Reklama

čtvrtek 5. září 2019

Rusko stanovilo podmínky pro uskutečnění summitu "normandského formátu"

5. 9. 2019      jpgazeta
Ředitel Centra pro politickou konjunkturu Alexej Česnakov okomentoval výsledky setkání asistentů vůdců zemí "normadského formátu" ohledně Donbasu. Podle informací Česnakova Rusko zastupoval asistent prezidenta Ruské federace Vladislav Surkov a z ukrajinské strany byl přítomen nový ministr zahraničí Ukrajiny Vadim Pristajko. Česnakov poznamenal, že "asistenti vůdců hlav "normandské čtyřky" se nedohodli na konkrétním termínu summitu. Diskutovali o podmínkách, za kterých by se summit mohl konat", oznámila agentura TASS.

Bylo uvedeno, že Surkov tvrdě požadoval na Ukrajině realizaci rozhodnutí, přijatých na předchozích summitech "normandské čtyřky", a zejména: stažení sil a prostředků v obcích Petrovskoje (DLR) a Zolotoje (LLR), a také koordinaci splnění bodů Minských dohod o politických krocích podle Steinmeierova vzorce Ukrajinou. Surkov zopakoval již známou pozici ministerstva zahraničí RF, že pouze v takovém případě má smysl setkání hlav Ruska, Německa, Francie a Ukrajiny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Spojeným státům jde hlavně o co nejdelší udržení konfliktu na Donbase, tak aby se Slovani zabíjeli mezi sebou a nemají vůbec žádný zájem tento vojenský konflikt ukončit a proto Ukrajině dávají zbraně, podporují Ukrajince, aby rozvíjeli fašismus a nenávist vůči okolním státům. Američani také zorganizovali sestřelení letadla letu MH 17 společně s Ukrajinskými ozbrojenými silami, protože potřebovali konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou vygradovat a vyvolat tak záminku na uvalení sankcí proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, plný souhlas. Skutečnosti jsou všeobecně známé, jen ulhaný mainstream a okupanti veřejnoprávních médií tvrdí opak.

   Smazat
  2. 8:00 Přesně tak pane o nic jiného usa nejde je je třeba kopnou do jejich tlustých z...ů.

   Smazat
  3. Rozhodne ne souhlasil ani z jedním slovem z názorem od 8:00.Právě takovým spusobem zamlžujou lidem hlavy,překroucení fakta,vedou informační válku. Takové lidi vědomě nebo nevědomé pomalu vrhají západní civilizaci do skazy.

   Smazat
  4. Váš jazyk je zvláštní. Připomíná strojové překlady popisů výrobků v původně čínských nabídkách, kde se u multimetrů zaměňuje počet integrací za vteřinu za počet vzorků za vteřinu, světelnost objektivu se překládá jako ,,svítivost" (to je ale úplně jiná fyzikální veličina), nízkodisperzní skla (opět objektivy) se překládají jako ,,skla s nízkým rozptylem" - ale disperze v tomto případě neznamená kalné sklo, prostě chce to slovník. Svoboda slova na těchto stránkách pořád ještě existuje, tak do toho.

   Smazat
  5. A rusove akorat zivaji a poslou nejakyho asistenta pro zabavu..Putin uz se nechce schazet ,ani Lavrova to nebavi..Vsecko je akorat lez podvod a imbecilni divadylka pro nejaky media, aby mely o cem v jednom kuse lhat...
   A delat propagandu proti Rusku..A pak najdou blbce na demonstraci /treba v Cesku ,ktery pak chvilku predstiraji , ze jsou zamilovany do banderovcu , to sou vsecko porad dokola ty jejich akce..
   A kdo by nezival...

   Smazat
 2. Souhlasím s názory 8:00 a 8:12
  Václav

  OdpovědětSmazat
 3. Souhlas-globalistům na lidech nezáleží.
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201904269736588-ukrajina-pomaha-obyvatelum-donbasu-v-ziskani-ruskeho-obcanstvi-nazor/
  „Jsme Rusové v duši“. Na Ukrajině tvoří velké fronty lidí, kteří se snaží získat ruské občanství (VIDEO).

  OdpovědětSmazat
 4. Ukrajinci pouze vyplňují zadání svého protektora - a to je USA. Podle slov Boltona by Ukrajina v žádném případě neměla končit s ofenzivou, ale právě naopak. Proč doporučil tento postup, nevím, ale nepochybuju, že to má být neustálý tlak na Rusko. Takže normanďani můžou rokovat, kolik chtějí, ale Ukrajina má své úlohy od Ameriky a nepustí. Měli by spíš rokovat s USA, jenže to je taktéž naprd, protože Amerika má jednoznačný záměr: dobytí Ruska. Buďto se Evropa připojí anebo za nějaký čas bude stát opodál. Už Westetplatte jednoznačně ukázalo, že hrdinou Evropy je Polsko, a hlavním zloduchem Rusové, bolševici a nacisté. Bolševičtí ruští nacisté. Zapamatujte si tohle slovní spojení, jednou jim bude označen hlavní a jediný viník za obě světové války.

  OdpovědětSmazat
 5. Divide et impera! To je jediná politická schopnost Anglosasů od doby dobití Normany Anglie a hojně jimi uplatňovaná následně po celém světě až do dnešních dob.
  Americkým Anglosasům se podařil geniální tah nakecat jedněm Rusům (dnes Ukrajincům), že nejsou Rusové, ale jsou něco jiného a lepšího a čeká je úžasná budoucnost, když se pustí do druhých Rusů, tedy těch špatných, zlých. Teď je jen důležité tu polívčičku dobře přihřejvat a udržovat horkou. Že tohle už předváděli s velikým úspěchem s indiány (siuxové proti šošonům, komančové proti apačům...), v Indidi, v Číně, v celé Africe nevadí. Hlavně to dobře zaobalit do demokeců, slibů a lží a pak už jen té "hodné, vyvolené" straně dávat zbraně atd. stejné jako v Jugoslávii. Opět si vybrali ty údajně hodné Chorvaty a muslimáky a těm se dodalo co hrdlo ráčilo zbraní a dovolilo vše a Slované se mlátili mezi sebiou k radosti a prospěchu USA. Taková pěkná velká základnička v Kosovu no, neber to. A ten biznis z toho. Stejné jako v Iráku, Afghanistánu, Libii, Sýrii a všude kam USA nebo Britové strčí čumák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas a poděkování jak jste to pojmenoval-a.
   skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho...
   https://www.protiprudu.org/svetovy-chaos-prichadza-z-washingtonu/
   http://www.czechfreepress.cz/amerika/od-roku-1945-az-do-dneska-usa-zabili-20-30-milionov-ludi.htm

   Smazat
 6. USA se řídí heslem z cizího krev neteče, proto strkají svůj špinavý rypák pomalu do celého světa a podrývají jako škodná.
  Vždy se najde dost šmejdů, co jim v tom ochotně pomáhají i proti vlastní zemi.

  OdpovědětSmazat
 7. Další epochální čin Vladimíra Putina: Pohnojil pole poblíž Krasnodaru vlastními výkaly. Do dvou dnů zde vyrostla 100 metrová pšenice a 20 kg brambory!!

  Krasnodarští zemědělci se stali svědky neuvěřitelné úrody, která vyrostla na jednom z jejich polí. To totiž pohnojil sám ruský prezident Vladimir Putin osobně svými vlastními výkaly. Do dvou dnů na poli vyrostly 20 kg brambory a 100 metrová pšenice.
  Že je Putin nadčlověk je všeobecně známá věc. Má nadlidskou sílu, hraje nadlidsky hokej, jeho výkaly mají nadlidský hnojící účinek. Jen málokdo ale čekal, že by stolice Vladimira Putina mohla být lékem na hladomor po celém světě.
  „Nemůžu tomu uvěřit. Pan prezident šel doprostřed pole, kde vykonal potřebu. Pak nám řekl, ať se vrátíme za dva dny. A když jsme se vrátili, našli jsme pšenici vyšší než sloupy elektrického vedení a brambory tak těžké, že jsme je nemohli ani unést. Je to zázrak,” tvrdí jeden ze zemědělců.

  Podle expertů za to může i fakt, že Putin normálně žádné výkaly neprodukuje. Jelikož jde o 100% perfektního člověka, žádná část jídla, kterou sní, nepřijde nazmar. Všechno, co Putin zkonzumuje, dokáže jeho tělo přeměnit v čistou energii, což je i jedním z důvodů, proč je Putin tak perfektní.

  Putin ale dokáže - jako každý Rus - poručit nejen větru a dešti, ale i svému trávícímu ústrojí. Proto, když se rozhodne výjimečně vykadit, jeho střeva ho poslechnou. Výsledkem je dokonalá stolice, která pohnojí pole tak efektivně, že na něm i bez genetických modifikací vyrostou dokonalé plodiny.
  Jak se ukázalo, ve střevech prezidenta Putina se tak skrývá klíč k vyřešení hladomoru ve světě. Pan prezident se zatím k tomuto nevyjádřil, jelikož jde ale o lidumila a filantropa, je dost možné, že rozešle svoje exkrementy do ostatních zemí.

  Miloš Zeman chce jít v Putinových stopách
  Ve stopách Vladimira Putina chce jít i český prezident Miloš Zeman. Ten na rozdíl o Putina nepohnojil jen jedno pole, ale celou Českou republiku, a to dokonce už dvakrát. Poprvé před mnoha lety, krátce po Sametové revoluci, a pak ještě jednou po svém nastoupení do funkce prezidenta České republiky v roce 2013.
  Na slibovanou úrodu, potažmo čínské investice však marně čekáme už jeho druhé volební období a zatím stále nic.

  Redakce AZ247

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, už máš zase "absťák"? V.J.H.

   Smazat
  2. Čínské investice? Podívejte se na Slavii Praha, kterou Číňané oddlužili, a kterou anglická skupina Enic před tím úplně vydudala. Dnes je Slavia evropský velkoklub. Když chceme od Číny investice, tak jim nemůžeme stále dělat naschvály a házet klacky pod nohy. My jsme ten mraveneček co kope do nohy čínského draka...díky některým třeba i redakcí AZ247

   Smazat
  3. Radosta se teď odmlčel, zřejmě byl na školení a změnil taktiku.

   Smazat
  4. 17:01 Tak nějak nechápu, co to jako je. Pravda to není, humor ani náhodou, spíš takovej rádobyhumor a hodně špatnej. Možná, že to bude nevábný výměšek autora. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 17.01
   Tak hlavně aby ses z toho neposral

   Smazat
 8. Z těch čtyř jsou dva pryč a makrela se furt třese.
  A ten modrý Havlík má z toho sračku.

  OdpovědětSmazat
 9. Na Donbase začíná nová válka. K 15.9.3019 má být uskutečněn nový nábor důstojníků a chystá se i těžká bojová technika včetně letectva. Tentokrát bude oficiálně posilněna o specialisty z USA a polské vojáky, především speciální jednotky. Připravuje se balistika, kazetové a fosforové bomby. OBSE zde už nebude mít co na práci a stahuje se ze svých pozic. Do této doby se útočilo "jen" 122mm municí, odteď to budou raketové útoky. Připravuje se plošný úder bez varování, je snaha o zabití co největšího počtu tam žijících lidí, kteří podle oficiální ukrajinské verze okupují ukrajinské teritorium. Za poslední týden bylo zničeno 14 domů a zabito pět civilistů, včetně 34leté ženy. Drony OBSE už nelétají, protože většina jich byla sestřelena ještě nad územím pod správou vlády Ukrajiny. OBSE tak nemá možnost monitorovat situaci a na území separatistů nepůsobí ani jedna ze skupin OBSE.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.