Reklama

sobota 7. září 2019

Poděkování redakce Nové republiky

7. 9. 2019
Redakce Nové republiky děkuje svým čtenářům a příznivcům za finanční podporu, kterou posíláte na redakční účet 2300 736 297 / 2010. Zvláštní poděkování za dary poslané v měsících květnu až srpnu 2019 zasluhují:

Barták Pavel Bradáč Jaroslav, Brei Václav, Buček Libor, Čížek Matěj, Čížek Vladislav, Dresler Ivo, Dvořák Antonín, Herblich Jiří, Hendrych Jiří, Hosman Zdeněk, Kohout Lukáš, Krampera Miloš, Kratochvíl Milan, Kostelňák Milan, Mužík Oldřich, Pacák Pavel, Rabl Tomáš, Robenek Tomáš, Šťovíček Pavel, Tichý Ondřej, Vaněk Jaromír a Záruba Milan. 

Díky také dvěma anonymním dárcům, kteří pravidelně přispívají vždy 14. den v měsíci. Zvláštní dík si zasluhuje i Brenda Radek za mimořádný příspěvek a doprovázený "politickým školením".

Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží zavádět media spojená s vládnoucí "elitou"!

Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výši, i jen občas. Prostředky plně využijeme v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat či tajit!

Společně se ubráníme a zvítězíme!

Číslo účtu:
2300736297 / 2010, Fio banka a.s., variabilní symbol: 0003Ze zahraničí:
IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX4 komentáře :

 1. Poděkování a dávejte si pozor na různé "korporátní fašisty", kteří se začnou aktivovat před majdanem na NR a jejich největším nepřítelem je Babiš.
  Mají jednoduchou metodu. Perfektně popíšou, co jejich soukmenovci páchají za svinstva a nakonec to zabalí do Babiše. Tihle Škarkové a Kočí jsou rozlezlí všude!

  OdpovědětSmazat
 2. Není to uvedení jmen dárců kontraproduktivní ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bezesporu, páč je čeká "ošetření" v Kobylisích!☺

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.