Reklama

pátek 6. září 2019

Střelnice a sušárna padáků: americká tajná základna byla nalezena v Estonsku. Američané vodili za nos celé Estonsko


Rafael Fachrutdinov
6. 9. 2019     gazeta
Estonská média našla ve své zemi - zatím však není jasné, kde přesně - základnu speciálních sil USA, sestávající z bojovníků podobných těm, kteří chytali Usámu bin Ládina. Na základně je střelnice, sklad zbraní, cvičiště a sušárna padáků. Experti poukazují na to, že důvodem posílení americké armády v Estonsku byl vstup Krymu do struktury Ruska. Podle vyjádření vojenského komentátora Komsomolskoj gazety Viktora Barance ví o této základně ruská rozvědka už dávno. Ale, ať už to zní jakkoli paradoxně, málo o ní věděla i estonská vláda, i Ministerstvo obrany Estonska, včetně její dislokace.


V Estonsku se rozkládá tajná americká speciální jednotka složená z bojovníků podobných těm, kteří chytali Usámu bin Ládina, bývalého "teroristu č. 1 na světě". Sdělila to estonská novinářka Anna Pichlová, která zkoumala položky vojenského rozpočtu USA.

Při pohledu na záznamy odboru veřejné kontroly Ministerstva obrany USA našla žurnalistka záznam: američtí partneři přidělí Estonsku 15,7 milionu dolarů na vytvoření specializovaného výcvikového střediska s různými možnostmi a vybavením, včetně sušárny padáků. V areálu se nachází také střelnice, sklad zbraní a cvičiště.

"Zařízení poskytuje potřebné možnosti pro plánování operací, pro skladování a údržbu zbraní a vybavení v bezpečných podmínkách a také pro provádění školení", je uvedeno v dokumentu americké vlády.

Novinářka vychází z výroků amerických vojáků, kteří byli s to jí sdělit některé podrobnosti o tajné základně, ale neuvedli její přesné umístění.

"Jsme zde nepřetržitě od roku 2014 a naše činnost vyžaduje neustálé rozšiřování stávajících zařízení", řekl Kevin Stringer, plukovník americké armády, vrchní velitel zvláštních sil.

Základna by měla být plně dokončena příští rok, přičemž estonská média uvádějí, že důvodem posílení americké armády v Estonsku byl vstup Krymu do struktury Ruska.

"Jednotky amerického specnazu v Estonsku jsou pod velením velitelství speciálních operací USA ve Stuttgartu", dodal Stringer.

Estonsko hodlá posilovat obrannou spolupráci se Spojenými státy, prohlásil minulý měsíc ministr zahraničí Estonska Urmas Reinsalu.

"Spojené státy nám poskytly největší pomoc při zajišťování naší bezpečnosti a Estonsko chce v budoucnu obrannou spolupráci posílit", uvedl Reinsalu při setkání s americkým senátorem Ronem Wydenem.

Estonský ministr zdůraznil, že USA jsou klíčovým spojencem jeho země a Talin pracuje ve jménu "posílení bilaterálních vztahů". Poukázal také na "hrozbu pro region ze strany Ruska".

O dva týdny dříve požádalo oddělení pozemních vojsk USA o rozmístění velkého vojenského kontingentu v Evropě. Příslušný dokument je zveřejněn na oficiální internetové stránce státních zakázek USA.

Úřad má v úmyslu uzavřít smlouvu, aby byly zajištěny manévry amerických pozemních vojsk v Evropě (United States Army Europe, USAREUR) a aby bylo urychleno přemísťování vojenského kontingentu. Samostatným úkolem je zajištění logistiky během základních cvičení.

Zeměpisné souřadnice místa plnění výběrového řízení vyznačují obrovské evropské území od Velké Británie po Pobaltí.

Pro nakládku a vykládku vojenského vybavení a obrněné techniky se Pentagon chystá uzavřít smlouvu na celou řadu jeřábů: od běžných 30tunových stavebních jeřábů po jeřáby, které jsou s to zvednout 300 tun.

Předpokládá se, že po evropských silnicích se bude převážet vybavení komerčními tahači s přívěsy o nosnosti 2,4-80 tun.

V červnu Kongres USA předložil návrh zákona, v němž se uvádí, že Spojené státy musí vyvinout strategii "pro zadržování agrese Ruska" v pobaltském regionu.

Podle návrhu by Ministerstvo obrany USA mělo prozkoumat možnost rozmístění mobilních protiletadlových raketových systémů s dlouhým dosahem v Pobaltí. Autorem projektu je člen Sněmovny reprezentantů USA Michael Conway ze státu Texas.

"USA musí stanout v čele mnohostranného úsilí při zpracování strategie, zaměřené na posílení spolupráce s Litvou, Lotyšskem, Estonskem, spojenci v NATO a dalšími regionálními partnery za účelem zadržování agrese Ruské federace v Pobaltí", soudí Conway.

Poznamenal, že za tímto účelem je možné vytvořit kooperace k dosažení zlepšení operativní kompatibility. To podle názoru autora návrhu zákona umožní zvýšit národní bezpečnost pobaltských zemí, uvádí FAN.

Estonsko je jednou z 11 zemí NATO, které zvýšily výdaje na obranu na 2% HDP, jak to požadoval americký prezident Donald Trump. Kromě toho v únoru vedoucí oddělení obranných investicí ministerstva obrany Kusti Salm uvedl, že, soudě podle investic do sféry obrany, se Estonsko připravuje na válku.

Ruský prezident Vladimír Putin v reakci na obvinění Ruska z "agresivního chování" zdůraznil, že to jsou "řeči pro ubožáky".

Putin poznamenal, že aktivita vojenského letectva NATO je mnohem vyšší než aktivita ruského letectva. Kromě toho ruský vůdce neopomněl zdůraznit, že rozpočet na obranu USA je největší na světě.

Američané vodili za nos celé Estonsko tsargrad

Podle vyjádření vojenského komentátora Komsomolskoj gazety Viktora Barance ví o této základně ruská rozvědka už dávno. Ale, ať už to zní jakkoli paradoxně, málo o ní věděla i estonská vláda, i Ministerstvo obrany Estonska, včetně její dislokace.

"Tato základna je ve skutečnosti předním průzkumným střediskem NATO. A všechny informace, které Američané dostávají, ať už hovory, jednání, zaznamenané v éteru i na zemi, všechny tyto informace jsou hojně zasílána do velitelství NATO", dodává vojenský expert.

Baranec poukazuje na to, že to nejzábavnější spočívá v tom, že během těchto pěti let Američané vodili za nos místní vládu, místní ministerstvo obrany a ve skutečnosti i obyvatele Estonska. USA se pokusily uvést do povědomí veřejnosti legendu, že se jedná o málem "mírovou základnu", kde se jednoduše zabývají jakýmsi strategickým vyhodnocováním ruských hrozeb.

"Banální legenda, oblíbená legenda, triviální legenda, kterou nejčastěji používají Američané", poznamenal Viktor Baraněc.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

62 komentářů :

 1. Sochu Koneva je potreba premenit na granulat a ten v zajmu dobrych vztahu s Rusy vysypat pred branou ruske ambasady. Spolu s kbeliky a lopatami, aby soudruzi nemohli nadavat, ze si marsala nemohli odnest.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček tro1íček 21:11 To je asi tak všetko, čoho je tvoje IQ v záporných číslach schopné. "Bojovať" so sochami a štekať sorošovi spoza chrbta. Jednoducho, úbožiak.

   Smazat
  2. Tohle mohl napsat pouze skutečně labilní člověk, nebo figurka USA !

   Smazat
  3. Ruske lizrite 21:16 a 21:26 (asi tepli brachove) dostaly zachvat vzteku.

   Smazat
  4. Ekonom: Babišův největší nepřítel je Trump. Až udeří, nebude na důchody. - Na důchody nebude, protože na příkaz USA budeme muset utratit stovky miliard za jejich zbraně. Když k tomu připočítáme miliardy za pronájem stíhaček, kterými hlídáme Island a pobaltské státy, opět na příkaz USA, tak je jasné že amíky nějakej důchodce nezajímá. Ať žije pražská kavárna a kolaboranti.

   Smazat
  5. 21:11
   Akú ty máš úcty k tým 27 miliónom padlým Rusom v druhej svetovej, ktorí zahnali fašistu až do Berlína a ukončili tak najstrašnejšiu vojnu akú kedy svet dodnes zažil?
   Alebo sa hlásiš k tým fašistom? Inak mi to nevychádza.

   Smazat
  6. Ne - ten kretének 21.11 si neuvědomuje, jaký je ubožáček s těmi pořád stejnými, přitroublými žvásty. Číhá u počítače aby mohl napsat svoje sračky, je to ubohá troska, která se musí takhle zabavit. Nedochází mu, že už je to fakt ubohé a nudné. Polemizovat s nim nemá smysl, psát mu cokoliv - jako že se nestydí za ty padlé apod. - on se nestydí za nic, ani za to, že je takový ubohý blbeček.

   Smazat
  7. 21:11 tapeta od provokujícího pitomce

   Smazat
  8. Redneck cili Hovnocuc -blb to je moje odhaleni ze idiote ze Smichova

   Smazat
  9. 22:21

   Žádnou úctu idiote, padlo jich málo. Ty smrady vyhrabat z hrobů co tady jsou a jak pravil kolega 21:11, spolu s Konevem semlit spolu s těmi grázly z ambasády a poslat expresně do Moskvy. Pak si to vyúčtovat a kdyby nechtěli zaplatit, dát k arbitráži. Rusové to je vřed planety. Vyřízne se a bude ráj na zemi.

   Smazat
  10. 7:36
   Škoda,že ty tvoje Svatováclavskou orlicí ověnčená familie nebyla po VÁLCE RUSEM PŘITLUČENÁ NA VRATA MÍSTNÍ SS KOMANDATURY!!!!!!Ale neboj Erst kommt der Tag,GRABIT!!!!!!!

   Smazat
  11. Vážený anonymní 7:36,ja mám lepší nápad: Vyhrabat z hrobu Heyndricha, zomliet na granule a vyplnit nimi vašu prázdnu dutinu lebečnú!

   Smazat
  12. Není třeba nic granulovat. Vždyť je přímo obsah kolařové hlavičky.

   Smazat
  13. 14:40 Ten Heyndrich byl ten udavač v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách těšící se přízní velkejch rudejch soudruhů jehož si tak dlouho považoval za svýho pravýho fotra?

   Smazat
  14. pro buzíka z TOP O9
   Je pravdou ,že režim USA nechá stavět vojenské základny všude.At se to někomu líbí či ne.Doma zůstat nemohou ,nevešli by se tam.Navíc by tam chcípli hlady.Proto demokraticky a vykrádají přepadají jednu zemi za druhou.Krysy vždy lezou tam,kde je něco dobrého a nazbyt.Možná ,že budeš mít to štěstí a budeš mít od nich zájezd do jejich koncentráku na Guantanamo.Nevím ale zda dostaneš na to vycházku z blázince.Když se ti tady nelíbí ,tak táhni.   Smazat
 2. USA mají cca 1000 základen ve 150 zemích,ale své lidi se nestarají..Spirála střední třídy smrti: Spotřebitelé nikdy nebyli ve větším dluhu a bankroty se zhoršují.
  https://beforeitsnews.com/v3/foreclosure-gate/2019/2450073.html
  Panove u nas jsou BEZDOMOVCI take ! Tito lide jsou vsak na drogach a zachranny socialni system je odmitl zachranit.
  Duvod je v tom, ze je NEjde zachranit ! V roce 2018 jich zemrelo na ulici 70 000. Nejvice postizeny stat je New Jersey.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden znamy byl ted Nedavno v Rusku a tam se ozrali muzici vali po ulicich a v halach hotelu. Ucineny raj:-)

   Smazat
  2. 21:37 Já byl v Rusku letos třikrát. Moderní města, všude pořádek, milí a slušní lidé. Když vzpomenu na Paříž, zvracel bych. Tak že nedej na to co jsi slyšel a vyraž do světa, ať tu nemusíš psát kraviny.

   Smazat
  3. 21:50 V Moskve jsi byl na sekretariatu Kominterny a v Parizi jsi byl na UV KS Afriky, debile:-)

   Smazat
  4. 21:53 v Rusu si nebol vieš hovno. Putin práve ponúkol Trumpovi že mu predá hipersonické zbrane aby bola vo svete rovnováha síl.
   Rusko čaká na odpoveď

   Smazat
  5. To napsal honolulu? Konečně prozřel?

   Smazat
  6. "Putin práve ponúkol Trumpovi že mu predá hipersonické zbrane aby bola vo svete rovnováha síl.
   Rusko čaká na odpoveď"
   =======================
   Meleš úplný hovna, rusácký šašku.

   Smazat
  7. 23:04 Panebože, vy jste takovej blb, že to snad nemá obdoby. Když ani nechápete vtip, tak sem raději nelezte. Vy i na srandu reagujete sprostotou.

   Smazat
  8. 21:37 jeden známý byl nedávno v USA a tam se válejí zfetovaní barevní po ulicích, v podzemní dráze i v hotelových halách ... V Hollywoodu většinou jen bílí.

   Smazat
  9. 21:30 + 6:43

   Proč lžete? Amerika je nádherná země a přívětivá ke všem. Počet obyvatel raketově roste a všichni se mají velice dobře. Hlavně teď. Svět jde do recese, Amerika má konjunkturu. Jestli tam někde uvidíte se někoho válet v ulicích, pak to bude migrant z východní Evropy. Jinak všichni ostatní žijí v pohodě.
   Východní Evropa je přesný opak a čím dál na východ, tom horší. To je taky důvod, proč odtud všichni utíkají. Dokonce i do Indie, Číny a v poslední době i do Afriky. Utíkají ti schopnější, zbytek zůstává. To o čem píšete je hlavně v Rusku a taky v ostatních zemích východního bloku.

   Smazat
  10. 7:44
   Co to meleš ty havlozblblo z pornoJandovo trenek,amiokupanti jsou na pokraji občanský války,HDP je denně ve větším a větším mínusu,podepisují kapitulaci v Afghánistánu a Talibové se jim plavou do ksichu,válečný veteráni jsou ZA ZÁSLUHY NA ULICI,kradou zlato VŠUDE VE SVĚTĚ,protože ve Fort Knoxu je kulový.....A takhle I TOM AMIKSINDLU MŮŽU POKRAČOVAT CELEJ DEN!!!!!!!Tak ty inceste ZMLKNI,ať nejsi ještě větší havlovohon,než už JSI!!!!!!

   Smazat
  11. 8:28 Však ty taky nemáš zrovna ideální původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali Putlerovy jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho antiruskýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg!

   Smazat
  12. @admin: Smažte prosím hovado 18:32. Děkuji

   Smazat
  13. oprava času: 18:56

   Smazat
 3. 21:53 Vy jste tam byl taky??

  OdpovědětSmazat
 4. 21:53 Víš chudinko, byl jsem letos dvakrát i v Bělorusku. To bys čuměl ty hovado hospodský. Fakt jeď do světa, ať nejsi za kavárenskýho debila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je nekonečný rozdíl mezi tím být někde na dovolené a trvale tam žít. To ale blb jako ty nikdy nepochopí. Proto v západní Evropě, v USA, Kanadě, Austrálii... žijí řádově statisíce Čechů a v Rusku desítky.

   Smazat
  2. 23:07

   Tohle ti ubozaci nechápou, to je zbytečné. A to ještě nebyli mimo hlavní turistickou trasu. Hlavně v Rusku. To by zírali. Mně stačilo pár cestopisů a vím, že všude na světě, včetně bengálských a afrických slumů se žije dobře, ale v Rusku a podobných zemích ne.

   Smazat
  3. 23:07

   Myslíte ty miliony Čechů, Slováků, Poláků, Maďarů, Bulharů, Rumunů, Ukrajinců, Estonců, Litevců, Lotyšů aj., kteří emigrovali v takovém objemu, jaký nemá v minulosti obdoby, před bídou a rozvratem svých zemí, nastalými po zkolonizování východní Evropy?
   To jsem rád že to konečně přiznáváte, že emigrace ze socialismu je nicotná proti tomu, co přinesly nové poměry. A že prchají do zemí kolonialistů a ne do Ruska? Tak to snad dá rozum, když bohatství kolonií se přesouvá na Západ a Rusko bylo donedávna stejnou kolonií jako ostatní. Bude tam trvat ještě dlouho, než se Rusko z experimentu s podřízením Západu vzpamatuje a plně obnoví dřívější standardy a pozici své země. Ze současníků se však nikdo obnovy naší země nedožije. To bude na staletí a budeme také muset vymýtit z našich myslí pečlivě implantované myšlení otroků. To Rusové nemusí, jejich mozky se během desetiletí rozvratu, byť o to intenzivnějšího, do otrockého módu přepnout nepodařilo. Vždy byli a budou hrdí Rusové, ochotní k čemukoli za sebe a za svou zemi, nikoli pro otrokáře.

   Smazat
  4. Rudocancy! Vše co kdy Rusové měli a maj byly a jsou pouze západní licence. Nebyli nikdy schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 5. Nejvyšší čas zřídit základny s příslušným vybavením na Kubě a ve Venezuele. Recipročně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Akorát, že Rusáky, na rozdíl od Američanů, nikdo nikde nechce.

   Smazat
  2. 23:00
   Jako by se těch Estonců někdo ptal na zbudování tajné základny a jako by fašisti z USA celou dobu nelhali, imbecilní rohožko. :)

   Smazat
  3. Estonsko dávno žádalo o podobnou základnu. Při oslavách Dne Estonska se nosí také americké vlajky a hraje americká hymna. Angličtina se vyučuje už v mateřských školkách a portrét amerického presidenta bývá v mnohých institucích. Estonci jsou hrdí na svoje SS divize, které drtili Rusy během války a bezproblémů by si to zopakovali.

   Smazat
  4. 7:49
   Estonce naházet do JAM V BABIM JARU,JAKO HNOJIVO JSOU USPOKOJIVÝ!!!!!!!!!!!☺

   Smazat
  5. 7:49
   Pokud USA lhalo vládě Estonska, tak leda ve tvém pissátovém snu. A kdo že byl hrdý na SS divize? Jo, jeden nacista ke druhému, v tom máte pravdu, tam se potomci nacistů s těmi současnými americkými našli. :)

   Smazat
  6. 8:34 Babi jar je rudobred! - https://www.protiprudu.org/babi-jar-stezejni-otazky/

   Smazat
 6. Gazeta, ta přece nelže, že? Ubohé žvásty kreténů při poslední atace. Vždyť vás nikdo tady nechce putlerpíči

  OdpovědětSmazat
 7. 21.11 ty jsi dobytek vid...ja chapu ze by jsi chtel Koneva vymenit za K.H.Franka ale musis jeste vydrzet ty hovado neomaleny otrocky...z americky zadnice ti koukaji pouze rozsmatlany nike a chtel by jsi neco rozemlet na prach...budes v prvni linii valecniku...???
  Tak nezapomen Pampers ty dusevni invalido...

  OdpovědětSmazat
 8. 7.44 ano souhlas pocet raket raketove roste...

  OdpovědětSmazat
 9. 23.07 kdyby neemigrovali tak tam v ty slavny ju es ej nikdo neni chytraku

  OdpovědětSmazat
 10. 23.07 kdyby neemigrovali tak tam nikdo mimo indianu neni chytraku...

  OdpovědětSmazat
 11. 2× nejak se zblaznil matrix

  OdpovědětSmazat
 12. 22.11 a troufnes si na to ty dusevni gigante...???

  OdpovědětSmazat
 13. 22.21 hm..ty jsi teda vytvor...starosta Prahy 6 ...???
  Ze jsem se trefil...priznej se..

  OdpovědětSmazat
 14. 8:41
  Ten havlokripl je silnej jen tady,do krámu se bojí,posílá tam sousedku,aby cestou nedostal od Čechů přes HUBU!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. 8.41 pres hubu dostava i doma...zena ho bije jako zito..nebo druh mozna....

  OdpovědětSmazat
 16. Neustálá okupace všude na světě a kecy o zadržování Ruska nikdy nebudou mít světovládu nýmandi mizerný.

  OdpovědětSmazat
 17. A tohle jste o maršálu Koněvovi a jeho armádě věděli? Vojenský analytik přehledně shrnuje, jak to skutečně bylo v květnu 1945:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-tohle-jste-o-marsalu-Konevovi-a-jeho-armade-vedeli-Vojensky-analytik-prehledne-shrnuje-jak-to-skutecne-bylo-v-kvetnu-1945-595086

  OdpovědětSmazat
 18. No jo Rusko je posledni kdo jim stoji v ceste...padne Rusko a demokratum padne maska...to bude ficak...
  otrokarsky svetovy rad..jenze se hluboce pletou...Rusko nepadne...China ta nevydrzi ale na Rusy nemaji...

  OdpovědětSmazat
 19. Základny kam se podíváš, typická americká "mírová" politika. A ještě se najdou zabedněnci, kteří těm kecům o cizím rozpínajícím se nepříteli věří.

  OdpovědětSmazat
 20. Nic nového. Kdyby se mělo psát o každé ami základně, tak na
  nic jiného vážnějšího by nedošlo.
  Je na ni, jako na každou, namířená nějaká baterie rachejtlí.
  Asi proto, že by tam dlouho po konfliktu nevydrželi, tam velí
  plukovník. Generála obětovat by bylo škoda.

  OdpovědětSmazat
 21. Kolik základen USA mají na území cizích států, tolikrát jsou okupanty! Tedy především jsou ovšem již od 2. světové války setrvalým okupantem Německa. Odtud i startovala USA letadla k teroristickým náletům na Srbsko a přitom je v terorismu podpořila proti vůli občanů česká "administrativa". Fuj tajxl, jenže i u nás jsou parazité u moci a prostřednictvím nakradeného korumpují rozhodující ke zločinným krokům. Kuciakování, to je vše, co dobře umí.

  OdpovědětSmazat
 22. on se někdo diví americké vojenské základně v Pobaltí? vždyť tam měli i jeden z prvních amerických koncentráků

  OdpovědětSmazat
 23. Plánovaná vražda Trumpa - Prezident Trump je vše, co stojí mezi americkými občany a nucenou diktaturou.
  https://beforeitsnews.com/prophecy/2019/08/trump-assassination-planned-president-trump-is-all-that-stands-between-american-citizens-and-a-forced-communist-dictatorship-2507731.html
  https://www.protiprudu.org/svetovy-chaos-prichadza-z-washingtonu/
  http://www.czechfreepress.cz/amerika/od-roku-1945-az-do-dneska-usa-zabili-20-30-milionov-ludi.htm

  OdpovědětSmazat
 24. mně přijde, že postup americké strany k základnám na území kolonií je standardtní... neinformují, kolonií se nikdo na nic neptá, jen platit musejí.

  OdpovědětSmazat
 25. 12.54 tak lepe se to asi vyjadrit neda...holt kolonie je kolonie...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.