Reklama

sobota 28. září 2019

To snad ne! Odpůrkyně sochy maršála Koněva klade věnce k pomníku nacistického generála. Prý to byl skutečný hrdina

Höppner 
29. 9. 2019
V pořadu Máte Slovo na téma sochy maršála Koněva vystoupila 26. 9. mezi diskutujícími aktivistka Eugenie Číhalová, bouřlivá odpůrkyně pomníku osvoboditele Prahy a obdivovatelka Vlasovovy armády.


Podle aktivistky Číhalové by měla být socha maršála Koněva ihned odstraněna, prý to tam jen hyzdí, a Prahu podle ní neosvobodila Rudá armáda ale Vlasovci. Diskuse v pořadu Máte slovo byla velmi bouřlivá. Moderátorka České televize Michaela Jílková se netajila svými sympatiemi k odpůrcům maršála Koněva.

Aktivistka Číhalová je členkou Rady vlády České republiky pro národnostní menšiny. Zastupuje zde Rusko (!). Je členkou spolku pro vědu o laboratorních zvířatech.

Na veřejnosti se krátce po odvysílání pořadu Máte Slovo objevily fotografie, na kterých klade aktivistka  Číhalová věnce na hrob nacistického generála Helmutha von Pannwitz na hřbitově nedaleko Berlína.

Aktivistka Číhalová (v bílém kostýmu) u hrobu nacistického generála Helmutha von Pannwitz

Aktivistka Číhalová organizuje demonstrace proti prezidentovi Zemanovi a premiérovi Babišovi patří mezi spoluorganizátory protivládních demonstrací Milionu chvilek. Její guru je zakladatel strany TOP 09 Miroslav Kalousek. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář, kde socha maršála Koněva stojí, je také z TOP 09 a chce pomník odstranit. Ministr kultury Ruské federace označil Koláře za “oblastního Gauleitera” (vedoucího regionální pobočky NSDAP).

Generál Helmuth von Panwitz, válečný zločinec

Helmuth von Pannwitz (1898-1947) byl nacistický generál, Obergruppenführer SS, paramilitárních jednotek NSDAP. Byl u vzniku NSDAP od samého počátku jako člen jednotek SA, což bylo něco jako HItlerova ochranka. Je nositelem řádu Železného kříže a mnoha dalších nacistických vyznamenání.

Za války se proslavil bojem proti jugoslávským partyzánům, který vedl s mimořádnou krutostí, a boji na Ukrajině. Velel divizi kozáků, patřící pod velení SS. Jeho vojáci vypalovali vesnice, znásilňovali a vraždili místní obyvatelstvo.

Video z vystoupení aktivistky Číhalové v pořadu Máte Slovo 26. 9. 2019


Již v pořadu Máte slovo zaznělo, že měla aktivistka na facebooku vystavenou také fotku Ivana Nikitiče Kononova, bojujícího v jednotkách SS. U fotky nápis “Sláva kozákům”. Když moderátorka Jílková aktivistku požádala, zda to může vysvětlit, odmítla. Fotku již z facebooku aktivistka odstranila.

Celý pořad Máte slovo na téma maršál Koněv ZDE

Aktivistka Číhalová v pořadu Máte slovo brojila za odstranění sochy maršála Koněva

Generál Ivan Nikitič Kononov původně bojoval v Rudé armádě, kde mimo jiné vykonával funkci politruka. V roce 1941 padl do zajetí (zajal ho výše zmíněný nacista Helmuth von Pannwitz) a stejně horlivě jako za Rudou Armádu začal bojovat za Hitlera a Říši.

Generál Kononov, velitel kozáků

V čele kozáků vraždil Kononov mimo jiné jugoslávské partyzány i civilní obyvatelstvo. Později ze stal generálem ROA, známé jako Vlasovova armáda, nebo také “armáda zrádců”, která byla součástí nacistických vojsk.

Kononov měl to štěstí, že padl do amerického zajetí. V letech 1946 až 1948 žil v Mnichově. V roce 1948 odcestoval do Austrálie. Tam zahynul v roce 1967 při automobilové nehodě.

Aktivista Číhalová je příznivkyní Evropské unie

Aktivistka Číhalová se zakladatelem TOP 09 Miroslavem Kalouskem.

Generál Helmuth von Pannwitz a generál Ivan Nikitič Kononov mají své stoupence a jejich kozácký příběh je opředen romantickými mýty.

Video ze života nacistických kozáků ZDEOba generálové Hitlerovy armády jsou někdy popisování jako vzorní vojáci a “hodní esesáci”. Von Panwitz byl mezi kozáky oblíben, chodil oblečený jako oni (někteří kozáci zas naopak nosili německé uniformy) a navštěvoval pravoslavné bohoslužby. Vysloužil si u nich titul Nejvyšší ataman.

Rodina generála von Pannwitze pořádala v roce 1996 o jeho rehabilitaci, ale nakonec neúspěšně.79 komentářů :

 1. A hned je jasněji. Svou motivaci a způsob vidění ta osůbka Číhalová nezastírá. Pokud ve svém srdci nocí esesáka, nemůže tam být dost místa pro Koněva. To se pak i z Vlasovců stávají ti "praví" osvoboditelé Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jak ot, že tahle obdivovatelka zbraní SS je státní zaměstnankyní??? Kdo to zavinil? Kdo se bude zodpovídat?

   Smazat
  2. fašizace koloniji pokračuje už ani nevadi že ve španělsku veřejně hajluji a oslavuji krvaveho fašistu franka žadne zasahy policie evrohujeskych žoldaku ani cirkev svata nema nic proti a anžela je taky hesky zticha a naše čete nepořada žadne štvanice prestitutni galerky tak čeho by se asi tak měli bat naši fašouni

   Smazat
  3. 7:55, ono se konečně ukazuje, že tzv. "levice", ta nová liberální, není ve skutečnosti levicí, ale maskovaný speciální "fašismus" využívaný (narozdíl od pravého fašismu) na destrukci společnosti po celé planetě.

   Je jedno, jaká forma se použije - gender politika, nacismus, islamismus, migrace a míchání nekompatibilních kultur a zánik těch původních, juvenilní liberální praktiky, sakrální vraždy a odklízení oponentů, ovládnutí mediálního prostoru a edukačních institucí, řízená cenzura, vyvolávání občanských nepokojů až po občanské války, diverze a brutální intervence...

   Ukazuje se, že to je jen nástroj nadnárodního kapitálu, jak dezorientovat a následně zničit celé národy, které se tak stanou lehkou kořistí pro konstitující se nové globální feudály. Vždyť v mnoha případech se k tomu klidně přiznávají, i ti jejich pohůnci.

   Smazat
  4. Jak řikávala babička: "Pamatuj hošíčku, ať ti kdo kecá ve škole co chce, ale Prahu osvobodili Vlasovci!"

   Smazat
  5. 9:28
   No jo,bába s flaškou!

   Smazat
  6. 9:28, mně to otec, svědek událostí, říkal taky, ale vzápětí dodal, že to byla jen podpora, a ne osvobození, na němž se podílelo mnoho civilistů, ještě k tomu sporadická a vzhledem na některé incidenty sporná, navíc se jednalo o roztroušené skupinky, z nichž mnohé se bojů vůbec neúčastnily.

   A ve chvíli, kdy se pohnula Rudá Armáda 1.ukrajinského frontu vedena I.Koněvem směrem ku Praze, se všechny tyto malé skupinky spolu s většinou Němců vydaly na cestu k Američanům. Ani v ústupu nebyly jednotné, ale chaoticky opouštěly Prahu ještě stále bojující na barikádách.

   Také jste nedodal, že se nacistům podařilo zapálit Staroměstskou radnici a před ústupem jak Němci, tak především někteří Vlasovci ještě rabovali, protože se už nejednalo o armádu.

   Takže vy jste vytáhnul jeden naprosto nepodstatný detail z pražských ulic a udělal jste z toho snad nejvýznamnější událost doby v historii České republiky.

   Smazat
  7. Ta fotočka s Falouskem vskutku demonstruje úsloví mého dědy: "Vrána k vráně sedá, svi.. . svi... hledá. Akorát že praotec to říkal bez teček, alébrž byl odporně nekorektní. A co na to kladení věnců národní škůdce Falousek, bouřil se proti té poctě náckovi, bouřil? P.S. Trochu jsem to rozvinul, ale pak jsem si vzpoměl na úsloví mé neméně nekorektní pramáti po přeslici(manžela, mého dědu, zastřelili benderovci). Ta zase říkala: "Chčij kurvě do očí - a jen řekne: "Oj, toť teplý deštíček." Tak jsem to zas vymazal a nechal jen ty tři věty.

   Smazat
  8. 8:26 Vyser se na tu tvou "levici" čuráku. Pojmenuj si
   to třeba podle sebe.

   Smazat
  9. No jo feministky , kazdej se jim vyhyba a nikdo se jich nechce dotknout ani trimetrovym bidlem..Tak jsou z toho Berserk = zachvaty nepricetne nicive zurivosti..

   Smazat
  10. No a kdyz vsichni od nich uprchli a utekli pryc, tak se vrhaji aspon na sochu , ktera nemuze..

   Smazat
  11. Bohužel jsme se fašistickou demokracií dočkali toho,že zatím v ČESKÉ republice postuppuje na vládní místa fašistická sračka která si je vědoma toho,že ministran HAMÁČEK jde s nimi a nikoho z nich nezatkne.Ani tu pomatenou Číhalovou se nedaří obžalovat neboť je zarytá fašistka a fašisté mají v tomto ,,režimu,,přednost před každým upatlaným čechem a HAMÁČEK to jistí jako pravý slouha nacistů!!!

   Smazat
 2. Tohle je snad i podle současných parazitických zákonů trestné. Nebo snad oslavovat SSáky je již hrdinství. Jak může vykonávat jakoukoliv funkci ve státním aparátu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak byli to Evropané, že jo? To jejich spojené brigády dobrovolníků vytvořily Ideu EUropejskou! Přitom ale ještě 22. června 1941 byli většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  2. 9:31, už tě mnohokrát vymazali za ty tvoje neonacistické slinty okopírované bůhví z kterého neonacistického plátku. Tenhle text jsi sem už dál minimálně dvacetkrát. Zavolej Kalouskovi, ať ti dá číslo na Číhalovou a můžete se společně odbavovat.

   Smazat
  3. 13:34 No jo, pravdu tu mažou, o tom žádná! Páč mítní cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale už to nebude dlouho trvat a potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici!*) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   *) Pro její spatření je třeba být přihlášen na Youtube, páč je přístupná jen pro zletilé!

   Smazat
  4. Admin a redakce zase spí a toleruje tenhle havlofašoksindl!!!!!
   Reakce zřejmě není v kompetenci ani na slinty Hovnolulana ani toho havlofašoksindl!!!Upřímnou soustrast Čechům....

   Smazat
  5. 16:18 Zapomínáš rudoprde, že právě Havel byl tvým biologickým fotříkem! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Celej takzvanej demoblok v čele s Top09 by měly zmizet s český politický scény. Jsou to zradci českého národa. Pak by se snad přestaly vyskytovat takový existence typu Čihalová a toho zrzavýho kripla Mináře. Ta havěď nepřinese Česku nic dobrýho. Oni Česko nenávidí stejně jako vlastence. Pro ně Maj automaticky nálepku kremelskej trol, Putinův agent nebo jiný blbosti.

  OdpovědětSmazat
 4. Nadržená to divoženka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo na prvni pohled nema vsech pet pohromade a dalsi trouble , ze se nemuze ani svlikat pred kamerou ani nejak jinak sexualne besnit a riotovat. Tak se snazi aspon vyniknout na sochach a pomnikach..

   Smazat
  2. Znám podobnou šílenou bábu ve svém okolí, která svojí aktivitou prudí desítky lidí. Ta sibzas předsevzala, že musí zachránit všechny "utečence" a chce je narvat do našeho města. Dokonce navrhla speciální daň.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vetsina feministek a feministu a jinych pseudosexualu jsou zavislaci na sadomasochismu a zaroven na drogach. , zboznuji tak nasili sadistu a podlehaji jim /zadna z nich napr. neprotestuje proti zachazeni fanatickych Islamistu s zenami a detmi a naopak vitaji je vsude na svete nadsene..A tesi se..
   A naopak sadisticky potlacuji vsechno normalni, normalni rodiny, normalni deti /musi se deticky uz od narozeni ,/ bohuzel zase manzele nesli na potrat !! za kazdou cenu i nasilim prevychovavat atd./, nenasilne , neagresivni atd..

   Smazat
  2. Genius Hedvíček-Honolulu zase perlí. Takže Rusko je zodpovědné za vznik NSDAP, vznik nacismu, vzestup Hitlera, řádění SS a samozřejmě i válku. Bylo to Rusko, kdo nás napadl v roce 1938 a zaútočil na západní Evropu. Už jsme si zvykli, že Rusko napadlo Poláky a začalo válku, stejně tak jsme si už zvykli, že Rusko stavělo koncentráky a zavraždilo v nich deset milionů lidí, ale tohle je novinka. Už se nedivím, že Japonci mají proti Rusku takové pretenze, když jim hodili na hlavu dvě atomovky.

   Smazat
  3. Redakce ten jeho blábol smázla.

   Smazat
  4. 6:53
   Kdyby redakce toho amivohona blokla byl by klid!!!!!!!!

   Smazat
  5. 8:04, on má 10% normálních a někdy i zajímavých příspěvků, bohužel ten zbytek jsou provokativní kraviny.

   Smazat
  6. 6:53 Co se Rusáků týče, bez těch bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  7. 9:33 vylezl jsi z pelechu a zad kopíruješ ty neonacistické kraviny? Běž na Letnou, tam budeš mezi svými, anebo se zkus přitulit na mohutné poprsí pí Číhalové a číhejte na Rusa, kdyby tě chtěl zas přepadnout tvůj noční děs.

   Smazat
  8. "Soudruzi" Hurvinci, co se rozcilujete vy mentalni nedochudcata ?
   Chcete snad zaprit existenci Bavorske Sovetske republiky, nebo chcete zaprit existenci
   Emila Maurice ?
   Vy jste stale nasrani vy BI-POLARNI nedomrdci.
   Coz mi prinasi mnoho radosti !

   JA VIM ze me stejne velmi radi ctete, protoze vam rikam neco o cem nevite.

   Vy hlupaci, knihy ktere popisuji Weimarskou republiku a jeji udalosti, jsou zde volne k dostani.
   Takze nemuzete zaprit NIC, NIC, NIC !

   Smazat
  9. 6:53 - JA NEJSEM pan Hedvicek , ja jsem nick honolulu ze Smichova !
   Vy hurvinci jste pitomi jako PSTROSI v Transvaalu.
   Strcte rychle vase kureci makuvky do pisku , uz zase hledam v knihovne neco, co by vas nasralo !

   Smazat
  10. 14:20, hurvajs, nejen Němci, ale i Maďaři a jiní. Co s tím má kurva nějaký SSSR, přesněji v té době Ruské Impérium? Ruské Impérium = komunisti?? Už jsi úplně přišel v úpalu o mozek? Vždyť tam po válce působily stejné síly jako v Maďarsku a Německu za účelem rozložení země a jejího ovládnutí pomocí nastrčených figurek, jako to dělali v Číně, Indii, Indočíně a jinde na světě. A teď měla přijít na řadu střední a východní Evropa a Turecko.

   Republika rad v Německu i Ruském Impériu, kde se v době kruté války činili Lenin a Trockij, a tom svoji zem těžce poškodili, byla dílem jedné a té samé bandy tzv."marxistů" z vysokých bankeřských kruhů, kteří pochopili, že nejlíp se zničí stát tak, že si ho jeho obyvatelé zničí sami. Vždyť žhář a strůjce světové revoluce a válečného komunismu, Trockij, prošel školícími kursy tam u vás, v debilní Americe. On měl zapálit celý svět, aby kapitál mohl sbírat své zisky nejen z Ruského Impéria, budoucího SSSR, ale i Německa, Francie, trosek Rakousko-Uherska a dalších států, z nichž některé měly zaniknout.

   A vidíme to stále. Stále to samé a nejpilnějším vykonavatelem je ta tvoje milovaná Hillary Clinton, která znovu vyhrožuje, jak s Trumpem zatočí a jak se se slávou vrátí. Ta pizda nemá kůži na tváři a ty to všechno žereš i s navijákem.

   Smazat
  11. 13:30 Tobě rudoprde už brzo zahřeje pelech tahle Anča! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 6. Aktivistka má v palici guláš, ale to už tak u aktivistek chodí,ne? ;-)
  Já už bych tu "kauzu" Koněv nechala chrnět, stejnak posloužila jen k dalšímu vyhejkání národa.
  To jako FAKT nemáme nic lepšího na práci,než bořit/stavět další a další pomníky?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 7. Z toho jde hlava kolem. Díky Česká televize, díky paní Jílková.

  OdpovědětSmazat
 8. Když máte tak jasno, že všechny hitlerčíky zplodili komunisté, mohl byste ještě osvětlit otázku kdo zplodil komunisty? Děkuji. Rád se nechám poučit od historika. Přiznávám se že v tomto období mám poněkud zmatek. Já si doposud myslel že nástup nacismu zapříčinily podmínky Versailleské mírové smlouvy a následná ekonomická krize. No a oni za to mohou komaunisté. To jsou věci. Děkuji za osvětlení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nástup nacizmu zavinili jeho finančníci, podporovatelé a mecenáši. To byla bohatá individua, která se bála poválečného nasrání lidí a jejich touhy po sociálně spravedlivějším světě.

   Smazat
  2. 0:41, no přece Rusko. Tohle jste nevěděl? Oni můžou úplně za všechno, včetně eboly a ranní zácpy.

   Smazat
  3. 8:29 To sotva! Rusové za nic nemůžou - dokonce ani za vznik vlastního státu! O ten se jim postarali germánští uškujnici - varjažští piráti. Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  4. Imbecile 9:36, zkus už konečně vymyslet něco svého a nejen COPY/PASTE text nějakého neonacistického idiota.

   Smazat
  5. oprava času: 7:30, oprava textu: komoušského idiota - sorry ...

   Smazat
  6. Machr 9:36 - naprostej recht a respekt! Ve 20. století vznikly dvě opačné koncepce evropské integrace. Ta první, Hitlerova, spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené podlidi a stal se jejich pánem! Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření Podčlověka, rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), který bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation"). Samozřejmě že pouze ta první je pro naši rasu přijatelná ...

   Smazat
  7. 16:07, další nácek. Představ si idiote, že mezi Hitlerem a Kalergim existují ještě i normální lidé. Ale ty do této skupiny nepatříš, ty patříš spolu se svými soukmenovci k těm duhovým buzerantům s plakátky "refugees wellcome". Buzeranti, islamisti, neonacisti - jedna pakáž. Vemte si k sobě ještě nekompatibiliní černoušky, co se na vás už několik let těší na pobřeží Lybie a táhněte k čertu.

   Smazat
  8. 16:52 Není žádný třetí cesty, jsou jen zoufalý rudocancy ...

   Smazat
  9. 9:36 Ty vypadáš plně na rusa. I tam mají spousty těch
   bývalých carských poskoků, potomky bojarů a rúzné
   verbeže jako ty. Ti nejmladší vylíhli, se teď díky
   demokracii západního stylu pouštějí do boje za tvé
   nové rusko. Navalnyj už bude brzy tvým prezidentem.

   Smazat
  10. 16:30 My žádný "prezidenty" nemáme, páč to je výplod masonů a jejich zvrhlosti zvané "republiky"! Nám je pánem jedině Bůh skrze samoděržavného Cara Imperátora! A tím budee zakladatel nové dynastie Strelkovů Igor Iványč! - https://sputnikipogrom.com/wp-content/uploads/2014/08/hero1.jpg

   Smazat
 9. A je to venku. Fašisté hezky pohromadě... zmatená blbka Číhalová, kariérní "esesák Kolář", liberálně-fašistický zloděj Kalousek atd... A že tito lidé se dostanou do Rady vlády pro menšiny? Tady vidíte, jak je to propojené, jsou ideologii tyto loutky zastávají, minimálně z menší části:

  Fašisté obdivující SS - fanatičtí zastánci liberalismu = korporátního fašismu = loutky EU = vymyté mozky nenávidějící Rusko = pomatení podporovatelé války = zástupci vybraných menšin = sen nebo snaha o omezení volebního práva, proti demokracii, nátlaky na neoblíbené politiky atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Číhalová. Že to je ta stará kurva z Perlovky, blahé
   paměti. Pamatuji, že tenkrát brala za kuřbu stovku
   a za zasun deset a výsun taky.
   Jednou jsem ale pohořel. Zasunul jsem a nic. A ona, tak co je vole. Já nato, vole mám jen pětku !

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:17, Milý blbečku, divoké dítě Kolář je fanatický přívrženec politiky tvojí oblíbenkyně Hillary Clinton. Všichni tito pozoruhodní človíčkové milují stepilé hochy z nejtvrdších hitlerovských oddílů, přitom jsou oddáni těm pravým levicovým myšlenkám dnes tak kvetoucího liberalismu. Manželství a rodičovství by nejraději zrušili a jako základ státu ustanovili buzeranty. Stejně podobně horují pro migraci a nejraději by měli všude brazilskou směs, ovšem nikoliv katolickou, ale muslimskou. Klidně jim fandi dál, mexická hranice je uzavřena jen dočasně a peněz na letenky pro navrátilce z Libérie dostatek. To jsou oni.

   Smazat
  2. Bože co s takymi lidmi ? Do pekelného ohně !!!

   Smazat
  3. 7:29 - Hurvinci prestante mi pripisovat emoce, ktere ja NEMAM.
   Me je uplne jedno, co starosta Kolar veri, nebo neveri, ale me se velmi libi, ze vas dokaze nasrat !

   A me je take uplne jedno, kolik Zidu bylo mezi kamarady Hitlera - t.j. jejich vec !

   Me ale neni jedno, kdyz smazete vse, co se stalo, jen proto, ze se to nehodi do vaseho noveho nabozenstvi.

   Vy prosazujete mentalni TUPOST a jste nepratele dejin. Jste nepratele knih ! 13:06 - takze s vami do pekelneho ohne vy nepotrebni nedomrdci !
   Shrnuto, Kolar je ve skupine Kavarvniku !
   Vy jste ve skupine Kanalniku !
   A JA pochoduji pod praporem Trumpa, ktery nema rad ani Kanalniky ani Kavarniky.

   A nesnazte se stale marne, aby vsichni mysleli jako vy. Pro cely svet jste parta hlupaku a vsichni to rikaji za vasimi zady !

   Smazat
  4. 14:46, hovno blbečku. My víme, že jsi zamilovaný do Hillary, všichni to za tvými zády říkají, stejně tak to, že jí píšeš zamilované dopisy a děláš, že jsi za Trumpa. :)

   To ty jsi začal ve smazaném příspěvku s obdivem ke Kolářovi, kterého znáš stejně jako já, z internetu. To jen proto, že nadává na skupinu lidí s podobnými názory, které jsou na tomto webu většinové, a většinově voliče Zemana a Babiše. Kolář je ve stejné skupině jako tvoje milovaná Hillary.

   Smazat
  5. Mila paní ,právě jste se vyjádřila jak má podle vás vypadat svět. Neodpověděla jste paní Jilkové a komu jste kladla věnce jste odhalila pravou tvář . Je vám jedno kdo pod vlajkou Trumpa a řinčeni zbrani budou umírat lide kteří válku nechtějí ,cizí lidé jsou vám fuk ! Ve vaši zemi jíž nejsou Sověti ,tak se můžete vrátit domů . Jsem nepřítel dějin na tož knih ! ať má každý národ svobodu , a žádnou knihu jsem nespali a vás jsem odhalil ,vám je život toho druhého jedno .

   Smazat
  6. 15:50, to jste adresoval komu?

   Smazat
 11. Honolulu tady měl rozpravu o úžasném "objevu", že Židé byli i v okolí Hitlera. Než jsem stihnul dopsat odpověď, redakce to smazala.

  Takže odpověď honolulovi: my víme, že v Hitlerově blízkosti byli také Židé. A nejenom významnými finančníky nacismu. Znal jsem osobně jednoho inženýra, který vesele létal s Messerschmittem na západní, pak i východní frontě, dokud nepreběhnul na druhou stranu. On musel narukovat, ale byli i takoví, kteří nacistické myšlenky absorbovali a stali se přesvědčenými nacisty. Židé byli součástí národů a mnozí z nich svoje tzv. židovství považovali jako rodinnou tradici, protože nebyli ani věřící. A to nejen v Německu. Spousta Čechů měli a mají v rodině židovskou tradici, včetně té mojí.

  Honolulův omezený a rozjásaný pohled na svět ukazuje už jen ten fakt, který rozhodně není na chlubení, že čte (jak napsal), výhradně jen z anglických zdrojů. Já čtu nejen z nich ale i z jiných, nejlépe ze všech stran (byť ve formě překladu do jazyků, kterým rozumím), abych si udělal přehled o všech názorech a pohledech a hlavně zkušenostech. Honolulu je jako starej svobodnej chlap, kterej o sobě tvrdí, že ví o porodech a výchově dětí víc než mnohodětná matka.

  OdpovědětSmazat
 12. Honolulu byl dlouho na mori tak z toho ma morskou sklerozu hahahaha na mori prevazel auta bohatym lidem ze severu na jih za par centiku

  OdpovědětSmazat
 13. Mě by zajímalo, pokud je ta odbornice skutečně členou rady vlády pro menšiny, tak kdo jí tam nominoval a proč za Rusko? To je jako by tam byl Foldyna za Chorvaty. Tak tam skutečně je:https://www.vlada.cz/cz/ppov/rnm/clenove/ Měl by Válkovou, která to vede, interpelovat nějaký komunista. Proč tam tahle odbornice je, za koho a jak dlouho. A kolik bere, aktivistka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ze statusu odganizace vyplývá, že členy jmenují krajanské spolky, čili nějaký ruský spolek jmenoval tuto aktivistku protiruskou. A placeni jsou jenom za konkrétní úkoly a za cestovné. Takže baba rajzuje po Evropě a má to asi zadara... si dělám legraci.

   Smazat
  2. Vy jste prilis hloupi na to, aby jste pochopili, ze jste to prave vy - svym mentalnim diktatem druhym lidem, kdo je nepritelem Ruska , ktere mate tak
   radi !

   A ze jste to prave vy , kdo rehabilituje Hitlera !

   Takze to co se delo ve Weimarske republice, se bude dit i u vas.
   To zase bude estrada / veselohra.

   A vite jak byla UNITY MITFORD deportovana z Ceska ?

   Nevite protoze mate nasrano v makuvkach a nemate radi poucne dejiny ! Vsechno co se stalo smazete. Vzdyt vy jste to, co byl dr. Goebbels !

   Budete mit jednou obcanskou valku v Cesku a zavinili jste ji vy.

   Smazat
 14. No jo. Sovětská armáda lidi osvobodila, kdežto fašisty okupovala.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 15. No jo to je jasné že stop 09 a její přisluhovači obdivují nacistické válečné zločince.

  OdpovědětSmazat
 16. Na našem starém hřbitově jsou hroby vojáků německé armády, kteří padli, když je hnali Rusové. Byli skromné, pouze s nějakým číslem ale i za komunistů udržované. Vedle je společný hrob Rusů s pomníkem, na kterém, jsou jména mrtvých Rusů, kteří padli při našem osvobození. V květnu jsem se tam byl podívat. U každého německého hrobu kytička a u toho jednoho hrobu Rusů pouze kytice místní organizace KSČM... Co dodat. Vždyť my jsme byli na straně vítězů, naši lidé bojovali po boku spojenců, Mongomeryho i Koněva proti společnému nepříteli. Nechápu, že jsou lidé, kteří se za toto stydí a poraženým se omlouvají, jako, že to mi nic, to ten bídák Koněv(i na toho Montgomeryho jednou dojde), když porazil Romela. Nepamatuji se, že by se někdy v historii vítěz omlouval poraženému agresorovi a ještě ho za to odškodňoval. Podmínky poraženému po válce určuje pouze vítěz!!!!!!!!!!! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak jim tam tu kytku položte a nebědujte! Anebo se bojíte?

   Smazat
  2. No Spojenci(u nás Rusové) neosvobodili jen komunisty a Němci u nás nevraždili jen komunisty. Ano, příště tam zajedu a Rudoarmějcům tu kytičku položím. Nebo ji mám položit podle vás těm Němcům? Trochu jsem vás nepochopil. M.R.

   Smazat
  3. 18:08, těm, kdo by si jí zasloužili a nikdo než vy to neudělá.
   :)

   Smazat
 17. Fašizace státního aparátu postupuje. Důkazem je, že fanatická obdivovatelka zbraní a vrahů SS je státní zaměstnankyní na významném postu.

  OdpovědětSmazat
 18. Co v diskuzi nezaznělo? Mezi Ruskem a ČR je mezinárodní dohoda o ochraně a péči válečných hrobů. A do kategorie válečných hrobů patří: hroby jednotlivých vojáků, mohyly, památky, pomníky. A právě socha maršála Koněva je součástí pomníku, který je zapsán v katastru nemovitostí. Takže je to pomník, o který se na základě smlouvy musíme starat. Jakékoliv změny a nebo přemístění musí být odsouhlaseny druhou stranou! To co říkal pan Gabal byla lež, protože pomník podle definice této smlouvy je válečný hrob.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:16 to co říkáte to je jasná zpráva. Tady jde ale o něco úplně jiného, proč tu naši fašouni takhle řádí. Pochopte 30 let od sametového pšouku, za prvé není co slavit, republika rozkradená, elity zfašizované, Rusové v čele s Putinem válcují v Sýrii, Venezuele, Ukrajině, Srbsku, Ušáckou soldatesku, slavná Hitlery místo presidentkou zatím v řiti, později v base, naše televize přijde o možnost krást a vymývat mozky občanům. Sice jsem uvedl co mne tak namátkou napadlo, je toho ale mnohem více. Fašouni vidí že se jim to celosvětově hroutí a že s nima Putin zamete a jak známo chcípající kobyla okolo sebe nejvíce kope. Takže jak říká Pjakin "Všechno se děje tím nejlepším způsobem, v souladu s reálnou mravností a etikou všech účastníků procesu" a fašouni určitě mravností a etikou nevládnou a proto ta panika. Chce to držet si od těla muslimské řezače hlav a je jasné že to je jenom otázka času, který hraje pro Rusko, mravnost a etiku. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 19. Současné období připomíná v mnohém období meziválečné.
  Vzestup Německého Nacionalismu nebyl pouze produktem, vůči Německu, "nespravedlivého" ukončení první světové války, ale stal se prostředkem kapitálu pro realizaci jeho plánů. Němci ve své zaslepenosti svoji nadřazeností přehlédli fakt, že jsou pouze figurkami na šachovnici. Bez finanční a zákulisní pomoci by Hitler proseděl většinu času v kriminále, pokud by jej neposlali na popraviště. Ovšem jeho názory, přesvědčení a schopnost uchvátit dav bylo využito, ovšem ne pro Německé cíle. Dnes je situace obdobná. Státy jsou zevnitř rozeštvávány místními kolaboranty, placenými z bezedných účtů tiskařů peněz, aby vytvořili prostředí vhodné pro bujení militantních myšlenek. Máte snad pocit, že by spousta těch křiklounů a hlasatelů "svoji" pravdy, tak konala, kdyby si musela vydělávat na živobytí poctivou prací a svým politickým (neziskovým) aktivitám se věnovat pouze ve volném čase a "za své"?
  Myšlenka neziskové pomoci byla krutě zneužita a zadupána do země. Na jednu skutečnou neziskovou organizaci pomáhající potřebným je deset politických, schovaných za vzletná gesta.
  Politická rozhodnutí nevznikají na základě potřeb občanů, ale na objednávku a za peníze těch, již zmíněných.
  Prožíváme historii v přímém přenosu.
  Na povrch jsou vytahovány události a jejich průběh, původ jejich vzniku a následné důsledky jsou bagatelizovány, překrucovány a podsouvají se nám myšlenky stále více připomínající základní myšlenky Německého nacionalismu. Německo na poražení Ruska nestačilo, zkusí tedy vytvořit nacionalismus Evropský na základě EU. Skutečný, skalní Evropan bude mít jasného nepřítele v zaostalém Rusku a jiných zemích s podřadným obyvatelstvem.
  Jsme schopni si uvědomit důsledky naší slepoty?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 20. Na tu příznivkyni je třeba podat trestní oznámení, když jinak se všemi příznivci SS a nacisty jsou vedena trestní řízení. Co činí policie? Konečně se odhalila. A co Kalousek který se všem kolem vysmívá (viz nedělní Partie na Primě.

  OdpovědětSmazat
 21. Ta vášnivá kozácká teta se opravdu do pořadu hodila.

  OdpovědětSmazat
 22. 7.33 tak tady by se dalo souhlasit
  Je dobre ze se nezapomelo na kruhy ktere dostaly A.H. ke korytu...
  Na ci prani se nemecka skupina armad jih vydala za kavkazkou ropou..??

  OdpovědětSmazat
 23. Další snůška komunistických lží. Won Pannwitz nebyl žádný zločinec a byl po válce po zinscenovaném procesu bolševiky zavražděn. Za vlády M. Gorbačova byl von Pannwitz plně rehabilitován.

  OdpovědětSmazat
 24. 13:37 Jasně. Pokud vím dostal řád Hrdiny SSSR. A netan ho
  uvedl mezi spravedlivé.

  OdpovědětSmazat
 25. 13:37 Už vy pitomci tady převažujete, takže sám jsi BOLŠEVIK !

  OdpovědětSmazat
 26. Už jsme asi totálně zblbli. Došli jsme z bláta do louže. To bude zřejmě náš konec. Už tak jsme kapitalistickou kolonií.

  OdpovědětSmazat
 27. Problém je, že dnes tato ženština zastupuje ruskou menšinu. Předsedou Rady národnostních menšin je český premiér Andrej Babiš, dříve to měl na starosti ministr pro národnostní menšiny. Místopředsedou Rady pro národnostní menšiny je Mgr. Martin Dzingel a považte, že stejný člověk je zástupcem německé menšiny i spolků u nás a je sám členem kdejakého německého spolku a je veůmi ctěn Sudetoněmckým Landsmannschaftem, jejichž setkání navštívil. Není proto divu, že se většina spolků ruské menšiny nedozvěděla o tom, že končí období zástupce ruské menšiny rusofoba ing. Kelina a byla tam dosazena madam Eugenie Číhalova - tedy další rusofobní bytost. Ruská menšina se to dozvěděla jako poslední. A teď ta ženština klade s dojetím kytičky na hrob nacistického generála Ivana Kononova? Ruská menšina byla o tomto hanebném kroku informovaná post factum a rozhodně tato madam nezastupovala ruskou menšinu. Babišova Rada vlády pro národnostní menšiny nám začíná nějak hnědnout.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.