Reklama

neděle 1. září 2019

Tomio Okamura
1. 9. 2019     facebook T.O. a SPD
Vedení Prahy 6, kde je starostou známý obhájce migrace a islámu Ondřej Kolář za Kalouskovu TOP09, zakrývá sochu maršála Koněva, aby ji údajně chránili proti vandalismu. Je to falešné a sprosté překrucování skutečnosti. Právě vedení Prahy 6 svými výroky, ve kterých záměrně překrucují historii a uráží památku vítězů nad fašismem, vytvořilo situaci, která povzbuzuje vandaly. Doslova fašizující sluníčkáři v zájmu vytváření obrazu Ruska jako nepřítele, likvidují připomínky toho, že záchrana před likvidací našeho národa v globálním hitlerovském impériu, přišla zásadní měrou z východu za neskutečných obětí ruského národa.


„Když nám dojde trpělivost, tak sochu můžeme klidně uklidit do sběru“, pokračuje v provokacích starosta Ondřej Kolář (TOP09), který minulý týden odmítl nechat očistit sochu maršála Koněva, kterou vandalové polili barvou, se slovy, že „má pochopení pro lidi, kterým socha vadí“.

Milí přátelé, nedochází Vám již naopak trpělivost s Kalouskovou a Pospíšilovou TOP09?

Stejně se chová pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), který se rozhodl nevrátit na Staroměstskou radnici pamětní desku k osvobození Prahy maršálem Koněvem.

Připomenu, že sovětská vojska, kterým velel maršál Koněv, osvobodila v roce 1945 koncentrační tábor Osvětim, účastnila se závěrečného útoku na Hitlerův Berlín (útočila jako první), s maršálem G. K. Žukovem dne 8. května 1945 přijal maršál Koněv německou bezpodmínečnou kapitulaci a Koněvova vojska poté vyrazila na pomoc Pražskému povstání, přičemž v průběhu pražské ofenzívy osvobodila severní, střední a východní Čechy a jako první spojenecká armáda se dostala v květnu 1945 do Prahy. Při bojích v Praze a v nejbližším okolí s německými jednotkami, především s Waffen-SS, včetně tankové divize SS „Das Reich“, které pokračovaly v odporu a v masakrech českých civilistů, padlo 692 sovětských vojáků.

Krátce po osvobození se maršál Koněv a maršál Malinovskij na Pražském hradě setkali s prezidentem Edvardem Benešem, kde od něj získali nejvyšší státní vyznamenání. 6. června 1945 byl Koněvovi navíc udělen titul čestného občana Prahy.

Sluníčkáři tvrdí, že se maršál Koněv podílel na Pražském jaru v roce 1968 (bylo by mu 70 let!). Historici to ale nepotvrzují. Podle českého historika Povolného byl Koněv od roku 1963 v důchodu (mimo službu). V roce 1968 nebyl příliš nadšený z invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa, což mohlo být důvodem, proč si v roce 1970 nepřijel do Československa pro titul hrdiny ČSSR, který mu udělila Husákova normalizační vláda. Podle českého historika Jiřího Fidlera „možná šlo o šok z okupace Československa. Rozčarování z intervence přiznávali i další penzionovaní maršálové a generálové.“

Maršál Koněv byl během svého života vyznamenán britským Řádem lázně (rytíř - komandér), britským Vojenským křížem, francouzským Řádem čestné legie (velkodůstojník), americkým Řádem zaslužné legie (vrchní komandér), titulem Hrdina Československé socialistické republiky, československým Řádem Bílého lva 1. stupně, československým Řádem Bílého lva Za vítězství 1. stupně, československým Řádem Klementa Gottwalda, Československým válečným křížem 1939, mongolským titulem Hrdina Mongolské lidové republiky, velkokřížem polského Řádu Virtuti militari, polským Řádem grunwaldského kříže 1. stupně, jugoslávským Řádem partizánské hvězdy, Řádem Bulharské lidové republiky 1. třídy a Řádem maďarské svobody.

Vyznamenán byl také Medailí za obranu Moskvy, Medailí za osvobození Prahy, Medailí za dobytí Berlína, Medailí za vítězství nad Německem ve Velké vlastenecké válce a desítkou dalších řádů a medailí.

Známý je citát maršála Koněva před bitvou na Dukle:„Buď Karpaty přejdeme, nebo na nich padneme!“

Co si myslíte o chování starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP09) a pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti)? Mají tito sluníčkářští „hrdinové“ právo na to, aby jménem občanů České a Slovenské republiky a jejich předků, poplivali jméno maršála Koněva?49 komentářů :

 1. Jsem netušil že měli takové zákeřné plány se svými spojenci. Jen teda nechápu, jak to chtěli provýst a esi až potom co nejdřív "božská rasa Jamato" vyhubí dýmějovým morem čínský podlidi, nebo předtím a vemou to všecko jedním vrzem:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám ty pražáky čím dál tím radši. Kdepak stádovitost, nebo idiotismus, jak by řekl Sigmund Freud. Frajeřina to je ! Pražané už trumfli i Caligulu, který si nechal do parlamentu navolit koně, tak si v Praze Řeporyjích zvolili hovado. No a teď zase nějaký Kolář, jak jinak také pražák, tentokrát ze 6.,přišel na to, že není třeba zvýšit ochranu sochy. Sochu je třeba zabalit a, a pozor ! Aby mu nějací vandalové pořád plachtu nerozbalovali - zvýšit ochranu plachty ! To na světě ještě nikdo (!) nevymyslel. Jestli jó, prosím opravte mě. Kolář se ten chlapec jmenuje. Takže pane Freude, mýlíte se, ne idiot, ale pražskej frajer to je.

   Smazat
  2. Se svým zachráncem a osudovým kolegou maršálem G. K. Žukovem dne 8. května 1945 Koněv přijal německou bezpodmínečnou kapitulaci. Jeho vojska poté vyrazila na pomoc Pražskému povstání, V rámci tzv. Pražské operace Koněvův 1. ukrajinský front osvobodil severní, střední a východní Čechy a jako první spojenecká armáda se dostal v květnu 1945 do Prahy. Při bojích přímo v Praze a v jejím nejbližším okolí s německými jednotkami, především s Waffen-SS, včetně tankové divize SS „Das Reich“, které pokračovaly v odporu a v masakrech civilistů, padlo 692 sovětských (Koněvových) vojáků. Z jeho pozdějšího života je zaznamenáníhodné například i to, že v si roce 1970 nepřijel do Československa pro titul hrdiny ČSSR, který mu udělila Husákova normalizační vláda. Podle českého vojenského historika Jiřího Fidlera „možná šlo o šok z okupace Československa.“ Abychom doplnili i celkový kontext, na který se nyní často (záměrně?) zapomíná: Rudá armáda celkově bojovala na československém území 235 dní – od 20. září 1944 do 11. května 1945. Svou osvobozeneckou misi zahájila na podzim 1944 těžkými boji v Karpatech a vítězně ji ukončila na jaře 1945 v Praze.

   Smazat
 2. Zase nahrávka jak si postěžovat na socany. Pro ministra Kultury Zadolárka je nějaký proruský pomník šumaful. Hamouček nechá státní policii legitimovat ty, kteří se snaží očistit barvu po vandalech. Ministr Petříček, který mlčí jako hrob, by asi nejraději rozpoutal s Rusy válku a sám odletět kdesi do ciziny. Nechá postavit sochu Banderovi na Letné jako vděk za to, že jeho oddíly zabily 49 mladých československých vojáků z vojenských škol a zavraždily 250 civilistů na východě Slovenska. Do výčtu ostud bych zařadil i bývalého socana Zemana, který v Rusku intervenoval ve věci důchodového předpisu pro vojáky, kteří sloužili v Československu. Ví někdo, jestli Zeman žádal u Merklice, aby zastavila penze vojákům z wehrmachtu a SS? Zeman jde uctít v Rusku pomník legionářům, kterým Rusové říkají Bíločeši a je podezření, že šlohli část carského pokladu. Navštíví také hlavního ruského zrádce (predatěla) Gorbačova. O čem si ti dva asi povídali?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O čem si tak asi povídají dva senilní dědkové...

   Smazat
  2. Anonymní1. září 2019 10:07
   Velice dobrý postřeh. Kde jsou všichni ti adepti i reální ministři kultury a kde jsou jejich vyjádření? Mají na tuto událost vůbec nějaký názor? Jsou vůbec schopní si o tomto maršálovi zjistit dost informací, jako to udělal Tomio Okamura, aby vůbec mohli mít nějaký názor? Tito „naši představitelé“, spíše bojovníci o funkce, jsou obyčejné nuly, neschopné vlastního názoru. P.K.

   Smazat
 3. Vím o tom, že v Praze se má konat velká mezinárodní konference. Uvažovalo se i o Dejvicích, ale sešlo z toho. Na konferenci se nemluví o politice. Jak se však podívat do očí někomu z Ruska, pokud vůbec přijede?

  OdpovědětSmazat
 4. Penze vojákům SS? Co je mi známo, tak L. Heydrichové byl přiznaný vdovský důchod za působení R.H. v námořnictvu. Za působení v SS už ne. Nevím, jak to mají ostatní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://denikn.cz/102364/nemecke-duchody-pro-valecne-obeti-dostava-v-cesku-i-pet-clenu-waffen-ss/

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nemecko-vyplaci-duchody-belgickym-kolaborantum-a-clenum-jednotek-ss-40272155

   Smazat
  2. Vojákům wehrmachtu a vdovám po nich platí. Rusáci se na rozdíl od nich bojových operací u nás účastnit nemohli, protože žádné tady nebyly. Ti se pořád jen cvičili. Volno měli jen v neděli po 16,00. Viděl jsem je v Přáslavicích sedět na mezi. Důstojníci chodili do Kocandy, kde se i někdy pobili s opilými založáky.

   Pro fainšmekry tady mám odkaz na video o sexu ve 3. říši. Nebojte se, není to porno. Je tam o sociálním zabezpečení matek, manželek a vdov vojáků na frontě. Maláčova by mohla závidět. Na konci je zmínka o pracovnících veřejných domů na frontě. Popisují se pracovní podmínky a kolik dostávali vojáci talonů k návštěvě
   https://www.youtube.com/watch?v=jXCE8xlGfhE

   Smazat
 5. Z diskuse na Novinkách: "Koněvova socha do Prahy patří. Kdyby nedorazily jeho vojska včas hodně Pražáků by se vůbec nenarodilo..."
  Tedy za mně - pryč se sochou toho kreténa, který se svými vojáky způsobil takovou katastrofu jakou je Kolář, Hřib.
  Vlastně Hřib ne. To nás svými exkrementy podarovala Morava.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hřib je ze Zlína. Převychovali ho v Praze.

   Smazat
  2. ja to věděl že bude naplava z moravy atřešinka na dortiku z překabtěneho gotwaldova kde familie byla ruda jak se tenkrat za totače muselo

   Smazat
 6. Jaké zákeřné plány mají asi piráti , celý demoblok a ČSSD s námi obyčejnými lidmi? Za pomoci MASMÉDIÍ chrlit denodenně tolik polopravd , lží a pomluv na pana prezidenta a občany jež nesdílí jejich názory. Kdo je platí a kdo jednou zaplatí obrovské škody způsobované na mezinárodní úrovni-Čína,RUSKO -jako nejvýhodnější potencionální obchodní partneři? Co dělá BIS a mocenské orgány jež mají chránit zájmy všech občanů.
  Kde to vůbec žijeme - v Bangadéši nebo Africe? Kam až musíme klesnout,aby se zmasírovaní občané probudili !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano odpovedel jste si sam, zijeme v kolonii.
   A na pany Cuckare to nehazejte, ti jen chteji zit jako ostatni Cesi, tj. nasporit na novou Skodovku mozna ojete Audi, pak prvni a druha dovolena u more.. atd.

   Kampak na nas s nejakym narodnim zajmem..
   K cemu to vubec je dobre, co to prinese? Jen problemy v kariere a zivotni urovni..

   Smazat
 7. Na Ukrajině organizování Majdanu stálo USA pět miliard dolarů. Kolik stojí USA organizování agresivních demonstrací v Honkongu? U nás rozvracení společnosti ze strany TOP 09 nestojí USA nic, protože kolaborantská TOP 09 na čele Kalouskem kolaburuje zadarmo a ráda, jenom aby dokázala, že Hitler byl demokrat, který nás Slovany chtěl vyhubit z planety Země a to hned po Židech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdový vlastenec kdoví jaké země Schwarzenberg rád tvrdí, že i Češi měli koncentráky, např. v Létech. Neprozradí však, že vězni pracovali v lesích jeho rodiny na odstranění větrné kalamity.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1131
   Těch památníků armádě USA je celá řada, neznám všechny z osobní návštěvy.Pomník na náměstí v Sušici byl v roce 1983 již nahrazen tabulkou, která sdělovala, že po masakru v obci My-Lai byl pomník americké armádě odstraněn. Pracovníci ambasády a vojenský atašé měli mluvené projevy před touto tabulkou za nepřetržitého hudebního doprovodu městského rozhlasu , bez součinnosti se vzpomínkovou akcí.(podrobně popsáno na Outsidermedia v článku ,,Vím, byla by to chyba, plivat na pomníky").
   Pamětní desku na náměstí v Domažlicích jsem naposledy viděl roku 1969 (po převratu se zřejmě vrátila). Pomník ve Lnářích byl ošetřován systémem, který později převzala Praha 6 (polití barvou, čištění dobrovolníky, oboje v nočních hodinách). Pomník v Plzni na (momentálně) Americké třídě , postavený po Druhé světové válce byl odstraněn v 50. létech (v místě pomníku jezdila MHD), obnoven po převratu, odstraněn (ohrožoval kolemjdoucí zřícením), nahrazen provizorním, a nakonec postaven znovu do současné podoby.

   Smazat
 9. S minulostí se nedá dělat nic jiného než se s ní smířit.Jen hlupáci si myslí, že řečmi a protesty minulost změní. A to platí také o zatím poslední světové válce. I kdyby se milionkrát chvilku snažili o opak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už se lekl, že máš na mysli tu hadrovou revolůci.

   Smazat
  2. Anonymní1. září 2019 11:54
   Není to tak jednoduché, jak si myslíte. Minulost se stále utváří, či intepretuje. A na základě té interpretace minulosti, se utváří a zdůvodňuje současná politika. Nelze nečinně přihlížet těm posunům, neboť bychom se opravdu mohli dočkat oficiálního názoru, např. že hrdinní Němci prohráli v naši ochraně, před dobyvačnými Rusy. Takže musíme držet s bratry Němci a společnými silami již nepřipustit vzestup Ruska. Prostě laťku lze nastavit libovolně. Falešné interprety historie, je nutno pranýřovat a zavrhovat. P.K.

   Smazat
 10. To nevíte že demožumpa+piráti jsou fašisti buďme rádi že nevládnou po celé republice. Dějiny falšovat nelze vše je zdokumentované. Jsem rád že jsem volil Okamuru.

  OdpovědětSmazat
 11. Při"osvobozování" Plzně zemřel jeden opilý am. voják po pádu z auta.Dokladoval jsem už několikrát.Taktéž je dostaatečně dokladováno bombardování Škodovky,školy-zemřela celá třída i s učitelkou. Země která ztratí pravdivou historii zanikne....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. právě proto čeští náckové a rusofobové tak okázale každoročně slaví osvobození ČSR právě v Plzni, právě vybombardovaná Plzeň je tak okázale vděčná americkým bombarďákům, právě v Plzni studovali rychlokvašky typu Ondřeje Koláře a dnes musí veřejně projevit americkým soudruhům svou vděčnost za toto své "rychlostudium", tento plzeňský syndrom postihuje řadu českých politiků

   Smazat
 12. Kolář a celé TOP09 jsou rusofobní omezenci. Ráda přispěji všem odvážným Pražanům na pokutu za odstraňování neprůhlédné plachty zakrývající souchu maršála Koněva. Pravě ta neprůlednost usvědčuje Koláře z falše, že ochráňuje pomník. Sovětský svaz nesl největší tíhu boje proti Německým světovládným plánům a zvítězil díky úžasným schopnostem svých vojenských velitelů i plným nasazením každého vojáka. Socha je minimum, jak jim vzdát dík.
  bv

  OdpovědětSmazat
 13. https://outsidermedia.cz/dopis-primatorovi/

  OdpovědětSmazat
 14. Kolář a Hřib, vulgo, blbý a blbější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pirátský kluci, zklamali jste, zase jen pletichy a politikaření. Tah na branku nevede přes mrtvého maršála. Praha přestává patřit Pražanům, ale je to jakési Potěmkino pro turisty. Navíc kulturu reprezentuje pivo a ceny na úrovni trhovců (trni co trhni).

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauc se cesky, debilku:-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 19:57
   Tebe měl fotr vyměnit za scheisekýbl,tolik havlohoven v jednom(vlastně ve dvou19:51 19:57)by mělo být trestné,havloynteligenti z inkluze!!!!!!☺
   Rudý kokot je tvůj milášek pornoJanda,takže hybaj k mikrofonu!!!!!

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Je to smutné, co předvádí "demokratický blok"/fujtajbl/ na veřejné scéně, ale celý národ není stádo ovčanů a u těch myslících se lepšolidé odhalují a chovají se zrovna tak přiblble jako ti před r.89, až jim to národ sečetl. Říká se tomu nemoc z moci a místo mozku pomalu získávají z blbosti kostku.

  OdpovědětSmazat
 18. Naprosto přesný výraz - fašističtí sluníčkáři! Té jednoznačné terminologii tleskám!

  OdpovědětSmazat
 19. Syn komunistického prominenta, bolševika a režimního kádra v celé parádě, ne obyčejného poctivého komunisty dělníka, ale bolševického kádra který si užíval pohodlný života v USA za státní peníze(to musel být už hodně kovaný bolševik) nám dnes bude předvádět jaký je Rusobijec, demokrat, odborník na dějiny a plivat na hrdiny které volala Praha do poslední chvíle o pomoc, když v ní Němci masakrovali vlastence. To už samo o sobě ukazuje co to je za lidskou špínu a tohle se znovu po vzoru tatíka dobralo k funkcičce a korytu. Škoda slov na tento lidský odpad. Bohužel takových od roku 1989 je čím dál více. Hlavně, že dnes chtějí halasně oslavovat. Neni co. Jedny lumpy nahradili ještě větší lumpové a zločinci.

  OdpovědětSmazat
 20. Pokud je na dokumentu v odkazu pod číslem 22 Kolářův dědeček, potom se jen potvrzuje, že nenávist těchto ksindlů má opravdu hluboké kořeny. Kolářovic spratek sice byl zvolen a svým způsobem za své předky nemůže, nicméně svým chováním dokázal, že ve státní správě jako konfident, záškodník, vlastizrádce a zřejmě i placený či vydíraný agent cizích mocností, a to právě v souvislosti s historickou rodinnou zátěží, nemá co pohledávat a měl by být neprodleně ze své funkce odvolán.

  https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69443525_223013025363328_7444407204305698816_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQm13-vbxRIK9Jz1FUHODvrVzcWWcd068oC_J9kC0AJtUBJLfBCYQ8oYY5CvO1BL3Mw&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=fa0b3364d38d88400978cca8143d8102&oe=5E0A5D10

  OdpovědětSmazat
 21. Volfova ma kozy proklate nizko u pasu:-)

  OdpovědětSmazat
 22. Tanečky blbců kolem sochy Koněva v Praze, ať již slovní nebo brachiální jsou jen ukázkou úrovně politiků a zkorumpované pražské kavárny. Prostě nacistické štvanice proti Rusku a Rusům pro ně nemají meze, stejně jako obdiv k těm, kteří u nás po r. 1989 rozkradli majetek za 10 bilionů Kč. Je jistě také směšná honička na Babiše a nezájem o právě ty, co těch 10 bilionů rozkradli. Tedy o státním zástupci ve věci Babiš jsem nikdy neslyšel, natož to, že by deklaroval neodvratnost soudního procesu. Teprve dnes jsem poprvé slyšel jeho jménu v souvislosti s tím, že věc uzavřel s tím, že bublina nafouknutou bublifukem protidemokratickým blokem tradičních partají nevydržela a praskla. A tak dnes celý den ČÉTÉ prská a pražská kavárna praská vzteky. Prostě se nedaří národu zbavit se idiotů! Nejlépe by bylo odříznout pražskou kavárnu od DOTACÍ a že těch není za 50 milionů, jako mělo být Čapí hnízdo ale asi za 15 tisíc milionů/rok, je skutečnost!!! Vadí vám, občané, že podporujete ze svých daní kapitálem zkorumpované lemply?

  OdpovědětSmazat
 23. Rudi dedkove dostanou pokutu 15 tisic Kc a doufam, ze psychopat Cernohorsky dostane taky pekny flastr, ze nebude vedet, kdy ma vydelavat na exekutora.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:08
   Chlapče, jestli si myslíš,že reprezentuješ pravici, tak jí děláš špatnou reklamu. Poraď se s někým od vás, nebo se raději vypni.

   Smazat
  2. 20:26 Nejlepsi rady jsou od rudych dedku v posranych trenclich:-)

   Smazat
 24. 20;09
  A teď tu amihatmatilku přelož do češtiny ty rozkuřovačko z amianálu!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O rozkoureni si rekni Ovcackovi, ty rusky debilku, ktereho zapomnela tvoje mama splachnout po porodu do hajzlu.

   Smazat
  2. 20;19
   On tě NIKDO NECHCE,RODINA SE TI ROZPADLA,OBA CHLAPI TI UTEKLI???!!!!!!Pak je jasný,že seš tak.ubohej a píšeš ty havlozblblo v amihatmatilce!!!!!☺
   Inu,IQ menší než 40tj.TĚŽKÁ MENTÁLNÍ RERARDACE A RY JSI VZOROVÝ PŘÍKLAD!!!!!!☺

   Smazat
 25. Nechte ho, on za to nemůže, je nemocen. 20:08 - 20:18 sám se sebou vede dialog, klasicka schizofrenie. Asi občas slyší i hlasy, které ho nutí diskutovat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.