Reklama

pondělí 9. září 2019

Orbán: Nepřipusťme, aby migrace řešila demografické problémy!

Viktor Orbán, maďarský premiér
-rp-
 9. 9. 2019 HungaryToday a PrvníZprávy
 Během projevu maďarský premiér Viktor Orbán napadl myšlenku, že migrace by měla být využita k vyřešení demografických problémů, kterým čelí mnoho západních zemí.

Během projevu na demografickém summitu v Budapešti Viktor Orbán zdůraznil, že nejdůležitějším problémem, kterému v současné době Evropa čelí, je úbytek obyvatel.

„Proč tomu tak je?" To rozhodně není kvůli nějaké nemoci křesťanské civilizace - konec konců počet křesťanů roste po celém světě. To je obecně nemoc Evropy, “ řekl Orbán.

Podle maďarského premiéra nesmí být přistěhovalectví nikdy považováno za řešení demografických problémů.

„Nikdy nesmíme akceptovat výměnu obyvatel," prohlásil Orbán.

Orbán také poznamenal, že jeho vláda v současné době pracuje na silné politice, která upřednostňuje rodinu a motivuje mít děti.

„Bez rodin a dětí národní společenství zmizí,“ vysvětlil Orbán, „a pokud národ zmizí, ze světa zmizí něco nenahraditelného“.


Podle Orbána může být budoucnost národa a lidí zajištěna pouze tehdy, pokud budou rodinám národa zaručeny lepší finanční příležitosti mít děti na rozdíl od toho, že nebudou mít děti

„Vyhrajeme jen tehdy, pokud dokážeme vybudovat systém, ve kterém ti, kteří rodí děti, žijí podstatně lépe, než kdyby neměli rodinu," pokračoval Orbán.

To je způsob, jakým maďarská vláda prosazuje svou rodinnou politiku.

Orbán také kritizoval „nesmyslný“ takzvaný zelený argument, že Evropané by měli přestat mít děti, aby zachránili Zemi, a řekl, že tento druh argumentu by měl být zcela zamítnut.

47 komentářů :

 1. Škoda,že tady jsou mazany návrhy jak by SPD mohla dosáhnout většiny v parlamentu a ne mizivých 10 bezmocných %!

  Neměla by se zdejši mlčici většina u pana šéfa Okamury stěžovat na činnost nového pana Koniáše a napsat o tom petici do parlamentu?.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Osobně pochybuji, že by byly odstraňovány z diskuzí slušné názory k věci, tj. k článku. Pravda je, že celá řada diskutujících jen zneužívá články k tomu, aby se mohli vypisovat ze svých frustrací a nenávistí, články možná ani nečtou. O tom diskuze na NR prostě nejsou. Naopak zde zůstávají mnohdy oplzlé a urážející bláboly, také asi je to tím, že ten, kdo takové diskuzní skvosty odstraňuje, to prostě nestíhá, protože ten, kdo píše podobné sračky, se zase vrací a píše dál stejně sprosté, případně ještě sprostější sračky, drzost takových psychopatů totiž nezná mezí. Musel by být nějaký nástroj, který by zabránil takovým exotům do diskuzí vůbec vstupovat. Pochybuji, že by byly odstraněny nějaké "návrhy", diskuze k článkům NR mají svoje pravidla, a měla by být pro diskutující závazná. Ne jak si mnozí myslí, že na to kašlou a budou si zde verbálně veřejně luxovat své postižené útroby.

   Smazat
  2. 16:53 Nikdo vám přece nebrání ve vytvoření takové petice a ke sbírání podpisů. "Chceš-li pohnout světem, pohni nejdřív sám sebou", říká klasik. Hlavně neúkolujte druhé.

   Smazat
  3. Dopadlo to tak ze feministkam a feministum v EU vladne Erdogan a DIKTUJE , co bude a co ne. Za to dostava tucne miliardy , kdykoliv si preje a vlady EU ihned pribehnou..

   Smazat
  4. 2.08
   To panáčku můj úkol neni!

   TO JE ŪKOL MLČICI VĚTŠINY!

   A co vy tam vnitráci z ČSSD,jak vám ubihá nočni služba,už jste konečně pod 5% co?

   Smazat
  5. 17.53

   Osobně si můžete dělat s koňskými klapkami na očich co chcete.
   Vzkaz pro vás byl vymazán a vy budete stále slepým starým šimikem?
   Za to se nemusite stydět ostatni jsou tiskem a tv ohlupeni ještě vice než vy!

   Smazat
  6. Bavte se k věci. Orbán má pravdu. Pokud se někdo rozhodne mít dítě, měl by za to být společností oceněn. Nejen žena, ale i muž. Rodina nebo i partnerský svazek muže a ženy by měl být při zplození dítěte například odměněn dřívějším odchodem do důchodu. Dejme tomu že žena 2 lety a muž 1 rokem dříve. K tomu by mohl stát těmto lidem přispívat na bydlení, na školní potřeby, na dopravu a návštěvu kulturních zařízení. Také by mohli mít menší daně. To vše jen za předpokladu, že má rodič stálé zaměstnání a o děti se řádně stará, tj. děti navštěvují školy. Těch možností je mnohem více. Obráceně bezdětní by mohli mít větší daně a pozdější odchod do důchodu. Bylo by vhodné podnítit na toto téma veřejnou diskusi. S tzv. prorodinnou politikou by měla vláda přijít co nejdříve, nejlépe už včera. Zatím se pro to nic nedělá a počet obyvatel Evropy se snižuje. Náhrada migranty z Afriky či Asie není logická. Když už, tak jen výběrem z těch, kteří nám mohou v něčem pomoci. Nedělejme z migrace právo. Přinese to jen utrpení pro stávající obyvatele Evropy a možná i občanské války tam, kde islámská migrace převýší starou populaci. Stačí se podívat na Kosovo nebo Bosnu. Podobným směrem dnes kráčí Švédsko, Německo, Británie, Francie, Itálie, Belgie, Nizozemí a mnohé další země a to je špatně!

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Vy jste 16:19 obrazem naduté hlouposti. Jednak nikde na světě žádný komunismus nebyl, druhak, ony „naloupené biliony“ nezmizeli nikam jinam, než do společného hospodářství, které užívali všichni, ne jen úzká vrstva v nadměrném luxusu vil se služebnictvem, řidiči, zahradníky, snad i krom luxusních aut i s jachtami a letadly ...
   Komunistická výchova nespočívala v ničem jiném než v tom, že přednost nad zájmem jednotlivce, tedy sobectvím, měl zájem celé společnosti, že konat pro společnost je povinností a hrdinstvím. Rodina měla plnou podporu státu i v daňovém systému, kdy bezdětným snad od 26. nebo 28. let rostla daň z příjmu, zatímco rodičům dětí byla snížena a matky dětí, podle jejich počtu, měli dřív nárok na starobní důchod.
   Výchova v kapitalismu spočívá v čem? Prosazuje individualismus, starej se každý o sebe sám, prosazuj se v konkurenci jak dovedeš a pokud neobstojíš, jediným viníkem jsi ty sám. Zákon džungle je, s nějakým tím zákonným omezením, ale v principu, plně legalizován.
   To, že neznáte obsah pojmu „materialismus“ vás jen usvědčuje, když se domníváte, že komunistům mělo jít o společnost nadměrné spotřeby, když právě naopak, kapitalistická společnost si nadměrnou spotřebu vynucuje, jinak bankrotuje! To vám uniká?

   Smazat
  9. 16:19 co dodat.Jste hlupák.

   Smazat
  10. A o čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Bez výhrad souhlasím s názorem a politikou maďarského premiéra pana Orbána. je to jediná možná cesta, jak se nestát otrokem ve vlastní zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni s ním už souhlasí i ochránci zvířat, protože neoplodňují jen čubky, ale i ovce, kozy a další hospodářská zvířata.

   Smazat
 3. Škoda,že takové politiky česká země nemá,jsou tady potřeba jako sůl!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Vše už tu bylo. Svobodným a bezdětným vysoké daně. Na první dítě snížit daň a základní příspěvek. Dvě děti optimum, třetí maximum. Další děti pod sociálním dohledem a přídavky řešit individuálně´v závislosti zda nejsou pro "příjem". Takovéto rodiny "spravovat" i na dohlížení kam mizí tento příjem. Zvláštní finanční ocenění bych navrhoval pro "prvomanžele" do rozvodu, nárok od prvního dítěte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povolný, zase melete hovadiny. Co tu už bylo? Nejvíce dětí se narodilo hádejte kdy? V letech 1943 a 1944. Ano, správně. Za války.
   Běžte s vašim sociálním inženýrstvím do prdele. Jen škodíte.

   Smazat
  2. 18:29
   To,že se v tý době vyskytnul tvůj FOTR nebo MUTR neznamená,že byla v protektorátu narozeni nejvíc děti!!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 18:29- Měl jsem o Vás lepší mínění.Já mluvil o motivaci státní. Existuje také motivace nestátní, tedy pudová v ohrožení ale to byste musel o tom něco vědět!

   Smazat
  6. www.demografie.info.cz
   je jedna z mnoha možností, kde najít informace o počtu narozených dětí v Tuzemsku, ať už se jmenovalo v dějinách jakkoliv. Až někam do let po První světové
   ( porodnost daleko nad Protektorátem) po devadesátá léta.
   V levém okraji webu jsou pojmy, na které můžete klikat a dozvědět se relevantní údaje, grafy i komentáře. Chce to skutečně něco přečíst, ale je to tam.
   Viktorovi Orbánovi můžeme fandit, ale převzít od něj (kromě solidarity) mnoho nemůžeme. ,,Husákovy děti" jsou produktem ,,socialismu s lidskou tváří", kdy se po dlouhé době smělo o populačních problémech veřejně diskutovat. Následovala opatření, z nichž hlavní byla bytová výstavba. Ovšem mějme na paměti, že početné ročníky Protektorátu v 80 létech argumentovaly, že byty 4+1 potřebují o víkendech, kdy přijedou ,,mladí" a ,,kam bychom je dali". Pokud si někdo mladší myslí, že tito stárnoucí lidé se přestěhovali počátkem 80. let do menších bytů a velké přenechali mladým, je na omylu. Za výměnu velkého bytu za menší metodou kus-za-kus mladí ukrutně platili (v hotovosti a bez daně) a v beztřídní společnosti se bohatlo tímto způsobem. Inu, podnikáním to nešlo...I nemovitosti měly cenu, psanou ve smlouvě a v obálce šel několikanásobek částky bez daně. Na venkově se s cenami nemovitostí licitovalo na základě zkušeností z období nulové nezaměstnanosti a průmyslu na venkově a pokud změnu po převratu prodávající včas nepostřehl, dům čekala demolice ( nanejvýš zažil krátké intermezzo s neplatícími bezdomovci).Řešení je sice nutné, ale je možné, že potřebné materiální prostředky budou použity jinak (nákup zbraní,investiční pobídky a podobně).

   Smazat
  7. 18:36 Však ty taky nemáš zrovna ideální původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj coby delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg!

   Smazat
 5. K mazání. Píši už nějaký rok a ne ojediněle a ještě nikdy se mi nestalo, že by mé sdělení bylo smazáno. Opakovaně jsem se přitom sám přikláněl k tomu, aby příspěvky s projevy hulvátství, sprostoty a násilí byly mazány. Chce-li někdo sdělit svůj názor, jde to i když je jeho názor zcela opačný, naopak použití "silných slov" ¨naznačuje, že autor má jen vztek a nenávist, ale chybí mu argumenty.
  Co to je prosím neomarxistická mortadela. Četl autor těchto slov něco od K. Marxe? Pochybuji. Ne nejde o neomarxismus ale o neonacismus, ti lidé se cítí povznešeni nad lidí - nadlidmi. Jinak také opakovaně jsem psal o tom, jak jsme zlikvidovali po r. 1989 prorodinnou politiku, jesle, školky, startovní byty pro mladé manželské páry, rodiny, jakoby velká rodina byl výmysl socíku a naopak jakoby jedináčci v náruči maminky až do dospělosti (a někdy závislé pak až na důchodech svých rodičů) byl ten správný krok! A je tomu naopak, izolace dětí od vrstevníků narušuje jejich imunitu a stojí u základu nejen alergických onemocnění! Víte, jak vypadaly venkovské i městské rodiny před sto roky, kdy se o socíku u nás nikomu ani nezdálo. To byly jesle a školky jednak samy o sobě a se sousedovic pak dětské kolonie. Jesle a školky byly rozkradeny a nahrazeny soukromým byznysem, který vysaje z maminek vše, co vydělají. Ani nemyslím, že ty statisíce za dítě maminkám jsou to jediné správné, zdá se mi, že je to berlička, která se stejně dříve nebo později zláme - při inflaci dětského zboží.... Služby pro maminky, vraťme tety - dětské zdravotní sestry a jesle, vraťme dětská pískoviště a hřiště, která jsem věnovali českým psům a kočkám a děti jsme zavřeli do ojedinělých kotců, daleko od jejich domovů, takže maminky na ně z okna nevidí, vytvořme atmosféru, aby se maminky nemusely bát o své děti, když si jdou začutat pod okna domu fotbálek... Tak to je to co nedovedeme, např. již proto, že v rámci demokracie u nás mohou volně pobíhat lidé třeba s bludy, že jsou dětmi pronásledováni, nebo že jsou povoláni k trestání hlučících dětí. Musíme se tedy rozmyslet, zda zavírat děti či šílence... Úpadek natality u nás není vinou žen, ale vinou režimu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo vážený anonyme 18.28 ( a opravdu si vás vážím za velice moudrý názor) tak tedy vážený anonyme, myslet si, že se "vláda věcí tvých se k tobě navrátí, ó lide - navrátí"... by byla science fiction. Zadáním bylo co nejrychleji vše v bývalé ČSSR zmrzačit, roztrhnout stát na dva kusy, a zničit úplně všechno, především pak soběstačnost. Ta není. Takže kdybychom si začali s "hlasem lidu" - jak bychom dopadli? Západní obchoďáky by nedovezly potraviny, a z kohoutků by přestala téct voda. Základní věc - a dobytče chcípající hlady je submisivní,apatické ke všemu. Takže by z nás udělali podobná dobytčata - sankce - sankce - sankce - to ta smečka lotrů opravdu dobře ovládá. Jak kdysi zpíval K.Kryl - opravdový hrdina, taky proto byl opomíjen a umlčen -... "zas budem jen tančit, jak jiní nám pískají, hopsat tak dlouho, až zlámem si vaz!"... Zatím se realizují doslova a do písmene slova z jiné jeho písně ...."a s hubou rozmlácenou, dnes zůstali jsme němí. Ne, nejsme na kolenou - ryjeme držkou v zemi".... Co z toho se neuskutečnilo?

   Smazat
  2. Za co si toho komentu vážite pane neinformovaný,vždyt on ten diskutujici nevi co to NEOMARXISMUS je!
   Proč to tady nedá redakce vlevo,kde jsou stabilni přispěvky,pak tu máme ohlupené strejdy,kteři tu šermuji s Karlem Marxem nebot jsou vedeni do informačni temnoty naši neomarxistickou vládou,která podporuje svinstvo anarchie a ten pochod institucemi,který je veden pražskou kavárnou a vnitráky ČSSD a zdá se podporován ohlupenými ovčany vašeho typu!

   Smazat
  3. 18.28 a 18.48
   nebyli smazáni nikdy proto,že prostě jsou ohlupeni a nic nevi a dokæži to neslušně pedkládat ostatnim!
   To je jejich podil na ohlupováni ostatnich!

   Smazat
  4. No - 18.56 - můj typ nechte laskavě na pokoji, sračky o neomarxismu nejsou na programu, a nechápu, proč tady luxujete svoje zahleněné útroby. Já rozhodně a v žádném případě nejsem ohlupený občan, ale svoje názory dokážu prezentovat slušně, a pokud možno podpořit je věcnými argumenty.Abych jen neutrálně nadával, to je způsob parazitů zajištěných nějakou formou podpory ( důchod, ID, ČID) dřepí celý den u počítačů, protože si to mohou dovolit, a svým plkáním zahánějí nudu. Názor, jehož si vážím, vyjádřil jasně, že nejde o neomarxizmus, ale o neofašizmus, a píše věcně a pravdivě - na rozdíl od trapáků, jejichž potřebou je jen urážet,a pošklebovat se. V životě jsem nepodporoval šmejdy, lumpy, pokrytce, a politiky.

   Smazat
  5. 21.45

   Trapáku ja tu žadneho pana Hitlera nevidim,ale zato tu jste vy,který nevi co neomarxismus je a smrdi jim na hony.
   Proč nepožadujete po redakci zavěšeni vysvětleni co je to neomarxismus do pevné rubriky vlevo a chcete podporovat snad prý jen ty fašisty!

   Smazat
  6. Blbečku 10.40 - proč lezeš se svojí duševní chorobou diskutovat? Vždyť jsi evidentně blbej, ani neumíš český pravopis, tak co se sereš diskutovat? Abys předváděl svojí blbost? Tak to už stačilo, už ses předved, tak snad to skončíš - ne? Žvatlat o "neomarxizmu" pořád dokola jak debil. Fuj hnus.

   Smazat
  7. No, ale pořád nevíme, co je to "neomarxismus", jakou má spojitost s filosofií Karla Marxe. Já jsem si něco z něho přečetl jako mladík, netuše, že bude deklarován pozdějí ve Velké Británii za největšího filosofa druhé tisícíletí po Kristu. Já tedy nevidím vůbec žádnou souvislost mezi Marxem a čímkoliv, co nám předvádí politická scéna zemí EU. Má to být snad slovní hříčka? Co vidím/slyším, to je vytahování se politiků zemí EU a politruků Bruselu nad lidi ostatních zemí Evropy, antirusismus, nenávistnou propagandu, asociálnost a dehumanisaci, podporu válkám. A to vše je v rozporu s K. Marxem a naopak v souladu s Mein Kampf.

   Smazat
 6. POKUD
  srovnáte zmíněný demografický problém s klasickou rodinou,
  tj. muž a žena + děti, což byl v normálních dobách základ státu (rodina), snad dojdete ke stejnému názoru jako já, že totiž problém teoreticky neexistuje.

  Když v rodině dospějí děti a založí vlastní existenci,
  tak se náklady na chod domácnosti výrazně sníží, nemusí se kupovat tolik potravin,spotřebuje se méně vody a jiné energie ad.
  TOTÉŽ by se dalo očekávat při stávajícím úbytku populace v některých státech, což je ale prakticky vyloučeno z jednoho prostého důvodu :
  Nenažranost kapitálu.
  Každý rok se od přínosů ekonomiky očekává, že se HDP s porovnáním s předcházejícím rokem zvýší a nikoliv sníží.

  A když není na pracovním trhu dostatek požadovaných mont otroků, tak se dovezou, nyní nejčastěji z Ukrajiny, že ano...
  Dovozy pracovních sil z ciziny
  udržují svými daněmi v chodu také a to především, přebujelou byrokracii na všech stupních státní správy.
  Deseti tisíce darmožroutů, poschovávaných v nejrůznějších institucích je třeba živit, neziskový sektor s posláním politických úderek také.
  VLÁDA,
  která by odřízla neziskovky v rolích cizích agentů od financování ze státního rozpočtu,
  vláda, která zredukuje byrokratický aparát aspoň o třetinu ze současného stavu,
  toť vláda, která se v ČR od r. 89 ještě nenarodila...
  KECI
  o nedostatku pracovních sil si můžete strčit za klobouk...
  Výsledek této politiky
  je patrný, už nikdy vyrovnaný rozpočet, ale trvalé zadlužování, k užitku banksterů.

  OdpovědětSmazat
 7. Všechno se zvyšuje: HDP, dluhy, exekuce, věk do důchodu, bezdomovectví no prostě rosteme a rosteme až se po....me. Je potřeba udržovat určitý počet obyvatel ale ne růst v oběmu ale v kvalitě vzdělání. Příjde robotizace a většina občanů má vzdělání na ho.no. Proč tady stavěly montovny a dovážejí do nich pracovníky? To je mohly postavit tam odkud ti dovezení jsou. Takhle jen devastují morálku a naši zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejde zdaleka jen o montovny, neinformovaný troubo:

   https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/berou-vic-nez-jejich-sefove-presto-je-techto-lidi-v-cesku-i-jinde-obrovsky-nedostatek-casto-se-saha.A190908_211709_ln_domov_ele

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a pochopitelně ty tady nemůžeš chybět, přiblblej americkej dědku se svejma každodenníma kravinama. Jdi do hajzlu - nejsi nic. Ani Čech, ani Američan - jen zapomenutej, opuštěnej pitomec. Když jsi odtud utíkal, asi sis připadal jako borec, a teď je z tebe Floridská zdechlina, denně lezoucí diskutovat s Čechy - není ti to blbý?

   Smazat
  2. No ty jsi ale prase sprostý, anonyme 16.21 - až na to, že používáš pořád ty samý, opzlý, úchylný a sprostý nadávky. Jsi ubohej impotentní úchyl, psaním oplzlých nadávek se u počítače rajcuješ, protože ničeho jiného nejsi schopnej. Nejsi schopnej ani normální diskuze nebo konverzace - vyskakuješ se svými oplzlostmi jako když úchyl vytahuje na lidi čuráka a dělá mu radost, když jsou zhnuseni. Možná že jsi vobřezanej ksindl, a co tady píšeš za sprostý sračky, by už bylo na trestní oznámení. Kdybys mi za to stál ty duševní mrzáku. Jeď si na Floridu za tím duševním mrzákem - bývalým Čechem, kterej leze diskutovat ze stejného důvodu - urážet a pošklebovat se - taky se tím zabavuje a rajcuje, byli byste dva duševní mrzáci spolu.nemusíš ho tady glorifikovat, jeď za ním a užívejte si sprostot a oplzlostí.

   Smazat
  3. 17:01
   Když to nevadí redakci nenaděláte NIC!!!!

   Smazat
  4. 16:21 tapeta ke smazání.

   Smazat
  5. 17:54
   Těch jeho mOUDer je tady něúrekom,ne jen 16:21 pane kolego.

   Smazat
  6. 16:21 to se pozná,že jsi inteligent

   Smazat
 9. Orbán by určitě NEMĚL JINÝ PŘÁNÍ,NEŽ SE NA VLASTNÍ OČI VIDĚT A HLAVNĚ"""DISKUTOVAT""""s takovým papundekloblbem!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tímhle?☺ - https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-daae09ac5e050c8b8e2e21e7c7a1d518

   Smazat
 10. Proč stále někdo vymýšlí něco co bylo vymyšleno před 50.ti léty za Husáka.Postavte v každém krajském městě do 5. ti let sídliště velikosti Jižního města v Praze.Polovinu bytů družstevních polovinu státních.Mladí by nechodili do posilovny,ale na stavbu.Ostatní byty prodávat nebo pronajímat manželům za přijatelný nájem.Ale.....většina výsledků práce jde do zahraničí,protože nic není už naše a těch pár českých miliardářů vám na populaci a na vymírání národa se..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonymní9. září 2019 20:51 trefil jste do černého toto řešení se mnoha mocným nelíbí a to je ten důvod proč ho odmítají,protože by museli omezit zisky nadnárodních hajzlů.

   Smazat
 11. U nás pro zlepšení porodnosti nepotřebujeme migranty z Afriky.
  Bohatě nám to zajišťují naši občané, byť trochu snědého
  zabarvení.
  Ovšem není to jen tak černobílé. Je tady spousta těchto lidí,
  kteří pracují a dělají tam, kde by se "náš" člověk přinejmenším styděl. Za tu lopatu či krumpáč.
  Bída je ale v jejich natalitě. Každá nadprodukce je škodlivá.
  Jejich děti jako smetí, jak tak pozoruji, se už moc těch lopat nechytají. Ale zase, abych přidal na druhou hromádku,
  "naše" děti se také dovedou vyhýbat prospěšné práci.
  "Studují". Fajn. Že prý máme stále málo studentů. Otázkou je
  ale co studují ! Většinou hlavně to, jak být "lepšolid".
  Protože takový člověk, mnohdy defakto chuďas, se cítí jak
  psáno výše.
  Navíc a to je rovněž důležité, stává se automaticky voličem
  lepšolidí. Jsou tím i samozřejmě "prozápadní". Hlavně se to
  vidí v "postkomunistickém" světě.
  Na tradičním "západě" to bývá opačně. Tam studenti už dávno
  ví své, co je kapitalismus se svými cykly, zač. A jak je to
  skutečně s těmi "lidskými právy".

  OdpovědětSmazat
 12. Skvěle Viktor Orbán je třeba více takových politiků v Evropě.

  OdpovědětSmazat
 13. ZELENÝ ARGUMENT. Jsem toho náhledu, aby tak zvaný „zelený argument“nebyl pouze zamítnut, ale aby byla jeho propagace posuzována jako trestný čin. Něco jako propagace genocidy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.