Reklama

čtvrtek 19. září 2019

Oznámení o podezření z trestné činnosti starosty Koláře a 33 radních

19. 9. 2019 AlianceNárodníchSil a PrvníZprávy
Aliance národních sil podala v pondělí 16. září 2019 na Městské státní zastupitelství Praha oznámení o podezření z trestné činnosti, která se týká jednání zastupitelů Prahy 6 ohledně přemístění sochy maršála Koněva. Co se v oznámení píše?
Také skutečnost, že nedávné rozhodnutí Zastupitelstva Prahy 6, iniciované jejím starostou Kolářem, je zřejmě protizákonné, neboť radní rozhodli o věcech, které jsou mimo jejich vlastnictví a kompetence a na kterou upozornil redakci webu Prvnizpravy.cz zeměměřič Ludvík Smýkal přivedl Alianci národních sil k oznámení o podezření z trestné činnosti, která se týká jednání zastupitelů Prahy 6 ohledně přemístění sochy maršála Koněva.

„Vlastní-li pozemek p.č.2114/5 v k..Bubeneč obec Hl.m.Praha, lze oprávněně předpokládat, že je též vlastníkem movité věci na ní umístěné a znázorněné v mapě katastru nemovitostí - sochy maršála Koněva.
O zrušení, příp. změně, způsobu ochrany nemovitosti nerozhoduje Zastupitelstvo Prahy 6, ani její starosta Kolář, ale příslušné orgány státní správy," napsal pro web Pravnizpravy.cz Ludvík Smýkal. Na tuto skutečnost se odkazuje i dokument, který byl předaný zástupcem Aliance národních sil na Městské státní zastupitelství Praha.


Podání oznámení o podezření z trestné činnosti

Aliance národních sil podala na Městské státní zastupitelství Praha oznámení o podezření z trestné činnosti.

Podezřelí:

neznámý pachatel,
starosta Městského obvodu Praha 6 Mgr. Ondřej Kolář,
33 radních Městského obvodu Praha 6,
Miroslav Minář.
Prvnizpravy.cz rovněž napsaly ...
Mohlo vůbec zastupitelstvo Prahy 6 rozhodovat o soše maršála Koněva?

(ps, Aliance národních sil, Prvnizpravy.cz, obrázek: hlavní stránka webu ANS)

140 komentářů :

 1. Piráti řeknou, že "Tak je to spravne, tak toma byt"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo by si dal do názvu strany slovo jako vrah, podvodník, zločinec, pirát. Co chcete očekávat od těchto lidí, než to co mají v názvu své strany?

   Smazat
  2. Omlouvám se, že nepíši k tématu, ale opravdu stojí zapozornost mediální masáž a demagogický výplach mozků na seznamu.

   Syrové svědectví ze Sýrie: „Lidé mizí. Bombardují nás každý den. I teď, když spolu mluvíme.“
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/syrove-svedectvi-ze-syrie-lide-mizi-bombarduji-nas-kazdy-den-i-ted-kdyz-spolu-mluvime-79102?dop-ab-variant=1&seq-no=1&source=hp.

   publikováno opravdu v příhodné době, ve vypjatém
   českém politickém ovzduší.

   Smazat
  3. dále k 13:30 SA obvuňuje Írán na základě trosek raket a objevuje se i dvojí metr dle přísloví :

   "Když dva dělají totéž, není to vždy jedno a totéž"

   Hle francouzské ohodnocení případného viníka :

   "„Jde o válečný akt. Když střely jednoho státu zasáhnou jiný stát, je to válečný akt, ale musíme se vrátit k zásadě deeskalace,“ uvedl Le Drian a dodal, že francouzský prezident Emmanuel Macron má v plánu se na Valném shromáždění OSN v New Yorku setkat s americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho íránským protějškem Hasanem Rúháním. List The New York Times dnes s odvoláním na íránské zdroje napsal, že kvůli problémům s vydáním víza ale íránský prezident Hasan Rúhání možná Valné shromáždění OSN nenavštíví.

   V případě napadení Libye francouzi se samozřejmě o válečný akt nejednalo, rovněž v případě napadení Jugoslávie, Iráku, či Sýrie atd.

   Trnitá to cesta .....

   Smazat
  4. Toz piráti só globalisticke projekt......

   Smazat
  5. Kolik vsadíte na to, že policie začne stíhat ?

   Smazat
  6. Slovom "Pirát" sa tiež označuje druh zábavnej pyrotechniky, ktorá po použití ostatných obťažuje nadmerným hlukom, zápachom a odpadom.
   Piráti sú vo vačšine krajín zakázaní okrem Silvestra

   Smazat
  7. 13:30, chudinka džihádista. Jak k tomu přijde, že dostává nářez nejen od zloducha Asada a jeho neméně agresivních ruských kamarádů, ale taktéž sem tam od svého druha spoza oceánu. Ba i bratr ve víře, Turek, ho poctil nějakým tím pohlavkem, když něco sprasil a nezabil určený počet Kurdů. A což teprve Kurdové, ti vzteklí psi... ti ho mastí den co den. Jak může v míru dělat džihád? Nemůže. Teď nezbývá, než se trmácet do blbé Evropy.

   Smazat
  8. Kolář je TOPák.

   Smazat
 2. Ale to oni moc dobře vědí, že je to pitomost a nesmysl, ale ta možnost kopnout si do mrtvoly a provokovat tak Rusko, byla moc lákavá, nehledě na to že zkouší jak dalece jsou lidé zblblí a nechají si .rát na hlavu. Nezapomeňme, že tu byly už pokusy o majdan, a ten cíl tu asi stále je, jenom se v rámci možností malinko odsunul. Příprava na ovládnutí zblblých pražáků, jede na plný pecky a 30. výročí sametového pšouku je třeba náležitě využít. Taky by si lidi mohli oprávněně říci, kdo a pro koho ta změna byla a kdo z toho má prospěch, obyč lidé určitě ne, jenom lumpové, grázlové a nejhorší nemorální sběř. Prostě nejlepší obrana je útok, a aby mohli dále krást a vlastizrádně podvádět národ udělají spolu s Ušáky všechno. Jenomže mlýny melou a melou, sice pomalu, ale jistě. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 3. Účelem bylo zhoršit vztahy s Ruskou federací, poštvat proti sobě lidi v celé republice, z osvoboditelů udělat zločince a z vrahů hrdiny. Toho všeho bylo dosaženo. Z Amerického velvyslanectví pro starostu Koláře a jeho náměstky přišlá velká pochvala. Všimněte si faktu, že kdyby nebyla německá okupace, nebyl by důvod, aby nás Rudá armáda osvobozovala od německých nacistů a vrahů. Všimněte si, že dnes se o německých vrazích mlčí, ale o Rudé armádě se hovoří jako o okupantech. Tak to je účel celého toho tažení Koláře. Ti co podali trestní oznámení na nezákonné jednání Koláře a spol. budou zesměšňování a označování za ruské agenty, tzv. putinovce. S tím vším Američané počítají a Kolář bude navržen za budoucího prezidenta ČR. Vsaďte se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Probíhá to po celé Evropě a i jinde na východoevropském světě. Poláci prohlásili, že Osvětím neosvobodila Rudá armáda, ale Ukrajinci. My prohlašujeme, že Rudá armáda nás neosvobodila, ale okupovala, my jsme údajně byli spokojeni s Němci na našem území. My údajně litujeme odsunu naších drahých spoluobčanů Sudeťáků, kteří plánovali a souhlasili s našim zplynováním a vypuštěním naších prarodičů komínem.

   Smazat
  2. Kdyby šlo jenom o přemístění sochy, dalo se to udělat pod jakoukoiv záminkou oprav, rekonstrukce, revitalizace, obnovení prostoru bez velké šarády. To ale nebyl účel. Účelem bylo poštvat lidi proti sobě. Celá praha je plná štváčů nacistického střihu. Primátor a starostové to jsou všechno piráti a topky. Tak co chcete.

   Smazat
  3. A to pořád křičí, jak nelze žít po staru. Vždyť nic neumí, než se vytahovat, a znají jen e-goverment (jen mizerně).

   Smazat
  4. Pro 10:22, aby ne zjistěte si kolik procent z celkové výzbroje odeslané na Východní frontu bylo vyrobeno v protektorátu B und M. Mne to kdysi překvapilo.

   Smazat
  5. Rusové to s velkou výčitkou dnes oznamují v televizi: "Vy Češi jste celou válku vyzbrojovali Hitlera proti nám!" a bohužel, mají pravdu. Protektorát pod vedením kolaborantů střihu otce a syna Kolářovic, Fialů, Schwarzenbergů a Hermannů takový byl.

   Smazat
  6. 17:00, já vím, že to nebylo moc hezké. Ale měli by si vzpomenout na ty strašné podmínky pod okupační správou, kterou oni také zažili. Určitě pamatují, že nějaké množství zradilo i u nich, velké procento bojovalo, a žen zbytek se snažil přežít. Vím, že v SSSR to bylo mnohem krutější. Jenže pokud mě paměť neklame, z Česka bylo podstatně víc vojáků u spojenců než u Hitlera. Což se o Francouzích a Polácích říct nedá, nemluvě o státech fašistických.

   Smazat
  7. 10:16
   Kolář možná na budoucího prezidenta navržen bude , ale těžko uspěje . Páč Slováci už mají před náma náskok a zvolili si ženu prezidentkou . Takže češi nemůžou zůstat pozadu a dohoní je . Je to jasné , Mirka na Hrad zavelí kavárna a bude vyrovnáno .

   Smazat
  8. gauleiter kolář se svým kolaborantským fotrem má takovou reputaci, že skončí v propadlišti dějin. Zlodějka rohlíků jakbysmet.

   Smazat
  9. V Praze je blaze a vládnou tam vlastně zločinci (piráti jsou přece synonymum zločinců). Jelikož je do zastupitelstev zvolili obyvatelé Prahy, tak lze předpokládat, že mají stejné názory jako např. p. Kolář.
   Tady je jediná možnost. Vláda by měla zkrátit nepřiměřenou míru dotací, které dostává neprávem město Praha. Obyvatelé Prahy dávají svou vůlí ve volbách jasně najevo, že od vlády ANO nic nechtějí, tak proč jim to vláda cpe?

   Smazat
  10. 14:42, 17:00 vy dva mudrlanti se pokuste vysvětlit, jak měli občané Protektorátu zařídit, aby ten nebyl součástí ekonomiky Velkoněmecké říše. Sám jsem na vlastní oči viděl, jak Gestapo zatknulo souseda. Ani ne za tři týdny byl jeho manželce doručen papírový pytel s jeho svršky a sdělením v němčině, že soused byl odsouzen k trestu smrti za sabotáž válečné výroby a trest, že byl vykonán. Podstatnější otázkou tedy je, kdo umožnil, že došlo až ke zřízení Protektorátu Böhmen und Mähren. Jako pamětník jsem si jist, že SSSR to nebyl.

   Smazat
  11. 14:42 Bohužel si nevybavím přesná čísla, ale kdysi jsem viděl údaje, jak výrazně v Protektorátu klesla produktivita práce oproti první republice. A nejvíce právě ve zbrojní výrobě. Takže kecy o tom, jak Češi horlivě vyzbrojovali Hitlera, ať si strčej někam.

   Smazat
  12. Panstvo ze 14:42 a 17:00 si dovolím informovat, že můj otec Protektorát, aby pro Říši nepracoval, prosimuloval jako nepohyblivý invalida. Že žádným invalidou není, nemohla nevědět celá vesnice ani mnozí ze sousedních vesnic. Nikdo ho neprásknul, lékaři i mnozí úředníci drželi basu. Všem hrozil koncentrák. Problém byl ovšem v tom, že celý příjem čtyřčlenné rodiny závisel na matce, když žádné podpory, pochopitelně, neexistovaly. Vím tedy, co je to hlad, co je to zima, co je to nedostatečné oblečení. Vím ale, co z takové bídy, rizik a nesvobody, znamená osvobození. Vím, kdo nás do takových poměrů nechal upadnout, kdo je realizoval a vím bezpečně, kdo nás z nich vyprostil. Vím také, jaký byl rozdíl mezi okupací Velkoněmeckou říší, a tzv. okupací za komunistů a "okupací" ze srpna 1968. Rozumím také dobře tomu, za jakou cenu se "máme dobře tak, jak nikdy předtím". Že někteří až neuvěřitelně a někteří tak zle, jak bylo za komunistů zcela vyloučené. Teď už se nedivím, že bylo možné zvolit a podporovat Hitlera.

   Smazat
  13. 17:00 Tak to je snad logický a u Evropanů očekávatelný, ne? V průběhu Rudý Báry Dvojky tomu jinak taky nebude ...

   Smazat
 4. Naprosto souhlasím. Kolář a spol jsou hovada první třídy.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taktéž souhlasím.Kolář a spol jsou podplacené a vlastizrádné děvky. Orgány jež obdržely tr. oznámení ,by měli ihned pozastavit další konání hloupého primátora a spol.

   Smazat
  2. Václave zapomněl jste na kogota Hřiba a píku Písařovicovou z ČT žumpy.

   Včera v událostech Nachra nenechala doříct ani jednu větu, brala mu ihned slovo a fiaskem bylo oslovení desperáta Hřiba: “Pane premiére Hřibe ...?“! A škodolibý smích všem divákům mimo Prahu, pražáci tak jsem zvědav na Vaši parlamentní volbu ...? To se asi pomějem jako s tím maršálem Koněvem.


   “... „Nechte mě domluvit!“ Písařovicová pod palbou: Show Babišova muže a Piráta Hřiba má dohru. Z vysokých míst

   19.09.2019 14:05
   Jak se má při jednání chovat primátor? O tom byla vyostřená diskuze ve včerejších Událostech, komentářích. Primátor Hřib trval na svých podmínkách, které prý musí Andrej Babiš akceptovat, než se začnou bavit o projektu úřednické čtvrti v Letňanech. Patrik Nacher, poslanec a zastupitel za ANO, zase tvrdil, že Hřib už na začátku šel do jednání s úmyslem ukázat svaly a nedohodnout se. A dostal se do křížku s moderátorkou Písařovicovou. Tak, že si toho všiml Vadim Petrov z RRTV ...“.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Nechte-me-domluvit-Pisarovicova-pod-palbou-Show-Babisova-muze-a-Pirata-Hriba-ma-dohru-Z-vysokych-mist-596592

   Smazat
 5. Inu, Primátor (ne sýr) HŘIB (ne houba) jistě prohlásí, že jeho Magistrát (bohužel ne Maggi....) vší silou bandy Pirátů a jejich spřeženců, včetně Bronzožrouta, SOUHLASÍ. PRAHA NESMÍ ZMEŠKAT ŠANCI STÁT SE PRVNÍM PIRÁTSKÝM MĚSTEM SVĚTA OD ZNIČENÍ KINGSTONU TÍM "ZEMĚTŘASEM".

  OdpovědětSmazat
 6. Také na památkáře je možné dát podnět. Mají ve své kompetenci to zatrhnout.

  OdpovědětSmazat
 7. Soudruzka soudkyne "potrebuje" nutne treti chalupu, tri roky stare Audi uz take neni nic moc a deti jsou doporuceny na detox ve Svycarske klinice.

  To vse stoji penize na ktere maly statni plat uz nestaci. Takze si nedelejme iluze jak tato kauza dopadne..

  A tak je to u nas se vsim.
  Kolarum patri nejen pritomnost ale i budoucnost!

  OdpovědětSmazat
 8. Není nějaká podpora ANS petice nebo něco takového protože co je moc to je moc?

  OdpovědětSmazat
 9. Normálního člověka vždy potěší, když zjistí, že se ještě najdou slušní lidé, kteří mají místo hovna v hlavě taky mozek. Díky ANS, moc držím palce.

  OdpovědětSmazat
 10. Otázka přesahuje politiku a spadá pod psychiatrii, mám strach, že se jedná o poruchu s přerostlým Egem. Už je jen malý krůček, k prohlášení - Já jsem pravda, já jsem cesta. Jsem optimista, dá se to léčit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistěže se to dá léčit, ale jediné osvobozující prací a to ještě s pochybným výsledkem. Tedy léčit ano, ale vyléčit ne - bez korekce genomu.

   Smazat
 11. Je to fajn, když si můžeme o palčivých tématech přečíst a probrat je. Když se však někdo odhodlá také aktivně čelit mocenské zvůli, investovat svůj čas a peníze, a v dnešní době už i projevit kus odvahy, má mou hlubokou úctu a respekt. To je cesta k nápravě zlořádu. Jen by mě zajímalo, proč musí takto jednat až občané, proč nekoná státní zastupitelství?

  OdpovědětSmazat
 12. Akce Koněv je celá o vyvolání nenávisti proti komunistům za to, že se domluvili s Babišem na tom, že když Hamáček vypadne, tak jej podrží. Naznačuje to už i klídek Babiše nad tím, jestli to socani zabalí, nebo ne.
  Babiš měl být souzen, ale je najednou čistý. Babiš měl být svržen zradou socanů - ale taky není. To je na demoblok už docela silná káva a tak se mstí společně s čt tím, že alespoň cíleně a záměrně nasírají pamětníky, které podle všeho veskrz všechny považují za komanče, kolaboranty a radikály, záměrným předěláváním historie.
  Pokud ale někomu děda přežil koncentrák díky osvobození rudou armádou, potom považovat takové potomky za radikály, když položí květiny Koněvovi u pomníku je trapárna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě, že se toho nedožil - Arnošt Lustig český židovský spisovatel a publicista světového významu, autor celé řady děl s tématem holokaustu. Sympatický chlapík, který přežil Hitlerův koncentrční tábor, Německý nacismus a fašismus. Osvobodila jej Rudá armáda! Němcům to nikdy neodpustil do poválečného Německa, už nikdy nevstoupil. Nevím? Jak by se nyní cítil v Praze ...?!

   Filmy: Colette, Démanty noci, Transport z ráje, Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou, The Loaf of Bread, Líbáš jako Bůh, Listopad, The Immortal Balladeer of Prague, Fighter atd.

   Smazat
  2. Babiš bude prezident.
   Ten zrzavý hňup může Koněvovi leštit boty.

   Smazat
 13. Zde vubec nejde o sochu , ale o revoltu, proti tomu vasemu narudlemu novodobemu nabozenstvi, ktere tak propagujete do nekonecna.
  Dedci rudoprdelati, prisla zmena a vase mineni nikoho nezajima... Naciste stejne jako Komuniste vrazdili opozici a vase chyba je v tom, ze vidite lumparny pouze z jedne strany ! Tato neobjektivnost z vas dela partnery starych bolseviku a proto vasi nepratele , co odstranuji sochu tento spor vyhraji.

  Vy byvali souputnici radikalniho rezimu mate vinu spolu-ucasti na politickych lumparnach !
  Uz ted jste vsechno prohrali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tu žvaníš, ty troubo?! Vůbec nechápeš o co tu jde a kdo tomu velí a kdo je u toho vůl, jako jsi zrovna ty!!!

   Smazat
  2. Honolulu, nestojím Vám o odpověď, jak to bylo s genocidou Ukrajinců?

   Smazat
  3. 12:40

   Konečně to z vás leze. Ještě by mohla být tak pitomá ta lokajská verbež nalezlá ve státních funkcích a otevřeně přiznat, že vedou válku proti lidu této země, proti všemu co je jim přirozené a vlastní, proti jejich slovanství. Že nás chtějí zašlapat do role nevolníků, oddaných na milost a nemilost západním pánům. Ale až takoví blbci to bohužel nejsou, tak aspoň že vy nemáte zábrany.
   A tu hru na jediného spravedlivého si můžete odpustit. Na to konkrétně vám nikdo rozumný neskočí. Házení kamenem je velmi oblíbenou kratochvílí hříšníků. Čím hříšnější, tím horlivější.

   Smazat
  4. 12:40 Tvoje apokalypsa za chvilku začne milánku už to dlouho nebude trvat a to si užiješ.

   Smazat
  5. 12:40
   A52 a F73,tohle je rodinná diagnostika incestního amihovada!!!!!!!!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Honolulu není z Honolulu, ale trapný troll z Horní Dolní, kterému už velmi dávno spadly hračky do kanálu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 12:40, tomu se říká demokracie. Holt může se stát, že několik období se vaši homofilní a migrantochtiví miláčkové nedostanou k lizu. Je to hrůza, já vím, ale proto jsme to v '89 dělali. Nějak jste nám, vy bolševici, už lezli na nervy a chtěli jsme změnu. Zkuste přitvrdit. Nějaký Martin Šmíd by se hodil, co říkáte?

   Smazat
  10. Sprosťárna není názor, ani argument. Přesto se pokusím vysvětlit svůj názor, protože předpokládám, že nejednám jen s placatým mozkem.Mladý muži 12:40, já osobně jsem měl kliku a narodil jsem se až po válce. Věřím svým rodičům, kteří měli zkušenost s osvobozením Prahy a vítali ruské tanky upřímně od srdce. O to byla horší desiluze z procesů. Narudlé náboženství je neposedlo, zůstali katolíky.Já si už pamatuji, jak s hrůzou poslouchali procesy v radiu a zapamatoval jsem si jméno Urválek,které znamenalo něco jako čert. Rok 68 s intervencí tanků, jsem už prožil jako dospělý.Pachuť dodnes nejlíp vystihuje tehdejší heslo =tvoj otěc osvoboditěl,ty zachvatčik Dodnes si nejsem jist, jak změnit názor na Rusko, uteklo 50 let, změnil se celý svět i Rusko. Ale placatý názor odmítám, proto nechte sochu tam co je a vy přestaňte udělovat hodnosti "rudých ďědečků". Že jsme prožili většinu života za totáče, není naše ostuda, rozhodly tak velmoci už v Mnichově a Stalinovi nás prodali na Jaltě. Mladíku, kdyby se nedohodnul Reagan s Gorbačovem, tak si nepokecáme.

   Smazat
  11. Milionový chlívek primitivnosti 12:40, který vidí lumpárny jen na jedné straně, někomu vyčítá, že prý lumpárny jen na jedné straně. :-))) To je gól. My jsme prý neobjektivní, ale z něj pryští nenávist a mindráky jako z prasklého hajzlu, což je zhruba úroveŇ jeho inteligence (kde nic není, tam se vytáhne aspoň něco z hajzlu :-) ).

   Jsi akorát k pláči, ty pomočený troubo, a tvoje nenávistné štěkání nevyděsí ani myš. Idioti jako ty totiž prohráli předem, protože si s nima každý vytře zadek, včetně teplého Jandy.

   Rudý škorpión

   Smazat
  12. 16:59 Nick honolulu je především skutečný Vlastenec, tedy rasista a aktivní člen KKK! Kdyby tě někdy ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tak tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Už brzy to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný komoušský xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  13. 13:42 Ale uncle Google ukazuje že A52 je tento ZDE! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   a F73 zase tenhle TU - https://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Smazat
 14. Paní dr. Vítové a kol. tleskám!!
  Konečně se u nás našel někdo, kdo řádným způsobem čelí protiprávnímu konání té pražské havlérky. Vlastně svoloči. Bylo na čase!!! ...

  OdpovědětSmazat
 15. 12:40 - nemůžete posuzovat činy Koněva a rudou armádu bez toho, aby jste vynechal předcházející činy fašismu a Hitlera. Obě ideologie byly katastrofou, ale pokud chcete ve věcech udělat pořádek, musíte přiznat i hrůzy fašismu.
  Revoluci v Maďarsku potřel Koněv proto, že Maďaři byli poražená země, která SSSR napadla dříve, zrovna tak dozor nad Berlínskou zdí byl důsledkem prohrané války Němců. Politické procesy, které následovaly po osvobození byly pochopitelně neskutečné svinstvo, pokud ale někdo vnímá Koněva jako symbol osvobození od Němců, pak má na to plné právo, protože k tomu prostě skutečně došlo. Němci s námi ale do budoucnosti vůbec nepočítali, proto to tehdy i s těmi 50 - tými léty bylo pro náš národ i přes ty hrůzy pro politicky nevyhovující jako pro celek daleko menší zlo. Rusové nám taky nezačali vyhlazovat vesnice.
  Nelžete, nemlžte, nezamlčujte, nepřekrucujte a nemusíte zde soptět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:42

   Žádná ideologie není univerzální katastrofou. Hitlerova ideologie byla katastrofou pro Slovany a Židy, protože proti nim byla namířena. Ale pro Němce by byla skvělá, kdyby se jí podařilo naplnit. Komunistická ideologie byla katastrofou pro buržoazii a obecně lidi, kterým vyhovuje rozdělení světa na panské a poddané třídy. Pro poddané by však byla tím nejlepším, co dosud poznali. To je naprosto nármální, že lidé mají své zájmy, snaží se je naplňovat a jejich zájmy se kříží. Také je normální, že jednou vítězí jeden zájem, podruhé zase jiný. A že se prosazování zájmů neděje vždy v rukavičkách? Na tom není také nic divného, pokud je snaha o naplnění cílů upřímná a protivník zároveň odhodlaný k čemukoli. Myslíte že až bude ohrožena stávající ideologie neoliberalismu, která bezpochyby určité vrstvě velmi vyhovuje, že nebudou o svou záchovu bojovat všemi prostředky? Nebo snad dokonce že hodí ručník ro ringu, jako komunisté v roce 1989 a vzdají se moci? Tak to vám garantuji, že současná moc oligarchie se tak lacino svých pozic nevzdá.

   Smazat
  2. Pro 14:35 inu ti bohatí nemají nikdy dost a běda jestli se jim to někdo pokusí vzít. Chudí se obejdou i s málem. Můj problém je, že ti chudí si ani neuvědomují že jsou manipulováni. Myslí, že když posluhují těm bohatým a jejich nohsledům tak budou jedními z nich. Odpověď je- nebudete.

   Smazat
  3. 14:35 Pro "poddané" byla komunistická ideologie tím nejlepším? Jak to myslíte? Těch "poddaných" bylo vždycky mnohonásobně více, než těch ostatních. Takže kdyby si to opravdu ti "poddaní" mysleli, nikdy by se komunistické ideologie nechtěli zbavit, nemyslíte?

   Smazat
  4. 17:00

   Vy jste se právě vyklubal? Vy nevíte co se dělo a co se slibovalo v převratových dnech? Vy věříte tomu, že převrat si udělali dělníci? A vy nevíte, jakou moc má propaganda? Víte vy vůbec něco?

   Smazat
  5. 17:07 Já tu dobu prožil, takže mě těžko přesvědčíte, že komunistická ideologie byla pro mne a ostatní obyčejní lidi kolem mě to nejlepší, co mě mohlo potkat. To fakt ne.

   Smazat
  6. 17:10

   Já vás přeci nepřesvědčuji, že komunistická ideologie je pro vás. Nemám žádné důkazy, že nejste prominent, nebo aspoň jejich lokaj.
   Tak doufám že aspoň víte, že ikona převratu, Václav Havel, se dušoval, že nechce odstranit socialismus, že sociální jistoty by měly být daleko větší než jaké poskytoval dosavadní socialismus, že chce odstranit rozdíly mezi společenskými vrstvami, že lidé musí mít rovný přístup bez ohledu na sociální postavení apod.? Nebo to nevíte?

   Smazat
  7. 17:47 Že by Havel chtěl zachovat socialismus, který zde už 40 let byl, to jste se asi přeslechl. Nebo jste ho špatně pochopil.

   Smazat
  8. 17:50

   Jak by se, podle vás, měli tedy správně chápat jeho výroky? Mohl byste prosím uvést, kde přesvědčoval demonstrující občany pro odstranění socialismu a nastolení kapitalismu? Asi při vašich ohromujících vědomostech a bohatém pamětnictví nebudete vědět nic o průzkumu na konci r.1989(nebo začátkem 1990), v němž se většina lidí vyjádřila pro zachování socialismu, že? Proč nechtěli kapitalismus? A proč jej dostali?

   Smazat
  9. Rudocancy! Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“ K. H. Frank

   Smazat
  10. 16:51, ty nemůžeš být Arijec, už podle těch debilních keců, co sem pořád kopíruješ. Tohle jsou Árjové. Ty jsi tohle.

   Smazat
  11. 18:10 Něco na tom bude! Páč původním Rusem býval nordicko-slovanský árijec, který byl disciplinovaný, svobodomilný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci.*) Ale mongolský vpád to zásadně změnil! A tak jako Ivan IV. byl po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie jen ulusem říše Mongolů! Jak řekl markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské republiky moskevsko-tatarskými hordami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských barbarů! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium zaniklo a na jeho místě se rozprostřel židokagal, ovládaný bolševickými podlidmi - tzv. SSSR! Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   *) Bez Germánů by žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal pan Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Smazat
 16. Praha nám momentálně hnědne. Asi podobně, jako nám v roce 1948 zrudla.
  Praha je kuchyní české politiky. A by se pražáci přiblížili zbytku republiky, měli by být ekonomicky vtaženi. Téměř nic se tam nevyrábí. Většina velkých fabrik zanikla a to, co vzniklo po sametu nestojí za řeč. Přesto se tam točí nejvíc peněz přepočteno na osobu. Asi ekonomický zázrak.
  Navrhoval bych jedno řešení, které by znamenitě ulevilo i státnímu rozpočtu. Všechny mzdy v nevýrobní sféře rozdělit na dvě části. Polovinu přiznat zákonem a druhou udělat bez zákonného nároku pohyblivou, svázanou s růstem, nebo poklesem ekonomiky. Bude li se dařit a ekonomika poroste, bude druhá část mezd stoupat. Nebude se dařit, bude druhá část klesat. V krajním případě nebude žádná.
  Po takovém opatření by naši "milí" pražáci tahali třeba satana za nohu, jenom aby u nás investoval, nakupoval, nebo vyráběl. Vedle Koněva by postavili sochu Putinovi a letiště pojmenovali po čínském prezidentovi.
  Oni sypou písek do soukolí a my jim za to ještě platíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mezi námi, tu sochu druhému jmenovanému bych postavil také i na ni přispěl. Dlužíme mu možno i své životy1! Jenom to někteří ani netuší...Dejte vědět až začne sbírka!

   Smazat
  2. Prosím nekritizujte pražáky, mají stejný názor jako Vy. Tenhle bordel zapříčiňují náplavy, které vědí, že k moci se dostanou jen v Praze. Vezměte jednoho politika za druhým a zjistěte odkud pocházejí, ani jeden není z Prahy.

   Smazat
  3. 16:36 Pan starosta Kolář je Pražák jak poleno.

   Smazat
  4. 16:50

   S tím polenem bych byl opatrnější. Jeho tatík, také dobrý výlupek, přitáhnul do Prahy z jižních Čech.
   V Praze narazit na skutečného Pražáka, který tam má rodovou linii aspoň 3 generace, není vůbec běžné. Samá náplava a poslední 2 desetiletí je to až alarmující. Snad všechen šmejd z celé republiky i zahraničí se stahuje do Prahy.

   Smazat
  5. 14:30 To s tím sypáním písku do soukolí, to je dobrý. Tenhle výraz jsem neslyšel víc jak třicet let...

   Smazat
  6. Anonymní 19. září 2019 16:36

   Kdo z nich je pražskou náplavou, prosím napište viz. odkaz?

   »»» https://uloz.to/hledej?q=havel «««

   Ps. V Praze je 46-státních institucí, placených z daní výrobního “venkova“ a na ně je přisáto tisíce pražských firem (Outsourcing), dělajících jim prarůzné služby a paslužby, ti dávají dárečky vedoucím, by nepřišli o šolich od zalévání kytek po předražené advokátní služby, vše též hrazeno výrobním “venkovem“. Jediné na co stačí Praha sama, je obrat a vycucat peníze ze všech turistů z letiště Ruzyně ...!?

   Smazat
 17. Jasně, že padesátá léta byla hrůza , na 200 popravených, na 200 000 uvězněných a spousta křivd. Faktem ale je, že ta nejhorší hrůzovláda dopadla také na aktéry jako byl Slánský a spol.Již v 53 roce tj. po smrti Stalina a Gotvalda dochází k postupnému zlepšování politické situace.Takže srovnání, alespúoň pro nás bylo jasné, Za Hitlera 350 000 mrtvých zavřených nepočítaje, zabaveného majetku nepočítaně, osud nejistý, tedy spíše jistý. Smrt, poněmčení vystěhování. I za drobnost poprava a to klidně i celé rodiny. To za komunistů skutečně nebylo. Tudíž nelze srovnávat, není co.

  OdpovědětSmazat
 18. 14:46

  Samozřejmě ti popravení a věznění byli do jednoho naprosto nevinní, čistí doslova jako okvětí bílé lilie. Vůbec nekonspirovali s našimi západními přáteli proti našemu státu, vůbec nechtěli aby nás Západ napadl a rozbombardoval do doby kamenné, vůbec se nesnažili sabotovat naše hospodářství atd. Všechno jsou to jen pomluvy a tehdejší moc je perzekuovala proto, že všechno po válce šlapalo jako na drátkách, neměla co na práci a tak si tím jen krátila čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15:34

   Jsem oslněn, jaká láskyplnost z vás sálá. To jistě získá pro odsouzené mnoho sympatií, když se na jejich stranu staví taková uvážlivá a oduševnělá dobráčiska, jejichž vybraná mluva jen podtrhuje neobyčejný charakter a ušlechtilost.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tak to vypadá, že z toho "hajzlu" píše hnědý milionový chlívek nenávisti 16:06, protože se tam sám navěky spláchnul. Dobře mu tak :)

   Smazat
  5. 16:06

   To také nebylo špatné. Ještě prosím přidejte něco ze svého fascinujícího, lidskostí a nepředstíraným útlocitem protknutého výraziva. Ať nejsou nejmenší pochyby, kdo na které straně stojí. Nestyďte se, uvolněte stavidla své krasomluvy, tady už jsme zvyklí na leccos.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 16:06 Je to škoda, takové duchaplné názory, plné moudra a citu. Proč se skrývají pod anonymitou. Chtěl bych znát pravé jméno tohoto novodobého básníka.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 16:29

   No, čekal jsem chlístance trošičku jiného obsahu. Přiznávám, že mě u vás takovéto, na vaše poměry až filozoficky lazené větné útvary, trochu zaskočily. Nenapovídal vám někdo?
   Ale jo, také dobré.

   Smazat
  10. 15:26

   Připomněl bych, že na popravě některých z nich se podíleli dokonce i naši nynější přátelé z USA, kteří když zrovna sami nepopravovali a neperzekuovali, tak v rámci operace Splinter Factor poskytovali východním tajným službám falešné informace, které měly svědčit o spolupráci dotyčných se Západem.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 16:40 Mistře, děkuji za kompliment, určitě se nad sebou zamyslím a něco s tím udělám. Zkrátka, půjdu do sebe. Ještě jednou, děkuji. Spozdravem, Zrůda.

   Smazat
  13. 17:01, připojuji se k vašemu přání pane pro Mistra poezie a krásného čtení 15:34, 16:06... atd., jsa v dnešní podvečer díky této jemné a krásné bytosti zcela prodchnut jasem a láskou. Děkuji za ten dar, že jsme mohli být vámi poctěni a poučeni, Mistře 15:34, 16:06... atd.

   Smazat
  14. zdegenerovaný dement 16:06 je ojedinělý výskyt, který se schovává za imaginární skupinu podivných individuí jako je on sám. Je to v podstatě chudák, který se nemůže rovnat slušným lidem. Je to druh na vyhynutí a skončí v propadlišti dějin.

   Smazat
  15. Na Mistrovi 16:29 je zajímavé, že mluví o našich spoluobčanech jako "vašich", tudíž on sám je jiné národnosti. Tuším i které!

   Smazat
  16. Mohli jste tady Mistra nechat, aby se každý pokochal tou krásou slova a jasnozřivosti a všichni by věděli, čím nás tak nadchnul.

   Smazat
 19. Jindřich Hošek Přibyslavský:
  NAŠE SVOBODA

  Podzimních jiter bělostný jsi květ,
  svobodo naše, chmurných nocí přání -
  jitřenko radostná po dlouhých staletích,
  naděje příštích dnů po těžkém odříkání. --

  Opojným vínem písně jsem se zpil -
  nechtěl jsem věřit sluchu ani zraku --
  a radost projela mi do všech žil,
  svobody den kdy z černých prokmit´ mraků ...

  A všechny bratry byl bych zulíbal -
  je pevně přitisk´ v lásce ke své hrudi --
  vlastence mrtvé z hrobů vzburcoval,
  nad vlastí den že radostný se budí ...

  Zmužilé syny, dcery v národě,
  již v žhavých nitrech svobody si přáli -
  za ni se bili, mřeli v okovech,
  radostí zpiti k slávě aby vstali!

  Bělostný květe jiter podzimních,
  svobodo naše - krev mi bouří skrání --
  pro tebe chceme dál mřít, bojovat,
  snášeti hoře, každé odříkání ...
  - - -

  Ve skromnosti si dovoluji zmínit, že básník a spisovatel Českomoravské vrchoviny Jindřich Hošek Přibyslavský (1884-1958) byl můj děd. Tak takové bylo odhodlání Čechů, Moravanů a Slezanů jeho generace! Není mi známo, zda verše NAŠE SVOBODA napsal u příležitosti vzniku Československé republiky 1918, anebo po osvobození Rudou armádou 1945. (Současně se omlouvám za dílčí vybočení z tématu článku.)
  MUDr. Václav Urbánek, CSc., Praha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane Urbánku, redakce vám děkuje za poučné "odbočení od tématu.

   Smazat
  2. „Například když se usmíváme ‚značka sýr‘, zapneme jen svaly kolem úst. Naopak normální, zdravý smích, zapíná i svaly kolem očí. A aby Duchenne dohnal ‚sýr‘ až k očím, vymyslel takzvaný Duchennův úsměv – grimasu, která se podobá čemukoli jinému než úsměvu. Ale uvolní tenzi!“.
   MUDr. Radkin Honzák, CSc., Praha

   Smazat
 20. Trest pro toto zastupitelstvo bych klidně vynásobil nějakým ,,zajímavým" koeficientem. Proč a zač ? Za drzost !!!

  OdpovědětSmazat
 21. Vrátím se k 50tým létům-pravda se nedá umlče!
  http://search.seznam.cz/?q=pravda+o+milad%C4%9B+hor%C3%A1kov%C3%A9&url=http%3A%2F%2Fwww.ksc.cz%2FPrecetli%2520jsme%2FMilada % 2520Hor% 25E1kov% 25E1% 2.520% 2520Prost% 25ECjovsk% 25E1% 2520Pravda.htm a v = 2 c = 1 data2 = mo4-n0tbF8oUmW8IL8eIrmHcfxAN1hjj4GWhy5_gO4I-b0kVSIR5hx8nfJhpeCG-Iixw4kFwfzN1ildoBwmRw_RhzbO1AOOb2CiSMef7bC6meUIYh57cIkDsvUe1zSRx9j9keroflbgubDLCdzRGFyYU44

  Pravda se stala lží a lži se staly pravdou. To se mohlo stát pouze v zemi, kde byla logika a rozum nahrazeny emocemi a nevědomostí. Toto je klasický výsledek v každé společnosti, kde se jednotlivý myslitel vyhýbá ve prospěch společného kolektivu. Protože inteligence kolektivně neexistuje, masy jsou ponechány s trochu víc než jen zmatek, důvěřivost a lhostejnost.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Jo jo, mají to ale v té Praze starosti. Vůbec jim to nezávidím. To my máme na návsi už víc jak sto let panenku Marii a máme klid.

  OdpovědětSmazat
 25. Veritas vincit ? Bestia vincit ? Omyl, omezenci vítězí.

  OdpovědětSmazat
 26. Antirusismus, podobně jako za nacismu antisemitismus, nezná mezí a má stejné prameny - zločinný kapitalismus právě ve spojení s novou podobou EU/NATO nacismu. Prostě kapitalismus ke svému žití potřebuje válku, tak jako ryba vodu. Jinak kapitalismus lekne a nastoupí humanismus s mírem, vražedné to zbraně pro kapitál. A sebevražda? To je to poslední co v boji proti lidství by mohlo vůbec někomu, co si nakradl z těch 10 bilionů Kč majetku ČR přijít na mysl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik:

   Je nutne pochopit, ze Heydrichiada je dosti podobna odstraneni sochy Koneva v Praze.
   V pripade Heydricha slo o to , ze Cesi v podstate"prilis"!!! dobre fungovali v Nemeckem bloku , a museli byt za to potrestani "Systemem".

   V druhem pripade Cesi prilis meli radi Rusy, coz je proti vetsi politicke hre a museli byt za to potrestani"Systemem".
   Praha je priklad psychologicky manipulovanym mestem, Pirati je umele vytvorena "Starorimska luza". Mozna ze System se snazi vytvorit spolecnost
   na zpusob Stareho Rima , Patriciove + Plebs + LUZA + otroci??

   Pokud clovek zvlada jazyky a podiva se na to celosvetove , pak jasne uvidi ze stejne PROTI-CIVILISACNI trendy (drogy+sex+hry) co se deji v Praze je mozno pozorovat ve Spanelsku, Rusku,po cele Evrope, USA, Brazilii to musi stat strasne penize, je to vlastne globalni politika.

   A tak socha Koneva musela jit do Ruska, neb zde je silny tlak proti vytvareni pro Ruskeho Bloku. Do vlad se dosazuji lidi s mene schopny!! inteligence neni podstatna... aby s nima slo manipulovat, podivejte se na Brusel, pana Kolare a podobne.
   Scenar je psan kupredu a mnohokrat prostudovan a pro experimentovan do detailu.

   Jen si hrajte s ohnem chlapeckove , chcete zapalky ci zapalovac ???

   Brouk Pytlik

   Smazat
 27. Konečně někdo nekecá a jedná. Díky jim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Lidé, kteří to podali, zaslouží od všech pochvalu. Něco udělali, i když to nejspíš nedopadne a policie to zamete pod koberec. Ale je dobré ukázat nějaký odpor vůči fašistickým primitivům typu Koláře, který by v protektorátu dělal kariéru přes udavačství.

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bože ty jsi blb. A toto by chtělo z ameriky diktovat světu. Ještě že jim Vladimír Vladimirovič zarazil.

   Smazat
  2. Honolulu, já to vím, tak jako vaše vláda není vaše, ani naše není naše, jen politikou dosazena.Tak to na světě chodí už tisíce let, že se vládne z přítmí!

   Smazat
  3. PS.často bohužel verbálně viníte levici= neprivilegované, proto si nemůžeme rozumět! Je-li to záměr nevím ale na škodu naši.

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V americe něco tak mentálně zakrnělého a hloupého zjevně existuje. Denodenně se to tady předvádí že zemigrovaný opičí potrate.

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Honolulu Vy nejste Slovan tak na co si tady hrajete. Co se tam u Vás děje mi dobře víme a Vaše informace jsou jen blbosti. Pokud se by se Slované chovaly jako Vy tak už v Čechách žádní nejsou. Čtete Veterans Today nebo Suenné Univers? Tramp bude opět zvolen prezidentem ale úplně z jiných důvodů než si myslíte.

  OdpovědětSmazat
 33. Když už máme volit ženu za prezidenta tak paní Vitáskovou.

  OdpovědětSmazat
 34. Cenzore ! Ty pohlavni organe z Orangutana ! Prave ted drzim v ruce cholostivou knihu ! ! Kdo byl kdo, v sovetske vlade a ja to kvuli poloopici jako jsi ty, nemohu napsat Cechum.
  A take kdo mel neslovanskou manzelku !
  Cesi nektera jmena znaji lepe nez ja.

  Ty jsi nador na mozku Ceskeho naroda.

  GOD BLESS AMERICA ! My zde cteme vse a vy v Praze pouze pouzity toaletni papir, kteremu vy rikate informace.

  -----------------------------------------------------------

  Utokem na CSSR me Leonid Breznev zachranil dusi ! Kdyby neprisel, tak bych neutekl a byl bych dnes degenerat - jako nejaky prumerny Prazan !

  OdpovědětSmazat
 35. Ještě něco k tomu bronzožroutovi Kolářovi. Velice zajímavé bylo toto, v jednom rozhovoru v televizi s ním, někdo řekl, referendum o osudu sochy v Praze 6 nevypíšete protože víte, že byste prohráli a socha by zůstala kde je. Koukal jako když mu spadly hračky do kanálu a nebyl schopen na to odpovědět. Podle všeho jde opět o bouři ve sklenici vody a o zástupný problém a socha zůstane na svém místě. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 36. 20:17 & 20:22 Jak vidite Povolny , tak vam nemohu napsat, jak to je ! Cesi proste nevedi 80 % vseho, co se deje !

  Prave v tyto dny se vsechno vzajeme fackuje v Palm Beach.
  Coz je jedno z 5 nejbohatsich mest v Americe. (Kousek od nas.)
  V Americe zadny strom neroste do nebe.
  A sranda musi bejt !

  OdpovědětSmazat
 37. SULIN SUSKYN = CENZOR dnes zase smazal 50 prispevku !
  Ted dostane poplacani po hrbete osla a kostku cukru na kafe.

  -----------------------------------------------------------

  Cesti obcane, te jednou postavi pred soud ty infekcni bolacko na tele naroda. !

  To se zase zasmeji !

  Ty hajzle jeden, kdo ti dovolil smazat navrh na postaveni sochy Sv. Mary Magdaleny ? Hmmm ?
  Ona nesnasela opice ke kterym patris.
  Koupim ji v nedeli kytici kvetu a urcite ti naroste hrb !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Starosta Prahy 6 už vyhlašuje většině občanů Prahy otevřenou válku. Pojďme se aktivně bránit! Je možné podat trestní oznámení za vlastizradu? Nebo zorganizovat demonstraci? Je to arogance moci!
   Zdeněk Šourek

   Smazat
 38. Nas cenzor se pozna podle toho, jakou ma reakci na ruzne themata.
  Me pripada, ze je to misenec Dobrmana, co hlidal nacisticke koncentraky a chameleona, ktery obesira silnice v Arizone !

  Pater ma stejnou jako HAD v Everglades a kvuli skaredemu snupaku se msti obcanum v Cesku, coz je povaha Ficka z Cachticke pani !
  Cenzore ty vrede ! To jsem napsal ja na tvoji adressu !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, přiznejte konečně barvu. Že vy máte papíry na hlavu už odmala?
   Co váš zákonný zástupce? Proč na vás nedává pozor?

   Smazat
 39. Jednu přímo do Práglu: https://youtu.be/rqUnNUYsf24

  OdpovědětSmazat
 40. 21:21 - Mam papiry dokonalosti ! A proto jsem MEL pozici zodpovednosti.
  Male mysi (VY) nemohou hodnotit a rozumet letu SOKOLA !

  Pouze u vas v Cesku, jsou schopni lide ubijeni a ziji v dikriminaci. Potom, kdyz se dostanou na svobodu z vaseho prostredi, tak leti ke hvezdam jako rakety.

  U vas jsou uspesni pouze vselijaci menecenni potkani, kteri si vzajemne lizaji rektalni dutiny a diskriminuji proti
  tem , kteri to nedelaji.

  VYHRAL jsem zivot o proti vasi malosti , ponurosti a zakrnelosti a zakomplexovanosti !
  Docilil jsem vsecho, co jsem docilit chtel a videl vse co me lakalo.
  Jsem velmi spokojen , ale nevim jak zastavit cas.!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z pohadky do pohadky.

   Ali-Baba a jeho Lucerna.

   Pohadky 1000 a jedne Noci.

   Chimpanzi z Afriky z vysokou inteligenci.....

   a zbytek HonzaLulu

   zirafa

   Smazat
  2. Můj postřeh 23:01 zde nemá souvislost s žádným článkem. Včera jsem poslouchal po 18-té hodině na 24-čce v ČT názory nějakého psychopatologa na šikanu ve škole. Bohužel jsem nevydržel a televizi jsem vypnul. Nevydržel jsem kvůli zjevné agresivnosti redaktorky, kterou býti ředitelem, bych propusti. Pokud jsem postřehl, polemika - snad se to dá takhle nazvat - protože evidentně pani redaktorka se snažila upravit projev pana znalce tak, aby divak nepřišel o její názor - se nedotkla toho podstatného. Stejně jako v případě uprchlíků i zde bylo mnoho žvanění o ničem. Jestli už doško k případu šikany učitele žáky školy - což je vrchol - proč nikdo neřeší přičinu toho jevu. Přece nabíledni, že přičina vězí v systému, v přístupu k jevu šikany učitele. Jak je vůbec něco takového možné? Možné to je, protože je tomu dána možnost. Ono i to co se děje ve školství, v jednotlivých školách je věcí řízení školství. Je to totéž jako s uprchlíky - proč je uprchlíkům a také žákům umožněno chování, které nerespektuje autority, vyhovující, adekvatní zákony? Možná řeknu něco, co již začalo byt odpudivé. Totiž v každé funkční společnosti, mustí být zachovávana disciplína - stejně jako tomu je v armádě. Armáda bez disciplíny funkční není. Myslíte si, že školní autority ve starém Rakousko-Uhersku /Bože, kde jsme to klesli, když se člověk musí uchylovat k období před 100 léty, aby zjistil, že tam byly v mnoha ohledech poměry daleko žádoucnější než nyní/ dovolily něco takového ve školách, jak se tomu děje dnes. Myslíte si, že z takových žáků, kterým je umožněno se chovat, tak jak se chovají dnes, by bylo možno mít spolehlivé členy takového zřízení jak tomu bylo v Rakousko-Uhersku. Představte si, jací vojáci by asi z nich byli. To jak vypadají poměry ve školství je dílem u nás těch nejvyšších autorit, které dovolují žákům doslovat běsnit. Je třeba dát více pravomocí učitelům a ubrat svévole /hloupí by řekli "práv"/ žákům. Žáci mají ve škole se učit a to znamená, nejen si osvojovat vědomosti, ale také učit se dobrým mravům. Zřejmě tato doba vymyslela něco nového, nový způsob učení - který objevila za tu dlouhou dobu,co existuje škola. Ponechávám zde otevřenou otázku, kdo má zájem na této revoluční metodě, kdy vejce bude chytřejší než slepice. Obdobná otázka je i v případě uprchlíků. Není možné přihlížet k přemíře ještě k tomu šílených prav menšiny /muslimské/ v zemích maioritních společnosti, které ještě k tomu mají zákony, které jsou racionální, empatické a zjevně zaručující úspěšné fungování společnosti /nebo si snad někdo myslí, že muslimskou šariou se vybudovala srovnatelná společnost, nebo se vybuduje, jako je ta naše - evropská/. Co chybí těm muslimům, je právě ono povědomí disciplíny - a to především mužské části jejich populace, kdy si myslím, se jedná o rozmazlená individua, pro které má být všeho dostatek - žen služek, málo práce, kterou za nich konají právě ženy.

   Smazat
  3. 23:11 - Zirafo, kdyz je nekdo dlouhy a tenky, tak se mu nerika ZIRAFA, ale - Pencil Prick -, coz v cestine znamena - Tuzka Sulin - !
   Ve Spanelstine je to PINCHAZO !

   Copak jsem zde pouze ja , vzdelany ?
   h.

   Smazat
  4. Víš že je lidem úplně jedno, jak se čemu říká v USA? My používáme třeba pojem kokot a úplně si s tím vystačíme.

   Smazat
 41. Honolulu protože jste nepochopil smysl života a nesmrtelnost v pokračování rodu. ZASAĎ STROM, POSTAV DŮM A ZPLOĎ SYNA.

  OdpovědětSmazat
 42. Stromu jsem zasadil 25 a jsou videt na google maps. Domu jsem vlastnil nekolik, ale vaze to k mistu a je kolem toho mnoho prace a starosti. Vim o lepsi zabave !
  A o sexulnim zivote nebudu mluvit na verejnosti s impotenty, kteri vychovavaji deti turistu a navstevniku do Ceska.
  Chlapy jste s hanbou jedna ruka. Vase snoubenky o vas rikaji, za vasimi zady, ze mate v pytliku MELUZINU !
  Ale ja si myslim, ze vam michaji nepratele Ceske zeme do piva BROM, aby zlepsili casem celkove upadajici zjev populace v Praze.
  Vsak se podivejte na ta vase strasidla mezi cenzory !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:34

   Je pravda, že ti uřízli koule poté, cos přeříznul mladší dceru jednoho z náčelníků náčelníků kmene Hutu? To sis ve Státech zas až tak moc neužil...

   Smazat
 43. Vracejte stejne , stejnym !

  Kdyz me bila vlada v Pretorii, poslala pracovat k cernochum do Buntustanu (kmenove uzemi , jednoho kmene v Limpopu), tak jsem musel napred vyridit povoleni k pobytu u nacelnika ve stanu ve slipech !

  (Aby me tam nezapichli mistni lidozrouti nejakym klackem a neopekli na bambusovem rostu spolecne s ulovenou kapibarou !)

  Tak jak je mozne, ze se vam v Cesku toulaji po poli hrabosi bez papiru a povoleni k pobytu ?

  Dvoraku , co jsi to zase provedl ?

  nick Honolulu , Florida , obdivovatel naseho prezidenta Trumpa !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D ty jsi teda dílo!

   Blbý fór s hraboši. My se vašim hurikánům taky nesmějeme, dělat si prdel z nějaké pohromy přírodního rázu může jen blbeček. Hraboši se letos přemnožili a špatně se na tento faktor zareagovalo. Příští rok jich už tolik nebude. Raději se starej o nový hurikán, tyvole, jinak přijdeš i o ty slipy z Limpopa.

   Smazat
 44. Proc nekdy, nekdo nenapise o politickem zivote v Ostrave a nebo v Brne. To akorat v Praze se vsichni kousou , kvuli hloupostem ?
  My napiseme o vsech mestech, ale cenzura to vzdy smaze !
  To proto, aby jste nemeli rozhled a perspektivu !

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SVATY HONOLULU!!
   Ja ten clanek nepsal, ja nepostrebuji psat takove veci, to je tvuj styl(nic nerikajici).
   Ja te nepredelam ani ctenare NR , tak proc mrhat casem!!

   Mozna, ze mas Schizofrenii a mnohanasobne osobnosti a jedna nevi co dela druha.
   To je asi nejmoznejsi pripad, ale je tvuj styl.


   Radeji se divej na Israel jak Bibi Natanyahu prhral tesne volby, velice blizky Trumpa , jako jeho rodny bratr!!!. Stejna vec se muze stat Trumpovi v USA pristi volby , co pak bude dale ?? Nyni Bibi Natanyahu bojuje aby nesel do kriminalu...chapes co to znamena globalisti vyhravaji!! Na Trmpa najdou taky neco zajimaveho!!

   Sleduj ALAhram.com a Haaretz.com maji tam obcas dobre clanky o archologii Sumerech.
   Obrozeni Arabie prichazi!!

   naivni Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Dear Brouk Pytlík, neurážejte mého přítele Lula.
   Sicerely yours Donald.

   Smazat
 46. Podle všeho to vypadá, že západní Evropa, zejména bývalé koloniální státy jdou do úpadku k vůli migrantům. Doléhá na ně karma a s tím asi nic nenadělají. V4 naopak má velké šance na budoucnost, ovšem asi si bez Ruska neporadíme, pokud nám ale bude chtít Rusko, po tom okopávání kotníků, vůbec pomoci. Možná když poprosí, pomůže Rusko i západu, zatím tím svým hloupým přichrochtáváním Ušákům, západ pracuje na svém sebezničení, což je Ušákům upřímně u zádele. Zároveň to nevidím ani černě a ani růžově, jak říká Pjakin, záchrana tonoucích je v rukou samotných tonoucích, asi bychom se měli sami trochu přičinit a ne jenom donekonečna žvanit. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 47. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.