Reklama

neděle 22. září 2019

Pane Polčáku,

Lubomír Man
23. 9. 2019
Ve čtvrtek v reakci na předcházející prohlášení prezidenta Zemana, že v případě zrušení usnesení městského sátního zastupitelství o zastavení trestního stíhání premiéra Babiše nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem, by on, prezident, vyhlásil pro obviněného premiéra abolici (zrušení trestního stíhání), jste napsal na twitteru toto: „Doufám, že nejvyšší státní zástupce rozhodne o zrušení usnesení městského státního zastupitelství až v samém závěru lhůty. Můžeme si jen přát, že souboj Zeman vs. Zeman do té doby rozhodne příroda“.

Polčák 

Každý, kdo si tyhle vaše řádky přečetl, pochopil, že svými posledními slovy zcela nedvojsmyslně vyjadřujete své přání prezidentovy smrti. Nu a protože ta tužba vás rozpálila až tak, že jste ji nedokázal tutlat jen sám v sobě, svěřil jste se s ní prostřednictvím twitteru co nejširší veřejnosti a tím jste ji vyzval, aby se k vašemu dychtění zatím třeba i jen duchovně připojila a společně s vámi vznesla k nebesům tuto nejhoroucnější vaši prosbu: „Ó, nebesa, odneste si k sobě tohoto svého syna, který dnes už jako téměř jediný stojí nám, demoblokařům českým, v cestě k naší s nikým jiným nesdílené budoucí vládě a moci!“

Lidská hyena, nic jiného, řekne si po přečtení výše uvedeného náš občan, a to ať už věřící, nebo nevěřící, a má pravdu. Protože přát si veřejně smrt svého bližního, pokud to by to nebyl zcela zřejmý a sprostý zločinec, si ve všech dobách a snad i ve všech civilizacích dovolovali vyjadřovat jen lidé mravně nejzpustlejší. A vy, pane Polčáku, jste se k tomuto lidskému druhu svým čtvrtečním zápisem na svém twitteru neoddělitelně připojil.

Ale nejen to. V zápětí poté, co vás za váš zápis zkritizovalo i pár lidí z vašeho politického okolí (nejspíš pro ne příliš šikovné vyjádření jinak jejich souhlasného názoru), jste se prokázal být i zbabělcem, který si za svými slovy nedokáže chlapsky stát. A kroutí se a vytáčí a nakonec na Hrad napíše: „Neměl jsem na mysli nic jiného, než že se panu prezidentovi rozbřeskne, vzpomene si na svoje předvolební sliby a konečně bude podle toho jednat. Z jeho vyjádření je jasné, že to bude nějaký čas trvat. A co jiného jste měl na mysli vy, pane prezidentův mluvčí?“

Takže zbabělost překrytá nuceným úšklebkem. A vcelku spíš úhyb a logická bída.

V letech 2010 až 2014 jste byl byl za TOP 09 poslancem poslanecké sněmovny a od r. 2014 až dosud jste, tentokrát už jako člen STANu, poslancem Evropského parlamentu. Máte pohádkový plat, o němž se říká, že je spíš úplatkem než platem, a je násobně vyšší než plat nejlepších našich konstruktérů, chirurgů, vědců atd. Ze všech stran jste jistě též skvěle opečovávan, máte i svou podřízenou pracovní sílu, a mě by zajímalo, jak tohle své postavení vy sám hodnotíte. Zda máte za to, že uspořádání naší společnosti či politiky, které vás, myslím jako Stanislava Polčáka, vyneslo až tam, kde teď jakoby na nebeském obláčku sedíte, je spravedlivé, a že si tudíž své postavení za vaši pracovitost, vědění a hlavně charakter zasloužíte? Že jste zkrátka správným člověkem na svém místě.

Ale víte, vůbec nejvíc dumám nad tím, jestli v noci dobře spíte?

Jestliže ano, potvrdíte tím sám sobě i nám, že všechno, co jsem vám o vašem étosu napsal, je pravdivé až do poslední tečky.

140 komentářů :

 1. Polčák si místo v Bruselu určitě zaslouží. Vždyť poradce pro energetiku mu dělá mladý Redl ze Zlína, syn bývalého zelináře, veksláka a šmelináře Petra Redla, jinak známého i tím, že dovedl sehnat i podpultové kvalitní maso, které prodával v zeleninovém stánku na tržišti ve Zlíně.
  Zkrátka novodobá elita české společnosti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzorným demokratem a kvalitním plodem sametové revoluce je také Ivo Rittig. Pro mne je reprezentantem všech, kdo u nás vládnou.

   Smazat
  2. Pan europoslanec Polčák je vzorně vychovány katolík. Nejdříve rodina, pak katolické gymnázium. Tak se nedivte, že je soucitný, odříkavý, s hlubokým smyslem pro pochopení bližních svých.

   Smazat
  3. ....Zkrátka novodobá elita české společnosti...
   Nu říkávalo se : "Mládí vpřed" a zde to spíše vypadá na "mladý vřed", který je třeba vymačkat hned v zárodku, aby se infekce nešířila.

   Smazat
  4. Pane, prosím buďte k tomu chlapci trochu shovívavý. To jen panická hrůza z toho, že né příroda, ale příští volby rozhodnou o jeho "cestě". Do strany v čele s buzíkem a věčně ožralým klaunem, která díky i takovým vejlupkům jako náš Standa Polčákovic, zažívá sešup ze 17% někam do zapomnění, se mu asi moc chtít nebude. Tak to chudák zkusil u Spejbla ve STANu a na chvíli se zachránil. Ale co teď ? Komu se zalíbit s přáním smrti bližního svého ? Flanďáky to asi nenadchne (no i když ...) Tak snad ten novej vychcánek co ve STANu nahradil Spejbla ze Suché Lozi, ten by na to mohl slyšet. Mohlo by se to zamlouvat i tomu vejrovi z ODS, s charismem pionýrského vedoucího. Jestli né, tak našeho Standu už pravděpodobně čekají jen opilecké toulky s Mírou po Praze a veselé mávání tibetskou vlajkou.

   Smazat
  5. Pro paměť musím připomenout, že milovaný prezident Miloš kdysi oznámil, že nejbližšími spojenci socanů jsou lidovci. Po létech se mu vzorně vychovaný katolík odvděčil. Znalost prognostiky je Zemanovi k ničemu. To já jsem tehdy i bez znalosti prognostiky věděl, že lidovcům nelze věřit.

   Smazat
  6. No řekněme, že ty Boží Mlýny existují a trochu si zamelou...

   Smazat
  7. Polčák by mohl zajít - nevím kam ale zvěři se to často stává !

   Smazat
  8. Polčák se zabydlel v Bruselu. V západních metropolích se občas objevují nákladní auta a zabíjejí chodce. Možná ho pan prezident přežije ...

   Smazat
  9. Za zmínku stojí další ze zelinářů. Tentokráte ze z Plzně. Jistý pan Chovanec. Taky pěkný vejlupek. Zřejmě jeden z osnovatelů "trestního stíhání" andreje Babiše ! To jsou současní "mudrcové" našeho národa ? Houby, jedná se o pátou kolonu. Měj národe tyhle na zřeteli a pamatuj si je !

   Smazat
  10. Tak Demoblok (a konkrétně Piráti) mají soudně stíhaného primátora Prahy Hřiba. Kdo s čím zachází ...

   Smazat
  11. pan polčak se zachoval tradičně jako pravy a nefašovany katolik když se mi nechce řici agent vatikanu a skutečny klerofašista tak nevim nevim čemu se divite ale bohužel moravaci co chodi do kostela pro odpustky si ho vyraznou většinou zvolili protože to jeden z nich od nerozeznani jejich

   Smazat
 2. Co jiného můžete čekat od pana Polčáka, člověka to s výchovou řeznického psa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:50 neurážet prosím řeznické psy. Měl jsem kdys taky jednoho. Pes je pes, ten polčák je jenom hyena.
   Omlouvám se opravdovým Hyenám.

   Smazat
  2. Významného člena KDU - ČSL (Křesťanská demokratická unie - Česká strana lidová).

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:09, to si vyčetl z úmrtí na silničních přechodech důchodců pro chodce? T.j. zákon královny Besipu. Náš prezident je ze zásady vlečen, neb nohy má pouze pro úplnost lidského těla, volil jsem jej doporučuji mu pojízdná geriatrické a kardiatické křeslo, na hyení “publikum“ nechť se vysere. Nám jeho voličům, to vůbec nevadí ...!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Polčák to je stejná pakáž jako, “jako“ redaktoři z NOVY a spol. (Střepiny), komplet reportáž o Radovanu Krejčířovi i s jeho “vykoupeným útěkem“ o tom ani slůvko, popíši poentu ...!

  Kdy útěk Krejčíře vyhandloval Stanislav Gross (ČSSD), to jest jeho zmizení v přítomnosti (16 policistů a 2 státních zástupců a kamer ...?) za Krejčířovo ukradené Švýcarské franky z ČEPROTUNELU.

  Zodpovědní zůčastnění společně s médiomrdk@mi: “Premiére S.G. utekl nám, před kamerami Radovan Krejčíř?“. Křišťálem potřísněný Gross: “To už není důležité, hlavní je, že máme jeho kontraband, jindy máme zloděje a kontraband je pryč, paráda“, katolík na márách.

  Kontraband zachovaný Krejčířem v přítomnosti médií a Tv kamer, jeho majstrštyk obsahoval metrák bezcenných papírků, na horní straně falza Šv. franků a na zadní straně metrák ve tvaru, “metráků ♦♦♦...“!? A to ty presstituti naprosto VYNECHALI, v době tohoto skutku bylo zodpovědnému kosočtverému redaktůrečkovi z NOVY tak 6-let, nechť za ty lži shnijí v abfallschacht ...!

  OdpovědětSmazat
 5. On ten Polčák je prý silně věřící katolík. Tak na jeho příkladu vidíme, co náboženská víra mnohdy s sebou přináší. Jak katolíci naložili s Mistrem Janem Husem, s Giordanem Brunem a dalšími zásadovými hrdiny. A teď katolík Polčák má takovéto hnusné myšlenky a vzkazy vůči našemu panu prezidentovi Miloši Zemanovi! Polčák se "morálně a mravně" vyškolil v TOP 09. Jen si povšimněte, když se takový Schwarzenberg rozesměje, kolik falše, nedůtklivosti a špatnosti lze v jeho ošklivé tváři číst, přičemž někdy občanům ukazuje všechny své plomby, vlastně to hlavně, když v parlamentě ráčí zívat. Takže Polčák holt nepadl daleko od stromu svých nemravných ideových "učitelů".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Římští psi. Neštěstí světa. Horší jak judaismus.

   Smazat
  2. Pokud vím, tak katolíci vyhnali i Cyrila a Metoděje a dnes se jimi každoročně na Velehradě chlubí. Jedním slovem, katolíci od nepaměti složili cizím zájmům a je tomu tak dodnes!

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honiku. Ty jsi taky mrzák. Sice jenom na hlavu ale
   jsi hodný že soucítíš.

   Smazat
  2. 6:16 pane Honolulu. Čtete někdy jiné příspěvky, než ty svoje? Vždyť vy jste jediný (tedy zatím), kdo tu je posedlý "cenzorem", který mu údajně několikrát denně maže jeho příspěvky. Nám ostatním se to nestává. Ergo kladívko, brečíte na nesprávném hrobě, a nás tím celkem unavujete a otravujete. Nevím odkud píšete, ale problém bude zřejmě buď přímo u vás, nebo někde na cestě. Tak to řešte jinde, ale tady ty vaše nadávky na cenzora jsou mimo mísu.
   Zde to rediguje pan Dvořák, který maže sprosté a úchylné příspěvky a klidně by jich mohl mazat víc. Váš technický problém je někde jinde a nebo trpíte stihomamem. Anebo obojím současně. Jednoznačně se dá ale říci, že jste nesnesitelně otravnej. Vyhledáte-li si ke svým exhibicím jiný server, obávám se, že se tu nikomu po vás stýskat nebude.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 16:29- zhruba před rokem jsem psal podobné. Ať si to H. vyřídí doma. Nicméně jeho prostupnost na NR je také mazána a zde se mi nelíbí žádosti o jeho mazání, byť jsou to sračky. Mazání je věcí NR a ne přáním, navíc anonymů s podobným slovníkem.

   Smazat
  5. 16:29 Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici!*) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Pro její spatření je třeba být přihlášen na Youtube, páč je přístupná jen pro zletilé!

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak vám nevím.
   Pokud se Vám nelíbí způsob a pravidla, tak proč zde ztrácíte svůj drahocený čas a plýtváte zde svým jistě vysokým intelektem.
   Založte si tedy vlastní web, kde budete sám sobě pánem. Kapišto??

   Smazat
  2. Honíku. Já mám Karmu a ta mi slouží už padesát let. Ještě mi nikdy nebylo zima.
   Ty máš jakou tu karmu ? Určitě ukradený patent.

   Smazat
  3. Lulu, navažte styk, který nemusí být nutně pohlavní, s předsedy demokratických stran od ODS po TOP a STAN a raďte jim. Na Hamáčka nesmíte zapomenout. Oni vám budou za vaše rady vděční.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Hovníku. Zahoď to čínské jabko a kup si čínské počítadlo. A budeš mít i tu kritiku. Nebo na to nemáš ?
   Pániček dává jen shnilé jabka, já vím.

   Smazat
  3. Honolulu, jsme-li my paviáni černošští (Baboons niger) s červenými zadky, jste vy král Kahau nosatých (Nasalis larvatus - protože máte největší nos v celé Americe... ale přes velkou louži stejně nedosáhne... Přeji vám dobrou chuť ke kaši ze sójových bobů - oblíbené proteinové jídlo US penzistů (nemajících například na maso). Před touto krmí prý zní vaše děkovná katolická modlitba obzvláště vroucně.

   Smazat
  4. 9:54
   Kdeže přes velkou louži, ale přes Vltavu a hned za Smíchovskou náplavkou.

   Smazat
 9. Kdysi politik byl politik.
  Dnes když vidíte tu kvalitu na praze 6 a piráty, tak se mi zvedá kufr. O evropských hodnotách ani raději neříkám. Oni pomlouvají politiky za komoušu a přitom jsou horší. Celkový úpadek morálky, hrabat a hlavně čím více rusobijce, tak asi dostanou cukříček. Hlavně Babiše a Zemana dehonestovat. Místo aby se starali o vlast a hlavně podporovali porodnost, učňovské školy. Spoléhají na uprchlíky, vždyť ta praha bude ukrajinská.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už jsme u těch pirátů. Díval jsem se na začátek Otázek VM. Samozřejmě o tom, co si to zas dovolil prezident. Mluvil tam i předseda poslaneckého klubu pirátů Michálek. Takové obrýlené ucho. A lezly z něj takové ubohosti, a stále je dokola opakoval jak přeskakující gramofonová deska. Takhle to dopadá, když děcka volí do politika jiná děcka. A to by chtěl dát Gazdík volební právo už šestnáctiletým! To by byla pro demoblok ta pravá volební jízda!

   Smazat
  2. 9:12 Piráti je moje největší zklamání z dnešních politických (j)elit. Troubelíni jako je Bartoš, Lipavský, Michálek nebo Hřib, to je prostě zoufalství.

   Smazat
  3. Piráti byli od začátku jenom populistická banda s jinou rétorikou nic víc. Čas to jenom potvrdil.

   Smazat
  4. Piráti vlastně ani nejsou politickou stranou, nýbrž nadnárodní politickou organizací. Vždyť ji v Bruselu založila kanadská feministka a muslim. Bartoš je jen ředitelem české pobočky. Jedná se o globalistickou organizaci
   ultralevicových fanatiků. Jejich úkolem je škodit a ničit. Volit piráty znamená volit vlastní katy.

   Smazat
  5. 11:32 Při svých častých cestách na centrálu T-Mobile v Horních Roztylech jsem dole u hlavních schodů do budovy téměř vždy potkával jejich tehdejšího zaměstnance Ivana Bartoše. Asi toho moc nenapracoval, když celé hodiny protelefonoval před budovou (stěny mají uši, že?) - byl tam i tehdy, kdy jsem odcházel. Asi byl už tehdy na dálkové řízení z Brusele.

   Smazat
  6. Ve Francii žijí žabožrouti, u nás darmožrouti, když to tak půjde dál, tak tu brzo budou i lidožrouti.

   Smazat
  7. Vážení diskutéři!
   Nevím zda pamatujete první všelidové volby presidenta ČR (vyhrál Zeman), kdy v suterénu budovy , kde se konal volební TV míting Zemana a knížete se shromáždil dav výrostků, kteří řvali, dělali bordel a narušovali průběh mítingu. Už tehdy jsem na vebech napsal, že to jsou noví vládci, nástupci topáků a ptáků. Kdo chce být v Čechách protektorem musí nejdříve projevit úlisnou úslužnost vládnoucím páníškům zpoza louže, aby si ho všimli, zaangažovali (dotacemi) a vyškolili (v demogratuře). Pak teprve mu bude umožněno vyhrát volby (jedno zda podvodem nebo hlasy českých náctiletých gretenů). Všeho do času!!!
   Ďuro Trulo

   Smazat
  8. Anonymní 23. září 2019 9:12

   No bože, tak by nám vládli děti ze základky o přestávkách, na tomto zblblém světě zbohatlých bláznů, není už nic k udivení. Zdravý rozum byl zadupán do země, vyčuranými, všehoschopnými tupci toho nejtěžšího kalibru.

   Tento fakt již před mnoha lety z ČSSD, konstatoval a varoval před ním prezident M.Zeman pojmem “kinder government“ a předhodil nás Grossovi, Sobotkovi, Březinovi, Chmelařovi, Hamáčkovi, Dolínkovi, Petříčkovi, Maláčové a Valenčíkovi ...?

   Smazat
 10. Honolulu zase exhybuje a o dění doma ví jenom to že Trump je pašák a jenom on nám sděluje co se u nich děje. Stačí si poslechnout B. Kurase a jeho rady našim voličům a je vám z toho blbě. Aktivní život prožil v VB u BBC a když se to tam sere tak přijede domů a dává knížecí rady. Na otázku od Kociánové proč se to v VB kde je kontinuita v politice děje tak se jenom vymlouvá. To jsou ti parazité kteří vždy půjdou tam kde se budou lehko dobře živit. Na vebu Veterans Today je dobře popsáno jak se to dělo v článku: Tajemství Davida Duke. Přesto že banderovce nemusím tak vím že je to stále menší zlo než muslimové.

  OdpovědětSmazat
 11. Hyena v lidské podobě. Co lze jiného od tzv smazek-PIRÁTŮ čekat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V kauze Zeman vs. Zeman vůbec nejde o Babiše. Od prezidenta je to varování Polčákům, že jejich msta premiérovi za jejich neúspěch ve volbách ve formě Čapího hnízda končí. Proto je to tolik vzrušuje. Také jako občan cítím, že máme důležitější věci na řešení. Apropo, co kauzy Mostecká uhelná, solární panely, církevní restituce majetku který jim nepatřil, příp. Bakala a další, ty nás již nezajímají. Matematicky vyjádřeno, tyto jsou tisíckrát horší, než nějaké dotace na ČH. A ještě jedna poznámka, proč se neberete o zrušení dotací jako takových. Jsou vysoce nemorální!

   Smazat
  2. 8:08 Poříční vltavské piráty zatím ctí, že nedorostli
   do výšin sTOP 00WC a jejich odnože "starostové" ( od
   slova starati se - o sebe a příbuzné) odkud je ten
   "starosta" zmrd, Polčák.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. Budu se opakovat, ale tady nejde jenom o Polčáka a "Kavčí orloj": Demagogický blok je poněkud v koncích, projevuje se to tím, že poslanci a starostové těchto stran už ztrácejí nervy a glanc a ukazuje se, že právě jejich strany jsou poněkud profašounské. Takovou ODS nespasí už ani uhlazený předseda Fiala, když má jako protipól třeba tak "kvalitního" starostu, t.č. i gaunera a sprosťáka Novotného v jedné osobě. STAN už také odkrývá karty, jejich humus Polčák je dokonce zástupcem ČR v EP. Chlapci demagogové ztrácejí nervy. O pirátské prašivce, která aspiruje na ministra zeměkoule a na pražském magistrátu se specializuje na boj s Čínou, nebo zoufalá snaha starosty Koláře z Prahy 6 trhnout ještě na rozloučenou něco z výstavby na Náměstí Interbrigády, nebo o Černokněžníkovi ze stejné partaje TOP09, který tady moudře hovoří o dodržování českých zákonů a ústavy, když se sám dostal k restituci porušením jiného zákona (Benešových dekretů), škoda mluvit. Demagogický blok je jednoduše k zulíbání a nepomohou mu už ani propagandističtí zaprodanci z nečeské ČT nebo hnědí soudruzi z Miliónu úchylek :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. názorný příklad, že za hezkou fasádou se může skrývat obyčejný, smradlavý chlívek

   Smazat
  2. Termín "demagogický blok" vymyslel Okamura a čas ukazuje, že měl pravdu, že se trefil do černého.

   Smazat
  3. „Zle, matičko, zle, Švarcenberci zde…“

   Smazat
  4. Anonymní 23. září 2019 13:21

   Kecy v kleci, vždyť stál po boku těch demo blbů, jako jeden muž z nich s nima pózoval kamerám i fotografům při jejich vzniknuvší tiskovce. Poté dostal přes dýni a začal se distancovat. Uražená ješitnost, třásl se na ministerský post s ANO! Zavzpomínejte než začnete vyťukávat ...!

   Smazat
 13. Dámy a pánové, nahlédl jsem DNES na Deník.cz a byl jsem výjimečně překvapen článkem (z dnešního dne) "Život studentů v koncentráku: kdo sáhl po nedopalku, byl na místě zastřelen" Mikuláše Kroupy a Michala Hrozy.

  Článek připomíná ten SKUTEČNÝ, tragický LISTOPAD 1939, který řídící havlokavárenských zneužitím padesátého výročí české národní tragédie ZKOUŠEJÍ UŽ TŘICET LET PŘEKRÝT SAMETOVOU TAŠKAŘICÍ.

  "Duhovou" kavárnou řičící již teď přípravou slavné oslavy, na kterou, doufám, pozvou i své milé krajany ze IV. Říše a urážející pana presidenta Zemana za příslib, že se TAŠKAŘICE NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ NEZÚČASTNÍ! Já za to panu presidentovi DĚKUJI.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dnes jako na zavolanou Lorenz o r. 1989 - viz článek https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Havel-nam-vyhovel-Ministr-se-zhroutil-Soveti-nam-rekli-General-Lorenc-promluvil-o-roce-89-596881

   Smazat
  2. opozdil jste se, odkaz na tento článek sem dal někdo už po poledni (v 14:40)

   Smazat
 14. Polčák je jeden z největších protičeský ch hajzlu něco jak k h frank tak by tak mohl také skončit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jeden debil pochází ze zlínska. Na Brusel zatím nedosáhl, pracuje totiž na nové koncepci českého školství společně s Drahošem a Mikolášem Bekem.
   Hádejte kdo to je ?

   Smazat
  2. Že by soudružka politoložka Fiala Modrá?

   Smazat
 15. Tedy vyrostla tu z "demokratického podhoubí" politická "reprezentace".
  To ještě ta dřívější, vyrostlá z "totalitního marasmu", byla zlatá.

  OdpovědětSmazat
 16. Je mi dvaaosmdesát, pracoval jsem v dolech jak uhelných tak uranových.
  Ten šulínek Polšák se takového věku nedožije. Znal jsem plno
  lidí co "dělali" zadkem, prošoupali mnoho kalhot a už jsou
  dávno v pánu. Ten ale v pánu nebude. Mršiny se házejí do žumpy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kéž by tento hajzlu Polčák dostal rakovinu nebo kulku do hlavy na

   Smazat
  2. Nesnižujme se na úroveň duševního mrzáka polčáka. Jako katolíka ho má pánbíček rád a určitě si ho vezme.

   Smazat
  3. Zbyšku 9:16 kurňa, ty si pohřbil Polšáka ty šulíne, to byl jeden z nás kamenolomec! Tady je debata o Polčákovi, ten co nechtěl lítat z Brusele, dokud nechytnou teroristy z Francie, poflakující se v Belgii, vozil si prdel autobusem z Prahy do Brusele a naopak, strašpytlík k pohledání. Martin Kabát, karbaník ze mlejna. Neudělej ze mě zase Karbanátek.

   Smazat
  4. š nebo č. alias šulín nebo čurák

   Smazat
 17. Polčák je vůl od přírody. Jen doufám, že stádo volů tento exemplář nikdy za presidenta nezvolí.Bohužel v PS a senátu je takových exemplářů naprostý nadbytek. Lidé mající právo volit a volící tyto voly jsou asi v této společnosti bohatě zastoupeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:21!!
   Nestydíte se? Srovnávat polčáka s voly je těžká urážka těchto mírumilovných, pracovitých a užitečných zvířat. Okamžitě se omluvte všem volům!!

   Smazat
 18. Žádám majitele webu aby smazal toho sprostého nicka HONOLULU a to ne jen nyní, ale i při každé jeho další žvatlanici. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Já přímo prosím. Snad by ho šlo zablokovat. On tu jen otravuje ovzduší.

   Smazat
  2. Jak jistě víte, toho sprostého žvandu s povahou sebestředného trolla redakce maže, jak může.

   Smazat
 19. Stále tady jde o to jedno a to samé, presstitutské prodejné kurvičky, lžou až se jim od proradných tlam práší. Ovšem většinou ani lhát nemusí, stačí když některou informaci, zamlčí, upozadí, vynechají, nebo naopak o něčem melou každou půlhodinu, něco upřednostní trochu zmanipulují a tak dále a tak dále. Pokud těmto mediálním šmejdům sami nešlápneme na krk, klid nikdy nebude. Chtělo by to schopné investigativní čestné novináře, opravdické hlídače demokracie . Jako vítězství všech hrkačů klíčema, kteří to mysleli určitě poctivě a sametovým pšoukem naivně pomohli ke korytům všem těm prospěchářům, zlodějům, vlastizrádcům, pro začátek zatočit s tou vlastizrádnou a prodejnou svoločí. Nastolit cenzuru ne normálním lidem, ale té mediální sebrance, která v zahraničním žoldu škodí lidu i celé republice a brát je k zodpovědnosti za nejkřiklavější případy. To je žába na prameni a počátek všech problémů, stejně se tomu asi nevyhneme a čím dřív si v republice uděláme pořádek tím lépe. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, dědo!!
   Váš návrh je přímo revoluční, hodný rudých gard či rudých kmérů. Má však jednu vadu krásy. Ti, kteří vytvářejí indoktrinaci mas na 1. prioritě ukážou prstem ne na práglkafileristy, ale na nás jejich protivníky a všechno po geblsovsky (chazarsky) otočí. Výsledek bude tristkní.
   Proto musíme strpět jejich právo lhát, manipulovat, prefabrikovat či jinak ohýbat pravdu a naučit se proti nim bojovat pravdivou argumentací a exaktním vysvětlováním jejich VYLHANOSTI a jejich zrádcovských cílů. Toho se bojí jako čert kříže (aby to pochopili i teisté).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  2. 10:13 Souhlas, ale kdo ty čestné novináře zaplatí ? Snad ne bulvár.

   Smazat
  3. Ještě ve svém věku věřím na svědomí a tak doufám, že se v někom hne, tolik k novinářům. Ďuro když už jste zmínil Rudé khméry, docela dobře si vzpomínám na zajímavý článek jednoho Američana který tam i manželkou dlouhodobě žil. K problému Kambodži řekl asi toto, v zemi vládla křehká rovnováha kmenových společenstev, Američané rovnováhu narušili a už se to mydlilo. Takže i toto mají na triku Ušáci, budiž jim země lehká. Rudý dědeček

   Smazat
 20. Pane 9.55, nebuďte na toho emigranta tak přísný... z Evropy zdrhl v raném věku, v jihoafrické buši po něm černoši a paviáni házeli hovínkama… a před Zulu zdrhl podruhé - za oceán do USA a tam je to samý buran a samý pokrytec... Tak se chová a vyjadřuje jako slušný katolický černoch z jihu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a teď si představte, že zbytek americké populace je ještě o několik řádů retardovanější, tento imigrant je svým rozhledem a IQ zcela určitě nad průměrem dnešních USA :-)

   Smazat
 21. Nezlobte se na mě já těmto slouhům přeji to samé kéž by toho hnusa přejelo auto.

  OdpovědětSmazat
 22. Sudetacek Polcacek to veru nema nyni lehke.
  Proces vymeny vedeni v Nemecku (oslabuje) zatimco Francouz mirne posiluje, navic Macron se jiz otevrene vlisava do prizne Putina. Podobne Trump i pres odpor nemale casti poradcu a establishmentu.

  Casy se meni, Polcacek je z tech udalosti volako zmeteny.. ale jeste si funkci nejaky cas uzije, pac Cech-volic je opravdu az ten posledni kdo pochopi, ktera bije..

  OdpovědětSmazat
 23. Na můj vkus se autor článku drží příliš při zemi, mohl být daleko expresivnější.... S prasetem se musí mluvit prasečím jazykem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:12!!
   Souhlasím s vámi v tom, že i expresivní výrazy a užití sprostých slov může přesně popsat stav procesů a objektů diskuse. Jako pedagog jsem se sprostým slovům vyhýbal, ale když nebylo zbytí tak jsem je ve výroku k diskutovanému tématu neváhal použít (vždy však řečí vázanou a s pointou). Nikdy mi to žáci nezazlívali akorát při mé kritice jejich vulgarit se odkazovali na některé mé výroky. Nezbylo mi, než jim vysvětlit ono známé "co je dovoleno bohovi není dovoleno volovi" a byl klid. Abych dodržel požadovanou korektnost výkladu, tak jsem se žáků vždy předem ptal "chcete to slušně anebo přesně". Nikdy mne volbou nezklamali a tak jsem s dotazováním skončil.

   Smazat
 24. Pro tohle individum škoda slov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zapomněl jste to individuum pojmenovat či alespoň signovat. Stačí jedna vložená poznámka a Vaše snaha byla marná.
   Prosím všechny diskutéry!! Pokud Vaše odezvy jsou směřovány ke konkrétnímu příspěvku (přispěvateli) oslovte jej, nejlépe časem jeho příspěvku, aby v tom ostatní neměli "gulajš"!

   Smazat
 25. Proboha, jak asi tento výrok vstřebá ta přecitlivělá, něžná žena ze Žďáru. Ta je při jakémkoliv projevu presidenta k smrti zděšená a nyní taková dávka sprosťáren od soukmenovců. Ať od poblblého hajného, nebo pašíka z Řeporyjí no a ještě k tomu Polčák. to tato nebožačka nemůže ustát. Mám o ni vážné obavy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě jste zaregistrovali, že ji slavná česká masmédia přestala téměř zcela "prezentovat". I v Parlamentu spíše slouží jako kulturní vložka k obveselení přítomných, nespících zákonodárců. Tato ježibaba totiž dělala z ODS zcela nevolitelnou stranu. P.S.: dovede si ještě někdo představit tuto zlostnou babiznu na Pražském hradě coby prezidentku?

   Smazat
  2. 13:00 to se nestane, aby Pepina ze Stalingradu dosedla na trůn. Takhle ji titulují ti rozumnější ve Žďáru, podle čtvrti kde se tahle bývalá komsomolka vyskytla.

   Smazat
  3. Ale nebuďte krutí k té milé až roztomilé ženě! Vždyť ji svou záští jistojistě doženete do dalšího krizového stavu, ve kterém bude opět nabízet sex za lepší hodnocení a krást rohlíky v sámoškách. To byste, vy surovci, chtěli, ?

   Smazat
  4. 17:13 Ať si klidně krade, ale s tím sexem se mi objevila kopřivka.

   Smazat
 26. O tom ČT neinformuje. Máme se jak v Ráji. Ten ráj si nesmíme nechat vzít.

  OdpovědětSmazat
 27. Pro ty co nechtějí volit SPD:

  Pokud podpoříte Trikolóra - my Vás zbavíme těchhle okresních tajemníků, kteří zastrašují školy a jejich ředitele a dělají ve školách politiku.
  Abych ocitoval z našeho programu:
  "1) Školy jsou vzdělávací instituce, navrátíme školám jejich základní funkci. Ve školách se má především učit.
  4) Zabráníme politické indoktrinaci žáků a studentů ze strany státu, neziskových organizací a dalších subjektů. Ve školách se má učit myslet, nikoli „co si myslet".

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klaus-ml-se-nastval-na-Piraty-Kvuli-Grete-Popsal-co-provede-596940

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice hezké, ale to by musel být junior sám pánbů.
   A pokud se dostane aspoň na pětku, tak stejně nic nezmůže.

   Smazat
  2. Jako ministr školství bezva. Ale trikoloristi nechtějí referendum, ani přímou volbu prezidenta, ani z NATO, ano z EU.

   Smazat
  3. Oprava 13:58 ani z EU.

   Smazat
  4. Trikoloristi jsou jen vlastenecky se tvářící pšouk odhodlaný dál sloužit hubitelům našeho národa.

   Smazat
  5. Trikolora je bohužel stará ODS v bledě modrém. I když Klaus ml. má některé správné postoje, co se týče migrace a zahraničí, tak v ekonomice a politicky chce jenom oprášit starou ODS, omezit rozhodování lidí a co nejvíc otevřít trh, aby podvodní podnikatelé a šmejdi měli opět ráj. A to že nechce přímou demokracii, ani přímou volbu prezidenta atd, to je třešnička na dortu.

   Trikolóra je zatím spíše menší zlo. Zřejmě bude lepší než demožumpa nebo než Fialový komický šmejd, ale o dost horší než SPD.

   Rudý škorpión

   Smazat
  6. Pánové, a nebylo by od věci instalovat "Trikoloru" a od instalovat blok i s ČSSD? Myslím tedy poslat do háje pseudo pravici i pseudo levici? Sám se považuji za levičáka ale někdo vydělávat musí, jen je třeba ty šíbry "ukočírovat" nebo nám to tu všechno rozkradou. A k tomu potřebujeme neinkluzivní školství pro naše děti, ne pro jejich odložené retardované. Oni sami mají ty nejlepší!

   Smazat
 28. Pane Polčáku, hovoří k vám generál Alojz Lorenc, jde o Havlovu spolupráci s StB složkami, před rokem 1989, zbystřete.


  “Václav Havel podle něj byl dlouho před listopadem 1989 zviditelňovaný v zahraničí, kontaktovali jej západní politici, byl podporován finančně.

  A jako autoritu v prostředí disentu jej musela vnímat i státní moc. „Dlouho nebyl politicky ani tolerovaný, ani respektovaný,“ vzpomínal. „Václav Havel začal být politicky zajímavý až v druhé polovině osmdesátých let. V souvislosti s jeho silným zviditelněním v zahraničí i změnou charakteru aktivit disentu,“ vzpomíná. Demonstrace v Praze, které se spustily koncem 80. let, podle Lorence nebyly příliš „jeho parketa“, Havlovým cílem bylo navázat s mocí dialog.

  Kromě toho ale vzpomínal, že s Václavem Havlem pracovaly i československé bezpečnostní orgány. Zejména před 21. srpnem 1989. Jednadvacáté výročí okupace v srpnu 1968 bylo očekáváno s obavami, pár týdnů předtím čínské bezpečnostní složky zmasakrovaly demonstranty na Náměstí nebeského klidu.

  „Základním úkolem kontrarozvědky bylo vyvinout tlak na Václava Havla, který v té době již byl respektovanou autoritou, aby si uvědomil společnou odpovědnost za události, ke kterým může dojít, a aby se přičinil o utlumení radikalizující se části disidentů. Stalo se,“ vzpomíná s odstupem Lorenc. Havel následně skutečně situaci uklidňoval, zejména svými výstupy v Radiu Svobodná Evropa“.

  Vědomé překvápko ...!?

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Havel-nam-vyhovel-Ministr-se-zhroutil-Soveti-nam-rekli-General-Lorenc-promluvil-o-roce-89-596881


  https://uloz.to/hledej?q=havel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opozdil jste se, odkaz na tento článek sem dal někdo už ráno (v 9:42)

   Smazat
  2. No, když já spím jak batole do oběda, do tak 14:26, jak můžu být první. Vy nespíte už 29 let, máte přehled bonzáku.

   Smazat
  3. 23:51 hloupost a retardovanost jdou ruku v ruce s vulgárností trouby vašeho typu :-)

   Smazat
 29. Bacha na ně, brzy se začnou množit. Replikátoři Polčáčí.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. trubko, měls zavolat Polčákovi, vrátil by se ti do pěti minut :-)

   Smazat
  2. 16:21 Četl jsem v lékařském časopise pojednání, podle kterého platí, že když je někdo idiot, tak bude mít tuto diagnózu natrvalo. Má to často progresi - z malého idiota se stane velký idiot. Ale přesto vás vůbec nelituji :-)

   Smazat
 31. 16:21 PROKRISTAPÁNA! Tak to jediné tu chybělo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je nový troll, agent ve státních službách, po Vyskočovi a Radostovi nasadili jako trolla "umělou inteligenci", ta má ale ještě mouchy (spíše masařky) :-)

   Smazat
 32. To, co si mysli Polcak, se pouze vetsina boji vyslovit nahlas, ale mysli si to taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:02-To máte pravdu! 20% z vás si přeje aby odešel a bojí se to říci nahlas A VĚTŠINA SE BOJÍ ŘÍCI NAHLAS ABY ZŮSTAL, neb se bojí 20%!

   Smazat
 33. Hoňásku, kamaráde!
  To cos mi napsal je faktum, vylhanost nebo propaganda?? Zkus to konkrétizovat doložitelnými fakty ať má smysl na tvé příspěvky alespoň reagovat.
  v úctě Čuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. 19:55
  Celej areál léčebny v Horních Beřkovicích touží po tvým autogramu!!!!!!:-D

  OdpovědětSmazat
 36. V případě pana Polčáka a jemu podobným, nespolehám na přírodu, ale na peklo !

  OdpovědětSmazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 38. 21:05
  Vy jste od toho retardy četl někdy něco jinýho????!
  Pokud ano,tak budete světlá výjimka!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady takové vyjímky neexistují. Jsou zde jen pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci co by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích!☺

   Smazat
 39. Zaznamenal jsem v Reflexu výzvu nejmenovaného právníka k rezignaci tohoto hajzlíka z funkce europoslance. Rakušan může zítra v ČT24 mudrovat o dalším trestně stíhaném premiérovi (Hřibovi)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co mne prekvapuje od pana Mana a jinych zamerenost na miniaturni kosmeticke zalezitosti Ceske Politiky na niz Uspesna existence vubec NEZALEZI pane Lubomire Mane, to neni stejne jako psani jako o vasem hokeji pro LAHODU CESKEHO JAZYKA ale o fakta(hlubsi pokud mozno) .

   Kdyz nejste schopen videt vetsi souvislosti , co pisete neni prilis silne, neni vhodne zmenit metody???.
   Mozna ze lidi to maji radi , neb se to dobre konzumuje pro jejich mentalitu u piva.

   pripomina mi to nesmyslne diskuse v USA o Trumpove manzelce, ci jestli Bill Clinton mel sex s Monikou Lewinskou ve svem presidenskem uradu pod stolem na kterem podepisuje mezinarodni smlovy a prijama presidenty , zatim co lidi prochazeli zivotnimi tragediemi.

   Jen tak mne zajima : CO takovy pan Man sleduje aby vedel o cem psat a pan Dvorak co ma censurovat??
   Tim nechci rici , ze jako Cenzor pan Dvorad je spatny, jen si myslim, ze jeho spektrum je prili lokalni a nevidi hlubsi vztahy.

   A tak "Na Belehrad" volal hrdniny vojak Svejk.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. To je téměř jako od Rejžka. Seš hvězda.

   Smazat
  3. Stylem mi to ne-připomíná myšlení Brouka, ozve se, že to nepsal on?

   Smazat
 40. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 41. Troufám si říci, že pan Polčák je ošklivé kačàtko, ale někteří zdejší samozvaní soudci z lidu jsou prasátka.

  OdpovědětSmazat
 42. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 43. Kam jsme se v té diskusi o (ne)mravnosti nějakého polčáka dostali? Emoce plně ovládají racio a již jde jenom o poměřování (čeho?).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 44. 22:50 Brouku pytlíku, co tím chtěl básník říci ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk pytlík má asi na mysli "miniaturní kosmetickou záležitost české politiky" tu sprosťárnu váženého poslance JUDr.Polčáka...

   Smazat
  2. Brouk si nemohl prdnout, tak to pustil z huby.

   Smazat
 45. je zajímavé, že ten kraj rodí takové zrůdy (Slavičín, suchá loz …), že by ten chlast pronikl až do genů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepodceňujte politika ze Suché loze. Ten momentálně pracuje na nové vizi českého školství spolu s Drahošem a Mikolášem Bekem. A to už něco znamená

   Smazat
  2. Polčák je z malé obce Vysoké Pole na Valašsku.

   Smazat
 46. ČT: To byla, vážení posluchači předpověď počasí. A nyní aktuální zdravotní stav Zemana. Jeho odpůrce příliš nepotěšíme...

  OdpovědětSmazat
 47. Polčáku, zabal to.

  OdpovědětSmazat
 48. Polčáku, před odchodem zhasni.

  OdpovědětSmazat
 49. No a vidíte to. Sotva Plošťák vystoupí proti Zemanovi, již je váženým hostem na 24 v ČT 24. Dobře to soudruzi dělají, je to podprahové, pro některé z nás UBOHÉ !!!

  OdpovědětSmazat
 50. Díky své naivitě ČT, dokáže zlikvidovat DemoBlok.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.