Reklama

sobota 7. září 2019

Pokud se Jiří Hynek nestane bývalým redaktorem...

Ivan David
7. 9. 2019  
Česká televize je hlavním zdrojem dezinformací v České republice. Ne proto, že by v tomto ohledu byla nejhorší, některá média ji otevřenou fanatickou jednostranností, křečovitou záští a primitivní demagogií překonávají, ale Česká televize je díky svému dosahu do téměř každé domácnosti nejvlivnější a proto značně "normotvorná". Desinformační prostředek těchto kvalit snižuje úroveň demokracie všude tam, kam dosáhne. Vlivovou agenturu Česká televize nikdo nevolil a proto je nepřijatelné, aby mluvila za sebe. To mohou jen politická a zájmová uskupení, která nepředstírají objektivitu, ale vyjadřují svoje názory. Česká televize na "svůj" názor nemá nárok. Jako médium placené z veřejných zdrojů má jediné právo, a to objektivně a vyváženě informovat. 
Pozn.: dnes večer mi jeden čtenář poslal odkaz na reportáž Jiřího Hynka: ZDE.


Dalším vrcholem selhání České televize je vystoupení redaktora Jiřího Hynka, který třikrát během krátkého vystoupení hovořil o premiéru Babišovi jako o "bývalém premiérovi", jak na to upozornil Petr Žantovský ZDE. Následně pak ČT záznam Hynkova vystoupení znepřístupnila. Je to současně uznáním vlastního selhání rozměry přesahujícího standardní každodenní selhávání, a současně zakrýváním skandálního vystoupení. Nejde o nějakou lapálii. Nebude-li za toto chování "zasloužilý redaktor" Jiří Hynek vymeten, pak se stává ještě naléhavější výzvou k vyhození celého vedení televize a vedení politicky aktivistických redakcí. Lhostejno, zda je Jiří Hynek blb, který neví, že Andrej Babiš JE premiérem (čemuž nevěřím), nebo zda přehnal své úsilí snaživého lokaje.

Naprosto nepatřím k podporovatelům, natož pak k obdivovatelům premiéra Babiše, ale jako demokrat respektuji, že byl zvolen v dostatečně demokratických volbách. V demokratické zemi má nárok na slušné zacházení ze strany médií a orgánů státní moci, a to i v případě, že by byl oprávněně obviněn a spravedlivě odsouzen.

92 komentářů :

 1. pane Davide toto je marný boj. Vy víte že je třeba neschválit výroční zprávy rady ČT a posléze tam navolit nestranné lidi, aby v tom ČT hnoji už konečně zavedli demokratická pravidla. Je potřeba tu peleš záškodnickou rozkopat a znovu složit s jinými lidmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tedy Babiš nekoná? Jistě by se ve sněmovně našla dostatečný počet poslanců, kteří by podpořili neschválení zpráv rady ČT. Asi ani on nejedná svobodně a musí plnit úkoly někoho mocnějšího ze zahraničí.

   Smazat
  2. Dodávám, krade se ze státního rozpočtu, Bavič ne Bavič! Stát se dojí jako ta nejblbější kráva. Dělník a vovčan je za pitomce, zakázka od státu bez výpalného neprojde! Nic se nezměnilo, že ANO? Hovno milí zlatí! Ťok by mohl vyprávět, že ANO? Dělají se kamuflážní zakázky, ku podojení státu, pro ty co se znají. Prezidente Zemane, že Bavič je druhý nejlepší premiér po vás ani náhodou, krade se jak za vás a ještě více, “ti někteří podnikatelé a státní úředníci“, jsou ještě mnohem nenasytnější a rafinovanější! Prezidente Miloši, žijete v oblacích na hradě nebo na zámku, obklopen a ukolébáván jak v Pyšné princezně? Tomuto státu nevládnou volení tajtrdlíci, nýbrž chudí stamilionáři, či miliardáři a HYDRA stále ždíme tento stát. ČT je jen nicotný příklad a politici pouze čumí a RRTV dělá co? Baviče!

   Realita

   Smazat
  3. Rada ČT, to je výzva pro ANO a stejně smýšlející politické subjekty v Parlamentu. Na co si Babiš stěžuje, když ani není schopen iniciovat výměnu rady ČT?

   Smazat
  4. 10:20 Poslouchal jsem poslankyni ANO, jak chválí objektivnost ČT, sladuji jak politici VŠECH !! stran se do ČT cpou a vůbec jim ty evropské plky nevadí. Ta Fridrichová, Valo aj. to je opravdu na hlavu, reportáže z Ruska, stále stejní politologové, odborní poradci atd. Jen pár zoufalců oponuje. Proč nemůžeme platit jen techniku přenosů, ale musíme platit ty politické tlachy???

   Smazat
  5. 19:22
   Zatím tu jen bavíš ty nás, komiku.

   Smazat
 2. Může se vůbec ještě někdo v tomto absurdistánu něčemu divit ? Václa Havel, "nejsme jako oni", cha cha cha cha cha.............. Bohužel, jste mnohem a mnohem horší!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne opravdu nemůže. V pátek v blízkosti našeho domu jakási stavební firma likvidovala použité stavební dřevo. Díky prachu se téměř venku nedalo dýchat, auta, okna, parapety zasviněné - prostě děs. Někdo tam poslal polici, ta odjela za chvilku a nic se nedělo. Zkusil jsem zavolat ČIŽP (inspekce životního prostředí), myslíte že to tam někdo vzal? Nakonec alespoň na sekretariátu jedna paní, a pak už nikdo. V seznamu uvedení "inspektoři" jsou často známí eko-aktivisti (eko-teroristi) nebo politici zelených (teď pirátů). K čemu si proboha platíme takový úřad vůbec nechápu, zatím jsem je zaznamenal pouze jako nástroj politického boje.

   Smazat
 3. Nemám Babiše rád ale obdivuji ho, jak čelí všem těm útokům všech zhrzených, kterým nevyšli volby podle jejich představ. To se samozřejmě týká i prezidenta Zemana. Jejich frustrace z toho, že vše neprobíhá podle nich pak vyúsťuje v šíření nenávisti, aroganci, hulváctví a urážkám. A nad těmito zhrzenými drží ruku ČT. Jejich nesmiřitelnost s prohrou ,,jejich" kandidátů zejména při prezidentské volbě je až chorobná. Věřte že tito lidé za podpory ze zahraničí jsou pro náš stát a naší jakš takš demokracii opravdu nebezpeční. M.R.

  OdpovědětSmazat
 4. Toto je zcela jednoznačně bordel současné vlády ČR. Pokud nás, daňové poplatníky zákonem nutí platit jimi zřízenou a vedenou vp čt a čro, potom ať jdou od toho a přenechají vládu opozici - ta jim předvede, jak se to dělat v případě, že moderátoři začnou podobným způsobem šířit dezinformace na ně samotné. Celá rada měla být už dávno odvolaná, nebo měly být zrušeny poplatky za něco, co si platíme, ale nefunguje to. Odmítám nakupovat ze zákona zboží a informace v podobě šmejdu a nekvalitního provedení! Odmítám platit politickou reklamu poraženým parlamentním stranám celkovou částkou od nás, všech poplatníků 8 miliard ročně se všemi těmi začerněnými smlouvami čt! Tým ČT je dnes jako by v jakémsi zpolitizovaném transu, nevnímá realitu a prakticky už jede bez ohledů na demokracii, už zjevně cíleně a naschvál proti většině národu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím 12.56. Současně konstatuji, že jsou směšní ti politici, kteří se bojí tu žumpu v ČT vymést. Prezident republiky jim přece denně ukazuje, že se klidně obejde bez těch šašků a kreatur s novinářským průkazem. ČT musí být donucena plnit zákonné povinnosti, v opačném případě máme plné právo žádat zrušení televizních poplatků. Už toho máme plné zuby

   Smazat
  2. Rád bych se podíval, zda v ČT opět nenocuje Ruml.

   Smazat
  3. 12:56 Zákony dělá parlament, vláda může návrh nových zákonů o ČT jen iniciovat. Jaká je politická vůle v parlamentu k těmto zákonům, musí říci někdo odtamtud.

   Smazat
  4. 12:56 Veřejnoprávní televizi ani rozhlas nezřídila vláda a také vůči nim nemá ani pravomoci, ani povinnosti. To si ujasněte. Jsou tu Rada ČTv a ČRo, volené parlamentem, je tedy věcí tohoto politickém orgánu, jak tyto veřejnoprávní instituce usměrňuje. Nakonec třeba i zákonem. Je možné, že žádný z politiků se nechce nechat těmito institucemi, třeba i za pomoci Milionu chvilek a podobně, za nějakou tu zákonnou iniciativu ukřižovat. Otázkou taky může být, kdo onen hlavní proud propagandy řídí a materiálně zajišťuje. Na amatéry to už ani trochu nevypadá.

   Smazat
  5. V kapitalizmu si poroučí ten, kdo platí!
   Koncesionáři mají právo rozhodovat, jaké bude vedení televize a jak bude hospodařit.
   Toto si ujasněte!!!
   JE POTŔEBA JEN ZORGANIZOVAT KONCESIONÁŘE aby se konečně ujali svého práva.

   Smazat
 5. Je třeba si pane Davide všimnou i ještě jiné věci. Jedná se o českou justici a její polohu ve společnosti, která se pomalu, ale jistě začíná přibližovat poloze čt.
  Čt ostatně už se netají jednopohledovou politickou závislostí, neutralitu zcela bez obalu čím dál tím více veřejně odmítá a přijde mi, že čím více se tím netají, tím více vylézá podivných rozhodnutí oné justice.

  OdpovědětSmazat
 6. Milí přátelé
  s hlubokým smutkem v duši vám oznamujueme úmrtí našeho drahého přítele,který se nazýval Zdravý Rozum. ZR žil vždy jednoduše a respektoval taková fakta jako:
  Neutrácej víc než kolik máš.
  Za dítě rozhodují ti kteří za něj zodpovídají Muž A Žena-jeho skuteční rodiče .
  Ovšem před 30 lety ZR začal ztrácet půdu pod nohama...
  ZR ztratil chuť do života,když zjistil,že o zloděje mafiány a kriminálníky je lépe postaráno než o jejich oběti!
  Nejdříve zemřeli jeho rodiče Pravda a Důvěra.
  Pak zemřela jeho manželka Diskrétnost.
  Někam se ztratila dcera ¨Zodpovědnost a syn Slušnost.
  Na pohřbu nebyly davy. Po 30 letech neexistuje dost lidí, kteří by je vůbec znali. Ti kteří ZR znají mají strach se přiznat, nebo mají tolik starostí v tom maratonu událostí, aby vůbec slušně přežili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře jste to vyjádřil, díky. Mívám naprosto stejný pocit a při rozmluvě se s svými vnuky ztrácím i naději, že se tento stav někdy obrátí a ZR se navrátí.

   Smazat
  2. Děkuji vám oběma 13.18 i 14.14, za vyjádření vašich pocitů.Věřte, že nejste s vašimi pocity osamělí. Jsem na tom stejně jako vy.

   Smazat
  3. Je to logické:Degenerace živočišného druhu Homo sapiens sapiens,zvláště v tzv."Česku"postupuje mílovými kroky!!

   Smazat
  4. ZR nezemřel, ale byl a je brutálně zavražděn. Stejným způsobem a stejnými "krejčíky", o kterých psal H.CH.Andersen ve své knize "Císařovy nové šaty" už v roce 1837. Od té doby se lidé nepoučili. Pořád se nechají okrádat, protože v rozporu se ZR jsou hlásnými troubami zlodějských krejčíků přesvědčováni, že tak je to správné. Lidé chtějí patřit mezi "urozené, moudré, vyvolené..." a to s použitím ZR není možné. Nemůžete vidět neviditelné, dokud ve vás nezabijí ZR.
   U některých to postoupilo tak daleko, že ani nechápou smysl vyřčeného. Např.Zeman prohlásí, že systém fungování státních zástupců bude žádoucí prověřit PO SKONČENÍ kauzy ČP. A na to "demokraté" reagují, že Zeman chce zasahovat do PROBÍHAJÍCÍ kauzy. Může toto prohlást někdo, komu zůstal v hlavě alespoň ždibíček ZR?

   Smazat
 7. Odpovědný za fungování jakékoliv firmy či organizace je i v případě ČTV nebo v ČRo její ředitel. Po neschválení nebo i neprojednání zprávy v parlamentu by měla být zvolena nová rada, spojena ČTV s ČRo, personál i finance zredukovány na třetinu, podobně jako na Slovensku. Závažných důkazů o porušování statutu obou veřejnoprávních médií je každý den několik.

  OdpovědětSmazat
 8. Reportáž zablokovaná v havloidní tv zde. https://uloz.to/file/jhr5lnatvMw6/reportaz-ct-mp4

  OdpovědětSmazat
 9. Strach politiků z ČTV a ČRo je zbytečný. Politiky a strany, které veřejnoprávní média zvýhodňovala a vyzdvihovala postupně zlikvidovala. Naopak koho tato média skandalizují a kritizují, tak takové strany a politici v preferencích posilují. Většina lidí je na tato média naštvaná kvůli poplatkům, za které nedostanou ani kvalitní zprávy, samé detektivky, krváky, násilí. Více pořadů veřejného zájmu mají některé komerční TV. Svědčí o tom i průzkumy či sledování pořadů agenturami jako je např. Median - http://www.median.eu/cs/o-nas/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi máte pravdu, je to vidět na příkladu politického turisty Jiřího Pospíšila, měl sice sedět jako europoslanec na zadku v Bruselu, ale ČT ho ukazovala národu prakticky denně z Prahy a výsledek se dostavil, nevolitelná a rozhádaná TOP09, kterou dorazí gauleiter z Prahy 6

   Smazat
 10. Ptám se diskutujících-je vůbec právně možné odhlásit televizi a neplatit televizní poplatek? Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:18 Nejste sám, také by mně to zajímalo.

   Smazat
  2. Ano, je, ale musíte to SKUTEČNĚ udělat a neprovozovat ji načerno. Jinak čekejte udání z kterékoliv strany (příbuzní, sousedé, kamarádi, klegové, atd) a mastnou pokutu. Ostatně já televizi sice mám, ale nesleduji, úplně mi stačí internet...

   Smazat
  3. Je to možné, ale musíte ji dát do sklepa, na půdu, do popelnice..

   Smazat
  4. A odpojit INTERNET, je důvodem k povinnému placení koncesionářských poplatků, stejně jako Tv a Rádio atd.! Poplatky platit ze zákona nemusíte, pokud žijete pouze jako NEPŘISPŮSOBIVÝ ! Toť vše ...

   Smazat
  5. Opravuji nepřizpůsobiví!!!

   Smazat
 11. Na Slovensku je to rovnaký hnoj. Nakoľko s tým nikto nedokáže pohnúť, mám pocit, že personálne otázky riadenia TV idú mimo oficiálnych štátnych štruktúr. Čosi ako 3.sektor. Kolonizátor musí mať informácie pevne pod kontrolou. Čoskoro predpokladám zánik nežiaducich internetových stránok, vr.NR.

  OdpovědětSmazat
 12. Redaktoři v ČT jsou totální chudáci. Moc dobře jsou si vědomi toho, že je většina národa nebere a že jsou mezi lidmi terčem posměchu. Co mají ale ti ubožáci dělat, z této schizofrenní situace nemají kam uniknout, protože v soukromých TV je nikdo nezaměstná, jsou pro ně něco jako provařené děvky. Musejí zůstat v ČT a donekonečna plnit páníčkovy rozkazy - aneb Václav Moravec je věčný :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro vás jsou terčem posměchu. Můj pocit, je opačný. ONI ČT se nám smějí přímo do ksichtů a to od ucha k uchu ...!

   Smazat
 13. Ministr kultury RF je zároveň předsedou Ruského spolku vojenské historie a má - kromě jiného - na starosti také pomníky hrdinům války, organizaci historických rekonstrukcí a podporu vojenských historických akcí. Takže o vojenské historii i tradicích něco ví, na rozdíl od - pro většinu národa - skutečně bezvýznamného politika z místní části Prahy, jenž by měl problém i se jménem armádního gen. Ludvíka Svobody nebo Vladimíra Remka. Bohužel, takoví lidé se v současnosti pasují na vůdce, jimž je dovoleno vše. O Petříčkově žádosti o omluvu z ruské strany už je zbytečné se vůbec zmiňovat. Bože, jak jsou stateční!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ministr Petříček je politická nula, podle toho dopadne i ČSSD.

   Smazat
  2. Politici z Prahy 6 jsou zvoleni občany z tohoto obvodu. Podle jejich volby poznáme je. Politici jsou velmi často obrazem svých voličů. Upřímnou soustrast Praze za tam žijící obyvatele. Řešením by bylo přijmout zákon, který by takovému počínání poškozujícímu celou republiku zabránil. Jde to poměrně rychle. Ve VB to poslanci dokázali za několik dnů, když se jednalo o Brexit. Tak proč ne u nás?

   Smazat
 14. ČT už padělala i historické dokumenty!!
  ČT už padělala i historické dokumenty!!

  Myslím, že je dobré si připomenout i tuto kauzu (jednu z mnoha), kdy ČT dokonce padělala historický dokument, ze kterého vypustila zmínku o všech státech s výjimkou Sovětského svazu. Psali jste o tom na NR zde:

  www.novarepublika.cz/2019/01/ct-manipuluje-s-historickymi-fakty.html


  To by se hodilo do nějaké reklamy na...

  Goebbels TV z Kavčích hor!

  "Jsme ryzí profesionálové a znalci oboru. Máme mnoho let zkušeností na mediálním trhu. Naše reportáže sestříhané na míru externích podnikatelských subjektů, ambasád či neziskového sektoru jsou zadavateli vysoce hodnoceny. Při přípravě zpráv pracujeme s nejlepšími hereckými agenturami a žádné metody nám nejsou cizí. Zákony, lékařská tajemství nebo etické kodexy nejsou překážou, mottem naší redakce je "překonávat nemožné".

  HLP = HOVADINY, LŽI, PROPAGANDA
  = HLUČNĚ, LÍBIVĚ, PODVODNĚ

  GOEBBELS ČT TV, česká veřejnoprávní stanice, Kavčí hory, Podepsán současný ředitel Petr Dvořák

  OdpovědětSmazat
 15. Tohle je práce tupých voličů. Nerozumím voličům pyjrátů, jasně říkají, že můžeme přijmout a živit několik desítek tisíc kulturních obohatitelů a stejně je volí.

  OdpovědětSmazat
 16. 13:02 hovoří o naší justici. Doporučuji výborný článek na infokurýr.cz z dneška, jmenuje se "Pilíře naší nové justice". Už dlouho jsem tak výbornou a i vtipnou úvahu neviděl a vůbec mi nevadí, že autorem je David Rath, nejde o to kdo to říká, ale co říká a o tom to je. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek Davida Ratha byl publikován na Vaše věc, tady je odkaz
   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/david-rath-pilire-nasi-nove-justice

   Smazat
  2. Publikovaly to také Parlamentní listy, ale čtenáři pod článkem moc nediskutují, ale měli by o tom přemýšlet a diskutovat ..
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/David-Rath-Pilire-nasi-nove-justice-595140

   Když lidé nebudou požadovat nápravu toho justičního svinstva, tak postupně dojde i na ně

   Smazat
 17. Už jsem tuto řečnickou otázku někde napsal. "Proč parlament České republiky zrušil § 152 trestního zákoníku - Zneužití pravomoci veřejného činitele a nahradil jej úřední osobou. ČT veřejným činitelem je, nelze jej však od té doby trestně stíhat přesto, že by to bylo nutné a velmi potřebné!

  OdpovědětSmazat
 18. Jakou mohla mít nějaká pí.Fialová osobní újmu, když ji A.Babiš nikde nejmenoval? Najednou je naše justice nezvykle rychlá. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co vůbec v tom prostoru pohledávala, když v době zasedání tam nikdo nesmí?

   Smazat
  2. Není ta Fialová z rodiny toho cukrového panáka
   Fialy z Oděss ?

   Smazat
  3. 18:18
   Ne, ona se jmenuje Filipová a je to zaostalá kráva, které se ti ostatní placení demonstrující šašci tiše smějí, protože ona to dělala zadarmo. :-)

   Smazat
 19. Zásadní problém je, že mnozí politici se toho goebbelsovského sračkometu ČT bojí. Pokud by tomu tak nebylo, dávno by proběhlo druhé hlasování, ve kterém by neschválili zprávu o hospodaření ČT. Tím by došlo k obměně vedení. Jenže tomuto hlasování se poslanci vyhýbají a je otázka, jestli na něj vůbec dojde...

  OdpovědětSmazat
 20. Teď se ukazuje pravá příčina okupace TV spacákovou mafií a vzpourou proti tehdejšímu řediteli. Bylo nutné aby TV ovládla skupina šmejdů, co věděla víc než zbytek obyvatel. Teď máme info pohledem "té správné optiky".

  OdpovědětSmazat
 21. Antizemanismus a antibabišismus mnoho psychopatů začíná už dovádět k šílenství. Asi bude nutné novelizovat zákon o ochraně zdraví společnosti, aby bylo možné tyto blázny izolovat proti jejich vůli. Rozhodovat o tom ale budou "revoluční lidové soudy", protože z "nezávislého st.zastupitelství a justice", bude potřeba také izolovat některé nebezpečné psychopaty.

  OdpovědětSmazat
 22. Z naší čt se stal kýbl plný marxisticko-leninistických sra.ček v bledě růžovém, s duhovou kytkou nahoře.
  Ještě čekám, kdy vydají prohlášení ve smyslu:
  "ŽÁDNÁ VLÁDA ZVOLENÁ V DEMOKRATICKÝCH VOLBÁCH SE SVÉ VŮDČÍ ÚLOHY V ZEMI NIKDY DOBROVOLNĚ SAMA NEVZDÁ A PROTO BUDE NUTNÉ POUŽÍT V BOJI PROTI NÍ I NÁSILÍ!" :)))

  OdpovědětSmazat
 23. Připadá mi,že téměř každý z politiků je namočen v nějakém průseru,každý na každého něco ví.Takže je vlastně lehce manipulovatelný, tudíž - kývač. Držet hubu a krok,uzmout zavčas co nejvíc. Jednou ale pohár přeteče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřipadá. Tak to je. Přesně stejné to bylo s politickou mafií za totáče. Komoušští aparátčíci ve vysokých stranických funkcích se přelévali z místa do místa i přes veškerá pochybení nikdo ze své funknce nikdy odvolán nebyl. Každý na každého něco věděl, a každý se každého bál. Pohár "přetekl" v roce 1989 ale - přetekl skutečně? Po změně obleků si mohli přeměnit hospodaření s majetkem státu na byznys, a rozkradli co se dalo. Kdyby dnes ještě bylo co rozkrádat, další pohár už by byl "přetekl" před časem, ale není.

   Smazat
  2. “Kdyby dnes ještě bylo co rozkrádat, další pohár už by byl "přetekl" před časem, ale není.“

   Jak není co rozkrádat? Každý rok se rvou o státní rozpočet (ta spousta hyen a supů), o peníze daňových plátců i koncesionářských daní atd.. Rok co rok slintají u koryt, nenasytní mrchožrouti ...!

   Smazat
  3. 19:05 pokud jde o ty komoušké papaláše, rád bych věděl, kde a jak jste získal takový přehled. Já vím o řadě pádů neúspěšných popř. chybujících z výrobní podnikové sféry, od úrovně mistrů, vedoucích provozů, náměstků ředitelů závodů, podniků i tří generálních ředitelů. S tou recyklací to zdaleka neplatilo, když kriteriem bylo plní, neplní a bez průšvihu! Plácáte s rozhledem neúspěšného závistivce.

   Smazat
 24. Vyhodit z práce a zakázat jim novinářské povolání. Nebo si myslíte, že to nejde? V sousedním, tehdy západním Německu vyhazovali z práce tímto způspbem i učitele. A ječel někdo, na západě, že nejsou demokratičí a že porušují lidská práva? Jen slabá a neschopná vláda do sebe nechá stále kopat. A nakonec, dobře jí tak. Když myslí, že je to to pravé...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás to funguje tak, že dokud naši politici a samovládci budou pobírat své obří platy, je jim šumafuk, co blábolí TV, media, cokoli, kdokoli. Jen kdyby jim ohrozil někdo koryta - vzpamatovali by se hned, a samozřejmě by to řešili. A druhá věc - na tom "západě" neměli tzv. "minulý režim" - ale u nás cokoliv se posere, se svede na minulý režim. Kdyby byly řešeny problémy s novináři a mediální stokou podobně jako v Německu, ihned by se ozval řev, že je to totalitááááá - to se v jiné zemi těžko může řvát. Posrali jsme si to sami.

   Smazat
 25. Všichni v Česku jen špetku myslící vědí, že čété je hlásnou propagandistickou troubou, ovládanou velkokapitálem, byť její většinou stupidní programy a filmy musí finančně vydržovat české domácnosti. A tak tedy je šlapkou proti zájmům státu a občanů. Dá se na tom ale něco změnit? Těžko při totální absenci demokracie - liberální kapitalismus - tj. svévolný - právě takovou hlásnou troubu potřebuje a když troubové navíc za kapitál musí platit - to je přece ideální situace. Kapitalismus, to je ta mocná horda nepřizpůsobivých a občan má jen řetězy na rukou, závaží na nohou a zalepená ústa. Přesně jak nám diktují nejen Němci "maul halten, und weiter dienen"!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Změna je možná. Jen musí Babiš v parlamentu konat. Asi nemůže, protože mu to páníčkové z ciziny zakázali.

   Smazat
  2. On je ten premiér k politování. Nemůže prakticky vůbec nic. To je vidět i na kauze Čapí hnízdo. Možnosti přitom jsou. To by však musel vyhodit toho nejvyššího státního zástupce, který prý zastupuje vládu (stát).

   Smazat
  3. Jak je možné, že hned po volbách ho nevyhodil? On přece zastupoval tu předchozí vládu a nikoliv tu jeho.

   Smazat
  4. Nějaké tzv. plky mudrlantů, kteří se zaštiťují tou svojí demokracií, o tom, že státní zastupitelství je nezávislé na státu, jsou zjevně mimo realitu. To je to samé jako u soudů, které jsou prý nezávislé, až jsou nakonec závislé na někom až příliš.

   Smazat
  5. Máte na mysli soudy, potažmo justici 18.12? To vždycky prodejné kurvy byly, jsou a budou. Vždycky prorežimní. Dokud budou pobírat své obří platy od státu. Kdyby byly soukromé, nebo pracovali za průměrnou mzdu, soudily by jinak.

   Smazat
  6. A premier se nyní nemůže vymlouvat na svého koaličního partnera, že s tím odvoláním st. zástupce nesouhlasí. Ve vládě má většinu a socdemáci se z vlády neodváží odejít, protože to i svými nedávnými tanečky ohledně ministra kultury potvrdili.

   Smazat
  7. Proti Babišovi stojí lidé s neomezenými finančními prostředky a ještě musí mít koalici s ČSSD. Viděli jste kolik tupých ovcí bylo na Letné? Přestaňte vy naivní troubové Babišovi radit!

   Smazat
  8. To nejsou nepoužitelné rady. Státní zástupce odjakživa zastupoval vládu a ne opozici.

   Smazat
  9. Pokud by státní zástupce zažaloval neprávem, tak by stejně u soudu neuspěl. Nyní však z politických důvodů protahuje vyšetřování na neúměrně dlouhou dobu, aby z toho opozice mohla těžit politické body. Takového státního zástupce určitě nepotřebuje stát (vláda) a ani většina občanů.

   Smazat
 26. Hynek, Hynek, Hynek. Není to ten kvákal z "české", víc tele jak vize, který mně vždy nadzvedne, když řekne slovo, POLYCYJE ?

  OdpovědětSmazat
 27. No stane se, co už, Hynek byl hysterickej, tak prostě plácal, ale naprosto neodpustitelné je, že okamžitě druhý den a další dny taky se neomluvili a nevysvětlili to. Měli na začátku každých zpráv uveřejnit omluvu Hynka a na závěr pak omluvu Dvořáka. Ale to se nestalo. Oni dělají, jako by lidi byli blbci a nevšimli si. A když si všimnou, tak no bóže, trhněte si. Každou kravinu dávají na žlutou lištu, ale aby tam jela dva dny v celku omluva, to ani náhodou. A nikomu to nepřijde blbé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano - jen kdyby něco takového udělal Babiš nebo prezident, to by bylo řvaní aby se okamžitě omluvili a blé blé - ale takhle? Přece jsme v polistopadové ČR - jak to nazval celkem trefně kdysi Nečas - prasopes. Prase nebo pes - nic jiného. Nic víc.

   Smazat
  2. 18:32 “Oni dělají, jako by lidi byli blbci...“. A my nejsme blbci?

   Smazat
 28. Naprostý souhlas s panem Dr. Davidem, jako vždy.

  OdpovědětSmazat
 29. 14:18 a další neználci !

  Udivuje mě vaše neinformovanost, stačí odhlásit a vyplnit čestné prohlášení, že televizi nevlastníte.
  Do bytu vám nepolezou, tak je to na vás.
  Ale to většina z vás nedokáže, neboť lžibedna ČT
  přece přináší MIX zábavy,poučení a politiku.
  Jak slyším ve svém okolí :
  "Dávaj tam i dobrý věci..."

  A politbyro v ČT tohle dobře ví, tak vám k té zábavě přidávají po troškách i správné politické názory a vy se necháte vodit jako ovce...
  ČT je nejúčinnější NÁSTROJ propagandy, tvůrci žádoucího veřejného mínění a žádná Rada RRTV s tím nic neudělá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. wolfe , není lepší být akcionářem(koncesionářem) a ve spojení si stěžovat, než "černým pasažérem"? Když nic nesledujete, na co si chcete stěžovat?

   Smazat
  2. Osobně jsem toho názoru,že hajzlům v čt nevěří lidi ani slovo.Takže o účinnosti propagandy pochybuji.

   Hynek musí být debil jako prase.

   Smazat
 30. Dnešní nový Pjakin např. krásně vysvětluje proč Ušáci, naprosto debilně museli provést poslední útok v Sýrii a jak s nimi tudíž Syřané a Rusové elegantně vydupali a udělali z nich to co odjakživa jsou, idioty. Doporučuji Otázky-odpovědi, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusove na ne zautocili Armatou z preklizky, kterou ani neumi vyrobit a maji ji porad v PDF formatu?-)

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. 7:52
  Havla a tebe by museli vyhazovat leda z prtyky ty práce ŠTÎTÍCÍ se TROPičko!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauc se cesky, polodementni debilku. A hlavne nekoktej:-)

   Smazat
  2. Tak koukám že tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten chrchlavej vandrák v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě ... no já taky nemám tyhle trapný loutky masoňů rád, ale neregistuju je, nepíšu vo nich a tím je nedělám slavnější než si zasloužej!!!☺

   Smazat
 33. Teď to přelož do češtiny ty Zulukafře trpící od dětství TĚŽKOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ.....nebudeš ty příBUZNA toho Blbsteina Hovnolulana????!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi hodne vzruseny, kdyz koktas?-)

   Smazat
  2. 8:41 Jestli jsi hodne vzruseny, tak bys mohl poprve v zivote dosahnout orgasmu:-)

   Smazat
 34. Kde v tý větě VIDÍŠ KOKTÁNÍ TY HAVLOKOKOTINO POSRANÁ???!!!!☺
  Ještě,že ses nerozmnožil,to by bylo o dalšího defektního a dementního havlokripl víc!!!!!
  Tak alou před fotku pornoJandovo trenek a můžeš začít s ruční prací!!!!!☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí"!!!!☺☺☺

   Smazat
 35. To také je transatlantická televize demožumpy a pirátů o nějaké nezávislosti nemůže být ani řeč.

  OdpovědětSmazat
 36. dle mého názoru hajzlové v ČT Dvořák,Šámal,Mrzna,Frydrych a spol. mají nějaké kompromitující materiály na Babiše a možná vládu jiné vysvětlení není reálné.Proto stále poslanci nekonají.
  Poslal jsem odkaz na video i na vládu a ministerstva a je ticho po pěšině.Pro úplnost informace jsem panu Davidovi poslal odkaz já,který jsem zcela náhodně stačil stáhnout má více než 15 MBa a proto se to nedá poslat mailem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemají, to už by je dávno zveřejnili. Babiš nic neudělá, protože..

   - ČT je lživý propagandistický kanál chráněný americkou ambasádou. A Babiš Amíky naštvat nechce.
   - Babiš se bojí jít do konfrontace.
   - Bláboly ČT nefungují a pořád má velkou podporu, tak proč by se namáhal?

   Rudý škorpión

   Smazat
  2. Nechci s vámi polemizovat,dle mého názoru bát se amíků kvůli čtžumpě když této žumpě věří jen skupina debilů je nepříliš reálné,ale nemohu to vyloučit.

   Smazat
  3. 19:55
   Lidí, co věří čt žumpě, je pořád dost. Pořád má největší dosah. To, že část lidí naopak ČT nesnáší, je holt dáno hloupostí těch zaměstnanců a hlavně hloupostí té propagandy. To je stejné jako propaganda za komunistů. Taky tomu hodně lidí nevěřilo a přesto měl pořád někdo zájem, aby jela dál.

   Smazat
 37. Nic naplat, marná snaha, dnes zveřejněné preference politických stran ANO 30 %. Tolik vox populi, tolik demokracie.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.