Reklama

sobota 28. září 2019

RETRO: Data o globálním oteplování jsou ZFALŠOVÁNA vládou tak, aby zapadla do té fikce o klimatické změně

Mike Adams
28.9.2019  Health Ranger (NaturalNews) a 
ReformyCz
Dnes, když farmakologické společnosti nachytají na tom, že falšují data z klinických zkoušek, tak tím už ani nikdo není překvapený. Když výrobci vakcín přichutí své vzorky z testů na lidech zvířecími protilátkami, aby zajistili, že jejich vakcíny budou vypadat jako funkční, tak si prostě už všichni myslíme, že tak se to přeci v jejich businessu už dělá, prostě se: lže, podvádí, klame a porušují se zákony.


Teď (článek je z roku 2014) v rámci dost možná největšího vědeckého podvodu, jaký byl kdy odhalen, zrovna nachytali NASA a NOAA přímo při činu, jak upravují data o historických teplotách, aby šířili tu „povídačku o klimatické změně“, která nemá nic společného s realitou. Toto zjištění původně zadokumentované na webové stránce Real Science je zde podrobně popsané.

My dnes už dobře víme, že historická data o teplotách kontinentálních Spojených států vědátoři NASA a NOAA záměrně upravovali v rámci politicky motivovaného pokusu přepsat historii a možnosti tvrdit, že globální oteplování způsobuje, že teploty v USA mají stoupavý trend. Skutečná data však ukazují, že zažíváme trend ochlazování a žádné oteplování (viz grafy níže).

Ta zpráva začíná zrovna teď unikat do médií celého světa kdy The Telegraph zrovna hlásí (1), „Historická klimatologická síť (USHCN) americké NOAA ‚upravovala‘ své záznamy náhradou skutečných teplot daty‚ vyfabrikovanými‘ počítačovými modely.“

Protože skutečné záznamy o historických teplotách nezapadají do té hysterické povídačky o nadcházejícím dni zkázy kvůli globálnímu oteplování, která se teď protlačuje na politické jeviště, tak ta data prostě upravili pomocí „počítačových modelů“ a pak si je publikovali, jako by to byla fakta.

Zde je důkaz o podvodu s klimatickou změnou


Zde je graf teplot v USA publikovaný NASA v roce 1999. Ten ukazuje, že k nejvyšším teplotám ve skutečnosti docházelo ve 30. letech, po nichž přišel trend ochlazování, které se tak nějak dokývalo k roku 2000:

O autenticitě tohoto grafu není pochyb. Zveřejnil ho na stránce NASA James Hansen. (2) Hansen na této stránce dokonce napsal: „Empirické důkazy nepřináší moc podpory pro tvrzení, že klima se zběsile řítí směrem k extrémním horkům a suchům.“

Avšak poté, co nastoupila do úřadu Obamova administrativa, tak začala z politických důvodů protlačovat povídačku o globálním oteplování a NASA dostala pokyny, aby historická data upravila tak, aby se ten trend k ochlazování zvrátil a aby místo toho ukazovala oteplování. To provedli pomocí klima modelujících počítačů, které prostě vyfabrikovaly taková data, jaká výzkumníci toužili spatřit místo toho, co se opravdu v reálném světě dělo.

Pomocí úplně těch samých dat, jaká nalézáme ve výše vyobrazeném grafu (když k tomu přidali data několika let po roce 2000) se NASA podařilo uplichtit takový zavádějící překroucený graf vyobrazující teploty tak, aby vypadaly jako globální oteplování:

Ani autenticitu tohoto grafu nelze zpochybnit. Zrovna teď ho najdete na serverech NASA. (4)

Tento nový graf ukazuje, že data o historické skutečnosti – zvláště pak o strašném horku a suchu ve 30. letech – se teď systematicky potlačují, aby to vypadalo chladnější, než to opravdu bylo. Spolu s tím se hrozně přehánějí data o teplotách od 70. let do roku 2010, aby vypadaly tepleji, než jak to opravdu bylo.

To je jasný případ vědeckého podvodu páchaného v ohromném měřítku za účelem oklamání celého světa o globálním oteplování.


Také data EPA potvrzují, že globální oteplování je hoax


Co je ještě zajímavější, tak dokonce data z „Indexu vlny veder“ od Agentury ochrany životního prostředí EPA dále podporují tvrzení, že USA byly ve 30. letech teplejší než dnes. Následující graf vydaný webem EPA.gov (4) jasně ukazuje, že vlny vedra moderních dnů jsou daleko menší a ne tak drsné, jako ty z 30. let. Ve skutečnosti ty vlny údajně „extrémních“ veder posledních let nebyly o nic horší než ty po roce 1900 nebo z 50. let.


Krátkozraké zemědělské postupy způsobují daleko větší oteplování než nějaké CO2


Podíváte-li se na tyto grafy, tak se asi divíte, odkud se ta extrémní vedra z 30. let vzala? Copak jsme tedy uvolňovali tolik CO2 z fosilních paliv?

Kdepak. Celá ta epizoda s masivním oteplením a suchem byla způsobena standardními zemědělskými postupy, když vykáceli lesy, zamořili půdu chemikáliemi a rozorali půdní slupku. Ty oblasti postrádající stromy, které by zadržovaly vlhkost, které kdysi bývaly bujícími pláněmi, lukami a lesy, se přeměnily v pouště. Chladivý účinek vlhkosti vzlínající ze zdravých rostlinných ekosystémů se vytratil, což způsobilo extrémní horka se smrtícím suchem.

Jinými slovy, byly to krátkozraké zemědělské postupy, co opravdu „oteplování“ způsobily, zatímco obnova přirozenějších ekosystémů tento trend zvrátila a region ochladila.

Odpovědí je znovuzalesnění


To přináší jednoduché a zjevně fungující řešení pro tohle všechno. Chcete-li planetu ochladit, zaměřte své úsilí na znovuzalesnění. Chcete-li udržet vlhkost a udržet při životě půdu, tak potřebujete diverzifikované na rostlinách založené ekosystémy, ne nekonečné lány oseté monokulturami, jako řepkou k boji s globálním oteplováním.

Lesy fungují jako houby, které nasají dešťovou vodu a pak ji navrací, když znovu tu vodu zvolna uvolňují zpět do vzduchu, čímž „zavlhčují“ atmosféru a udržují dostatečně vysokou míru vlhkosti, aby byl udržitelný život okolních trávníků, křovin a dalšího rostlinstva. Když vymýtíte lesy – jak se to děje všude po světě, aby se udělalo místo pro mechanizované zemědělství – tak v podstatě zdviháte i teploty odstraňováním přirozeného, na rostlinách spočívajícího zadržování vody a tudíž chladicího systému.

Jinými slovy to, co nám zatím historie ukázala, je, že je to průmyslové zemědělství, co radikálně zvedlo kontinentální teploty a způsobilo „oteplování“ regionu. Tak proč Bílý dům s Obamou nevarují svět před nebezpečím průmyslového zemědělství?

Odpovědí je: Protože neplní nic, co je pro tuto administrativu politicky důležité. Pro ni je daleko důležitější využít falešnou paniku před globálním oteplováním k zavírání čistých uhelných elektráren (kdy ty americké uhelné elektrárny jsou daleko čistší než ty čínské) a dohánět obyvatelstvo do stavu nevolnické poslušnosti taktikou hrůzy z nadcházející zkázy.

Teď už přesvědčivě víme, že nám vláda o globálním oteplování lže


Mně, jakožto environmentalistovi, vždy dělají starosti polutanty a emise, zvláště těžkých kovů chrlených do atmosféry. Za ty roky jsem se ale také naučil, že skoro vše, co federální vláda agresivně veřejnosti propaguje, je vždy nestoudná lež. Těžko si kdy někdo vzpomene na jakoukoliv pravdu, která by pocházela z Washingtonu D.C.

Ti lidé jsou experti na lži páchané pomocí zmršené vědy, kteří svůj klam skrývají pod zástěrkou „vědeckého myšlení“ a vykřikují bizarní prohlášení, jako když říkají, že každý, kdo jejich vyfabrikovaným datům nevěří, musí tedy asi také nevědecky věřit, že Země je placatá. Nezapomínejte, že ti lidé, co vám tvrdí, že pálení fosilních paliv způsobuje pádivé globální oteplování, jsou ti samí lidé, kteří také tvrdí, že rtuť ve vakcínách je bezpečná a může se vstřikovat v jakýchkoliv dávkách, jíst ty jedy v geneticky modifikovaných potravinách je bezpečné, chemoterapie funguje pro pacienty s rakovinou vždy úžasně a že nic takového jako potraviny a živiny, které by fungovaly jako její prevence, neexistuje.

Jsou to ti samí lidé z vlády, co v naprostém utajení budují ohromné sítě podzemních bunkrů a jeskyní, zatímco veřejně prohlašují, že ti co se chystají na zhroucení, jsou konspirační teoretici. Je to ta samá vláda, která lhala o provádění nelidských lékařských experimentů na vězních páchaných prostřednictvím národních zdravotních institucí, a jenž se o desítky let později přeci jen, když byla nachytána, omlouvala.

Pokud si snad myslíte, že ta samá vláda vám tentokrát o globálním oteplování říká pravdu, tak nejspíš potřebujete vyšetřit hlavu. Ale ne od vládou licencovaného psychiatra, protože ten by vám hlavu narval plnou psychiatrických léků, po kterých byste o všechny své kognitivní funkce přišli a pak už byste začali věřit i vysílání televize.


Ke zdrojům pro tento článek patří:
(1) http://www.telegraph.co.uk/earth/environment…
(2) http://www.giss.nasa.gov/research/briefs/han…
(3) http://data.giss.nasa.gov/gistemp/graphs_v3/…
(4) http://www.epa.gov/climatechange/science/ind…
(5) http://stevengoddard.wordpress.com/2014/06/2…


Vyšlo 23.6.2014


13 komentářů :

 1. Že nám lžou skoro ve všem je zřejmé dávno. Obchod s emisními povolenkami je obrovský a zároveň manipuluje s cenami mnoha komodit. Podívejte se na úžasný snímek na YT Země z vesmíru a bude vám jasné jaký jsme mušinec na Zemi.

  OdpovědětSmazat
 2. noviczech
  ...jsem náhodou koukal na snímek v televizi o zemědělci v Kalifornii! Tak za prvé, musí šetřit vodou, nařízení, mají jí málo. Proč?, to ví každý, kdo trochu sleduje dění! Za druhé, krávy a CO2, překladatel přeložil, kráva spotřebuje 208 litrů vody denně a vyprodukuje POZOR 3,8 litrů mléka denně!!! Za třetí, z kravského hnoje vyrábí takzvané Bio uhlí!
  Čtenáři, 208 litrů vody denně vypije slon, ale ne kráva, a vyprodukuje snad 38 litrů mléka denně. Vodu spotřebují na mytí a čištění, což ale jde do čističek! No, když jsou VŠUDE TAKOVÍ ODBORNÍCI, jako tady v pořadu, tak se nedivme, že to na Zemi takto vypadá! BEZ MOZCI se dostali k moci!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Beda , pocasi a kanibalismus a jak se to rymuje a nebo aspon jde dohromady ruku v ruce a bije prudce ,
   srdce !!! Mne neni vubec jasny proc se soucasne s Gretou a otravenym ovzdusim objevili zpravy ,ze mame zrat jeden druheho a ze kravy a domaci zvirata taky skodi a skodi.
   A ze navic jako desert muzeme sezrat neco Hmyzu , co uz popsal Capek v ty hre Ze zivota Hmyzu.
   Asi to sou jen takovy nahody...
   Vedec co propaguje lidozroutstvi zatim neprijal pozvani na veceri ,KDE BY ON SAM BYL VECERE..
   To zname , kdyz se nekde strili at tam jdou jiny, kdyz se nekde nekdo veceri at je sezranej nekdo jinej, nez vedec, kterej to nadsene propaguje v celym svete..
   At sou sezrany ty jiny...Vedec je vyjimka ?
   Mam ted a proto a zaroven hrobove /i kdyz by nebylo co pohrbit/,obavy , aby Greta nezkusena, nepotkala a nepojala prilisnou duveru k tomu vedci , pac je taky a vlastne oba, jsou z toho Svedska !!
   Aby se tak potkali, seznamili a velmi vrele vzajemne sympatie a porozumneni se jich zmocnily a jak by to asi dopadlo ?
   Nechci vedet...
   A jak se vlastne POHRBIVA POCASI ???

   Smazat
  2. Mne by jen tak na okraj zajimalo, KOLIK STROMU ZA SVUJ ZIVOT GRETA a ti vsichni kolem ni a je jich DAV vysadili misto zvastu v kancelarich..Kdy si vzali lopaty a krumpace a neco konkrentniho o cem tak zanicene basni sli udelat ?
   Nebo je to zase po feministicku ,ja budu zvanit do nekonecna a at jiny udelaji vsecko za mne ? Proc voni musi bejt vzdycky a za kazdou cenu vyjimky?? Kdo umi ten dela , kdo neumi uci , poucuje a vykecava se do nekonecna..
   To zname..Aby nemuseli sahnout na praci..Proto je celej svet kde je..V prackach lenochu,skudcu a parasitu..
   Takovejch uz sou dneska miliony.

   Smazat
  3. Ja sam jsem vysazel stromku hodne. Chodili jsme se skolou a pak jako deti , kdyz jsme nemeli co delat ,tak jsme si vyzvedli stromky a sli je sazet, aby jsme byli uzitecny..
   Ovsem dotedka jsem o tom nikdy nemluvil..

   Smazat
 3. Je vše jasné je to jen plán lepšolidí dostat nás do NWO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak sláva. Aspoň jeden, kterýmu je všechno jasný.

   Smazat
 4. Není to vlastně ani tak dávno, co se Erazim Kohák mj. vyslovil i pro to, aby byla zakázána reklama na zboží. Která v podstatě lidi jen účelově manipuluje, aby v nich vyvolávala (konzumeristické) potřeby. Které by bez ní většinou ani nepociťovali.
  Je to totiž nejenom to odlesňování a zábory polnohospodářských (zemědělských) půd pro výstavbu obchodních a skladištních pixlí kol dokola (za)asfaltovaných a drenážovaných kanalizací, špatná agrotechnika atd. atd., ale i nadprodukce zboží rychlé spotřeby, které se vzápětí stává odpadem, aby při své výrobě spotřebovalo množství energie a surovin.
  Tragédií naší planety je tak spíše ona věčná lidská nenažranost a touha po ziscích, která vede k výrobě pro výrobu, nadprodikci odpadů a neustálému vytlačování původních forem života za okraj ("civilizace") a tím i neuváženému čerpání přírodních zdrojů. Které se zhusta nestačí obnovovat.
  S oxidem uhličitým má pozorované oteplování a extrémní projevy počasí společnou snad jen existenci té zmanipulované a mediálně protěžované dívky Gréty. Té, co ten oxid dokonce vidí i cítí ...

  OdpovědětSmazat
 5. Pěkně se naučili podvádět lidi, téměř z toho udělali normu. Totéž je s Raundopem, nedávno jsem našel dosti starý článek z internetu o tom, že je to nebezpečný jed pro vše živé, tenkrát bylo pravdivých článků tak málo, že jsem si je vždy vytisknul. A podívejte se do obchoďáků, všude ho najdete, hodně lidí jej používá a nechce nic slyšet. Monsanto nedávno Ušáci prodali Němcům, nevím jak je k té koupi donutili, ale jestli budou mít odškodňovat postižené, to se nedoplatí. Je holt vidět že jsou okupovaní a musí poslouchat, škoda slov, zlatý ruský okupanti, do kterých pravičáci a prodejné massmediální kurvičky neustále kopou. Ne že bych chtěl strašit, ale Rusové si to už dlouho líbit nenechají, což se už celosvětově začíná projevovat, vůbec se jim nedivím. Holt si ti pazgřivci, budou muset najít jiného fackovacího panáka, třeba Ušáky. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (19:28):
   ... a tohoto glyfosátu, jinak to chemického "zázraku" fy. Monsanto, naši zemědělci pod jinými eufemickými názvy jen ročně aplikují na jejich pole (dříve to byla naše pole) téměř na 2 mil. litrů!
   Aby tím "ošetřili" kultury GMO plodin (opět od fy. Monsanto), které jsou tzv. RoundUp ready. Jinak řečeno odolné proti té chemické sračce.
   To odolné na rozdíl od zajíců apod., kteří to do doby, než to zežloutne a zavadne, vesele žerou. A tak oč vyšší jsou výnosy těch plodin, o to méně je v naší krajině drobné polní zvěře ...

   Smazat
 6. Onehdá jsem se v Kauflandu zaradoval, hele nějaký nový herbicid a není to Roundup, radost mne přešla v okamžiku když jsem si nasadil brýle a zjistil, že účinná látka je glyfosát. To už si snad z nás dělají prdel, omlouvám se za tu vulgaritu, ale skutečně to bylo to první co mě napadlo. Dokonce je na internetu video, nevím jestli ne od Zuny, kde se říká, že zemědělci stříkají plodiny těsně před sklizní aby obilí úplně uschlo, protože to potom šetří kombajny a ty se méně opotřebují. Takže mašiny se šetří a lidi se tráví, podle průzkumů má každý v sobě nezanedbatelné množství glyfosátu. Naši politici to vědí nic nedělají a vědomě nás tráví. Řepku prý stříkají postřiky 17x, chtěl jsem si informaci ověřit tak jsem se na chalupě ptal místního traktoristy. My nestříkáme 17x ale 16x. Takže to mám ověřeno, prostě hnus. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Avšak poté, co nastoupila do úřadu Obamova administrativa, tak začala z politických důvodů protlačovat povídačku o globálním oteplování a NASA dostala pokyny, aby historická data upravila tak, aby se ten trend k ochlazování zvrátil a aby místo toho ukazovala oteplování. To provedli pomocí klima modelujících počítačů, které prostě vyfabrikovaly taková data, jaká výzkumníci toužili spatřit místo toho, co se opravdu v reálném světě dělo.

  OdpovědětSmazat
 8. I find it quite interesting for myself to thank you
  Slitherio2020
  http://www.y8game.net/
  http://y8-y8.us/
  http://www.mariogame.net/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.