Reklama

pondělí 9. září 2019

Strašidlo voleb: Obchází Brusel, Londýn, Itálii i Washington. Také naše krysy v chaosu. Zeman to řekl jasně. Umělé kauzy na Babiše v troskách. Přenošený Majdan se nepovede. Zkusí si krysy krizi nebo válku?

Originální grafika ProtiPRoud
Petr Hájek
9. 9. 2019  ProtiProud
PETR HÁJEK konstatuje, že vládnoucí bolševická oligarchie sice prohrává jednu bitvu za druhou, ale o to nebezpečnější se svět kolem nás stává, protože krysy zahnané do kouta...

Evropu obchází strašidlo svobodných voleb (řečeno s Marxem, ideovým otcem globalistických bolševiků, kteří se z posledních sil drží u moci nejen v Evropě, ale i v Americe). Nejprve potichu provedli „pochod institucemi“: tajnou policii, soudy, státní zastupitelství, veřejnoprávní média, školy všech stupňů, veškeré kulturní instituce placené či dotované státním rozpočtem nejprve dobyli, a pak plně obsadili svými lidmi. Tak vznikl onen „Deep state“, čili „hluboce uložený stát“ nevolených, kteří nepřipustí žádnou změnu politického kurzu té které země, ať již v ní volby dopadnou jakkoli.

To vše obtočeno chapadly „tisícihlavé saně“, rovněž vydržované z peněz daňových poplatníků, takzvaných neziskovek. Jejich úkolem je jednak činit vše zrůdné, na co si stát před veřejností sám od sebe netroufne, jednak vnášet do veřejného prostoru šílená témata domnělé „občanské společnosti“. Na ně pak politici (kteří si tuto agendu objednali) jakoby „reagují“, a vytvářejí z nich stále pevnější obruče legislativy nové tyranie. Docela chytře vymyšlené a fungující – až do migrační invaze. Ta konečně pootevřela oči zaražené klimbající veřejnosti omámené zdánlivým uměle vyfutrovaným blahobytem – a začalo být zle.

Volby dosud sloužily k formální legitimizaci architektů a organizátorů bolševické tyranie v novém převleku. Teď pozvolna začínají fungovat tak, jak byly původně míněny: noví vůdci artikulují skutečné zájmy dosud mlčící většiny, a proto stále častěji vítězí. Prostě se probouzí politika, která se již zdála být definitivně umrtvena. A ohrožená „oligarchie elit“ sahá skrze svůj „hluboký stát“ k poslednímu, co jí zbývá – k represi: političtí konkurenti jsou kriminalizováni, cenzura se stává normou, média spouštějí naplno kampaně lží, pomluv, falešných zpráv a otevřené manipulace. A strašidlo volebních „testů“ všeho druhu se pokoušejí znemožnit.

Jsme světoví


Po převratu v devětaosmdesátém vcelku pochopitelně mnozí tak dlouho naivně toužili „být jako vyspělý Západ“, až se nám toho dostalo. Jsme pod protektorátem cizí moci se sídlem v Bruselu. Po nadějeplné dekádě v devadesátých letech jsme vstupem do EU opět ztratili suverenitu, a zákony nám diktují němečtí okupanti (tentokrát „s lidskou tváří“). Naše armáda byla preventivně zlikvidovaná, její chatrné zbytky se přeměnily na imperiální expediční sbor: zčásti se podílíme na okupaci jiných zemí (Afghánistán, Irák atd.), zčásti pod velením Bundeshwehru provokačně operujeme kdesi na severních hranicích Ruska. Vstupem do NATO (pochopitelně bez referenda) jsme nejen nezvýšili svou bezpečnost, ale stali jsme se jedním z prvních cílů obrané odpovědi napadeného v budoucí (bohužel poměrně pravděpodobné) válce.

Premiér, jehož politické seskupení vyšlo z posledních voleb jako jednoznačný vítěz, je na základě „anonymního udání“ již roky kriminalizován. Když po letech vláčení musí státní zástupce konstatovat, že trestní stíhání bylo falešné, strhne se proti němu politický a mediální lynč. Neslýchaný mediální a politický nátlak na jeho nadřízené, aby rozhodnutí změnili, je sice v příkrém protikladu k předchozím demonstracím za „nezávislost justice“, ale v tomto případě to zjevně nevadí. Hysterie „k soudu s ním!“ je jako přes kopírák z padesátých let minulého století. Jen rozhořčené petice a manifestace „dělnických kolektivů“ vystřídaly „kolektivy Chvilkařů“, redakcí části hlavních médií v čele s tzv. Veřejnoprávními (tehdy se jmenovala státní) a politiků hrbících se lokajsky před Bruselem (tehdy Moskvou).

To vše proto, že Andrej Babiš „nesplnil zadání“, s nímž do politiky šel (a titíž ho tedy na začátku podporovali): neotevřel hranice migrační invazi a pokouší se dělat spolu s Maďary a Poláky (do Čaputové i se Slováky) relativně samostatnou politiku bránící zbytky naší státní a národní existence. Nejspíš to tak sám zpočátku ani nezamýšlel, ale dohnalo ho k tomu právě ono vykonstruované trestní stíhání. Našel spojence v přímo zvoleném prezidentovi, který se z eurofederalisty stal autentickým vlastencem. Proto pochopitelně i proti němu nyní Pátá kolona v Senátu připravila žalobu na sesazení z funkce. Je úplně jedno, že neprojde v poslanecké sněmovně, ten akt sám je výkladem věci: vypořádat se s politickým protivníkem pomocí justice – tedy chapadly onoho „hlubokého státu“, který funguje bez ohledu na volby. Nic originálního – jsme v tom naopak konečně světoví, jak toužil posvátný Václav Havel!

Demokracie podle bolševiků


V různých podobách totiž probíhá totéž všude. V Británii asi momentálně nejkomičtěji. Někdejší vzorová demokracie se sice již dávno změnila v diktaturu, v níž svoboda slova, je minulostí a „nesprávné názory“ na migranty, homosexualisty či dokonce i na počasí jsou trestné, ale vrcholné číslo předvedli britští bolševici až kolem brexitu. Rozhodnutí lidového hlasování o vystoupení z EU sice formálně v parlamentu potvrdili, otevřeně se proti němu postavit neodvážili, ale udělali vše pro to, aby se jen vlk nažral a koza zůstala celá.

A když zrádcovskou premiérku Mayovou vystřídal Boris Johnson – odhodlaný vůli většiny skutečně provést, postavil se proti němu i lidu – parlament. V nouzi dokonce část poslanců jeho vlastní strany odhodila zbytek masek a přidala se k opozici. Zakázali mu všechno – včetně nových voleb, protože vědí, že by v nich katastrofálně prohráli. Zda bude Johnson dostatečně kreativní a odvážný, aby navzdory bolševickému sevření opět prosadil demokracii, vlastně není důležité. Důležité je, že se o to pokouší před očima veřejnosti, která tak v přímém přenosu vidí, kdo je kdo a o co doopravdy v té „liberální demokracii“ jde. A to je pro budoucí příští snad ještě důležitější, než jestli se Bruselu a jeho spojencům na ostrovech (aktuálně s hrůzou sevřenými svěrači) podaří brexit oddálit či rozmělnit k nepoužití.

Jednou zvítězíme


Totéž probíhá v Itálii, kde se rovněž podařilo bolševikům zabránit volbám. Ministr a jejich nepochybný vítěz Salvini chtěl nechat promluvit veřejnost. Nesmí. To se raději spojily síly, které do té chvíle „stínovaly“, že jsou politickými konkurenty, a vytvořily jinou parlamentní většinu. Pokusí se nyní zdevastovat vše, co Salvini (především na migrantské frontě) vybojoval. V Rakousku budou volby za pár dní, a tak se alespoň „kdosi“ vloupal do stranické elektroniky lidovců (když předtím zorganizoval provokaci proti Svobodným). Putin to byl sotva. Ten má přece plné ruce práce s blížícími se prezidentskými volbami v USA. Alespoň podle tamního Deep State.

Jsou to všechno zoufalé pokusy a útoky bolševických krys zahnaných do kouta. Chystaný (a bezpochyby již „přenošený“) pokus o listopadový „Majdan“ u nás je jen jedním z mnoha projevů této obskurní smečky. Teď si to jen zkomplikovali sami, když nechali „uniknout“ do médií rozhodnutí státního zástupce Šarocha o zastavení Babišova stíhání, aby mohli naplno rozvinout nátlakovou kampaň. Prezident Zeman ale dal již jasně najevo, že pokud vyšší složky státního zastupitelství (Martin Erazím, Lenka Bradáčová, Pavel Zeman) z politických důvodů Šarochovo rozhodnutí změní, pak zasáhne: jinak řečeno stíhání všech osob spojených s provokací kolem Čapího hnízda – a patrně i všech dalších na Babiše uměle vyrobených kauz – zastaví. Neodvolatelně.

Pak by možná nebylo špatné, kdyby následovaly předčasné volby. Kdepak, žádné nebudou. Všichni ti, co nyní tolik řvou a pod zástupnou organizací Chvilkařů ženou především pražské pomatence do ulic (až je nebudou potřebovat, očistí si o ně boty), žádné volby nedopustí. Jako v Británii. Jako v Itálii. Jak všude tam, kde krysám a krysařům začíná hořet koudel lidového hněvu u pozadí.

Jednou však tak či onak k volbám dojde. Čím později to bude, tím hůře pro krysy. Ony si to samozřejmě velmi dobře uvědomují. Udělají cokoli, aby lidi nenechali promluvit. Optimální je v takové chvíli třeba vyvolání tvrdé hospodářská krize (aby si veřejnost začala všímat něčeho jiného). A když ani to nepomůže, pak klidně i válka.

Jednou však tak či onak k volbám dojde.

Jednou zvítězíme. Tak to jest.

28 komentářů :

 1. Neni nad volby a svobodny. Vetsina vladne v demokracii nejdrazsi vsem inteligentum a Elite. Britove si svobodne odhlasovali Brexit , ale zadnej nebude.
  Za trest ted budou volit tak dlouho ,az zvoli spravne..

  OdpovědětSmazat
 2. nádherný a věcný popis aktuální situace u nás i v EU od Petra Hájka :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mimo bonds , kdy 25 trilionu nevydela nic a nebo vydelava v negativu,ze investori doplaci, velka pomoc afroarabu a jejich velmi teplych pravdolaskaru vsude na svete se tentokrat jiz riti zrychlene do zkazy..Trump misto aby rozdrtil teroristy jak valka rozkazuje s nima se pokousel vyjednavat /TO se Nesmi/, ale ti si vytreli s nim .....a vybouchli Kabul.
   Neco mrtvych i usaku..
   Tim se Viteznymi zapadu vysmali i s jejich vyjedavanim..Proc vyjednavat ,kdyz vitezi ...

   Smazat
 3. Schizofrenní situaci dnes vidím i na kyselých tvářích redaktůrků v ČT. Už se všichni tito novodobí svazáci těšili na Babišovo autodafé, vše vsadili na tuto jednu kartu a dnes jsou divákům za prodejné blbečky. Už nepomáhají "zasvěcené" komentáře politologů (rozuměj politruků), kteří se v ČR líhnou jako houby po dešti. A toto všechno, takovou sebranku si ještě máme platit ze svých daní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kampak se asi tito modří svazáci vrtnou, až tomuto "milovanému", manipulujícímu a prolhanému médiu v cizích službách přestanou lidé platit měsíční příspěvky a Babiš sníží státní příspěvek?

   Smazat
  2. Nejprve potichu provedli „pochod institucemi“: tajnou policii, soudy, státní zastupitelství, veřejnoprávní média, školy všech stupňů, veškeré kulturní instituce placené či dotované státním rozpočtem nejprve dobyli, a pak plně obsadili svými lidmi. Tak vznikl onen „Deep state“, čili „hluboce uložený stát“ nevolených, kteří nepřipustí žádnou změnu politického kurzu té které země, ať již v ní volby dopadnou jakkoli.

   Vysthnuté. Velké peniaze mocných ovládajú všetko preto že ich majú až primoc dokonca si ich môžu tlačiť koľko potrebujú

   Smazat
  3. Problem je ze kralovna rozkazala rozpusteni parlamentu aby se zvolil ten spravnej. A kdyz se nezvoli tak se to bude opakovat. Ukazuje se ,ze VLASTNE vladne kralovna , ale kdyz vladne, muze byt svrzena , jako pijavice ktera s celou "rodinou vyvrhelu" vyssavji vsechny v miliardach.. Je na case aby ji vypokli s celym Bordelem uchylu co se nazyvaji princove..

   Smazat
 4. Nejvíc dokládá jejich prohru to, že nechtějí předčasné volby, přece to by měl být prvořadý cíl slavných Chvilkařů, pak, až přesvědčivě zvítězí TOP a Stan, tak budou moci odvolávat prezidenta okamžitě a najmenovat ministra spravedlnosti podle svých představ, to by šlo během pár dní, čili do konce roku by mohli mít splněno. Ale oni ne, oni si raději budou nechávat prostor pro ječení další dva roky protože moc dobře vědí, že by to pro jejich donátory dopadlo ještě hůře než před dvěma lety. A budou se modlit, aby se mezitím něco stalo a poměry se změnily.

  OdpovědětSmazat
 5. ... ujo lenin udajne povedal - že revolúcia vzniká vtedy ked tí hore už nedokážu vládnuť po staróm, a tí dole už nevládzu žiť po staróm - možno na tom niečo bude ....

  OdpovědětSmazat
 6. Přesně tak pane Hájku je třeba tyhle pomatence odstavit co by nás dostali do jejich liberální totality. Demokracie je jen zástěrka pro kapitalismus. A to co se děje je fakt ubohé.

  OdpovědětSmazat
 7. Dobrý. Jen bych poprosil pana Hájka, aby si udělal jasno co je bolševik a co menševik. Vypadá to dost podivně, když označuje trockisty, liberály, fašisty slovem bolševik.
  Ladislav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. myslí tím přece způsob jejich projevů a jednání, ten mají všechny tyto skupiny zcela stejný

   Smazat
 8. Nějak nechápu terminologii pana Hájka. Jako pravicový aktivista vidí veškeré zlo v levicovosti. Současný politický vývoj ve světě (migrace, hrozba války, likvidace suverenity států,..) většina lidí chápe jako zlo, takže pro něj to musí být bolševismus. Viz:
  „Volby dosud sloužily k formální legitimizaci architektů a organizátorů bolševické tyranie v novém převleku.“
  Ale bolševismus si představuji jako zespolečenštění výrobních prostředků a kapitálu. Nic takového se neděje, naopak nastává nevídaná koncentrace kapitálu a výrobních prostředků u stále menšího okruhu aktérů, tedy opak bolševismu, vláda oligarchie. Velké ryby požírají menší ryby a ty zmateně ječí: „Pozor bolševismus“. Ale to je nelikviduje bolševismus, nýbrž ten stále fašističtější liberalismus, který tak milovaly a vyznávaly.

  „.. ale vrcholné číslo předvedli britští bolševici až kolem brexitu ..“
  Současní aktéři likvidace výsledků referenda, jsou konzervativci Mayová a Johnson. Ti mají do bolševiků hodně daleko a v parlamentu měli většinu. Ti dělají vše pro to, aby výsledek referenda odsunuli do ztracena, což už začíná být jasné nejenom Pjakinovi.
  Opět mi to přijde, že slovo „bolševik“, autor přilípne k jakémukoliv zlu.

  „..veřejnosti, která tak v přímém přenosu vidí, kdo je kdo a o co doopravdy v té „liberální demokracii“ jde.“
  Pokud je ten slovní obrat v uvozovkách míněn ironicky, potom bych souhlasil. Nejedná se o žádnou demokracii, ale o pouhý liberalismus, který míří k fašistické totalitě. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hajek se zblaznil,
   Britanie země bolševiků?Mu to v tè kebuli začalo harašit a posral to!
   V terminologii se dostává do extáze a přitom se mu postavi!

   Smazat
 9. Jsem jen obyččlověk, článek je pro mne trochu složitý. Za sebe se doznám, že nevím co všechno je neo.., globalizmus atd. Čert to vem. Za sebe se přiznám, že od roku 68 jsem vlastenec a žel bohu mne nenapadlo, že EU bude cílevědomě likvidovat stát. Na začatku jsem EU fandil, protože to je stará myšlenka, kterou u nás reprezentoval J.Á.Komenský a Jiřík z Poděbrad. Dnes mne děsí nová totalita Bruselskeho centra. Že nejde jen o lživé nařčení nám pravě dokazuje GB. Myslím si,že exit není dokonalé řešeni, lepší by byla sebereflece a revize uvnitř EU. Exit z EU, nezabraní domacím elitám v chtivosti uplatnit svůj hegemon doma. Kudy ven nevím, revoluce, násilí nic nevyřeší, Majdan nechci.

  OdpovědětSmazat
 10. Pořád jsme masírováni o převaze Západu, ale ve světě to funguje jinak. Už i Indie přichází na to, že být s ČLR a RF se vyplatí. Vždyť ekonomika ČLR je jasná jednička a o dvojku se už pere Indie s USA. A SS se snaží pořád světu vnucovat "své" nápady, už jsou státy, které to vážně neberou.
  Učitelům ubrat peněz za překrucování pravdy si většinou větší peníz ani nezaslouží. Zdegenorovanou mládež vychovávat dle starých zásad a né po ušácku, dnes vydíme kde to směřuje. A potom možná se začne blízkat na lepší časy.
  Pomlouvání,hrubé urážení a žalování nejvyšších - demokraticky zvolených představitelů ve vykonsruhovaných procesech je vrchol zrůdné "demokracie".Potom už je jenom FAŠISMUS jako v Německu. Čapí hnízdo, Peroutkův gentleman Hitler. Je čas aby pánové Babyš a Zeman využili pár slušných právníků a začali podávat trestní oznámení na pomlouvačná média,instituce,politology,členy polit.stran a všechny proamerické přisluhovače-lepšolidi.Požadovat za dlouhodobé dehonestování drakonické pokuty,které by využili na splácení státního dluhu.Rozhodnutí NS by bylo bez možností odvolání,splátky do 30ti dnů. Jinak konkurz nebo exekuce. Tímto by došlo k vyčištění a umravnění všech.

  OdpovědětSmazat
 11. A co to jako ta demokracie vlastne je...nikdo ji nikdy nevidel ani nezazil ale plnou hubu ji maji vsichni...
  Demokracie byla vytvorena pouze pro lepsi ovladnuti lidi...
  Neni zivotuschopna a nema zadne obrane mechanismy to vedeli jiz stari rekove ze demokracie nemuze fungovat ani nefunguje...
  System demokracie je postaveny na hlavu...
  Prevazne v dnesni dobe se zretelne ukazuje jak to doopravdy s tou slavnou demkracii je...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak - demokracie pouhá lživá iluze! Neb masy jsou zženštilé jak víme! Historií hýbe především vůle silných Mužů a jakákoliv demokracie je vždy spojencem slabochů, kteří místo toho, aby Vůdcům s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, se jim pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Bolševismus je berličkou nízkých mužů s nízkými ambicemi, projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce i kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, přesahující péči o zdravé a silné, a to proto, aby se opět mohlo zařadit do stáda obecné uniformity masy. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy!

   Smazat
  2. Demokracie je myslet si to, co si myslíme my, vy tupci!

   Smazat
 12. Stále u Hájka “obdivujem” jedno. Ako v tom má jasno. Boľševik. A hotovo. Basta.
  Lenže to má háčik. Už od 89, kedy ten “boľševik” padol tu vládne demokracia. A od toho 89 sa tu nerobí nič iné, len sa tvrdo “maká” na tom, ako nás zničiť.
  Od toho 48 do 89 sa makalo ale inak. Na seba a pre republiku. Alebo sa mýlim a pán Hájek to vidí správne? Tak potom chcem vedieť jedno. Prečo sme ešte vo väčších sračkách, ako za toho bolševika?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bolševici jsou ti, kterých je většina. Někdy tvoří většinu normální lidé, dnes to vypadá na většinu blbců .. to je potom blbobolševismus

   Smazat
  2. Ještě doplním, když si většina normálních lidí vybere za své představitele slušné lidi, tak je to ten správný bolševismus.
   Když většina normálních lidí toleruje ve vedení prospěcháře, tak je to fafešný bolševismus prospěchářů

   Smazat
 13. 18.22 ty uz taky napis nekdy neco jineho..
  Porad dokola placas stejny prispevek...
  Demokracie nevyhovuje coz je zrejme ale tvoje plavani pantem je jeste horsi nez ta iluzorni demokracie.

  OdpovědětSmazat
 14. Placani...samozrejme jsem se preklikl

  OdpovědětSmazat
 15. Vcera jsem po dlouhe dobe pri ceste autem poslouchal radiožumpu a porad dokola tam omilali,ze podle pruzkumu jakesi agentury by se komunisti nedostali do parlamentu.Ti co to cetli z toho malem meli orgasmus.Ale o tom,ze podle stejneho pruzkumu by se tam nedostali ani stop 09,nepadlo ani slovo.Zoufalci.

  OdpovědětSmazat
 16. 18.25 ahaaa taky pravda

  OdpovědětSmazat
 17. 8.34 radiozumpa...alespon jsem se pred praci zasmal velice trefne..
  Radiozupma...

  OdpovědětSmazat
 18. Zumpa ...nejak se zacinam preklikavat...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.