je konspirace, všechny události na světě jsou false flag akce tajných služeb, nic není jak se jeví a hlavně tě ONI neustále sledují :-D

   USA majú desiatky tajných služieb jedna z nich ako potvrdil aj Svowden a uniktuté materiály ktoré publikoval Asange je dnes jasné že sledujú, špiclujú aj vlastných vazalov. Keď už slniečkári na slovensku majú čierne zoznamy nás "konšpirátorov", aby sa s nami porátali hneď ako sa dostanú k moci čo vyzvonil istý mladík Emilko Hodál ktorého rodičia pracujú v denníku N a majú sa vraj preto dobre.
   Nezabúdaj že USA sú v studenej vojne proti Rusku a všetkým štátom v ktorých nemajú dosadené svoje bábkové vlády, rozumej svojimi financiami ovladané loajálne vlády, ktoré im umožňujú privatizovať ako Biden napríklad privatizoval Ukrajinské trubky na plyn. Ty si tak jednoduchý človek že si úplne slepí. Prihlás sa do asociácie nevidiacich vyfasuješ ešte aj bielu paličku:-)

   Smazat
  17. 13:15 8:26 Pánové, máte můj obdiv. Vysvětlovat něco tomuto hňupovi je jako házet hrách na zeď WTC.

   Smazat
  18. Oprava pro 21:04 22:47 Pánové, máte můj obdiv. Vysvětlovat něco tomuto hňupovi je jako házet hrách na zeď WTC.

   Smazat
 9. Ten, kdo sy myslí, že pád WTC mají na svědomí nějací islámští teroristi, jsou obětí největšího podvodu v dějinách. Asociace US pilotů již dávno zdokumentovala, jak se volací znaky Boeingů údajně shodivší WTC 1 a 2 se kdesi nad Pennsylvánií odklonika od kurzů směrem na kalifornii a jejich kurz převzala vojenská letadla téhož typu vybavená dílkovým řízením. proto v nich nikdo nebyl, jen kila vojenského supertermitu, ato se všechny důkazy v žáru vypařily. Pan Silverstein propůjčil svůj energeticky neefektivní majetek k monstróznímu představení barnumského stylu a byl za to královsky odškodněn. Kdyby se náhodou z včas vyprázdněné budovy WTC 7, kde měla sídlo CIA, něco zestačilo uklidit, musela jít k zemi také, prázdná, protože CIA ví o věem, co zchystá předem. S tíhle ksindlem se naše zrádcovská pseudoelita paktuje. Do dvou let si v načí vlasti musíme udělat pořádek sami, jink budeme pod cenou prodáni k poslední hostině té US globlně škodící a vlastní zdroje drncující kabaly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou vymletí psychopati jako ty schopni si uvědomit, že na palubě těch letadel byly celkem STOVKY KONKRÉTNÍCH LIDÍ, kteří prostě už nejsou? Že každý z nich má příbuzné, spolupracovníky, přátele, kterým chybí? Měl bys odvahu tyto svoje choré píčoviny říct těm pozůstalým do očí?

   Smazat
  2. Klidně i do mezi očí a nejlépe tokarevem 9mm . Vrazi co mají na rukou krev celého světa na ty není žádné slitování.. reed dědek..??

   Smazat
  3. 8:51
   Počkej, takže ty tisíce příbuzných, přátel a spolupracovníků těch obětí jsou vrazi a ty bys je střelil mezi oči? To jako vážně?

   Ano, opravdu se tu slézají neuvěřitelní pošuci a psychopati.

   Smazat
  4. Podporují nejhorší vražedný systém na světě, který zavraždil a stále vraždí milioný občanů po celém světě. Stačí se jich zeptat kde zmizelo 5 milionů občanů USA mezi lety 1929 až 1939? A v americe není žádná demokracie, ale jen demokratůra? Proč byli zavraždění presidenti USA, kteří neměli ten správný původ..???

   Smazat
  5. 8,55
   A co dělali profi vojáci na palubách těch letadel,proč ozbrojence s noži nezlikvidovali,když byli v přesile a když jsou tak skvěle vycvičeni????A nebo nejsou...…????

   Smazat
  6. 9:05 a 9:06
   Šmarjapano, s psychopaty s diskutovat zjevně nedá.

   Smazat
  7. 9,09
   Bav se s volem o sobotě,když jde v pátek na porážku....asi tak!.-)

   Smazat
  8. 9:18
   To, že mám jít v pátek na nějakou porážku mi volové tvého kalibru opakují každá den už cca 20 let. A furt nic :-D

   Smazat
  9. 9,27
   Ale neboj,dočkáš se ty havlovole zbytečnej!.-D

   Smazat
  10. Putin a ruská rozvědka varovala 2 dní předtím presidenta Busche co se chystá v New Yorku. A ten udělal co nic? Protože rodina Buschu jsou původně němci a jenom toho využil na zavedení tristních zákonů v USA. A kdopak nám vycvičil All Kaidu v Afganistanu...CIA?

   Smazat
  11. https://youtu.be/68AI5ILawCE

   Smazat
  12. 10:26 práve zverejnila Condoleeza Riceová vo svojich pamätiach, že ich Rusi varovali, ale to "odmávali", pretože vraj tomu neverili.:) Takže každý američan, čo ešte má niečo v hlave, by si mal položiť otázku: komu a čomu slúži naša vláda? Lebo obyvateľstvu v žiadnom prípade.

   Smazat
  13. 8:36
   Zásadné je to že Budova č.7 nemohla za žiadnych okolností padnúť kvôli poškodeniu pri páde dvojičiek preto že implodovala do svojho vnútra a naraz zlyhali všetky nosné stĺpy tejto oceľovej konštrukcie.
   A tento holý fakt úplne stačí na to, aby sa závery NIST stali absolútne nedôverihodné.
   A už vôbec nie je treba diskutovať o podrobnostiach. NIST klamala keď tvrdila že zrutenie WTC 7 zapríčinilo zlyhanie jedného konkrétneho nosného stĺpa.
   A toto vyjadrenie vypotili k pádu WTC7 až po dlhých 6 rokoch:-)

   Smazat
 10. 8,36
  A má ty svoje CHORORMYSLNÝ LŽI DO DNEŠKA TVRDÍCÍ AMIDEMOKRATURA SCHOPNOST ŘÍCT LIDEM DO OČÍ???!!!!!!Jaktože nezasáhly stíhačky a ty letadla nesundaly,když se jednalo o OHROŽENÍ STÁTU???!!!!!!JAKTOŽE V PENTAGONU JE PRŮTŘEL PO RAKETĚ A TROSKY LETADLA NA PRVNÍCH ZÁZNAMECH VŮBEC NEJSOU???!!!!!!!JDI DO PRDELE TY VEMENO VĚŘÍCÍ AMIOKUPANTŮm!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Je někdo z konspiračních psychopatů schopen věrohodně odpovědět aspoň na jednu, jedinou otázku ze 7:57?
  Nebo jste schopni jen prdět?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tvorem tvojí úrovně se nediskutuje stejně jako s malejma dětma.

   Smazat
  2. Ale to nejsou otázky, ale dětinský cnacy. Tak jasně, že nevyhodím ty dentile do povětří dva mrakodrapy na Manhattanu, páč pak bych sotva moh tvrdit že se to povedlo teráčům z al-srajdy! Páč vole i zdebilizovaní ve svý většině Amíci by se zeptali "co dělali vrátný v baráku, že tam nechali během pár dnů nějaký čmoudy arabský navýst tuny termitu, he?" - jenže když to tam navezli a instalovali vyškolený bílý xichty ze CIA v průběhu mnoha měsíců, ne-li let, tak si toho všimout nikdo ani nemoh! Ty letadla jim nechali unýst, pitomo, páč vo nich od počátku působení v uSA věděli! To si ty kreténe bez mozku fakt myslíš, že by se jim nedoneslo působení tlupy podezřelejch čmoudů co se učej pilotovat dopravní letadla a odmítaj se učit se s nima přistávat, co? To si tak blbej nebo si tu na to jen účelově hraješ? Jistě že je sledovali a zjistii i kdy se chystaj do "akce" a na ten den zajistili i řízenou demolici, páč hrozilo, že budouvy budou jen poškozené a nikdo neměl zájem je renovovat a nechávat na místě! Pojistka už byla dávno zařízená a navíc zbrojně průmyslovej komplex už na tuty počítal s válkou na středním východě a na to je třeba pořádný ohňosroj ne jen nákej ten "náraz letadýlka"! Mysli krapet, máš-li čím ...

   Smazat
  3. Nemysliaci proamerickí pošukovia to jednoducho nepochopia

   Smazat
 12. 8,46
  A byl ten expert schopen odpověděz na otáku ATENTÁTU NA KENNEDYHO???!!!!
  A TYS MI ODPOVĚDĚL,PROČ NEZASÁHLY STÍHAČKY PŘI OHROŽENÍ STÁTU A NESROVNALOST AMILHÁŘŮ VE SNÍMCÍCH Z PENTAGONU???!!!!Tak drž pec!

  OdpovědětSmazat
 13. Občas se poštěstí shlédnout buď povedenou a nebo naopak zpackanou demolici rozličných objektů. Videa lze dohledat na internetu. Pád budovy, přesněji její zhroucení "do sebe" po porušení konstrukce v její horní části je velmi nepravděpodobné. Provedení takové demolice je náročné na přípravu a koordinaci.
  V zemi, kde je k dispozici vyspělá technika, jsou unesena dopravní letadla a ta se bez problémů dostanou do přísně střeženého vzdušného prostoru (Pentagon), aniž by se jim za ocas pověsila jediná stíhačka?
  Pochybnosti o oficiální verzi popisující události 11. září jsou od chvíle, kdy se událost stala.
  Uvědomme si, co je cena lidského života? Pro rodiče ve vztahu k dětem nevyčíslitelná, pro přítele někdy též, ale pro jiné? Pro Ty, jenž jsou stiženi mocí, nemají životy poddaných valnou cenu, byť o tom stále mluví.
  Otázkou je, zda si většina lidí v USA včas uvědomí, kam směřuje snažení vládnoucích elit a co může na té dobyvačné cestě nastat. A my bychom se měli zamyslet nad problémy u nás, problémy, které nám v tuto chvíli připadají nepodstatné, ale ze kterých může vzejít mnoho negativního, pokud se nechá dějům volný průběh.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 14. Potom co Američani "přistáli" na Měsíci a prošlo jim to, si můžou s lidmi dělat co chtějí. Jenom několik podrobností k 11. září. V troskách spadlých dvojčat se našly nepoškozené pasy teroristů, kteří unesli, řídili a narazili s letadly do obou dvojčat. Neuvěřitelná náhoda ? Obě budovy byly postavené v době, kdy bylo běžné všude používat azbest, který pak byl označen za vysoce škodlivou látku a stavební normy nařizovaly odstranit azbest ze všech staveb, což by stálo v případě dvojčat miliony dolarů a proto majitel jako náhodou těsně před nárazem letadel do dvojčat je nechal pojistit na vysokou finanční částku právě proti takovým nárazům letadel. Náhoda ? Většina zaměstnanců s pracovištěm v dvojčatech dostala zprávu, že do práce nemají spěchat a jejich začátek pracovní doby se posouvá. Náhoda ? O pádu třetího, nezasaženého mrakodrapu žádným letadlem snad nemá cenu ani se zmiňovat, protože byl jako na potvoru plný archivních materiálů CAI. Tedy asi náhoda ? Další letadlo spadlo někde v polích, zůstala po něm díra, ale trosky letadla nikde. To je ale náhoda ? Po letadlu které narazilo na části Pentagonu se nenašly ani části motorů z titanu, který se nemůže jen tak vypařit. No to je ale náhoda ? Unesená dopravní letadla pilotovali lidé absolvující několik vyučovacích hodin na trenažéru. Vžijte se do situace, kdy vám někdo umožní na trenažéru absolvovat několik hodin a pak si sednete za řízení jednoho z největších dopravních letadel, které letí rychlostí 800 km v hodině v devíti tisících metrech nad zemí v nějakém kurz kontrolovaném řízením letového provozu a vy bez pomocí letového střediska sami navolíte kurz a přiletíte nad mrakodrapy a na první pokus se nich trefíte jako, kdyby jsme lítali celé roky. A co potom s nárazem do části Pentagonu, což je manévr z těžkým a rychlým dopravním letadlem ještě složitější a to taky na první krát, bez jakékoliv chyby. No to je ale náhoda ? Vysvětlení přistání na měsíci si Američani ve filmu "Kozoroch 1". 11. září si Američani budou muset ještě vysvětlit a když k tomu přistupují jako se zázračnou kulkou, která zabila prezidenta Kenedyho která se několikrát odrazila cik cak, aby pak jej zabila, tak to nevysvětlí nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to jsou ale náhody !!!

   Smazat
  2. Celá politiky USA je založená na náhodách. Regan spustil proti tehdejšímu SSSR program Hvězdných válek s cílem, že protivníka uzbrojí. Dodnes nemají Američani ani raketu. Ale tvářili se, že mají celou Zeměkouli. Gorbačov mu na to naletěl a důsledky Rusko pociťuje dodnes. I tak Amerika jde dolů, ale tváří se jako mistr světa a vychází jim to. Po celém světě organizují barevné revoluce, války, puče, převraty, zabíjejí miliony lidí a vše pod heslem humanity.

   Smazat
  3. 9:14 á ty troubo. Fraška jako Kozoroh je ti bernou mincí? Parchante a ty měsíční kameny jsou odkud? I sovětské prameny a kosmonautika a i dneska v Rusku nikdo nepochybuje jako ty vosle

   Smazat
  4. 10,15
   Proto se tam ty amiokupanti dalších 50 let NEVRÁTILI A NEPROŠLI ZNOVA,vohone zděšenej!!!!!

   Smazat
  5. Blbeček 10:15 A niekto snáď popiera, že na Mesiaci pristáli nepilotované sondy? A že tie nepilotované sondy doniesli z Mesiaca vzorky? A nielen americké? Blbeček, najprv si niečo zisti o tom, o čom píšeš.

   Smazat
  6. Kromě všech těch náhod je zajímavé, že CNN odvysílala pád budovy č.7 20 minut předtím, než spadla. Asi meli křišťálovou kouli nebo to byla taky náhoda? Byla náhoda i to, že zcela přestala fungovat protivzdušná obrana státu a letadlo si 50 minut nerusene letělo smerem na Pentagon mimo předepsaný koridor, a když dopadlo, tak udělalo otvor o velikosti garážových vrat.To, že po něm nic nezůstalo se už tady psalo. Je zajímavé, že to letadlo nezaznamenala žádná kamera, nikdo ho nenatočil ani neviděl, i když letělo nad hlavami tisíců lidí. Asi taky náhoda. Baví mě, když někdo bez sebemenší schopnosti logicky myslet, extrémně důvěřivý a naivní s nulovým technickým vzděláním, druhým nadává do konspiračních teoretiků.

   Smazat
  7. 9:14: Díky za příspěvek. Chtěl jsem jen dodat. O tom pilotování po několika hodinách trenažéru, to bohužel jsou schopní posoudit pouze lidé, kteří snad pilotuji letadla. Většina lidí bohužel letadla nepilotuje, tak tento argument pro ně je dosti irelevantní. Je to stejné, jak byste řekli někomu, kdo ze zbraně nestřílí, že je možné trefit střed terče malé velikosti z nějaké pušky třikrát za sebou ze vzdálenosti 100 metrů, přitom puška by nebyla uzpůsobená pro ostrostřelce, když ten člověk držel v ruce tak vzduchovku a to několikrát v životě. Většina lidí je jak svatý /nevěrný/ Tomáš. Jinak většina lidí chodí hrát Sportku s tou přestavou, že vyhraje i když pravděpodobnost, že se tak stane, je menší než, že jej zasáhne blesk. Teprve onen výčet náhod, který provázelo zřícení těch budov ukazuje myslícímu člověku, že ve vládní verzi věřit nemá. A na druhé straně může, no ale v tomto případě je takový člověk blb.

   Smazat
  8. 21:32
   Teprve onen výčet náhod, který provázelo zřícení těch budov ukazuje myslícímu člověku, že ve vládní verzi věřit nemá. A na druhé straně může, no ale v tomto případě je takový člověk blb.

   Presne tak komu chýba logické myslenie je iba médiami ovládaným papekom a nesvojprávnym a samostatne nemysliacim človekom.

   Smazat
  9. Jána 12:34 nikdo nepochybuje, že jsi kunda. Víš hovno ty a vy ostatní by na oficiálních webech nynějšího Ruska byly pro smích.Kreténi v České republice jsou a budou

   Smazat
  10. 3:30
   Ty z investu vzeŝlá hroudo amisraček,drž HUBU nebo budeš místo chození jezdit na kriplvozejku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 15. Co se plašíte. Je přece všeobecně známo že za všechny hrůzy tohoto světa může gosudar PUTIN. Jo z hladu a v láptích se dělají šílené věci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlad prospívá organizmu a laptě jsou ekologický materiál a žádná umělotina. Jen se podívejte na Amiky jak jsou tlustí z hovězího vypěstovaného s pomocí růstových hormonů a antibiotik na pronajatých tisících hektarových farmách v Kanadě. Britský parlament byl proti dovozu Amerického chlorovaného drůbežího masa. My ho nejspíš vezmeme a necháme ho zkonzumovat ve školkách.

   Smazat
  2. 9:29

   Jestli to maso vezmeme nezáleží na náss, ale jestli se tak usnesou američané. To máte jako s těmi vrtulníky. Američané rozhodli, že je nutně potřebujeme a že zrovna ty jejich, česká "vláda" vykoná.

   Smazat
  3. 9:34 budou potřeba při ústupu amerických vojsk z Afghanistánu, přece nechcete, aby je Češi evakuovali v nějakých neamerických strojích, do kterých by ani neuměli nasednout a kde by se jejich korpulentní postavy ani nevešly :-)

   Smazat
  4. 9:34 Eu schválila dovoz cca 35 000 ton hovädzieho mäsa/ročne z usákova, plné hormónov, stimulantov a chlóru.
   https://www.teraz.sk/ekonomika/eu-zvyhodni-dovoz-hovadzieho-masa-z/401666-clanok.html

   Smazat
  5. 12,38
   Ať to maso navezou Pšonkům a ty s tím můžou na základně krmit amiokupanty,to bude mňamka!.-)

   Smazat
  6. Asi prestanem žrať mäso len z tohoto dôvodu ak je to z USA je to plné sajrajtov

   Smazat
 16. Trump se stane americkým velikánem až tehdy, kdy se odhodlá zemi a světu odhalit dvě velké americké lži: a) američtí astronauti na Měsíci nikdy nepřistáli, b) mrakodrapy byly dne 11. září 2001 demolovány samotnými Američany jako záminka pro napadení dalších států ve světě. Snad to udělá po svém znovuzvolení a snad to i přežije :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. trosky "dvojčat" (Twins) velmi rychle odklidili (k údajné likvidaci odpadu až v daleké Číně), tam už asi páni vědci nice nevyšetří :-)

   Smazat
  2. V dávné minulosti se Amerika pyšnila tím, že je nositelkou a příklade svobodného hlásání pravdy. Něco se ale zvrtlo, dnes jsou ti nositelé pravdy (Snowden, Assange atd.) Amerikou pronásledováni a umlčováni. Pravda a láska? "Čo boĺo, to boĺo!"

   Smazat
  3. Pravdu tam hlásali EVROPANÉ emigrovavší z totalitních států Evropy - feudálních i pseudorepublik...

   Ale i Ameriku (a tedy i pravdu tam) ovládly ideologie původem z Levanty.

   Smazat
 17. Přesně tak pane Robertsi letadla z lehkých slitin ty baráky shodit nemohla. Jsem zvědav jestli někdy výjde pravda najevo.

  OdpovědětSmazat
 18. Ještě klika, že ten Silverstein to ráno nešel do své kanceláře na x-tém poschodí, kde každé ráno snídal při pohledu na Manhattan, ale musel k zubaři, kam ho jeho paninka objednala...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proč by nešel, dva vybydlené mrakodrapy byly pojištěny na násobnou částku, než byla jejich aktuální cena, určitě ho jejich likvidace přišla levněji, než rekonstrukce nebo standardní demolice, prostě spojil příjemné s užitečným :-)

   Smazat
  2. Pozabíjali 3000 američanov a ešte sa na tom masovom zločine rozprávkovo nabalili. A takúto americkú demokraciu tu chcem? Armádou takého štátu sa chceme nechať chrániť?
   Ľudia spamätajme sa
   Drahí veriaci v Americkú demokraciu spamätajte sa už konečne.
   Lebo táto mašinéria napokon zahubí a zožerie aj vás.

   Smazat
 19. Judy Wood od Robert Steele: Memorandum pro prezidenta: Dvě věže byly odpařovány řízeným energetickým zbraněmi
  Žádné letadla?
  John Lear: Memorandum pro prezidenta: 9/11 iluze letadel z Hollywoodu nebo amerických vzdušných sil hologramů?
  John Lear: Memorandum pro prezidenta: 9/11 Twin Towers nebylo zasaženo ani ničeno dvěma letadly

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, hologramy. Další level konspiračních pošuků.

   Smazat
  2. Anonymní6. září 2019 12:56
   Asi jste na dobré stopě, to by skutečně bylo možné. Viz:
   https://www.youtube.com/watch?v=qPrCLNVT6fA
   P.K.

   Smazat
  3. 11:19
   Vôbec sa netreba zaoberať vysvetlovaním takých hovadín ako a či lietadlá narazili či nie. Dôležité a podstatné sú len fakty nie domienky. A faktom zostáva že WTC7 nemohla byť poškodená a ani nebola poškodená tak aby sa zrútila do vlastných základov.

   Smazat
 20. Je naprosto zřejmé, že pád "dvojčat" byla řízená demolice. Navíc jaderná - pomocí podzemních náloží.
  Jen tak lze vysvětlit, kam se vypařilo 200 000 tun materiálu, které obě věže vážily.
  Tuto věc měly vyzkoušenou v 60. létech jak Pindsové tak i SSSR.
  Celou tuto nejpravěpodobnější hypotézu lze nalézt na internetu.

  OdpovědětSmazat
 21. Je pravda, že se z archivu NASA ztratily originální snímky, filmy, vzorky hornin a další věci z přistání na Měsíci? Pokud ano, svědčí to o všem.

  11.9. - hoří 400m budova takovým žárem, že se roztavily ocelové nosníky a budova se dokonale zřítila až k základům do několika minut. A v troskách se našly pasy? Commedia dell Arte.
  Našly se i kusy letadla? Jsou někde uchovány? Letadlo narazilo, vybouchlo, ale větší část byla mimo budovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a pokud NE, tak si vymyslíš další, jinou pičovinu, která bude "svědčit o všem". A tak stále dokola.
   To je modus operandi vás, konspiračních pošuků.

   Smazat
  2. 14,07
   O ztracených dokumentech mluví i sami amináměsíčníci….holt je raději někdo dobře ukryl,než by se přišlo na další nehoráznou amiLEŽ!

   Smazat
  3. 13:57 tu ztrátu NASA oficiálně prezentovala u soudu, když byla vyzvána k jejich předložení jako protidůkazu. NASA prý přivezla z měsíce cca 400 kg měsíční horniny. Ta se také poněkud ztratila beze stop. Jediné vzorky k bádání dostali vědci ve světě zatím jenom od Rusů (z Lunochodu), těch bylo celkem asi 400 gramů :-)

   Smazat
  4. 15:03

   Američané s patřičnou vážností věnovali měsíční horninu Holandskému muzeu, ale ti holandští šmejdi se zachovali neuvěřitelně sprostě, když vzorek poslali k přezkoumání. No, a vědci zjistili, že ten šutr nikdy na Měsíci nebyl, že je to podvrh.

   https://www.telegraph.co.uk/news/science/space/6105902/Moon-rock-given-to-Holland-by-Neil-Armstrong-and-Buzz-Aldrin-is-fake.html

   Smazat
  5. A zastánci amerických "právd" budú tvrdiť že je to len náhodička ten kus skamenelého dreva ktoré dostalo Holandsko ako dar od Američanov z Mesiaca
   Tu je k téme niečo viac:
   https://aragonit11.blogspot.com/2019/07/uplynulo-50-rokov-odvtedy-ako-clovek.html

   Smazat
 22. Oficiální fantasy příběh je v troskách od samého počátku. Nyní jde o to, kdy to oficiální místa připustí. Podle mého názoru, až viníci zemřou, anebo kdyby se radikálně změnila vládní garnitura, tedy spíš garnitura CIA. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. myslím, že to nepřiznají nikdy, protože na té lži spočívá poslední zoufalá hrdost této země před ekonomickým kolapsem, po kolapsu možná

   Smazat
  2. Presne tak do posledného dychu budú platiť trollov a masírovať verejnú mienku so svojími "pravdami"
   Peňazí na to majú dosť a vždy si ich natlačia koľko potrebujú napriek astronomickéhu zadĺženiu

   Smazat
 23. Kolečko manipulace se nějak zadrhává,jo Pepa Goebels to byl jiný kádr,ten to dotáhl do konce.

  OdpovědětSmazat
 24. Jak to rikal ho nás jeden stréc-ve fšeckim je švindl,jenom v kořalce bévá VODA

  OdpovědětSmazat
 25. Světové obchodní centrum? Můžete mi říct, kolik v budově zemřelo světových miliardářů? To v budově pracovali jen uklizečky, ostraha a udržbáři?

  OdpovědětSmazat
 26. Na základě toho co jsem se dozvěděl, podotýkám jen z youtube, baráky - řízená demolice. Záběry v televizích celého světa - počítačová grafika. Ta letadla do těch budov vůbec nenarazila, nehledě, že poslední budova se zřítila nějakým zázrakem - do ní nenenarazilo žádné letadlo. Nemám tu trpělivost a čas číst podrobně všechny komentáře, jestli se někdo zmiňuje o té počítačové grafice. Jen otázka na závěr: Je nějaký svědek /ale neuplácený/, který viděl anebo prokazatelně nafilmoval ta letadla? Ostatně, jak to, že ty budovy spadly, když spadnout neměly, protože byly tak navrženy, že by neměla po nárazu letadla spadnout? Když v USA existuje celé sdružení architektů, které se vyslovilo proti vladní verzi pádu budov, tak to je na pováženou. Divím se, že někteří komentátoři tu prováději něco takového jako hájení šetření Warrenovy komise v případě vraždy Kennedyho. Celý svět, alespoň ten rozumný, se domnívá, že Warrenova komise je zcela vedle. Asi je třeba dalších 20 let, aby se totéž řeklo o pádu těch výškových budov v New Yorku v roce 2O01, to jest, že celý svět se domnívá, že verze vladní komise o pádu těchto budov je zcela vedle. To vedle již začíná u teploty - kerosin hořící vyvine maximálně teplotu 800 stupňů, kdežto ocelové nosníky těchto budov by byly schopny se roztavit pouze u teploty tavení železa, to je myslím 1400 stupňů Celsia - promiňte mi lenost, nechce se mi to kontrolovat někde v chytré Wikipedii, možná ta teplota je o něco vyšší. A tak dále a tak dále. Opět můj Zeitverlust - to je ztráta času německy. Když už tu máme ten všude přítomný Zeitgeist - duch Nové magorské doby. Magoři buďte zdraví. Salvete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolego, havloida nepřesvědčíte, to je speciální sorta pěstovaná pro velké sebevědomí.

   Smazat
 27. 11. září 2019 na ČT 2 ve dvě hodiny ráno byl uvedený dokument ve kterém se říká, že únosci byli ze Sudské Arábie, ale USA zaútočilo na Afganistan a Irák, které s útokem na dvojčata neměly nic společného. Dále se tam hovořilo o tom že saudům i přes zastavení letového provozu nad USA bylo dovoleno odletět a že FBI a CIA bránily ve vyšetřování skutečných příčin událostí 11. září 2001.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.