Reklama

sobota 21. září 2019

Prezidentův vtípek

Zdeněk Jemelík
21. 9. 2019  jemelikzdenek

Sledování televizního vysílání věnuji velmi málo času. V podstatě se dívám jen na zpravodajské pořady. Výjimkou je Týden s prezidentem, vysílaný každý čtvrtek TV Barrandov. Ač se to části mých čtenářů nebude líbit, chovám pana Miloše Zemana v úctě a jeho podoby uvolněného moudrého muže, posuzujícího politické záležitosti s nadhledem zkušeného profesionála, kterou předvádí v Týdnu, si vážím zvlášť. Život ale přináší různá překvapení.

 Ve čtvrtek 19. září jsem se zcela náhodně chvíli díval na Týden podle Jaromíra Soukupa, který Týdnu s prezidentem předcházel. Jaromír Soukup se v něm mimo jiné zmínil, že v pořadu Týden s prezidentem se Miloš Zeman vyjádří k zastavení trestního stíhání Andreje Babiše a to tak, že jeho výrok vyvolá vzrušené diskuse. Tím ve mně vyvolal napjaté očekávání.

A opravdu: pan prezident nezklamal. Použil pořad jako nástroj, jehož prostřednictvím sdělil národu, jak se zachová, dojde-li nějakým způsobem k obnovení trestního stíhání Andreje Babiše. Pronesl něco zcela neuvěřitelného: využije pravomoci prezidenta republiky k udělení abolice. To je skvělý vtip: abolici prezidenta republiky kontrasignuje předseda vlády jako představitel stanoviska vlády. Představa, že by Andrej Babiš nebo jiný pověřený člen vlády kontrasignoval takové rozhodnutí, je více než komická. Snad mají členové vlády tolik vkusu, že by se takového jednání ve střetu zájmů nedopustili. Proto se nic takového nestane a výrok nemůže ani mít účinek nátlaku na nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, který samozřejmě ví, co si myslet o vykonatelnosti prezidentova pošetilého záměru.

Překvapilo, mě Jaromír Soukup, který se občas chlubí svým právnickým vzděláním, pana prezidenta neupozornil na úskalí jeho záměru.

Pohoršené debaty na téma páně prezidentova prohlášení jsou za těchto okolností stejně komické jako výrok sám. Správná reakce by bylo hromadné mlčení. Podobných perel se v jeho výrocích vyskytuje více a nezbývá než se smířit s tím, že velmistr politických šachů má své slabiny a právo patří k nim. Neumenšuje to sílu jeho politické profesionality.

Pan prezident ale svým „úletem“ hodil řadě politických pidižvíků návnadu lákavé příležitosti, aby se veřejně ztrapnili vyjádřením mravního pohoršení nad nesmyslem. Celá skupina horlivců se nahrnula do večerního zpravodajství ČT24, kde bouřlivě předváděli své diletantství. Zvlášť na pováženou bylo horlení Jiřího Pospíšila, který – ač kdysi „na hodinu“ vyhozen z funkce ministra spravedlnosti – jistě ví, jaká je praktická možnost Miloše Zemana udělit v tomto případě abolici, ale ve snaze potupit ho účelově zapřel právnické vzdělání.

Slouží ke cti moderátora, že jako jediný nakonec upozornil na institut kontrasignace a nahrál tím na smeč advokátovi Ondřeji Mukovi, který pak toto téma věcně rozebral.

Po prezidentově výroku stejně jako před ním jsou pokračující debaty na téma zastavení trestního stíhání ve věci Čapí hnízdo pouhým mlácením prázdné slámy, protože usnesení státního zástupce Jaroslava Šarocha je pravomocné a mimo rozhodnutí nejvyššího státního zástupce je nelze zvrátit, stejně tak jako nebude možné zvrátit případné potvrzující usnesení Pavla Zemana. Mohl by je sice zvrátit Nejvyšší soud ČR na základě stížnosti pro porušení Marie Benešové v neprospěch obviněných, ale rozhodnutí by mělo jen akademický význam. Pravomocné usnesení státního zástupce o zastavení trestního stíhání má sílu pravomocného rozsudku. Nezpůsobí-li Pavel Zeman svým rozhodnutím posunutí věci před soud, bude nadále platit příslovečné „vyšetřování skončilo, zapomeňte“. Toto tvrdím, i když si jako laik a soukromá osoba myslím, že zprošťující rozsudek z veřejného procesu by byl pro Andreje Babiše mnohem, mnohem prospěšnější a nepovažuji jej za absolutně nedosažitelný.

172 komentářů :

 1. Souhlasím s prezidentem. 3,5 roku vyšetřování policie pod dohledem státních zástupců a pak závěr těchto státních zástupců, že se trestný čin nestal, dostačují k tomu, aby věc byla uzavřená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ono. Opozice říkala, že by se Babiš měl očistit. Očistil se a hele, opozice opět začíná, že to jako není ono, že by měl se víc očistit.

   Smazat
  2. Program opozice je antibabiš. Toť vše. Fiala se třese na vládnutí, ale lidé vidí co to je za individuum.

   Smazat
  3. Kdyby pracoval prezident a Babišova vláda tak jako ten slavný debilblok, tak dnes žijeme v jeskyních a požíráme kořínky. Současné vedení státu je to nejlepší, co tady od roku 1989 vzniklo.

   Smazat
  4. 9:10 Též souhlasím s presidentem musíme se chránit před bartošem fialou a podobnými týpky.

   Smazat
  5. Ztrapnili se opravdu "političtí pidižvíci" amebo pan prezident, který jak dříve uvědl se tím sám zesměšnil?

   Smazat
  6. 9:19. "To máte tak, paní Milerová. Voni toho chalána vočistili jenom mejdlem žínkou,místo co by ho polili louhem a vodrbali struhadlem na brambory. Tak to se nesmíte divit, že tydlenty chvilkaři - jako že každej má právo na svou chvilku slávy - chtěj zvednout vojnu." "Ježíšmárja! A proti komu?" "Proti zdravýmu rozumu, paní Milerová. Vono je to dycky vo hubu, když narazí na blba. Právě kvulivá tomu se říká, že kde blb, tam nebezpečno. Rači se tej Letnej, jak ste říkala, že tam pudete na čumendu, z dálky vyhněte, paní Milerová. Tam bude národa, že špendlík nepropadne. A jak byste pak, až zdravej rozum zvítězí, rodině vysvětlovala, že nejste tendleten chvilkovej blb, ale že ste tam šla jenom na čumendu? Voni ty chvilkaři a další greténi neřeknou, že tam přišlo tisíc blbů a sto tisíc čumilů, ale sto jedna tisíc lidu. A byla byste ne za čumilku, ale taky za blba. Řiká se tomu statistika."

   Smazat
  7. "Demo" opozice neumí nic jiného než fňukat, když slyším Marka Bendu se svým právnickým vzděláním, Pospíšila či Koláře. Jsou to "perliči" co umí vše, ale když jde na "tvrdku" neumí vůbec nic. Nechci je pomlouvat, pokud si někdo myslí, že nemám pravdu, rád si to přečtu.

   Smazat
  8. Podrobnosti zde:
   http://www.rukojmi.cz/clanky/8857-blahoslaveni-budiz-chudi-duchem-aneb-ceska-republika-zeme-hlupaku

   Smazat
  9. Abolice to je neco jako motolice pro spravna cech ?

   Smazat
  10. 5:17
   Dumkop,to je pro správná blb z Německa!!!!!

   Smazat
  11. Fandím panu prezidentovi, ale vtípek, nic moc.

   Smazat
 2. Babiš ví ze všech nejlépe zda překročil či nepřekročil zákon. Tak proč by nekontrasignoval? Konečně, říká to přece naše ústava, abolice je právo, kontrasignace je povinnost - nenalezne-li se důvod k jejímu odmítnutí. Má snad Babiš důvod odmítnout své právo a nechat se vláčet ČT a médii a v konečné podobě i Ústavním soudem že nedodržuje ústavu? Vedete pane Jemelíku zbytečné kecy ač to, na rozdíl od kavárny, možná myslíte dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chybička se mi vloudila : správně je "... Babiš důvod odmítnout svou povinnost ..."

   Smazat
  2. Ani podruhé to nedává smysl. Tak ještě jedou a lépe.

   Smazat
  3. Kam že jedou? Ale chápu vaše nepochopení, někdo nechápe ironii ... Ale pro vaše pochopení : teď ho vláčí 4 roky pro a za nic, a vláčeli by ho i kdyby vykonal svou ústavní povinnost a kontrasignoval. Hlupáci to tak mají nastaveno, ale o tom budete jistě něco vědět :-) .

   Smazat
 3. Ať už někdo konečně zkensluje tuto kauzu, neb se s vážnou tváří stává groteskou.

  OdpovědětSmazat
 4. Pročítám si rád žvanírnu, t.zv. diskusi na "Novinkách", čili
  Rudém právu Dnes, přiděluji mínusy rozčíleným odpůrcům EET
  čti Babiš.
  Ty žlučovité výlevy antiEETáků ukazují o co tady hlavně jde.
  Poslední naděje, prokouk Zeman, jim kalí Zeman, naše hlava.
  Hlava antiEET, politický zašťiťovatel PUdr,Judr Fialla csc
  svolal okamžitě summit antiEETáků (všichni ti prohlásili že
  až konečně vyhrají volby tak EET zruší).
  O EET samozřejmě přímo z nich nikdo nemluví, bylo by to kontraproduktívní. Místo toho chtějí dále hovořit o trestně
  stíhanem čapákovi po zbytek volebního období, nemaje vlastně
  nic jiného na "práci".
  Dítě poslanecké sněmovny (žvanírna pravičáků) jistý Benda,
  který stejně jako tatík zřejmě ve žvanírně i umře, zaperlil
  včera v "české" ultrapravé veřejnopravé tele výrokem, že
  abolice prezidenta by musel potvrdit sám Babiš. To jo.
  Ale kdo předpokládal z těch tvořitelů, že někdy nějaký předseda vlády nebude jejich !!! A že přece by nemohl být
  trestně stíhaný ! Néé ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bude EET, nebudou šedé a černé prachy od podnikatelů, tyto prachy potřebuje k přežití každá strana z demagogického bloku, oživovat Lájoše Báče a kurýra Schreibera je dnes obrovský problém :-)

   Smazat
 5. Mimo lávku.
  Gréta pochoduje s ekologickou partou a Švédské stíhačky nám nad Ostravskem vyrábí uhlíkovou stopu. Kdy se nám zlepší vzduch - nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč třeba nejdou zasadit pár stromů, byli by užiteční. Jinak je po nich na ulicích jen nepořádek.

   Smazat
 6. 9:58
  Ta stopa je ovšem od amiokupantů,takže demokratická,ta je neškodná,to si pamatujte!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. „Představa, že by Andrej Babiš nebo jiný pověřený člen vlády kontrasignoval takové rozhodnutí, je více než komická. Snad mají členové vlády tolik vkusu, že by se takového jednání ve střetu zájmů nedopustili.“
  To snad ani nemohl vyslovit právník. Ten vkus AB postrádá od samého počátku své politické kariéry. Dokonce si je toho vědom, když se vyjádřil: „Já když ráno vstanu z postele, už jsem ve střetu zájmů“.
  Je to zdánlivě žertovné, ale je to rána demokracii. Nicméně, vláda demobloku, by nejspíš byla ještě větší ránou pro demokracii. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš bych řekl, že tento případ, ač zákony hovoří jasně, ukazuje ten překroucený výklad oněch zákonů v teoretické rovině (dle svých potřeb)! Najednou jsou všichni právníci a odborníci na všechno, ale jejich teoretické úvahy je bezpečně zařadí do toho, či onoho tábora! Kdo vyloží zákony, tak jak byly myšleny, musí být jejich tvůrce! A že i tací lidé byli a jsou zpochybňováni, to už je opravdu vrchol! A je zbytečné na toto reagovat.Obrázek si každý udělá sám, na to nepotřebuje rady od "různých" ideologů.

   Smazat
  2. Anonymní21. září 2019 18:46
   Také se domnívám, že zde byly paragrafy hodně překrouceny. Zkrátka, výsledek soudu je takový, pro jaký si získáte podporu. Samozřejmě ta podpora není zdarma, premiér ji bude muset (z našeho) uhradit. Naposledy nás stála návštěva AB v Bílém domě a přátelství Moniky s Melanie, pár desítek miliard, na nákup vrtulníků od jinak zkrachující, americké firmy.
   V současnosti vidím úkol pro AB, zablokovat hrozící sektorovou daň pro banky, či komunikační firmy. Již nalezl řešení, že oni založí fond, který zde bude investovat. A tím prý nastartují investiční boom. Zisk si budou brát prý pouze 2%. To sice můžou, ale alternativa ke zdanění, to není ani náhodou. P.K.

   Smazat
  3. P.K. 22:06, Bravo, trefa do černého, avšak zde je 90% Babišáků! Obdivujících jeho vyčachrované miliardy a i jeho volič Antoš by je chtěl!

   “Předsedo, kdy jste sehnal tak krásné rifle?“, “Když jste na poli jednotili řepu, Vy Hamrové“ ;-)

   Smazat
 8. Idioti si jako volební kampaň během celého funkčního období zvolili téma antiBabiš plus antiZeman. Všimnou si toho jejich voliči?
  EMA MÁ VOLA
  EMA VOLÁ
  VOLE VOL!
  VŮL VOLÍ VOLA...

  OdpovědětSmazat
 9. Prezident je prezident, a ostatní jsou pidižvící, kteří to musí respektovat. I vláda by musela rozhodnutí prezidenta respasktovat, nechtěla-li by se stát u prezidenta vládou pidižvíků.
  Právní stát si můžou všichni strčit za klobouk, vládnou lidé v určité hierarchii a nikoli právo, které si lidé vytváří a vykládají podle toho jak potřebují.
  Když je potřeba, tak prezident vládne sám pomocí dekretů ( Beneš, Jelcin a další ).

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:50
   Maul halten du Dumkopf!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:40
   15:52
   Dva vohoni v jednom odpovídající SÁM SOBĚ.....F73 v posledním tažení!!!!!!!

   Smazat
  5. Google našel jen tento F73 - https://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Což vlastně odpovídá ...

   Smazat
 11. Miloš Zeman svými výroky rád provokuje, i v tomto případě se mu to náramně povedlo. "Potrefené husy" se už ozvaly.
  Pozoruhodné, že mezi ně zřejmě patří i autor článku...

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co takhle kdybys už toho lezení na náš web konečně nechal ty hnusná americká svině? Co je ti do toho, jaké jsou v naší zemi problémy? Přestaň lézt na naše diskuze se svými hovadinami, a nemusíš si stěžovat na odstraňování svých hovadin z diskuzí. Jenom přiděláváš redakci práci. A lezeš sem každý den, to je naprosto neskutečné. Proč??? Lez si diskutovat s Floridou ty omezenče odpornej a sprostej!

   Smazat
  2. 24:07
   Na chápání je potřeba MOZEK,TEN TA AMIKURVA VZNIKLÁ Z INCESTU NEMÁ,NEMĚLA A MÍT NEBUDE!!!!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 14:42 Však ty taky nemáš moc odlišnej původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 13. Evropský parlament prohlásil Pakt Molotova-Ribbentropa za příčinu 2. světové války

  Evropský parlament přijal 19.9.2019 rezoluci, ve které Sovětsko – německá dohoda o neútočení z r. 1939 (Pakt Molotova Ribbentropa) byla prohlášená za příčinu 2. světové války. Jak sděluje „Rádio Polska“, dokument byl připraven z iniciativy Litvy při podpoře polských poslanců.
  https://russian.rt.com/world/article/670247-evroparlament-rezolyuciya-vtoraya-mirovaya-voina

  Přímý "aktér" prohlášení Paktu Molotova-Ribbentropa za příčinu 2. světové války, europoslanec MUDr. Ivan David, nám to jistě vysvětlí..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co Mnichovská dohoda ?

   Smazat
  2. 11:06
   Je to lež. Proč, to si každý zájemce o historii najde i bez cizí pomoci. Ale vysvětlení i takové rezoluce europarlamentu divné není ani trochu:

   https://www.databazeknih.cz/knihy/nacisticke-koreny-bruselske-eu-347808

   http://www.nwoo.org/2014/05/01/nacisticke-koreny-bruselske-eu-kniha-ke-stazeni/

   Smazat
  3. "Den před hlasováním o usnesení o 80. výročí Paktu Molotov-Ribbentrop diskutovali evropští poslanci a do textu zavedli řadu změn. Jedním z nejvýznamnějších je zmizení kritické zmínky o mnichovské dohodě z roku 1938 jako o události předcházející paktu Molotov-Ribbentrop."

   I na tom se spolupodíleli naši europoslanci Blaško a David ? Hanba...!

   Smazat
  4. A proč zase pod tímhle článkem krafete o válce vy smečko pitomců? Proč tady čvachtáte o Ribentropovi a další válečné bla bla bla? Krucinálfagot pitomá smečko z novinek, jděte už do hajzlu! Umíte taky něco jiného než žvatlat o válce? Zajímá vás vůbec něco jiného? Najděte si nějaký válečný server a přestaňte tady otravovat - každý námět přežvatláte na válku. To je hrůza, když každý den lezou diskutovat potrefení psychopati.

   Smazat
  5. L.S.
   Slušelo by se dát odkaz na hlasování o té rezoluci dřív, než někoho odsoudíte.

   14:11
   O čem lidé diskutují nerozhodujete. A téma je důležité. Usměrňovat má právo admin webu.

   Smazat
  6. A co by měl "admin" usměrňovat? Tady je evidentní, že zřejmě mají novinky zaracha psát politické výpady, Babiš i prezident už jsou mimo sprosté útoky, o válce nepíší nikdy nic, a co píší, jsou jenom bulvární sračky. Proto novinkoví diskutéři přelezli na NR a tady píší ty svoje pitomosti a hádají se. Pozná se to hned - jsou to psychopati, mají potřebu žvanit jen o válce. Každý přece ví, že diskuze mají být názorem k článku - k tema článku. Jenže na psychopaty z novinek to neplatí. Články jenom zneužívají ke svému brebtání, a nejčastěji brebtají jen o válce. Jsou v tom neúnavní, proto i tento článek zneužili a zas se snaží přejít na jiné tema - Ribentrop, Němci, válka - bzum bzum bzum bzum - do nekonečna. Jiné tema je nezajímá. Jak by to měl "admin" usměrňovat - udělat psychopatům zvláštní školení? Nic na ně nezabírá.

   Smazat
  7. Dobrý večer.
   Doporučovala bych těm, kteří si nepřečetli knížku N.V.Starikova "Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina", aby to napravili. Moc zajímavé čtení.
   Hezký večer.

   Smazat
  8. Díky za tip.
   Přeji hezký zbytek víkendu

   Smazat
  9. Taky děkuji za tip, na ten titul už koukám delší dobu, ale zatím jsem se k tomu nedostal i když mne to láká. Na druhou stranu už jsem o Stalinovi četl tolik materiálů, že mne ta fakta asi moc nepřekvapí a spíše potvrdí to co už dávno vím, ale i tak se na to rád podívám. Rudý dědeček

   Smazat
  10. 17:18 viz 22. září 2019 8:03

   Smazat
  11. Dobrý den.
   Pokud byste si chtěl/a přečíst i něco z konce 2. WW, tak tady:

   http://leva-net.webnode.cz/products/operace-nemyslitelne/

   a dále se podívejte na video z roku 1945 po válce. Přehlídka „spojenců“ první a poslední. To nám také ve škole zapomněli říct.

   https://www.youtube.com/embed/Mnpn5znFEtc

   Tu operaci „Nemyslitelné“ jsem dlouho hledala, ale našla.
   Věřím, že pan Surikov ten druhý díl již dopsal a nyní se asi překládá.
   Pěkný den.

   Smazat
  12. Omlouvám se, napsala jsem špatně jméno autora, jedná se o N.V. Starikova, v knížce je detailně popsáno jak Angličané a Francouzi protahovali jednání při Paktu Molotov-Ribbentrop. Také o Mnichovu a naší republice. Prostě - skvělé. Promiňte mi tu chybku. Díky.

   Smazat
 14. Proti presidentovi stoji v Cesku skupina zivocichu, kteri se nikdy nesmiri s prohranymi volbami, tak budou vymyslet jednu hloupost za druhou.
  Oni touzi po moci a v pripade, ze ji nekdy dosahnou, tak lide proziji peklo na zemi.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:11 to máte stoprocentní pravdu, další aspekt je ten, že se tím Zeman královsky baví a promyšleně odkrývá to, že to jsou debilové a chudáci. Kdyby mu neskočili na každý špek, asi by ho to přestalo brzy bavit, ale takhle to je panečku jiná. Ještě ani pan president kolikrát nestačí zavřít ani pusu a už kreténi v čele s Němcovou Hovňouskem Fialou Rakušanem, Výborným a podobnýma ubožákama řvou s pěnou u huby jak pominutý. A vždycky si opět šlápnou na ty samý hrábě a zase ťafka do čenichu. Přiznám se, že už se na ty presidentovy špeky taky těším a každej den děkuji národu, že se nedal zblbnout a opět jej zvolil. A blbci jenom čumí a řvou, řvou a čumí a to je všechno co umí. Hej hou veselej rudej dědeček

   Smazat
  2. Vaše diskuzní příspěvky čtu docela rád rudý dědečku, protože mají něco do sebe a nikdy nejsou vulgární. Ale v tomhle se určitě mýlíte. Že by se pan prezident "bavil" celou tou hnusnou politickou a hlavně pak mediální šaškárnou? Že by se bavil tím, že dělá kopací míč sprosté bandě zmetků všeho druhu? A mediální žumpa tomu přizvukuje? Jediné, kdo se tím přiživuje a baví se tím, je právě jen ten odporný mediální bulvár. Všechno co dnes napíší má cenu už jen toho bulvárního braku, vypadlých koz a rozkroků - tímhle hnusem, modelkami, prdelkami, a podobnými zvratky ládují denně čtenáře internetu - politická publicistika už má stejně kvalitní obsah - přitroublé, zavádějící nadpisy článků, přitroublé obsahy, vyhledávání tragedií a pohrom, kolem nichž se hemží jak červi na mrtvole - hnusná novinařina - jak tohle ještě může někoho zajímat? Pan prezident je z toho určitě jenom smutný - kam se poděl vkus, kultura, a úroveň občanů naší země? Co se to stalo z politiky? Z toho se nemůže radovat nikdo - jen dement.

   Smazat
  3. Ale ano, baví se a ještě ukazuje občanům (voličům), kdo je kdo.
   http://www.rukojmi.cz/clanky/8857-blahoslaveni-budiz-chudi-duchem-aneb-ceska-republika-zeme-hlupaku

   Smazat
  4. 14:19 abych pravdu řekl, to co jsem napsal je jenom můj dojem. Dvanáct let jsem pracoval v obchodu a na lidi mám nos, skutečně věřím, že se slušností nejdál dojdeš, jenže můj táta říkal, ale než tam dojdeš, tak hlady pojdeš. No jó škodolibej to jsem taky, třeba máte pravdu v tom, jak vidíte pana presidenta vy, docela bych se někdy tu pravdu dozvěděl. Zdravím všechny lidi dobré vůle. Rudý dědeček

   Smazat
 15. Podobnými metodami se zbavili Nečase, Bárty a teď se pokouší o Babiše a srandovně tomu říkají demokracie. Důvod? Za Babiše se jim špatně krade.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sesazení Nečase považuje sám Zeman za jeden ze svých největších úspěchů. Jsi idiot.

   Smazat
  2. 11:34 - Nečas byl špatný premiér, řeč je o demokratické metodě, kterou poslové pravdy a lásku použili. Hodnocení tvoji duševní poruchy není třeba.

   Smazat
 16. Zdá se, že i kdyby se Zeman v přímém přenosu vysral na stůl, tak to budou jeho fanatičtí, nekritičtí příznivci považovat za skvělý vtípek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. smradlavej a dementní Pepku, zalez do své cely

   Smazat
  2. 11:33
   Jste slepec, když nevidíte, že ty metody jsou používány právě výhradně hyenami demožumpy z opačného názorového spektra:

   https://pravyprostor.cz/polcak-zemana-vyresi-priroda/

   Těm kdyby např. starosta Řeporyj, nebo Lang z ódées ten dáreček, o kterém píšete nadělil přímo do tlamy, jen by zamlaskali blahem.

   Smazat
  3. 11:33 musím vás zklamat, ale jste malinko, hodně mimo mísu. Toto není styl pana presidenta ale jak správně říká 12:02 výhradně hyen demožumpy z opačného názorového spektra, které do dnes neunesli moudrost tohoto národa tím, že O P Ě T zvolil správně. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. To jr právě to co president nikdy neudělá, protože oproti tobě a demižumpy ví co dělá.

   Smazat
  5. Vy máte osobní zkušenost? Prozraďte adresu Vašeho videa, rádi se zasmějeme.

   Smazat
 17. Při nakupování v Itálii kolekce nacistických a fašistických vín se stále rozšiřuje:

  https://zvraceny.cz/content/84856-pri-nakupovani-v-italii

  OdpovědětSmazat
 18. Milion chvilek nepřestane, mají zadání. Snaha nastolit nový řád, varuje Hrnčíř:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Milion-chvilek-neprestane-maji-zadani-Snaha-nastolit-novy-rad-varuje-Hrncir-596712

  OdpovědětSmazat
 19. Demagogický blok je poněkud v koncích, projevuje se to tím, že poslanci a starostové těchto stran už ztrácejí nervy a glanc a ukazuje se, že právě jejich strany jsou poněkud profašounské. Takovou ODS nespasí už ani uhlazený předseda Fiala, když má jako protipól třeba tak "kvalitního" starostu, t.č. i gaunera a sprosťáka Novotného v jedné osobě. STAN už také odkrývá karty, jejich humus Polčák je dokonce zástupcem ČR v EP. Chlapci demagogové ztrácejí nervy. O pirátské prašivce, která aspiruje na ministra zeměkoule a na pražském magistrátu se specializuje na boj s Čínou, nebo zoufalá snaha starosty Koláře z Prahy 6 trhnout ještě na rozloučenou něco z výstavby na Náměstí Interbrigády, nebo o Černokněžníkovi ze stejné partaje TOP09, který tady moudře hovoří o dodržování českých zákonů a ústavy, když se sám dostal k restituci porušením jiného zákona (Benešových dekretů), škoda mluvit. Demagogický blok je jednoduše k zulíbání a nepomohou mu už ani propagandističtí zaprodanci z nečeské ČT nebo hnědí soudruzi z Miliónu úchylek :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přičemž ovšem vůbec - ale vůbec nejde o politiku, o ideologii, a podobné srágory. O co jde těmhle smečkám hajzlů, jsou jenom prachy, pozice, vyžírka, a podobně. Už nebudou moci na vybraná vyžírková místa strkat svoje příbuzné a svoje haranty, už nebudou moci vyžírat a krást kde se jim zachce, skončilo rejdění mezi dotacemi, pomalu končí celá ta polistopadová hanebnost, kdy si z ČR udělali trhací kalendář a rvali a rvali a rvali. A možná i dojde na to, že budou muset zpětně prokazovat původ svého majetku, který má úplně - ale úplně každý - nakradený! Nikdo po devadesátém žádný majetek neměl. Všechno je podvodně zprivatizované a nakradené! A ta chátra zhovadilá se bojí jen toho, že někdo nastolí jakousi rekonstrukci bývalého prosperujícího, dnes totálně rozkradeného a vynulovaného státu, a třeba všechno budou muset vrátit nebo nahradit.Taky stárnou - budou muset odprejsknout, jejich smradi už se k lizu nedostanou, a důchod jim třeba nikdo nedá - třeba se řekne, že si nakradli dost a mají do smrti z čeho žít. To by čučeli ti hajzlové! A toho se bojí. Mysleli si, že si budou moci rochnit u koryt do smrti. A vono hovno.

   Smazat
 20. Člověk si donedávna myslel, že, co se debility týče, tak vepřík z Řeporyjí s přehledem vítězí, ale jak je vidět, má mezi svými kolegy celkem schopnou konkurenci. V nestranné ČT se ale bezpochyby dozvíme, že veškeré hulvátství pochází z Hradu.

  OdpovědětSmazat
 21. Odpovědi
  1. Dokud bude Babiš předsedou vlády, tak stát za umělé dluhy OKD platit nebude a Bakala miliardář čekatel. Nedivím se panu prezidentovi, ví o co těm komediantům jde, odstavit Babiše za každou cenu.

   Smazat
 22. A co tak postavit celou opozici před popravčí četu a zavelet pal to by bylo nejlepší pro většinu občanů

  OdpovědětSmazat
 23. Ať žije kapitalismus, NATO, EU, demokracie a Babiš.
  První kapitalista v politice, který potírá Ukapitalisty
  a jejich štěkající mopslíky, Fialu, Kalouse, kníše, výborného kostelníka, námořního lupiče s nemytými chlupy, a jiné podvraťáky.

  OdpovědětSmazat
 24. 12:11 a ten nenažraný šlechtic ještě nechal český stát vykoupit za 400 melounů vepřín v Letech (reálná cena dvacetinová), tj. nechal si ze státního zaplatit odpustek, aby vykoupil hříchy svého rodu, kterému nacisté postavili u lesa koncentrák s bezplatnou pracovní silou. Opravdu skvělý představitel TOP09 a dnes ještě k tomu kámoš ukrajinských fašistů.

  OdpovědětSmazat
 25. 12:11 - 14:27 Přesně o tohle těm všehoschopným hajzlům jde. O nic jiného.

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu Škrholo, polib nás do řiti.

   Smazat
 28. Honíku ahoj. Jak čtu, koupíme od vás vrtulníky po indiánech, aby jsme mohli jít na rusy. Jsi potěšen ?

  OdpovědětSmazat
 29. Lulu, sedli jsme na zadek a s otevřenými zobáčky hltáme tvá moudra. Ale teď vážně, poprvé tě beru vázně a zeptám se tě kolik průměrně sežere kerosinu na hodinu letu gigant zvaný Galaxi. Zajímá mne jeho uhlíková stopa. Díky tvůj Hurvajz.

  OdpovědětSmazat
 30. On NIKDY NEPOCHOPÍ,ŽE JE HOVADO A ŽE JE JEN K SMÍCHU...'NEMÁ ČÍM BY TO POCHOPIL☺!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty coby prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu z lejnolíhně téhle škaredé kremelské poloopice - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a ve kterém by se ani nejnepatrnější mozeček neměl kde usadit, taky ne!☺

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z cehoz se necha vyvodit : Cesi jsou velice PRUZNY NAROD!!!
   to je dobry !!! to musi byt!!

   Smazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 34. Také sleduji ve čtvrtek ve 20:15 debatu s presidentem Zemanem na Barrandově. Je to odpočinek, poslouchat místo žvástů politruků z "tradičních stran demagogického bloku" něco rozumného a klidného. Tedy slyšel jsem i výrok Zemana o udělení abolice ve smyšlené "kauze Babiš", pokud političtí gaulaitři a politrucké nátlakové skupiny budou na státní zastupitele a soudy v kauze Babiš stále tlačit, vydírat je a vyhrožovat. Trafikanti z Waldsteina, kteří nenasytně užírají z peněz daňových poplatníků, by měli být posláni do práce! Ten soubor, to je hnisavý vřed na těle ČR. A pokud před r. 1948 panovaly u nás podobné poměry na politické scéně, vůbec se nedivím, že s nimi lidová revoluce v únoru 1948 naložila tvrdě a nesmlouvavě a nastolila aspoň na desetiletí klid v české kotlině. Zdá se, že diktatura kapitálu u nás vystrčila až příliš své rohy a chce zase zametat s českým národem, jako už mnohokrát činili ekonomicky mocní v jeho historii. Víte, že každým rokem odchodem 400 miliard Kč na dividendách do zahraničí přichází každý občan ČR včetně dětí o 40.000 Kč - vydělaných v ČR? Tedy čtyřčlenná rodina o 160 tisíc, za 10 roků o 1 milion 600 tisíc.... a pak si spočítejte, o kolik jste byli okradeni loupeží majetku státu - vás občanů po r. 1989 - uloupeno bylo za 10 bilionů Kč, za pilné asitence tzv. "tradičních stran" a právě těch, co nejvíce dnes vyřvávají (na povel kapitálu) proti Zemanovi a Babišovi.

  OdpovědětSmazat
 35. On uziva jen sve letadlo co nevi nic o stope ,jeho stopa je blbost Ero dostal jako dar od vlady JAR za boj proti komunismu a honeni Lumumby ale sveho !!
  Od te doby postava za popelnici a vykrikuje na cernosky a mexosky "koukni koukni"
  Nejen blb ale i pervert ,coz dnes je v juesej moda. Prave zavreli zida ktery pichal negry injekcemi a i ptakem , nekteri zkapali a pri zatceni rval ja ne to Hovnocuc ten to organisoval

  OdpovědětSmazat
 36. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 37. Debil dělá výzkum???!!!!!☺
  To máš placeno z grantu amiokupantambassy nebo tě místní genitálni ynteligence herr Posepliny-Šláfendreka,Kraďouska a milionů chcanek platí samostatně???!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 38. Honolulu už jste si přečetl nové články na Veterans Today? je tam zajímavý rozhovor s pastorem Baldwinem. Je potřeba aby jste si také občas přečetl kritické články. Nestudujte jenom lejna od slona ale také co se u vás chystá.

  OdpovědětSmazat
 39. Pellegrini odmítá návrhy, které by Slovensku nařizovaly přijímat migranty:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019092110712343-pellegrini-odmita-navrhy-ktere-by-slovensku-narizovaly-prijimat-migranty/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtějí urychlit euromajdan, pořádně rozpálit lidi.

   Smazat
 40. Co Zeman, tenhleten Havel to byl náš špatnej “vtípek“, fujtajbl ...!

  http://www.rukojmi.cz/clanky/1754-je-to-dvacet-let-kdy-americky-spisovatel-paul-berman-odhalil-pravdu-lasku-a-lzi-s-nenavisti-v-zivote-vaclava-havla

  OdpovědětSmazat
 41. https://uloz.to/file/JTJkVRyDaC9V/prezident-vaclav-havel-je-pro-me-velky-tunelarsky-podvodnicky-vzor-most-tento-obcan-vaclav-havel-spolutuneloval-chemapol-s-stbakem-vaclavem-junkem-700-000-000-kc-za-1-2lucerny-tragikomedie-cr-1989-cover-mp4-mkv-jpeg

  OdpovědětSmazat
 42. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou zakladni knihy si precist , neni nutne s nima souhlsit.

   Ja mel za to ,ze to jsou cituji :Nemam se ti za co omlouvat, Brouku Pytliku ! March of Titans by Kemp, (z Johannesburgu), jsem doporucil uz drive vsem !
   Knihu International Jew neznam a necetl jsem ji !"
   od tebe .

   Asi od nekoho jineho. Henry Ford byl nejvetsi USA prumyslnik 20 stoleti , chapal o co jde :"Z jeho hlediska". Pritel Trumpova otce!!

   Udelal jsi chybu Honolulu tot vse, mel by si vedet , ze ja takove veci nepisi.

   Brouk Pytlik

   Smazat
 43. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 44. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 46. Huuuu, ha, ha, ha, CENZORE ty nepodareny nedochudce ! Ty jsi zde nektere cholostive prispevky nechal 5 hodin.
  Ty ozralo jedna ! Kde jsi chrapal ? Marsal Rasputin ti neda pochvalu pred cervenym bandalirem , nebo zastavou !
  Ci co ?

  OdpovědětSmazat
 47. 25 prispevku smazano za jeden zatah.
  "Soudruzi" slabomyslni Hurvinci ! Cenzor pilne pracuje na tom, aby zamaskoval vasi imbecilitu !
  On vas ochranuje tak, jako kvocna chrani kurata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nakažený kreténismem 4:58, vždyť maže tebe, hlavo pomazaná, ty si nositel nejnovějších informací? Točíš se stále v JAR kruhu, Červenáčku ze Smíchova.
   A tvůj Mugabe, již prdí do hlíny „Čest jeho památce“, nedivím se mu, že termity jako jsi ty, hnal svinským krokem z Afriky, teď tě mají zase na Smíchově, pražané bděte, máte tam opět škodnou!

   Smazat
 48. 4:58
  TY SE SNAŽ,ABY TVOJE VROZENÁ DEMENTALITA,KRETENISMUS A ZABEDNĚNOST BYLA VIDĚT POUZE MEZI STEJNĚ VYGUMOVANOU AMIHAVĚTÍ..DO ČECHŮ SE TY HOVNE RETARDOVANÁ NESER!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 49. Kouri se mu od prdele
  jiz to na nej leze
  znamka toho ze mozek jiz vrze
  cekame vzdy pilne
  ze se vrati neodbytne
  on se opet objevi
  ze se nekdy uzdravi
  neni zde vsak sance
  on je jiz Alzhamerovity
  to je totiz finito
  on to vi ze ma odbyto

  OdpovědětSmazat
 50. Doufejme, ze prasidenta brzy vyresi priroda. To je zase muj vtipek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doufám, že černokněžníka z TOP09 vyřeší příroda ještě dříve - váš soudruh Polčák

   Smazat
  2. 22. září 2019 7:50
   Je vidět Vaše morální úroveň. Čemu se divit Milion chvilek perlí i mimo shromáždění nejspíše i cestou tramvají. My naopak Vám přejeme dlouhý život, abyste viděl kam to Vaše prorokování povede a na kolenou se modlil před Ikonami Miloše Zemana a Babiše, za to aby se vrátili! Hodně štěstí! Dlouhý nešťastný život!

   Smazat
  3. 7:50
   Dum spiro spero, přej a bude ti přáno. To to není vtip.

   Smazat
 51. 7:50
  Tebe ty incestní OMYLE PŘÍRODY už vyřešila!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe vyresil list lopuchu, kam te vystriknul tvuj debilni papinek a slunicko te na mytince vytahlo.

   Smazat
  2. 8:07
   Tebe má v análu od tvýho debilfotra pornoJanda a je to cejtit po celý Praze,ty chodící amilejnosrku!!!!!!!

   Smazat
  3. 8:21 Na tobe je krasne, jak vzdy prozradis tvoje perverzni chute. Zaplatpanbuh mas male pero zarostle v sadelnatem bachoru, zadna zenska te nechce, a tak aspon nebudes sirit tvuj debilni genofond:-)

   Smazat
  4. 8:41
   A52 a F73,to je genofond tvoji z INCESTU pocházející familie....dál to netřeba rozebírat!!!!!!!!☺

   Smazat
 52. Evropský parlament prohlásil Pakt Molotova-Ribbentropa za příčinu 2. světové války

  Evropský parlament přijal 19.9.2019 rezoluci, ve které Sovětsko – německá dohoda o neútočení z r. 1939 (Pakt Molotova Ribbentropa) byla prohlášená za příčinu 2. světové války. Jak sděluje „Rádio Polska“, dokument byl připraven z iniciativy Litvy při podpoře polských poslanců.
  https://russian.rt.com/world/article/670247-evroparlament-rezolyuciya-vtoraya-mirovaya-voina


  "Den před hlasováním o usnesení o 80. výročí Paktu Molotov-Ribbentrop diskutovali evropští poslanci a do textu zavedli řadu změn. Jedním z nejvýznamnějších je zmizení kritické zmínky o mnichovské dohodě z roku 1938 jako o události předcházející paktu Molotov-Ribbentrop."

  I na tom se spolupodíleli naši europoslanci Blaško a David ? Hanba...!


  Z diskuze na http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-65/#comment-253294

  ardob 21.9.2019 o 22:30
  Blaško aj David hlasovali ZA tento dokument. Jediná, ktorá hlasovala PROTI bola Konečná. Pospíšil nehlasoval. Všetci ostatní českí europoslanci hlasovali ZA.
  Zo slovenských europoslancov ako jediný PROTI dokumentu hlasoval Uhrík. Nehlasovali Beňová, Hojsík a Radačovský. Všetci ostatní hlasovali ZA.
  https://www.votewatch.eu/en/term9-importance-of-european-remembrance-for-the-future-of-europe-motion-for-resolution-vote-resolution-as.html
  (treba sa zaregistrovať, aby sa ukázalo hlasovanie)

  Odpověď
  Sokol 21.9.2019 o 22:46
  Bolo by zaujimave vediet ako sa radacovsky dostal s tou svojou minulostou k narodovcom,ako dostal kisku na stol na ktorom si urobil PR ,hlasovanie ostatnych nic prekvapive

  Odpověď
  JanaK 22.9.2019 o 1:10
  Tady je hlasování bez registrace. Měl by to být dokument RC-B9-0097/2019
  Text dokumentu https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-9-2019-0021_CS.pdf
  Hlasování. Předpokládám, že to je str. 24, označ. RC-B9-0097/2019 – Résolution
  https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/PV-9-2019-09-19-RCV_FR.pdf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8.30 - EU prohlašuje pořád něco, přitom jsou to jen "ptákoviny". Nedělejte to, za ty peníze. Kdy vlastně začala II. světová válka si může vykládat každý po svém. Proč Československo dali Německu "demo" státy Západu? Chtěly se vyhnout válce čí zlikvidovat Sovětský svaz? Někdy mám pocit, že se situace opakuje.

   Smazat
  2. L.S.22. září 2019 8:03

   Děkuji velice, velmi zajímavé informace, tak doufám, že se ti dva členové zemědělského výboru EU orientují, krom zemědělských dotací, přemnožených hrabošů, divočáků, strak, štěnic a potkanů, také ve válečné historii. Očekávám vysvětlení svého hlasování od europoslance doktora Davida, jeho volič.

   Stejně jako mušketýr 10:04 - jeden za všechny a všichni ZA nikoho -

   Smazat
  3. To by byla závažná informace,...
   Jenom mi chybí to propojení mezi RC-B9-0097 a TA-9-2019-0021_CS.pdf

   Jak jste přišel na to, že to hlasování za RC-B9-0097 se vztahuje k textu TA-9-2019-0021_CS.pdf
   ?

   Smazat
 53. Polsko (hyena Evropy) ve spolupráci s polofašistickými pohrobky z Pobaltí, opravdu skvělý výsledek na cestě EU k vybudování jednotné fašistické Evropy. Jen tak dál, soudruzi :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proto soudruzi z CCCP pochodovali na prehlidce v r.1939 s jednotkami SS, aby oslavili zabor Polska.

   Smazat
  2. Na internetu je krásné video z návštěvy Putina v Polsku, kde Polákům odpověděl kdo začal 2. světovou válku, pokud to ještě někdo neviděl, tak doporučuji. Ignoranti typu 9:15, ti ať se vůbec nenamáhají, to je jenom pro normální lidi a ne pro nepříčetné rusofoby. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 54. 9.15 - tady se zbytečné cokoliv, snad se uživí.

  OdpovědětSmazat
 55. 9.15 - zřejmě se díval na ČT24

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:15
   To to napůl ksindl z Pšonka a druhá,stejně nepovedená polovina je banderoksindl,takže v tom tentokrát nehraje NEčeská Čt24 prim!!!!!!!

   Smazat
 56. Prosím, pokusme se být věcní, ne zlomyslní a jen slušní. Určitě slušnost neznamená poníženost, právě naopak. V mládí jsem četl 3 mušketýry. Dodnes obdivuji jejich heslo - jeden za všechny a všichni ZA jednoho- . Žel dnes jsme to obrátili -všichni NA jednoho-. Navíc, -Npřekováváme meče v pluhy- , ale právě naopak. Proč ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim. Neslusny je predevsim ten Hradni dobytek.

   Smazat
  2. 10:35 - co máš pussi proti panu Schwarzenbergovi?!

   Smazat
  3. 10:35, 10:44
   Kluci, nemusíte se milovat, snad ani ruku si nejste schopni podat a nemusíte. Jestli si ale myslíte, že všechno špatno jen z Hradu, či Orlíku pochazí, tak vás zklamu. To by bylo moc jednoduché. Nechci snižovat vaše idoly, ale oba pozvolna ztratí vliv a tak by bylo pro vás dobré si najít jine objekty pro adorace i nenávist. Když jinak nedáte.

   Smazat
  4. 18:02 ty jsi René Pokouřil? Pojď podej mi ruku a prošustíme spolu Olšany, nabrnknem se na sklonku života, ty můj, jenom můj kavalíre. Půjč mi pajsku? Rudolf Dáhotam

   Smazat
  5. Pane 13:43, snad si sám připadate vtipný, ale je jen vaše škoda, že jste stylem podobný Lulovi z Ho. Ten taky neustále hledá soupeře do ringu. Já 18:02 nechápu proč.

   Smazat
 57. 10:35 vypadá to, že tam děláš nábytek

  OdpovědětSmazat
 58. 10;35
  To filcohovado z hradů Konopiště a Hluboký jménem Poseplina-Šláfendrek je nejen DOBYTEK,ALE HLAVNĚ POTOMEK FAŠISTY A VLASTIZRÁDCE!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:44 Pochcal jsi se vzteky pri psani tohoto blabolu. Nebo mas uz vzadu na trenclich skrtatko, rudy debilku?-)

   Smazat
 59. 11;43
  Jdi si dát pod foku UDAVAČE HAVLA kapesní kulečník a nemluv ty havlosvině pokud ti to není povoleno!!!!!S tímhle A52 a F73 tě stejně ty vysmývanej mongoloidní chcípáčku NIKDY,NIKDO NEBRAL VÁŽNĚ!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysmyvanej? Ty budes prebornik v pravopisu:-) Krasna ukazka rudeho elektoratu:-)

   Smazat
  2. 22. září 2019 15:13
   Popravdě, o co jste lepší, bez háčků a čárek. Vy bledě modrá tmo!

   Smazat
  3. 15:13
   Ty a tvoje untermensch hatmatilka!!!!!!
   Řekni amiokupantům,ať zaplatí jednoho IT experta z Číny,udělá ti NORMÁLNÍ klávesnici,havlozblblo!!!!☺

   Smazat
 60. Černokněžník zcela ztratil glanc. V pátek na FB uvedl svůj příspěvek slovy "Zeman sere na Zemana". Ještě že byly knížecí tituly zrušeny už po r. 1918. Sprostému dědkovi z TOP09 bych rád vzkázal "i já na tebe seru" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kluci se nám tu rozjeli, marně sleduji, zda jsou dva, nebo víc. Skoro mi připomínají kohoutí zápasy, jsou k vidění v Turecku. Možná by se tam měli kluci vypravit a zažít tu hrůzu, nejen mezi kohouty, ale i mezi diváky. Třeba by pochopili,že tak primitivní nejsou.

   Smazat
  2. 18:12
   Nač Turka,Cikáni jsou blíž a kultura je stejná!!!!!

   Smazat
 61. Zde to bylo vcera velmi pekne a vysoce "kulturni" !
  Zde letaly vzduchem nocniky, ale cenzor vsecho zmrdil !

  Jedine PODRADNE hovado, ktere prezilo masakr fanatickeho mazani, byl primitiv
  nick Mugabe (22.9.2019 - 12:11) !

  A z Jemelika se stal slavny autor - katalizator !

  Ale nejzajimavejsim autorem, az do dnesnich dnu je
  ING. VACLAV SPIKA !
  Levicaci - (Socani) se projevuji stale vice a vice, uz delsi dobu, jako socialni odpad a nepotrebna verbez, coz je dalsi zabava !
  Na nejakou vzajemnou obcanskou fackovacku, se vsak tesim marne, nebot vsichni ti Socani a levicaci rvou jako lvi, ale maji koule stejne velikosti, jako Kanarci !

  OdpovědětSmazat
 62. Čeština ti NIC neříká a neříkala ty AMIUNTERMENSCH!!!!!!
  Jsi ubohej stejně,jako u amiokupantů všechny pindy,lži a cancy!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vymen si spodary. Smrdis:-)

   Smazat
  2. 22. září 2019 15:13

   Kdybyste věděl, z čeho se vyrábí (a především pro pravicové voliče) voňavky, okamžitě byste utekl pod sprchu. Nám stačí vyměnit spoďáry, ale to dělá každý slušně vychovaný člověk nejméně jednou denně. Kolikráte Vy, tolikráte jste levicovým člověkem!! To je jen do důsledku Vaše logika, pane Pravičáku, ech, to se rýmuje se známým slovem ...

   Smazat
  3. 15:40
   On se koupe v amianálu,takže to jsou BAHNA NA ENTOU!!!!☺

   Smazat
  4. 15:40 Podivejte se na vaseho soudruha, ktery vas zde reprezentuje, jak neustale pise o ruznych fekaliich, prapodivnych praktikach atd. Vam opravdu nevadi, ze tenhle uchyl je vas "reprezentant"?

   Smazat
  5. 16:09
   Blahoslavený a ZLITÝ havlovodečkou,jejich bude amianální pornoAMINEBE!!!!!☺

   Smazat
  6. 16:31 A proč by to mělo místním odulcům*) jako "vadit"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by sice moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 63. Nicku Mugabe, ty dobytku 14:55 !
  Tebe nikdo okupovat, nikdy nebude, nebot by se pozvracel !
  Ty jsi tak pritazlivy pro vsechny okupanty, jako je Malarie v poslednim stadiu.
  Ty proste trpis nejakym STIHOMANEM !
  Dovol abych te uklidnil ! Jsi kureci hovinko, prehlizene, ignorovane, nepotrebne a to ti zarucuje nezajem vsech okupantu !

  OdpovědětSmazat
 64. Amiokupantambassy tě ty chudinko tupá podporuje zbytečně,JSI K SMÍCHU TY POSRANINO RETARDOVANÁ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 65. Evropský parlament je prolezlý falšovateli dějin a klauny idiotství. Příčinou 2. světové války byla Mnichovská dohoda a podpora Západu, především V. Británie a Francie, samozřejmě ale též fašistických států, jako Itálie, Maďarska, později Chorvatska a Slovenska... nacismu! Pakt Molotov-Ribbentrop byl důsledkem těchto hrátek Západu, vyvolat válku mezi Německem a SSSR. I proto hodil Západ ČSR a pak Polsko totálně přes palubu a odmítl pakt se SSSR o vzájemné pomoci při napadení Německem!!! To jsou historická fakta. Válka nezačala napadením Polska, ale Mnichovem!!! Tam Západ podlehl, respektive si mnul ruce, že Hitler chápe, že je Západem podporován v Drang nach Osten! Také 6O milionů obětí 2. světové války má na "triku" nejen Německo, ale především zrádcovská Británie a Francie, ti měli sedět v Norimberku vedle "hitlerovské elity"!

  OdpovědětSmazat
 66. Autore Jemeliku !
  Vy mate informacni vlohy !
  Nemohl by jste prosim nekdy napsat, jak nekteri "soudruzi" Socani, Komousi a levicaci zbohatli a stali se uspesnymi kapitalisty a jini byli hozeni do popelnice od jejich drivejsich kolegu ?

  Patrim k emigraci 68 a dozivam zde na Floride v duchodu a kazdou chvili se zde setkam s Cechy, kteri jsou z Evropy a kupuji zde MOC pekne a drahe domy a nebo Conda.
  Kde ti Cesi berou tolik penez nevim, ale nekteri ani nerozumi dobre anglicky a realtori s nimi maji problemy se domluvit !

  Oni ti komousi co nezbohatli, budou moc prskat a rozcilovat se ! Coz bude KOPEC SRANDY !
  A neni nic srandovnejsiho nez rozcileny Marxista !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. LULINE: No když jsou tak levné, tak proč by nekoupili.
   Ti co prodávají ví proč. Ty máš naštěstí v nájmu
   ten dětský domček na stromě. Budeš mít výhodu. Budeš moct máčet nohy hned ze "zápraží".

   Smazat
 67. Main Gott,Dumkopf z amianálu opět tapetuješ!!!!

  OdpovědětSmazat
 68. 18:51 - nicku Mugabe ty NEANDRTALCE ! Ty tu cestinu prznis a jebes, jeste daleko vice nez ja !
  Neni ti rozumet !

  Ty zmetku hloupy ! MAIN je potrubi pro vodovod - hlavni linka.
  GOTT je cesky umelec ! Co ma umelec spolecneho s potrubim , vis pouze ty !
  Vole jeden, mluv anglicky, cesky, nebo spanelsky, ty Ficko z cachticke pani ! Nemluv na me Cikanskou
  hantyrkou !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20;06
   Ať ti to místní Mosasaurus přeloží,TVOJE ÍÁ na to evidentně nestačí!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. Blb zde pici nikdy nespi
   je to stale stejny blb
   ignorujte idioty jinak si mysli
   si ze stredem pozornosti jsou

   Smazat
 69. Was????
  Dumkopf z amianálu,nech si předělat IT expertem z Číny tu papundeklovou klávesnici!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 70. Aspen Hami Bradáčova Vojtěch a další slouhove gauneři typu Bakaly by bylo lepší téma

  OdpovědětSmazat
 71. Mně by se mnohem více líbilo, kdyby Zeman místo provokačních vtípků začal kampaň proti vyvážení zisku z ČR. Někdo může namítnout, že to vykrádání nemůže zastavit. Podle mne může všude a pořád při každé příležitosti o tom veřejně mluvit. Jednou se na to ptal Zemana Soukup z Barrandova. Zeman se nechal slyšet, že porovnává odliv kapitálu a investice z ciziny a že mezi těmi položkami je rovnováha. Proč pak máme třetinové platy v porovnání s Německem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vtípek pana prezidenta zrovna nic moc.

   Smazat
 72. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat
 73. Prosím pěkně admine, vygumuj toho " Ahojkluka", vždyť je to nasazená štěnice, která nás má otrávit a odradit.

  OdpovědětSmazat
 74. Stačí, že část příspěvků není k tématu, ale ulevují si vzájemnými nadávkami. Když si někdo plete svobodu slova s kultůrou na zdech WC, tak by se měl zamyslet, zda Evropa je pro něj vhodný prostor. Možná to je záměr otrávit zdejší stránky a ne nedostatek intelektu, ale na každý pád by cenzura by byla na místě a snad to není cenzura, ale spíš hygiena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.