Reklama

středa 11. září 2019

Rusko varuje EU před rozmístěním amerických raket!

Test americké rakety středního doletu
-kou-
11.9.2019 RIA.ru a PrvníZprávy
Moskva varuje evropské státy před rozmístěním amerických raket na své území, řekl novinářům náměstek ministra zahraničí Alexander Gruško.Zdůraznil, že otázka raket středního doletu je věcí strategické stability a evropské bezpečnosti.

„Evropané sami, samozřejmě, jak věříme, by měli mít zájem udělat vše pro to, aby zabránili změnit jejich kontinent na platformou pro rozmístění a vypouštění amerických raket," citovala diplomata RIA Novosti.

Zdůraznil, že takové umístění by ohrozilo území těchto států, pokud by se „sklonily pod americkým tlakem uklonit, pokud by takový tlak byl přítomen“.


Gruško poznamenal, že Rusko obdrželo signál od NATO, že aliance nemá v úmyslu rozmístit rakety středního doletu s jadernými hlavicemi (Rusko ale dalo už dříve najevo, že prohlášením NATO v této věci moc nevěří - pozn. red.).

„Jakékoli rozmístění amerických raket středního doletu v regionech v bezprostředním sousedství Ruska bude mít strategický význam, ovlivní strategickou rovnováhu a tato hrozba bude ve srovnání se strategickými systémy ještě naléhavější, protože doba letu (raket) je kratší," zdůraznil Gruško.

SSSR a USA podepsaly smlouvu o INF v roce 1987: strany se zavázaly zničit všechny systémy pozemních balistických a řízených střel se středním doletem (tisíc - 5,5 tisíc kilometrů) a krátkým doletem (od 500 do tisíc kilometrů).

V říjnu 2018 Trump oznámil stažení Washingtonu z dohody kvůli „neplnění“ závazků Moskvy, ale americká strana neposkytla pro svá tvrzení důkazy. Rusko opakovaně prohlásilo, že je plně v souladu se Smlouvou o INF. Naopak ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov poznamenal, že Moskva má na Washington velmi závažné otázky ohledně provádění smlouvy samotnými Američany. V roce 2019 Rusko v reakci na americké akce pozastavilo svou účast ve smlouvě o INF.69 komentářů :

 1. No to jsem zvědav co udělá eu snad jsem ty rakety nedá je to naprosto zbytečné.

  OdpovědětSmazat
 2. Další hyena v podobě italského novináře vyzývá ke smrti Salviniho!

  http://svobodnenoviny.eu/dalsi-hyena-v-podobe-italskeho-novinare-vyzyva-ke-smrti-salviniho/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes je výročí bitvy u Vídně:
   https://www.eurabia.cz/Articles/33398-dnes-je-vyroci-dne-kdy-polaci-cesi-moravane-a-rakusane-vyhnali-muslimske-utocniky-od-vidne.aspx

   http://svobodnenoviny.eu/jak-cesi-branili-viden-proti-muslimskemu-oblehani/

   Smazat
  2. Žel, umírali zbytečně, v sobotu jsem byla ve Vídni.

   Smazat
 3. Amerika pokaždé zruší smlouvu, která ji přestane vyhovovat a to vždy jednostranně. USA jsou nedůvěryhodné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty bys trval na smlouvě, která by ti přestala vyhovovat?

   Smazat
  2. 11.40

   Tvoji bledou tvář ozáři ti nukeárni zář.
   Udelej závêt,že po smrti dáváš svoji hlavu k výzkumu vakua!

   Smazat
  3. 12:19 Já mám závěť už dlouho sepsanou, ty ne?

   Smazat
 4. Před třiceti roky by mně ani ve snu nenapadlo, že jednou budu velikým příznivcem Ruska a maximálním odpurcem USA. Jo,jo, časy se mění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhles. Ja také.

   Smazat
  2. myslim,ze je nas takovych hodne

   Smazat
  3. 11:17 a 11:21 Vy dva spis nez pocity mate vlhke sny:-)

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Za minulého režimu jsem neměl rád socialistický režim a komunisty, i když jsem vůči komunistům necítil nenávist, která je dnes přítomná ve vymytých mozcích havlo-kavárníků, kteří nenávidí všechny, co nesdílejí jejich názory. Spíš jsem obdivně vzhlížel k západu. Přitom jsem nepociťoval nepřátelství ani vůči samotnému SSSR, jelikož už tehdy mi bylo jasné, že není příčinou ani původcem komunismu, spíš jejich největší obětí. Nikdy by mě však nenapadlo, že jednou budu západem a jejich pseudohodnotami hluboce pohrdat a fandit Rusku, které dnes jako jedna z mála zemí obhajuje tradiční hodnoty a zdravý rozum, i když mladí a zmanipulovaní pomatenci začínají blbnout i tam.

   Smazat
  6. 22:19 To já dokonce pamatuju jak jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 5. Jediný demokratický stát v Evropě má od roku 1960 UZÁKONĚNO, ŽE PRO KAŽDÉHO OBČANA MUSÍ (A JE!) BÝT MÍSTO V PROTIATOMOVÉM KRYTU A PŘÍSLUŠNÉ VYBAVENÍ.

  V naší popřevratové takédemokracii byly všechny kryty (kromě pro pár vyvolených a dvakrát vyvolených) zrušeny, zneschopněny... a jejich vybavení i materiály ze skladů CO (civilní obrany) ZLIKVIDOVÁNY BEZ NÁHRADY!

  Ve Švýcarsku nejspíš žádné cíle ve vlastnictví USA nebudou, tak je USA vnutí porobenému zbytku Evropy - takzvaným západním demokraciím... jejichž nejsvětější EVROPSKOU HODNOTOU bude vypařit se v atomovém sluníčku s celou svojí rodinou a svým bílým národem ZA "PÁNÍŠKY" PŮVODEM Z LEVANTY!

  Hmm, tak za takovouhle demokracii se vyplatí jenom ŽÍT a rodit své bílé děti "PÁNÍŠKŮM" a kavárenským demokratům NAVZDORY! A USA poslat i s raketičkama do Silikon Walley například. Nebo pod silikon tanga.

  OdpovědětSmazat
 6. „Ten kdo neví je ignorant, ale ten kdo ví a nic nedělá, je kriminálník.“ Berthold Brecht
  „Svět nebude zničen těmi, kteří působí zlo, ale těmi, kteří jen přihlížejí aniž by cokoli učinili“
  Albert Einstein
  Národ, který volí korupčníky, přeběhlíky, podvodníky, zloděje a zrádce, není obětí, je spoluviníkem.“
  George Orwell
  „Smiřovatel je ten, kdo živí krokodýla a doufá, že bude poslední, koho sežere.“
  Winston Churchil
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate statistika vražd dle zemí https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_suicide_rate

  OdpovědětSmazat
 7. u.s.a. jaképak stažení se od dohody. prostě smlouvu vypověděli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypovědět smlouvu je docela standardní úkon. Na tom není nic proti ničemu.

   Smazat
  2. 11:17
   Pred 30 lety vas nenapadlo, ze polezete do zadele Rusum !
   Me to nenapadlo pred 51 lety.
   Dostanete nakopano do prdele vy chameleoni a vubec vas nebude skoda.

   Smazat
  3. Proč, anonyme 16:36, veřejně ukazujete svoji hloupost a nenávist? Koho tu oslovujete? Komu píšete "chameleoni"?
   Kde se ve vás bere ta ignorace faktů? Vy jste stejný, jako ti "zapálení komunisté" na začátku 50.let, co rozorávali meze a ničili lidské existence. Kdyby nebili už dávno mrtví, mohl byste si s nimi podat ruce.
   MM

   Smazat
 8. Moc bych si nedělal iluze. Ti naši vůdci jsou schopni amíkům poskytnout cokoli, zřejmě proto, že mají k dispozici dostatek krytů pro sebe a svý kámoše. Zbytek si půjde stoupnout do fronty před krematorium.

  OdpovědětSmazat
 9. Aie samozrejme ze rakety v uerope us ami rozmisti a pokuste se ceknout nebo vam to Kolar a pornoherec vysvetli
  Kdo nebude souhlasit bude oznacen za rusofiala a basta
  Tak zamknete klapacky a nechte situaci zhodnotit temito velikany a strategy

  OdpovědětSmazat
 10. Rusofila samozrejme
  Europe.....uz z vas blbnu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není ti rozumět. Co´s chtěl říci?

   Smazat
 11. Jsou různé metody jak idioty přesvědčit aby nedělali hlouposti. Vysvětlování, domlování, upozorňování na jejich hloupost, atd.
  Varování je ale to poslední, po čem už následuje obranná akce. Rusku v případě umístění raket na základny v Polsku, Rumunsku, nebo i na Ukrajině, nezbyde jiná možnost než tyto základny s je ohrožujícími raketami zlikvidovat a srovnat se zemí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas - vítězství patří připraveným.

   Smazat
  2. ... para belum...!

   Smazat
 12. Pokud budou rakety rozmístěny, dojde ke zničení Evropy. Falešná operace k napadení Ruska už je maličkost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proste nas nase debilni vlady neustale ohrozuji

   Smazat
 13. Všichni jste volové... Já nefandím žádné bojechtivé velmoci, natož aby se Evropa stala válečným polem pro jaderné zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A cos proti tomu udělal? Nic, jen anonymní pindy, že?!

   Smazat
 14. Obecně jsou mi smlouvy mezi státy nejasné, když je mohu kdykoliv vypovědět bez toho, aby byla předem dojednána smlouva nová. Zkuste říci bance, že vypovídáte smlouvu o své půjčce a myslet si, že neuznáním dluhu věc končí. Takové smlouvy, jednostranně vypověditelné bez další úmluvy smluvních stran - tak to jsou takové ty Mnichovské smlouvy, tedy cáry papíru a šidítka národů. Ale proč Svět připouští existenci Mnichovanství? A proč i u nás, kde jsme poznali tuto podobu smluv, vedoucích k válce, tomu dnes fandí i čeští politruci? Také jsem zásadním odpůrcem válek, neb nic neřeší, vytváří jen hromady mrtvol a jejich cílem je okradení napadeného a parazitování na jeho práci. Ale proč se nevzedme mírové hnutí, jako v padesátých letech, které donutilo válkychtivé se stáhnout. To je tolik lidí zkorumpováno těmi, co pro své přežití válku nezbytně potřebují? Nebo lidé tak obecně zblbnuli, že věří ve válku jako v boží požehnání?

  OdpovědětSmazat
 15. Toto je Ruskem placeny Web a ja vul to nevedel.
  Ja myslel, ze jste cesti levicaci a vy jste zatim retardi v pokocilem stadiu.
  Trpaslici snad si nemyslite , ze budete nekdy pro Ameriku problem ?
  Nemate nejmensi sanci !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika oficiálně patří mezi naše přátele, ale jestli Amerika se svými Evropskými poskoky nasere Rusko, tak to odskáčeme My i s Evropou i s přátelskou Amerikou.
   Rusové se nevytahují jako Američané, ale místo toho jsou připraveni na všechno.
   Pro Rusy s Číňany nebude žádný problém USA (proužek země vhodný pro vytvoření průplavu mezi Atlantikem a Pacifikem) s Evropou (maličkým Asijským poloostovním výběžkem) definitivně "vyčistit".

   Smazat
  2. "Toto je Ruskem placeny Web a ja vul to nevedel."
   Především vy idiote nevíte, co žvaníte. Kde jste vzal tu hloupost, že jsme "placení" a že "Ruskem"? To vám je samostatné myšlení tak na obtíž? To nejste schopen používat vlastní halvu a vlastní úvahu? Styďte se!

   Smazat
  3. 19:01 a ty jsi amerikou placený vůl, co neví vůbec nic.

   Smazat
  4. Dělá to grátis! Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých za bílýho dne křepčících podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 16. At si Rusko radeji odveze sochu Koneva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:07
   Ať si havloverbež odtáhne lahvičky UDAVAČE HAVLA do Fuckingtownu!!!!!

   Smazat
  2. Ať si amerika odveze gauleitra kolaře i s jeho kolaborantským fotrem.

   Smazat
  3. 19:36 Bacha - je to vo tvým biologickým tatínkoj! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj coby delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg!

   Smazat
 17. Američanům nevěřit ! Šváb zůstane vždycky švábem.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty nejsi jen Trumpovec, ty jsi i čistý blbec. Neotravuj zdejší diskuze a zmiz do floridských bažin mezi aligátory. Pro ně budeš ještě jakž takž dobrý (možná i tvé staré zkažené vnitřnosti).

   Smazat
 19. Zase předvádíš vrozenou debilitu,kretenismus a neznalost čehokoliv???!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S těmi globalisty to máte zmatečné. Za globlisty kope Trump, Hillary jen za americkou národní elitu, která se nechce vzdát své pozice světového četníka.
   Ale stačí pár lekcí od Pjakina a ujasní se vám to. Tedy předpokládám (rusky snad ještě umíte)

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. K demetalitalitám a amicancům ty senile netřeba žádnej ARGUMENT....NENÍ K ČEMU!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debil zase vychrchlal sve idiotismy stejne jako poliocajt v komunismu
   "Ve sluzbe sem kurva a ve sluzbe sem furt u nas na Smichove terazky som rotny meno me je Hovnocuc Idioticky ,zvany Nick ,ale nevim presne co je to nick huhuhu hahaha mam ero a plan eroplan

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. Nezapomente, ze to byli Rusove, kdo prepadenim Polska v r.1939 rozpoutali 2.sv.valku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe právě rozpoutali z klece, vygume? Proč byli státníci 1.9. v Polsku?

   Smazat
  2. Deba z Papundekltownu poučuje o historii, o které neví zhola nic. Inu, floridská škola hlouposti.

   Smazat
  3. Blbost, válku rozpoutali právě Poláci, kdyby bývali byli rozumný v tom os(t)udným roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 28. 21:37
  Nezapomeňte,že to byli Pšonci,který nás začali obsazovat dřív,než Fricek a že amiokupanti ani 75let po válce nepřestala okupovat Fricky,Japonce a Jižní Koreu.....o napadání zbytku světa nemluvě!!!!!!!
  P.S.
  A kdo měl s Frickem smlouvu o napadení SSSR????
  ZASRANEJ Pšonek už v roce 1934,tak halt die klape arschloch!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 29. Cesky narod se ponekud zmenil na strankach Noverepubliky. Kdyzi jsme byli Cesi. Dneska jsme pouze Honolulove z PRAVA a Honolulove z LEVA.
  Vase diskuse nemaji : Logiku, Inteligenci a Vedomosti.

  Naucte se pouzivat Notepad, dva krat si to prectete a pak publikujte. Je to takovy problem pro Boha???
  Co produkujete nema UROVEN!!!

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytlíku, nepoučuj když nerozumíš. Nová republika není vlevo ani vpravo, není ve škatulce! Nová republika je pro slušné lidi nejen v Čechách, ale i na Slovensku a pro českou diasporu ve světě.
   Nová republika je proti koloniálnímu statusu naší země, který způsobily předešlé vlády a ta současná proti tomu také moc nic nedělá.
   Nová republika je proti válce a je toho přesvědčení, že jí chystají státy NATO a Evropská unie a ne Rusko nebo Čína, ostatně přináší o tom mnohá svědectví.

   Nová republika je proti diktátu fašizující se EU, je, jak jsem pochopil , pro odchod z EU a pro samostatnou českou hospodářskou i politickou samostatnost.

   atd. atd. atd.

   Kdybyste byl, Pytlíku, pozornějším čtenářem, tohle všechno byste věděl a nepsal byste takovéhle "povzdechy".

   Smazat
  2. 9:13
   Nejsem zcela přesvedčen, zda právě vy jste ten pozorný čtenář, musím se zastat kolegy Pytlíka. Vždyť skoro 2/3 zdejších keců jsou jen vzajemné nadávky a skutečných názorů, byť opozit, je poskrovnu.
   S pozdravem Ferda Mravenec.

   Smazat
  3. 9:48 Však taky o čem by asi tak mohli místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 30. Brouku Pytlíku , jsem odrostlý dorostenec a stále ještě vyznávám staré heslo - zahoďte střelivo a pojďte na pivo -. Pytlíku poraď, jak uklidnit ty bojechtivé a nenávistné pudy, které jsou dnes v módě. Hulákáním nic nevyřešíme akorát ztrácíme čas a energii, jen pro radost cizáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky chodím rád na pivo, ale pro jistotu dokupuju střelivo.

   Smazat
 31. Evropané jsou z jistého úhlu pohledu šťastní jakožto nepřátelé Ruska, protože první odveta povede na základny USA v Evropě a to znamená, že málo obyvatel Evropy vůbec zjistí, že začala nukleární válka. Nebo uvidí na poslední chvíli pár záblesků. Záložák.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.