Reklama

středa 25. září 2019

Pravda se těžko snáší, natož pak nepravda!

Jiří Baťa
Jiří Baťa
25.9.2019 PrvníZprávy
Tak se nám mamá Němcová chudák, zase rozčílila. Prezident Zeman se rozhodl, že pokud by se kauza Babiš a Čapí hnízdo znovu mělo projednávat, že udělí A. Babišovi tzv. abolici.


No, má na to právo, problém však je, že tuto abolici musí, podle ústavy, spolupodepsat premiér, tedy v tomto případě ten, jehož se abolice týká. Je to poněkud kontraproduktivní a nelogické, nicméně je to fakt, což Mirku vytočilo a všechny ty paradoxní situace, týkající se Babiše a Zemana sepsala. ¨Je toho hodně, ale přečíst si to lze.

Faktem je, že všechno to dlouhodobé úsilí ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Pirátů a svým způsobem i ČSSD dostat A. Babiše dostat do tepláků se nepodařilo realizovat. To všechno přesto, že (s použitím názvu písničky Marka Ebena) už to dávno mělo být a ono ne a ne a ne! Proto ta rozmrzelost, naštvání, ne-li nasrání! Aby ne, když jak píše bába Němcová:

 • prezident Zeman vědomě podkopává základy právního státu, vyvrací důvěru občanů ve
 • spravedlnost a rovné postavení občanů před zákonem.
 • to je zásadní důvod k podání ústavní žaloby a zbavení Miloše Zemana prezidentského úřadu,
 • k soudu s Babišem nedojde a pravdu se nikdy nedozvíme.

Takže několik slov k závěrečným slovům Mirky Němcové. Pan prezident Zeman nemůže podkopávat základy právního státu, protože skutečný právní stát, kterým se tak často a rádi (je-li to pro ně zrovna výhodné) ohánějí představitelé dnešní opozice, případně někteří rozumní politici z vládní koalice z mnoha všeobecně známých a zcela pochopitelných, relevantních důvodů neexistuje. Jinými slovy, činy jak prezidenta, tak ostatních představitelů justice, nejsou nijak překvapivé, protože ono známé rčení, že by se mělo (má) učinit spravedlnosti zadost, bylo zničeno již v samém zárodku demokratické epochy našeho státu Václavem Havlem a jeho našeptávačem a spoluviníkem Karlem Schwarzenbergem.

Stačí např. jen připomenout vrácení majetků V. Havlovi (Lucerna, Barrandov), K. Schwarzenbergovi (Orlík, pole, lesy, rybníky), abychom si uvědomili, že na těchto „základech“ se právní stát vybudovat nedá. A jestli si panička Němcová myslí, že je nějaké významná důvěra občanů ve spravedlnost a rovné postavení před zákonem, tak nechť se nenechá vysmát. To je totiž stejné, jako s tím právním státem! A ústavní žaloba na prezidenta Zemana na zbavení jej úřadu? No podat ji ti zoufalci mohou, ale počítat, že se žaloba ujme a prezident bude zbaven úřadu, protože oni si to přejí, tak na to mohou rychle zapomenout. Zas všichni poslanci nejsou až tak úplně provaření, jako ti z ODS, TOP 09, STANU, KDU-ČSL a pod.

Právní stát. Co je to právní stát? Nikoli „muška jenom zlatá“, ale „zbožné přání všech“ těch, co o něm tak často účelově mluví. Hrají se slovíčky, protože jim mnohem víc současný neprávní stav vyhovuje, než ten, kdyby skutečný právní stát existoval. Protože v případě jeho existence by už mnohé (a mnozí) muselo už dávno nutně neexistovat! Přesněji, nacházeli by se v jiném, než v současném prostředí, že? Jejich hra na údajnou existenci právního státu je nejen hlavní náplní jejich činnosti, ale také alfou a omegou pro výpady a nařčení všeho, co je proti mysli (a srsti) lidem, jako je Němcová, Fiala, Rakušan, Výborný, Bartoš a idioprávník Pospíšil a jejich členstvu, protože to je v podstatě zaměstnává celých 5let, od vzniku kauzy Čapí hnízdo.

Jim strašně vadilo (a dosud pořád vadí), že Babiš dostal na Čapí hnízdo usr...ých 50 milionů, které již mimochodem vrátil, ale dnešní opozici a bývalé členy a partaje předchozích vlád už vůbec nezajímají sta miliony, které dal Kalousek K. Schwarzenbergovi, jako ministru zahraničních věcí a předsedovi TOP 09 na čištění rybníků a jiné „aktivity“, na kterých dodnes „chudák“ Kchárl bezbožně či nekřesťansky vydělává a který byl rovněž ve střetu zájmů, stejně jak (údajně) nyní A. Babiš. Jenže pan kníže Schwarzneberg, nejbližší přítel a spolupracovník V. Havla, to byl „pan někdo“, toho si politici a partaje vážili, ctili a hýčkali a ani je nenapadlo, aby na něj vyrukovali s nějakým obviněním. Ještě to tak!

A to, jak běduje zhrzená Němcová, že k soudu s Babišem nedojde a pravdu že se nikdy nedozvíme, tak to má pravdu. Otázka totiž je, jakou pravdu by chtěli slyšet. Tu, co by slyšet chtěli, tak ta neexistuje a jinou bychom si museli snad vymyslet- Problém je v tom, jak už výše zmíněno, že ten jejich záměr se nedaří, a už to mělo dávno být a ono ne a ne a ne! Je to fakt těžké, „kde nic není, ani čert nebere“ a jejich snaha není nic jiného, než mlácení prázdné slámy. A takový výsledek, ten se jen těžko sežvějkává! Zvláště, když ten „právní stát“ jaksi ne a ne a ne fungovat! Čí asi vinou?

60 komentářů :

 1. Pane Baťo vaše příspěvky si vždycky rád přečtu, vycházejí ze zdravého selského rozumu. Jenom ta ..á.. Němcová mi nějak nesedí. Proč se tolik zabývat hlupačkou, zlodějkou rohlíků a poskytovatelce sexu za známky, není to trochu pod vaší úroveň? I nadále vám fandím. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ona si to povšimnutí zaslouží
   vždyť je to naše
   skoropremiérka

   Smazat
  2. Rudý dědečku je správné každého hnusa odhalit aby každý věděl s kým má tu čest. A pana Baťu též rád čtu protože se s tím nemaže jako pan Koller.

   Smazat
 2. Já jsem volič Zemana, tentokrát si myslím, že vytažení karty abolice nebylo to nejšťastnější. Mít právo je jedna věc, ale dovolávat se ho jen proto, že ho mám, je podle mne kontraproduktivní. O paní Němcové, ať si udělá svůj názor každý sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:15
   Mám podobný názor.
   Možná jen chtěl oznámit svému jmenovci,že se bude zbytečně namáhat,pokud by zrušil předchozí oznámení o nevině Babiše.Mne napadla i další věc,Agrofert není na tom dobře finančně a kdyby zkrachoval,kdo zaplatí pohledávky u bank,takže ho Zeman musí podržet,sice na úkor státu,aby firma existovala.

   Smazat
  2. 16:15 Bych řek, že každá píčovina pronesena Milošem
   je přesně vykalkulovaná.
   Debilblock ihned naskočí a málem je tam všechny klepne.
   Jinak na rozdíl od těch všech titulovaných blbů v čele s "professorem" Filajou jsem přesvědčen, že prokouš
   Zeman potvrdí závěr svých kolegů. Jinak by celý systém
   prokoušů naprosto neznevěrohodnil.
   Zatím asi jen předstírá že čte těch x tisíc listů.
   A jelikož je prý v polovině, tak do vánoc by to mohl
   stihnout.
   A debilblock má aspoň něco na práci. Jinak tam v té
   žvanírně jsou naprosto na dvě věci. Na hovno a na nic.

   Smazat
  3. 16:15 Nemohu s vámi souhlasit. Zeman svým prohlášením řekl dvě podstatné věci:
   1.) Příslušní státní zástupci (přes veškerý nátlak a po 4 letech vyšetřování) rozhodli, že nebyl porušen žádný zákon. To bylo od začátku jasné každému, kdo alespoň troch zná příslušné zákony a kontrolní mechanismy.
   2.) Přestaňte se už snažit, je definitnivní konec. Nepokoušejte se ovlivnit vrchního StZ Zemana. I kdyby se vám to podařilo, tak to vzhledem k bodu 1) stejně utnu. Prezidentská přísaha mě totiž zavazuje řídit se při výkonu funkce svým nejlepším vědomím a SVĚDOMÍM.

   Smazat
 3. Pane Baťo, číst výplody choré tetiny, tak na to opravdu nemám. Dokonce mi připadá, že i její rodná strana se od ní distancuje. No ale zkuste říct volovi, že je vůl ? Tato "noblesa" je stoprocentně přesvědčena o své nadřazenosti, ale bude asi jediná.

  OdpovědětSmazat
 4. Zeman věděl, že žádná abolice nebude a že by ji ani Babiš nepřijal. Tak, že se nic neděje. Ale tím debil blok zase vytočil a vo to de... On si je vodí a oni mu to žerou. Vždyť nic neudělal, jen něco řekl, co se nesplní a ,,oni" ve své primitivnosti řvou. Pravda je, že by tu převahu nad nimi nemusel až tak přehánět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 Ale jen ať jim dává najevo, že jsou naprostí blbci.

   Smazat
  2. 17;01
   Idiocie a kretenismus je u vás v rodině zřejmě od prvopočátku,že?!

   Smazat
  3. Autor výroku "smrt abstinentům" je pro vás také idiot a kretén?

   Smazat
  4. 19:00
   A to z jakého důvodu?

   Smazat
  5. Promiňte, ale já chci žít ve stabilním státě, kde se řeší reálné problémy a ne vzájemné provokace. Problémů neřešených je fůra a nové se chystají. Nejsme na pískoviští,tak si nešlapne po bábovičkách

   Smazat
  6. 17:01!!
   Smrt Zemanovi?? Ale kterému, já jich znám 10 a v politice dva. Zkuste svoje přání upřesnit, ať je to alespoň na žalobu vaší osoby.

   Smazat
  7. 21:16 V tomto případě je asi jasný o kterýho jde, ne? O toho co si ho nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra dokutálela na hrad, stejně jako šimpanzovitého Bureše do Strakovky. Až ho budou chtít použít, bude vyschlý a prázdný, podobně jako prognostický jurodivý patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček či lokajský Ovčuráček s přivandrovalci Kim Čong Pitomiem. Už totiž nemaj co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za k

   Smazat
 5. Naprosto souhlasím s 16:25. Také mne to v první chvíli zarazilo, ale uvědomila jsem si, že Miloš Zeman nikdy nemluví jen tak, že to řekl s jistým záměrem. A zookavárna je vzteky bez sebe. Zase se nám odkopali, vzdělanci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:46
   Sic jsem z Prahy, tak kavárna není moje krevní skupina, ale že by bylo pro mne potěšením, že je kavárna vzteky bez sebe, tak to je pro mne málo.

   Smazat
  2. dráždí býka ústavní žaloby aboliční muletou

   Smazat
  3. Ale on tu abolici neudělal a neudělá. Tak proč ječet jak Viktorka u splavu už dopředu? Soudit někoho za nic? Opravdu se debil blok odkopal. Každá záminka proti prezidentovi dobrá. Zeman neuráží a neprovokuje, on touto formou odhaluje...

   Smazat
 6. Právní stát u nás neexistuje.Pokud by existoval,tak by soudkyně nemohla vydat rozsudek nad dvěma zloději kteří mě vykradli a způsobili škodu za cca 15000kč a které policie dopadla po činu,odsuzující je k podmínečnému trestu a podle možností zlodějů k náhradě škody.Výsměch okradeným a demotivující pro policii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je české soudnictví postižené alergií na práci.
   Něco podobného se odehrává ve Velké Británii, kdy politické rozhodnutí premiéra zvrátí rozhodnutí soudu. Takže volby jsou zbytečné.

   Smazat
 7. Myrda Němcová je boží. Černá kronika české politické scény. Copak asi hýkala, když kámoš Venda Havel omilostnil své kámošce Věrce Čáslavské, jejího synka. To bylo ticho, jen křídla andělská tiše šustila a velebila ten božský akt pravdy a lásky, kdy se z oběti navíc udělal tyran a opilec. Myrdo kdes byla ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myrda tehdy znova snila o pečivu ZDARMA.

   Smazat
  2. dobra připominka syn vlastně chtěl obejmout sveho otce a v te rychlosti zapoměl že ma vruce dyku jasne neštěsti a rodinna tragedie a vašek nevahal a nelenil transparrrentně osvobodil jako si transparentně vratil majetek bez soudu protože soudci měli plne gatě ze strachu o sva koryta apalmare kor když byl ministrem vnitra jeho kamoš a oplilec jako on sam

   Smazat
 8. 17:15
  V pekárně na brigádě a ve škole,tam si nechala dopravit známky!!!☺

  OdpovědětSmazat
 9. Zajímavé je, že ten "demoblok" obviňuje jednoho presidenta, že chce VYUŽÍT ÚSTAVNÍHO PRÁVA.
  Jenže jejich krátká paměť jim nedovoluje porovnat stejný pžípad z éry V.Havla!
  Ten udělil abolici paní Chadimové, která byla pravomocně odsouzena za restituční podvod v hodnotě 2 MILIARD kč!!! Snad proto to zapomnění, protože Marta patřila do jejich party.
  Těch příměrů se najde nepochybně víc, a to jsou skutečné události, nikoliv smyšlené, jsou pouze neznámé veřejnosti.

  Proto je zbytečné jejich komentáře brát vážně, protože byť "bojovali" pro demokracii, tak ji v podstatě NEPOCHOPILI. A jestli ano, tak po svém.
  Toť vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:41!
   Ptáci, topáci, flanďáci a staráci pochopili hajzlodemogreturu přesně. Pro gojimy vějička, pro jelita koryta a pro slouhy demogretůra. Nepočítali s tím, že se vašek uchlastá k smrti, naivně si mysleli, že vydrží alespoň 4 prezobdobí (náhradních dílů v té době byl dostatek, díky albánským řezníkům), bohužel se ukázalo, že srbská játra jsou s vencovým tělíčkem nekompaktibilní.

   Smazat
 10. Soudružku Miroslavu Němcovou přestala slavná česká masmédia "prezentovat". Bylo to na doporučení marketingových mágů, protože tato ježibaba totiž dělala z ODS zcela nevolitelnou stranu. I v Parlamentu spíše slouží jako kulturní vložka k obveselení přítomných, momentálně bdělých a nespících zákonodárců. P.S.: dovede si ještě někdo představit tuto zlostnou babiznu na Pražském hradě coby prezidentku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebo ve Strakovce? ...a jak se na to trepala.

   Smazat
  2. Doporučuji se tou odpudivou babou nezabývat. Představa,, že tahle zlodějka rohlíků a bývalá rozhoďnožka, se dostala na Hrad nebo do Strakovky, mě děsí v nejhorších snech. Zneužívání služebního auta je už téměř odpuštěno...

   Smazat
  3. mirka ma velky problem jako knihovnice vyštudovana za totače nevi že pan president ma pravo jmenovat koho chce premierem ato se u mirky zvrtlo ve žlučovity nepřetržity zachvat i přestože je po většinu času modra jak jen straka umi zadruhe president ma pravo z ustavy udělit abolici každemu jako abolici nedat každemu to že jeto vlastně zaležitost z doby monarchie použivana i komunisty jen řika že dneska už žadna demokracie neni spiše kleptotura ale i mirka co seděla v parlamentu měla tisic přiležitosti tento stav změnit když byla ve vladnich sebrankach javim tenkrat nebyl čas tenkrat frčeli tunely ani poledne se nesmělo držet a straky drželi nejen kliče od statni pokladny a veškereho statniho majetku abyla by historicka chyba nestavět ihned tunely

   Smazat
 11. Bába němců byla rozčílená. Tak to už je lepší stav. Většinou
  bývala zděšená.
  Byl od ni chvíli pokoj a tak nastoupila s novým stupněm
  debilismu.

  OdpovědětSmazat
 12. Pravdu měla kdysi Pí Bobošíková, když o Němcové řekla, že nebýt toho, že V. Klausovi vylezla po zádech nahoru do funkcí, myla by dodnes na Vysočině schody. Svým vzděláním, chováním a rozhledem to M. Němcová jen potvrzuje.

  OdpovědětSmazat
 13. Ano, prezident to skutečně řekl v době, kdy klaka demagogického bloku tradičních partají vyvíjela ve sdělovacích prostředcích řevem své zhrození nad zprávou státního zastupitelství dvou stupňů a myslela si, že si vyřve revizi korektního posouzení nejvyšší instancí v neprospěch Babiše. Pokud by bylo posouzení Zemanem č. 1 v rozporu s posouzením dvou předchozích státních zástupců, pak by to Zeman č. 2 hodnotil jako projev zbabělosti a útěk od pravdy a použil by opravný protředek. Tedy nebýt nátlaku na Zemana č. 1, Zeman č. 2 by mlčel. No možná, že demagogický blok napříště sežene k nátlaku proti pravdě ulici plnou blbců! Co jiného očekávat od sluhů kapitálu, omámených mamonem korupného? Že, páni Fialoví, Klouskoví, Bartošídredci, Chvá(s)talové, Gemánoví a další z produkce plzeňských práv.... ukovaní diktaturou kapitálu!

  OdpovědětSmazat
 14. NA HLAVNÍ STRÁNCE NOVINEK zase píší bludy a LŽI. Kdo znáte adresu i do ČT, přepošlete jim to, ať už neprudí. Děkuji.
  Hitler je gentleman. Ferdinand Peroutka.
  https://images.search.yahoo.com/search/images;_ylt=AwrE19YRmotdTwcA_oBXNyoA;_ylu=X3oDMTEycHBtMWNzBGNvbG8DYmYxBHBvcwMxBHZ0aWQDQjY4MzNfMQRzZWMDc2M-?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat

  2. Do Heydrichiady s Cechy bylo nakladano stejne jako s Nemci, nemam pravdu???

   poli sutra

   Smazat
  3. 20;09
   Češi na revanš okupovali Němce?!

   Smazat
  4. A 19:03!
   Vy jste dilerem firmy jaho, že sem lepíte jejich videa, které oni podmiňují osobními udaji klientů a právem posílat jim tzv. cílenou reklamu? Kolik vám platí za tu špínu?

   Smazat
  5. 20:09 "Do Heydrichiady s Cechy bylo nakladano stejne jako s Nemci" až na zřízení Protektorátu, kde jen trochu významnější úřední funkce byly duplicitně kryty říšskoněmeckou správou, posunu "protektorátní" měny v poměru k německé Marce jedna ku deseti, což Protektorát hospodářsky zruinovalo, až na přídělový systém který byl, proti "Říšskému", málem poloviční, až na zavřené zprvu Vysoké a později i vyšší české školy, až na výhradní přednost německého jazyka před Češtinou, až na vyšší trestní sazby za totéž trestné v Říši a totální pracovní povinnost, až na zábory české půdy i nemovitostí v zájmu potřeb Říše popřípadě i jejich občanů, až na dosazení německých šéfů do významnějších českých podniků ..., až na to, že cokoli v Protektorátu muselo, pod nejpřísnějšími tresty, bez náhrady sloužit německému válečnému úsilí ... Až na ty koncentráky, co byly už za protektora von Neuratha ...
   Pravda, Heydrich dopřál českým dělníkům přídavkové potravinové lístky, také "těžce pracujícím" něco masa, von Neurath zvažoval možnost posunout oblast "protektorátního" hospodářství až do některých, od Československa odtržených území. Z technicko organizačních, dopravních, kooperačních i propagandistických důvodů. S obecně smiřlivější politikou vůči Protektorátu ale neuspěl.

   Smazat
  6. němci přijeli ahned měnili bezcenne marky za koruny sami si udělali kurs za marku deset kaček ahned rabovali jako když přijeli rusaci protože jako v rusku nebylo co žrat nebyli boty a kabaty ale kanonu aplynovych masek bylo na stovky milonu ajak rublik tak marka byli vlastně jen špinave papiry ktere nam okupanti vnutili nahoda tomu chtěla že rusaci si taky sami stanovili kurz kdy za ušmudlany abezcenny rubl dostavali dest korun proto rabovali obchody jak přeskopirak německi okupanti od pamětnika vim že když hitler překročil hranici tak prvni co bylo vtrhnul do hospody a celou ji vyžrali a vychlastali jak jen hladovi krysi umi protože v dojčlandu bylo žradlo už tenkrat na listky na gramy a hlavně pod pultem a ne za vylohou

   Smazat
  7. 8,04
   Gott mi uns,ty seš,ale zlitej havlodobytek,ani češtinu ty zjeve vyfetlej neovládáš!!!!!

   Smazat
  8. 8:04 tomu svému pamětníkovi řekni, že kecá. Ti "Rusáci" tady nikdy s rubly nic nepořizovali, protože je obchody brát nemohly a tak je taky nikdo nebral. Krom toho by rubly Státní banka civilovi těžko směnila. A jiná tady ani nebyla. A v pětačtyřicátem tu ruská armáda byla od května do října, živila se sama. Ke koupi bylo všechno na přídělové lístky. Ty sovětští vojáci samozřejmě neměli. Jakpak by tedy nakupovali?

   Smazat
  9. 8:04 Napsal jste fejk, že by ho lépe ani mainstream nevymyslel.

   Smazat
  10. 12:20
   Nevím,jak to bylo s platy,nákupy ruských dočasňáků 68 zde u nás. Řadové vojáky z kasáren nepopuštěli, ale důstojníci s paničkami se s nákupy po Praze toulali Z vlastní zkušenosti vím, že s rublem to šlo různě. Například můj táta jako geodet, vyměřoval ropovod v Rusku dostával diety v rublech. V pustině nebylo za co diety utratit, tak je legálně dovezl domů a k radosti celé rodiny je směnil, opět legálně, za tuzexové bony. Jako dítě mne kurz nezajímal, ale texaaky ano. Není tajemstvím, že když skončilo "dočasno", tak odjížděly ruské důstojnické rodiny docela pěkně vybavené domů. Nehljte polopravdy, ale ptejte se pamětníků.

   Smazat
  11. Jsem pamětník 1. republiky a pak všeho dalšího. Za protektorátu první vlna německého teroru přišla v říjnu 1939 a se zavřením vysokých škol pak i odvlečení stovek studentů do koncentráků jako rukojmích. Z toho 17. listopad, jako Světový den studenstva, pak hojně zneužívaný - i dnes kapitalistickými bolševiky u nás. Správa státu i měst atd. byla obsazena nyní zmiňovanými gaulaitry, Bezirck nebo Landsraty.... tedy Nmci, Češi místo občanek měli Kennkarty, ve školách probíhala čile germanizace, neb řada předmětů se učila jen německy. Po vstupu vojsk 1968 zůstala vláda česká, prezident český, školy české, protektor z Ruska žádný nedorazil, vysoké školy fungovaly dál, koncentráky nevznikly, židé nebyli pronásledováni, nikdo nemusel nosit žlutou hvězdu a jezdit na zadní plošině elektrik. Jen bylo českými úřady (stranou a vládou) sesazeno dost soudruhů, kteří byli nejdříve revolucionáři, když to neslo a pak 1968 kontrarevolucionáři, když si mysleli, že se vrací kapitalismus, byli to největší "reakcionáři" do února 1948 a pak po únoru největší sekerníci. No a když pak přišel listopadový převrat, tak tito sekerníci z r. 1948 byli rehabilitováni a oni a jejich naklonované další generace nám vládnou dnes. Prostě "vždy na správné straně, kde to sype", bez ohledu a bez charakteru. Jen si proberte demagogoblok "tradičních partají a jejich führerů". A to je náš problém, příliš mnoho bezcharakterních politruků a nejen ve Valdštejně.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://search.seznam.cz/?q=pravda+o+milad%C4%9B+hor%C3%A1kov%C3%A9&url=http%3A%2F%2Fwww.ksc.cz%2FPrecetli%2520jsme%2FMilada % 2520Hor% 25E1kov% 25E1% 2.520% 2520Prost% 25ECjovsk% 25E1% 2520Pravda.htm a v = 2 c = 1 data2 = mo4-n0tbF8oUmW8IL8eIrmHcfxAN1hjj4GWhy5_gO4I-b0kVSIR5hx8nfJhpeCG-Iixw4-kFwfzN1ildoBwmRw_RhzbO1AOOb2CiSMef7bC6meUIYh57cIkDsvUe1zSRx9j9keroflbgubDLCdzRGFyYU44
   Po februárovom víťazstve 1948 Milana Horáková otvorene vystúpila proti vtedajšej vládnej moci robotníkov, usilovala o vniknutie anglických a amerických vojsk na územie vtedajšej ČSR a o násilné zvrhnutie vtedajšej zákonnej moci robotníckej triedy. Keďže rekodifikácia zákonodarstva nebola ešte ukončená, z tohto dôvodu bola stíhaná práve pre porušenie tohto zákona o ochrane republiky a nie ako pokúša pravica demagogický presvedčiť občanov, že podľa totalitných zákonoch prijatých komunistami. Ona ako poslankyňa veľmi dobre vedela o aký zákon ide a aké následky ponesie ak bude konať v rozpore s ním. Teda logicky musela zákonite počítať, že za tento čin podľa tohto zákona bude súdená a aj odsúdená. Lenže zrejme ona ako poslankyňa a v tom čase významná osobnosť dúfala, že následky porušovania zákona sa jej netykajú (tak ako dnešní politici).

   Smazat
  2. Radosto měl by sis odpočinout od namáhavé intelektuální činnosti.Co takhle pobyt v hotelu Astma ve Vysočanech?

   Smazat
 16. Ano, pravda je stejný HNUS jako láska!

  Proto na Pravdu&Lásku KÁLÍME zvysoka, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, včetně našeho drahého s.s. Bati.
  Ano, my všichni voliči KSČM a našich národních Vůdců Miloše a Babiše milujeme:
  • naši NÁDHERNOU třídní a národní nenávist, bez níž prostě nedokážeme žít
  • naši Leninsko-putinskou pravdu, ZCELA NEZÁVISLOU na jakýchkoli faktech.


  V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, celou tu „slavnou“ Pravdu&Lásku vymýtíme z naší vlasti i našeho národa, na věčné časy a nikdy jinak.

  Ruku na srdce, drazí soudruzi a soukmenovci: Bude to SETSAKRA tvrdá robota, tohle mýcení; žádná procházka růžovým sadem kolem kremelských hradeb.
  Ano, za těch 30 let, co úpíme v kapitalismu a demokracii, se Pravdoláska rozlezla jako plevel: Dnes, vinou Havla, Halíka a Schwarzenberga
  • kdejaký študentík má znalosti z dřív zakázaných knih a internetu
  • křesťani i sionisti se sčuchli s muslimy – a společně šíří „lásku a porozumění“

  Budeme jim muset šlápnout na krk, VŠEM, nejen Pražákům.
  A opravdu to bude tvrdé: Vždyť v KAŽDÉ vesničce je dnes alespoň jedna rodina lepšolidí, která tvrdošíjně odmítá šířit naši zdravou nenávist a Leninsko-putinskou pravdu!

  Ano, budeme muset plít, zem i národ, a to MNOHEM PEČLIVĚJI I TVRDĚJI, než pleli naši soudruzi otcové a dědové po Únorovém vítězství a později po bratrské internacionální pomoci.
  Prostě se nesmíme zastavit před ničím, nebo naši potomci jednou dopadnou stejně špatně jako my v Prohraném listopadu: Nemůžeme v naší vlasti nechat na svobodě JEDINÉHO živého
  • Pražáka
  • vysokoškoláka
  • křesťana
  • Euroameričana
  • ani jiného podobného třídního/národního nepřítele.

  Už jsme se na vlastní kůži přesvědčili, vinou dočasného ústupu socialismu a dočasného odchodu Velkoruské armády, k jakým DĚSIVÝM výsledkům vede neleninská shovívavost vůči nositelům a šiřitelům Pravdy&Lásky: Ke kontrarevoluci a okupaci naší vlasti Euroameričany, k nastolení kapitalismu a demokracie.

  Takže chybu našich soudruhů a soukmenovců rodičů opakovat prostě nebudeme: Budeme postupovat PŘESNĚ STEJNĚ Leninsko-putinsky neúprosně, jako postupovali a postupují Velkorusové, při čištění národa a vlasti, kdekoli na světě.
  A Nesmrtelný Lenin nám požehná, po zbytek našich dnů.

  „Pokud jsou tzv. fakta v očividném rozporu s Leninsko-putinskou pravdou, uprav fakta!
  Pokud někdo zarytě prosazuje tzv. fakta na úkor Leninsko-putinské pravdy, zlikviduj ho!“  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 25. září 17:11) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 17. Co uděláme s PANÍ Němcovou, po návratu socialismu a Armády Ruské federace?

  No co asi?
  Uvědomme si fakta: Miroslava Němcová není naše soudružka, je prostě PANÍ. (Občas mívám dojem, že snad není ani naše soukmenovkyně – tak nečesky, nerusky se projevuje.)
  Důkaz nad jiné výmluvný: PANÍ Němcová nikdy nebyla členkou Strany!!!
  Nikdy, i když by jí členství samozřejmě umožnilo daleko lepší kariéru + vyšší plat + možnost cestovat do zahraničí, možná i kapitalistického.

  No chápete takovou podivnou zatvrzelost, drazí soudruzi a soukmenovci?
  Vždyť my všichni horšolidi, včetně našich (budoucích) národních Vůdců Miloše a Babiše jsme vstoupili do Strany, a mnozí z nás i do StB!
  Ale PANÍ Němcová – ta néé, ta chtěla být proti všem, lepšolidka jedna převzdělaná.
  Prostě - primitivní antikomunistka, a dnes – přirozeně – i antiputinistka.

  Však Leninsko-putinsky pravdivě ji s.s. Paroubek nazval fanatičkou kapitalismu a demokracie, a náš KŘIŠŤÁLOVĚ POCTIVÝ s.s. David Rath ji označil za kleptomanku, že.

  Prostě: V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, bude PANÍ M. Němcová zatčena našimi či velkoruskými bezpečnostními orgány, a postavena před náš Leninsko-putinsky spravedlivý Lidový soud.
  Pokud se dobrovolně (+ drze) přizná ke svým zločinům proti socialismu, putinismu, babišismu a zemanismu, po vzoru brutální agentky CIC Milady Horákové, tak nad ní bude vynesen stejný, stejně spravedlivý rozsudek.
  Tečka.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 25. září 19:08) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 18. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně narcismus. Soustředěnost na sebe samého. Nic víc, nic míň. Každá reakce na něho je pro něj živá voda...Teď i ta moje.

   Smazat
  2. Nejen pro něj, pro všechny místní odulce!*) Tithle pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 19. Výborně Luboš Xaver Veselý:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Stoka-Bomba-proti-CT-Jde-o-Babise-Xaver-vyslychan-divkou-z-Newsroomu-ale-nedal-se-Je-zde-VIDEO-597418

  OdpovědětSmazat
 20. Docela mně dojalo, jak ten Láska když viděl že ty jeho cancy
  neprojdou, nasadil novou teorií o tom, že to všechno bylo
  hlavně pro budoucnost, aby budoucí prezident namohl provádět
  takové "hrůzy" jako Zeman.
  Je vidět že faschipravice si moc nevěří, když chtějí odejmout
  takové pravomoce budoucí prezidentce, Jitce Čvančarové.  OdpovědětSmazat
 21. Láska je jen jeden malý krůček, ale pozor aby to nebyl velký skok lidstva do kanibalizmu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.