Reklama

pondělí 2. září 2019

Podpora Lívii a Kulturblogu v probíhajícím lynči

Jakub Moravčík
2. 9. 2019  jakubmoravcik  (zasláno autorem)
Částí slovenského internetu hýbe nová kauza, vyvolaná pro někoho možná kontroverzním reportážním videem z duhového pochodu v Košicích. ZDE
Za videem stojí aktivistická skupinka KulturBlog, jehož mediální tváří je mladá, 17-ti letá slovenská gymnazistka Lívie, která se svého času proslavila videem s kritikou multikulturalismu. Vydala se totiž s týmem KulturBlogu na duhový LGBT pochod v Košicích, aby z něj natočila reportáž. Ve videu s názvem Boli sme na košickom PRIDE 2019│Kulturblog (bohužel na něj nemohu dát přímo link, protože by to mohlo být dle kodexu blogera pochopeno jako skrytá reklama Kulturblogu) se ptá mnoha účastníků pochodu, kolik existuje pohlaví, případně zda preferují islám nebo LGBT, jmeně ale nenásilně je provokuje apod. Je nutné říct, že způsob komunikace s účastníky občas není úplně zvládnutý a místy se lehce blíží trollingu účastníků pridu, ale chybama se člověk holt učí. Nicméně Lívia nikomu nenadává a na nikoho neútočí ani jej neuráží, a samozřejmě nikoho fyzicky nenapadá. Podívejte se na video na youTube sami, stojí to za to - pokud ovšem v době publikace tohoto blogu už třeba nebude smazáno.

Zatímco na samotném pochodu byli duhoví pochodovači Lívií místy zaskočení, po zveřejnění videa se na internetu spustil doslova hromadný lynč na její adresu. A jestli tím stoupenci LGBT něco o sobě prozradili, tak mimo jiné to, že jim chybí jakákoliv povznesenost a smysl pro humor. Na internetu, např. v komentářích pod samotným videem, již píšou o podání žaloby na Lívii za zveřejnění natočených záběrů bez souhlasu natáčených, volají po vymazání kanálu KulturBlogu z YouTube (a hromadně jej nahlašují cenzorům) a Lívia si o sobě mohla samozřejmě už xkrát přečíst, jaká je odporná k***a, p**a, neonacistka a někteří, včetně zástupců mužského pohlaví, by ji rádi zpacifikovali i fyzicky (viz screenshoty níže). Popř. doufají, že děvče od někoho dostane do držky. A v ten okamžik se musím za Lívii i KulturBlog postavit i přes ty nezvládnuté věci z videa. A vyzývám k tomu i všechny zdejší konzervativce, aby KulturBlogu napsali aspoň krátký podpůrný mail (klidně i s věcnou a dobře míněnou kritikou) tak, jak jsem to udělal já. Na účastníky pochodu a Líviiny lynčovníky mám naopak dotaz: pokud jim otázky a vystupování Lívie tak strašně vadily, proč ihned na místě nezavolali pořadatele a nenechali jím tým Kulturblogu vykázat, protože na to má pořadatel bezesporu právo? Pokud argumenty duhovců neustále hovoří o tom, že pokud něco někomu neubližuje, ať si každý dělá co chce, potom se ptám, čím Lívia účastníkům pochodu ublížila?!? Vůbec ničím.Zde pětiminutové video Kulturblogu o ženství:


Doufám, že tým KulturBlogu z toho všeho vyjde nijak zásadně nepoškozen a že do příští akce si trochu víc dá na některé věci pozor. A pokud se týče oné proklamované tolerance liberálů – na Slovensku rekrutujících se hlavně z řad voličů Čaputové a Progresívného Slovenska – pak nezapomínejme na samotného krále nenásilí, gymnazistu Emila Hodála, který veřejně proklamuje, koho že to mají označené a koho tudíž budou střílet jako první.

13 komentářů :

 1. Viděla jsem to video celé. To tedy byla úroveň. Prý 350 pohlaví a jiné cifry. NO, to třetí pohlaví ještě nikdo neukázal. Lituji lékaře, jak toto budou řešit, co se bude vyučovat na medicíně? To se bude stavět třeba 350 veřejných záchodů? Prostě IQ účastníků prúvodu bylo asi 50 - 70 bodů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a nejlepší byl ten na sebe hrdý homosexuální prostitut, co se těší na muslimy...Já se už kvůli těmhle zrůdičkám na ně a na tu jejich šaríí snad začnu těšit taky i za takové Ku.dy, jako je ta židovská hérečka, co Lívii doporučovala "doplnit si vzdělanie...

   Smazat
  2. Zase jde o provokace aby mohli kricet o nanavisti a rasismu..

   Smazat
  3. 23:31 Je vidět, že nesledujete, co se děje. Záchody mají být společné, aby ženy nebyly diskriminovány, protože musejí čekat ve frontě. Podle plánu budou čekat všichni ve frontě na stejné záchody.

   Smazat
 2. Blbý volič si nezaslouží nic jiného, než duhové pochody. Jako v pohádce jana Wericha, když může mít valach hříbě, proč by nemohli kapři hnízdit na stromech:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, je to vše idiocie postavená na hlavu...V 50.letech SSSR proslavil jeden "vědec", zabývající se mj.zvyšováním produkce mléka a dokázal prý "rozdojit kozla", ještě, že to nezkoušel s bejkama...Takže nic nového pod sluncem, blbost je nezničitelná a lidi se v ní vyžívají, jak vidno a vyloženě idiocii podporují, jako např. ta LGBTQ+ agenda a připouštějí, že jim život organizují kreténi, kteří ani neví čím jsou...Smutné na tom je to, že "muže vědy" např.lékaře, vědce biology atd. to nechává klidnými, nebo to podporují, ze strachu o koryta, jako ten pitomec Hřib z Pražského magistrátu, rodem z Valachů, kdesi od Zlína. Doufám, že až ho potká nějaký bača od nich, tak že vezme klacek a vysvětlí mu to, jak to s těmi pohlavími v přírodě a na Valachách ve skutečnosti je. Víc, než dvě pohlaví jsou jen ve městě a čím větší město, tím víc pohlaví...a tím víc opravdových čuráků ve vysokých funkcích...
   Jinak to video je opravdu výživné a ukazuje tu nebetyčnou zvrhlost, tupost a stádovitost většiny dnešní mládeže. Ti ten svět zničí, ale není to vina těch hlpupoučkých hovádek, nýbrž jejich rodičů, že to nezarazí a protagonisty těhle zvrhlostí si volí do nejvyšších funkcí viz. ta jeblá Pičutová p-residentkou, to mluví za vše, Slováci přišli o rozum !!!

   Smazat
  2. Tento zvrhlý idiotský svět se pomalu ale jistě mění v Sodomu Gomoru .Tak také i skončí .

   Smazat
  3. Idiotslý ten s vět je, protože jsme pustili ke kormidlům idioty a ty zidiotizovaly instituce a školství a to teď dělají idioty z našich dětí!!!
   Mám hospodu a tam dva hajzlíky: pro dámy a pány a jestli se ty od OSN oficiální nesmysly s 52 pohlavími uzákoní, budu muset zrušit parkoviště a každýmu úchylovi postavit Toi-Toiku a stejně se budou cejtit diskriminovaní a budou řvát, jak přejetí, že mají jen ty vixlajvantový sráče a že např. pedofil nebude chtít sedět vedle nekrofilika, nebo něco podobnáho...Buď dostanou přes držku a zaženou se kam patří, nebo bude konec, neboť ty jejich idiocie budou nekonečný...Jedno je jistý: Každý je takového pohlaví, čím ho obdařila příroda a pokud má v hlavě nasráno a myslí si něco jiného, patří do blázince a ten, kdo je zneužívá a z úchylek bláznů dělá politikum, patří do kriminálu...

   Smazat
 3. Nic není černobílé. Samozřejmě, pohlaví "v hlavě" je pitomost non plus ultra. Na druhé straně popírat, že lidstvo je přemnožené a že sekat děti jako na běžícím pásu je správné, je blbost taky. Chceme se vyrovnat idiotům, jako je ten Pákistánec, který se chlubil, že má přes sto dětí?

  OdpovědětSmazat
 4. Z tehle "exoticke" grupy (viz. video) jme meli ministra spravedlnosti, v soucasne dobe sefa TOP 09. Dukazem zvracenosti jejich mysleni je Pospisiluv navrh trestat zbiti psa osmi lety vezeni natvrdo. Jan Turek usvedceny z tyrani deti v Kurimi (vyrezaval jim maso za ziva) dostal pet let, ktere si patrne ani cele neodsedel. Tohle tedy sefuje knizeci stranu a reprezentuje cechistan v evropskem parlamentu.

  https://plus.rozhlas.cz/vyssi-tresty-za-tyrani-zvirat-nepomuze-problem-je-v-praci-policie-tvrdi-8045308

  OdpovědětSmazat
 5. 6,53
  Uklidněte se Kefalín,LIDÍ JE NA SVĚTĚ JAKO SRAČEK......MIMOŘÁDNĚ SOUHLASÍM S POSPÍŠILEM!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, a ten Pospíšil je přesně ten člověk, co do patří do blázince za to, co je, nebo do kriminálu za to, co prosazuje !!! A pokud mu přijde, že je lidí na světě příliš, ať se vezme za ruku s Billem Gatesem a princem Philippem, tím od té anglické Perchty z Fuckingameského paláce, co spolu mají úchylné potomky a skočí do Macochy.

   Smazat
 6. No jo to si musí lidé rozmyslet koho budou volit kord na Slovensku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.