Reklama

čtvrtek 12. září 2019

RETRO: Tento graf jasně ukazuje, proč nás chtějí vlastizrádci udržet v EU! Abychom platili dluhy Západu!

Šéfredaktor
12. 9. 2019  EuroOdborář
Již jsme o tom psali dříve, například v článku - EU plánuje socialisticky rozdělit dluhy prostopášníku mezi ty co šetřili! , ale tento graf zveřejněný českými vlastenci ukazuje nádherně proč se musí čeští kolaboranti s EU tak moc snažit, aby nás udrželi v EU a zabránili českým občanům poznat pravdu o tomto socialisticko-kapitalistickém krachujícím projektu. 

Prostě jednoduše proto, aby český občan se nechal nejen zotročovat nadnárodními firmami, ale přijeti EURA také převzal na sebe závazky za dluhy vytvořené socialisty v západní Evropě! Ano přátele politika ANO, KDU-ČSL, ČSSD, TOP09, Pirátů a i ODS je jasná - prodloužit umírání EU tím, že její dluhy bude splácet český občan, který si života neužil a šetřil!Pro-Vlast napsal:
"Musíme přijmout euro", říkali.
"Vyplatí se nám to", říkali.
"Povede to k prosperitě", říkali.
"Posune nás to na západ", říkali.
"Nejsme jako Švýcarsko", říkali.
"Dluhy za nikoho platit nebudeme", říkali.

Více informací k problematice:
K tématu doporučujeme novou knihu: Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

Publikováno: 12.2.2018

70 komentářů :

 1. Smyslem EU je od počátku marginalizace Evropy. Kdo to nechápe, ten se holt diví.

  OdpovědětSmazat
 2. Podle té dlouhé řady nabízených titulků jsem pochopil, že autora více trápí nízké mzdy u nás, než na Západě, než to úvodní nižší zadlužení u nás, než na Západě.
  Vážení pracující (já už jsem důchodce), domnívám se, že bez aktivity se nic nepohne. Pokud si pamatuji, tak za socialismu nám stále předkládali, jak je na Západě zle, jak se tam stále stávkuje. To bude ten zdroj jejich vyšších příjmů – vybojovali si to. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak leda si vybojovali ho.... Rozpad socialismu a zaprodanci, jako byl Havel je z těch jejich sraček pozvedl. Tlemili jste na ně s otevřenou hubou a mysleli si, že vás přijmou jako sobě rovné. Kulový. Na někom parazitovat musí, aby se sami mezi sebou nesežrali. Co nám kdy v dějinách západ dobrého přinesl... Jsme pro ně póvl a dělají si z nás otroky.

   Smazat
  2. Anonymní12. září 2019 21:45
   To jsme u trochu jiného tématu, zde s Vámi souhlasím. Jsme jejich kolonie. Ale kolonií se stávají ti, kteří se nechají zkolonizovat. Vidím nějakou naději ve V4, že se z toho postavení, společně budeme vyhrabávat.
   Ale to je jenom malý krůček, musíme se ještě vymanit z moci penězoměnců. Ti mají svoji moc postavenou na liberalismu, kterým se všichni západní politici zaklínají. P.K.

   Smazat
  3. Jakmile prijmou Euro tak na maji totalne v hrsti, na vykradenni vseho co jeste zbylo. Tak treba Vltava, Petrin a dalsi bude na prodej, pozor to nejsou fantasmagorie..
   Jak se to rymuje...
   Komisar, Kolar a funkcionar , jak se to rymuje..
   Kolar v Dejvicich SS komisarem je ,
   V bunkru ,ale mezitim strachem vyje.
   Neco spachal a zavinil .
   Na sochy je ...
   PEDOFIL..Tak se to rymuje..

   Smazat
 3. A jako co? :-)
  Za Rakouska-Uherska to jiné nebylo, za totáče jsem jako mistr bral 1.800,- a moji podřízení 4.800,-. Když jsem se ozval, tak mi dobře profitující politbyro řeklo, abych šel makat taky. Děláme tady vocasy odjakživa, takže tenhle článek je úplně stejný, jako když napíšete, že ráno vyjde sluníčko - ano vyjde. Rakousku-Uhersku jsme dělali průmyslovou zónu právě proto, že Čech nečeká, až mu někdo něco dá, ale ráno vstane a jde do fabriky, aby uživil rodinu - oproti takovému Balkánu aj. Po revoluci na to okamžitě Němci vsadili a udělali si z nás to, co za Rakouska-Uherska perfektně fungovalo - jediní Slované kteří odjakživa tvrdě makali na spokojené Němce. Po staletí zde fungují totiž Kalousci, Fialové, Topolánci, Hermani, Bělobrádkové, Halíci aj. proněmecká společnost, která už jim to u nás vždycky dovede během staletí ohlídat tak, aby jsme na samostatnost prostě zapoměli. Co jim za to dostávají nevím, ale funguje jim to perfektně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro jistotu si vychovali dorost, který umí roztrhat naši ústavu. Válka je vyhlášena, mlčící většina opět mlčí.

   Smazat
  2. Podstata problému asi bude v tom, že na našem území se vytvořila společnost s mentalitou vhodnou pro vykořisťování. Pokud pomineme extrémy, Češi jsou pracovití a v případě nedostatku financí si raději najdou další práci, než by se ozvali a nebo se vydali hledat práci lépe placenou. Toho využívá nejen zahraniční kapitál, ale i naši spoluobčané, schopni založit si firmu a zaměstnávat. Ne všichni si váží svých zaměstnanců. I v ziskových firmách jsou schopni "řezat" stálé zaměstnance "co to dá", dokud i ten nejvěrnější zaměstnanec nezběhne za jinou prací. Jeho nástupce, obvykle bez zkušeností a dovedností, nezřídka se slabší pracovní morálkou, dostane vyšší nástupní plat. A nejsou to ojedinělé případy. Někdy zaměstnavatel s měsíčním příjmem vysoko přes sto tisíc, má problém zvednou mzdu zaměstnanci, s jehož prací je spokojen a bez kterého se prakticky neobejde. Z cca: 800 - více za hodinu práce zaměstnavatele je problém vyplatit navýšení mzdy ze cca: 120 - 150kč na 200 - 250kč pro zaměstnance. Tento úkaz se objevuje v mnoha profesích a rozhodně není ojedinělý.
   Když občas žehráme na mladší generace, musíme si uvědomit, že čím dál větší skupina z nich raději odjede za prací tam, kde platí lépe, než by se upsala životu v nouzi a nebo životu s poměrně slušným platem, ale za cenu obětování velmi cenného času, jehož nám je dopřáno pouze omezené množství. Pracují 250 a více hodin v měsíci a po letech zjistí, jak život protekl mezi prsty.
   Negativem je a bude, pokud se situace nezačne měnit, nedostatek profesí nezbytných pro realizaci spokojeného života. Pokud chcete stavět dům, potřebujete nejen peníze, ale i řemeslníka. Pokud jste nemocní, potřebujete lékaře ... atd.
   V jedné profesi lidé nechybí, ve státní zprávě .... ta až se zefektivní, přibude lidí v invalidním důchodu "s hlavou". :-)
   ABC

   Smazat
  3. Pane mistr 10:04, kecáte. Na to, abyste jako mistr "bral" 1800 Kčs měsíčně, musel byste být zařazen nanejvýš tak za třídu T9 s prémiemi do 15ti procent, což bylo pro funkci mistra nemožné, být svobodný, bezdětný a starší 28. let. A ten váš podřízený za Kčs 4800 by musel mít tu nejvyšší dělnickou kvalifikační třídu, naposled D9, normu plnit alespoň na 125 %, mít tak 25 hodin přesčasů ve dny pracovního klidu nebo v noci, příplatek za práci ve směnách a mimořádnou odměnu alespoň 500 Kčs, možná i nějakou tu „domácí práci“, být ženatý a vyživovat tři čtyři osoby.
   Opravdu, soudruzi (politbyro?) vám k vaší nespokojenosti řešení naprosto správně doporučili. Váš problém mohl být ovšem v tom, že to co onen dělník k tomu výdělku musel umět a podstoupit, vy neumíte a podstoupit jste taky asi nechtěl. Ano, takové pány mistry jsem znával taky. A to ve funkci byli, v nomenklatuře celozávodních výborů KSČ, tedy s doporučením té strany. Proč se, proboha, tady ztrapňujete?

   Smazat
  4. Fakt, ten mistr10:04 je poriadny kecal, len som na ten jeho duševní výlev nechcel hneď prudko vybehnuť, nech neurazím priateľov Čechov. Lebo celé tie česko-nemecké fóbie ako cez kopirák z nášho slovensko-maďarského prostredia. Ako to už sváko Ragan pán starosta z Modry boli, pri vzájomnom podpichovaní a urážkach so susednými občanmi Myjavy povedali: "tak sa dohodnime konečne na tom, že vy ste kujoni, a my nie sme kujoni...!". No čo už, Nemci a Maďari sú kujoni, vy nie ste kujoni, aj keď aj Vás naši Slovenskí šovinisti hádžu spolu s nimi do jedného vreca. Vraj ako musia na Vás u Vás v Čechách ťažko pracovať od svitu do mrku, zatiaľ čo si vraj Čech len šunky doma váľa:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  5. 12. září 2019 12:29 - dělal jsem tehdy svobodný hajného a ty procenta co píšete opravdu odpovídají tehdejším výkonu ženatých chlapů s pilou. Jenom si vyléváte žluč na špatném místě, po revoluci se to obrátilo a já si zde vůbec nestěžuji na porevoluční období - naopak, byl bych trouba.
   Ve svém příspěvku pouze reaguji na to, že neustále řešíme to, že oproti vyspělému západu máme i přes sametovku a přes dřinu stále podstatně méně.
   Jinak váš názor s tím, že jsem mohl jít makat, přesně kopíruje názor tehdejšího komančského vedení. ...soudruhu! :-)

   Smazat
  6. Já si, vážený 13:44, navylévám žluč, když jsem si práci vybral tak, jak mi vyhovovala. K tomu co tvrdíte jsem napsal to, co odpovídá mé znalosti tehdejších poměrů. Z pohledu "bezpartajního", kvalifikovaného dělníka, kterého soudruzi přesvědčovali, aby vzal funkci mistra, popřípadě podepsal přihlášku do KSČ. Nebýt sobcem, tak jsem to vzal. Pokud jste chtěl oněch 4800 Kčs (kolikpak to ale bylo v lese v zimě?) za měsíc, proč jste tu práci nevzal a kolik jste, mlaďas, za svůj poklidně pohodlný flek chtěl vlastně pobrat? Jak by k tomu přišli ti s pilou, těžkou, rizikovou a víceméně sezonní prací? Já vím, dnes je to obráceně a to je to svinstvo, milej bejvalej hajnej! Ti soudruzi měli pravdu, pilu jste měl okusit, pak byste kušoval!

   Smazat
  7. 12:29
   Naprosto kecáte a nevíte nic. Opravdu taková situace byla a nelze o tom pochybovat. Nejsem naprosto příznivcem tohoto
   režimu, ale tuto dobu a platy jsem zažil. Tak Jděte tam kam patřite.
   Václav
   Ještě doplňuji: můj otec pracoval ve škod8008ovce Plzeň jako dílovedoucí v Plzeňské Škodovce. Jeho plat byl cca 1800,-Kčs. (směnný provoz) Jeho podřízení např. karuseláři mně cca 5.000,-Kčs. Otec byl vyučený a kteroukovi práci v řízení tohoto provozu plně zvládal. Nebyl nikdy ve žádné straně.

   Smazat
  8. Milej zlatej Václave 17:47, já tu dobu taky zažil. 40let v pětititisícové strojírenské fabrice. Váš otec, pokud skutečně jako mistr pobíral 1800 Kčs mohl, jestli skutečně ovládal všechny ty práce, co měl na dílně, jít dělat toho karuseláře. Nebylo jich nazbyt. Samozřejmě tak dobře a s takovým výkonem, aby pobral oněch 5000 Kčs. Jako nestraníkovi mu to mistrování za stranický úkol dát nemohli a pokud se toho místa dílovedoucího držel, nutně k tomu musel mít svůj důvod.
   Těch 1800 Kčs, pro mistra ve strojírenské Škodovce je nesmysl. Natolik jsem viděl do funkčních schemat a natolik znal mzdové soustavy. Právě proto jsem se držel dělnického koryta a nenechal se přesvědčit ani do té partaje, ani do "mistrování". Když nakonec ty "mistránky" honili i do školy, k tomu byli periodicky zkoušeni tu z bezpečnosti práce, tu z požární ochrany, tu z práce na tom či onom. A navrch, nastojte, podstupovali „pracovně politické hodnocení“. Třeba s úkolem pracovat ve Svazu Československo Sovětského přátelství, nebo založit Brigádu socialistické práce!
   Fakt, takové to místo dílovedoucího, tedy mistra, to musel jeden opravdu, ale opravdu milovat. Já se nachytat nenechal. I když práce u mašiny mohla být setsakramentská nuda.

   Smazat
  9. "Soudruzi" důchodci. Hašteřte se. Můj první melouch po vyučení byl 10kč/h. V současnosti 200, 300 i 400 ale proč? Protože "všetci kradnů", jak geniálně osvětlil Babiš včetně sebe. Ale slovy takového "kůlu v plotě" se ptejme: co jiní, co berou milion, dva, deset i víc, ti nekradnů? Nu což, já dožiji v pokoře ale ti co berou minimální mzdu se nenaserou? doufám že ano.

   Smazat
  10. Ps.v době, kdy jsem bral těch 10kč-h byla tuším minimální hodinová mzda v USA tuším 7 dolarů. Ono se něco změnilo? Nevím to přesně ale H. tuším avizoval nedávno řemeslu na hodinu přes 40 dolarů. Tak co s tím, Jsme blbější? I h. naznačil špatnou funkci odborů oproti ami, co tedy s tím?

   Smazat
  11. 18:28
   Samozřejmě nevím o jaké době mluvíete. Proto Vás nebudu jmebovat volem. Ale bylo to tedy v roku kdy odešel do důchodu (ročník 1912) asi 1972. A já jako absolvent SEŠ jsem nastoupil do prac. poměru za 800,Kčs. "dobré mzdy" jsem se dočkal, když jsem pracoval v té samé fabrice jako brigádník na nočních směnách takže jeem se dosal na cca 3500Kčs. A tenkrát v tomto procesu pracovali i inženíři. Takže dělejte si prdel z někoho jiného než z těch kteří tuto dobu zažili..
   Bylo to tvrdé ale ne tak aby jsme se ocitli pod mostem. Zdar vašemu debilismu.
   Václav

   Smazat
  12. Pane Povolný 22:36 a 22:53. Češi nikdy neměli moře, tedy ani kolonie, na světových válkách nevydělali, naopak. Od center historicky zákonitého vzniku a rozvoje průmyslu leželi a leží pěkný kus na východ. Být to ještě dál, bylo by ještě hůř. Račte si uvědomit. Chápete vůbec, že např. Eskymáci nemohli vymyslet parní stroj, že Tahiťané zas neměli proč? Boží prostoto.

   Smazat
  13. Slovaci taky nemeli more ale na stiznost ze ho nemaji kdyz jim nalezi s Husak slibil ze ty Cechy tedy vybagruje a bude to A temer to splnil

   Smazat
  14. Milej Václave, já jako vyučenec jsem v roce 1954 do fabriky nastupoval za Kčs 620/měsíc. Nebýt toho, že jsem si zjistil to, co platilo o odměňování v dělnických profesích, zůstal bych na takovém výdělku, tak jak to fungovalo, tedy ve prospěch "zabydlených", asi dost dlouho. Tak jsem se ozval, prosadil se na jiné místo a za necelý rok to bylo Kčs 1200/měsíc. Do vojenské základní služby jsem odcházel, jak si co pamětník kdy, asi spočítáte, za 1700 až 1800 Kčs/měsíc podle odpracovaných hodin. Ve Svazu mládeže (ČSM), natož ve "straně" (KSČ) jsem nebyl, ani o tom nic moc nevěděl. Zato jsem provozoval sjezdové lyžování a hrál tenis. Na výkonné úrovni. Což mi pracovní pozici, pro časté "pauzírování", příliš nevylepšovalo. Kondici a odolnost ano. A tak jsem tady dodnes.

   Smazat
 4. Vzpomeňte si na volby do do PS,EU nebo senátu obrovský přetlat nabídky.Proč protože si sami neustále navyšují platy dnes už do nehorázných výšin a říkají tomu demokracie!!!Ve ŠVÉDSKU je stanovena komise která určuje platy ve státní správě. Platy i poslanců se pohybují kolem průměrné mzdy v celé zemi. Žádné další požitky nepřísluší nikomu. Pouze premiér má služební auto s řidičem! Za to naši lepšolidé si nastavili podmínky jak za feudalismu. Prostě HNUS!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maj tak velkej plat, aby nebrali úplatky.

   Smazat
  2. No neberte to, krásný plat, naturálie, žádná zodpovědnost, maximálně zlatý padák, či dobře placená trafika a v budoucnu za zásluhy zasloužený důchod. Musel bych být svatý muž, abych jim nezáviděl.

   Smazat
 5. Já tu mapu čtu tak, že je třeba se ještě více zadlužit abychom dohnali Západ. Budeme-li mít všichni stejné dluhy, spadneme do společné pasti dluhové. Jenže ono to tak nefunguje! Mocné státy nedonutíte do krachu, to se radši poperou o reparace, kdo ty dluhy zaplatí. A teď již jen zbývá zjistit, kdo bude válku financovat, neb zadlužené státy kapitál nemají a dojdeme k bankéřům hrající na obě strany.Nepřipomíná vám to něco z historie? I tenkrát jedno etnikum financovalo obě strany a násobilo zisky! Možná bych odkázal na "jezzyho" odkaz jinde, které tvrdí komu patří 96% světových médií, jistě hlídačů "jejich" demokracie.

  OdpovědětSmazat
 6. Netrapte se, on vám to všem vysvětlí "ben" a pomůže "Honolulu".

  OdpovědětSmazat
 7. Přesně tak Francie a Itálie balancují na hraně a kdo by vzal euro je vlastizrádce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastizrádce Ti euro vziať nemusí, ak Ťa chce obtiahuť, môže to spraviť aj inak. Ale Vaše sny a predstavy neberiem, len som sa z nich precitol, keď dovtedy som si tiež naivne myslel, že jedine tá Slovenská banka je bezpečná, kde mám uložené ja svoje skromné úspory, ostatné všetkým hrozí skrachovanie. "Vaše" banky vlastní niekto iný a nie Vy a aby bola "Česká" koruna tvrdá a konvertibilná s Eurom a Dolárom, musí byť podriadená zahraničnému kapitálu. Ani "Ruský" Rubeľ nevlastnia Rusi, banky im za Jeľcina poskupovali nejakí Rotšíldovci alebo kto, preto si teraz s kurzom Rubľa môžu robiť čo len chcú a keď chcú aby padal, tak hodnota Rubľa bude padať a dovtedy, dokiaľ len budú chcieť. Takisto Česká koruna ak sa oni rozhodnú aby padla, padne bez toho aby ste ju Eurom nazývali. Jediné čo ste vo svoj "prospech" dodiahli je, že zbytočne krmíte a podporujete peňazomencov a špekulantov s kurzom koruny. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Ešte dodatok: čím máte krytú Česskú korunu? Euro kryté pokiaľ viem neni ničím a Slovenskú korunu sme mali krytú cibuľou. Lebo vždy keď sme otvorili peňaženku so Slovenskou korunou, tak sme sa vždy pritom rozplakali. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Ukrofile,proč tedy hordy Slováků jsou u nás za prací,nebo v umění,když máte tu skvělou měnu (euro ),neobjasnil by jste to nějakým přijatelným způsobem?

   Smazat
  4. 14:02
   česků korunu máme krytů neuvěřitelným množstvím "Hřibů"!

   Smazat
  5. Pane Ukrofile na to euro dojedete a na presidentku co chce řešit „migrační krizi" taky.

   Smazat
  6. Korunu máme krytou Tošovským a Havlem to snad ví i idiot.
   Václav

   Smazat
  7. 0:37
   Ještě doplňuji a soudruhem Klausem prvním "nejlepším ekonomem - po něm už akorát Kalousek.Ten už jenom paběrkoval.
   Václav

   Smazat
 8. 1. sláva demokracii
  2. výroba dluhů a rozlobených lidí
  3. euromajdan a zrušení samostatných evropských států
  4. potom už stačí jenom komise které rozhodnou, kde je nepřítel.

  OdpovědětSmazat
 9. Jedním z kritérií pro přijetí do Eurozóny je udržení méně než 60% poměru. Chtějí, se o jejich swačky podělit, místo aby se Eurozóna legálně důvodně rozpadla.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Dvořák zajímalo by mě Jakby vypadalo skutečné HDP v čase po odečtení rozkradeného státního majetku a po odečtení všech státních a občanských dluhů. Přece takto nemůže hospodařit žádná normální rodina. Spousta diskutujících se směje těm co jsou v exekuci že si za to mohou samy ale tím pádem oni také můžou za to jaký je státní dluh. Půjčím si milion a budu vykládat jaký jsem machr že jsem měl v tom roce příjem milionjedostotisíc. To je přece hovadina.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Pouze 3 státy světa nemají CB/centrální banku/.Ostatní jsou prostřednictvím CB,FEDU,ECB a dalších židobankovních institucí okrádány. JAK funguje ek. stroj.
  https://www.youtube.com/watch?v=PHe0bXAIuk0
  Kdo ovládá všechny naše peníze?
  https://www.youtube.com/watch?v=6bLhGXtbZDg

  OdpovědětSmazat
 13. Amerika ma v tyto dny konjunkturu !
  Nezamestnanost je mala !
  Investice davaji finnacni navrat. Nektere obory maji nedostatek pracovniku. Firmy se vraci do Ameriky. (Ty co odesly za lacinou pracovni silou.)

  Plot na hranicich proti illegalni immigraci roste, ale pomalu ! Stavba je sabotovana Globalisty.

  A pristi rok jsou nejdulezitejsi volby v dejinach Ameriky.
  Koncim pro dnesek !
  GOD BLESS PRESIDENT TRUMP !
  TRUMP = PROSPERITA !
  (A vy muzete nadavat jak chcete, v cele s nickem Mugabem !
  To je jako v tech Everglades. Porad je slyset - KWAK, KWAK, KWAK. To kwaka nick Mugabe..Videt ta jedovata havet neni, ale slyset je porad. )

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel HONOLULU jako obycejne ,
   nic nechape a jeho slova se mnozi rychleji nezli cernosi v Jizni Africe!!!! a beze smyslu.
   Podle AI vyzkumu: Markelova znamena pro Nemecko stejne jako Trump pro Ameriku.
   Mne to dnes nemysli , jsem uplne neschopny jak dal ..aha asi takto..

   Amerika a Americani strasne utrpeli a to moralne, lidsky,intelektualne a socialne diky :
   Televisi, Drogam,spatneho vzdelani ve skolach,Hollywoodu, je to podobne jako otraveni stareho Rima HONOLULU!!!
   OLOVENYM nadobim a Olovenymi !!!cisemi na vino. Udela to stejne zdegenerovani a poskozeni inteligence ci horsi. Trump ovsem nedela proti tomu nic, ani nepotporuje skolstvi a vzdelani. Dnes, kazda zeme nepodporujici vzdelani musi padnout ekonomicky!!!, protoze veskera budouci ekonomie bude zalozena na vedomostech!!, vedach, a ne na zrucnosti. Na praci budou roboti.
   Cina podporuje vedy, Cina zvitezi na cele ekonomicke urovni, drive ci pozdeji, ale absolutne!!!

   Markelova to dela velice inteligentne: Je pravdou ze privede do Nemecka 5.000.000 Arabu, ovsem tim ziska je:Vymaze Nemeckou nacistickou minulost, Zaroven Nemecko ziska Arabske trhy, Nemecti Arabove zaplavi jako predstavitele Nemeckych zajmu Arabske trhy a nemecke technicke firmy ovladnou Arabii.Nemci a Arabove spolu dobre vychazeli, neb v Druhe Svetove Nemci a Arabove stali v jedne linii. Nemcove zustanou Nemcove , at v Arabii ci v Italii, ci v Rusku. Arabie bude Nemeckou ekonomickou zonou. A tim Nemcko posili svou posici v Evrope a vykopne Americko-Britsky vliv, to chteji uz 200 let.

   Co udelal Trump pro USA do dnes ..NIC, absoltne NIC!!. jen prazdna slova. Zvednul statni dluh USA. Kdyby investoval peize do vzdelani, ale ani to ne. Tim Trump musi byt Globalista jako Boris Johnson , jen se snazi vypadat Jako , ze je populista!!! politicky manevr. Spolupracuje na zniceni Ameriky za vymenu , ze bude vlastnikem celosvetove site golfovych clubu a hotelu a casin a jeho rodina dynastie (nyni uz Zidovska jeho dcera konvergovala na zidovku a ma 3 deti ) bude u moci na vzdy!!! a zajistena. Trumpovi jde pouze o penize. A Trump splni svou povinost , veskere penize do Zidovskych rukou, mne ovsem Zidi nevadi , ja je mam jako lidi docela rad , neb se s nima necha mluvit inteligentne a ma to smysl. Cesi s Zidy dobre vychazeli, myslim nejlee v Evrope. Nebud naivni.

   Brouk Pytlik

   Smazat
 14. 17:29
  U hlupáka jazyk předhání myšlenku.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak tohle znám,za totáče jsem vydělával v D-9 stejně,jako dnes ředitel Babišovy fabriky s 1 200 zaměstnanci.Prostě proto,že jsem nebyl blbý a zdechlý.Mohl jsem být mistrem,ale to bych musel vlézt do KSČ.Zřejmě jsi byl blbý,zdechlý komunista.

  OdpovědětSmazat
 16. ODCHOD Z EU,ODCHOD Z NATO...včera bylo pozdě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britanie nikdy neudela Brexit, nenechaji ji. Boris Johnoson je klaun. Muzes to pochopit. DO kterych ekonomickych struktur by Cesi meli odejit a jak?? Nemaji penize , nemaji trhy.

   Smazat
 17. 17:53
  Problém s tímto světem je ten,že inteligentní lidé jsou plni pochybností,zatímco ti hloupí jsou sebejistí.
  Viz.Kolář a ty.

  OdpovědětSmazat
 18. USA dluží, Evropa dluží, nevíte komu? Tady je někdo strašně prachatej a my nevíme kdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale víme....
   Co takhle Amschel Bauer?

   Smazat
  2. Spravna otazka, jen dalsi otazky : komu Cina dluzi a kolik a kolik Indie?? HONOLULU vi ..Honolulu vysvetli nam malym lidem ?????

   Smazat
  3. 19:26
   Gott mit uns,jen to NE!!!!!!!☺

   Smazat
  4. Neútočte na H., on jen s povděkem kvituje, že Trump vrací prvovýrobu do USA. Nemůže být každý IT. I u nás potřebujeme zaměstnat všechny včetně Romů s lopatou a jsme jim za to vděčni, jakož Ukrajincům ve stavebnictví a službách. Zas tak dobře se v USA bílí nemají, aby všechny imigranty umístili do služeb.

   Smazat
  5. 18:51
   Všichni dluží bankám, které jsou v soukromých rukách. Banksteři jsou největší otrokáři planety. Rotschild a těch několik rodin za ním. Jejich ideálem je kompletně zadlužená a zotročená planeta, kde bez práce každou chvíli nárůstá dluh vůči jejich bankám a kde platí jejich systém a ten je tak nastaven, že ani bohaté státy nemohou svůj dluh nikdy splatit. No řekněte, nechtěli byste systému, kde byste nemuseli nic dělat a přitom by stále narůstaly dluhy celých států vůči vám?

   Rudý škorpión

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. H. docela jsem se zasmál, jak jste zpotvořil pointu pohádky o perníkové chaloupce. Ale jako výchozí námět kde je ukryto zlo není špatná! Co myslíte, je babice zlá protože jí kradou perník nebo že si je chce také upéct? Co děti vinni? Není to takový problém "Marxismu" v malém?

   Smazat
  2. Milý 21:00, něco mi s tím hladomorem ve Venezuele nesedí. Přece jste s nimi hlavně obchodovali vy! To jste je tak okrádali?

   Smazat
  3. Ps. nebo problém kapitalizmu?

   Smazat
 20. IMMIGRACE do Ameriky a do evropskych zemi ? - Podle potreby zeme a pod jeji kontrolou.
  At o tom rozhoduje v Cesku Praha a ne Berlin !

  OdpovědětSmazat
 21. Pravdu může říkat každý hlupák,ale k dobrému lhaní je třeba jisté inteligence....chápeš?

  OdpovědětSmazat
 22. Leprosalium to vyřeší!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. 21:42
  Lépe mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit odstranit všechny pochybnosti.
  Abraham Lincoln.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 26. Brouk Pytlik

  A sleduj London Real on YouTUBe maji tam zajimave debaty s tvym oblibenym David Icke. Ostatni na Nove republice se muzou na to taky podivat a vylepsi Anglictu , kvalitni jazyk.

  Krome toho si najdete na Googlu jako BEA oficialni statistiky a grafy pro ekonomii, velice presne informace , at vam nikdo neblbne hlavu.

  Honolulu najdi si statisticky a uverejni je na nove republice ja se na ne rad podivam. Stejne ja jsem si precetl knihu the March of Titans po tvem doporuceni . Dekuji

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 27. Podle autora tohoto příspěvku by byl největším socialistou u nás Miroslav Kalousek, neboť za jeho ministrování narostl dluh české vlády rekordně.

  OdpovědětSmazat
 28. Lol, žebrota V3 (Polsko do toho spolku nepočítám), to za Evropu zatáhne. Mám rád po ránu veselé čtení, díky! :-)

  OdpovědětSmazat
 29. Pane EuroOdboraři, soudě podle vaší nestandardní větné skladby soudím, že asi nebudete Čech, že? Mohu se zeptat, kdo vás platí?

  OdpovědětSmazat
 30. Jste banda debilů, EU a Nato zarucuju v Evropě mír. Staty pak bohatnou a spolecne se drží proti velkému Rusku, kde lidi žerou hovna.
  Všichni Eurohujeri at chcípnou

  OdpovědětSmazat
 31. EU nás zbídačuje, NATO vykořisťuje!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Všichni vidíme kolem sebe DĚSIVÉ důkazy neustálého vykořisťování a zbídačování všeho našeho proletariátu: Ano, zatímco Pražáci a lepšolidi NEUSTÁLE bohatnou, my horšolidi se již sotva ploužíme hlady, ve svých hadrech a rozedraných škrpálech, do svých polorozpadlých příbytků.

  Je to prostě tak:
  • Kdyby nám Veliké Rusko nedodávalo prakticky zadarmo zemní plyn a ropu, tak v zimě zmrzneme, neuvaříme si ani tu nejchudší stravu, nenastartujeme naše stařičké Škodověnky a Žigulíky.
  • Kdyby nám KSČ (Komunistická strana Číny) nedodávala prakticky zdarma oděv a obuv, tak chodíme nazí a bosí.
  • Kdyby nám náš národní Vůdce Babiš nedodával prakticky zdarma základní potraviny, tak umřeme hlady.
  • Kdyby nám náš národní Vůdce Miloš nedodával ZCELA zdarma naději na brzký návrat nepřemožitelné Armády Ruské federace, tak umřeme čistým zoufalstvím.

  Ano, jedině společné úsilí Velikého Ruska, ČLR a obou našich národních Vůdců nás drží při životě.
  Díky tomu snad přežijeme ještě letošní zimu, a pak …
  Pak už Veliký Putin, BJJP, vydá URČITĚ rozkaz svým molodcům: „Vperjod, tovarišči! Vyrazte na Prahu, a nenechejte tam kámen na kameni! Evropské hodnoty hoďte do Vltavy, za evropskými okupanty a českými buržousty! A českému lidu rozdejte polibky, vodku a boršč!“

  Pak už budeme konečně opět plně slovansky svobodní, a naše vlast bude znovu nedílnou součástí Velikého Ruska, na věčné časy a nikdy jinak.
  Ano, teprve pak se konečně – po třiceti letech!! – dosyta najíme, a docela zahřejeme v náručí velkoruských osvoboditelů.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 12. září 19:31) i jeho další uveřejnění smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 32. řešení je tady: www.nejsme-otroci.cz

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.